PDA

View Full Version : NL30 AK vs UTG avang ja BTN squeez



emmimees
19.01.12, 18:12
BTN suht solid reg, aga BTN pealt meeldib 3bettida teinekord, squeezemise notet polnud veel kuid teda väga ei kardakski. Callida ei tahaks, kuid kas UTG foldib ka piisavalt tihti, et shoveda? Foldida ei tahaks lihtsalt niisama.... või peaks?

$30.00 No Limit Hold'em - 6 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $49.47 - VPIP: 23, PFR: 14, 3B: 4, AF: 2.7, Hands: 820
MP: $38.34
CO: $10.69
BTN: $33.39 - VPIP: 19, PFR: 12, 3B: 5, AF: 3.0, Hands: 2506
Hero (SB): $30.91
BB: $29.04

Pre Flop: ($0.45) Hero is SB with K:diamond: A:heart:
UTG raises to $1.05, 1 fold, CO calls $1.05, BTN raises to $4.65, Hero ??

timz0333
19.01.12, 19:26
Mõtle mis kätega sa ise UTG-l calliks siukest actionit ja saadki vastuse. Imo väga hea koht dead money korjamiseks ja ma pigem kardan BTN-it kui UTG-d.

HerrJanks
20.01.12, 00:27
Mis on btn'i sqz range? Sealt saad aimu.
Aga üldiselt mulle isiklikult shove nii väga ei meeldiks, teeksin cold 4beti ~10-12le, calliks shove, shoveks ise any flopi. Kui sa arvad et UTG range on ülikõva või BTN'i sqz range on väga tugev, siis lihtsalt foldi, vastasel juhul peaks anyway ära stackima IMO.

Kosmonaut
20.01.12, 01:00
Siin käes on üks huvitav aspekt, mida keegi ei ole maininud veel. Nimelt meil on CO shortstack (fish tõenöoliselt).
UTGd ma ei karda (ta range on siiski nii 10-12%) ja cold4beti vastu jätkab ta top 2% maksimaalselt.
CO vastu läheksime me hea meelega AI. BTNi range aga võib olla suht tugev. Mida ma mõtlesin, et kui ta on tõesti hea reg, siis ta võib näha, et UTG vastu on suur FE ja CO range on lai (ja ka stackimisrange). Ehk siis ta võib seal valuesqueezida laiema rangega kui muidu UTG vastu. Ehk siis meie 4bet AKga on siin kasumlik.
AGA siin on probleeme - esiteks ei pruugi CO olla selline mängija, kellena mina teda ette kujutan. Teiseks on BU siiski nit ja nitid sageli ei mõtle taoliste asjade peale (eriti veel NL30s).

Põhimõtteliselt usun, et cold4bet on ok variant (ca 12 sizing siis).
Call on kehv igaljuhul. Meie käsi on flopil face-up ning võime saada siin OOP multiway poti, mis meile ka AKga ei meeldi.

k2snakalle
20.01.12, 07:15
Mis on btn'i sqz range? Sealt saad aimu.
Aga üldiselt mulle isiklikult shove nii väga ei meeldiks, teeksin cold 4beti ~10-12le, calliks shove, shoveks ise any flopi. Kui sa

Kui sa 4betid ütleme 10.8$ UTG shoveb, siis mis range peale UTG paned?
Kui ainult KK+, siis oddse callimiseks me ei saa ja tuleks foldida tema 5beti peale. Samas eriti midagi muud ta käes, pärast sellist actionit, ei näe.

The_Meer
20.01.12, 09:55
Kui panna squees cirka 12(40bb), siis ykskõik , mis äctioni vastusaame,me enam foldida ei saa, kuna AK on meil cirka yle 30 prossa equitit ykskõik ,mis käe vastu va AA

emmimees
20.01.12, 11:41
Ma ei tea ta sqz range, mul HUDi popupis ei näita ka seda ja ei oska panna, teen notesid kui näen squeezimas. See BTN oli pikalt NL100 reg, seega väga nitiks ei nimetaks.. btn 3bet ka 6-7% oli.

Kas 4bet on seepärast shovest parem, et tundub tugevam ja folditakse JJ, QQ? Peale 4betti selle käega ise ka foldi ei leiaks enam kui pea pool stäkki sees ja enne seda juba hulga dead money.

HerrJanks
20.01.12, 13:17
Minu arust on sqz popupis sama vajalik kui 3bet, saad kohe aru, kas on mõttet kellegi openit spekulatiivsema käega callida(kui taga on suur squeezer, siis mitte), saab trappida premiumitega jne.
VPIP,PFR,3bet,Sqz,Steal,Cbet,Agg factor on minu meelest must have, vähemalt kui 6+ lauda mängid.

antnx
25.01.12, 14:00
Potis on dead money. villaini buttoni range ma eeldan on laiem. See on hea spot kus 4bettida. Samas peab meeles pidama seda, et viallin 3betib UTG-d. Kuna statside järgi tundub, et ta võib-olla enamvähem mõtlev regular siis ehk on ta 3bettimise range vs UTG kitsam. See on koht kus oleks villaini kohta positsioonide kohta infot vaja - 820 käega saab umbkaudse info kätte küll. Selle järgi teeks otsuse.

k2snakalle
25.01.12, 15:10
3betib BTN-lt 6-8%.. decision?

antnx
25.01.12, 15:27
3bet vs UTG pidasin silmas.