PDA

View Full Version : Poker in Venice



suitsutihane
20.01.12, 17:45
Tundub mingi uus ettevõtlik ruum, kuues eri vürgustikus?
Kellelgi kokkupuuteid? mingit infi?

ranka
20.01.12, 17:51
Pakume sinna ka RB. Erinevatesse tubadesse erinev RB.

jarlop
20.01.12, 18:14
Olen mänginud seal jh, kindlasti konto sinna teha läbi rakebackengine(nt pokkeriprod rakeback), siis rahad 100% safe.
Cashoutidega võib veits kauem aega minna, aga muidu ok.
Tubadest niipalju entractioni jaoks vaja vpni, enet on Itaalia sait(öeldakse, et seal väga sitt tase, tegelikult mitte), venice- seal pole actionit. Ülejäänud peaks tuntud toad olema.
Meeletu pluss on see, et saab nende saitide vahel raha transferida ülikiirelt.

ranka
20.01.12, 18:17
Kui kellegil küsimus, mis toad ja palju RB-d siis aga küsige.

jarlop
20.01.12, 18:19
http://www9.pokerinvenice.com/

Mr_Kenny
20.01.12, 19:07
Jarlop mis sa tambid

jarlop
20.01.12, 19:24
Jarlop mis sa tambid
nagu näha omette.

Firzen
23.01.12, 17:30
Otse ei tasu mitte mingil juhul liituda. Siis kehtib sulle ainult tavaline VIP Programm ning 30% cashbacki saamiseks vaja rakeda €8000 kuus. Kui siis AINULT läbi affiliate.

mortalvombat
23.01.12, 21:28
Kui kellegil küsimus, mis toad ja palju RB-d siis aga küsige.

Aga ütle.



Tubadest niipalju entractioni jaoks vaja vpni...
On sul sellega kogemusi?

jarlop
23.01.12, 21:57
VPNiga teistes tubades on, aga entractionis ise pole proovinud, aga rakeback engine- nii palju kui uurinud olen, nemad pakkusid mulle selle varjandi välja. Kui huvi on võin kõik uuesti üle uurida ja aidata sul asjad korda ajada.

ranka
23.01.12, 22:02
Aga ütle.

Enet: 30%
Cake: 33%
Entraction: 30%
Everleaf: 40%
Merge: 35%

ranka
23.01.12, 22:04
VPN-iga kogemusi ei ole aga mina ei riskiks. See muidugi natuke oleneb, mis põhjusel on eestlased bännitud. Kui iPokeri näite puhul misi mõttetu progemisreegel siis suva aga PokerStarsi näite puhul USA-kad, kes kasutavad VPN-i saavad instabänni ja see nende jutu järgi on väga lihtsalt tuvastav.

jarlop
23.01.12, 22:15
VPN-iga kogemusi ei ole aga mina ei riskiks. See muidugi natuke oleneb, mis põhjusel on eestlased bännitud. Kui iPokeri näite puhul misi mõttetu progemisreegel siis suva aga PokerStarsi näite puhul USA-kad, kes kasutavad VPN-i saavad instabänni ja see nende jutu järgi on väga lihtsalt tuvastav.

Pokerstarsis on jh kontroll meeletu, aga teistele saitidel pole kunagi mingeid probleeme olnud. Risk on on muidugi olemas, aga arvan et kui otsida staatiline vpn on see risk minimaalne.