PDA

View Full Version : ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised



Leheküljed : [1] 2

Cashmer
21.01.12, 11:01
Teema idee tuli ühele blogi posti kommnetaarile vastates. Veidraid juhtumeid hulgaliselt kogunenud aastate jooksul.Siin foorumis on mitmeid huvitavadi teemasid naistest, seega, on aeg alustada teemaga, kus peategelasteks hoopis mehed.

Alustuseks natukene klassikat.

Aastaid tagasi, kui ülikoolis käisin, hääletasin koju (u 50km). Peab kinni eesti-venelane, tundub ok (pole alasti nagu kord varem on juhtunud; autol neli ust - kuigi see antud juhul ebaoluline, aga kahekesi hääletades on ka kaheuksega autosid kinni pidanud) ja lähen autosse. Tüüp on 40ndates, abielusõrmes sõrmes. Oleme sõitnud mõned kilomeetrid kui ta hakkab väga isiklikke küsimusi küsima: kas mul peika on? vastan, et jaa, kuigi see hetke olin vallaline. Vaikus. Ja siis küsib, kas ma seksiga tegelen? Mõtlen, huvitav, kui ta peaks ära pöörama mõnele kõrvalteele, kas ma julgen autost välja hüpata. Siis meenub, et mul on kotis midagi väga rasket - paar erialaga seotud eksemplari kaasas. Aga ennem kõike seda, palun tal auto kinni pidada - korduvalt, lõpuks peatubki, ennem kui välja jõuan, küsib, et äkki suudleme siis? Mismõttes. Kiman padavai auto juurest minema ja õnneks peab järgmisena kinni naisautojuht.

Teine huvitav juhtum, mis juhtus varem kui ülalmainitud intsident. Hääletasin. Olen peaaegu sihtpunkti jõudmas, kui noormees hakkab väga aeglaselt sõitma. Küsin, et milles probleem. Ja tema hakkab kohe seletama, et tead, kui keegi on sulle väga sümpaatne, siis hakkad alateadlikult selliseid asju tegema. Alateadvus?

VisaHing
21.01.12, 11:08
dno . Võtsin hiljuti Soomest tulles peale ühe mingi 80+ vanamehe ja 5+ aastase lapse.
Kahju hakkas, kuna väljas oli kuidagi väga kohutav ilm. Terve tee vatras ja ajas mingit paska, millest ma mitte essugi aru ei saanud.
70km kuulasin ta mula. Siis hakkas suitse veel beggima mult. Sai ligi 3 tükki. Ja kui ütlesin, et panen nad maha bussijaamas, siis ei sobinud see ka neile, sest nende sihtpunkt on sealt 1,5km edasi. Peale selle lasi tagaistmel olev tatt komme rotti. Pärast alles märkasin :D. Ja peale selle ei öeldud isegi Aitäh. Ah minge *****.

nikitheone
21.01.12, 11:09
rofl

hääletasin kahe sõbrannaga pärnust tartu ja pidas kinni litsilõks. läksime siis peale, kaks venda istuvad ees, ca 20ndate lõpp 30ndate algus. niisama chit-chati ajame, kui äkki juht ütleb, et eilsest peost pole küll veel kaineks saanud. kõrval vend piilub koguaeg mu ühte sõbrannat, kellel on rohelised läätsed - kas need on su pärissilmad, sa oled nii ilus, jne. siis panevad musa valjemaks, räägivad midagi, vaatavad meile otsa ja naeravad. suht creepy oli, aga sai hakkama kuni kõrval istuv vend võttis mingi ampulli välja, naeris ja küsis kas me ka tahame. wtf? anywho, amatöörnäitlejad nagu me oleme, luuletasime kokku, et meil vaja viljandist läbi minna, emale külla. saimegi mingi hetk viljandis maha ja vsjoo korras.

hääletanud ise olen mingi 5-6 aastat terve suvi koguaeg põhimtõtteliselt ja funi ikka saab :D

alaska
21.01.12, 11:32
Ma ausalt ei saa aru naistest, kes üksinda hääletavad. Tundub vene ruleti moodi.

KristjanLaas
21.01.12, 11:51
Kõige legem: (kurat, see päeviku jutt, aga raiskan siia ikka selle.)
Lugu siis sellest kuidas ühel õhtul kohtusin Rapla kodutute gangi ja mõrtsukast Janekiga, kes meid suure tõenäosusega järgmisteks ohvriteks oleks valinud.
also dl;dr ja obviously kohutavalt rumal purjus käitumine.


Kunagi 3-4a tagasi pidasime klassiõe sünnipäeva kellegi maal, kus oli lisaks veel foorumist eyestabber, kellega olin suhteliselt hiljuti sõbraks saanud. Sünnipäev oli juba 2-3 päeva kestnud ja inimesed hakkasid tagasi Tallinnasse sõitma. Suvine aeg oli ja tee peal jõime end taas tsüklipurju. Eyestabber ise elas hoopis Viljandis, seega otsustasime, et ta läheb Raplas maha ja jääb Viljandi rongi ootama, ning mina pakkusin end talle õlle- ja seltsikaaslaseks.

Käime kohalikust poest läbi ja võtsime vist 6-paki ja mingit salatit. Jõudsime esimese õllega poole peale kui meie ümber hakkab tiirutama 50ndates kõhetu semikodutu mees. Obv kutsusime mehe enda juurde ja andime talle ühe oma õlledest ja ta istus meie kõrvale maha. Saime teada, et ta nimi on August. Istusime ja rääkisime ja jõime õlut siis ja August hakkas meid üha enam usaldama ja rääkis meile oma elust. Samal ajal küsis ta muidugi meil mõned kroonid ka laenu, mille eest ta hiljem ostis lonni (sealne väljend odeka kohta). Niisiis Raplas elavat keegi Elvi, ta on päris vana naine ning tema korteris elab 5-6 lonnisõbrast kodutut. Elvi on siis mingit sorti kassinaine, ainult kasside asemel kogub ta endale lonnimehi koju. Mida kauem me seal istusime, seda rohkem kõndis Augusti sõpru mööda, keda ta viipas aina juurde ja meile tutvustas. Me olime omad poisid juba nende kodutute kambas. Mäletan neist ainult ühte, kes oli ratastoolis ja hästi umbusklik meie suhtes. Keegi ei olnud talt kunagi julgenud küsida, miks tal jalga enam ei ole. Ma isegi küsisin ja sain vastuse ka, aga ei mäleta seda väga hästi. Mingil hetkel veel palusime, et nad näitaks meile parimaid kodutute spote Raplas, mida nad ka tegid ja siis lõpuks hakkas juba üle viskama. Põnev küll, aga häbi on ikka veeta kogu aeg Raplas kodututega. Otsustasime põgeneda sealt seltskonnast ja omale uue rahuliku koha leida, kus omaette õlut juua.


Lõpuks saime oma kodututest sõpradest lahti. Läksime poodi ja võtsime uue 6-paki mõlemad. Rong oli selleks ajaks mõlemal meelest läinud enam-vähem, aga kell oli alles 16-17 paiku ka. Mäletasin kuidagi, et u. 20 läheb viimane rong Viljandisse ja Tallinnasse on anyway lebo saada. Istusime siis mitte kaugele treppidele ja hakkasime kahekesi edasi rääkima ja õlut rüüpama. Ei läinud kaua mööda, kui meist möödus punase peaga hilistes 30dates või varastes 40dates mees. Kõndis natuke meie lähedal ja siis astus ligi ning küsis telefoni laenuks. Meie, sõbralikud poisid nagu me oleme, ulatasime talle lahkelt telefoni ja vestlus mida me kuulsime oli selline : "Kuuled, kus mu võtmed on, nahuj?. Saad sa aru, kas sa võtsid võtmed kaasa või? LOLL oled vä`, ma ei saa koju sisse ju!". Mitte päris sõna sõnalt, aga selles stiilis ja päris ropp. Kui ta oli kõne lõpetanud küsisime talt kohe, et kellega ta niimoodi kurjustas. Vastus oli standard. "Kuuled naisega. Näed seda maja seal? see on haigla, ta sünnitab seal praegu". Nojah, seams legit. Kuidagi jõudsime asjaga niikaugele, et saime mehega tuttavaks ja tema nimi oli Janek ja ta elas hoopis Alul ja mingil hetkel oli ta jõudnud meid külla kutsuda, kas siis tähistama või ei tea miks, ja meie olime muidugi rõõmsalt nõus olnud. Käisime poest läbi, võtsime 2 liitrist viina ja sõitsime taksoga Alule. Tee peal uurisin mina pooleldi narrides, et kust ta sellised tatoveeringud sai, kas vanglast? Selle epale rääkis ta pooleldi nukralt, kuid samas võidukalt, et jah, ta on kolm inimest "kasti pannud". Praegu tagasi mõeldes ei saa aru, miks me otsustasime vaatamata sellele tema korterisse, Alule, kaasa sõita ja kui sellest veel ei piisa, siis viimane alarmbell oleks pidanud kõlama siis kui me jõudsime ta koduukse ette. Oli jõudnud juba pimeneda kergelt ja ukse ees kõnnib meile vastu Janeki ema. Janeki ema on väga endast väljas, pooleldi hüsteerias lausa ja ütleb meile : "Poisid, ärge minge temaga sinna korterisse, tõsiselt! Te ei ole esimesed noored kellele ta halba on teinud" vms. Selle asemel, et muretseda vastame meie, et "Ära narri oma poega" vms. Läksime siis üles ja tõesti, kodus ongi üks tuba valmis seatud nagu sinna peaks tulema iga hetk perelisa. Kuidagi läheb asi rahulikult ja nagu ikka viinaga, aga iga lonksuga muutub Janek imelikumaks. Muutub kontrollivamaks, ei lase liikuda kuskile, ei taha, et me välja suitsule läheks jne jne. Selle peale otsustame meie Janekit siiski narrida veel vanglateemal öeldes, et kui ta vanglasse veel satub, siis tervitagu dinosaurust:D. Mingil hetkel hakkab siiski päris hirmus ja selest hetkest on juba väga korralikud blackoutid ka. Tean,e t mina põgenesin läbi akna, aga ei kujuta ette kuidas eyestabber sealt minema sai. Igal juhul kuidagi sattusime mingisse suvalisse alu kohalikku kuuri umbes magama kui eyestabberit äratasid üles ta sõbrad, kes olid Viljandist kohale tulnud, kuna neile oli saadetud sõnum "Palun tulge kohe Alule, meid hakatakse tapma." Leidsime üles üksteist ja nad viisid meid mõlemaid Viljandisse.

Tigrano
21.01.12, 11:53
Ma ei saa üldse aru hääletajatest.

muruntau
21.01.12, 14:36
Kunagi peale esimest kursust Prantsusmaal reisides juhtus järgmine keiss. Kuu pikkune reis hakkas juba läbi saama, lõunast tagasi ja Pariisis. Üksinda, sest sõber otsustas vahepeal ümber ja tuli nädal varem tulema. Kuna lennukini oli veel aega, tegin aega parajaks Notre Dame'i ees istudes. Seljakotid seljas, suurest kõmpimisest väsinud ja Pariisi oli juba küllalt nähtud ka. Igatahes, istusin maha seal mingi pingi peale ja niisama hängisin, mõeldes: "sööge seda, Viru keskuses hängijad!" Tegelt siiski mitte. Mingi hetk tuleb üks kepiga vanamees kõrvale istuma. Hakkas juttu ka rääkima, kuna prantsuse keelt tol ajal veel oskasin, siis rääkisimegi enam ei mäleta millest. Mingi hetk ätt pakkus välja, et järgmine kord kui tuled Pariisi, peatu minu pool, andis mulle enda aadressigi. Ei osanud veel midagi kahtlustada ja võtsin paberi vastu. Mingi hetk pani ta käe mulle põlve peale. Noor ja rikkumata hingega, nagu tollal olin, ei tundunud ka see imelik. Jutu edenedes hakkas ta käsi mööda jalga ülespoole liikuma. Siis kui käsi juba kriitilise piirkonna lähedale hakkas jõudma, ütlesin tüübile pakaa ja läksin hängisin kusagil mujal edasi.

Kui nüüd enda taskufreudi võimeid kasutada, siis küllap seetõttu Rankaga kapis nii tihti käisimegi. Olid ajad, olid kapid.

hotcocacola
21.01.12, 14:51
Ma ei saa üldse aru hääletajatest.

+1

ise teavad riske (ERITI naised) ja siis hädaldavad ja nutavad...no WTF, gtfo plz

Cashmer
21.01.12, 14:57
ei hädalada. lihtsalt veider vahejuhtum oli.

Cashmer
21.01.12, 14:58
Elvi on siis mingit sorti kassinaine, ainult kasside asemel kogub ta endale lonnimehi koju.

rofl

aga muidu ikka väga scary lugu

Rage
21.01.12, 15:00
sitaks hääletajaid peale võtnud, siiani pole kedagi ahistanud, võtan ka edaspidi, olen ka ise hääletanud. Ainuke vahejuhtum oli, et sain neidudelt suudluse ära viimise eest ja ma ei küsinud seda vaid ise pakuti.

rahvavaenlane
21.01.12, 15:01
ma ca 12 aastat tagasi hääletasin iga ndl vah tln-trt vahet. siis olli hääletajaid maantee otsades nagu murdu. nüüd pole enam aastaid näinud.

mis 12. ca 15 aastat tagasi.

Cashmer
21.01.12, 15:04
Muruntau lugu tõi meelde ligi kümme aastat tagasi juhtunud loo. Olime sõbrannaga Roomas. Sõitsime bussiga. Meie vastu istub veider mees. Ja järsku hakkab oma põlvi minu põlvede vastu hõõruma, keeran jalad külje peale ja siis lükkab ta käe püksi ja hakkab onama. Tõusime püsti ja järgmises peatuses maha. Pagesime esimesse söögikohta ja ta järgnes meile sinna ning meist möödudes näpisats tagumikust. Mispeale ma kiljatasin ning tema minema jooksis.

Ei pea hääletama, et veidrike otsa sattuda

rahvavaenlane
21.01.12, 15:15
üks lugu tuleb meelde kui mul isa kunagi ca 30 aastat tagasi kuskilt lennukiga tuli ja pidi kohe tartusse sõitma, siis keeras lennujaama parklast autoga välja ja kohe ajas mingi tshurka käe püsti. veitsa sellste retsi olemusega ka jne, aga mu vana oli suht väsinud ja peatas auto kinni ja küsis tshurka käest, et kuhu tahad. must vastu, et tartu sobiks küll. vanamees ütles sellepeale et okei, kobi rooli ja keeras ise tagaistme peale magama. väga kenasti jõudis tartu.

k2snakalle
21.01.12, 16:29
Üks vähe toredam lugu

Sai ükskord väga vihmase ilmaga mööda Kose teed sõidetud (tallinnas). Näppisin sõidu ajal siis raadiot ja vajustasin vale nuppu ja ofc siis oli vaja pilk raadiole keerata, et asi õigeks saada. Järgmine hetk kui ette vaatasin oli suur porilomp ees ja kena tsikk tee ääres natukene enne bussipeatust ja ma tuhisesin mingi 50-60ga sealt loigust läbi ja pritsisin neiu ikka pealaest-jalatallani läbimärjaks. Mul pidurid peale ja seisma, autost välja... ja tsikk vandus,kirus ja sõimas mind ja järgmine hetk läks nägu nii imestust täis (see näoilme oli lihtsalt PRICELESS!) ja küsis: Miks sa seisma jäid?? Mul ofc mökk töllakil ja küsisin kus elab,et viiks koju. Elas seal ligidal pirita-kosel. Polnud palju vaja, et teema susisema hakkaks.

Mr_Kenny
21.01.12, 16:38
Hea, peab ka hakkama inimesi pritsima:D

Cashmer
21.01.12, 17:00
Polnud palju vaja, et teema susisema hakkaks.

:heart::heart: te siiani koos? Igal juhul väga huvitav algus suhtele.

Cashmer
21.01.12, 17:03
Hea, peab ka hakkama inimesi pritsima:D

hakka jah inimesi pritsima ja vaata, mis juhtub ning anna siis teada, kas on 100% sucsess

Fabulous
21.01.12, 17:13
Mõtlesin, et tulen ja kirjutan siia pika jutu pealkirjaga "World of Warcraft'ist voodisse (ehk kuidas Fabulous endale WoW'ist tüdruksõbra leidis)" aga kahjuks/õnneks pean selle mõnda aega edasi lükkama. Selle kõige kirjutamine võtaks sittakanti kaua aega ning ma pigem kirjutan jutu jupi kaua tekstidokumenti valmis ning siis kopeerin siia või midagi.

//Täna mingiaeg proovin tho kirjutada paarist teisest juhtumist kus olen olnud, ning mida täitsa igapäev ei juhtu.

hakkameimema
21.01.12, 17:33
qbj0hn ulme lugemine ikka :D :D :D (Y)

emmimees
21.01.12, 17:33
Lihtsalt kuldne hahahahaha :D:D:D:D:D:D

VisaHing
21.01.12, 17:48
ouch. :D peris haige story. Koerale süüa andsid ikka :P ?

VisaHing
21.01.12, 17:51
Igatahes on mida lastelastele rääkida :P.

Cashmer
21.01.12, 17:58
gbjohn sinuga seoses meenus üks ankedoot, mida ma hästi ei mäleta ja võib-olla see juba habemega nali, aga nali on järgmine:

Maamehel suri kukk ära. Naaber pakkus talle uut kukke, aga sellega pidavat olema üks probleem - nimelt kukk on ilge kepikärakas. Mees mõtles, mis seal ikka ja viis kanalasse. Hommikul avastas kõik kanad lääbakil põrandal vedelemas, mitu korda läbi tõmmatud. Järgmine päev leidis mees kuke hane aedikust, kus kõik haned läbi tõmmatud ja maas siruli. Kolmas päev näeb kukke põllal vedelemas. Vaatab, et kukk end surnuks k- - - - - -d. Raisakotkad peakohal tiirlemas, mõtleb kuke korralikult maha matta. Hakkab kukke kühvli peale ajama, kui see teeb ühe silma lahti ja ütleb:´pssst, mis teed? sa hirmutad linnud ära´.

Jäämees
21.01.12, 17:58
üks lugu tuleb meelde kui mul isa kunagi ca 30 aastat tagasi kuskilt lennukiga tuli ja pidi kohe tartusse sõitma, siis keeras lennujaama parklast autoga välja ja kohe ajas mingi tshurka käe püsti. veitsa sellste retsi olemusega ka jne, aga mu vana oli suht väsinud ja peatas auto kinni ja küsis tshurka käest, et kuhu tahad. must vastu, et tartu sobiks küll. vanamees ütles sellepeale et okei, kobi rooli ja keeras ise tagaistme peale magama. väga kenasti jõudis tartu.

Hhaha päris hea... Külmad närvid ja pohhuism, pead pokkerit talle õpetama.

Ise ohh neid lugusid on, aga üks mu lemmikuid on mingi aastake kaks tagasi.

Olin Tallinnas ja pidin käima SEBis rahasid kandmas. Pärast seda aega oli ja helistasin sõbrale kes oli see päev ülikoolis ütles, et saab umbes 10 min pärast tulema, et ootaksin teda seal SEBi ees, ok selge ootame, siis.

On üpris tipptunni ligi aeg ja inimesi liigub palju ootan seal SEBi ees ja äkki läbi sujuva rahvamassi näen kahte kapuutsiga tolgust.. Üks tolgus müksab teisele ja näitab näpuga minu poole, siis ligineb ka kohe, teine tolgus jääb ootele... Tuleb, siis see kapuutsiga poiss minu juurde ja käes on tal mingi suur naiste juukseklamber mida ta koguaeg klõpsutab kinni-lahti-kinni-lahti... Nägu on tal ka ilusti kärnas ja silmad pahupidi peas anyway jõuab, siis minu juurde ja ütleb: ''Ohh kuule sa ka siin? Ma kuulsin, et said hiljuti jälle millegi suurega hakkama... Et mul on praegu kas osta tahad?''

Peas käis läbi nagu WTF kas ma näen selline välja või mida v'd... Ütlesin talle, et ''ei kuulsid valesti, kahjuks pole ma mitte millegagi viimasel ajal hakkama saanud''

''Aahhh okei, siis''

Ja lahkus ta minu juurest, et rännata edasi seitsme maa ja mere poole... Jätkuvalt klõpsutades seda juukseklambrit.

KristjanLaas
21.01.12, 18:52
Siiski cashmer, ebaviisakas on pyha lihtsalt rippuma jatta. Anna vastus vaesele mehele.
Ehk saad siia parast kirjutada.

Mr_Kenny
21.01.12, 18:53
Sebimine käib juba?

VisaHing
21.01.12, 18:57
su vanaisa naine on kõigest 20 aastat sinust vanem :D ?

pikk28
21.01.12, 18:59
john sa peaks küll oma joomisi vähendama :)
valvur
vanaisa naine
6 kuud toas
suht rohvel

Cashmer
21.01.12, 19:21
Siiski cashmer, ebaviisakas on pyha lihtsalt rippuma jatta. Anna vastus vaesele mehele.
Ehk saad siia parast kirjutada.

pyha? sa mõtled paha karu? sai vastus antud ja siia pole midagi temaga seoses kirjutada.

harryahven
23.01.12, 02:49
ise ka väga hääletamisega enam ei julge tegeleda. kunagi aga sai ikka hääletatud ning 2 meeldejäävamat lugu:

1. 5-6a tagasi viljandi folgilt kahe neiuga hääletasime tallinna poole. jääb siis mingi A6 seisma, tümm üsna kõva ja 2 semi-ossi autos. küsime, et tln saab?! vastuseks "ikka kui julgete". hmm sketchy, aga pask olla obv ja ei viitsi passida enam. lendasime peale. nii kui maanteele saime kiirendas juht 200ni välja ja kulgesime tallinna poole, vb oli tegemist üldse S6-ga ei mäleta, aga vahepeal oli igastahes 240 rauas ja ma olin küll, et wtf toimub, neiud ei põdenud eriti üldse ja nii ma siis värisesin seal magamiskott süles (ühest avariist olen juba elus osa võtnud, rohkem ei taha). hetkel mõelda järgi, siis wtf oleks pidanud insta ütlema, et laske maha, a no ajutu nagu ma olen, hoidsin hoopis suu kinni. tümm lõugas ja auto oli energiajoogi pudeleid täis, kahtlane. 1 hetk tundus nagu ees sõidaks salament enda lege sonataga, härra roolis lasi siis kiiruse 100 peale ja sõidsime tolle sabas paar kilti(tundus nagu sõidaks 20km/h) ja siis oli ilus hetk, teine klemm pikutas kõrval ja juht lihtsalt jäi samuti magama ja vajus sõbrale sülle, auto muidugi insta kruusa peal ja hakkasin juba rooli haarama kui juhi sõber üles ärkas ja auto teele tagasi tõmbas ning juhile släppi pani, saatis korralikult ***** ja jäid seisma, et kohad vahetada. olime muidugi full šokis ja hämmingus, aga OBV ei läinud ju ikka maha. sõber hüppas rooli ja tõmbas kohe samamoodi 200 peale, ütles et tal lube pole, aga käib kardi vms trennis ja oskab sõita küll, järgmine aasta kui täisealiseks saab, pidi tegema, kena. siis keeras mussi vähe vaiksemaks ja rääkis kuidas nad pole kumbgi 2 ööd järjest maganud, sellepärast ka energiajoogi pudelid ning kõva tümm, et ärkvel püsiks. ma ei tea kuidas, aga lõpuks jõudsime tervelt tallinna, siiamaani mõtlen, et see ikka täielik ime ja oleks pidanud kohe maha minema.

2. ca 5 aastat tagasi hääletame sõbraga trt-tln, autosid eriti ei liigu ning sõber paneb joindi põlema, pole kunagi väga teinud, aga no tol hetkel võtsin ka mõned mahvid. läksime võsast teele tagasi ja vaatasime kuidas 2 naist olid meie koha ära võtnud kuigi nägid meid kohe alguses. ootavad siis 1 minuti ja mingi hipster jääb oma golfiga seisma ja naised saavad insta peale. tiltmode ja passime edasi. õnneks möödub ainult 5 min ja mingi muhe kelo jääb oma uue mini cooperiga seisma ning võtab meid peale, autos veel pakub oma cd-vihikut, et me mussi valiks, the doors peale ja sõidame. mingi hetk olime siis sellest hipsterist mööda saanud ning tallinna jõudes esimese valgufoori juures jääme pidama, see lennujaama juures, on vist 3 rida ning meil punane tuli. vastu tulevad autod siis keeravad järjest lennujaama ning meie kõrval vaba rida kust tuleb see sama hipster oma golfiga ning sõidab kenasti punase tule alt läbi mingile jorsile mõnusa litakaga külje pealt sisse. me veel veits kivis sõbraga ja vaatame lihtsal suud lahti wtf. keegi õnneks tõsiselt viga ei saanud ning liikusime edasi, joppas kuna tolles hipiraketis oli veel laps turvatoolis..

Cashmer
23.01.12, 10:44
folgilt koju hääletamsiega seoses on ka mul obv üks lugu. Passisime peikaga tee ääres pikka aega ja kui asi hapuks kisub, siis hakkad ikka kõige magusamatest asjadest unistma. Niisiis hakaksin jutustama, kuidas x kabrio võiks kinni pidada ja pooleteist tunniga tallinna saada.
Ja nii ka juhtus. Jama oli ainult selles, et mul suht pikad juuksed, mis tähendas, et jõudsin sihtpunkti funky soenguga (mida oli mõnus lahti kammida) ja peavaluga.

rahvavaenlane
23.01.12, 10:56
kõige pikem hääletamine oli kord tln-trt. 12h. tallinnas põhimõtteliselt kohe joppas, ca 2h ootamist ja auto peal nagu niuhti. sellega sain kosele. kosel pool tundi vast, siis sain paia risti. seal hakkas jama pihta, tund passisin seal, siis viskas seal passimine üle ja hakkasin vaikselt jala edasi liikuma, ikka kogu aeg käsi püsti. adaveres tegin poole tunnise vahe, väike söök ja õlu. mõtlesin juba, et lähen bussiga edasi, aga järgmine buss oleks vast mõne h pärast tulnud. läksin sealt ka jala edasi jõudsin puhu-risti. seal panin plaani paika, et max 1h ootan seal ja kui ei joppa, lähen põltsust bussi peale. täpselt tund ootamist ja saingi lõpuks auto peale.

k2snakalle
23.01.12, 11:06
tallinn-tartu vahelisel lõigul peab järgmist bussi ootama mitu tundi? Mis aastal veel see oli:D
Praegu lasevad iga 15-30minti tagant tartusse.

rahvavaenlane
23.01.12, 11:08
tallinn-tartu vahelisel lõigul peab järgmist bussi ootama mitu tundi? Mis aastal veel see oli:D
Praegu lasevad iga 15-30minti tagant tartusse.

aasta 97v8. adaveres ei peatu kiirbussid.

tln-trt ekspressid ei peatu üldse kuskil vahepeal. vanasti mõned sõitsid paidest v põltsust läbi, aga mu meelest selliseid enam praegu üldse pole.

privador
23.01.12, 13:06
Mul ka üks huvitav "lugu"
Oli mingi talvine päev olime sõbraga jäänud kahekesi peale mingit olengut. Sõbral tuli migni haiglaslik soov minna litsimajja(takkajärgi tundus, et ta vist regualar, aga teemat ei puudutanud). Ma polnud sellest mõttest sugugi vaimustatud, aga ta käis piisavalt peale, et ükshetk valisime mingeid lehenumbreid. Selgus, et Liivalaias oodatakse meid. Põrutasime taksoga kohale. Et olin suht noor kutt, siis pulss oli suht laes, et mis toimuma hakkab. Jõudsime liftiga 5 korrusele, kus ukse peale tuli selline milf-vanamutt. Tegelikult ma pusisin ka siis vastu ja üritasin omakorda sõpra ära rääkida, et ma joon teed see vanamutiga köögis, et ta siis toimetagu. Korter oli 3-toaline-kus oli siis 2 sellist 35-40 aastast suht vanaldase väljanägemisega milfi ja suht suht selline minuvanune tüdruk. Vanamutt siis vaatas , et ma ajan sõrgi vastu, et pakkus mulle seda tüdrukut. Ma olin siis sellsies passiivses seisus. Vanamutt siis hakkas selle tüdrukuga rääkima. Tüdruk oli suht passiivne. Ma mõtlesin tol hetkel WTF..see oleks küll hea nali kui litsimajas saaks korvi. Kuid tol momendil mul oli asjade seisust suht poogen. Igatahes tüdruk räägiti vanamuti poolt ära ja mind käsutati dushiruumi
Tüdruk oli isegi päris kena välimusega, midagi silma ei riivanud. Tüdruk oli suht umbkeelne venelane, aga ega vist sõnu ka vaja eriti pole.Sõber läks siis selle vanamutiga "hullama". Et mina sain kiiremini vabaks siis saadeti kööki, kus teine vanamutt pakkus mulle teed. Purssisin taga vene keelt elust olust. Imestan isegi, kuidas tol momedil hakkas vene keel suust tulema. Rääkisid, et nad pidavat kuskile Saksamaale "komandeerigusse" minema.
Sõber sai ka hakkama ja tõmbasime jeehat
See päeva ja järgmised päevad oli veidi nn segane olek, aga siis kõik läks tavarütmi tagasi.

adam_q
23.01.12, 13:11
Mul ka üks huvitav "lugu"
Oli mingi talvine päev olime sõbraga jäänud kahekesi peale mingit olengut. Sõbral tuli migni haiglaslik soov minna litsimajja(takkajärgi tundus, et ta vist regualar, aga teemat ei puudutanud). Ma polnud sellest mõttest sugugi vaimustatud, aga ta käis piisavalt peale, et ükshetk valisime mingeid lehenumbreid. Selgus, et Liivalaias oodatakse meid. Põrutasime taksoga kohale. Et olin suht noor kutt, siis pulss oli suht laes, et mis toimuma hakkab. Jõudsime liftiga 5 korrusele, kus ukse peale tuli selline milf-vanamutt. Tegelikult ma pusisin ka siis vastu ja üritasin omakorda sõpra ära rääkida, et ma joon teed see vanamutiga köögis, et ta siis toimetagu. Korter oli 3-toaline-kus oli siis 2 sellist 35-40 aastast suht vanaldase väljanägemisega milfi ja suht suht selline minuvanune tüdruk. Vanamutt siis vaatas , et ma ajan sõrgi vastu, et pakkus mulle seda tüdrukut. Ma olin siis sellsies passiivses seisus. Vanamutt siis hakkas selle tüdrukuga rääkima. Tüdruk oli suht passiivne. Ma mõtlesin tol hetkel WTF..see oleks küll hea nali kui litsimajas saaks korvi. Kuid tol momendil mul oli asjade seisust suht poogen. Igatahes tüdruk räägiti vanamuti poolt ära ja mind käsutati dushiruumi
Tüdruk oli isegi päris kena välimusega, midagi silma ei riivanud. Tüdruk oli suht umbkeelne venelane, aga ega vist sõnu ka vaja eriti pole.Sõber läks siis selle vanamutiga "hullama". Et mina sain kiiremini vabaks siis saadeti kööki, kus teine vanamutt pakkus mulle teed. Purssisin taga vene keelt elust olust. Imestan isegi, kuidas tol momedil hakkas vene keel suust tulema. Rääkisid, et nad pidavat kuskile Saksamaale "komandeerigusse" minema.
Sõber sai ka hakkama ja tõmbasime jeehat
See päeva ja järgmised päevad oli veidi nn segane olek, aga siis kõik läks tavarütmi tagasi.

höhö nice story.
me kunagi mõtlesime, et kui igaüks paneb 75 eeki (300 oli tunni tavataks), siis saab iga kutt 15 minsa surada :)

Cashmer
23.01.12, 13:33
höhö nice story.
me kunagi mõtlesime, et kui igaüks paneb 75 eeki (300 oli tunni tavataks), siis saab iga kutt 15 minsa surada :)

well spent time and money. not.

Cashmer
23.01.12, 13:39
Aru ma ei saa. nii palju on atraktiivseid naisi, kelle sebimiseks ei pea supervõimeid, superautot, supervälimust omama + kui sa kellegi ära sebid on ikka ulmeliselt hea tunne. Miks peaks tahtma bordellis grannysid sorkida?

adam_q
23.01.12, 13:51
Aru ma ei saa. nii palju on atraktiivseid naisi, kelle sebimiseks ei pea supervõimeid, superautot, supervälimust omama + kui sa kellegi ära sebid on ikka ulmeliselt hea tunne. Miks peaks tahtma bordellis grannysid sorkida?

kui sa 16 ja vinniline oled, siis pole just palju võimalusi :D

alaska
23.01.12, 13:51
Ütle nüüd ausalt, mitmel % meestest sina oleks nõus laskma ennast ära sebida? Ma usun, et see on maks 10%, ülejäänud 90% saaks korvi-ATM-Grannys.

KristjanLaas
23.01.12, 13:56
kamoon cashmer, sa oled ise siin foorumis 0/x sampliga lasknud ennast ära sebida. Ime pole, et mehed selle peale enesekindlust kaotavad ja bordellist lohutust otsivad.

Cashmer
23.01.12, 14:01
kamoon cashmer, sa oled ise siin foorumis 0/x sampliga lasknud ennast ära sebida. Ime pole, et mehed selle peale enesekindlust kaotavad ja bordellist lohutust otsivad.

jajah, mina olengi põhjus, miks mehed bordelli lähevad

Cashmer
23.01.12, 14:02
Ütle nüüd ausalt, mitmel % meestest sina oleks nõus laskma ennast ära sebida? Ma usun, et see on maks 10%, ülejäänud 90% saaks korvi-ATM-Grannys.

kas sa oleks nõus 100% naisi ära sebima, keda oma elus kohtad?

ja kust see 10% pärineb?

privador
23.01.12, 14:03
Aru ma ei saa. nii palju on atraktiivseid naisi, kelle sebimiseks ei pea supervõimeid, superautot, supervälimust omama + kui sa kellegi ära sebid on ikka ulmeliselt hea tunne. Miks peaks tahtma bordellis grannysid sorkida?
Olen suga nõus, ei tekita minus erilisi emotsioone, aga sain teada veidi nn selle äri köögipoolest.
Ma tegelikult olen neutraalne. Kes käivad need käivad. kes ei käi ei käi. ei mõista hukka ega soosi
Minule see jäigi viimaseks korraks siiski, seega "regualari" minust ei saanud.
Saan aru , et naistele on see teema , kui punane rätik härjale:)

Cashmer
23.01.12, 14:05
kui sa 16 ja vinniline oled, siis pole just palju võimalusi :D

seksist prostituudiga võid vinnid ka noku otsa saada.

mis maagiline vanus see 16 on?

qbj0hn
23.01.12, 14:05
Aru ma ei saa. nii palju on atraktiivseid naisi, kelle sebimiseks ei pea supervõimeid, superautot, supervälimust omama + kui sa kellegi ära sebid on ikka ulmeliselt hea tunne. Miks peaks tahtma bordellis grannysid sorkida?

Mõnikord on lihtsalt väikest seiklust ka vaja. Äkki tuleb pool 4 hommikul poole grindi ajal ilge isu peale. Siis ei hakka ju riideid selga tõmbama ja klubisse sebima minema. Ehk on veel special soovid ka ja otsi siis kuskilt naiskat kes tahaks üle öö 2h soparallit teha. Siis hea ju õhtuleht lahti tõmmata ja minek.

KristjanLaas
23.01.12, 14:06
qbj0hni thread on see officially.

Ermii
23.01.12, 14:07
Mõnikord on lihtsalt väikest seiklust ka vaja. Äkki tuleb pool 4 hommikul poole grindi ajal ilge isu peale. Siis ei hakka ju riideid selga tõmbama ja klubisse sebima minema. Ehk on veel special soovid ka ja otsi siis kuskilt naiskat kes tahaks üle öö 2h soparallit teha. Siis hea ju õhtuleht lahti tõmmata ja minek.
hahahahaaa, tõsijutt :)

Cashmer
23.01.12, 14:08
Mõnikord on lihtsalt väikest seiklust ka vaja. Äkki tuleb pool 4 hommikul poole grindi ajal ilge isu peale. Siis ei hakka ju riideid selga tõmbama ja klubisse sebima minema. Ehk on veel special soovid ka ja otsi siis kuskilt naiskat kes tahaks üle öö 2h soparallit teha. Siis hea ju õhtuleht lahti tõmmata ja minek.

mis asi on soparalli? pepuseks?

adam_q
23.01.12, 14:11
tegelt on normaalne, kui pool 4 hommikul on naine olemas vajadusel. kellel ei ole, see peaks obv litsarisse minema, mis seal ikka

qbj0hn
23.01.12, 14:12
mis asi on soparalli? pepuseks?

Yeah, tõin näite lihtsalt.
Jumal hoia kui sul veel siuke fetish on kui sõbral Pooteril BBV4L-is. lmao. siukest jackpoti annab kuskilt hollykast leida

kuco
23.01.12, 14:13
tallinn-tartu vahelisel lõigul peab järgmist bussi ootama mitu tundi? Mis aastal veel see oli:D
Praegu lasevad iga 15-30minti tagant tartusse.

Enamus on ekspressid ja vahepeal rahvast peale ei korja.
Enda kõige pikem ootamine oli ~8h Pärnust Tartusse hääletamisel. Lõpuks andsin alla ja läksin Tallinna kaudu Tartusse. Ilusasti sai hääletatud :)

Ermii
23.01.12, 14:13
mis asi on soparalli? pepuseks?
anna pyhakaru-le võimalus, võibolla saad tulevikus siis teada :)

rahvavaenlane
23.01.12, 14:19
huvitav on see et kui litsimaja on käe-jala ulatuses, siis pole nagu eriti vajagi sinna minna, aga kui kaugemal, siis on niuke kihk peal, et anna otsad. kunagi olime sõpradega nädalasel parvematkal (võrtsust värskani) kui värskasse jõudsime siis muud juttu enam polnudki ja tellisime põlvast takso ja panime kolmekesti õkva tartusse ...majja. ülejäänud kes jäid värskasse parve lahti monteerima ja kokku pakkima olid järgmine päev päris tigedad. teine juhus oli rakveres. oleks seal iga nurga peal mõni bordell olnud poleks ilmselt mingit vajadust olnudki prosti järele, aga täiesti juhuslikult tuli teema jutuks ja siis enam palju taganemise ruumi polnud. võtsime takso ja siis läks vaidluseks, et kas tallinn või narva. taksojuht kuulis vaidlust pealt ja soovitas, et kohtla-järvelt on kõige ligem. ok mõeldud tehtud ja põrutasime kohtla-järvele. jõudsime siis kohale ja uurisime taksisti käest, et noh kust siis saab, selgus, et ta ka ei teagi täpselt on ainult kuulnud. hea tüüp küll. kui me olime seal k-järvel mõnda aega niisama asjatult ringi tiirutanud ja tänavate peal inimeste käest asja kohta uurinud, kes ei osanud meile ka miskit soovitada olime juba suht maha rahunenud. ok, võtsime siis poest õlled ja sõitsime rakverre tagasi ja panime plaani paika, et tasulisi ei võta, sebime linnapealt niisama mõned maha.

Cashmer
23.01.12, 14:20
mul on väike laps, mida olen ka maininud ning superluks peika :heart:

adam_q
23.01.12, 14:33
mul on väike laps, mida olen ka maininud ning superluks peika :heart:

no prob, inward mu arust kunagi rääkis suhtes milfidega asjatamisest :)

peete82
23.01.12, 15:01
Kamoon, Cashmer. See veel puudus, et naine hakkaks meestele siin sellisel teemal moraali lugema.

Rage
23.01.12, 15:02
no **** ärge nussige offtopicut.. ei taha mingit arutelu siit lugeda.. ikka tahaks teravaid kogemusi vms..

viki
23.01.12, 15:21
Kunagi,kui kõrtsi regular olin(4-5 päeva nädalas)juhtus selline lugu.Veetsime sõbraga tavalise õhtu erinevates joogikohtades ja läksime öösel taksoga tema juurde,kus vähe peale võtsime.Ta jäi magama ja otsustasin koju ära minna.Ta elas lasnamäel.Liikusin kodu poole ja mingi venelaste kamp tuli suitsu nõudma.Järgmisena tuli pilt ette täiesti võõras kohas,olin metsakalmistule sattunud.Hääletasin siis mingi bussi peale ja sain koju ära.Kõik raha oli alles ja ei saanudki aru,kuidas sinna sattusin.Liikmed olid terved,aga ähmaselt oli meeles,et ühel venelasel oli mingi väike pudel käes.Äkki lasti mingit närvigaasi.

privador
23.01.12, 15:36
kunagi vist olin mingi 13, oli mingi popp tol momendil igasugsued pommimised.
Olime maal sõbraga käisime poes, kui vaatasime, et mingi poistekamp meie vastu huvi tunneb. Panime siis nn kiirkõnnil vaikselt kodu poole. Poistekamp sörkis järgi. Järsku hüütakse meid-mul oli rahakott maha kukkunud(mingi 5 taala ka sees)
Läksin tagasi võtsin rahakoti, tänasin hämmelduses ja panime rahuliku südamega kodupoole...

hotcocacola
23.01.12, 15:42
inb4 priva shitted his pants :D

Maxi
23.01.12, 16:10
no **** ärge nussige offtopicut.. ei taha mingit arutelu siit lugeda.. ikka tahaks teravaid kogemusi vms..

Kogun julgust, äkki kasvavad munad ja räägin ka mõne loo.

EpiC teema ja eriti epic on J0hnny lood

nikitheone
23.01.12, 16:23
kunagi vist olin mingi 13, oli mingi popp tol momendil igasugsued pommimised.
Olime maal sõbraga käisime poes, kui vaatasime, et mingi poistekamp meie vastu huvi tunneb. Panime siis nn kiirkõnnil vaikselt kodu poole. Poistekamp sörkis järgi. Järsku hüütakse meid-mul oli rahakott maha kukkunud(mingi 5 taala ka sees)
Läksin tagasi võtsin rahakoti, tänasin hämmelduses ja panime rahuliku südamega kodupoole...

rofl prival juba tol ajal taalad rahakotis

Cashmer
23.01.12, 16:30
Kunagi,kui kõrtsi regular olin(4-5 päeva nädalas)juhtus selline lugu.Veetsime sõbraga tavalise õhtu erinevates joogikohtades ja läksime öösel taksoga tema juurde,kus vähe peale võtsime.Ta jäi magama ja otsustasin koju ära minna.Ta elas lasnamäel.Liikusin kodu poole ja mingi venelaste kamp tuli suitsu nõudma.Järgmisena tuli pilt ette täiesti võõras kohas,olin metsakalmistule sattunud.Hääletasin siis mingi bussi peale ja sain koju ära.Kõik raha oli alles ja ei saanudki aru,kuidas sinna sattusin.Liikmed olid terved,aga ähmaselt oli meeles,et ühel venelasel oli mingi väike pudel käes.Äkki lasti mingit närvigaasi.

selliseid mälestusi võiks rohkem olla või mis?

Cashmer
23.01.12, 16:32
Üks veits lühem lugu kuidas mu vana klassivenna õde nussis mul pool elu ära.

ei arvanud, et sina saad selliseid sõnu metafoorina kasutada

5+ lugu

Remokk
23.01.12, 16:54
[QUOTE=qbj0hn;402885]Üks veits lühem lugu kuidas mu vana klassivenna õde nussis mul pool elu ära.

heh.. eks see oli nende nilbuste eest, mida sa kõik need aastad seal tegid talle...

qbj0hn
23.01.12, 16:56
Sick kõrbemine :(.
why rems why

Remokk
23.01.12, 17:01
Sick kõrbemine :(.
why rems why


"Ära torgi sitta, sitt läheb haisema." :biggrin:

Cashmer
23.01.12, 17:24
kunagi vist olin mingi 13, oli mingi popp tol momendil igasugsued pommimised.
Olime maal sõbraga käisime poes, kui vaatasime, et mingi poistekamp meie vastu huvi tunneb. Panime siis nn kiirkõnnil vaikselt kodu poole. Poistekamp sörkis järgi. Järsku hüütakse meid-mul oli rahakott maha kukkunud(mingi 5 taala ka sees)
Läksin tagasi võtsin rahakoti, tänasin hämmelduses ja panime rahuliku südamega kodupoole...


15aastane ja matkame matkagrupiga põhjarnnikut mööda (150km), läbi suuremate linnade. Jõuame Kundasse, kus matkajuht otsustab sööma minna mingisse sööklasse. Sööklasse jõudes oleks nagu ajareisil mitte matkal. Nõukogude eesti vaatab vastu. Sööklas istuvad ainult mehed, kandilised vene mehed. Kuna on suvi, siis meil sõbrannaga vähe riideid seljas, mul liped+trikoo+dressikas ümber pepu. Kugistame söögi sisse ja hakkame minema, sest meid jõllitati päris avalikult, kõõritamisest poleks välja teinud.Tõuseme püsti, kui mingi tüüp hakkab meid meiega rääkima, aru ei saa, ainus sõna, mis koahel jõuab on devotshki. Me seisma ei jää, üks neist jõuab meiel järgi ja tal on mu dressikas käes, olin selle tooli peale unsutanud. Pursime spasibo vastu ja anname jalgadele valu.


Päris sarnane lugu, kui trikoo välja jätta

qbj0hn
23.01.12, 17:35
Selle mõlema looga tuleb see meelde: http://www.youtube.com/watch?v=NFRY_n_Q_ck

Fabulous
23.01.12, 17:52
2008 juuni. Läksime sõbraga Võrust Tartusse mingite tema sõbrannade põhikooli lõpupeo afterparty'le. Umbes öösel kella 12 ajal hakkas rahvas ära vajuma ning pidu muutus sõbra jaoks igavaks. Seetõttu tuli tal "hiilgav" mõte minna tagasi Võrru. Kuna mulle üksinda täiesti võõraste inimestega peole jäämine eriti tollel hetkel eriti vaimustust ei pakkunud otsustasin sõbraga kaasa minna.
Mõeldud-tehtud hakkasime sõbraga Luunjalt kesklinna poole kõndima. Mingil hetkel jõudsime Annelinna ja seal tuli sõbral järjekordne geniaalne mõte - hakata keset ööd kõva häälega kortermajade vahel Enrique Iglesiase laule laulma. Ma ütlesin talle küll, et ta parem tasa oleks ( kuna see koht tundus sitaks ghetto tollel hetkel ) aga sellest hoolimata esitas ta oma "Somebody's Me" coveri ära. Õnneks keegi füüsilist vägivalda meie peal ei rakendanud ja jõudsime kenasti Annelinnast välja. Bussijaama jõudes ilmnes tema suurepärases plaanis aga pisike viga. Nimelt on bussijaam kell 2 öösel suletud.
Mis siis ikka. Kuna Luunjale tagasi enam minna ei osanud ning Tartus sellel ajal eriti ühtegi head tuttavat ei elanud, tuli hakata erinevaid alternatiive kaaluma. Valida oli kellegi järele kutsumise ning öö linnapeal veetmise vahel. Otseloomulikult polnud keegi kell 2 öösel sõitma hakkamisest huvitatud ning seetõttu tuli valida viimane variant.
Kõndisime mõnda aega bussijaama ümbruses ringi, et äkki saab kuhugi maha istuda või veel parem, külili visata. Leidsime seal kusagil jalakäijate silla ning paatide juures isegi ühe üpris normaalse koha aga valvur ajas meid üpris varsti sealt minema. Seejärel kõndisime jälle mõnda aega kesklinnas tulutult ringi. Ühel hetkel viskas sõbral üle ning ta istus lihtsalt selle hotelli taha, mis bussijaama vastas on, looteasendisse maha ning jäi vist tukkuma. Mina jätkasin sobiva magamiskoha otsimisega ning liikusin jõe äärde, et seal heina sisse pikali visata või midagi. Kahjuks oli aga seal nii tugev parmuhais, et ma oleks vist pidanud hiljem oma riided lõhnast lahti saamiseks ära põletama.
Ühel hetkel ma lihtsalt enam ei viitsinud ning läksin istusin bussijaama ette pingile maha. Magada ma loomulikult ei saanud, kuna hirm röövimise või millegi veel hullema ees oli üpris suur, aga vähemalt sain 3 tundi korralikult elu üle järele mõelda. Kunagi 6 ajal hommikul liitus minuga ka sõber kes oli ka hotelli tagant ära aetud. Mingil hetkel tuli meie juurde mingi verise peaga, täis tatoveeritud ning eriti kurja näoga venelane koos oma sõpradega. Meil mõlemal oli poolenisti sitt püksis sest me olime üpris kindlad, et nüüd läheb küll vist halvasti. Ma ei tea siiani täpselt mis nad meilt küsisid ( kogu mu nelja aasta jooksul koolis õpitud sõnavara piirdus tollel hetkel "ya ne panemaju po russki"-ga ) aga õnneks nad siiski vägivaldsed polnud ning oma viimasest rahast me ilma ei jäänud.
Kui bussijaam lõpuks lahti tehti siis otseloomulikult backfires plaan uuesti. Esimene buss Võrru läks alles kahe ja poole tunni pärast. Me kumbki polnud kohe üldse rõõmsad fakti üle, et me pidime VEEL kaks ja pool tundi ootama, et siis 75 minutit veel koju ka sõita. Vähemalt saime piletid ära ostetud ning viimase 25 krooni eest isegi Statoilist eriti odavad ning halbe krõpse ja eriti odavat ning lääget mahla osta. Bussijaamas sain ma isegi natukene tukastada. Või noh, pea põlvede peal poolenisti ärkvel olles, poolenisti magades 2h chillida. Sõbral oli erinevalt minust koolikott kaasas mille ta pea alla pani ja ennast horisontaali ära tõmbas.
Bussisõitu ma eriti ei mäleta, kuna ma jäin üpris kiirelt magama. Kuna ka sõber jäi vahepeal magama oleksime peaaegu Võrust läbi sõitnud, aga õnneks ärkas ta ühel hetkel üles ning kuhugi Läti piiri äärde me õnneks ei jõudnud.

armand0
23.01.12, 18:31
Räägiks ka ühe kerge pala alustuseks ära


Olime sõbraga siis 15-16 ja otsustasime Pärnusse bowlingut mängima minna.Algul sai ligi 2h bowlingut otsitud ja mööda linna ringi kõnnitud.Lõpuks leidsime koha üles ja sai oma 3-4h mängitud ja olime juba päris väsinud ka.Otsustasime sööma minna baari ja siis tuli muidugi välja, et söök pole nüüd suurem asi.Rahaboss nagu ma tol ajal olin, otsustasin kõva 25eeki jotsi ka anda ainult tänu sellele, et baaridaam oli päris kuum tots.Sai siis baarist välja roomatud ja mõtlesime, et aeg oleks koju minna ja läksime bussijaama järgmist Viljandi bussi ootama.Tavai vaatasime et bussini 1h45min aega ja mõtlesime mida teha.Bussijaama kõrval nägime
"local staar pompsu", kes 5 eeki viinaraha jaoks juurte küsis ja ütlesime tavai too meile ka üks Viru-Valge.Õnneks saime oma viina kätte ja siis lõi mõistusest läbi, kus me seda viina lahjendama hakkama ( alaealiste kompleks). Leidsime ühe hubase koha lagunenud maja juures ja sai kork lahti keeratud.Igatahes tunnikesega sai see Viru-Valge sisse keeratud ja oi oi püsti tulles oli tunda, et 360 kraadine pööre oli toimunud. Tavai tuikusime siis bussijaama ära, siis sõber läks kohe küsima et kus bussijaam asub.Ma kõrval tegin tõkesprinti parasjagu, aga sellest ma ikka aru sain et me olemegi bussijaamas siis sõber ei tahtnud uskuda ka väga ja kõndis ümber bussijaama ringi ja otsis kus buss on.Lõpuks sai siis buss leitud ja bussi sisenedes ütlesime 2 piletit õpilastele, mille peale bussijuht kohe mainis et "päris vänged lõhnad õpilaste kohta".Saime piletid kätte ja buss hakkas vaikselt sõitma ja sõbra kõikvõimsast telefonist sai muusika valla lastud.Peale natukest aega sõitmist sõber oli juba magama jäänud ja türr siis tundsin, et midagi pitsitab ja oleks vaja häda teha.Vähe sai ringi vaadatud ja tundus et asi läheb kurjaks, sest Viljandit ka kuskil ei paistnud."Jumala staatusesse" nagu ma ennast joonud olin sai uhkelt keset sõitu mindud bussijuhi juurte ja öeldud tavai teeme ühe metsapeatuse, bussijuhil ei jäänud nagu midagi üle ka ja peatas bussi umbes 5 minuti jooksul.Keegi minuga ei liitunud ja sai siis rahulikult võsa poole mindud, kui järsku jalg alt oli läinud ja pikali maha sinna lendasin.Roomasin siis bussi tagasi ja kuulsin naeru siis jõudis Härra piinlikus mu ajju ja andis korraliku laksu.Jõudsime siis peale mõningast sõitu Viljandi ja rahabossidele omaselt võtsime takso, kuigi sihtkoht oli 150-200m kaugusel ?????.

rahvavaenlane
23.01.12, 19:30
selliste magama jäämistega meenub mulle veel. eelmise aastatuhande lõpust üks ere jaanipäev. tol ajal elas üks mu sõber virtsus ja ma käisin tal seal ikka aeg-ajalt külas pidutsemas. virtsus olles tulime siis pundiga välkideele, et lähme Liivale (muhumaal) jaanitulele, kiire teostus, tehtud. enam-vähem viimase praamiga sinna ja kuidagi rääkisime praami peal mõned autojuhid nõusse, et nad meid liivale viiks. kui jaanitulele jõudsime oli jooming juba täies hoos ja meil jäi järele ainult vooluga kaasa minna. väiksed vaheseigad nagu ühe sõbra Jakoga juhtus kes tunnike tukastas, olles näoli ketshupi taldrikus ja üles ärgates arvas, et keegi on teda mõrvat tahtnud, mille peale ta intensiivselt kohalike hulgast teo toimepamńijat hakkas otsima, millest omakorda tekkis OLUKORDI ja väike vaheseik sõber Hannesega kes võsas ühte naist ni.kkus ja selle eest selle naise mehelt väheke molli sai ei vääri ära märkimist. põnevam lugu hakkab hargnema alles hommikul, Liiva poe eest, kui plaanime mandrile tagasi minekut. sõbrad Ärbi ja Jako olid oma otsuse teinud. poe ees oli külavanema VÕRR! igatahes ajasid nad sellele hääled sisse ja panid kuivastu poole. selle võrri saatus oli selline, et kui meri jäässe läks talvel, siis olla virtsu sadamas võrri tagumine ratas pealpool jää pinda veel näha olnud. sõber Tõnu kes oli viimased 3 aastat virtsu-kuressare vahet iganädalaselt sõitnud oli omadega nii sassis, et enam teeviitasid ei usaldanud, arvas kedagi pahatahtlikku olevat öösel viidad ümber keearnud, pani vihaselt orissaare poole ajama. järgmine hetk mida mäletan, oli kuivastu sadamas. kuidas me sinna saime, ei tea. ei mäleta. järgmine hetk. mind äratab kokatädi. praamil. "kle, et akka astuma, me täna enam ei sõida." vaatan kella. 10. vaatan õue, ikka kuivastu. kokatädi ütles, et 6x käisin mandril. ok, lähen siis maha. sadama hoones baar lahti. sõber Tõnu seal. ta oli kuskil Koguva ligidal ennast kaineks enam-vähem maganud. aga mitte päris. kui talle ka kohale jõudis, et me mandrile ei saa, siis arvas sõber Tõnu, et orissaares on täna pidu ja tal seal palju tuttavaid naisi ja puha ja me lähme sinna. me läksime praktiliselt kohe. ME VIRUTASIME KUIVASTU SADAMA EEST SADAMA ÜLEMA VÕRRI !!!

Dzuu
23.01.12, 22:22
Jaanipäevadest rääkides...


Aastaid 5 tagasi seadsin sammud praami peale ja läksin Kihnu jaanitulele. Koos oli üsna korralik, umbes 8 liikmeline punt, praamil olles punnid maha obv ja kohale jõudes oli juba üsna hea olla. Päris palju inimesi oli Kihnu tulnud sellise mõttega nagu meie(paneme kõvasti tina ja vaatame mis saab), praamilt maha minnes kõndisid meie ees 3 noormeest, kellel oli isegi veel parem olla kui meil, millegi pärast nad ei lasknud üht laevalt maha sõitvat autot mööda ja peale mõningast signaalitamist jäi auto seisma, välja tuli kohalik 40a mees ja andis tuimalt esimesele vennale lõuga, tee tehti vabaks, tüüp istus autosse ja sõitis minema, mina vaikselt muigasin ja mõtlesin, selge, olen Kihnus nüüd.


Ühe tüübi vanavanemad elasid Kihnus ja plaan oli tema hoovis või midagi taolist telkida, viisimegi tavaari sinna ära, või noh neil kellel oli need viisid, mul olid ainult need asjad, mis seljas ja tiba raha taskus. Edasi saabus õhtu ja läksime kohalikku rahvamajja, ees oli uhke lõke ja sees miski bänd, läksime ka sisse ja mingi hetk avastasin ennast tantsimas rahvariides kohalike neidudega rahvatantsu, pole just eriline tantsuvend, rahvatantsust rääkimata, õnneks rumm ja muud poisid aitasid kaasa. Üheltmaalt sai seal pidu läbi, paar sõpra oli juba kakelda jõudnud välja ja muu standard Jaanipäeva värk ning mingi hetk avastasin ennast täiesti üksinda ja oh näe imet, telefonil aku ka tühi, aga kuidagi jäi meelde, et kui siin asi läbi, siis kuskil Kurase(vist?) baaris läheb andmine edasi. Okei, küsin teed ja saan suuna kätte ning hakkan baari poole kõmpima, tuleb välja,et see päris kaugel ja mul räigelt kopp ees juba, kui kuulen eemalt tuleb mootorratas, vehin kätega ja seisma jääb külgkorv M, kus peal 4 täiesti umbjoobes vanameest, räägin neile oma murest ja tuleb välja et tüübid ka sinna samusele baari teel, puldis olev habemik ütleb, et kui mahud, siis hüppa peale, pressin ennast külgkorvi selga kuidagi istuma ja varsti varsti olemegi kohal. Leian sõbrad ka kiirelt ülesse ja lakume edasi.


Väljas on juba päris valge ja baar pannakse kinni, 2 sõpra hakkavad laagri poole liikuma ja me lakume 4 kesi veel pool tunnikest seal baari ees kuni jook otsa saab, hakkame ka siis tagasi laagri poole liikuma, aga taaskord tundub tee nii pikk ja ühel õndsal hetkel kimab vastu roheline, ilma esiklaasita pikapp Moskvits, mille roolis istub jõuluvana habemega kuskil kuuekümnendates mehike, küsime küüti ja vana ütleb okei, aga tal vaja ennem poest läbi käija, meil pole selle vastu midagi ja ronime autosse. Teepeal poodi jõuab jutt kuidagi selleni, et vana on nõus meile 2 Bocki eest kihnu tuuri tegema, mõeldud tehtud, võtame poest veel endale ka juua juurde ja asume teele, sõidame natuke aega ja vana ütleb, et tal hakkab kütus otsa saama, aga ta lubas sõbral traktori kummi ära vahetada ja küll see siis selle eest juurde annab. Sõidame siis rehvi vahetama ja kuskil metsavahel ei kusagilt kargab välja üks sõber, kes algselt meiega sinna tuli, jääme seisma ja korjame peale. Kõik naerame kõvasti ja küsime, et kuidas sa siia sattusid, tüüp jääb vastuse võlgu ja ütleb, et ei mäleta suurt midagi, aga ühel hetkel ärkas siin metsas lõkke ümber, koos kahe täiesti tundmatu tüübiga. Okei, mis seal ikka, vähemalt on elus ja terve, jõuamegi sihtpunkti ja kohalik peremees võtab meid avasüli vastu. Toob toast välja vorstid ja hakkame neid grillima, samal ajal kui habemik traktroil rehvi vahetab, räägime elust ja olust kuskil tunnikese ja kui rehv vahetatud, toob võõrustaja habemikule 2x 2l coca cola pudeli täit kütust ja ringreis jätkub. Kirjutan hiljem lõpuni :D

virukunn
23.01.12, 22:29
Päris hea Dzuu, ootan huviga jätku :D

kardaanirist
23.01.12, 22:41
hahaha. lugedes rahvavaenlase posti mõtlesin, kas kirjutan ka oma kogemuse võrri/külgkorviga, aga peale Dzuu postitust ma lihtsalt pean seda tegema, sest toimumiskoht samuti Kihnu ja külgkorviga mootorrattal on loos keskne koht.


üheksanda klassi lõpus sai klassiga lõpureis tehtud Kihnu. seal oli õpetaja mingi giidi orgunninud jne, aga esimene õhtu jõudsime poole päeva pealt alles sinna ja midagi väga ei toimunud. endal ja osadel veel olid Tartust joogid kaasa ostetud, aga paaril klassivennal mitte. neil polnud õrna aimu ka kus see pood võiks Kihnus olla. läksid siis seda otsima paari klassivennaga. tagasi tulid kilekott täis õllesid (kuna olime kõik alakad, siis oli sellega veel omakorda naljakas lugu. olid lasknud poe ees popmsul õllesid osta. tahtsid 20 õllet saada. pomps oli esimene kord sisse läinud ja kümme toonud. seletati siis, et puudu ju. oli teine ja kolmaski kord poes käinud kuid oli ikka suutnud vähem tuua. neljandal korral oli poemüüja kahtlust äratanud, et miks sama vend paar minuti jooksul mitu korda poes käib, kuid õlled olid neljanda korraga kätte saanud). tagasiteel leidsid klassivennad metsast külgkorvi, millega olevat vast avarii tehtud. tagasi telkmisplatsi jõudes räägiti meilegi seda, et mootorratas leitud ja obv kõigil kohe esimene mõte, et lähme toome ära või otsime mingi mäe, kust otsast sellega alla lasta (juhul kui ratas käima ei lähe). no läksime siis sinna metsaäärde (poest mingi 100m vb) ja tõmbasime ratta metsast välja. käima minna ei tahtnud. aga oh imet - tee poe juurde oligi ülesmäge (kusjuures päris järsk tõus. silma järgi selle 100m peale mingi 25m küll). plaan oli siis ratas üles poe juurde tõugata ja siis ise peale hüpata (rofl meid oli mingi 8-9) ja alla metsa juurde tagasi sõita. mõeldud tehtud. lükkasime ratta siis üles ja poes juurde jõudma hakates näeme, et poe ees kolm autot ja kari osse (pakun, et mingi 10-15) ja vahivad meie poole. kõik obv said aru, et tuleb kiiresti minema tõmmata. keerasime siis otsa ringi (jätsime ratta keset ühte sõidurida lol) ja hakkasime vaikselt tagasi kõndima. olime peaaegu samas kohas kust ratta leidsime kui näeme, et kaks autot, aknad alla keritud, tümps käimas hakkavad meie juurde sõitma. kõigil obv junn jahe ja panime metsa poole ajama. üks vend oli rohkem kinni ja peitis sinna samasse ligidale võsa sisse. ülejäänud 7-8 venda jooksid elu eest. ossid pidasid tee ääres kinni ja hakkasid karjuma, et "tulge tagasi", "saate lõuga", "te ei jõua eest ära" jne jne. standard möla. jooksime oma 100m ära (maapind täiega künklik. ise asutsin mingisugusse auku, käisin pikali, klassivend komistas omakorda otsa) ja nägime, et ei jõua ära. keegi ütles siis, et jääme seisma, et pole mõtet. ma tõmbasin kippelt sulli rahakoti vahel välja ja panin soki sisse (lol). ossid jõudsid järgi ja hakkasid mölisema jne. käis mingi tõuklemine ja üks klassivend mu kõrval sai vastu vahtimist. küsiti siis, et kust pärit, kes olete jne. järgmine hetk mingi oss karjub auto juures, et "õu meil üks vend juba pagassis" ja et "mul kodus kurikad. et kas toon ära". ossid ikka mölisevad edasi, et viime õpetajate juurde ja võtate suhu jms. igastahes kästi siis meil autode juurde tulla. öeldi, et neil seal omakohus (Kihnus vist ühtegi politseinikku pole) ja mõeldi siis meile karistus välja. kaks autot pandi tee peale kõrvuti ja kästi autod poe juurde tagasi lükata (100m ülesmäge, autos mingi 4 venda sees, 3-4 inimest lükkas ühte autot). mul kukkus obv rahakott auto lükkamise ajal taskust välja. korjasin üles ja sain järgmine hetk jalaga soliidselt perse. okei. lükkasime autod siis poe juurde ära (kõik üli väsinud) ja öeldi, et nüüd viite ratta tagasi sinna, kust võtsite. sai see ka tehtud ja järgmine hetk samad autod hakkavad uuesti alla sõitma. kõik üli väsinud, saime kohe aru, et jooksmisest midagi välja ei tule ja arvasime, et nüüd mingi uus karistus, aga ei. sõitsid mööda, karjusid midagi ja sõitsid edasi. järgmine päev oli giidiga siis reis üle saare ja siis giid veel mainis, et saarel kõva omakohus jne. nägime neid osse hiljem poe juures uuesti kui giid näitas meile kohalikku poodi. vaadati küll maru vihase pilguga. : D

nikitheone
23.01.12, 22:59
epic thread

redddman10
23.01.12, 23:02
LOL at Kihnu seiklused.Ma elan seal btw:D kardaanirist millal see toimus seal?:D.ja automarke ei mäleta ossidel we:D

kardaanirist
23.01.12, 23:04
LOL at Kihnu seiklused.Ma elan seal btw:D kardaanirist millal see toimus seal?:D.ja automarke ei mäleta ossidel we:D

9. klassi reis oli mul.. hmm. see tähendab, et siis 5 või 6 aastat tagasi? automarke ei mäleta. reis üle saare kulges aga vist mingisuguses rohelises kastiga autos. rohkem meelde ei tule.

redddman10
23.01.12, 23:06
heh.ok:D see rohelise kastiga masin siiamaani:) unreal story ikka:D

jrgn hell
23.01.12, 23:35
Unreal see küll ei ole kihnu kohta :)

Aga ma ka ikka satun sinna vahepeal. Sõber korraldab neid kihnu regatte ja siis vahest olen ka sattunud sinna afterpartydele.

Eriti mulle meeldis mingi 2 või 3 aastat tagasi sõbra pulm. Epic andmine ikka oli.
Eriti lahe oli teisel päeval, kui üks kohalik vanamees hakkas koju minema käpukil. Soovis veel head pidu. Küsisin lauas siis, et kas püsti pole mõtet aidata. Öeldi, et pole mõtet. Elab seal lähedal ja siis ei kuku tee peal kuskil.

Mingi 3 aastat tagasi tulime ka regatilt tagasi. Saime järgmine hommik mingite mulle vähemalt tundmatute kuttide kaatri peale. Stardi andsime merelt ära ja siis kaater ise ilgelt kiiresti Pärnu poole ajama.

Kõik obv lahendavad paadis erinevaid proviante ja kuskil Liu nina juures jäätakse kaater seisma. Väike kusepeatus. Mingi kutt ahtris vaiskelt laseb põit ja siis hakkab Keskkonnaameti vilkurita kaater sinna sõitma obv, et kontrolli teha. Kuna vilkurit pole, siis kinni pidada kuidagi ei saa ametlikult. Sõidab üsna lähedale. Kaater alles seisab ja siis täiskäik sisse ja minekut. Pärnus juba enne jahtklubi kaid vennad ütlevad, et hüpake kai otsas maha, et me sõidame natuke edasi. Ma ei märganud, mis keiss oli, aga nii kui kai peale jõuame jooksevad piirivalve ja mendid, relvad vööl meie juurde. ALgab mingi kiire ülekuulamine ja dokumentide kontroll. Pannakse nimed kirja ja uurivad vihaselt, et kes te omarust olete, et mendikaatrilt nii eest ära sõidate ja kes seal kaatris olid. Meil obv pole õrna aimugi, kes need olid ja näitame veel, et mendikaater ju seisab kai ääres, et seal see suvaline valge kaater mingi oli, aga keegi ei üritanud kinni pidada vaid mingi asi hakkas järgi sõitma.
Mendid ja piirivalve obv ei usu, et lampi sõitsite mingite tundmatute kaatriga.
Aga pandi andmed kirja ja lasti minema.

Junken
23.01.12, 23:42
redman oligi raudselt see kes seal metsas rusikatega vehkis :D

harryahven
23.01.12, 23:57
"Eriti lahe oli teisel päeval, kui üks kohalik vanamees hakkas koju minema käpukil. Soovis veel head pidu. Küsisin lauas siis, et kas püsti pole mõtet aidata. Öeldi, et pole mõtet. Elab seal lähedal ja siis ei kuku tee peal kuskil."

LOLOL:D

reggie
24.01.12, 00:38
Kui ma veel noor ja rumal olin, sattusin kord Tartu arestikambrisse segastel asjaoludel, millel ma hetkel ei peatuks. Peale mõningast võimalust oma elu üle järele mõelda, saabus kongikaaslane. Tõenäoliselt pooleldi nõder ja narkar, pärast kuulsin, et mehel oli 120 episoodi kauplusest varastamisi, tavaliselt alkohol. Kongikaaslane naeris iga mu halva nalja üle ja leidis ühel hetkel, et vaja välja saada ning üritas pühas lihtsameelsuses veenda mente, et tal on vaja kohe hambaarsti juurde minna. Kuna kell oli 11 õhtul siis väga tõsiselt teda ei võetud. Lunis mu niigi väheseid suitse ja oli tüütu.
Kuskil ühe aeg öösel saabus kolmas kaaslane-Vaujev. Mees naq muiste, madal primaadile omane laup, kaukaaslase nägu ja roosad toasussid. Valujev valgustas meid kõigepealt oma elulooga, mille põhiliseks kõrgpunktiks näis olevat kellegi tuntud sportlase mättasse löömine. Teisel mehel enam naeru ei tulnud, oli õige kuss ja ei julgenud köhidagi enam. Paar hetke hiljem leidis Valujev, et valgus on liiga hele ja juhtis sellele tähelepanu hüppelt pöördega jalaga vastu ust lüües. Mentidele see ei meeldinud, sest kohe saabusid kaks suuremat kasvu meest ja Valujev viidi kuskile rahunema, karjus veel pikka aega. Õnneks saime paki priimat talt.
Edasine öö oli rahulik, hommikul viidi meid kohtuniku juurde, sain teada oma karistuse ehk siis 24h millest enamuse olin juba ära kandnud ja tagasi kongi. Kuskil karjus üks naine nagu aiavahel, ka tema kisa vastu rakendati mingeid meetmeid. Teises kongis oli meesterahvas, kes jumalat appi paludes, üritas politseid veenda, et ta peab koju lehma lüpsma minema.
Selline tore seik elust..

TaistoJ
24.01.12, 01:34
Ca aasta tagasi sai Londonis käidud. Koolireis vms ta oli. Meie jaoks puhas pidu terve nädala. Meil mõnus punt nii umbes 8 inimest. Ööbisime mingis odavas hostelis äärelinnas . Hostel ise mingi 4 korruseline, meie 3dal vist. Terve korruse peale oli 1 wc, kus oli aken, mis viis katusele. Ajapikku tekkis plaan, et viimasel õhtul lähme rahvaga sinna katusele rokkima.
Mõeldud, tehtud. Segi nagu me olime, oli pohhui. Viimane õhtu 8-10kesi wcsse ja sealtkaudu väiksest aknast katusele ronides.. Ühtegi tüdrukut veel aknast välja polnud jõudnud ja kusehäda oli ka, siis hakkasin sealt katuselt alla laskma, sõber joinis ka. Enamvähem asi ära tehtud vaatasin ringi, et mis toimub. DAFAQ rahvas vahib hosteli akendest meid nagu debiile. Kerge häbi ... saime veel paar sekundit olla ja juba karjutakse, et tulge ära!! Paar hosteli administraatorit olid juba WC uksetaga. Natukene hoiti WC ust lukus igaksjuhuks, aga lõpuks tehti see ka lahti. Saime siis paar kurja sõna ja mäletan, et öeldi "YOU CAN NOT GO THERE" or smthing.
Läksime oma tuppa edasi jooma.

Fabulous
24.01.12, 02:09
Ca aasta tagasi sai Londonis käidud. Koolireis vms ta oli. Meie jaoks puhas pidu terve nädala. Meil mõnus punt nii umbes 8 inimest. Ööbisime mingis odavas hostelis äärelinnas . Hostel ise mingi 4 korruseline, meie 3dal vist. Terve korruse peale oli 1 wc, kus oli aken, mis viis katusele. Ajapikku tekkis plaan, et viimasel õhtul lähme rahvaga sinna katusele rokkima.
Mõeldud, tehtud. Segi nagu me olime, oli pohhui. Viimane õhtu 8-10kesi wcsse ja sealtkaudu väiksest aknast katusele ronides.. Ühtegi tüdrukut veel aknast välja polnud jõudnud ja kusehäda oli ka, siis hakkasin sealt katuselt alla laskma, sõber joinis ka. Enamvähem asi ära tehtud vaatasin ringi, et mis toimub. DAFAQ rahvas vahib hosteli akendest meid nagu debiile. Kerge häbi ... saime veel paar sekundit olla ja juba karjutakse, et tulge ära!! Paar hosteli administraatorit olid juba WC uksetaga. Natukene hoiti WC ust lukus igaksjuhuks, aga lõpuks tehti see ka lahti. Saime siis paar kurja sõna ja mäletan, et öeldi "YOU CAN NOT GO THERE" or smthing.
Läksime oma tuppa edasi jooma.
Kinnitan seda lugu kuna olin ise ka seal.
Viimasel ööl käis admin mingi 5+ korda veel mölisemas, et võtke vaiksemaks ja värki. Hommikuks oli tuba ikka reaalselt ära lammutatud ja lagastatud. Õnneks jõudsime enne minema tõmmata kui omanikest keegi seda tuba nägi, sest vaatepildiga rahul poleks kindlasti oldud.

inward
24.01.12, 02:47
Ca aasta tagasi sai Londonis käidud. Koolireis vms ta oli. Meie jaoks puhas pidu terve nädala. Meil mõnus punt nii umbes 8 inimest. Ööbisime mingis odavas hostelis äärelinnas . Hostel ise mingi 4 korruseline, meie 3dal vist. Terve korruse peale oli 1 wc, kus oli aken, mis viis katusele. Ajapikku tekkis plaan, et viimasel õhtul lähme rahvaga sinna katusele rokkima.
Mõeldud, tehtud. Segi nagu me olime, oli pohhui. Viimane õhtu 8-10kesi wcsse ja sealtkaudu väiksest aknast katusele ronides.. Ühtegi tüdrukut veel aknast välja polnud jõudnud ja kusehäda oli ka, siis hakkasin sealt katuselt alla laskma, sõber joinis ka. Enamvähem asi ära tehtud vaatasin ringi, et mis toimub. DAFAQ rahvas vahib hosteli akendest meid nagu debiile. Kerge häbi ... saime veel paar sekundit olla ja juba karjutakse, et tulge ära!! Paar hosteli administraatorit olid juba WC uksetaga. Natukene hoiti WC ust lukus igaksjuhuks, aga lõpuks tehti see ka lahti. Saime siis paar kurja sõna ja mäletan, et öeldi "YOU CAN NOT GO THERE" or smthing.
Läksime oma tuppa edasi jooma.


Kinnitan seda lugu kuna olin ise ka seal.
Viimasel ööl käis admin mingi 5+ korda veel mölisemas, et võtke vaiksemaks ja värki. Hommikuks oli tuba ikka reaalselt ära lammutatud ja lagastatud. Õnneks jõudsime enne minema tõmmata kui omanikest keegi seda tuba nägi, sest vaatepildiga rahul poleks kindlasti oldud.

Mingi aeg tagasi, kui mitu aastat korralikus hotellis sai töödatud, siis sellised on kõige haigemad kliendid. Standard vastutustundetud Eesti lagastajatest noorukid. Nii mõnelgi juhul sai poisid enne vehkat tegemist krattipidi kinni ning taoti oma krediitkaardi või sõbra kaardiga trahvid kinni, vahel said ka vanemad rahakotti kergendada, mõni äärmuslikum skeemitaja lõpetas ka politseis. Õnneks väga tihti selliseid juhtumeid ei olnud, igal juhul not a cool story, bro.

harryahven
24.01.12, 02:53
arvan sama, suht lame imo

Pumper
24.01.12, 09:22
Ajendatuna Laasi pätiga joomise jutust kirjutaks ka natukene, aga pigem selleks et vangidega suhelda eriti ei tasu.

Esimene jutt natukene naljakam, käisime kevadeti sõbraga pidevalt Balti jaama juures perroonil õlut joomas või pirukaid näksimas, vahel ka väike spraypildike raudtee ääres seisvale seinale. Ükskord oli meil siiski kaasas viinake ja plaan õhtuks nac purjakile jääda ja linnapeale naisi otsima minna (mingi pühapäev). Istusime oma standard peokohas ja saabusid 2 vennikest, sellised ca 40 aastased, teksatagidega ja natukene retrokad, parmud ei tundunud. Uurisid et kas võib ka istuda. Lubasime, tegemist oli 1 venelasega, kes oli selline otu ja teine oli eestlane selline ettevõtlikum, natukene kõhetu kuid näha oli et tugev vend tattoodega. Kohe hakkasid ajama, et on vanglast ja et elavad selle venelasest sõbra juures. Natuke ajas kohe närvi et sellised neg vennad tulevad punti, aga mis teha otsustasime rääkida elust-olust. Tegin kohe end omavennaks ja uurisin et kus istuda tasub ja mida ma vanglasse sattudes ette peaks võtma, sest mul varsti vist vanglasse minek (tegelt ei olnud nii hull seis, aga vaja sõbraks saada). Midagi seletasid seal ja siis ütlesid et kohe tuleb üks naine siia. Naine pidi olema selle venelase õde. Eestlane sattus hoogu, rääkides et on ise ka seda õde pand, et normaalne naine, sellega teevad nad soomlasi tühjaks, et öösel linnas saadavad õde soomlastele prostituudina peale ja siis teevad vennad tümaks (ei tea kas löövad maha?) ning korjavad vara ära. Lõpuks saabus see naine sinna, joogisena uurisin seda natukene ja kohe eestlasest vang küsima, noh meeldib vä? Tahad panna vä? Ma vastu, et kena küll, aga natuke vana minu jaoks. Naine ise suht väsinud v olla kunagi kenake ka olnud, a umbes sama vana kui mehed ja istus miniseelik eest lahti jalad harkis meie poole, sõber vaatas küll ehmunud näoga.
Siis eestlane sattus oma kepilugudega hoogu ja lasi uue story valla, kui oli kuulnud et meil plaanis linnapeale tüdrukuid sebima minna. Et Balti jaamast pidi ka noori tsikke saama. Kord oli ta seal rongi perrooni äärest ühe tüdruku leidnud kuskil 16 aastase, et magas seal ropsiloik kõrval. Vang siis uhke ilme näos seletas et sebis ära totsi ja lohistas selle venku juurde kelle juures elab (ma ei saanudki aru, et kas tots üldse üles äratati igatahes oli hilja olnud ja Balta oli suht tühi siis ka olnud). Viis totsi kohe voodi ja hakkas keppima. Ütles et nagu riista sisse pani tots ärkas kohe üles ja pani jooksu - siis vend manas vapsjee uhke näo ette ja uhkustas, et tal on shaarikud sees riistas ja vuntsid ka tamiilidest tehtud, et ju siis tots sai mõnu tunda. Igatahes olid sõbraga järgi jooksnud totsile ja hoovist enam ei leidnud teda, et ju oli minema saanud. Siis arutles natukene omaette, et huvitav kuidas see tots minema sai kui 2m aed on maja ümber? No see oli juba suht alerti tekitav jutuke ja väljas hakkas ka pimenema ja otsustasime lahkuda. Muidugi enne minekut käis kohustuslik küsimus ka üle vangi huulte, et laenu ei saa teha? Õnneks oli 25 krooni juba varem eraldi taskusse valmis pandud (varasematest kohtumisest sellistega) ja suutsin kiirelt anda ja ilma hüvastijätuta panime lihtsalt minema sealt, poleks raha olnud oleks võinud asi teravamaks minna...

Teine jutuke on õpetlik, et kes korra vanglas pikemalt olnud, siis see inimene on juba omaette maailmas ja mingiks inimeseks saamist temast enam loota ei ole. Kord Tallinnas kooli minnes sattus üks lapsepõlvesõber mulle vastu ja küsis kohe numbrit. Andsin ja marssis lambist edasi. Tegemist oli siis kunagise hea lapsepõlvesõbraga, kellega kuni 7. klassini koos hängitud, esimesed naised sebitud jne. Siis hakkas tema krimi karjäär ja selleks kohtumise päevaks oli tal juba mitu korda tulnud vanglas istuda, kokku ca 7-8 aastat. Varsti hakkasid tulema ka vennalt kõned, et tule paranda arvuti ära jne. No kord siis ütlesin, et teeme ära, lendas kohe mingi panni autoga mu juurde ja mingi suur sõber oli roolis, võtsin igaks juhuks 1 sõbra ka kaasa. Panime siis kuskile sõitma ja autole kohe 140 sisse, endal neil ees turvavöösid ka peal ei olnud. Tüübid jummala hajevil nagu midagi ei toimuks, mingi räige narkomusa ka peal. Sõber oli tõsiselt ehmunud ja palus natuke peale sõitu maha minna, ma siiski jäin peale. Mingi hetk kimasime sõbra juurde ja seal näidati mulle arvutit uuriti selle hinda jne. Ise muidugi võeti tuimalt välja 1 süstal ja toodi sooja vett, lahjendati antsu ja lasti ilusti veeni minu nähes. Mahe shokike oli. Siis andis mulle mingi joindi et ma ka nendega lainele jõuaks, ise pole kunagi suurem joindi vend olnud, aga suht suruti peale. Tegin ära, vennad olid juba suht krõllis ja panid toas tule kustu. Istusid maha vaibapeale ja kutsusid mind ka. Vaip oli täpselt arvuti ees. Arvuti näol oli tegemist arvatavasti varastatud panniga (mingi ürgaegne paugupill kuskilt väikefirma kontorist), millel oli veel uunikum screensaver kus aknad lendasid vaataja suunas ja muutusid järjest suuremaks, tekitades liikumise efekti. Siis härrad vangid tõstsid veel vaibaservad üles vahtisid kummisnägudega ekraani ja kihistasid omavahel, et kuhu me lendame?
Igatahes olid süstlaorjad, kohtusime veel paar korda, eriti ma tegemist nendega teha ei tahtnud ja alati kui lahkuda tahtsin paluti mult natukene raha, mida ma lollipeaga ka alati andsin. Siis ükskord anti mulle mobiiltelefon laadimiseks, kuna tal endal ei olnud laadijat sellele moblale (varastatud?). Viisin koju panin laadima. Järgmine päev hakkas tüüp räigelt pommitama, et saame kokku jne. Siis helistasin et saame, siis ei olnud aega jne. Igatahes tulin poest koju sama päeva õhtul ja vend marssis mingi lühikese kuid laiaõlgse tshurkaga vastu, ja kohe, et kus telefon on. Andsin mobla üle, siis kohe hakkas moblat tööle lülitama ja uuris, et miks see ei tööta, et kas sa lõhkusid ära? Et tavai maksa raha 1500 kohe. Ma ütlesin et ma pole puutunudki moblat, et ainult laadisin a see kohe vastu, et hakkad siin jama ka ajama, ja läksime kuskile kinoeesruumi, kus andis mobla tshurkale ja see võttis kohe jopetaskust kruvikeeraja ja hakkas moblat kruttima:D Ja siis mu kunagine sõber uuris, et nii nüüd lõhkusid mobla ära, kunagi varastasid mult kõlarid ka ära ju? Ma nagu wtf, ma pole sult midagi varastanud, a see talle ei lugenud, et varastasid ja maksa nüüd 10k kokku kõik. Ma nagu irwitasin veel, et jajah kohe maksan. Siis tüüp muutus tõsiseks ja sebis mulle juba laenukohta, et käime ühes lasnamäe korteris ja võtad sealt laenu 25% intressiga ja maksad mulle kohe ära. Ütlesin et ei võta. Siis jebis veel mingeid pangakontodega ülekandeid jne. Vaatasin et asi läeb karmiks ja pressisin end tüüpide vahelt läbi ja läksin kinoruumidesse ühe turvamehe lähedale. Tsurka ehmus ja lahkus, "sõber" järgnes ja hakkas ähvardama. Hoidsin käes suurt veepudelit ja nii et sõrmed selle peal olid tema poole ja järsku ta uuris, et ah nii näitasid mulle fakki või? Ma vastu, et ei näidanud, ta ütles et nägi kuidas mu keskmine sõrm korra pudeli peal liikus ja siis kohe pani edasi et kui ta kinni peaks minema, siis saadab sealt vennad välja kes mul need fakisõrmed murravad jne, turva kuulis seda juttu pealt aga ei liigutanud midagi. Lõpuks mõtlesin, peale 2h ähvardusi kuuldes, et peaks asja lahendama. Uurisin, et kas sul on raha tõesti vaja? Ütles jah et rahas ongi asi, et kohe oleks suuremat summat vaja. Siis mul kohe tuluke lõi põlema, et aga võta sms laen. Tüüp vastu, et misasi see on? Selge, õpetasin tüübile ära kuidas seda võtta kuskil netipunktis ja tüüp oli nii õnnelik kui esimene summa laekus. Peale seda ütlesin, et palun kustuta mu nr ära moblast ja ära enam kunagi helista mulle.
Aasta hiljem vaatasin kohtulahendite registrit ja leidsin et tüüp oli uuesti kinni pandud sms laenu pettuste eest 8-s episoodis...

Igatahes soovitan soojalt staažikate vangidega üldse mitte suhelda ja neilt mitte midagi vastu võtta, samuti neile midagi andes peab olema see erandjuhus või enda naha päästmiseks, sest kui nad juba teavad et kuskilt midagi saab siis nad võtaksid sealt alati meeleldi juurde.

Cashmer
24.01.12, 10:09
Pumperi teist lugu lugedes hakkas trainspottingut silme ette viskama, mitte et see lugu ja film omavahel eriliselt sarnased oleks. Mõned lood on siin nii head, et saaks filmi kokku küll.

redddman10
24.01.12, 10:37
redman oligi raudselt see kes seal metsas rusikatega vehkis :D
mäletaks seda ma arvan:D

qbj0hn
24.01.12, 11:00
MOAR Pumper, head lood.
Btw Svenza võiks chime innnnida oma naise elustamis lugudega

privador
24.01.12, 11:28
Mnjah pumperi lood ikka suht creepy lugeda
Aga see on selge, et vangidega pole mõtet tegemist teha ja "sõpsi panna" midagi head sealt ei tule. Aga jah see psühholoogiline "töötlemine" vangile suht omane. "Kle ma jätan mobla sinu juurde" "Kle kas ma saan seda sinult laenata" "Kle mul vaja arvutit parandada"

Pealegi kui nt kui statistikat vaadata, siis enamus tapmisi pannakse toime nn ühise "peo" käigus
Aga jah suht creepy olukord, kus paned mingite vendadega pidu ja mõtled kogu aeg, kuda sellisest situatsioonist puhtalt välja tulla

hakkameimema
24.01.12, 11:50
Head lood (Y)

sven
24.01.12, 14:15
Minu yks lobusamaid ohtuid loppes tosise WTF momendiga jargmisel hommikul. Sober tuli kylla ja otsustasime minna Baton Rouge'i(Louisiana pealinn kuskil tunni soidu kaugusel sealt kus elan). Ohtu algas sellega et laksime kylla sobrannale kes LSU's kais ja neil oli seal pidu kaimas mis oli juba paeval kell 1 alanud ja kui meie sinna joudsime kuskil 8 ohtul, siis enamus olid juba tuure maha votmas. Meie plaan oli kiirelt jargi jouda ja otsustasime sobraga HU jooma mange teha. Kuna sobrannal ei olnud ei kaarte ega taringuid siis tuli meelde "guess a number" kasiino mang Vegas Vacationist ja tegime sellest jooma mangu. Mang ise kerge, yks meist motles peas numbri 1-10 ja teine pidi arvama mis number on, kui arvas valesti pidi jooma ja kui oieti siis pidi numbri motleja jooma ja nii edasi tagasi. Pole vaja oelda et ei votnud vaga pikka aega et meil tuju sees oli. Ohtu ise oli ka paris huvitav kui linnapeale laksime, aga sellest ei viitsi kirjutada. Lopp tulemus oli see et sober sebis mingi yksiku ca 21 aastase naise maha ja oli minek tema juurde. Soitsime siis tema juurde kuhugi nats linnast valja ja ta naitas mulle toa kuhu voisin ennast magama kerida ja laks ise sobraga teise tuppa. Jargmine hommik kui lopuks arkasin, siis sealt toast kus magasin laks uks otse elutuppa. See oli pilt mis nagin kui ukse avasin: elutoas istus selle naise vaikevend, ema ja isa ja siis minu sober ainult selle naise boxerites(arvestage et mu sober on yks karvasemaid inimesi keda olen nainud :) ja vaatasid multikaid. Tuleb valja et selleks ajaks kui mu sober arkas oli see naine juba toole lainud ja ilma midagi kahtlustamata oli sober lihtsalt porandalt votnud ta boxerid ja elutuppa jalutanud kus perekond juba ees ootas ja nagu ta on lihtsalt maha istunud ja mulisema hakanud nendega. Asi loppes sellega et vanemad tegid meile hommikusoogi ja mulisesime nendega veel mingi ca 2 tundi ennem kui minema laksime. Oleme ausad, teel koju oli moment kus vaatasime yksteisele otsa ja molemale oli nakku kirjutatud kysimus: WTF just happened?!

Junken
24.01.12, 15:31
arvan sama, suht lame imo

yea... +1 srsly

pikk28
24.01.12, 15:48
yea... +1 srsly
suht lapsik teema jah, kuid usun, et poisid nyyd hoopis teisest puust.
pumperi lugusid loeks veel, suht mõnusad veini kõrvale:)

alaska
24.01.12, 15:59
Mul on üks vähe teistsugune, ma loodan et vinti üle ei keera.
Olime mingi 19-20 aastased, korraldasime väikese jooma. Sõbra juures oli vaba 4-toaline korter, ostsime joogid ja ajasime naised kohale. Mingit suurt hoogu veel sees polnud, istun rahulikult diivani peal ja istub kõrvale umbes minuvanune naine. Selline keskmise näoga, natuke paksemapoolne. Aga ülienergilise olemisega, selline kontorineiu tüüpi. Hakkab hullult jutustama, selline ise küsin ise vastan tüüpi, vait korrakski ei jää. „Arva ära palju mül sõpru on?-mina tüdinenult „eee sada?“ „õige!!!! Kussa teadsid!!!blääblääblää“ Mul mingisugust huvi seda mula kuulata polnud, suht tüütuks muutus juba, kui korraga tuleb sõber sinna ja ütleb naisele:“Kuule lähme keppima!“ Ma vaatan eWTF, aga poohui, saabki lahti ja joomisele keskenduda. Ja siis neiuke teatab rõõmsalt, et okei ja lähevadki teise tuppa. Kutt uksepealt teatab veel, et kes keppi tahab, tulge kiiresti. Nojah, läkski sinna mingi 4 venda kohale ja asusid siis asja kallale. Ülejäänud naised korteris vahivad suu lahti, mul kah ausaltöeldes, aga sellel tibil oli jumala poohui. Nii nad seal möllasid, kuni uks lahti läheb, üks vend kööki marsib, natuke külmkapi kallal asjatab ja 400 grammine „Voimix“i pakk käes tagasi läheb. Mu küsiva pilgu peale teatab, „liiga kuiv, vaja määret!“ Tra ma ei söönud kümme aastat peale seda margariini. See selleks. Läksid siis tagasi, said oma asjad aetud ja pidu läks edasi. Neiu sihukese näoga, nagu oleks korra prügiämbrit käinud välja viimas. Kui alguses olid kõrgema moraaliga mehed ennast tagasi hoidnud, siis nüüd üks andis alla ja lohistas uuesti naise teise tuppa. Mingi tund aega möllasid seal, siis tuleb kutt tagasi mureliku näoga ja küsib vaikselt väiksema meesteseltskonna käest;“ mis värk on, tegin pool tundi keelekat, ikka märjaks ikka ei lähe“. No aitähh, et jagasid, kumb on lähemal, rõdu või WC pott...Nojahh nii ta läks, vahepeal tuli rahvast juurede, osadel läksid silmad särama, osadel mitte nii väga. Tõe huvides pean mainima, et mingil hetkel olin isegi murdumas, no sellises vanuses ikka suht raske keppi saada, vähemalt mul oli, aga kui ma sinna tuppa läksin ja naine ihualasti istus, suur kartulisalati kauss süles ja otse potist lusikaga salatit manustas, siis kustutas selline vaatepilt viimasegi isu ja nii ta jäi. Lõpus naine istus toolil, kõrvaklapid peas ja tegi suuseks järjest soovijatele. Siis oli veel mingi jama klubipääsmetega, mis talle oli lubatud alguses, aga seda ma täpselt ei tea. Selline lugu siis.

virukunn
24.01.12, 16:08
Päris epic thread, andke veel minna, ma refreshin iga vähe aja tagant juba.

Mr_Kenny
24.01.12, 16:08
irww :D:D:D

hakkameimema
24.01.12, 16:08
Mul on üks vähe teistsugune, ma loodan et vinti üle ei keera.


Dafaaq ulme...Istun loengus ja lugesin seda, karp lahti...

Mr_Kenny
24.01.12, 16:10
Dafaaq ulme...Istun loengus ja lugesin seda, karp lahti...

Su nimi sobib hästi jutuga.

qbj0hn
24.01.12, 16:13
rohvel kopter.
Mul ka taoliseid lugusid, küll mitte mingist otsesest orgiast aga huumorikaid juhtumeid taolisest vallast.
Küll aga ma pean paar lehekülge hoogu võtma enne kui need letti lajatan. Alates sellest kuidas kurttumm külmkapi najal tahtis mind elu mahladest tühjaks imeda lõpetades sellega kuidas alakana sai räusates tüdrukuga koju tulla täispeaga ja isa välja viskas korterist meid mõlemaid.

numnuts
24.01.12, 16:16
Tra ma ei söönud kümme aastat peale seda margariini. [/SPOILER]

OMGROFL:D:D:D

albinar
24.01.12, 16:16
Alaska ma tänan sind! Lugesin su juttu ja sõin vorstisaia, kus oli muidugi võid ka.

alaska
24.01.12, 16:21
Üks on veel. Jällegi pidu, vist juba teine päev, igatahes on väljas valge. Vaja naisi kutsuda, mingid numbrid liikusid ringi, igatahes leiti keegi tallinnast väljast, kellele siis vaja bussijaama järgi minna. Hea küll, läheme. Minekuni oli veel aega.
Sõber oli just sõjaväest puhkusel, juuksed üsna lühikesed, nagu ikka seal. Siis tekkis tal mõte ajada ennast kiilakaks. Otsisime siis mingid terariistad välja, leidsime käärid ja hakkasime nüsima. Sõber tahtis ikka väga nulliga saada, niiet ühtegi karva ei paista. Otsisme zilette, aga midagi korraliku ei leidnud. Siiski leidsime mingi kasutatud ühekordse tera ja hakkasime sellega raseerima. Loomulikult olime jumala täis ja kõige paremini meil see ei õnnestunud. Suht tihedalt sai sisse lõigatud. Lõpuks olime siiski tulemusega rahul ja hakkasime kahekesi neiule vastu minema.
Korteripimedusest välja saades avanes siis tõeline vaatepilt meie juuksurikunsti tippsaavutusest. Nimelt kõndis minu kõrval lühemat kasvu meeskodanik, kiilakas ja pea kaetud tihedalt lõikearmidega, kust igastühest immitses verd. Nii me siis läksime, minul ülinaljakas, sõbral väga valus. Kuna oli imineste tööltulemise aeg, siis bussid rahvast paksult täis, aga siiski tekkis bussis meie ümber mitmemeetrine tühi ala, kuhu keegi ei sisenenud. Inimeste näod olid hindamatud, loomulikult me kasutasime seda ära oma jutuga, aga kahjuks täpselt ei mäleta, mida me kokku rääkisime. Mingi moment läks ühe venlasega konfliktiks aga sõnadeks see jäigi. Vahepeal busse vahetades proovisime bussipeatuses verd pidama saada ja määrisime lund sõbrale pähe, see oli kah kindlasti üsna sürr vaatepilt, kui mina ta pead tupsutan ja tema valust röögib. Kurat seda teab, palju seal lumes seda teepuhastussoola oli. Nii ta läks, naisega saime kokku, üllataval kombel oli ta ikkagi nõus kaasa tulema, käis küll 10 meetrit tagapool meist terve tagasitee.

Fabulous
24.01.12, 16:44
arvan sama, suht lame imo
Ma ei see kõigi eest rääkida aga ma ei väidagi, et ma selliste asjade üle uhke oleksin ja käitumist kuidagi õigustaksin vms. Loomulikult oli konkreetse juhtumi puhul suures osas süüdi kollektiivne mindset.

Sellel suve alguses oli alles mingil määral analoogne juhtum kui Crystal Castles'ilt mingid hipster-chickid sõbraga ära sebisime ning siis nendega hotelli edasi pidutsesima läksime. Mingil hetkel hakkas asjaks minema, aga siis tuli loomulikult välja et kellelgi pole preservatiive kaasas. Kuna meie sõbraga tolleks ajaks kenasti randmeidpidi voodi peatsi külge olime seotud otsustasid neiud alla poodi minna ning meid seotuna sinna ootama jätta. Apparently ei leidnud nad aga järgmise 4 tunni jooksul õiget tuba uuesti üles ning seetõttu olime me kogu selle aja poolpaljalt käsipidi raudvarrase külge seotud. Mõni hotelli varast pohhuistlikum tüüp oleks kindlasti voodi selle aja peale poolenisti ära suutnud lammutada selleasemel rahulikult et oodata.

Kokku olin sõbraga tolles samas toas ligikaudu kokku poolteist nädalat, põhimõtteliselt iga päev pidutsedes, aga ära ei lõhkunud ega lagastanud keegi mitte midagi. Mida ma öelda tahan on see, et siiski loeb seltskond kellega koos olla ja kollektiivsetest tegudest ei saa järeldada indiviidi iseloomu/harjumisi/etc.

/end of OT.

Dzuu
24.01.12, 16:50
Reis jätkus edasi vahelduseks üsna sujuvalt, väljas oli päike ja kuskil 30 kraadi sooja, vana vedas meid mööda saart ringi ja näitas igasugu erinevaid kohti, ise libistas samal ajal bocki ja meie lahendasime ibist, olin üsna üllatunud kui ilus seal saarel tundus/oli. Mingi hetk sai vanal bock otsa ja meil ibis, trippisime siis tagasi poe ette ja leidsime sealt eest 2 sõpra, kes laagri olid liikunud. Lähen autost välja ja pea ühest suust ütleme ,“ sa ei usu mis juhtus“, tuleb välja, et tüübid olid roninud kuhugi täiesti suvalise talu hoovi, kuna laager oli liiga kaugel ja õunapuu alla magama keeranud, kui mingi aeg silmad lahti tegid, siis pererahvas ajas hoovis omi asju, ilma et keegi neid segama oleks läinud. Tüübid ärkasid, tervitasid, sõid pakutud hommikusööki ja sammusid minema. Rääkisin neile ka oma loo ja iseenesest mõistetavalt olid nad jumala kettas ja tahtsid ka trippi üle Kihnu. Võtsime poest veel juua juurde, habemele veel mõned bockid ja natuke süüa ka, ronisime 7 kesi autosse ning trippisime edasi.


Jõudsime lõpuks kuhugi mingi ranna või asja juurde, kui sõiduriistal rehv katki läks, vana ütles no problem, tuleb koju sõita ja ära vahetada, kuna me olime saare teises otsas ja meil oli raudselt vaja praami peale jõuda, siis panime 1 tüübi temaga kaasa ja jäime ise sinna ootama. Selleks ajaks ma olin juba pea 48h üleval olnud ja 30h jutti joonud ning kustusin ära ja jäin sinna teeäärde magama 2-3 tunniks, kuni vana tagasi jõudis. Millegipärast uut rehvi nad alla ei olnud saanud, aga meil hakkas praami aeg lähenema ja muud üle ei jäänd, ronisime uuesti kogu pundiga autosse ja panime pool velje, pool kummi peal ajama sadama poole. Poe eest sõitsime läbi, tõmbasime veel jooki ja mäletan üsna selgelt, et poe eest läks ilus asfalttee sadamani. Üks tüüp, kes oli mega umbes, ronis poepeatuses katusele ja jäi sinna magama, mõtlesime sitta kah, ronisime akendest välja, et ta maha ei kukuks ja panime niimoodi sadama poole edasi. Poest me eriti kaugele ei jõudnud, kui vanal auto välja suri ja enam käima ei läinud, aga kuna meil üks tüüp jagas autodest, siis ta tuunis seal kuidagi mingi süüte või asjad peale ja saime masinale uuesti hääled sisse, vana oli ise selleks ajaks juba nii tahmas, et ta ei viitsinud isegi autost välja tulla vaatama, mis viga on. Jõudsime peaaegu sadamani välja, kui masin lõplikult otsad andis, ronisime kogu pundiga maha ja jalutasime sadamasse, vana ise jäi rooli taha puhkama.


Praamil olles avastasin ennast üks hetk laste mingis mängutoas magamast, väiksed lapsed samal ajal ümberringi mängides ja tegin silmad lahti kui jäme hääl karjus :“Sina jälle siin!“. Teen silmad lahti ja küsin mehelt, kes oled või mis värk. Ütleb, et elupäästja. Vahin ikka lolli näoga ja tüüp seletab, et ta on see, kes pani mulle käterätiku näo peale, kui ma teeääres magasin, et mu nägu ära ei põleks, mõtlen natuke ja tõesti meenub, et ärkasin rätik näol. Naerame, surun kätt, tänan ja lähen koperdan õlle järgi. Koju jõudes lasin rahuliku 20h und, tehes kuse ja veekaanimis pause ja kui lõpuks ärkasin, pääsesin pohmakast :).


...


Inglismaaga meenus ka üks lugu, kui aasta tagasi pea pool aastat Londonis elasin. Sõber oli just Eestist külla tulnud ja läksime linna jooma.Tulime viimase metrooga tagasi ja jube savu isu tuli peale, jaamast välja tulles nägingi bussipeatuses üht neegert( neegrilt saab pea alati savu, see kui neeger savu ei sebi on sama, kui reede õhtul Lasnamäel eesti noori kohata, neid on, aga what are the odds), tüüp ütleb, et tal müüa pole, aga kui tahame ta võib jagada, et ta elab siin samas ja saame seal suitsetada. Mõtleme okei, parajalt purjus ka, et lähme muidugi, tüüp elabki 50m kaugusel bussikast 2 toalises korteris. Lendame sisse, elutoas on nahkdiivan, suured kõlarid, grammofon, hunnik vinüüle, basskitarr ja võimendi. Uurime tüübilt ta kohta ja tuleb välja et ta on 48a, algselt Jamaicalt pärit, aga viimased 15 a UK’s elanud ja nimi on Garry(kui ma õigesti mäletan). Neeger istus diivanile maha, tõmbas välja stashi, paberid ja suitsu ning hakkas jointi rollima. Kuna ma ise ei suitseta tubakat ja kui ma tubakaga segatuna manti teen, siis mul läheb automaatselt süda pahaks ja tuleb ulme karusell, pakun siis välja, et teeks purki või midagi, see aga vanale ei meeldi, kuna see pidi liiga lahja olema. Okei, pakun välja, et teeme vaakumbongi(maakeeli turborott, ehitatakse pudelist ja saiakilest, potheadid prolly teavad millest jutt), kuna vana pole sellisest asjast midagi kuulnud, siis ta on käpp. Lähme kööki, otsin tühja pudelit, aga ei leia, võtan siis toiduõli pudeli, valan sisu kraanikausist alla, meisterdan kiirelt bongi, laen ära ja teen demo hiti, laen uuesti ja ulatan neegrile, vana virutab kogu pudelitäie kopsu ja hakkab turtsuma, peale mida ütleb madala bassi häälega :“mmm...this shit goood, man“ , sõber võtab ka hiti ja lähme elutuppa chillima.


Vana laseb meile erinvat neegrimuusikat oma grammofonilt ja kõik on üsna chill, ainuke asi mis häirib on see, et tüüp pobiseb koguaeg midagi omaette, mis on üsna creepy, aga tol hetkel mind nii väga ei sega. Kuulasime mõnda aega mussi, tegime veel hitti vahepeal ja otsustasin, et tahaks bassiga natuke jammida, lükkan võimule taha ja tinistan niisama, järgmine hetk toob vana välja bongod(ainult ühel bongol oli kile peal, aga see töötas korralikult) ja hakkab kaasa tagume, teeme pool tunnikest jammi, sõber lebab kotttoolis ja stonib niisama. Vahepeal on vana aina rohkem pobisema hakanud ja ma muutun juba üsna paranoiliseks. Chillime veel natuke ja kui vana lõpuks päris monoloogi pidama hakkab, siis ma ei pea enam vastu, võtan sõbral kratist ja tõmbama kiirelt nahhui. Jalutame tagasi minu elamise poole ja naerame teepeal, et wtf just happened :D

kjmrc
24.01.12, 17:06
Minu seiklused ei tundugi enam nii huvitavad peale nende juttude lugemist rofl :D

qbj0hn
24.01.12, 17:06
Praamil olles avastasin ennast üks hetk laste mingis mängutoas magamast,

Sick story.
Selle lausega tuli meelde siuke nali kui sõjaväe ajal käisime pundiga rootsis kruiisil ja ärkasin hommikul laste mängunurgas pallimeres. Kahjuks midagi eriti muud antud tripist ei mäleta, must auk.

ranka
24.01.12, 17:20
suht lapsik teema jah, kuid usun, et poisid nyyd hoopis teisest puust.
pumperi lugusid loeks veel, suht mõnusad veini kõrvale:)

Olen pumperile korduvalt öelnud, et kirjuta raamat oma seiklustest. Tean teda üle 13 aasta ja igakord on tal rääkida ikka uusi ja uusi lugusid, kägardumine ja kõverdamine on garanteeritud nii, et kõhulihased valusad. Selle raamatu saaks müüa isegi ametliku 6packi treeningraamatu pähe teleturus või TVShopis.

EDIT:
Huvitav miks meie foorumis keegi teemasid ei hinda. See on kindlalt viie tärni teema ja samuti Facebooki like teemale on minu arvates vägagi kohustuslik laks. Osad jutud muidugi on so-so aga enamus vägagi huvitavad.

rainer
24.01.12, 17:52
ahahaaaa

njaaa... hullud lood ikka :D
põnevad elud inimestel...


Pumperi ja alaska story (Y)

Nozzu
24.01.12, 19:20
EDIT:
Huvitav miks meie foorumis keegi teemasid ei hinda. See on kindlalt viie tärni teema ja samuti Facebooki like teemale on minu arvates vägagi kohustuslik laks. Osad jutud muidugi on so-so aga enamus vägagi huvitavad.[/QUOTE]


Mina panin küll juba päeval teemale maksimumtärnid kirja.

reggie
24.01.12, 19:47
Olin just ühest l**st lahku läinud ja valasin kurbust kõrist alla, veetsin aega suvalises jututoas. Mingi tädi arvas, et enesehaletuses asemel võiks ma tulla Räpinasse peole. Tartus muffigi teha polnud ja nii ma istusingi viimasesse bussi, mis selles suunas sõitis. Väljas oli pime ja ma polnud eriti kindel, et kohale jõuan. Lõpuks olin vist kohal, sest antud nimega baar paistis bussiaknast. Baari sisenedes jõudis kohale kole tüng-baar oli otsast lõpuni mente täis.. da fkk, järgmine buss Tartusse tagasi pidi minema öösel pool 3.. Õnneks tuli välja, et pidu siiski toimub. Kohalikud vedasid ennast vaikselt kohale, kaasa arvatud tädi, koos sõbrannadega avridge age 45+.. see selleks, pidu oli vägev. Kaks ameeriklast kitarridega suutsid mängida mozartist nirvanani, rahvas tantsis laudadel, ühel hetkel sisenes baari täiskoosseisus vanilla ninja ja kõik oli lill, kuniks tädi teatas kurva näoga, et vot see öine buss-see enam ei käi. Aga sa mine hääleta, siit sõidab palju rekasid Tartu suunas. Nii ma naq loll vahtisingi kell 3 öösel Räpina piiril ja mõlemad rullnoka bemmid, mille täituvus oli selgelt üle lubatu, mind peale ei võtnud. Uni hakkas vaevama, viimases hädas pugesin suvalise heki alla magama, oktoobri alguses pole see eriti tore, seljas õhuke jope. Värisesin kuuseheki all, 3 tundi, rohkem ei suutnud. Vedasin ennast linna tagasi, hakkas valgeks minema. Ma pole vist kunagi nii häppy olnud kui seda Tartu bussi nähes.

pafka666
24.01.12, 21:34
Sai mingi aeg tagasi siis naise õhutusel Egiptuses käidud. Ise vihkan päikest räigelt. Nagu ikka kui saabud pakettreisiga kuhugi siis vahetult peale kohvrite mahapanemist peab saabuma kohe "infotundi" et reisibüroo kohalik kiid saaks ikka oma koefitsendiga mingi tuuri pähe tõmmata. Mina teatasin naisele, et olen nõus tulema ainult ühele tripile ja see peab toimuma maismaal. Saigi siis bookitud mingi jeepidega reis beduiinide alal kuskil kõrbes. Pakiti meid siis jeepide kastidesse ca 6 inimest yhes autos ja kastid ise kinnised ja oh seda rõõmu- meie mölapidamatusega ca 25 aastane giid- tädi oli seadnud sisse ennast meie autosse juhi kõrvale. Pidime siis käima beduiinide külas ja mingeid tuvimaju vahtimas- jee:( Beduiinide alale jõudmist tähistas siis automaadiga politseinik kes seisis kangelaslikult lõõskava päikese käes. Ei olnud just paljutõotav algus. Olime siis sõitnud ca 10 km kui hakkasid sündmused arenema. Nagu mitte kusagilt tekkis meie kolme- autolise kolonni taha suur kallur, millel koormaks pinnas vms. Mingil hetkel hakkas see kallur meie kolonnist mööduma ja täiesti uskumatul kombel läksid kõigi meie kolme auto juhid järsku peast katki ja kukkusid signaalitama, karjuma ja rusikatega vehkima. Veokas sai meist mööda kui autode juhid rääkisid midagi raadiosaatjate teel ja seejärel kiirendati ja nagu ma varsti aru sain siis oli eesmärgiks veoka blokeerimine ja kinni pidamine. Selline tunne nagu ameerika märulifilmis oleks olnud. Esimese auto juht sõitis veoka ette, teine küljepeale ja kolmas, kus olin mina siis pidi tagumist otsa blokeerima. Meie mölapidamatusega giid oli selleks ajaks kõnevõime kaotanud ja vahtis kivistunud näoga. Karjusin siis ise tshurkast autojuhile et "wtf you fkin idiot we all gonna die". Igatahes pressiti siis veoka juht teeäärde ja ei taha mõelda kui veoka juht oleks pidurdanud või vastu hakanud pressima. Kui autod seisma jäid siis hakkasid kõikides autodes olnud naised nutma ja halama, et omg omg, mis just juhtus. Igatahes veokast väljus ca 40ndates mees ja ca 12aastane poiss ja meie autode juhid ronisid ka välja. Ilma ühtegi sõna lausumata tõmmati sellel 12 aastasel poisile lahtise käega vastu lõgemeid. Poiss pages autosse tagasi ja kisamine ning karjumine kalluri juhi ja autode juhtide vahel kestis veel ca 10 min.- molli enam keegi ei saanud. Järsku saabus vaikus ja varem röökinud osapooled kukkusid minu hämmastuseks musitama ja kallistama (meesterahvad), järgmine hetk sõitsime juba edasi ja mina mõtlen et wtf just juhtus. Pärast asja uurinud sain teada et kalluri juht oli beduiin ja jeepide juhid polnud, ning jeepide juhtidele ei meeldind et beduiin nendest üritas mööda sõita... igatahes pärast meie auto juht vabandas ja rääkis oma elust ka natuke et saab mingi 50 dollarit kuus palka ja elu närviline jne...

tolmuahv
24.01.12, 22:47
10 aastat tagasi käisime Tsehhis autoga. Üks pidu läks veits pikale, saime vist kella 7 paiku koju. Kell 10.00 hommikul oli squashi trenn pandud. Ei olnud hea konditsioon mängu alustades. Seltskonnas oli üks kohalik, kes oli minust parem mängija + kaks eesti sõpra, kellega oli kunagi tehtud diil, et kui nad mind kunagi võidavad, siis olen midagi suuremat võlgu (ei mäleta, mida). Ühesõnaga, pingutasin kõvasti rohkem kui oleks mõistlik olnud. Peale trenni jõin ühekorraga 1.5L mingit maasikamaitselist gaseeritud vett ära. Kohe peale seda tundsin, et halb mõte oli. Edasi pidime kohalikku rugby hooaja finaali minema vaatama, sõber mängis. Kuivõrd enesetunne oli väga halb, palusin end koju ära vistata. No fucking way, mate. Nojah, sõidame siis. Sõidu ajal läks veel halvemaks. Istusin tagaistmel, kerisin akna alla ja lasin tuult näkku. Ühel hetkel, üsna Praha kesklinnas mingil viaduktil 100-ga sõites oli selge, et kiire kaalulangetus on tõsiasi. Läbirääkimisteks aega polnud, sirutasin end autoaknast välja. Minu imestuseks ei jõudnud hommikusöögi ja maasikavee segu üldse asfaltini, vaid keeras enne maani jõudmist kenasti otsa horisontaali suunas ja kulges tahapoole (kiirus oli 100 km/h). Järsku kostub taga sõitvast autost signaal. Vaatan. Kena lahtine retro kabriolet meie taga. Kojamehed lähevad tööle, juht vehib kätega ja auto esiosa ja tuuleklaas on võileiva-maasikavee kirju. Meie juht ei pane midagi tähele. Minu kõnevõimet segab endiselt agressiivselt kulgev tagurdpidi seedimine. Kui olin teist korda aknast väljas käinud, siis alles juht märkas, keeras peateelt maha ja peatus. See oli vaid kahjude hindamiseks, päästa polnud enam midagi. Kabrio meile järgi ei sõitnud enam. Wonder why. Hiljem kohalikud ütlesid, et see story oli mingis ajalehes ka ära toodud. Ise ei näinud kahjuks, oleks välja lõiganud ja lapselastele õpetuseks alles hoidnud.

MTTSNG
24.01.12, 23:15
tolmuahv

http://www.buzzhunt.co.uk/wp-content/2011/01/cool-story-bro.jpg

HAHAHAH:P

Codecci
25.01.12, 00:27
Okei, pakun välja, et teeme vaakumbongi(maakeeli turborott, ehitatakse pudelist ja saiakilest, potheadid prolly teavad millest jutt), kuna vana pole sellisest asjast midagi kuulnud, siis ta on käpp.
F*cked up asi. qbj0hniga 3-4a tagasi jõime ühe sõbra juures ja mingid kohalikud potheadid tulid sinna, olid ka kuskilt selle gravity bongi avastanud ja pakkusid meile ka. Tundus huvitav ja sai 1-2 'pauku' aint võetud ja mõne minuti pärast nii fucked up olla, aga mitte heas mõttes... Pole elu sees nii sitt olla olnud, pilt oli pahupidi vms tükk aega. Liikusime mingi aeg keskväljakule kus mingid semi-tuttavad chillisid autodega, üks küsis, et noh mis teete siin, mõtlesin kõige lambima vastuse välja mis hetkel pähe tuli, et: "John tahtis selle auto tagaakna sisse visata" ja näitasin näpuga ta sõbra auto peale. Hakkasime siis ära liikuma ja tüübid hakkasid järgi karjuma, et teil mingi probleem või, naersime kõva häälega näkku ja läksime edasi... Järgmine päev kuulsime, et tüübid olid hakanud mingeid inimesi selle lambi lause pärast kokku ajama :D

qbj0hn
25.01.12, 00:42
See oli ulme asi yep, pole tossust elusees nii üle tõmmanud.

jasssass
25.01.12, 02:51
S.itt lugu
Sõbral oli kunagi Annelinnas 2 toaline korter, kena nõukaaegse sisustusega, aasta vist oli 2002 vms. Käisin ülikoolis ja jagasime seda eluaset 4 sõbraga, kes samuti õppisd siin-seal.
Tavaliselt olid koolinädalad sellised, et esmaspäeval tõmmati lauaviinal kork maha ja reedeni läks joostes ja mängides, kuidagi pohmas peaga sai vahel loengutes ka käidud, aga rohkem rõhku pandi ikka klubidele, baaridele ja lohakate tagaajamisele. Nagu ikka oli kolmapäev Atlantises kalapäev ja seda püha üritust ei saanud maha magada, tuli hakata lakkuma. Võtsime alati enne klubisse minekut põhjad alla korteris, seekord oli meiega liitumas veel 1 sõber, koos mingi vembuga, kes olid just sõjaväest saabunud. Võtukas toimus reeglina elutoas- taburet pandi keset tuba, sinna peale Laua viin ja Tartu limonaad. Kuna meil oli kitsas korter ja magamiskohtade arv oli piiratud, siis külalised paigutasime tavaliselt elutuppa kuppeltelki, muidugi telk tuli eelnevalt viina lahendamise käigus püsti panna(tihti juhtus et ei saanudki hakkama ja jorsid magasid telgi peal niisama)
Seekord sujus kõik ladusalt, telk saadi püsti, linad ja tekid visati sisse ja pummelung võttis tuure üles, tõmmati kreeni ja siis takso ning klubisse. Peol tehti veel kõvasti jooke ja ega meist keegi tavaliselt lõppu ega korterisse tagasi jõudmist ei mäletanud.
Nii juhtus ka seekord, kummalised sündmused hakkasid arenema alles hommikul. Korteriomanikust sõber oli mingi imekauni "Larissa" peolt kaasa toonud ja magasid kenasti püha viinaund. Neiu pidi hommikul kooli minema ja ärkas varem üles, et ennast vannitoas meikida ja krohvida. Põrkas aga vannitoa ukse pealt tagasi, tuli sõbra voodi juurde ja koputas talle õlale ning lausus, et ta ei saa vannituppa minna, seal pidavat mingi jama olema...Ajas siis pohmas ja tahmas sõber ennast üles, et vaatama minna mis krdi jama seal vannitoas siis juhtunud on, et neiu siseneda ei suuda. Läbi koridori vannitoa poole tuigerdades ilmselt tundis mingit ränka haisu, sest hakkas kõva häälega kiruma ja vanduma, mille peale ärkasid ka kõik teised pohmas pidulised. Vannitoa ukse pealt avanes vaatepilt: Suur s.itahunnik keset vaipa. Kuna WC ja vannituba asuvad kõrvuti siis ilmselt oli öösel keegi need kohad segi ajanud. korteriomanikust sõber oli igal juhul ülimalt pahur ja soovis viivitamatult leida süüdlast, et too saaks karistatud. :D ülejäänud seltskond oli suht kõveras kõik naerust, sest sellist olukorda ja vaatepilti ei kujutanud keegi ette. See krdi s.itahunnik oli nagu Egiptuse püramiid kaunistamas selle vaiba mustrit, igaljuhul oli see meisterlikult lastud.
Järgnes juurdlus: oli vaja leida süüdlane(kuna keegi tegu omaks ei võtnud ja mälus peaga tehtut ei tunnistanud), et kogu see jama saaks koristatud. Kuna selle hunniku kõrvalt WC paberit ei leitud siis oli teema lihtne - "kurjategija" oli jätnud tagumiku pühkimata. Siirduti magamistubadesse, et alustada valgete linade pealt kakatriibu jälgede otsinguid. Müstilisel kombel mitte midagi kahtlast ei leitud, kõik linad olid puhtad ja isegi telgist ei tulnud halba lõhna. Olime suht nõutud, et mis edasi....tahaks ju pesema minna jne, imekaunis Larissa oli ka selle aja peale juba jalga lasknud. Viskasime siis näppe, et kes koristama hakkab. Peagi olid kõik kaasosalised jälle kõveras, sest loosi tahtel pidi koristama hakkama korteriomanik ise :D:D Tüüp oli ikka siga pahur, seda naljakam kogu jama tundus. Igaljuhul keeras ta selle vaiba rulli koos roojaga ja lidus kolmandalt korruselt jooksuga läbi trepikoja, et visata kogu see jama maja ette prügikasti. Trepikojas oli mingi tuttav talle veel vastu jalutanud ja küsinud, et kus too selle vaibaga kiirustab nii hommikul vara. Kujutan ette mis paha hais tal kannul käis.
Kogu loo moraal on selles, et vigurs.ittujat ei tuvastatudki ja vannituba haises ka veel mitu nädalat tagantjärele, kuna osa pabulaid oli vanni alla veerenud ja keegi neid krt sealt üles ei leidnud.
KUI JOOD, ÄRA S.ITU.

kardaanirist
25.01.12, 03:17
See krdi s.itahunnik oli nagu Egiptuse püramiid kaunistamas selle vaiba mustrit, igaljuhul oli see meisterlikult lastud.

lol @ this ja vigursittuja. : D

Tarq666
25.01.12, 04:03
Umbes 11 aastat tagasi. Olin siis 15 aastane. Oli svepsine õhtu ja oli plaan sõpradega väikese munamäe peale kelgutama minna. Sain mittesuitsetajana ka esimest korda elus mokatubakat proovida, mis mõjus päris huvitavalt, kuidagi pohhuisti meeleolu. Eks tee peal sai viina ka natuke libistatud, et külmal talvel seest soe oleks.

Jõudsime siis munamäeni ja läksin sõbraga täitsa tippu ja otsustasime kahekesti ühe kelguga alla lasta, et saab suurema hoo. Saime tõesti suure hoo. Nii suure, et ei olnud võimalik suunda kontrollida ja lund lendas ka omajagu näkku. Nii me siis põrutasime täpselt üle mäe keskel oleva suusatajate hüpeka, kuid suund oli tiba diogonaal või krt seda teab. Igal juhul õhulend oli pikk ja ma tundsin kuidas miski mu tagumikku riivas ja mu püksid rebestas. Edasi oli sõit mäest alla juba ilma kelguta(oli kuhugi ära kadunud vahepeal). Sõber oli enne tiiki pidama jäänud aga ma põrutasin talle täie hooga sisse, nii et ta tükk maad edasi lendas(olin tast 30kg raskem) tiigi peale. Õnneks sisse ei vajunud. Oigasime seal mõnda aega ja tõusime püsti. Teised vaimustunult kaugelt hüüdsid, et kas kõik korras. Näidati, et vaata, Su trussikud on kännu otsas. Mul perse verine ja sõbral käe pealt sügavam haav, mis vajas õmblemist.

Sõitsime siis Tartu traumapunkti. Mina oma palja persega arsti juurde minna ei tahtnud. Ei tundnud, et perse nii väga katki oleks ja küll ära paraneb. Sõber lasi õmblused ära teha. Tol ajal olime suht huligaanid ja tüüpidel tekkis mõte ka tava kohas saiavargil käia. Nuh tegid oma pättuse ära ja toppisid paar kasti saiu auto pagassi. Pärast seda viidi mind koju ja anti kolm pikka(meetrine) saia mulle kätte. Mul käed tiba verised ja nii ma koduuksest sisse astusin. Ema vaatas wtf näoga mulle otsa ja küsis, et mis juhtus. Ütlesin, et kelgutamas käisime ja andsin verised saiad üle. Küsis ka, et kus saiad sain. Vastasin, et sõbrad andsid. Siis sai lõhkised dressi püksid ära võetud ja avastatud, et alukate kummiriba koos räbaldunud riidega oli mul veel tagumiku peal. Haav sai puhastatud ja selleks korraks seiklus läbi.

Hea, et kelladest ilma ei jäänud ja võib olla lehvivad mu trussikud tänaselgi päeval munamäe kännu otsas.

Tarq666
25.01.12, 05:01
Järgnev lugu siis minu ja mu sõprade versioon:

Mu lapsepõlve mängupaigaks oli Tartu lihakombinaat oma kontide, looma laipade ja üleüldise sürri keskkonnaga. Lugu juhtus siis kui olin 18 aastane ja arvasin ennast tundvat seda kohta väga hästi. Nii siis üks õhtu sai seal kompsi kõrval pargis Tirsi tugevat(7kraadine vist) joodud sõpsidega ja selstkonnaga liitus ka sõbra keegi tundmatu tibin. Nu ma jäin suht purju ja olin isiklikel põhjustel ka suht masendunud. Otsustasin, et lähen ees ära kompsi, kuna meil oli alati tavas lihaka katusele vaadet nautima minna. Taskulampi ei olnud aga teadsin pimedas kuhu minema pean. Paraku ma ei teadnud, et suurte põranda aukude pealt oli plate ära võetud kellegi poolt ja ma astusin ühelt platelt pimedusse. Teadvusetus.

Sõbrad olid ka just kompsi juurde jõudnud, kui kuulsid mingit suur krahmakat. Irvitasid, et ah Aimps käis pikali. Astusid hoonesse sisse ja vaatasid, et mind pole kusagil ja kuulsid, et kuskilt tulid mingid oiged. Neil oli taskulamp olemas ja leidsid augu. Ma olin esimeselt korruselt keldri korrusele kukkunud. Üks sõber reageeris kiiresti ja läks kiirabi kutsuma, ning väljus hoonest. Teised jäid mind passima. Nüüd minu jaoks ulme on see, et ma olevat püsti tõusnud ja teadmata suunas jalga lohistades, mõmisedes teadmata suunas liikuma hakanud. Sõber koos sõbrannaga läksid mind keldrisse otsima. Keldris on täielik pilkane pimedus. Ma olevat zombie kombel nurga tagant sedasi välja ilmunud, et sõbra sõbranna oli niivõrd ehmatunud, et vajutas sõbra kätte küünejäljed, mida hiljem näha sain. Nad toimetasid mu teist kaudu hoonest välja.

Samal ajal jõudis augu juurde teine sõber koos kiirabi brigaadiga ja avastas, et ei ole ei sõpra ega mind augus. Arstid olid talt küsinud, et kas ta käib siin narkot panemas või mis jama ta ajab. Telefoni teel sai siis teada, kus mina ja sõber asume, ning mind toimetati kiirabi autosse.

Õrnalt mäletasin nagu mingeid hääli aga ei midagi rohkem. Ärkasin alles kiirabi autos, kui nuuskpiiritus nina alla topiti. Traumapunktis sai siis nina väikse õmbluse ja puhastati väikesed haavad. Vabandasin seal traumapunktis, et tüli tekitasin ja lahkusin longates haiglast. Avastasin, et mul mobla kadunud. Võtsime takso ja tagasi kompsi juurde. Kuna ma olin kehvas seisus, siis ma otsinguretkele ei läinud aga sõpsid leitsid mobla ülesse. Mainisid, et mul hullult vedas selle kukkumisega, kuna pea oli täpselt katkise euroaluse naelte vahele maandunud. Klaasikillud olid põhilised näo kriimustajad. Järgmine päev sai ka rönken tehtud jalale, ning selgus, et väike mõra luus.

Ühesõnaga õnnelik õnnestus ja paranesin ruttu. Aga mis paneb inimese zombie kombel liikuma, kui ollakse teadvusetu? Beats me.

Nozzu
25.01.12, 08:45
S.itt lugu
Larissa oli ka selle aja peale juba jalga lasknud.

Kogu loo moraal on selles, et vigurs.ittujat ei tuvastatudki ja vannituba haises ka veel mitu nädalat tagantjärele, kuna osa pabulaid oli vanni alla veerenud ja keegi neid krt sealt üles ei leidnud.
KUI JOOD, ÄRA S.ITU.


No shit, Sherlock.
Selge ju, et Larissa sittuski teil vaiba täis ning pani pärast kaabet.

Dzuu
25.01.12, 10:01
See oli ulme asi yep, pole tossust elusees nii üle tõmmanud.

Ega kohe ei saagi, selle jaoks tuleb ennem ikka aastaid treenida :D

Cashmer
25.01.12, 10:30
Kuna meil oli kitsas korter ja magamiskohtade arv oli piiratud, siis külalised paigutasime tavaliselt elutuppa kuppeltelki, muidugi telk tuli eelnevalt viina lahendamise käigus püsti panna(tihti juhtus et ei saanudki hakkama ja jorsid magasid telgi peal niisama)

Kogu loo moraal on selles, et vigurs.ittujat ei tuvastatudki ja vannituba haises ka veel mitu nädalat tagantjärele, kuna osa pabulaid oli vanni alla veerenud ja keegi neid krt sealt üles ei leidnud.
KUI JOOD, ÄRA S.ITU.

:D:D:D

kui Larissa oli kõhna, siis see tema ei olnud väga suure tõenäosusega.

nikitheone
25.01.12, 10:33
svenza räägi kõigile "siia ja sinna" lugu

Cashmer
25.01.12, 13:12
seoses ´s.itt looga´ meenus üks ammune lugu.

elasin - töötasin soojal maal. ja mingil hetkel pidin tuba jagama 8 inimesega umbes kuu aega. 6 poissi ja 1 tüdruk, kellega saime väga hästi läbi. olime temaga samas kohas töötanud pea pool aastata ja kui sa arvad, et juba vaikselt tunned kedagi, siis suudab ta sind kohe kindlasti üllatada.
Niisiis.Käes oli reede ja
nädalavahetusele kohaselt algas pidu varakult, mis ei tähendanud, et see ka varakult lõppeks. Üldiselt jõi ta minust rohkem, aga see nädalavahetus oli tal eriliselt suur janu ja oli suht kiiresti valmis actioniks. Kõigepealt seksis ta meie maja varuväljapääsu trepikojas ühe turistiga, kuna trepikoda avanes sisehoovi, siis oli kõik hästi kuulda ja vajadusel ka näha. Mingi hetk kadus ta üldse kuskile ja ma läksin magama.

Öösel ärkasin ülesse mingi sahmimise ja kolina peale. Kuna magasime kahekordsetes voodites, tema minu all, siis vaatasin üle ääre ja nägin kuidas ta oli kapi ühe sahtli välja koukinud ja püksid maas kükitas selle kohal ning soristas sinna sisse.
Kui häda sai tehtud keris voodisse tuttu.

Huvitavam oleks muidugi olnud kui ta oleks sahtli ka tagasi pannud.

Marek K.
25.01.12, 13:19
no lugedes viimast postitust ja tehes järeldused, siis võiski ilmselt ikkagi olla see varasemates postides esinenud sarisittur hoopis neiu Larissa

Potsataja
25.01.12, 13:47
Nende juttude lugemise järel ei oskagi ma öelda, kas tänu oma mängurlusele olen ma kogemusi kaotanud või võitnud.

Minu kõige ekstreemsem elamus on see, kui me kursatöö kaitsmise eelõhtul Tartus Atlantises käisime. Sellel ajal oli minul kombeks enamus pidutsemise ajast magada kas autos või klubi vetsus. Tookord ärkasin ma imo korraks autos, kui teised klubist tulid.Järgmine hetk ärkasin ma x meetrit peale Elva ringteed (kui see praegu veel eksisteerib) ja auto oli krt teab mida teinud.Igatahes enamus klaase olid läinud ja esiistmete all olnud kõlarid olid välja lennanud ilma kellegile kahju tegemata. Siiamaani ei ole ma päris kindel, kas auto käis ülepeakaela või mitte. Igatahes mina ärkasin, siis lükkasime natuke millegipärast ja auto töötas. Vahepeal sõitis politsei kas mööda ja küsis, et "kas abi ka vajate" ? 4 täis ja 1 kaine mees (kes ei olnud roolis) vastasid, et "ei tänan, saame ise ka hakkama" ja nii see jäi. Esialgne idee oli olnud Elvas x põhjusel ühe kursavenna juures käia ja siis y põhjusel prooviti just enne ringteed kokkujooksu. Peale seda esmase ideega kaasnenud jama tuli idee minna Tabiveresse teise kursavenna juurde ja nii ka läks (või vähemalt prooviti). Teekond lõppes igatahes Riia mnt. raudtee viadukti keskpostis, kui rool keeldus reageerimast. Politsei oli järjekordselt väga mõistev ja isegi ei mõelnud kellegi puhuma panemise vms. peale. Maarjamõisas käisime igatahes ära ja kõige tõsisemad kahjustused olid ühel praeguse aja abilinnapeal. Tema lonkas ja ülejäänud pööbel kõndis ning lõpptulemusena ei jäänud ka ükski kursatöö kaitsmata. ;)

E: ust meenus, et see lugu on minu jaoks ja ka tegelikult hoopis huvitavam, kui tulevase Miss Estoniaga VAZ´iga kohtama sõitmine, kui üks tüüp oli pagasnikus. Autos olnud tüüpide nimesid mäletan selgelt, kuid selle Miss Estonia oma mitte.

Vandalar
25.01.12, 14:19
seoses ´s.itt looga´ meenus üks ammune lugu.

elasin - töötasin soojal maal. ja mingil hetkel pidin tuba jagama 8 inimesega umbes kuu aega. 6 poissi ja 1 tüdruk, kellega saime väga hästi läbi. olime temaga samas kohas töötanud pea pool aastata ja kui sa arvad, et juba vaikselt tunned kedagi, siis suudab ta sind kohe kindlasti üllatada.
Niisiis.Käes oli reede ja
nädalavahetusele kohaselt algas pidu varakult, mis ei tähendanud, et see ka varakult lõppeks. Üldiselt jõi ta minust rohkem, aga see nädalavahetus oli tal eriliselt suur janu ja oli suht kiiresti valmis actioniks. Kõigepealt seksis ta meie maja varuväljapääsu trepikojas ühe turistiga, kuna trepikoda avanes sisehoovi, siis oli kõik hästi kuulda ja vajadusel ka näha. Mingi hetk kadus ta üldse kuskile ja ma läksin magama.

Öösel ärkasin ülesse mingi sahmimise ja kolina peale. Kuna magasime kahekordsetes voodites, tema minu all, siis vaatasin üle ääre ja nägin kuidas ta oli kapi ühe sahtli välja koukinud ja püksid maas kükitas selle kohal ning soristas sinna sisse.
Kui häda sai tehtud keris voodisse tuttu.

Huvitavam oleks muidugi olnud kui ta oleks sahtli ka tagasi pannud.
Ma mõtlesin esimese asjana, et ta seksis seal all nari peal kellegiga... disappointed

adam_q
25.01.12, 14:36
E: ust meenus, et see lugu on minu jaoks ja ka tegelikult hoopis huvitavam, kui tulevase Miss Estoniaga VAZ´iga kohtama sõitmine, kui üks tüüp oli pagasnikus. Autos olnud tüüpide nimesid mäletan selgelt, kuid selle Miss Estonia oma mitte.

sa vist vanem inimene, seega pakun Heli Metsa

ristik
25.01.12, 16:09
Minu üks esimesi suuremaid andmisi pärineb 8.klassi lõpureisist, mis viis meid seekord Rootsi ja kestis 2 päeva. Erilised viinaninad sellel ajal ei olnud, aga lahjem läks peale küll. Kõik algas hommikul vara bussiga Tallinnasse sõitmisega juba. Vist viie või kuue paiku hommikul. Salaja tegime bussis juba vaikselt mõned õlled lahti tagapool ja hakkasime meeleolu sisse jooma. Tallinnast laeva peale minnes olid soojenduseks ostetud õlled juba otsa saanud. Parkisime end neljasesse kajutisse ära ja hakkasime vaikselt mõtteid mõlgutada, et võiks ikka meeldejääva reisi teha ja plaanisime seekord mingit kangemat kraami laevast osta. Kuna õhuni oli veel veidi aega siis väga ei muretsenud veel kuidas joogi ostame. Kuna meiega kaasas oli veel minigisuguse teise kooli pompsud, siis insta sõbrunesime. Kõigepealt oli väike peatus Helsingis, paar tundi niisama hängimiseks. Läksime viiekesi mäkki(meie neljane punt ja tundmatu teisest koolist) Seal otsustati meile mõnus tüng teha ja sõbrad panid kõik kuidagimoodi salaja jooksu. Jäin siis selle võõraga sinna õgima, ise polnud aimugi kus oleme. Natuke olime veel kahekesti linna peal, aga kuna kell hakkas kukkuma laeva peale, siis oli vaja kuidagi sadama poole tagasi minna. Helsingis on muidugi neid sadamaid kohe päris palju, esimene kelle käest küsisime saatis meid üldse kuhugi džunglisse.. või kuuhugi väga kaugele sellest kohast kuhu minema pidime. Õnneks tundmatul sattus kaart kaasas oleme ning küsisime kohalike käest, et kus kandis oleme ja kuhu saada tahame. Jõudsime napilt laeva peale. Õhtu oli vaikselt kätte saamas ja juba tulid teise kooli neiud ka meie kajuti ukse taha murega, et kas meie neile alkot ja suitsu sebida saame. Saime naised ka siis enda seltskonda ilusti võetud. Igatahes võtsime ka kõikide teiste tellimused kokku ja läksime poodi. Päris ränk oli ca 30 paki suitsu ja kümete liitrite õllede järele minna. Samas meie nelik veel endale midagi ei ostnud, arvasime et peame kauem vastu pärast ja sellevõrra lõbusam. Kuulasime ise kajutis räppi ja olime decent wannabe gangsterid.(kusjuures olime spetsiaalselt selleks reisiks ostnud endale selga valged maikad). Igatahes üks hetk kui teist jooki ka juba joodud, siis tuli meil isu selle kangema kraami järgi. Uurisime poest järgi ja otsustasime liitrise jack danielsi kasuks. Ohtu aimamata jõime me seda sama kiiresti, nagu õllet. Sealtmaalt alates tekivad väiksed lüngad. Üks sõprades jäi igatahes ühte neidu kajutisse põrutama, me otsustasime, et lähme üleval asuvasse kluppi. liftiga üles minnes ja lift poolepeal seisma ja sisse astub 4 piltilusat tüdrukud(meist ca aasta või paar vanemad). Meie vahime naisi, nemad meid.. ühel hetkel üks naistest teeb suu lahti:" MMM... sexyyy", mille peale me sõpradega omavahel seletama hakkasime, lõpuks ütleb sama tüdruk uuesti "voii(või moi?? v***u!" me WTF näoga. Peale natukest vaiksust otsustab sõber midagi tagasi öelda " KERI ISE VITTTU! " ja samal ajal liftiuks avanes ka ja liikusime korralikes naerukates ilusti klubi poole edasi. (hiljem veel otsisime üles ja leppisime kokkusaamise kokku kuid selleks hetkeks oli alkohol oma töö teinud ja ammu kõik ununenud) Igatahes hakkas alkohol järjest kõvemini võimust võtma, tegime klubis marki täis, vaatasime jalka EM'i vahepeal ja lõugasime.Siis üks hetk korralikult vintis olles sõitsime taas liftiga ja samamoodi jääb poole peal seisma ning sisse astub klassijuhataja. Ise mõtlesime et nüüd oleme küll omadega mäel. Küsis ainult kuhu joogid peitsime ja ajas mingit muud ila, ühesõnaga oli ise ka korralik pump valmis juba. Edasi olid kõik vaikselt laiali valgunud, sest ei saadud isegi aru, et laeva peal oldakse. Mingi hetk jäin kohe klubi kõrval üksinda jalgpalli jälgides tukkuma(ilmselt). Igatahes mõtlesin et mis seal ikka, kajutisse ära magama. Hakkan siis lifti poole liikuma ja üks sõber tuleb väga tugevalt tuikudes vastu. Aru ei saanud mis ma tahtsin aga otsustasin ka tema tudile ära viia. Liigume kahekesti lifti poole ja sellest ca 20 meetrit eemalt kostab *TRILL*, liftiuksed tulevad lahti, teine sõber magab sees üksinda. Jäime hämmeldusest seisma siis ning järgmine hetk tuleb keegi personalist. Oleks et ära viinud teda või midagi aga oh eii.. Soliidselt riietatud naine läheb siis lifti magava sõbra juurde ja togib paar korda jalaga, nähes et see teda ei ärata, pani uuesti ajama kohe. Olgu nii, äratasime ka tema ja läksime kajutisse ära. Hommik hakkas ka vaikselt kätte jõudma, paar tundi oli Rootsi jõudmiseni ja kätte hakkas jõudma hommikusöök. Loomulikult õgisime kõhud kiirelt täis, varastasime veini automaadist võimalikult palju alkot ja tagasi kajutisse, et magada saaks, kuigi pidime tunni pärast juba linna peale minema klassiga. Vahepeal oli klassivend veel kajuti peldikusse korraliku kangi surunud, vett peale ei tõbanud ja peldiku uks ka lahti. Ise veel väga uhke- vehkib veel ukse ees tekiga et ikka võimalikult palju haiseks. no selge üle 3 tunni polnud võimalik magada sest hais oli peaagu tappev, klass oli selleks ajaks juba ammu linnapeal ja klassijuhataja ajas meid juba ammu taga. Mingi hetk liikusime siis omapäid linna šoppama. See nägi välja selline et otsime mingi standard suvalist nänni, varastasime mingi tulemasina ja üks suurem suveniiri kujuke pandi ka püksi. Olime veel ikka korralikult täis, läksime ees juba uuesti laeva ära et tagasi sõitma hakata(kuigi aega oli 4-5 tundi) ja hakkasime uuesti pihta. Tulemuseks läksid 2 tšikki veel uuesti linna peale ning laevast nad maha jäidki. Meie panime aga ikka täie hooga edasi. Siis tekkis väikene lünk.. igatahes ärkasime kuidagimoodi kõik neljakesi kajutis ja otsustasime laeva peale minna vaatama, mis teistest järgi on jäänud. Seal leidsime ainult võõra kooli neiud ning muljetasime niisama nendega. Igatahes üks neist magas nokkis peaga laevatekkil. Panime sõpradega talle odraviina veel nina alla ja eit kettis insta. Varsti olimegi juba Tallinnas ja terve tagasitee kuulasime oma gängastaräppi, kokku mingi 4 tundi magamist 3 päeva peale ja esimene asi koju magama ära.

Cashmer
25.01.12, 16:32
sa vist vanem inimene, seega pakun Heli Metsa

:D

Cashmer
25.01.12, 16:36
Ma mõtlesin esimese asjana, et ta seksis seal all nari peal kellegiga... disappointed

seda, et keegi kellegi otsas oigab mu vastasvoodis on juhtunud 4x (kahel korral sama inimene, kellele mu õiendamine üldse korda ei läinud, ilmselgelt). pole põhjust pettunud olla Vandalar.

Owner85
25.01.12, 17:53
Saime tõesti suure hoo. Nii suure, et ei olnud võimalik suunda kontrollida ja lund lendas ka omajagu näkku. Nii me siis põrutasime täpselt üle mäe keskel oleva suusatajate hüpeka, kuid suund oli tiba diogonaal või krt seda teab. Igal juhul õhulend oli pikk ja ma tundsin kuidas miski mu tagumikku riivas ja mu püksid rebestas. Edasi oli sõit mäest alla juba ilma kelguta(oli kuhugi ära kadunud vahepeal)

Liiga hästi sõnastatud :)

KristjanRawk
25.01.12, 19:08
soovitaks järgmistel pikematel jutustajatel taandridu/lõike kasutada

pastilaa
25.01.12, 19:16
...

http://www.google.ee/url?source=imglanding&ct=img&q=http://f.postimees.ee/f/2011/09/22/762932t3h4679.jpg&sa=X&ei=-0YgT6jFDYK3hAfZ55joDQ&ved=0CAkQ8wc4GQ&usg=AFQjCNFtBfSBF3FXqIomrmK18EtzETbvlQ

isenseven
25.01.12, 20:00
Minu üks esimesi suuremaid andmisi pärineb 8.klassi lõpureisist, mis viis meid seekord Rootsi ja kestis 2 päeva. Erilised viinaninad sellel ajal ei olnud, aga lahjem läks peale küll. Kõik algas hommikul vara bussiga Tallinnasse sõitmisega juba. Vist viie või kuue paiku hommikul. Salaja tegime bussis juba vaikselt mõned õlled lahti tagapool ja hakkasime meeleolu sisse jooma. Tallinnast laeva peale minnes olid soojenduseks ostetud õlled juba otsa saanud. Parkisime end neljasesse kajutisse ära ja hakkasime vaikselt mõtteid mõlgutada, et võiks ikka meeldejääva reisi teha ja plaanisime seekord mingit kangemat kraami laevast osta. Kuna õhuni oli veel veidi aega siis väga ei muretsenud veel kuidas joogi ostame. Kuna meiega kaasas oli veel minigisuguse teise kooli pompsud, siis insta sõbrunesime. Kõigepealt oli väike peatus Helsingis, paar tundi niisama hängimiseks. Läksime viiekesi mäkki(meie neljane punt ja tundmatu teisest koolist) Seal otsustati meile mõnus tüng teha ja sõbrad panid kõik kuidagimoodi salaja jooksu. Jäin siis selle võõraga sinna õgima, ise polnud aimugi kus oleme. Natuke olime veel kahekesti linna peal, aga kuna kell hakkas kukkuma laeva peale, siis oli vaja kuidagi sadama poole tagasi minna. Helsingis on muidugi neid sadamaid kohe päris palju, esimene kelle käest küsisime saatis meid üldse kuhugi džunglisse.. või kuuhugi väga kaugele sellest kohast kuhu minema pidime. Õnneks tundmatul sattus kaart kaasas oleme ning küsisime kohalike käest, et kus kandis oleme ja kuhu saada tahame. Jõudsime napilt laeva peale. Õhtu oli vaikselt kätte saamas ja juba tulid teise kooli neiud ka meie kajuti ukse taha murega, et kas meie neile alkot ja suitsu sebida saame. Saime naised ka siis enda seltskonda ilusti võetud. Igatahes võtsime ka kõikide teiste tellimused kokku ja läksime poodi. Päris ränk oli ca 30 paki suitsu ja kümete liitrite õllede järele minna. Samas meie nelik veel endale midagi ei ostnud, arvasime et peame kauem vastu pärast ja sellevõrra lõbusam. Kuulasime ise kajutis räppi ja olime decent wannabe gangsterid.(kusjuures olime spetsiaalselt selleks reisiks ostnud endale selga valged maikad). Igatahes üks hetk kui teist jooki ka juba joodud, siis tuli meil isu selle kangema kraami järgi. Uurisime poest järgi ja otsustasime liitrise jack danielsi kasuks. Ohtu aimamata jõime me seda sama kiiresti, nagu õllet. Sealtmaalt alates tekivad väiksed lüngad. Üks sõprades jäi igatahes ühte neidu kajutisse põrutama, me otsustasime, et lähme üleval asuvasse kluppi. liftiga üles minnes ja lift poolepeal seisma ja sisse astub 4 piltilusat tüdrukud(meist ca aasta või paar vanemad). Meie vahime naisi, nemad meid.. ühel hetkel üks naistest teeb suu lahti:" MMM... sexyyy", mille peale me sõpradega omavahel seletama hakkasime, lõpuks ütleb sama tüdruk uuesti "voii(või moi?? v***u!" me WTF näoga. Peale natukest vaiksust otsustab sõber midagi tagasi öelda " KERI ISE VITTTU! " ja samal ajal liftiuks avanes ka ja liikusime korralikes naerukates ilusti klubi poole edasi. (hiljem veel otsisime üles ja leppisime kokkusaamise kokku kuid selleks hetkeks oli alkohol oma töö teinud ja ammu kõik ununenud) Igatahes hakkas alkohol järjest kõvemini võimust võtma, tegime klubis marki täis, vaatasime jalka EM'i vahepeal ja lõugasime.Siis üks hetk korralikult vintis olles sõitsime taas liftiga ja samamoodi jääb poole peal seisma ning sisse astub klassijuhataja. Ise mõtlesime et nüüd oleme küll omadega mäel. Küsis ainult kuhu joogid peitsime ja ajas mingit muud ila, ühesõnaga oli ise ka korralik pump valmis juba. Edasi olid kõik vaikselt laiali valgunud, sest ei saadud isegi aru, et laeva peal oldakse. Mingi hetk jäin kohe klubi kõrval üksinda jalgpalli jälgides tukkuma(ilmselt). Igatahes mõtlesin et mis seal ikka, kajutisse ära magama. Hakkan siis lifti poole liikuma ja üks sõber tuleb väga tugevalt tuikudes vastu. Aru ei saanud mis ma tahtsin aga otsustasin ka tema tudile ära viia. Liigume kahekesti lifti poole ja sellest ca 20 meetrit eemalt kostab *TRILL*, liftiuksed tulevad lahti, teine sõber magab sees üksinda. Jäime hämmeldusest seisma siis ning järgmine hetk tuleb keegi personalist. Oleks et ära viinud teda või midagi aga oh eii.. Soliidselt riietatud naine läheb siis lifti magava sõbra juurde ja togib paar korda jalaga, nähes et see teda ei ärata, pani uuesti ajama kohe. Olgu nii, äratasime ka tema ja läksime kajutisse ära. Hommik hakkas ka vaikselt kätte jõudma, paar tundi oli Rootsi jõudmiseni ja kätte hakkas jõudma hommikusöök. Loomulikult õgisime kõhud kiirelt täis, varastasime veini automaadist võimalikult palju alkot ja tagasi kajutisse, et magada saaks, kuigi pidime tunni pärast juba linna peale minema klassiga. Vahepeal oli klassivend veel kajuti peldikusse korraliku kangi surunud, vett peale ei tõbanud ja peldiku uks ka lahti. Ise veel väga uhke- vehkib veel ukse ees tekiga et ikka võimalikult palju haiseks. no selge üle 3 tunni polnud võimalik magada sest hais oli peaagu tappev, klass oli selleks ajaks juba ammu linnapeal ja klassijuhataja ajas meid juba ammu taga. Mingi hetk liikusime siis omapäid linna šoppama. See nägi välja selline et otsime mingi standard suvalist nänni, varastasime mingi tulemasina ja üks suurem suveniiri kujuke pandi ka püksi. Olime veel ikka korralikult täis, läksime ees juba uuesti laeva ära et tagasi sõitma hakata(kuigi aega oli 4-5 tundi) ja hakkasime uuesti pihta. Tulemuseks läksid 2 tšikki veel uuesti linna peale ning laevast nad maha jäidki. Meie panime aga ikka täie hooga edasi. Siis tekkis väikene lünk.. igatahes ärkasime kuidagimoodi kõik neljakesi kajutis ja otsustasime laeva peale minna vaatama, mis teistest järgi on jäänud. Seal leidsime ainult võõra kooli neiud ning muljetasime niisama nendega. Igatahes üks neist magas nokkis peaga laevatekkil. Panime sõpradega talle odraviina veel nina alla ja eit kettis insta. Varsti olimegi juba Tallinnas ja terve tagasitee kuulasime oma gängastaräppi, kokku mingi 4 tundi magamist 3 päeva peale ja esimene asi koju magama ära.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRKOVQHm7qkzZx-kSgbbq9-q9RNsTUqAg29TL0kYxPgIBPzyAz2uDLRGFBb

Dogers
25.01.12, 20:14
Nii umbes 3-4 aastat tagasi kui suurem ehitusbuum oli juba crashinud ja meile enam rohkem kui oskustöölistele ei makstud, istusime sõbraga kodus ja mõtlesime, mis me küll oma eluga peale hakkame. Võtsime mõned õlled ja otsustasime, et oleks õige Amsterdami hääletada. Mõeldud - tehtud. Pakun, et umbes 17 paiku tuli idee ja 20.30 olid kotid koos ja alustasime hääletamist. Kaasa pakkisime igaks juhuks suure kööginoa (enesekaitseks - sõbral konstantselt käises, et oleks haardeulatuses) telgi, magamiskotid, mõned riided ja natuke süüa. Eesmärk oli võimalikult odavalt ära käia, mul oli ca 1k krooni ja sõber võttis õelt 3k krooni võlgu, mille igaks juhuks arvele panime, mine tea mis võib juhtuda.

Igatahes, 20.30 seisime asula piiril, osad sõbrad veel meid ära saatmas ja ideed kiitmas. Umbes 15 minutiga saime esimese auto peale ning põrutasime otsejoones valga - uulu mnt / via baltica risti, kus tabas reaalsus. Ilm hakkas pimedaks kiskuma. Oli selline kena augustikuine õhtu. Otsustasime, et telefon käes on mõistlik ikkagi edasi hääletada, et mitte lampi pärnu metsadesse kohe ööbima jääda ning suhteliselt varsti saime uuesti peale. Ka meil oli tegemist mingi hulluga kes ca 200-ga tahtis sõita, aga ma ka kardan hirmsasti kihutamist avarii tõttu ning palusin korduvalt vaiksemalt sõita, mida juht ka tegi ning kruiisisme rahulikult 120-140ga läti poole. Kahjuks suundus sohver Häädemeestele ning me läksime teeäärses bensiinijaamas maha. Seal kohtusime mingi seltskonnaga, kes karavaniga samuti Amsterdami suundusid, kuid kahjuks ei olnud neil kahele ruumi. See kahele ruumi leidmine osutus ka hilisemalt raskemaks kui arvata, ka rekkajuhid ei taha kahte poissi peale võtta, kuuldavasti naistele nad teevad erandeid, ei tea mis kaalutlustel.

Jõime seal bensiinijaamas teed ning äkitselt keeras üks kena must mercedes sisse, välja tulid 2 keskealist vene keelt kõnelevat normeest ja ma otsustasin minna nendega rääkima. Kuna ma eriti vene keelt ei oska ning nemad ei rääkinud keeli mida mina valdan tuli kasutada vana head kehakeelt - pantomiimide ja kaardi abil saime selgeks, et nad lähevad leetu autot ostma ( kahtlaselt öösel küll, aga polnud minu asi mõelda) ning nad on nõus meid peale võtma. Kell 03.30 olime kenasti Leedus, härrased võtsid sealt uue mersu ja suundusid tagasi tallinna poole. Me ei oskand ka nagu midagi peale hakata ja otsustasime, et sõidame nendega tagasi läti-leedu piirile, kuna seal rekade parkla - eesmärgiga hommikul rekkameestega rääkida ja ennast kaasa sebida. Umbes 04.00 ajal hakkasime telki püsti lööma, parkla oli rekasid täis, paarkümmend kindlasti. Panime äratuse 08.00, et mitte maha magada hetke kui rekkajuhid ärkavad ning kui me kell 08.00 ennast suure vaevaga parklaäärsest telgist välja vedasime oli parklas ainult üks mingi vana venepäritolu liiva vedav gamaz. Hämmastav lihtsalt kuidas mitukümmend suurt veoautot sai nii ära sõita, et me midagi ei kuulnud.

Siit hakkasid suurelt osalt kannatused, hääletasime ca 8h piiril, küll sildiga, küll ilma. Kopp oli reaalselt nii ees juba. Unistused purunenud, natuke osaliselt pohmelli jne. Otsustasime, et sitta see amsterdam, Poola tundus ees nii jube jne. Võtsime suuna Palangale. Mäletan, et saime mingite hollandlaste peale, kes 3 päeva hiljem pidid rotterdami koju sõitma ja kaalusime veel, kas ootaks 3 päeva ära kuskil, aga otsustasime, et pigem siiski mitte. Aga nagu selgus, siis see 8h ei olnud veel õuduste tipp. Hollandlased jätsid meid kuhugi suht kesk-leetu, kust me võtsime siiski suuna Palanga peale. Tuiasime kuskil kesk-leedus mööda taluhoove, et õunu süüa, inimesed olid üllatavalt sõbralikud ning saime kõhu täis, misjärel kulutasime raha bensiinijaamas hoopiski alkoholi peale, et reis lõbusam oleks. Alkohol tõi kaasa kurvad tagajärjed, nimelt tekkis suur väsimus. Jäime bensiinijaama taha lageda taeva alla magama kuni mingi bensiinijaama töötaja meid äratas. Haige tunne on ärgata poolpohmellis-magamata kusagil bensiinijaama taga mingi tüse naisterahvas Sinupeale võõras keeles karjumas. Mitte sittagi ei saa aru. Ärkad ja mõtled, mis toimub? Kus ma olen, kes see on, mida ta tahab? Igatahes korjasime kotid kokku ja lidusime sealt minema. Suht õhtu oli juba kätte jõudnud, aga jõudsime veel mõned tunnid hääletada. Keegi meid ei tahtnud ning kobisime metsa laagrit ehitama, millegi pärast varjasime telki okstega koguaeg. :D

Hommikul ärkasime jälle vara, ning hääletasime mingi ca 8-9h. LOOTUSETU lihtsalt, mingi Leedu püha oli ka ning tohutud massid sõitsid palanga poole. Käsi oli hääletamisest valus, aga enamus autod olid matka-varustust täis topitud ning lihtsalt ei olnud ruumi meie jaoks ja neil kellel oli, ei vaadanud meie poolegi. Peitsime kotid metsa ja asusime lähedalasuva asula poole teele, et uurida millal ja kuhu bussidega saaks minna. Asulani oli oma 5-6 km ja vantsisime sinna ära ning avastasime et buss läheb 3h pärast, nüüd tuli tagasi kõndida, seljakotid võtta ja uuesti bussijaama minna. Õnneks jäi umbes tunnine aken, mille otsustasime hääletada, et äkki lakime ära. Lõpuks peatus üks auto ning me olime nii kiirelt selle auto peal, absoluutselt ei huvitanud kuhu ta sõidab, ma isegi unustasin oma dressipluusi teeäärde maha, peaasi et sealt kiiresti minema saaks. Saime küll ainult paarkümmend kilomeetrit edasi, aga see tülpimus ühe koha peal passimisest oli kadunud. Seadsime juba mõtteid öökohale kui peatus järjekordne auto. Nimelt mees ja naine, kes sõitsid Nidale. Rääkisid korralikult inglise keelt ja tegid meile selgeks, et Nida on hoopis ägedam koht kui Palanga. Mõeldud - tehtud obv ning Nidale me läksime. Paarike tegi meile isegi praamipileti välja ning järgmisel hetkel olime Nidal mingisuguse camping type laagri lähedal. Tüüp andis meile veel oma numbri, et kui me hätta jääme saaksime temaga ühendust võtta.

Kuna laagrialal telkimine maksis, sättisime oma telgi täpselt laagriaia taha kuuskede alla ning varjasime kenasti okstega ära, et ei oleks kaugelt tuvastatav, et keegi piirde taga ööbida on otsustanud. Nüüd oli aeg viinad lahti korkida ning puhkama hakata. Sellest sai üks huvitavamaid nädalaid minu elus, tohutult palju erinevaid inimesi, erinevaid lugusid. Mind hämmastas inimese lahkus ja non-stop partying stiil ning loomulikult alkoholi odavus. Pidutsesime siis nädala mööda erinevaid jahte ja lõkkeplatse ning seejärel tabas meid suur torm. Ärkasime öösel 03.00 paiku, sest telk oli sõna otseses mõttes vett täis, kõik oli märg. Jällegi päris nõme tunne, ei ole kuhugi varju minna, midagi peale võtta, ega kuivasid riideid vahetada. Pidasime hommikuni vastu vaikselt viina juues, et soojem oleks ning asusime kodupoole teele.

Tagasiteel vedas hullupööra, sest saime peale ühele läti õpetajale, kes arvas, et kui me juba sellisel reisil oleme peaks ka riikide kultuuridest midagi teada saama ning vaatamisväärsusi vaatama. Seega siis käisime vaatamas mingeid kirikuid ja ristimäge. Väga tore oli. Mees sõitis ise Riiga ning sinna jõudsime suht öösel. Otsustasime linnaäärsest mäkist süüa võtta ning kuhugi magama sättida. Nosisime vaikselt väljas oma burgereid ja samal ajal ma drive in-i klientide käest küsisin, et kas keegi tallinna poole ei sõida kui lõpuks üks blond naisterahvas meid oma volvole võttis keset ööd ning Riiast paarkümmend kilomeetrit välja viis, kus mingisugune söögikoht teeääres oli. Sättisime ennast varjualla laudadele magama, ärkasime kui koht avati ja meid laudadelt maha aeti kuivõrd inimesed tahtsid sinna sööma tulla. Jälle üks kohatu ärkamine, unesegasena esimesed sekundid on ikka way liiga hull kogemus. Võtsime ka ise sealt hommikukohvi ning märkasime Eesti numbriga autot, läksime rääkima, et äkki saavad meid peale võtta, mille peale meid viisakalt eesti keeles ***** saadeti. See on ka see, miks ma seda juttu siia kirjutan tegelikult. Lugesin eelnevatest postidest hääletamisega seonduvaid kogemusi ning tahaksin lihtsalt öelda, et muu maailm tundub kuidagi hoopis viisakam, ISEGI LÄTI. Kellele meeldib hääletada, minge hääletage kindlasti mujal. Ootasime seal bensukas edasi kuni tulid 2 itaalia kutti, kes olid baltimaade kalastusreisil, võtsid vilniusest auto ning sõitsid sellega 2 nädalat baltimaades kalastades plaaniga jätta see auto hiljem Tallinnasse ja sealt uuesti Firenzesse lennata. Hoopis teised tüübid, harjumatu oli see, et nad jõid roolis. Otseselt õllepudel käes, sõitis ja jõi. Tundus ka kohatu, aga mul ei õnnestunud teda ümber ka veenda. Väga lahedad tüübid olid, tahtsid, et me tutvustaks neile Eesti õlut ning ostsid meile ka kõvasti õlut ning lõpetasime selle sama maakoha kohalikus kõrtsis. Kogu reis läks mulle maksma natuke alla 500 krooni ning sõbrale ca 1k eeki. Oleme sama sõbraga veel korduvalt hääletanud, samamoodi eksprompt, õlut juues tuleb mõte ja paar tundi hiljem me stardime. Amsterdami veel ei ole jõudnud, aga seiklusi on tohutuid. Väga mõnus viis kuidas oma varajast noorust meenutada. Soovitan kõigile ! :)

Ghost0
25.01.12, 20:26
Väärt lugemine ! :)

timz0333
25.01.12, 20:43
yes, more Dogers!

con
25.01.12, 22:20
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/401433_363383600354672_166854740007560_1478098_202 6754647_n.jpg

privador
25.01.12, 23:29
wow mõnus lugemine dodgers, eriti siis kui oled öösel kuskil päraperses

Cashmer
26.01.12, 09:52
Nii umbes 3-4 aastat tagasi...

nii palju ´head ja halba jooksu´ pole ma veel kuulnud, et kellelgi olnud ühe reisu jooksul. väga soravalt kirjutatud ja hea lugeda.

adam_q
26.01.12, 11:39
kuna kõik kohe algkooli lõppedes nussivad ja teevad rida jms, siis mina tunnistan üles, et 14-aastasena oli mu esimene potentsiaalne naiskogemus suhteliselt kahvatu - Göteborg-London laevas (bussitäis õpilasi üle Eesti läks Inglismaale) mängisime sõpradega ühtede tüdrukute kajutis kaarte ning mõne aja pärast juhtus nii, et jäime alles mina ja too 17-18 aastane suhteliselt kena tüdruk. Pisang Ambonit oli kõvasti all ning sõprade järel kajutiukse sulgudes mõtlesin et now what?
Mängisime kaarte edasi - ütlesin "poti 8", mõtlesin "mis ma teen?", ütlesin "trumpäss", mõtlesin "kas üritaks midagi? ja kui üritan, siis MIDA?". Käed hakkasid värisema, ilmne ju oli, et gotta make a muuv. Nii läks 10 piinarikast minutit, tüdruk ei teind ka lähenemiskatset (võibolla polnud plaaniski :)) ja siis neiu ütles, et tavai lähme välja hängima, siis ma sain aru, et olen ikka äpu küll ja oleks võind midagi ägedat öelda või või....
Neiul olid sihukesed narmendavad lühikesed teksad, kust tagant kannid välja paistsid korralikult, läksime välja ja mõtlesin et kurat, koguaeg mõelnud ju, et tahaks naist sebida ja mida ma temaga nüüd edasi teen, sest laeva peal ringi hängides tundus koguvärk veelgi keerulisem, kui kajutis. Õnneks leidis tsikk varsti mingid joviaalsed välismaalased ja oli tohutu kergendus, kui sain sõprade juurde tagasi :)

E: lihtsalt pudelist Pisangi juua ei tundu tänapäeval väga meelierutav just :)
EE: eks "mootor" oli mingi 1 aasta max töötanud ka alles tegelikult ja sutsu toores

antnx
26.01.12, 11:56
Krt algus oli paljutõotav aga siis oli dissapoint.
http://media.scout.com/media/forums/emoticons/168/son-i-am-disappoint.jpg

Godspeed_EJ
26.01.12, 11:59
kuna kõik kohe algkooli lõppedes nussivad ja teevad rida jms, siis mina tunnistan üles, et 14-aastasena oli mu esimene potentsiaalne naiskogemus suhteliselt kahvatu - Göteborg-London laevas (bussitäis õpilasi üle Eesti läks Inglismaale) mängisime sõpradega ühtede tüdrukute kajutis kaarte ning mõne aja pärast juhtus nii, et jäime alles mina ja too 17-18 aastane suhteliselt kena tüdruk. Pisang Ambonit oli kõvasti all ning sõprade järel kajutiukse sulgudes mõtlesin et now what?
Mängisime kaarte edasi - ütlesin "poti 8", mõtlesin "mis ma teen?", ütlesin "trumpäss", mõtlesin "kas üritaks midagi? ja kui üritan, siis MIDA?". Käed hakkasid värisema, ilmne ju oli, et gotta make a muuv. Nii läks 10 piinarikast minutit, tüdruk ei teind ka lähenemiskatset (võibolla polnud plaaniski :)) ja siis neiu ütles, et tavai lähme välja hängima, siis ma sain aru, et olen ikka äpu küll ja oleks võind midagi ägedat öelda või või....
Neiul olid sihukesed narmendavad lühikesed teksad, kust tagant kannid välja paistsid korralikult, läksime välja ja mõtlesin et kurat, koguaeg mõelnud ju, et tahaks naist sebida ja mida ma temaga nüüd edasi teen, sest laeva peal ringi hängides tundus koguvärk veelgi keerulisem, kui kajutis. Õnneks leidis tsikk varsti mingid joviaalsed välismaalased ja oli tohutu kergendus, kui sain sõprade juurde tagasi :)

E: lihtsalt pudelist Pisangi juua ei tundu tänapäeval väga meelierutav just :)
EE: eks "mootor" oli mingi 1 aasta max töötanud ka alles tegelikult ja sutsu toores

Mis aastal see reis toimus? Ma olen samal reisil (Göteborg-London laevas bussitäis õpilasi üle Eesti läks Inglismaale) käinud ja suht sarnane kogemus sellelt reisilt ühe Maardu neiuga. Tõeline deja-vu tunnes tekkis. Ma käisin kas 97 või 98a.

adam_q
26.01.12, 12:01
Mis aastal see reis toimus? Ma olen samal reisil (Göteborg-London laevas bussitäis õpilasi üle Eesti läks Inglismaale) käinud ja suht sarnane kogemus sellelt reisilt ühe Maardu neiuga. Tõeline deja-vu tunnes tekkis. Ma käisin kas 97 või 98a.

ma käisin 95 - Estonia oli värskelt meeles ja väike hirm oli sees, eriti kui too Regina Baltica oli kõvasti väiksem küna kui Estonia :) aga sa skoorisid?

Godspeed_EJ
26.01.12, 13:54
Ei skoorinud, sellest ka deja-vu :(

jasssass
27.01.12, 03:04
2003.
Tudengikorter, nädalalõpp (arvatavasti neljapäev), rahad kõik vedelaks tehtud, silme all kotid, kõht tühi.

Külmkapis leidus vaid jääd, ilmselt ei olnud keegi seda külmikut kunagi isegi mitte sulatanud, sest sügavkülmas oli tohutu mass jääd ja ümmargune auk jää sees, kuhu mahtus täpselt liitrine Laua viin. Kokkusattumus? vist mitte.
Põrandal vedeles tühi kartulikott, seinakapis võrgu sees oli õnneks paar peotäit sibulaid, pool pudelit äädikat ja mingi kahtlane leivasupi pulber. Nurgas kilekottides oli õlletaara, aga seda ei tohtinud rahaks teha, sest taarapäev oli reede ja selle eest pidime kojusõidu piletid ostma.

Tuli hakata kokkama sellest mis on, mõtlesime praadida sibulaid äädikaga, pealejoogiks vett, kuna eelmine nädal oli sama asi juba menüüs olnud siis otsustasime katsetada leivasupiga. Tundus päris lihtne, paki peal oli kirjas, et valada potti liiter vett(2 õllepudelitäit), kuumutada keemiseni, seejärel lisada paki sisu ja segada kuni ühtlase paksu massi tekkimiseni. Saime kenasti hakkama, aga välimuselt meenutas see ollus juba kord söödud leivasuppi ja lusika peal venis nagu ila, otsustasime selle hõrgutise siiski söömata jätta ja sinna gaasipliidi peale malmist poti sisse ta meist maha jäi. Tõmbasime näod krimpsu jõime kõhud vett täis ja kuna oli juba hilja ja väsitav nädal seljataga siis energia kokkuhoiu mõttes tuli keerata lebosse ja magama.

Ärgates oli rõõm suur, viimaks ometi käes reede, sai taara ära viia, bussipiletid osta ja vanemate juurde sööma sõita, võimas tunne.

Kätte jõudis uus nädal, uus algus ja uus lõpp, leivasupp mis sinna malmpotti seisma jäi, seisis sealsamas edasi, loogiline, et keegi ei viitsinud potti pesta, mõttetu ajaraiskamine. Edaspid praadisime kartuleid ja sibulaid ja viinereid ja kõike mis suhu kannatas panna, aga pott jäi puutumata.

Tasapisi hakkas Leivasupp päris huvitavat elu elama, iga paari nädala tagant vaatasime korra kaane alla, märkasime kummalisi muutuseid. Peamised muutused toimusid värvides - roojakarva supp muutus halliks, hakkasid kasvama mingid seene sarnased vormid, mõne nädala möödudes tõmbus roheliseks ja siis paari kuu pärast juba helesiniseks. Päris huvitav oli seda evolutsiooni jälgida. Tõenäoliselt oleks HR Darwin sama teinud.

Kahjuks sai ühel korterikaaslasel sellest evolutsiooniteooria uurimisest villand ja see pott visati kolmanda korruse aknast välja tänavale. Tema õnnetuseks kättemaks leivasupile ebaõnnestus, kuna samal päeval oli kellegi ema käinud külas ja "natuke" koristanud, ühtlasi pesnud puhtaks ka poti.... aga jah, tänavale ta lendas.
LOO MORAAL: SÖÖGE LEIVASUPPI.

MTTSNG
27.01.12, 03:14
Ei saa sellest aru, et kuidas saab inimene enda kodus niimoodi käituda. Ükskõik kui vana oled, noh okei 6 aastane võibolla ei saa sellest aru, aga koristada tuleb enda järel.
Pole ju nii üüratu raske mingi möga minema visata, selleasemel et nagu debiilik seda käia vahel silitamas ja vaatamas kuidas mingi ämblik on sellesse ära uppunud jms.
Öeh.

VisaHing
27.01.12, 03:25
Ei saa sellest aru, et kuidas saab inimene enda kodus niimoodi käituda. Ükskõik kui vana oled, noh okei 6 aastane võibolla ei saa sellest aru, aga koristada tuleb enda järel.
Pole ju nii üüratu raske mingi möga minema visata, selleasemel et nagu debiilik seda käia vahel silitamas ja vaatamas kuidas mingi ämblik on sellesse ära uppunud jms.
Öeh.
Ma küsin endalt koguaeg sama asja, kui näen kuskil saates mingit vaest peret, kellel kõik mega sassis ja räpakil.
Et noh korda saab ju ikka hoida, vahet ei ole, kas raha on või ei ole. :P.

Maxi
27.01.12, 08:47
Elasin aasta tartus ühikas kus oli ca 13-14 m2 tuba ja 3 kodanikku, koristamine oli täiesti mõtetu kuna minutite pärast oli kõik samamoodi. Leidsime mingi hetk kapi tagant saia mis oli sulgkerge kuna hallitus oli jõudnud terve saia täiesti ära süüa.

alaska
27.01.12, 12:39
Ei saa sellest aru, et kuidas saab inimene enda kodus niimoodi käituda. Ükskõik kui vana oled, noh okei 6 aastane võibolla ei saa sellest aru, aga koristada tuleb enda järel.
Pole ju nii üüratu raske mingi möga minema visata, selleasemel et nagu debiilik seda käia vahel silitamas ja vaatamas kuidas mingi ämblik on sellesse ära uppunud jms.
Öeh.


EI!

No ei ole seda omadust ja kannatan tohutult selle pärast. Mitte et ma hullu sita sees elaks, aga näen väga hästi, kui ilus mu ümbrus ja üldse elu oleks, kui koguaeg käsi pulsil oleks. Nii koristamise, töötegemise, enesearendamis ja muude asjade kohapealt. Aga ei, koguaeg on vaja manduda ja siis ennast kokku võtta. Ei suuda leida nippi, mis sellest jamast päästaks. Vaikselt liigub paremuse poole õnneks viimaselajal.

Teemasse niipalju, et tahaks nagu midagi kirjutada, aga kuradi sitas valguses paistan ise alati. Oleks ju huvitav rääkida, kuidas politseide käest on korduvalt peksa saadud, aga mis selleni viis.... mingi oma idiootne käitumine enamasti.

jasssass
27.01.12, 14:49
EI!



Teemasse niipalju, et tahaks nagu midagi kirjutada, aga kuradi sitas valguses paistan ise alati. Oleks ju huvitav rääkida, kuidas politseide käest on korduvalt peksa saadud, aga mis selleni viis.... mingi oma idiootne käitumine enamasti.

Lase aga tulla, vigadest saab ju õppida, eriti hea on teiste vigadest õppida. Igal asjal on mitu otsa, kunagi sai jubedalt pidu pandud ja naabrid kutsusid korduvalt politsei, et muusika on liiga kõva ja lärm jne, et meie segame nende öörahu. WTF teie segate meie pidu hoopis.

jasssass
27.01.12, 14:55
Ei saa sellest aru, et kuidas saab inimene enda kodus niimoodi käituda. Ükskõik kui vana oled, noh okei 6 aastane võibolla ei saa sellest aru, aga koristada tuleb enda järel.
Pole ju nii üüratu raske mingi möga minema visata, selleasemel et nagu debiilik seda käia vahel silitamas ja vaatamas kuidas mingi ämblik on sellesse ära uppunud jms.
Öeh.

Ühiselamulaadne läbukorter ei tekitanud kodutunnet, ei teagi kumb variant tundub debiilsem, kas teiste järel koristamine või mitte koristamine, võta sa kinni.

viki
27.01.12, 15:59
Ülikoolis käies olime kolmekesi ühikatoas ja tegime kohe alguses ühiselt väikse remondi.Nii oli vähe kodusem tunne ja eriti ei läbustanud.

Provoker
27.01.12, 16:46
2003.
Tudengikorter, nädalalõpp (arvatavasti neljapäev), rahad kõik vedelaks tehtud, silme all kotid, kõht tühi.

Külmkapis leidus vaid jääd, ilmselt ei olnud keegi seda külmikut kunagi isegi mitte sulatanud, sest sügavkülmas oli tohutu mass jääd ja ümmargune auk jää sees, kuhu mahtus täpselt liitrine Laua viin. Kokkusattumus? vist mitte.
Põrandal vedeles tühi kartulikott, seinakapis võrgu sees oli õnneks paar peotäit sibulaid, pool pudelit äädikat ja mingi kahtlane leivasupi pulber. Nurgas kilekottides oli õlletaara, aga seda ei tohtinud rahaks teha, sest taarapäev oli reede ja selle eest pidime kojusõidu piletid ostma.

Tuli hakata kokkama sellest mis on, mõtlesime praadida sibulaid äädikaga, pealejoogiks vett, kuna eelmine nädal oli sama asi juba menüüs olnud siis otsustasime katsetada leivasupiga. Tundus päris lihtne, paki peal oli kirjas, et valada potti liiter vett(2 õllepudelitäit), kuumutada keemiseni, seejärel lisada paki sisu ja segada kuni ühtlase paksu massi tekkimiseni. Saime kenasti hakkama, aga välimuselt meenutas see ollus juba kord söödud leivasuppi ja lusika peal venis nagu ila, otsustasime selle hõrgutise siiski söömata jätta ja sinna gaasipliidi peale malmist poti sisse ta meist maha jäi. Tõmbasime näod krimpsu jõime kõhud vett täis ja kuna oli juba hilja ja väsitav nädal seljataga siis energia kokkuhoiu mõttes tuli keerata lebosse ja magama.

Ärgates oli rõõm suur, viimaks ometi käes reede, sai taara ära viia, bussipiletid osta ja vanemate juurde sööma sõita, võimas tunne.

Kätte jõudis uus nädal, uus algus ja uus lõpp, leivasupp mis sinna malmpotti seisma jäi, seisis sealsamas edasi, loogiline, et keegi ei viitsinud potti pesta, mõttetu ajaraiskamine. Edaspid praadisime kartuleid ja sibulaid ja viinereid ja kõike mis suhu kannatas panna, aga pott jäi puutumata.

Tasapisi hakkas Leivasupp päris huvitavat elu elama, iga paari nädala tagant vaatasime korra kaane alla, märkasime kummalisi muutuseid. Peamised muutused toimusid värvides - roojakarva supp muutus halliks, hakkasid kasvama mingid seene sarnased vormid, mõne nädala möödudes tõmbus roheliseks ja siis paari kuu pärast juba helesiniseks. Päris huvitav oli seda evolutsiooni jälgida. Tõenäoliselt oleks HR Darwin sama teinud.

Kahjuks sai ühel korterikaaslasel sellest evolutsiooniteooria uurimisest villand ja see pott visati kolmanda korruse aknast välja tänavale. Tema õnnetuseks kättemaks leivasupile ebaõnnestus, kuna samal päeval oli kellegi ema käinud külas ja "natuke" koristanud, ühtlasi pesnud puhtaks ka poti.... aga jah, tänavale ta lendas.
LOO MORAAL: SÖÖGE LEIVASUPPI.

Loo moraal on see, et inimesed on ikka meeletult laisad. Ma ei saa aru kuidas sellist jama saab taluda üldse enda kõrval.

Potsataja
27.01.12, 16:59
Ühtegi Monki pole ma oma elu jooksul kohanud. Ema räägib mul ikka, et mehed (digi)muunduvad aja möödudes oma naise sarnaseks, kuid ma nõustun temaga ainult osaliselt. Samas tähendaks see seda, et minu poegadel on veel lootust ja mina olen nüüdseks juba suht lootusetu juhtum. ;)

camu
27.01.12, 17:06
Loo moraal on see, et inimesed on ikka meeletult laisad. Ma ei saa aru kuidas sellist jama saab taluda üldse enda kõrval.

Mõttetu on hakata siin subjektiivselt oma kivi otsast moraali lugema.

Provoker
27.01.12, 17:08
tean, lihtsalt pidin ütlema kuna ise ei salli mustust enda ümber.

ranka
27.01.12, 17:18
tean, lihtsalt pidin ütlema kuna ise ei salli mustust enda ümber.

Mustusel ja segadusel on väga suur vahe. Kui laua peal on kohvitass, hunnik münte, paberid laiali, võtmed siis selle nimi on segadus. Kui seal laua peal kohvipleid, kuskil vedelevad mustad nõud, mädaneb õunasüda ja vorstivõileib siis selle nimi on mustus.

edit: esimene hakkab miski aeg häirima, teine koheselt ja seda ei kannata.

camu
27.01.12, 17:30
tean, lihtsalt pidin ütlema kuna ise ei salli mustust enda ümber.

Ma isegi ei pidanud silmas otseselt Sinu postitust. Iga jutu kohta võiks siin hakata targutama, et kuidas ikka nii saab. A la keegi ei saa laevas naist, keegi paneb naabrinaist, keegi läbustab hotellis, keegi magab koeraga raudtee ääres jne. Kellelegi ikka käib hinge peale, et kuidas nii saab.

jasssass
27.01.12, 20:07
Kui peaks lohutama siis tänaseks olen juba päris korralik inimene, õppisin noa ja kahvliga sööma, ei väljuta kõhugaase söögi lauas, koristan, teen kodutöid.
Aga need vaid ühed lahjemad lood millest natuke kirjutasin, üldiselt ei olnud eesmärgiks headele ja korralikele kaaskodanikele hingelisi kannatusi põhjustada. piiss

qbj0hn
27.01.12, 21:46
See teema ongi igast lugude räämiseks elust ja olust mitte eetika ja viisakus nõuetest.

Junken
27.01.12, 22:57
See teema ongi igast lugude räämiseks elust ja olust mitte eetika ja viisakus nõuetest.
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/181/813/1726009-shut_up_and_take_my_money_super.jpg?1317708806
AND TELL ME A NEW STORY

Marks111
28.01.12, 01:11
praegi ütlen siht aulaslt et olen ****** ja sõitsun autoga audru jõkke paegu . Auto istub kaldas äärepeal looan et keegi välja tõmbab. mazda 6 siis:S

inward
28.01.12, 01:18
praegi ütlen siht aulaslt et olen ****** ja sõitsun autoga audru jõkke paegu . Auto istub kaldas äärepeal looan et keegi välja tõmbab. mazda 6 siis:S

http://www.upload.ee/image/2023199/okey.jpg

Marks111
28.01.12, 01:20
jaa praegu olen ****** ja loodan et keegi mu mazine välja tõmbab ennem kui ära upub

Marks111
28.01.12, 01:21
ei viitsi neid lolle pilte komenteerida sest suht ***** asi ikka

Fabulous
28.01.12, 01:24
Kõige õigem asi on sellises olukorras obv PP foorumisse postitama tulla *thumbs up*

Marks111
28.01.12, 01:24
jes for fun:p

Pokkeri rahade eest ostetud ju:P

aga ma ei jõudnud bravossee jeee... mõlisege nüüd

aut läks ennem jõkke.....

kui keegi ei usu siis vaadake audru poole.. trigrano kodule suht lähedal

kui kellelgi on probleem siis ma tahtsingi siia teemasse postitada. Ei pea keegi kaasa tundma ütlen ausalt. Aga võite õppust võtta olen ennemgi täis peaga sõitnud(täpslelt ühe korra), aga sellist asja juhtund pole et ei tea kuidas nii sõitsin ja ei mäleta ka... ju proovisin enda võiemid kässerades ja nii.. aga suht masendus peal. Õppige minusugusest lollist

alaska
28.01.12, 01:28
http://www.upload.ee/image/2023199/okey.jpg
.................................................. .....................http://f4.pmo.ee/f/2009/03/22/152146t9h5b78.jpg

Liquicity
28.01.12, 02:18
Järgminekord vala oma kitile diislit bensu asemel..enne kui sõitma lähed segamini peaga.

Marks111
28.01.12, 04:50
Järgminekord vala oma kitile diislit bensu asemel..enne kui sõitma lähed segamini peaga.

Jah valan.
ega ma uhkustama ei tulnud enda juhtumiga siia. antsin lihtsart märku et nii võib juhtuda ja pole tore tunda seda.
Ja see esimene kord kui ****** peaga sõidan ja juhtus kohe nii. Saa võid ennast ka benaga üle valada kui esimest korda midagi teed mis seadusega keelatud, kui enda üle nii uhke oled..

Edit:****** tunne on see nii varaliselt kui sellepärast et sõitsin mälleris peaga. Oleksin 100x õnnelikum kui reaalselt oleks trahvi saand kohe kui sõitma hakkasin(missest et trahv oleks samaväärtusega ja load oleks läinud, mis mul õnnetus juhtus, sest auto jäi isegi suht terveks peale mõne õnneliku plekimõlkimise ja muu häda)

Tigrano
28.01.12, 07:09
jaa praegu olen ****** ja loodan et keegi mu mazine välja tõmbab ennem kui ära upub

Ma alles avastasin, oleks vaatama tulnud. Ükspäev alles tõmbasin ühte välja oli teelt välja pannud terve perega aga audru jõkke ei anna küll sõita seal ju kõik piirded ees pikalt nüüd.

kjmrc
28.01.12, 08:15
Rofl, solid jutt :D

ROTT RUUDI
28.01.12, 10:38
Uhkustad nii või naa, see, et sa seda tagasi lükkad jätab veel sitema mulje.
Kui saad siis pane veel 1 kord, et sa suht ***** ka ;)

timz0333
28.01.12, 10:41
Pics plz.

ristijeesus
28.01.12, 10:51
Aga võite õppust võtta olen ennemgi täis peaga sõitnud(täpslelt ühe korra), aga sellist asja juhtund pole et ei tea kuidas nii sõitsin ja ei mäleta ka...
http://f1.pmo.ee/f/2012/01/10/908474t11hc134.jpg

Marks111
28.01.12, 11:42
Ma alles avastasin, oleks vaatama tulnud. Ükspäev alles tõmbasin ühte välja oli teelt välja pannud terve perega aga audru jõkke ei anna küll sõita seal ju kõik piirded ees pikalt nüüd.

Õnnetus juhtus seal teise silla peal pargi juures.

Tigrano
28.01.12, 11:52
Õnnetus juhtus seal teise silla peal pargi juures.

OK see tõesti reaalsem.

privador
31.01.12, 21:10
- sebisin netist 2 tibi, tulid külla
- jõime ja mängisime jauamänge
- jõime veel ja mängisime riiete peale kaarte, naistel tulid püksid maha juba (y)
- klubisse ära, loomulikult jõime
- meie seltskonnaga liitus mingi kutt, hommikul minu poole tagasi
- EI SAANUD HAKKAMA, kuna olin liiga täis
- tibid tõmbasid mingi aeg minema, mina ja see tüüp jäime magama
- ärkan järgmine päev kell 3, üksi, läpakas kadunud
- elu rängim pohmakas, politseisse avaldust kirjutama, vahepeal käisin politsei peldikus ropsimas
- järgmine päev korraldasime pätile lõksu politseiga, mina läksin justkui läpparit tagasi ostma, pätt võeti kinni. Sain läppari tagasi.
kokkuvõttes korralik facepalm.jpg
Lahe õhtu oli:) aga üllatav, et politsei viicib mingi lapaka pärast ennast liigutada
Tesieks kuidas sa tõestad et see sinu lapakas on? Keegi ju ostudok alles ei hoia v?

privador
31.01.12, 21:22
päris creepy võib kriminaaliga ühes toas magada samas voodis:)

Nozzu
31.01.12, 21:28
päris creepy võib kriminaaliga ühes toas magada samas voodis:)

Arvad, et peete jagas selle tüübiga voodit ? :)
Või noh, ok, üks tsikkidest siis tõenäoliselt magas kriminaaliga samas voodis. Creepy indeed.

mEREHAIGe
03.02.12, 15:31
Hiirelõks
Panime sõpradega Balkani maadesse jalka koondise mänge vaatama. Kogu tripp kestis ca 2 nädalat, kogu seltskond oli ca 8 nägu ja nagu arvata võib siis kino sai kõvasti. Pikk jutt sitt jutt ja räägin loo mis muu hulgast meenub.
Kuna mängude vahel oli mitmeid päevi, siis liikusime erinevate variantidega pidevalt järgmise mängukoha poole ja tegime suva järgi ilusates kohtade ööbimisi. Horvaatias siuke tore kuurortlinnake nagu Trogir. Võtsime seal paar kylaliskorterit paariks päevaks ja tšillisime niisama. Ühel õhtul olime 3-kesi linna peal saime kokku mingite teiste eestalstega 3-4tk kes samuti samal põhjusel nagu meiegi mööda Balkanit ringi triikisid. Oli suht hiline aeg ja mõisatgi kõigil juba vägagi ylev meeleolu. Istume seal kuskil kesklinnas pingil ja mööda sõidab station wagon tyypi pill, yleni värviline ja kyljed poolpaljaid kurvilisi tšikke täis joonistatud. Olime ka varem seda sorti masinaid seal liikumas näinud, aga väga tähelepanu polnud pööranud. Kuna auto jäi meist suht lähedal seisma, siis oli põhjust elavaks aruteluks mis teema siis sellega siis ikkagi on. Saime siis umbkeelse horvaadist juhi käest asjasse veits selgust, et tema viib meid ilusasse kohta kus igast tidrikud tantsivad st. kohalik strip club obv. sõit sinna ja tagasi on free aga kohapeal mingi symboolne entance fee. Mõeldud tehtud ja auto peale. Mingil etkel siis vaatame et wtf mees kus sa lähed, et just sõitsid juba linnast välja ju! Vend paneb vastu et club ongi veits linnast väljas ja andis veel valida kas väiksem, mis on lähemal kuskil metsas või sis suurem, mis oli yldse kuskil Split’i külje all (teine suuerm linn ca 30km). Otsustasime siis väiksema kasuks ja 10 min. olimegi kohal. Kõik oli siuke standard värk, võtsime joogid tidrikud tulid kohe lauda kallistama, tegid vahelduva eduga posti ymber tantsu jne. Siis hakkas pull peale. Esimese hooga mudugi hakati kõigile mingi ränga pleki eest privaati peale suruma, enamus meist saatis nad kenasti kuu peale ja lakkusime niisama edasi. Mõni lasi end ära rääkida ja vaatas tagaruumis neid kiisusid lähemalt ka. Kiisude teine obv. lyke oli lauas jookide välja pressimine. Tegime neile mingi aja tagant mingit gini koksid värgid a siis selle teise seltskonna tyybid kukkusid lisaks mingit shampi neile tellima, siuksed väiksed alla 0,5 liitrised pudelikesed (preilid ise loomulikult nuiasid seda omale). Ok, sai sis nendega seal lava peal vets kinoi tehtud, ymber posti neid taga aetud jne. (kogu baar oli meie päralt va. mingid 2 sakslast kuskil nurgas). Peale meeleolukat 3-4 h tuli siis aeg akata kudagi tagasi kodu poole liikuma ja „Oober, check plaese!“ täpselt ei mäleta aga neil ärradel kes šampi olid tellinud, neil oli mõlemal arve eesti rahas mingi 18K vms. Meil et WTF lolliks olete tõmmand vä? Baarmen koogib siis laua alt mingi tolmuse menyy ja näitab et kõik klapib ja šampi ind ongi siuke. Neiukesed ka nagu ära vahetatud, värisevad ja sositavad, et makske ikka parem kohe ära. Nu selged pildid, oligi tegemist siukse laheda turisti lõksuga, kus teatud joogid, mida tidrikud ise peale suruvad, on yber kirved. Yhesõnaga kuna vennad keeldusid siukest klotsi välja käimast, siis ähvardati et kutsuvad mendid, millega me ka kohe nõus olime sest noh sel etkel tundus et ikka selge röövimine. Olidki sinised marslased ca minutiga kohale ja obv et ei olnud seal esimest korda sellisel väljakutsel, vbl krt ootaski kuskil mesatukas . Samal ajal oli varem mainitud sakslased samuti arve võtnud ja samasuguse yllatuse osaliseks saanud ning räuskasid mehe moodi. Kuna me olime suht rahulikud nendega võrreldes siis pöördus marslaste tähelepanu nendele. Ahjaa, kogu see pull toimus siis juba clubi välisukse ees väljas ja mendid läksid hetkeks sakslastega sisse tagasi „menyy hindu kontrollima“. Ma ise olin selleks ajaks juba veits kainemaks saanud ja hallid rakukesed akkasid vaikselt kõrvade vahel uuesti sirgjoonelisemalt liikuma. Nii, kiire kysimus kõigile kas keegi on kaardiga miskit maksnud (digijälg) ? Õnneks ei olnud ja kõik see mees pani korraga kuhugi maja taha metsa minema. Kuna oli öö ja lõunamaadele kohaselt pime nagu kotis, sis päästis meid vaid valge kruusatee, mille järgi natukenegi suunda sai seada. Peale ca 1km jooksu võtsime veits tuure maha ja hakkasime ringiga (kuna jooksime ju vastassuunas tuldud teega) ymber clubi kodo poole tagasi kõndima. Osad riskisid tee peale minna hääletama (mis neist sai ma ei teagi), me aga valisime vähe turvalisema tee (ilge paranoia oli mendid kindlasti kaarutavad ringi ja otsivad meid) mööda jõe kallast. Palju õnne oli ikka kõndida st. maa mis oli autoga 10 min. oli jala minnes ja meie konditsiooni arvestades mingi valgusaasta pikkune. Vähemalt sai jõeäärsetest kohvikustest õlut lunitud kuigi nad ametlikult veel kinni olid, aga noh raha ju ei haise ja vanad myysid meile hea meelega. Järgmised 2 päeva istusime nelja seina vahel ja ei julgenud linna peale minna kuna ei olnud just isu mingite kohalike mafiossidega maid ja joodud šampe jagama akata irwww.
Loo moraal: natuke värvi, natuke kurvi ja käes ta ongi!

numnuts
03.02.12, 15:41
haha :D

jrgn hell
04.02.12, 09:46
This is Sparta: Ma täpselt ei mäleta, aga vb olen seda juba foorumi algusaastatel kuhugi teemasse kirjutanud. Rassist muidu pole, aga enamusi aborigeene küll ei kannata pärast seda. Ja pole elus kunagi nii palju kartnud, kui siis.

Elasin naisega Western Australias Broomei linnas 2008 a. Selline väike kuurortlinn. Põhiolemuselt suht sama, mis Pärnu.
Korter oli kesklinnas, aga nii hästi selle ääres, et maja ees laiutas ookean ja maja taga võsas oli mingi aborigeenimajade koloonia. Kohe maja juurets üle ristmiku hakaks pubide, klubide ja alkopoodide tänav. Abod panid võsas kogu aeg pidu, lakkusid ja vägistasid üksteist. Korra oli üks tädi juba lubanud nuga ka anda, kui mööda jalutasin temast.
Töötasin ehitusfirmas ja sealsed kohalikud andsid üge meetrise roostevabast terasest õõnsa lati mõttega, et abod alati ründavad karjaga ja vahendeid ei vali. Üks valge ehitaja oli sel ajal hiljuti just abodega kaklema läinud. Kõige pealt peksti karjaga maha nokki ja siis toodi kivid ja puuoksad ja peksti intensiivi.
Kes on aussies käinud, teab kuidas need m*nnid puude all campivad ja valitsuse abirahade eest joovad.
Kohalikud rääkisid ka, et kuna neil on sellised nendertaali koljud, siis pähe lüüa pole mõtet, et kui pead seal ennast kaitsma hakkama ja joosta ei saa, siis löö sama kangiga jalgadesse, et jalad neil on peenikesed.

Nende alkoprobllem on nii tõsine, et ühes linnas keelati alko müük täiesti ära. Pärats seda toimus rahvasteränne, kus abod jala hakaksid sadu kilomeetreid järgmisesse linna liikuma, et normaalset elujärge taastada.

Nüüd taustsüsteem on paigas, siis story ka.

Korteri ja maja plaan oli selline, et tänaval on uks, mis abode pärast lukus. Siis liigud trepist ülesse ja seal on korteriuksed. Minu korteri ukse taga algas uus trepp ja siis kolmandal oli avatud planeeriguga selline ateljee tüüpi korter.

Mingil teisipäeva õhtul magame juba naisega ja koridoris hakkab ilge möll peale. Lähen trepi peale vaatama ja link liigub, ning keegi ürita bust maha murda. Väljapoolt on kuulda mitme aborigeeni rögisemist, aga pole aru saada palju neid on.
Selline agressiiivne mölin ja link käib ja ust tõmmatakse kogu aeg.

Helistasin kohe menti ja naine on juba ka paanikas. Hirm näos. Mul ka süda taob ja kuulen pulssi kõrvades.
Mendil obv läheb aega ja ikka värdjad lõgistavad selel ukse taga ja karjuvad oma värdjas pederatsi murdes open up ja muu mölin.
Naine jäi üles voodi juurde ja ma võtsin telefoni ja selle kangi + kööginoa. Telefon taskusse. Kang vasakus ja nuga paremas käes. Lähen trepist alla ukse taha. Ja kohe tuleb mõte "300" filmi järgi, et pmst kui olen outnumbred, siis ise ust ei ava, aga istun sela ukse taga kitsas koridoris, et siis sparta faalanksi järgi neid munne üle ühe eriti mulle vatsu ei mahu, et kui uks maha murtakse, siis loodan, et ei löö kuseks ja saan järjest enda ja niase kaitseks hakata neile munndiel nuga andma. Istun sela siis valveasendis, nuga valmis ja ootan. Elu pikimad 3 või 4 mint8i kindlasti.
Siis on kuulda mendisireeni ja seda, kuidas abod alla lähevad ehk välja siis.
Varsti on vaikus ja vaatan välja. Pole ei abosid ega mente.
Hommikul sain teada, et alumise naabri poolvend on abo ja see tuli õe juurde klubist sõpradega täis peaga külla. Õde polnud kodus, siis hakkas seal laamendama, et sisse saada, aga eksis vist uksega.
Nendest munnidest ei saa aru ka midagi, sest nagu üks kohalik mulle ütles, et nad peavadki olema täietsi arusaamatud segaduses värdjad, sest valgete tulekuga jäi neil üle 5000 aasta loomulikku tsivilisatsiooni arengut vahele.

jrgn hell
04.02.12, 09:49
sry for typos

adam_q
04.02.12, 11:06
jrgn hell: toughest shit so far

harryahven
04.02.12, 11:17
tra mõtle kui oleks neid jorsse stääbima hakanud lampi looool

alaska
04.02.12, 11:27
Hull lugu tõesti. Mul istus ükskunagine töökaaslane 8a kinni samasuguse olukorra eest, ta oli küll see, kes täis peaga uksega eksis, peremehelt noa kätte sai ja ise ära suskas.

jrgn hell
04.02.12, 11:32
rofl, mis veel meelde tuli. Broomeis pipragaasi ei müüdud poodides mingite regulatsioonide pärast ja tahsin pärast seda juhtumit naisele osta. Läksin siis politseijaoskonda ja täiesti lampi küsisin lauas oleva mendi käest nii:
Excuse me. I was looking it for my girl, for protection, but nobody in here sells tear gas. Could I maybe buy it from you.

Rofl, ise ei biitinud ära, et ajasin pepper-spray ja tear gasi sassi.
Lootsin, et neil nagunii on, et äkki müüvad neid väiksedi balloone, mis mentdiel vöö peale käib.

Vend jäi päris mõtlikuks küll korra, aga sai mu aktsentdist aru, et ilmselt ikka midagi muud mõtlesin.

Muidu olen ise ka mõelnud, et mis siis saanud oleks, kui nad oleks selle ukse lahti saanud ja ma oleks suurest hirmust hoope jagama hakanud.
Aussies hoitakse neid värdjaid nii hullult pilpa peal, et ega hästi poleks lõppenud.

Linnas oli konkreetselt sellise režiimiga vangla, et uue aasta ööl murdsid vennad sealt välja, et Cable Beachi peole minna.
http://www.theaustralian.com.au/news/nation/prisoners-escape-from-broome/story-e6frg6pf-1111115226116

Mäletan, kui see uudis tuli. Sel ajal veel elasin hotellis. Siis kõigil oli suht pohhui. Sest pidi tavaline olema, et murtakse isegi vanglasse sisse, kui mõnel sugulasel, kes istub, mingi tähtpäev on.
Vahest vangid seisid lampi vangla ees ja ootasid ekskursioonibussi, rofl jne.

jrgn hell
04.02.12, 11:37
kes viitsib, pangu google mapsi see aadres ja satelliiidi peale: 48 Dampier Terrace, Broome, Western Australia, Australia

Paremal hakkab kohe ookean, majast üles pärast napier terrace risti hakkab see pubi tänav ja majast all, see kus liiva rohkem majade ümber, seal see abode koloonia.
Solid trall käis seal kogu aeg.

mapsis näitab aadressi natuke valesti. Õige maja on see kõige paremal, mille eest tänav läheb. Ja see oli abo-highway, sest seal napier terracei nurgal oli alkopood. Siis nad tulid seal hordides kogu aeg oma võsast majanurgast mööda, et otse poodi saada.

edit: minu viga 48 oli õige number

valustyng
04.02.12, 11:47
natuke seal ümbruskonnas googlemapsi "autoga " ringi sõites leidsin 3 aborigeeni teed ületamas suu ammuli kaamerasse passides

yolpa
04.02.12, 11:48
Abodega omal esimene tõsine kokkupuude oli siis kui sõpradega rest areal istusime ja järgmist tööpäeva ootasime. Kuna üks meist otsustas linna õllede vms järele minna ja mina jäin kolmandaga tüübiga pmst metsa vahele kaarte mängima kui üks hetk peatab meie kõrval mingi suur kuudiga auto, millest hüppas välja ca 10 "2x2" musta tüüpi ja üks politseinik välja, esimese asjana õnneks tuli kohe pähe laua pealt telefonid ja muu väärtuslik kraam ära koristada. Alguses tulid tüübid sõbralikult meie juurde rääkima, et nad on vangid, kes käivad tööl(pärast selle kohta kuuldes, et oli true story), tutvustasid meile ilusti ka oma "korrapidajat", kes neid lahkelt backbackerite juurde kuse pausile oli lasnud. Mingil hetkel hakati järjest asju meilt küsima, ala "kuule äkki saad korra oma telefoni laenata". Pärast neid lauseid, istus korrapidaja ilusti autosse tagasi ja olime ümbritsetud "killer-nägudega" vangidega. Selle aja peale oli juba ka mu sõber autoga tagasi jõudnud ja muidugi kohe hakkasid neile igasugused asjad meie autos meeldima. Pmst lõpuks olin ma juba neile oma päikeseprille ja muid asju andmas kuni lõpuks ment välja hüppas ja ütles "Im sorry, boys are just kiddin around, have a nice day". Tra ma läksin täiega närvi, omal peaaega sitt püksis ja nemad teevad nalja rsk.

Muidugi samalaadseid jutte mul palju, loodetavasti kui puhkuselt tagasi võtan ka oma päeviku käsile.

jrgn hell
04.02.12, 11:57
Ma ei leia sed auudist üles netist. 4a ikkagi vana, aga selle sama googlemapsi pildilt näeb, et natuke vasakule üles diagonaalis on neil see Footy väljak. Male oval

Seal need munnid päev läbi istuvad nii, et joogid ees ja veeretavad ennast varjuga kaasa ümber puu.

Lampi mingi ment sõitis oma autoga sinna muru peale, et neidalko pärast huiama hakata.
Ja nied magab seal ikka üle väljaku mingi 20 tükki kindlasti.
Tuli autost välja ja siis mingi lambiabo hüppas ta autosse, pani käigu sisse ja gaasi põhja.
Rofl, sõitis mingil magaval abol jalaluud puruks mendiautoga.

Neid lugusid on jah lõputult, kui **** anna üks etniline grupp olla.
Neid mingi paarasada tuhat järgi ja ainukesed normaalsed on need, kes oma kultuuri juurde jäänud, või, kes kunagi valgetesse peredesse adopteeritud.

jrgn hell
04.02.12, 12:26
Veel vanem lugu gümnaasiumi ajast. Kas 2005 või 2006 võis olla.
See ikka liiga sick lugu. Mõtlesin, siis kui cashmer teema tegi, et kas kirjutada, või mitte, aga sobib pokkerifoorumisse hästi ja näitab , et elu ikka haige gamble.

Hakkasin 10ndas lukumaadluse/mma ja jõusaaliga peale. Olin nii vaimustuses, et nädalas suht iga päev oli mingi trenn. Kas siis mma teema või ujumine/jõusaal ja trenni mitte minek oli räme erand, sest ilgelt tahtsin trenni teha.

Pärast kooli panin trenniasjad kokku ja istusin arvutis, et umbes pool tundi ära sisustada kuni bussini.
Võtsin mingi suvalise paaridoltsise trio turna ette, et aega sisustada. Siis kui bussini oli mingi 15 minti aega, hakkasin lampi allini kütma. Jope juba seljas ja spordikott esikus.
Tõmbas hiiteri peale ja sain suva kaartidega iga käsi kellegi stacki ja istusin rämeda chipona.
Siis tuligi räme kõrvalekalle tavalisest päevaplaanist. Vaatsin, et solid stack ja normal prizepool, et pohhui. Täna ei lähe. Hakkan mängima. Kell oli mingi ene kolme.
Mingi aja pärast, vb 20-30 minti hiljem, kostis teiselt korruselt räme mats ja mingi kolin jätkus. Jooksin üles vaatama ja nägin, et noorem vend oli tooliga ümber kukkunud ja oli tooli ja kirjutuslaua vahel ja värises krampides, nii et keha hüppas ja väänles igatpidi. Näost juba kollane ja lilla, silmad valged ja pöördes, ning ei saanud hingata. Tugevalt lämbumas ikka.
Oli käinud hambarsti juures ja ilmselt närvimürgile mingi allergiline reaktsioon.
Oli suu ja ninaõõne täis ropsinud, aga krambitas ja lõuad olid koos.
Surusin pöialdega kuidgai kõrvade taha, nii kõvasti, kui jõudsin ja murdsin ilge raginaga lõuad lahti. Koukisin ropsi välja, keeraisn külili, kus ta edasi korises, aga minimaalselt juba hingas, helistaisn 112 ja siis jäin sinna valvama.

Kiirabi tuli ja tegi mingi süsti. Vend ise ei mäletanud midagi.

Poleks hiiterisse tõmmanud, siis lähema 3h jooksul poleks keegi koju kindlalt tulnud ja vend oleks lampi ära lämbunud.
Seega trio kaudselt ühe elu päästnud ja ma suht kindel, et minu luckbox on maxed out terveks eluks.

Vägaväga sick ikka.

jasssass
04.02.12, 12:40
päris karm, et pokker on päästnud elu, tavaliselt räägitakse jutte, kuidas see elusid hävitab.

hea et nii läks, kindlasti oli see suurim võit mida saada annab pokkeris

kjmrc
04.02.12, 14:40
natuke seal ümbruskonnas googlemapsi "autoga " ringi sõites leidsin 3 aborigeeni teed ületamas suu ammuli kaamerasse passides

Kuidas seal autoga sõita saab :D

kjmrc
04.02.12, 14:44
Ma ei leia sed auudist üles netist. 4a ikkagi vana, aga selle sama googlemapsi pildilt näeb, et natuke vasakule üles diagonaalis on neil see Footy väljak. Male oval

Seal need munnid päev läbi istuvad nii, et joogid ees ja veeretavad ennast varjuga kaasa ümber puu.

Lampi mingi ment sõitis oma autoga sinna muru peale, et neidalko pärast huiama hakata.
Ja nied magab seal ikka üle väljaku mingi 20 tükki kindlasti.
Tuli autost välja ja siis mingi lambiabo hüppas ta autosse, pani käigu sisse ja gaasi põhja.
Rofl, sõitis mingil magaval abol jalaluud puruks mendiautoga.

Neid lugusid on jah lõputult, kui **** anna üks etniline grupp olla.
Neid mingi paarasada tuhat järgi ja ainukesed normaalsed on need, kes oma kultuuri juurde jäänud, või, kes kunagi valgetesse peredesse adopteeritud.

ROfl.. need ikka mingid erilised debiilid imo :D

yolpa
04.02.12, 15:56
ROfl.. need ikka mingid erilised debiilid imo :D

kusjuures ise elan samalaadses linnas nagu broome ja abod absoluutselt teistsugused kui mujal. Pole neid põõsaall-vahtijaid ja eluheidikuid, vaid tüübid üritavad ikka midagi saavutada. Muidugi kohe kui 20km edasi sõidan on sama jama mis igalpool mujal.

Potsataja
05.02.12, 08:20
Huvitaval kombel olen ma aborigeenide aborigeenide "vägitegudest" üht-teist lugenud, kuid indiaanlastest mitte midagi. Neid kiiliti omal ajal vist ikka nii palju, et vähesed allesjäänud reservaatidest eriti kaugemale ei jõua.

Cashmer
05.02.12, 09:25
Huvitaval kombel olen ma aborigeenide aborigeenide "vägitegudest" üht-teist lugenud, kuid indiaanlastest mitte midagi. Neid kiiliti omal ajal vist ikka nii palju, et vähesed allesjäänud reservaatidest eriti kaugemale ei jõua.

väga rassistlikuks muutub teema. kas on plaanis kõikide kontinentide põlismaalased läbi sõimata?

masterpuppet
05.02.12, 10:38
Võta nüüd natukene hoogu maha. Rassismist on siin asi ikka väga kaugel.

IamAllin
05.02.12, 10:40
väga rassistlikuks muutub teema. kas on plaanis kõikide kontinentide põlismaalased läbi sõimata?

mis su vigastus on? räägiti ju lugusi, mis on seoses aborigeenidega juhtunud. Keegi ei ole ju öelnud midagi "neegrid on niisama tropid" laadi asju.

VisaHing
05.02.12, 10:44
Kuidas seal autoga sõita saab :D

:D saad ikka aru, mis ta mõtles ju.

Cashmer
05.02.12, 10:57
mis su vigastus on? räägiti ju lugusi, mis on seoses aborigeenidega juhtunud. Keegi ei ole ju öelnud midagi "neegrid on niisama tropid" laadi asju.

mu eelmine kommentaar käis selle kohta, et väideti - indiaanlasi ´killiti´ nii palju ja et nad ei tule reservaatidset välja - seega ei kuule ka nende kohta eriti mingeid lugusid.
kuidas saab siit mitte välja lueda, et indiaanlaste vähesuse tõttu ei kuule neist lugusid nagu aborigeenidest on siin teemas jutustatud.

kui ma sain valesti aru ning see kommentaar ei halvustanud ameerika ühte põliselanike gruppi, siis vabandused.

jrgn hell
05.02.12, 11:06
Pokkerimängijad puutuvad indiaanalstega väga palju kokku.
Aga siis on kahnawake gaming commissioni laadi uudised.

Rassism on ikka see, kui mingi debiilikust tartu skin aasia või aafrika tudengeid taga kiusab.

CheekyMullet
05.02.12, 11:08
Olen Cashmeriga ühes paadis. Piinlik on, kui valge mees nimetab aborigeene põlastavalt debiilideks, munnideks, värdjateks. Ja see on seesama valge mees, kes nende 50 000 aasta vanuse kultuuri 150 aastaga täiesti perse keeras. Austraalia meeldib mulle väga, aga tegemist on siiamaani ühe parajalt rassistliku riigiga. Eesotsas boganite ja isehakanud ANZACi "sõjakangelastega".
Ootan juba põnevausega, millal keegi Kanadas resideeruv eestlane tuleb pajatama, millised jobud ja joodikud need inuiidid ikka on.

kjmrc
05.02.12, 11:08
Eitea ma küll ei lugenud välja mingit rassistlikku. :)

taipupole
05.02.12, 11:18
Olen Cashmeriga ühes paadis. Piinlik on, kui valge mees nimetab aborigeene põlastavalt debiilideks, munnideks, värdjateks.

Kuidas sa seal loos kirjeldatud isikuid siis nimetaks? Segaduses kodanik?

jrgn hell
05.02.12, 11:20
Olen Cashmeriga ühes paadis. Piinlik on, kui valge mees nimetab aborigeene põlastavalt debiilideks, munnideks, värdjateks. Ja see on seesama valge mees, kes nende 50 000 aasta vanuse kultuuri 150 aastaga täiesti perse keeras. Austraalia meeldib mulle väga, aga tegemist on siiamaani ühe parajalt rassistliku riigiga. Eesotsas boganite ja isehakanud ANZACi "sõjakangelastega".
Ootan juba põnevausega, millal keegi Kanadas resideeruv eestlane tuleb pajatama, millised jobud ja joodikud need inuiidid ikka on.

Siis sa pole ikka üldse kokku puutnud. Meedia kuvand on ikka täiesti kardinaalselt teine, kui olukord päriselt.

See ei ole absoluutselt rassism. Normaalseid aborigeene ei pane isegi tähele seal olles. Ei erista neid kuidagi. Ei huvita nende nahavärv jms. E mõtle isegi selle peale. Kõik on inimesed.
Aga oma hipi hala muudaksid sa väga kiirelt, kui sa nendega koos elama peaksid.

Ei ole ühtki maailmajagu maailmas vist, kuhu valge poleks koloniseerima läinud, aga see ei tähenda, et suurem enamus kohalikest võib 100 aastat tagasi toimunud kiusamise tõttu täiesti segi kammida. Keskenduda ainult joomisele ja riigi abiraha kulutamisele.

jrgn hell
05.02.12, 11:23
Eesti maausk on ka sajandeid kestnud okupatsioonide ja võõrvõimude käes jäädavalt kadunud.

Hakkame kõik päevast päeva sakslasi, venelasi, rootsalsi, taanlasi ja viikingeid kriuma. Tõmbame iga päev kooma, peksame välisturiste, vägistame oma lapsi ja naisi jne.
Meile tehti kunagi liiga. Kultuur on kadunud. Enam pole teha midagi.

jrgn hell
05.02.12, 11:26
tegelt peaks vist spoileritesse panema, muidu teema derailib jäädavalt

jrgn hell
05.02.12, 11:36
aga cheeky, ANZACi osas olen nõus

ANZACi vennad on samma palju sõjakangelased, kui eestlased Afganistanis

Cashmer
05.02.12, 11:39
ma juba vabandasin!

ärme tee sellest nõiajahti Cashmerile.

selestasin ka arusaamatuse tekkepõhjuseid - lugege mu eelmise posti sisu, sest mulle tundub, et noormehed teevad järeldusi teksti visuaalse poole järgi.

jrgn hell
05.02.12, 12:02
ma juba vabandasin!

ärme tee sellest nõiajahti Cashmerile.

selestasin ka arusaamatuse tekkepõhjuseid - lugege mu eelmise posti sisu, sest mulle tundub, et noormehed teevad järeldusi teksti visuaalse poole järgi.

sain aru jah juba siis, kui indiaanlased mängu tulid.
cheekyga seletasin.

vabandused
sattusin hoogu

CheekyMullet
05.02.12, 12:08
Siis sa pole ikka üldse kokku puutnud. Meedia kuvand on ikka täiesti kardinaalselt teine, kui olukord päriselt.

Võibolla mitte niipalju kui sina, aga mulgi oli pisike konfrontatsioon õhtuses Katherines. Asi päädis sellega, et mina jooksin minema ja üsna põgusalt ajas mind taga grupp aborigeene eesotsas vihase naisterahvaga, kes lükkas enda ees tühja lapsevankrit. Sel hetkel oli hirmus, aga üldiselt on mul neist lihtsalt kahju ja ega selle situatsiooni lahendamiseks mingit mõistlikku vahendit polegi.

Potsataja
05.02.12, 12:19
kui ma sain valesti aru ning see kommentaar ei halvustanud ameerika ühte põliselanike gruppi, siis vabandused.

Mingil põhjusel austan ma just seda põliselanike gruppi kõige rohkem. ;)

adam_q
05.02.12, 14:54
põnev on see, et ka USAs räägivad kõik sallivusest, tegelikult valged vihkavad musti ja mustad vihkavad valgeid. kui puutud päevast-päeva neegritega kokku, siis paratamatult mõtled et "loll laisk neeger". sinna ei saa midagi parata.

qbj0hn
05.02.12, 15:03
põnev on see, et ka USAs räägivad kõik sallivusest, tegelikult valged vihkavad musti ja mustad vihkavad valgeid. kui puutud päevast-päeva neegritega kokku, siis paratamatult mõtled et "loll laisk neeger". sinna ei saa midagi parata.

http://www.youtube.com/watch?v=GeixtYS-P3s

Cashmer
17.02.12, 09:52
pole eriline kakekoll ega provotseerija. selline lugu juhtus tallinnas, trollibussis. olime naissoost töökaaslasega teel premia jäähalli. läksime peale vabaduse platsist. istusime maha, kuna sõit pikk ja mul uisud näpuotsas. rääkisime juttu, kui märkamatult oli meie ümber kogunenud venepensionäridest (välimuse järgi pensionärid, aga nende puhul ei saa kunagi aru, kas on 65 või lihtsalt enneaegselt vananenud) gäng. üks papi elas eriliselt mu töökaaslasel seljas ja krodagi ei vabanduanud. Mingi hetk hakkasid tahked meie peale röökima, et miks me istet ei paku. me vaatsime üksteisele otsa ja ennem kui midagi öelda jõudsime, tuli sealt vänge sõim. me olevat narkomaanid, prostituudid jne. samal ajal kui me kurguni kinninööbitud spordiriietes ja mul hokikad näppus. siis hakaks üks eriline kihutaja prõõkama, et meid tuleks trollist välja visata. ja see seljas elav papi hakkas mu kaassõõitjat istmelt ära sikutama. vaatasin trollis ringi ja kõik vahtisid aknast välja, ainult russid olid mõnusaks kambaks koondunud ja üritasid meid trollist välja vista. hakkasime siis lõpuks vastu ütleme, et wtf rahunege maha. ma olin juba valmis hoopideks ja uiskudega nende vastu kaitsmiseks. asja lahendas see, et trolli tuli väikelapsega naine, kellele me ka oma istumiskohad kiirelt loovutasime, pensionärid susised kuni nad trollis olid.

bussis juhtus järgmine lugu. palav ilm kesest suve. buss, mis pirita randa sõidab pilgeni inimesi täis. ühtegi vaba istekohta pole ammugi. peale tulevad kaks umbes 50-60aastast - mees ja naine. nii kui bussi jõudsid hakakasid kõva häälega kommenteerima, et keegi neile istumist ei paku. tüübid lihtsalt vingusid ja siunaisd kaassõitjaid, riiki - poliitikuid jne. lõpuks ühel mehel, kes istus, vastas selle möla peale, et tema on sõjas käinud ja oma istekoha ühistranspordis välja teeninud, mispeale tahked kohe targalt vastasid, et ise oled loll, et sõjas käisid.

alaska
17.02.12, 10:34
Oh sellega meenub üks lugu. Olime mingi 15-16, sõitsime 23 bussiga algpeatusest bussijaama. Alguses oli buss täiesti tühi, istusime etteotsa, vanadel ikarustel oli seal selline rattakoobas, kus hea jalgu hoida. Sel ajal oli vist rohkem seda istumaandmist, igatahes ma ei kujutanud ettegi, et mina istun ja mingi penskar seisab.
Istusin siis akna pool ja sõber vahekäigu pool. Mingil hetkel hakkas rahvast juurde tulema ja eeldasin, et peagi tuleb püsti kolida. Rääkisin ka sõbrale sellest ja kuidagi jutu sees andis ta lubaduse, et ei tõuse püsti no matter what. Buss oli ikkagi tühi ja ta ei eeldanud mingit rahvamassi. Mina olin sellega rohkem sõitnud ja teadsin mis ees ootab.
Nojah, karta oli, et varsti oli buss puupüsti rahvast täis ja hingeldavad pensionärid nühivad mu sõbra õlga oma kubemega. Õhus oli tunda suurt pinget, iga uus eesuksest pealetulev seenior nägi koheselt kohutavat vaatepilti, kaks mugavalt istuvat nolki ja seisvad tähtsaid asjatoimetusi tegema sõitvad invaliidid.
Ja siis see juhtus; peaaegu korraga pistsid 3-4 mutti pröökama. Sõber istub kivinäoga, meeles ainul sõbrale antud sõna, mida ta ei taha murda. Kisa käib mitu minutit, kõik traditsioonilised "noorus on hukas" jne. Sõber vahepeal seletab, et tal on väga kindel ja konkreetne põhjus, miks ta ei saa püsti tõusta, aga see valab muidugi õli rohkem tulle. Jalad on, järelikult saad seista. Siis lõpuks kargas mingi meespenskar talle kallale, päris korralik madin oli, aga üks u 25 aastane kutt tõmbas pensionäri ära. Mina kah muidugi pool aega naeran oma turvalises aknaaluses kohas ja pool aega vaatan sõbrale etteheitvalt otsa ja räägin: "mis inimene sa oled, vaata vanurid on väsinud, anname neile juba istuda!!!"
Nojah, siis rahunes olukord maha ja penskarid läksid minema kusagil kindlas peatuses, hiljem maha minnes tuli üks keskealine proa viisakalt rääkima, kuidas oleks viisakas jne, sõber rääkis talle põhjuse ära.

Teinekord oli mõned aastad hiljem, olin kusagil lasnamäe korteris ööläbi lakkunud ja poole jooma ajal kusagilt laua pealt alla kukkunud nii, et jalgade vahel oli suur haav. Täis peaga ei pannud tähelegi, aga hommikul ärgates immitses ikka verd kusagilt kottide alt. Aluspüksid olid verised, need võtsin ära, teksade taskusse tegin augu ja hoidsin taskurätikut tasku kaudu jalgade vahel. Bussiga koju sõites istusin seal kössis oma vertsevate munade ja tuumapohmelliga.
Mingil hetkel muidugi hakati jälle kisama, et vaja istuda anda. Võtsin siis tuima näoga oma verest tilkuva taskurätiga käe taskust välja ja ütlesin: "Ma sain just nuga, ma heameelega istuks, kui kellelgi selle vastu midagi pole." Mutid tõmbasid jumala kaameks ja hakkasid pobisema midagi, aga sinna ta jäi.

adam_q
17.02.12, 10:41
lol alaska.

mul tuleb meelde, et ükskord nooruspõlves lasna bussis olid kaks 50+ meest, üks istus ja ütles teisele ka, et istu. see vaatas kaugusesse ja ütles et mida ma kurat istun, ma juba 15 aastat istunud

leits
17.02.12, 10:51
Sõitsin esmadspäev 3/4 kinnis peaga tallinna bussiga, ilgelt sitt oli olla. ostsin meelega 2 piletit, et mingi **** mu kõrvale istuda ei saaks ,.. buss obv mingi suht täis, mingi mutt kõnnib mööda läheb taha poole, a tuleb tagasi ja kysib kas koht vaba, ma et ei ole. Kysib kas keegi istub siin va, ma vastan et ei .. aga keegi siin ei istu ju, ma ytlesin et mina istun. Siis paneb see koht on vaba ega teil kahte piletit ei ole, ma ytlen et näe on. Lol kutsus bussijuhi .. see vaatab ka et wtf et 2 piletit kõik ok :D Mutt tõmbas oma munnis n2o p2he ja tõmbas taha poole ära .. jumal kus ta võis mind taga kiruda

Codecci
17.02.12, 11:22
Sõitsin esmadspäev 3/4 kinnis peaga tallinna bussiga, ilgelt sitt oli olla. ostsin meelega 2 piletit, et mingi **** mu kõrvale istuda ei saaks ,.. buss obv mingi suht täis, mingi mutt kõnnib mööda läheb taha poole, a tuleb tagasi ja kysib kas koht vaba, ma et ei ole. Kysib kas keegi istub siin va, ma vastan et ei .. aga keegi siin ei istu ju, ma ytlesin et mina istun. Siis paneb see koht on vaba ega teil kahte piletit ei ole, ma ytlen et näe on. Lol kutsus bussijuhi .. see vaatab ka et wtf et 2 piletit kõik ok :D Mutt tõmbas oma munnis n2o p2he ja tõmbas taha poole ära .. jumal kus ta võis mind taga kiruda
LOL, vwp

kuskil külavahel raudselt nädal aega juba jutud kuidas mingi M ostis 2 piletit iseendale, et kohta ei peaks loovutama :D

ok2aa
17.02.12, 12:33
Sõitsin esmadspäev 3/4 kinnis peaga tallinna bussiga, ilgelt sitt oli olla. ostsin meelega 2 piletit, et mingi **** mu kõrvale istuda ei saaks ,.. buss obv mingi suht täis, mingi mutt kõnnib mööda läheb taha poole, a tuleb tagasi ja kysib kas koht vaba, ma et ei ole. Kysib kas keegi istub siin va, ma vastan et ei .. aga keegi siin ei istu ju, ma ytlesin et mina istun. Siis paneb see koht on vaba ega teil kahte piletit ei ole, ma ytlen et näe on. Lol kutsus bussijuhi .. see vaatab ka et wtf et 2 piletit kõik ok :D Mutt tõmbas oma munnis n2o p2he ja tõmbas taha poole ära .. jumal kus ta võis mind taga kiruda

naiss

Rage
17.02.12, 12:42
Mul tuleb sellega seoses meelde jutt mida mulle räägiti, tlnas trolli peal rahvast täis ja siis mingi tädi oma ca 7-8 aastase pojaga istub kõrvuti, kõrval seisis suht väeti väljanägemisega pensiokast vanatädi. Siis üks tudeng tegi istuvale tädile märkuse, et too võiks oma poja sülle võtta vms, et pensiokas istuda saaks, mille peale tädi tähtsalt teatas, et tema poja on vabakasvatusega, ise vaatab kas pakub istet või mitte. Selle peale võtnud tudeng suust nätsu, vajutanud selle pöidlaga tädi otsaette ja öelnud, et tema on ka vabakasvatusega. Vops olla tädi silmad suureks läinud, kohe poja sülle kahmanud ja ruumi teinud ja mitte üks kobin rohkem ei tulnud.

alaska
17.02.12, 12:56
Iga kord, kui seda lugu kuulen, mõtlen, et pidi ikka suur buss olema, alati kellegi ema, tädi, sõbranna, vanaema nägi pealt seda linnalegendi.

http://www.google.ee/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=vabakasvatus+n%C3%A4ts#q=vabakasvatus+n%C3%A4ts&hl=et&prmd=imvns&psj=1&ei=sD8-T4-yF9P28QPU8piMCA&start=0&sa=N&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=28efb0e19124d302&biw=1012&bih=804

redddman10
17.02.12, 13:19
heh nice find alaska:D

Rage
17.02.12, 13:26
p.s. ma ei väitnudki, et mu tuttav seda nägi või tegi:-)

leits
17.02.12, 13:28
kui tahate muti priceless nägu nöha siis ongi vaja 2 piletit võtta ja sydamerahuga ***** nad saata ..

e: linnaliinis muidugi teine teema

jozik
17.02.12, 13:33
Palju parem on ikka vihase pensionäriga tõtt vaadata tühjas trammis. Minu ees vaba iste, taga vaba iste, aga millegi pärast vaja pensionäril just sellele istmele saada, kus mina istun. Ei mäletaks, et istme all oleks olnud sooja puhuv ventilaator ning asi toimus kevade poole ka, kui polnud trammis külm.

Cashmer
17.02.12, 14:12
seose Rage jutuga meenus selline vahejuhtum. Noor naine istub oma paari aastase lapsega esimestel istmetel bussijuhi seljataga. bussi tagumine ots täiesti tühi. peale lendavad paar pensionäri, kes siis teevad kambaka sellele noorele naisele. naine tõuseb püsti koos lapsega, ja oh seda mutikesete imestust - naine on lapseootel. istudes ei pruugi 4-6kuune kõht välja paista. mutid kukuvad vabandama, aga naine kolib tahapoole istuma.
sellised tädid tahaks pmt bussijuhi kohapeal istuda, kõige ees, suur aken, raadio mängib jne. muu pole oluline

kõige veidram on see, et väga tihti kui mõnele tädikesele istumist pakud, vastab ta, et oh pole hullu, sõidan paar peatust vms. küll tema jõuab seista.

põhimass on muidugi erilised bussipiraajad, keda ei huvita mitte miski, mitte keegi.

harryahven
17.02.12, 14:13
2 piletit lol wp

Vandalar
17.02.12, 15:15
Tundub, et need konkreetsed penskarid elavad suuresti illusioonides ja ei taju maailma päris adekvaatselt.

JakoJ
17.02.12, 16:34
hehe, eks see nätsuteema ole vist selline, et seda tehakse päris palju, kuna seda räägitakse igalpool. Varsti hakkavad kõik maakonna liinidel, 2 piletiga sõitma, v sõidab hcc tartust tallinnasse tühja bussiga like a boss. Olen ka kuulnud pruudilt sellist juttu, a natuke teistsugust ala, et laps oli trampind bussiistme peal ja siis oli mingi vabakasvatuse teema lahti läind, ja mingi vend oli lapsele sellepeale nätsu pähe toppind, ja ütlend, et tal sama case

harryahven
17.02.12, 16:40
hcc tühja lennukiga ikka

VisaHing
18.02.12, 16:11
irw ei tea kui ostaks kõik kohad ära bussis, kas siis saaks naglalt öelda, et buss on täis :D ?

A endal üks täiesti random lugu, mis juhtus kui ma olin 4-5 aastane ehk 16 aastat tagasi kuskil.
Mul ema oli öelnud mulle, et kohe lähme maale, et pane riidesse jne. Ma olin riidesse pannud, välja läinud ja kõndinud ligi poolteist km bussijaama. Ma ei tea, kuidas ma oskasin seda aga jah, peris sick. Siis olin täiesti random bussi võtnud ja sinna peale üraitanud minna aga siis mingi proua oli märganud mind,et ma üksi ja kutsus vist mendid. Ja kuna mu ema oli ka menti hellanud, siis viidi tagasi koju. end of the story. Ei midagi huvitavat aga lihtsalt tuli meelde just.

Oma sünnipäeval ( sain 7meseks ) kõndisime sõbraga mööda uulitsat ringi ja leidsime hunnikuraha, mis oli kilekotisees ja veelombis. WTF??. Ligi 5-6k kui ma õigesti mäletan oli seal ja läks perede vahel jagamisse lol.

isutuba
18.02.12, 21:54
Täna olin siis sõbraga kaubamajas Tartus ja kergelt purjus kah veel eilsest päevast ja otsustasime poest võtta midagi näksida.Läksime siis saiakeste letti juurde panime paar sajakest kotti ja võtsin ühe näppu vahele kah,mille me kahepeale poes ka ära sõime.Läksin siis kassase ja maksin kauba eest va selle eest mis me juba ära sõime.Niisiis arve makstud ja paar sammu edasi liigutud tuleb turvamees ja räägin et turvakaamera ppealt on näha et me sõime selle saia poes ära ,mina siis ikka ennast täis ja vaidlen vastu talle et tõestagu ja näidaku mulle seda videot jne,pärast paar minutit kestnud diskusiooni olin ma mingi hetk juba pikali maas ja oli liitunud meiega ka teine turvamees kes mul käed raudu pani ja mind viidi sealt turvaruumi.turvaruumis istusime sõbraga ikka päris tükk aega politseid ootates,selle aja jooksul jõudsin ka suitsu põlema panna aga ega palju tõmmata ei jõudnud kui turva mul selle käest ära võttis.Peale pikemat ootamist jõudis kohalt ka politsei härrad kes kontrollisid dokumete ja panid puhkuma,vahepeal olime jõudnud ka oma taskud tühjaks teha ja kõik asjad laua peale laduda.jällegi läks tükk aega mööda kuni politsei vaatas turva linti jne.Peale pikka aega ootamist tuli politsei sinna ja küsis mu sõbra käest et mis tabletid need tal taskus olid(2tk) sõber siis vastas et need on xanaxid(tugeva toimeline rahusti) mis talle mõned tunnid tagasi anti.Siis hakkas nende tablade pärast mingi kamm pihta ,et kas retsept on nende jaoks ja et neid ei või ilma omada jne.Mingi 5 minuti hiljem lasti minul minema minna ja sõber pidi veel sinna jääma.

Pm mina sain tasuta saiaksese ja sõbrast ei tea ma mdiagi mis temast edasi sai.
probably istub kuskil mehiko vanglas narko smuugeldamise ja omamise eest ,lolz Druglord captured in Tartu Kaubamaja,biggest arrest of the year

VisaHing
18.02.12, 22:01
Mis sõber sa siuke oled :D ?
Aga peris tore stoori muidu.

ok2aa
18.02.12, 22:03
http://www.popcrunch.com/wp-content/uploads/2011/03/New-Dumb-And-Dumber-Sequel.jpg

kjmrc
18.02.12, 22:12
rofl@ sõbrast eitea midagi mis sai :D

pikk28
18.02.12, 22:13
täna oli tore kohtuda esimest korda Vapsiku, Priidixi, Owneri, Coni ja k2snakallega. täitsa muhedad poisid kõik :)

kjmrc
18.02.12, 22:42
Tean, mis sündmusega tegemist oli, oleksid peaaegu minuga ka kohtunud :D Aga krt ei saanud kahjuks liituda Tartust :\

jrgn hell
19.02.12, 03:42
Täna olin siis sõbraga kaubamajas Tartus ja kergelt purjus kah veel eilsest päevast ja otsustasime poest võtta midagi näksida.Läksime siis saiakeste letti juurde panime paar sajakest kotti ja võtsin ühe näppu vahele kah,mille me kahepeale poes ka ära sõime.Läksin siis kassase ja maksin kauba eest va selle eest mis me juba ära sõime.Niisiis arve makstud ja paar sammu edasi liigutud tuleb turvamees ja räägin et turvakaamera ppealt on näha et me sõime selle saia poes ära ,mina siis ikka ennast täis ja vaidlen vastu talle et tõestagu ja näidaku mulle seda videot jne,pärast paar minutit kestnud diskusiooni olin ma mingi hetk juba pikali maas ja oli liitunud meiega ka teine turvamees kes mul käed raudu pani ja mind viidi sealt turvaruumi.turvaruumis istusime sõbraga ikka päris tükk aega politseid ootates,selle aja jooksul jõudsin ka suitsu põlema panna aga ega palju tõmmata ei jõudnud kui turva mul selle käest ära võttis.Peale pikemat ootamist jõudis kohalt ka politsei härrad kes kontrollisid dokumete ja panid puhkuma,vahepeal olime jõudnud ka oma taskud tühjaks teha ja kõik asjad laua peale laduda.jällegi läks tükk aega mööda kuni politsei vaatas turva linti jne.Peale pikka aega ootamist tuli politsei sinna ja küsis mu sõbra käest et mis tabletid need tal taskus olid(2tk) sõber siis vastas et need on xanaxid(tugeva toimeline rahusti) mis talle mõned tunnid tagasi anti.Siis hakkas nende tablade pärast mingi kamm pihta ,et kas retsept on nende jaoks ja et neid ei või ilma omada jne.Mingi 5 minuti hiljem lasti minul minema minna ja sõber pidi veel sinna jääma.

Pm mina sain tasuta saiaksese ja sõbrast ei tea ma mdiagi mis temast edasi sai.
probably istub kuskil mehiko vanglas narko smuugeldamise ja omamise eest ,lolz Druglord captured in Tartu Kaubamaja,biggest arrest of the year

reetsid sõbra nii obv olukorras.

korralik live pro ütleks sulle geee geee sellise sita peale.

timz0333
19.02.12, 11:55
Kergelt purjus, WTF ?