PDA

View Full Version : Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge



ranka
22.01.12, 23:45
Mitme populaarse Facebooki mängu looja ja maailma suurima tasuta pokkerikeskonna omanik Zynga teatas hiljuti plaanist liikuda edasi internetipokkeri turule. Zynga on hetkel pidamas mitmeid läbirääkimisi erinevate partneritega, et muuta pärisraha mängud reaalsuseks.

Hetkel mängib Zynga pokkeris Facebooki vahendusel iga päev 7 miljonit kasutajat, olles sellega Facebooki rakenduste hulgas populaarsuselt esikohal. Praegusel hetkel on mängimine võimalik ainult mänguraha peale, mida saadakse sõpru kutsudes, laudades mängides või raha eest ostes.

Zyngal õnnestus 2011. aasta detsembris aktsiaturule tulekuga müüa miljardi dollari eest aktsiaid ning internetipokkeri turule sukeldudes ennustatakse kompaniile võimast läbilööki, kuna omatakse väga suurt mängijatebaasi. Keeruka online mängurlust reguleeriva seadusandluse tõttu peetakse tõenäoliseks Zynga ühinemist mõne online pokkerit pakkuva ettevõttega, millede seas suurimateks kandidaatideks usutakse olevat Bwin, Party ja 888Holdings.

Kui Zynga pokkeril õnnestub ühineda ühega eelmainitutest ning avada uksed pärisraha mängudele, võib mingil ajahetkel suurimale pokkeripakkujale PokerStarsile tõsine rivaal sigineda.

Allikas: http://www.flopturnriver.com/blogs/zynga-confirms-interest-in-real-money-poker-market-16006
Toimetas: Camu

nikitheone
23.01.12, 00:09
epic, see peaks päris fishine tulema

Madis Very
23.01.12, 00:16
Oli tore pokerstars.

jasssass
23.01.12, 01:07
ziiir weeee comee zingaaaaa
Zinga ja Tilt turule, Stars murule :evil::evil::evil:

Karelkorm
23.01.12, 01:28
Kuidas sa saad sadade foorumlaste leivaisa kohta nii öelda. FISH

Potsataja
23.01.12, 01:31
Imo päris ilus unistus, et Zynga turule tulles hakkavad sajad tuhanded senini mänguraha peale mänginud järsku kõvasti deposiite tegema.

JohannesJ
23.01.12, 01:32
sajad tuhanded? igakuiselt 30 millionit kasutajat muidu:)
E: igapäev 7 m mängijat

hotcocacola
23.01.12, 04:37
huvitav millise boonusprogrammiga zynga välja tuleb (mida parem, seda suurem löök starsile)

VisaHing
23.01.12, 05:42
Imo päris ilus unistus, et Zynga turule tulles hakkavad sajad tuhanded senini mänguraha peale mänginud järsku kõvasti deposiite tegema.

kindlasti rohkem kui sajad tuhanded, inimesed kulutavad ju isegi seal pärisraha mänguzetoonide peale, lul.

jasssass
23.01.12, 08:50
Naised saunas rääkisid, et Zinga pokkeris on mängijate starting level Supernova ja esimesed miljon liitujat saavad tasuta Black Cardi millega saab Black Friday-l Tartu Kaubamajas 50% ale-t

timz0333
23.01.12, 09:00
Niipalju siis pokkeribuumi vaibumisest lol!

Rage
23.01.12, 09:21
uuuuuhhhh... mul on bankrolli vaja zyngasse depomiseks.. otsin staket.. NLHE50 jaoks..

Fuzzy
23.01.12, 09:34
Ei aga tegelt huvitav oleks, kui hakkaks tulema siis need profiili updated ka stiilis "Joe lost 16 780$ at Zynga real money tables today", 1 reply: Sandy: "What!? That was our son's college money!!!"

timz0333
23.01.12, 09:37
uuuuuhhhh... mul on bankrolli vaja zyngasse depomiseks.. otsin staket.. NLHE5000 jaoks..

FYP.

Potsataja
23.01.12, 09:45
sajad tuhanded? igakuiselt 30 millionit kasutajat muidu:)
E: igapäev 7 m mängijat

Kui nüüd starsi lobby ja zynga lobi võrrelda, siis ma ei saa aru , kust see 7m mängijat tuleb? Ok, starsis on palju multitablereid aga ikkagi. Lisaks on üks asi osta 25$ eest 30M mänguraha ja teine asi depoda piisavalt, et kasvõi NL10-s mõnda aegagi mängida.

timz0333
23.01.12, 09:48
Kui nüüd starsi lobby ja zynga lobi võrrelda, siis ma ei saa aru , kust see 7m mängijat tuleb? Ok, starsis on palju multitablereid aga ikkagi. Lisaks on üks asi osta 25$ eest 30M mänguraha ja teine asi depoda piisavalt, et kasvõi NL10-s mõnda aegagi mängida.

Its poker. No money no fun! More money more fun!

Koit
23.01.12, 17:01
väga kõva (Y)

ranka
23.01.12, 17:17
Kuidas sa saad sadade foorumlaste leivaisa kohta nii öelda. FISH

:heart:

Ma varem kirjutasin ka märkmetesse 'suur fish' aga nüüd olen hakanud kasutama väljendit 'kaotav mängija' ja kui näen mõnda oma vana märget kirjaga 'fish' siis võtab miskipärast meele hapuks lol.


Ei aga tegelt huvitav oleks, kui hakkaks tulema siis need profiili updated ka stiilis "Joe lost 16 780$ at Zynga real money tables today", 1 reply: Sandy: "What!? That was our son's college money!!!"

Kõik siin räägivad nagu oleks uus buum alanud ja zynga kohe-kohe turule tulema aga artiklis on ju kirjas, et nad alles plaanivad seda teha. Reaalsusest on asi väga kaugel.

Artiklis oli ka kirjas, et nad ühinevad tõenäoliselt mõne pokkerivõrgustikuga või vähemalt kasutavad nende mootorit. Seega vaevalt, et sa läbi facebooki logida saad ja/või oma achievemente postitada saad.

jrgn hell
23.01.12, 17:33
2+2 mingis teemas seda pärast esimesi kuulujutte pikalt arutatud ja mingi keiss oli sellega, et playerspool pidi olema sitkas üle hinnatud.

Ei leia linki üles hetkel ainult

Codecci
23.01.12, 17:39
Ma kahtlen ka sügavalt, et nad Facebooki sinna taha saavad. Ei usu, et Facebook nõus neil laskma hasartmänge reklaamida avalikult rääkimata sellest, et sinna Facebooki kaudu minna saab.

jrgn hell
23.01.12, 17:41
Teine asi veel see, et zynga ei saa lampi teha over the web lehte.

Peab samamoodi litsentsi aquirima ja mingi koostööpartneri, ning jääb ikkagi mingisse mängu õigusruumi.
USA turu suurus sõltub, mis sellest online asjast saab. Nüüd neid osariike küll vaikselt lisandub.

Euroopas samamoodi erinevad regulatsioonid ja litsentsid.

Ilmselt gg siiski, aga selline heaven, nagu fb järgi võiks arvata,l kindlasti ei tule.

jrgn hell
23.01.12, 17:42
Ma kahtlen ka sügavalt, et nad Facebooki sinna taha saavad. Ei usu, et Facebook nõus neil laskma hasartmänge reklaamida avalikult rääkimata sellest, et sinna Facebooki kaudu minna saab.

Seda oli 2+2 vanemas teemas ka arutatud, et FB ilmselt ei seo ennast online gambliga.

Pigem mingi USA landbased partner või Euroopa mingi võrgustik koostööpartnerriks.

camu
23.01.12, 17:49
Peab samamoodi litsentsi aquirima ja mingi koostööpartneri, ning jääb ikkagi mingisse mängu õigusruumi.
USA turu suurus sõltub, mis sellest online asjast saab. Nüüd neid osariike küll vaikselt lisandub.

Euroopas samamoodi erinevad regulatsioonid ja litsentsid.

Ilmselt gg siiski, aga selline heaven, nagu fb järgi võiks arvata,l kindlasti ei tule.
Sellepärast ka läbirääkimised teistega, kellel teatud litsentsid juba olemas. Isegi kui sellest ülehinnatud suurest poolist väike osa rahamänge mängima hakkaks, peetakse Zynga kasumimarginaalide tõusu meeletuks.

ranka
23.01.12, 19:08
Zyngal on juba nii hea nimi ja väga suur mängijatepagas ning ühe uudiskirja väljasaatmine oma kõikidele mängijatele on juba massiline reklaam. Lisaks muud mängijad s.h. ka mina, kes läheks kindlasti vähemalt korraksi proovima.

jrgn hell
23.01.12, 20:01
obv, et zynga ei hakkakski sellega huiama, kui korralikult ei teeniks.

Codecci
23.01.12, 21:24
Tubade arvestuses ta võiks kindlasti saavutada #2 spoti PokerStarsi järel, aga et sealt mingi uus pokkeribuum tuleb - kaheldav.

Loksutaja
23.01.12, 21:43
ma siiski usun, et sinna satuks just väga palju selliseid "omg omg kui palju ma siin võitnud olen, kindlasti võidan seal veel rohkem !"

ranka
23.01.12, 21:55
Tubade arvestuses ta võiks kindlasti saavutada #2 spoti PokerStarsi järel, aga et sealt mingi uus pokkeribuum tuleb - kaheldav.

Jup. Pokkeribuumi ma ka ei usu aga FTP suurune elukas kombineerituna mõne muu pokkeritoaga võib-olla reaalne parima tsenaariumi korral.

albinar
23.01.12, 21:57
See ainult WIN! Fishe tuleb juurde.

tolmuahv
24.01.12, 18:56
Muuseas, eile kedrati seda Zynga uudist Bloomberg TV-s päev otsa kui top newsi. Ehk siis päris bs ei ole.

rasmer
25.07.12, 15:58
http://www.pocketfives.com/articles/real-money-partners-zynga-could-include-gtech-g2-playtech-587621/

Midagi konkreetset veel ei ole, aga jutte palju.

ranka
26.07.12, 07:31
http://www.pocketfives.com/articles/real-money-partners-zynga-could-include-gtech-g2-playtech-587621/

Midagi konkreetset veel ei ole, aga jutte palju.

Nüüd on juba suhteliselt konkreetne jutt, et plaan on olemas ja projekt on «arendamisel»

http://www.pokkeriprod.com/2012/07/26/zynga-poker-parisraha/

jrgn hell
26.07.12, 18:12
mingit zynga juttu

http://viewer.zmags.com/publication/5d3f02e2#/5d3f02e2/12