PDA

View Full Version : NL 2/3 LIVE; TPTP gets c/r on dry board



onuark
23.01.12, 15:15
NL2/3 FULL RING (9 players)
HERO Hijack, Q :heart: A :club:
BB: regular, young irish lad who plays fairly agressive and I've seen him make big bluffs.
I've seen him call preflop raises with A9s out of pos, so plays lot of suited cards aswell.

PreFlop: epos limps, Hero raises to $15, 4 callers

Flop: ($75) A :diamond: K :heart: 6 :spade:
Hero bets $40, guys do bit of folding,BB raises to $100, HERO ??

After raise on the flop he had around $200 behind.
Effective stacks ~100BB.
There was a raise and 2 callers before it was his turn to act, so can't see him playing AA, KK, AK like this NEVER.
He would have played A6s, 66 like this, maybe K6s as well.
There is no draws out there and flop c/r is maniacal on this dry flop, so can't see him bluffing really as well.


Easy fold?

noborder
11.02.12, 04:23
Nagu siis kui iiri vend lihtsalt, kes vaatab sind kui tighti venda, kes foldib seal raise vastu mingi Ax käed, millega sa cbetid, tundub raske fold leida. Ta value range on ikka täiega thin ja nagu täiega tahaks uskuda, et sellisel mängijal on rohkem bluffe ranges (aggro iirlane, QT, JT nt.. mingigi backup.. võib ta leida mugav bluffida su vastu, kui vaatab sind kui mängijat, kes võib foldida sellises olukorras), kui need vähesed A6, 66 combod. Obv kui jätkame, siis me ei reisi ja hoiame bluffid ta ranges ja enam kätt maha ei pane.

EDIT: Ühesõnaga suht level värk minu arust. maniakaalne on küll sellises olukorras c/r bluff, aga see on tema puhul võimalik. Ja eriti live pokkeris, kus tüüp on kindlasti nagu sinu kohta infot saanuf. Lihtsalt täiega tunduks mulle sellises olukorras, et tüübil on lihtsalt igav ja arvab, et suudab su üle mängida ja loeb sind hästi ja just mõtlebki, et foldid seal isegi AQ. :) Iga kell, kui sa arvad, et on võimalik, et vastane mõtlebki, et sa võid panna nii tugeva käe maha kui AQ antud olukorras... on raske foldida.

onuark
29.02.12, 12:11
See on p2ris sick bluff tal siin ja, Arvestades, et ma cbetin 4 vastase vastu.
Kuigi nyyd ma kaldun arvama, et oleks pidanud silmad kinni panema ja callima, eeldades juba et turnis ta shoveb ja seal me j2lle callime.
AA,KK,AK v2listan ta rangest, isegi kui ta pre neid k2si ei 3betiks, siis flopil ta kyll otsa ei paneks nii tugevate k2tega.
66, super dry board, ei usu et ta siin setiga ka otsa paneks.
nii et yle j22b ainult maybe K6s, A6s - mis v6ivad olla ta ranges (3kombinatsiooni)
v6i siis air. nii et ma arvan, et siin oleks pidanud callima, ja turnis eeldatava shove ka callima.

onuark
29.02.12, 12:14
tra see oli ikka v2ga halb fold kui ta pmst ainult 3 kombinatsiooni siin esindab sellise kohal, perse :D