PDA

View Full Version : Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar



ranka
24.01.12, 23:05
Tänases intervjuude seerias «Tunne kaaslast!» lahkame PokkeriProd.com foorumi kasutaja «Vandalari» telgitaguseid. Tegu on värvika ja kireva isikuga, kes on külastanud Eesti suurimaid pokkerifoorumeid juba aastaid. Head lugemist!

Alustuseks palun räägi oma teekonnast pokkeri juurde? Millal ja kuidas see juhtus

Alustasin kasiinos automaatide peal raha maha mängides aga sealt siirdusin üsna kiirelt ja valutult edasi internetipokkeri juurde. Alguses mängisin freerolle [tasuta turniire - toim.] ja tegin ka rahalaudades mängimiseks mõned deposiidid, mis kahjus kiiresti mutiauku kadusid :)

Hiljem võtsin asja tõsisemalt kätte. Meenub just üks kindel õhtu kui Tim Heath pokerclub.ee foorumis [pokerclub.ee lehe omanik - toim.] kunagi rääkis pokkeri õppimisest, selle süstemaatilisusest ja olulisusest jne. Sealt sain suhteliselt positiivse tõuke ja otsustasin kõik endast sõltuva teha, et pokkerile teaduslikult läheneda ja seda süstemaatiliselt õppida. Mänginud olen vast alates 2006. aastast ja seda mitte pidevalt, on olnud pause sees.

Kas oled elukutseline pokkerimängija?

Elukutseline kindlasti mitte. Praegu tegelen vaikselt mängimisega ja rolli kasvatamisega väikestes limiitides.

Mis on Sinu eesmärk või visioon pokkeris? Kuhu soovid jõuda ja millal?

Eesmärke on olnud igasuguseid ja osasid neist olen täitnud, osades läbikukkunud. Üks soov, mis mul alati on olnud - võita mõni suurturniir. Mingeid kindlaid lubadusi ei anna, sest loevad teod mitte sõnad.

Kust pärineb Sinu laua - ja fooruminimi «Vandalar»?

«Vandalar» on algselt minu väljamõeldud ajal mil IT-d õppisin ja selle kõrvalt Stonia MUD-i (Multi User Dungeon, tekstipõhine mäng internetis) mängisin. Seal oli vaja nime mu uue haldjatesoost mängutegelasele ja nii ta tuli. Hiljem sain teada, et selline nimi on ka päriselt olemas ja omab isegi tähendust. Germaani päritolu ja peaks tulenema sõnadest «Wand» ehk võlukepike vms. ja «Lehr» ehk vägi, leer, sõjavägi jne. Ehk siis (Võlu)kepi vägi :D

Ja vandaalitsemisega polegi midagi pistmist nagu paljud arvanud on.

Kas oled mänginud pokkerit purjus või «rohelise» peaga? Kui jah siis kuidas tulemused?

Purjus peaga mängimist vältisin pikka aega kuni ühel õhtul kui ajad olid nii helged ja USA dollar kõrgel, mil polnud erilist vahet kas oled kaine või mitte. Võtsin paar lahjat Garlsbergi või Heinekeni, täpselt ei mäleta. Aga see oli siis esimene kord kui purjus peaga mängisin. Tulemused väga hullud vast polnud aga loomulikult kainena oleks ilmsegelt paremad olnud.

«Rohelise» peaga olen ka mänginud ja sellega on nii ja naa. Otseselt «stoned» peaga ei soovita küll mängida, sest jääd põhimõtteliselt arvuti taha magama. Küll aga järgmisel hommikul või päeval/õhtul, siis kui oled enam-vähem virk juba aga siiski rahulikkus ja chill on veel sees. Siis on tulemused ikka väga head olnud.

Aga see on ka väga palju tunnetuse ja õige ajastuse küsimus. Viimasel ajal mängin selge peaga ja ei kurda. Räägitakse, et turniirimängijad kasutavad rohkem «rohelist» ja saan ka sellest aru: kui ikka pead tundide viisi nagu kilpkonn kohapeal passima, siis võib sellest rahutumatele indiviididele abi olla. Selle graafiku tegin väliste mõjutajate all olles nl10-s [$0.05/$0.10 - toim.]

http://img139.imageshack.us/img139/4540/nl10juuli.jpg

Igaks juhuks ütlen ära, et ei propageeri siin midagi ja ei ütle ka et tegemist oleks mingi maagilise vahendiga, mis kõik tildi probleemid lahendab. Täpselt nagu tippmängijate videoid vaadates ei saa kõigist maailma parimaid mängijaid. Täpselt samamoodi ei mõju «roheline» kõigile ühtemoodi.

Olen rääkinud mitmete heade Ameerika ja Prantsuse mängijatega, kes tihti mängivad «rohelisena» ja ütlevad, et see on neile kasuks. Veel enam - nad kohati ei suuda alustadagi sessiooni ilma, et väike «toss» oleks sees. Tean, et Sinule see teema on üpriski südamelähedane ja tahaksin teada Sinu arvamust väitele, et «roheline» võib parandada pokkeritulemusi. On see tõsi? Mis arvad?

Ma arvan, et mindseti probleeme võib küll lahendada aga paremaks mängijaks ei tee see suure tõenäosusega kedagi. Ma usun, et see võib aidata inimest, kelle ego on tal endal ees. Aga sellest võib terveid raamatuid kirjutada. Ise soovitaksin, et olla nö. avaliku arvamusega ühel lainel ja soosingus, lugeda Budistlikku kirjandust «The Power Of Now» jms. Ise olen sellest maailmapildist omajagu kasu saanud just maailma ja enda mõistmisel, oma egost üle olemisel ja seega ka tildi probleemide lahendamisel. Ego on teatavasti põhiline tildi allikas.

Kaua oled Eesti pokkerifoorumeid külastanud? Millist eelistad ja miks?

Trikiga küsimus vist. Loomulikult eelistan PokkeriProd.com foorumit, sest see on asjalik TwoPlusTwo stiilis foorum. Hästi organiseeritud ning asja asutaja on ise oma ala fänn ja tegija, mis ongi põhiline, et head asja teha. Idee ja tahe selle taga. Ausalt öeldes muid foorumeid külastan haruharva ja seda ka ainult läbi linkide, viidete.

On Eesti pokkerifoorumeid aidanud Sind pokkeris või päriselus? Oled saanud mõne hea tutvuse?

Pokkeris on Eesti pokkerifoorumid mind kindlasti aidanud. Ei ole küll kõige tihedam strateegia teemade külastaja olnud, kuid pole asja mis ei oleks kasulik. Sõltub sellest kuidas sa olemasolevat informatsiooni ise analüüsid ja kasutada oskad. Ka vigadest õpitakse ning kes kõige rohkem vigu teeb see õpib ka kõige rohkem. Läbi foorumi saadud päriselu tutvuseid eriti ei ole. Korra nägin kasutajat «XpeepX-i» kui ma talle mõned pokkeriraamatud müüsin aga mõned nö. intenretisemud on tekkinud tänu foorumile, keda ma päriselus kohanud pole, kuid kelle pokkerialast nõu ma hindan kõrgelt.

Lõpetuseks. Kui saaksid muuta midagi oma pokkerikarjääri jooksul, siis mida muudaksid? Alustaksid muu mänguga või lisaksite rohkem volüümi või midagi muud?

Tagantjärele tarkus on nagu ta on. Kui ma kellegile teisele nõu peaksin andma, kes minuga sarnases olukorras oleks, siis soovitaksin rohkem tähelepanu pöörata kvaliteetmängule ja tasakaalukusele elus ning tugevatele fundamentaalsetele teadmistele. Ise olen liiga palju mänginud just sel ajal kui oleks olnud vaja õppida. Aga elu õpetabki ja ükski kogemus mõõda külgi maha ei jookse.

Suured tänud vastamast! PokkeriProd.com juhatus soovib Sinule tagantjärgi õnne sünnipäeva puhul ja loodame, et sellesse aastasse mahub Sul palju õnnestumisi ja mäetippude vallutamisi!

Tänud ja edu PokkeriProd.com-legi!

Maxi
24.01.12, 23:08
1st in incoming epic thread

ranka
24.01.12, 23:16
Üks solvav, mõnitav, trolliv või mistahes halvustav kommentaar pärast seda kommentaari ja kasutaja saab bänni ette hoiatamata kaheks nädalaks. Saage aru, et intervjueeritavad on vabatahtlikud, kes on nõus vastama küsimustele avalikkus foorumis. Kui teema läheb solgiks on see ka viimane intervjuu minu poolt.

adam_q
24.01.12, 23:23
1st in incoming epic thread

OT, aga mis see tähendab?

KristjanLaas
24.01.12, 23:24
solid vastused imo. wp vandalar.

alaska
24.01.12, 23:29
Mis värk selle FBI-ga on? Kust see seos algas?

ok2aa
24.01.12, 23:33
cool

ok2aa
24.01.12, 23:34
kui suur bankroll tipphetkel on olnud?

ok2aa
24.01.12, 23:35
olympicus turnasid oled mänginud? kavatsed kunagi mängida?

Codecci
25.01.12, 00:31
solid vastused imo. wp vandalar.
Yeah... Wow.

peebupöial.jpg :)

pokkerisheriff
25.01.12, 00:50
Kui teema läheb solgiks on see ka viimane intervjuu minu poolt.

sa sõidad ju niikuinii nädala pärast minema. arvestades, et nende kahe usutluse vahele jäi kaugelt üle nädala, on see anyways viimane intervjuu sinu poolt.

ranka
25.01.12, 01:19
sa sõidad ju niikuinii nädala pärast minema. arvestades, et nende kahe usutluse vahele jäi kaugelt üle nädala, on see anyways viimane intervjuu sinu poolt.

Pead ei anna aga mul paar head ideed. Aasias saan mitmegi inimesega kokku ja kui nad nõus siis nad järgmised sihtmärgid.

hotcocacola
25.01.12, 04:04
ranka, kas kuskil on mingi teema, kuhu foorumlased postitavad, kelle intekat nad tahaksid?

Üritus iseenesest 5+ ja selline intervjuu võiks ilmuda iganädal kindlal kellaajal. Foorumis on palju selliseid "väiksemaid" tegelasi kelle kohta oleks päris huvitav sarnaseid intekaid lugeda

ja kiidan seda banni-teemat (Y) !!!!!!!!

Priidix
25.01.12, 06:45
Palju sa pokkeriga päevas tegeled?

rahvavaenlane
25.01.12, 07:58
kuidas sul üldse selle rohelise kasvatamisega vahele õnnestus jääda?

Cashmer
25.01.12, 10:01
mille üle sa oma pokkerikarjääri jookusul tõeliselt uhkust tunned?

to rahvavaenlane: sa pole ilmselt kunagi kasvatanud

Vandalar
25.01.12, 12:31
Mis värk selle FBI-ga on? Kust see seos algas?
FBI-ga on selline värk, et mul oli twitteris üks lambikas follower, kes oli väga fanaatiline forensics expert kuskilt usa-st. Nagu ma aru saan siis forensics tähendab kohtuekspertiisi... Sealt siis FBI jutt. Ja see oli vahetult enne black friday sündmusi. Arvestades seda kuidas praegu igasugustele online meestele, sõnavabadusele jms. jahti peetakse, siis kunagi ei tea...


kui suur bankroll tipphetkel on olnud?
"Tipphetk" oli vast kuskil $2200, ja sellega lasin nl10-t ja nl25. Skill oli sellel ajal mul veel üsna nadi ja baseerus suures osas nittimisel.


olympicus turnasid oled mänginud? kavatsed kunagi mängida?
Ei ole mänginud seal ja ei ole ka mingit kindlat plaani selle koha pealt. Ei tunne ennast erilise turnakunnina ka.


Palju sa pokkeriga päevas tegeled?

Olenevalt päevast. Kuskil 2500-3500 kätt kui asjaga tegelen.

kuidas sul üldse selle rohelise kasvatamisega vahele õnnestus jääda?

Seda peaks politsei käest küsima, mitte minu.

mille üle sa oma pokkerikarjääri jookusul tõeliselt uhkust tunned?


to rahvavaenlane: sa pole ilmselt kunagi kasvatanud

Raske küsimus :D Ilmselt võib uhkust tunda selle üle, et olen alati püüdnud oma peaga mõtelda ja võimalikult vähe teiste nõuandeid üks-ühele rakendada, vaid nende nõuannetega lihtsalt arvestada kui võimalike variantidega. Otseselt pokkerisaavutusi, rahalisi vms väga ei oska välja tuua. Uhkust võib tunda selle üle, et olen alati oma rahad ära maksnud, aus olnud ja hindan ka väga kõrgelt inimesi kes suudavad sama teha.

Potsataja
25.01.12, 15:17
Kas sinu jaoks eksisteerib elu peale maist elu ja kui jah, siis millise usundi fänn või enamvähem fänn sa oled ?

rrrr
25.01.12, 15:32
Mis su Stonia charide nimed olid?

Maxi
25.01.12, 16:09
Mida palgatööna teed, mida koolis õppinud oled?

Vandalar
25.01.12, 16:24
Kas sinu jaoks eksisteerib elu peale maist elu ja kui jah, siis millise usundi fänn või enamvähem fänn sa oled ?

Ma ei tea seda kas elu eksisteerib peale maist elu. Kui sa mõtled kas inimene peale surma kuidagi mingisuguse teadvuse või vaimu vms kujul edasi eksisteerib, siis mingi võimalus selleks ju on aga sellisel juhul toimib see mingite meile praegu mitte teadaaolevate seaduste järgi. Usundid või religioonid on tihtipeale vaimsuse ja spiritualismi mingid vormid, mis on tavainimese jaoks sobivasse vormi vorbitud ja valatud ja seda kindla eesmärgiga tuua enda usundi alla hunnik järgijaid/minione kes kõik ühte sammu astuksid ja ülemuse käske küsimata täidaksid. Selles suhtes, selline usundi järgimine ja pimesi uskumine mulle ei meeldi ja ma pean seda rumaluseks ning sellised inimesed elavad reaalsusest üsna kaugel IMO. Kuid vaimsusesse ja inimese sellistesse võimetesse, mida tänapäeva seadus oma piiratuses ja eelarvamustes ei julge tunnistada, ei taha seletada või ei oska seletada - sellistesse vaimsetesse asjadesse ma mitte ei usu vaid olen nende olemasolus veendunud. Nt. olles lugenud Terence McKenna raamatuid, võib oletada, et enamus vaimseid kogemusi ja oraaklite ennustusi jms. vaimset võib olla põhjustatud erinevate psühhedeelsete ainete, psilotsübiinseente, dmt-d sisaldavad taimed jne. manustamise tulemusel. See on igatahes reaalsem ja käegakatsutavam kui nt. uskuda pimesi piiblis kirjutatut- paljud nagu ei jagagi matsu ära, et piibel pole midagi muud kui ühe religiooni poolt leiutatud ulmeteos, et võimalikult palju inimesi teeksid täpselt seda, mida üteldakse. See ongi usk- täiesti mindless ja pime usaldus millegi sellise vastu, millel tegelikult reaalsusega seos puudub ja reaalne tõestus selle olemasolu kohta samuti. Pikk jutt, sitt jutt ehk kui usust ja maailma olemuse üle mõtlema, rääkima hakata, siis võibki rääkima jääda.


Mis su Stonia charide nimed olid?

Kahjuks ma kõiki nimesid ei mäleta. Stoniat ma väga palju tegelikult ei mänginud ja olin üsna kehva mängija seal. Mitu korda olid charid vist aegunud ja tegin uued :) Väga huvitav mänguzanr iseenesest ja kohutav ajaröövel nagu kõik head mängud seda on. Kunagi proovisin mingi linuxi peal omaenda MUD-i teha- vist oli isegi selle sama nö. mootori peal mis STONIA MUD-ki. Selline seiklus, dungeonid, keskaeg ja igasugused potionid, haldjad, võlurid jms xp kogumine on väga põnev teema millegipärast mulle.

Vandalar
25.01.12, 16:26
Mida palgatööna teed, mida koolis õppinud oled?

Koolis olen IT aluseid õppinud. Palgatööd mul praegu pole.

con
25.01.12, 16:41
päris head arusaamad sul.
Üldiselt avalikus foorumis oma maailmavaatest rääkimine on ajaraiskamine ja tekitab probleeme kui pisut avatuma pilguga mõistad asju. Ühest küljest ilma egota võib seda teha aga samas mis selle point on?
imo aidata võib ainult neid, kes seda küsivad.

Võid rääkida elu mõttest. Suht klišee aga ehk tuleb midagi huvitavat.

Tyler Durden
25.01.12, 16:45
Muusika. Et siis mida kuulad ja kas tossus peaga eelistad midagi muud, kui selgena?

Cashmer
25.01.12, 17:07
Võid rääkida elu mõttest. Suht klišee aga ehk tuleb midagi huvitavat.

+1

Vandalar
25.01.12, 17:35
päris head arusaamad sul.
Üldiselt avalikus foorumis oma maailmavaatest rääkimine on ajaraiskamine ja tekitab probleeme kui pisut avatuma pilguga mõistad asju. Ühest küljest ilma egota võib seda teha aga samas mis selle point on?
imo aitata võib ainult neid, kes seda küsivad.

Võid rääkida elu mõttest. Suht klišee aga ehk tuleb midagi huvitavat.
Elu mõte on vast jõuda sellise seisuni kus sa näed asju nii nagu nad on. Näha maailma ja kõike ümbritsevat ja ka seda mis sul endal sees on (peas, ajus, vaimus, hinges). Põhimõtteliselt nagu selgus ja reaalsuse tajumine või midagi sellist. Eks midagi sellist on ka vast budismi üks eesmärke? Olla nö. valgustatud. Ma ei arva, et elu mõte võiks olla millegi nautimine või siis kannatuste läbi kuskile jõudmine nagu seda kristlaste religioon vist teha üritab. Ma arvan, et kui inimene suudab kõike kõrvalt vaadata, jälgida, aru saada, mõista, mitte hukka mõista ega ka mitte kahe käega poolt olles takka kiita, kui ta suudab olla emotsioonivaba ja ennast valitseda, siis on inimene jõudnud kuskile. Jällegi teema pikk.


Muusika. Et siis mida kuulad ja kas tossus peaga eelistad midagi muud, kui selgena?

Praegu nt. kuulan seda: http://yp.shoutcast.com/sbin/tunein-station.pls?id=1377260
Kuulan rocki jms. Üldiselt muusika on IMO selline meeleolu küsimus ja tunde küsimus- vastavalt meeleolule võib zanr olla. Mingit kindlat asja pole, mis mul alati kindlalt valikus oleks.
Tossus peaga sellist rasket metalli kus on mingit "röökimist" ka sees, on väga raske kuulata- see paneb pea valutama ja ei ole kuigi hea tunne :) Siis eelistan reggaet, selliseid voolavaid ja rahulikke rütme. Igasugune chill ja lounge muusika on siis väga hea, vbl mõni rap, soul, selline kus on madalat bassi.

salamadner
25.01.12, 17:47
Siit-seal su postitustest jäi mulje, sa oled üks neist kes usub, et kohe tuleb "muutus". Kui sain õigesti aru ja võttes eelduse, et muutust ei tule (või noh võib isegi tulla ka, peaasi, et on mingi teine põhjus olemas), siis kas sa oskad kõrvalvaatajana spekuleerida, miks sa usud seda? Suhteliselt segane küsimus, aga ehk oled varem ennast niimoodi analüüsinud.

EDIT: Täpsustan, et ei mõtle tegelikku põhjust, lihtsalt äkki on sul midagi lauale panna.

numnuts
25.01.12, 17:50
Elu mõte on vast jõuda sellise seisuni kus sa näed asju nii nagu nad on.

Üks parimaid lauseid mida üle pika aja siit foorumist lugenud olen!

Vandalar
25.01.12, 18:19
Siit-seal su postitustest jäi mulje, sa oled üks neist kes usub, et kohe tuleb "muutus". Kui sain õigesti aru ja võttes eelduse, et muutust ei tule (või noh võib isegi tulla ka, peaasi, et on mingi teine põhjus olemas), siis kas sa oskad kõrvalvaatajana spekuleerida, miks sa usud seda? Suhteliselt segane küsimus, aga ehk oled varem ennast niimoodi analüüsinud.

EDIT: Täpsustan, et ei mõtle tegelikku põhjust, lihtsalt äkki on sul midagi lauale panna.

Kui viitsid, siis võiksid täpsemalt mõned lõigud välja tuua kus sa seda nägid, siis oleks midagi konkreetsemat millest kinni haarata.

salamadner
25.01.12, 18:38
Kui viitsid, siis võiksid täpsemalt mõned lõigud välja tuua kus sa seda nägid, siis oleks midagi konkreetsemat millest kinni haarata.
Ma ei oska konkreetselt midagi välja tuua, see mulje oligi tekkinud mitmest väikesest killust. Ausalt öeldes taipasin ise ka, et küsimus oli tegelikult küllaltki laialivalguv ja seetõttu mitte kõige parem. Võtaks hoopis asendusküsimuse. Oled suhteliselt kaua tegelenud pokkeriga (ja IT'ga), kas sa boti loomisele oled mõtelnud?

Vandalar
25.01.12, 19:31
Ma ei oska konkreetselt midagi välja tuua, see mulje oligi tekkinud mitmest väikesest killust. Ausalt öeldes taipasin ise ka, et küsimus oli tegelikult küllaltki laialivalguv ja seetõttu mitte kõige parem. Võtaks hoopis asendusküsimuse. Oled suhteliselt kaua tegelenud pokkeriga (ja IT'ga), kas sa boti loomisele oled mõtelnud?

Haha, olen loomulikult. Ja ma imestan, et mingi aeg kui sai räägitud sellest, et niikuinii varsti kui juba mitte praegu, hakkab teid kuskil pokkeritoas mõni nlhe bott koorima ja keegi ei uskunud. Räägiti, et see ikka liiga keeruline jms. Nüüd on nlhe botid vähemalt hu-s olemas ja võitvad kui ma ei eksi ja ma arvan, et need võivad ja suure tõenäosusega on ka mujal (6max, full ring) ja need on juba nii täiuslikud, et selle avastamist mängumaneeride järgi ei ole võimalik teostada. Ja sellise asja arendamisse ollakse kindlasti valmis palju pappi panema, sest bot võib ju mitme arvuti ja mitme konto taga mängida... Seega see oleks nagu staketavate armee, ainult selle vahega, et kõik kasum tuleb sulle, ja nad ei lase sind üle :D Kahjuks minu skill programmeerimises ei ole nii kõva praegu, et ma endale saaksin lubada sellise asja arendamist. Aga ma kujutan ette skeemi, mismoodi bot töötama peaks. Võetakse input lauast enda kaartide ja boardi kohta->sealt käib juba keerulisem infovahetus programmi erinevate klasside ja HEM-i ja veel mingi mängijate erinevate võimalike käitumismallide ja käikude kohta infot omava databaasi seest, mida mängu käigus vajadusel ja uute olukordade moovide tekkimisel ka täiendatakse automaatselt. Kui vastava tänava jaoks on vastus käes, et mida antud pos. antud boardi ja kaartide ja vastastega teha, siis saadetakse outputi kas fold, call, bet. Kui sinna veel mingi tehisintellekt külge puurida, mis kuidagi otsustab keerulisemates olukordades erinevate lahendite vahel, siis ongi selline bot valmis, mida kõik kartma peaks. Boti peitmine pokkeritoa skannimise vms eest ei tohiks probleem olla IMO, pead ei anna aga see tundub väga tõenäoline, et kui vähegi peidad neid protsesse, siis pokkeritoal pole halli aimugi mis su arvutis toimub. Kui nad ise lasevad selliseid softi-käkerdisi välja, siis gl neile, kes arvavad, et Kahnawake või mõne muu asutuse logo pokkerisaidi veebilehel neile midagi tagab, olgu see siis turvalisus, RNG õigsus/veatus jne.

LuuK
26.01.12, 01:14
Kas Sa olid täna [eile - toim.] Tallinnas ja kas su facebooki foto on sinust endast?
tegelt on küsimusel 3. ja 4. osa ka aga kardan banni :(

MTTSNG
26.01.12, 06:18
Tahan kah pilti pliiz.. kui sobib.

Vandalar
26.01.12, 10:53
Kas Sa olid täna [eile - toim.] Tallinnas ja kas su facebooki foto on sinust endast?
tegelt on küsimusel 3. ja 4. osa ka aga kardan banni :(
Ei, ma ei olnud eile ega täna Tallinnas ja minu fabooki foto on minust endast.


Tahan kah pilti pliiz.. kui sobib.
Pilti võite googledada vabalt, see on avalik info.

VisaHing
26.01.12, 20:35
Kas Sa olid täna [eile - toim.] Tallinnas ja kas su facebooki foto on sinust endast?
tegelt on küsimusel 3. ja 4. osa ka aga kardan banni :(

When you see it,
brixxx will be shitten.
--

A Vandalar, Kui saaksid tagantjärgi teha 1 asja elus midagi teisiti, mis see oleks?

tra mingi reisile sinuga küsimus kukkus välja aga okei :D

Vandalar
26.01.12, 21:11
When you see it,
brixxx will be shitten.
--

A Vandalar, Kui saaksid tagantjärgi teha 1 asja elus midagi teisiti, mis see oleks?

tra mingi reisile sinuga küsimus kukkus välja aga okei :D
Ma saan aru, et sa mõtled midagi sellist, mis juba tehtud aga oleks vaja nagu tagantjärele targutada ja ikkagi mõtelda, et mis oleks kui ma oleks paremale pööramise asemel vasakule läinud, piima asemel teed joonud, kohvi sisse kahe lusikatäie suhkru asemel kaks tilka strühhiini pannud?
Fck ma ei tea. Praegu koolis oleksin, siis saaksin kahe.
Mis selle telliste sittumisega on?

pastilaa
26.01.12, 21:45
Mida sa täna sõid? Mida tõmbasid, tarbisid?

Vandalar
26.01.12, 22:14
Mida sa täna sõid? Mida tõmbasid, tarbisid?
Täna sõin kapsasuppi ja tõmbasin ahjul siibri välja ja pärast lükkasin tagasi. Tarbisin rohkelt infot, nii audio kui visuaalsel kujul.

jasssass
26.01.12, 23:20
Täna sõin kapsasuppi ja tõmbasin ahjul siibri välja ja pärast lükkasin tagasi. Tarbisin rohkelt infot, nii audio kui visuaalsel kujul.

Pärast kapsasupi söömist ei soovita ahju kütta, peerugaasid pidavat plahvatusohtlikud olema...KABOOM ja oled kodutu

Relamz
26.01.12, 23:43
Kaua lucid dreaminguga tegelenud oled?
Mäletad tihti enda unenägusi?
Lemmik film?
Õdesid vendi on?
Kaugeim välisriik kus käinud oled?

LuuK
26.01.12, 23:55
Millal on oodata Ahvide Planeedi 2. osa?
Kui Vin Dieselil oleks hääl ära ja sind palutaks dublandiks, teeksid ära?

Vandalar
27.01.12, 00:41
Kaua lucid dreaminguga tegelenud oled?
Mäletad tihti enda unenägusi?
Lemmik film?
Õdesid vendi on?
Kaugeim välisriik kus käinud oled?
Lucid dreamingu ehk kirgaste unenägude kui sellisega tutvusin vist tänu binaural beatide kuulamisele Binaural beats (http://en.wikipedia.org/wiki/Binaural_beats). Neid erinevaid beate, mis ajulaineid erinevatele sagedustele aitavad on ka lucid dream jaoks loodud. Pakun, et sellest olen teadlik olnud mingi 2-3 aastat äkki? Aga unenägudest kui sellisest olin enne selle termini kuulmist nii ehk teisiti huvitatud.
Enda unenägusid mäletan küll enamaltjaolt aga nendega on see probleem, et kui sa oma unenägu ei mäleta, siis kuidas sa tead, et sa seda ei mäleta? Vahest on nii, et ei meenu - midagi nagu oli aga ei meenu. Väidetavalt võib ka nii olla, et sa näed unes väga sürre ja ulmelisi asju aga pärast ärkvel olles tõepoolest sa pole isegi teadlik, et sa midagi sellist näinud oled.
Lemmikfilmi on raske ütelda, sest kõik on muutuv ja kõik arenevad pidevalt ja oleks imelik kui mul oleks mingi üks ja sama lemmikfilm praegu, aasta pärast, kümne aasta pärast. Kunagi meeldis mulle Commando ;) nüüd meeldivad aga sellised mõttega filmid rohkem. Filmid metsikust läänest on päris head IMO, igasugune häkkerite ja Matrixi jms teema. Kui sa lootsid, et Inception on minu lemmik, siis pead pettuma- see meeldis küll aga lemmik pole see just eelmainitu pärast. "Easy Rider" on päris huvitav vaadata, vanem film.
Õdesid-vendi kes oleks veresugulased ei ole, küll on aga inimesi keda võin julgelt oma õeks või vennaks pidada omamata veresugulust.
Iirimaa on kaugeim riik, kus käinud.

Millal on oodata Ahvide Planeedi 2. osa?

Kui Vin Dieselil oleks hääl ära ja sind palutaks dublandiks, teeksid ära?
Teist osa ei pruugi tullagi, aga kunagi ei tea.
Vini häälega oma häält ei võrdleks aga ikka. Tegelikult võib mul teinekord üsna peenike ja vaikne hääl olla :biggrin:

Relamz
27.01.12, 01:37
Kui sa lootsid, et Inception on minu lemmik, siis pead pettuma- see meeldis küll aga lemmik pole see just eelmainitu pärast. "Easy Rider" on päris huvitav vaadata, vanem film.


Filmiküsimus küsisin täiesti rändomilt.

con
27.01.12, 01:50
mäletamiseks soovitaks süvameditatsiooni ja self-hypnosise kombot. Enne magamaminekut.

Oskad äkki soovitada mingit mind-blowing stuffi. Pane kasvõi märksõnad/terminid. Self-improvemendi alal ootaks eriti:P

/võid tegelt PM ka panna.

qbj0hn
27.01.12, 01:55
Olen alati ette kujutanud, et sa elad kuskil metsa sees in the wild mingis hubases onnis ja vaikselt popsutad ning ajad oma asja, true?

Vandalar
27.01.12, 13:21
mäletamiseks soovitaks süvameditatsiooni ja self-hypnosise kombot. Enne magamaminekut.

Oskad äkki soovitada mingit mind-blowing stuffi. Pane kasvõi märksõnad/terminid. Self-improvemendi alal ootaks eriti:P

/võid tegelt PM ka panna.
Nt. need samad binaural beatid. http://www.binauralbeatsgeek.com/binaural-beat-research.html
http://www.louisyagera.com/2009/01/20/is-it-possible-to-increase-iq-with-binaural-beats/
Siis on selline huvitav asi nagu Ganzfeldi prillid http://www.instructables.com/id/Ganzfeld-Hack-Your-Brain-the-Legal-Way/
Floatation Tank, mille tahan ise kunagi kindlasti järele proovida http://www.youtube.com/watch?v=YEjTXX2rHgA
http://en.wikipedia.org/wiki/Isolation_tank
Siis üks asi, mis mind huvitab ja mille võib kindlasti self improvementi alla lugeda on memory training ehk mälu treening või ka lihtsalt mälu tehnikad http://www.how-to-memorize.com/index.php
Põnevaid asju on kindlasti lademetes veel, mis kohe meelde ei tulnud.



Olen alati ette kujutanud, et sa elad kuskil metsa sees in the wild mingis hubases onnis ja vaikselt popsutad ning ajad oma asja, true?
Enam ei popsuta. Aga pmst true jah.