PDA

View Full Version : Fake job pokkerimängijale



con
29.01.12, 04:09
Hei,

Mis võiks olla pokkerimängija fake job?
Pokker äratab liialt tähelepanu ja tüütu rääkida 99% inimestele sama juttu, kuidas ma pole degen.
Klappida võiks see, et seda saab teha kodus ja võiks olla nt nii spetsiifiline, et tavainimesel rohkem küsimusi ei tekiks.

MTTSNG
29.01.12, 04:28
Ehitad weebilehtesi?
Elu24 uudiseid kirjutad?

qbj0hn
29.01.12, 04:35
Equity analyst.

hotcocacola
29.01.12, 04:36
Equity analyst.

nice

reggie
29.01.12, 05:30
See nyyd kyll kysimusi ei tekita kellegile. Equity analyst, no selge, öelnud kohe..

qbj0hn
29.01.12, 05:32
See nyyd kyll kysimusi ei tekita kellegile. Equity analyst, no selge, öelnud kohe..

Siis ei küsitagi rohkem, ei taheta loll välja näha.
Hea ongi öelda midagi sellist millega jutt lõppeb ja teema lukus.

MTTSNG
29.01.12, 05:38
Ma küsiks küll kohe misasi see veeel on ???
Aga no inimesed erinevad :D

hotcocacola
29.01.12, 05:51
ja eestikeeles?

ekuiti analüüsija? :D

Tupsik
29.01.12, 05:56
Ütled, et oled programmeerija. Tavainimesed ei jaga sellest ka midagi, et isegi seda tööd tehes neile raske täpsemalt seletada.

MTTSNG
29.01.12, 05:56
ja eestikeeles?

ekuiti analüüsija? :D

Ära ole nii rumal ja kasuta google translationit :D

Omakapitali analüsaator :D

hotcocacola
29.01.12, 06:19
Samas..."töötan pangandussektoris..."

reggie
29.01.12, 07:29
Siis ei küsitagi rohkem, ei taheta loll välja näha.
Ma õppisin ülikoolis semiootikat, usu mind, küsitakse ja palju.

suitsutihane
29.01.12, 07:41
ütle et töötad erivajadustega inimestega =)
8=) jätad endast suht hea mulje niimoodi, aga edasist huvi vb tekitab palju samas...

taipupole
29.01.12, 07:47
Kalamees obv

ristijeesus
29.01.12, 08:15
Kõrge riskiteguriga lühiajaliste investeeringute spetsialist.

peete82
29.01.12, 08:17
investor või kaupleja obv

Madis Very
29.01.12, 08:20
investor või kaupleja obv

+1, olen ka seda kasutanud üksikutel kordadel
Kuid enamasti ikka tõtt rääkinud. Ei ole midagi häbeneda ja meeldibki inimeste maailmaruumi laiendada. Ei ole suuremaid probleeme tekkinud.

KeRRRt
29.01.12, 08:24
raamatupidaja ka suht easy ju

Facepoker
29.01.12, 08:37
Webcam model

Cashmer
29.01.12, 08:55
ütle et töötad erivajadustega inimestega =)
8=) jätad endast suht hea mulje niimoodi, aga edasist huvi vb tekitab palju samas...


´töötan kodus erivajadustega inimesetega´ see kõlab küll hästi ja kindlasti tekitab ka edasist huvi

Cashmer
29.01.12, 08:57
ma ütlen alati, et freelancer ja miskipärast edasi ei küsita, aga ma olengi, lihtsalt eriala ei lisa. ju siis igaüks fantaseerib edasi, mis ma kodus vabakutselisena teen.
kindlasti peaks niiöelda igava elukutse valima, siis ei pärita edasi.

Maxi
29.01.12, 09:34
*Avalike suhete juht/nõustaja/spetsialist
*Investeeringute maakler
*Veebiturunduse spetsialist
*Süsteemianalüütik
*Copywriter

jne. Tuleb loov olla ja eelnevalt natuke erialaga kurssi viia ennast

Junken
29.01.12, 09:45
Töötu- End of the story

Cashmer
29.01.12, 10:01
ei tea, kuidas seda täpselt nimetatakse, aga inimene, kes testib erinevaid arvutimänge - saab teha kodus, arvuti taga ja arvatavasti pole raske ka oma tööd kirjeldada, kui keegi urgitsema hakkab

sõber, kellel sama probleem, lubas ´kunstnikuks hakata´,mis tähendab, et ta otsib ühe vähetuntud eesti kunstniku, õpib tema eluloo (loomingu) pähe, ostab mõned reprod koju ning viksab pintslid - värvid seina peale.

Codecci
29.01.12, 10:33
"Tegelen internetis investeerimise laadse asjaga" - annad paljudele inimestele selle lausega isegi parema ettekujutuse oma tegelikust tööst võrreldes sellega kui ütleksid, et pokkerimängija.

Vandalar
29.01.12, 10:47
Ütle, et sa oled erivajadustega ja ei saa sellest rääkida.

privador
29.01.12, 10:49
miks mitte öelda lihtsalt töötu, mis on ka tõsi. Inimesed ei hakka edasi küsima, ega haava "surkima"

Kahjuks jh lihtinimesel on jube sitt arvamus pokkerist
Et kui läheb mingi kulutuste teemaks siis olen kuulnud lauseid
"Nu mis sul viga sa mängid ju pokkerit" ja seda ütlevad inimesed, kes on suht kõrgetel tasustatud kohtadel, kes ostavad kv kokku ja uusi autosi mida ma kaugeltki lubada ei saaks
Tõenäoliselt olen üldse paarikuulises augus

eks arvatakse, et mis viga elada, ku iga päev sundey millise taolise turna kinni paned ja 100keur päevane teenistus on....koka ju võidab...

rahvavaenlane
29.01.12, 10:53
ei jaga üldse matsu ära, miks peab välja mõtlema mingi parema(usutavama) töö nimetuse. mul üks sugulane avaldas ka arvamust, et see ikka üks üdini halb asi vist. ma ütlesin talle selle peale, et arva mis tahad, mina tegelen sellega ikka edasi ja üksikasjalikult ei viitsi ma sulle seda lahti seletada. kui tahtmist on siis uuri ise internetist. igaljuhul pole peale seda meie suhted halvemaks läinud ja rohkem pole ta selle kohta pärinud ka. ja mul on tõesti siiralt savi mis teised mu harrastusest või tööst arvavad. varjama ja mingeid varjunimesid ma sellele kindlasti otsima ei hakka.

numnuts
29.01.12, 11:03
http://h.static.memegenerator.net/cache/instances/500x/13/13450/13773479.jpg

ok2aa
29.01.12, 12:09
Ütle, et sa oled erivajadustega ja ei saa sellest rääkida.

lol. good one.

VisaHing
29.01.12, 13:12
Mina ütleks nii

If i told you that, I would have to kill you.

emmimees
29.01.12, 13:17
rofl
Hasartmängusõltlane obv.. selle peale võiks nagu vakka jääda :D

Tarmonator
29.01.12, 13:49
kui live'i ka teed, siis ütle, et töötad kasiinos.

Codecci
29.01.12, 13:56
ei jaga üldse matsu ära, miks peab välja mõtlema mingi parema(usutavama) töö nimetuse. mul üks sugulane avaldas ka arvamust, et see ikka üks üdini halb asi vist. ma ütlesin talle selle peale, et arva mis tahad, mina tegelen sellega ikka edasi ja üksikasjalikult ei viitsi ma sulle seda lahti seletada. kui tahtmist on siis uuri ise internetist. igaljuhul pole peale seda meie suhted halvemaks läinud ja rohkem pole ta selle kohta pärinud ka. ja mul on tõesti siiralt savi mis teised mu harrastusest või tööst arvavad. varjama ja mingeid varjunimesid ma sellele kindlasti otsima ei hakka.
Tuttavale jah, aga mõni selline koht on imo kus on veidi parem midagi muud öelda... Korterit tahad üürida nt.

numnuts
29.01.12, 14:03
korterit tahad üürida siis;

bling blang blaow
i play cards for living now
ship me teh papers
i will sing for you maaklers
gimme the keys
i now go to
pimpin teh fishiis
yo

timz0333
29.01.12, 15:25
LOL. Kalamees imo parim, ütled veel, et talvel eriti hea, istud soojas toas ja muudkui püüad.

jasssass
29.01.12, 15:45
Käisin hiljuti ühel töövestlusel, kus küsiti, et mida te viimased 2 aastat teinud olete?
Vastasin, et tegelesin multitablinguga PS ja FT keskkonnas.
Kahjuks lõppes see vestlus palganumbrite juures, naeruväärseid summasid pakutakse ikka. ei aitäh.

qbj0hn
29.01.12, 16:24
Pmst nagu Robin Hood, ainult raha hoiad endale.

Ghost0
29.01.12, 16:29
Pmst nagu Robin Hood, ainult raha hoiad endale.
hea:D:D

qbj0hn
29.01.12, 16:32
Professionaalne kalur, hooajati ka vaalakütt.

con
29.01.12, 16:32
Ütle, et sa oled erivajadustega ja ei saa sellest rääkida.

:d


/liiga ballad töökohad, ei meeldi end paremaks valetada. Programeerija enamvähem läheb. Töötuga naisi väga ei rebi.

mingi vabakutseline it valdkonnas oleks ka hea. Teen firmadele ... ?

Cypher0
29.01.12, 17:36
Ütled et oled see vend kes neid reklaame klikib päev otsa raha eest vms.

http://www.adclickingjobs.com/

Ei ole väga balla ka.:D

con
29.01.12, 19:10
Ütled et oled see vend kes neid reklaame klikib päev otsa raha eest vms.

http://www.adclickingjobs.com/

Ei ole väga balla ka.:D

time to save for your child's education now. paneb mõtlema rsk...

Godspeed_EJ
30.01.12, 08:58
time to save for your child's education now. paneb mõtlema rsk...

See ju tavaline scamm. Mis sellel lapse haridusega pistmist on?

privador
30.01.12, 09:05
ma ei saa aru, sellest klikkijate ärimudelist. Kas need reklaamiostjad on mingi idikad, kes tahavad, et mingid rotid massklikivad nende reklaamibänneril sekundiks?

Godspeed_EJ
30.01.12, 09:07
Sa võid seal 24/7 ka klikkida ja ei näe sentigi. Muidu oleks seal miljonid india/hiina kodanikud, kes ilma orjatööta kodus raha teeniksid.

kuco
30.01.12, 10:01
Kõrge riskiteguriga lühiajaliste investeeringute spetsialist.

This, kõige täpsem

Fuzzy
30.01.12, 10:42
Mina mõtlen endast tavaliselt kui investeerimiskonsultandist. Nt kui mul on 3-bet potis A:diamond:K:diamond: ja board tuleb A:spade:8:diamond:9:diamond: ja ma donkan 1/2 potti OOP, siis ma annan oma vastasele inversteerimisnõuande - bluff-overshove all-in, ma olen nõrk või siis mul on tõmme!

alaska
30.01.12, 13:15
ma ei saa aru, sellest klikkijate ärimudelist. Kas need reklaamiostjad on mingi idikad, kes tahavad, et mingid rotid massklikivad nende reklaamibänneril sekundiks?


Reklaamiostja maksab netilehele vastavalt sellele, kui palju tema reklaame on vaadatud. Netileht palkab klikkijad, et rohkem raha küsida reklaamiostja käest. Paberil on kõik ilus ja ametlik.

Fuzzy
30.01.12, 13:39
Kui juba jutt parasiitluse ja muidusöömise peale läks - ükspäe lugesin sellisest huvitavast ametist nagu veebipoodidesse tootearvustuste kirjutaja. Et siis lähed ja kirjutad mingi fööni alla, et väga hea oli ja siis veel 100 asja alla, mida sa tegelikult kunagi näinud ega käes hoidnud pole. Minimaalne sõnade arv 200 ja tasu ühe arvustuse eest $1,5. Rikkaks ei saa, aga parem ikka kui suurem osa Eestis pakutavatest töökohtadest. Elagu turumajandus.

Pahvak
30.01.12, 14:26
Reklaamiostja maksab netilehele vastavalt sellele, kui palju tema reklaame on vaadatud. Netileht palkab klikkijad, et rohkem raha küsida reklaamiostja käest. Paberil on kõik ilus ja ametlik.

Selline asi toimub ainult mingites urgastes ja kindlasti pole see standard.

ranka
30.01.12, 15:04
Fake jobiga meenub, et nõukogude ajal mul onu töötas noorepoisina sigalas talitajana. Siis ema rääkis, et kui onu naisi sebis ja naised küsisid, et mis tööd teed siis onu ei tahtnud öelda, et sigalas vaid valetas naistele, et töötab raketibaasis.

True story.

Vandalar
30.01.12, 15:11
Ütle, et oled moderaator.

alaska
30.01.12, 15:11
Selline asi toimub ainult mingites urgastes ja kindlasti pole see standard.

Kindlasti toimub see asi ka Eesti netiärikataloogides.

con
30.01.12, 17:33
See ju tavaline scamm. Mis sellel lapse haridusega pistmist on?

ilmselgelt.

Kerge psühholoogiaalase tasutaga naljakas vaadata, kuidas mängitakse inimese alateadlike nõrkuste ja hirmudega.
Sai hiljuti elukutseliste scammeritega vesteldud(pakkusid püramiiditoodet), rääkisid ka sellest, kuidas rasked ajad on ja ülikooliks tuleks raha kõrvale panna ja, et viie aasta pärast ei maksa Eestis keegi enam pensione välja.

pikk28
30.01.12, 18:33
ilmselgelt.

Kerge psühholoogiaalase tasutaga naljakas vaadata, kuidas mängitakse inimese alateadlike nõrkuste ja hirmudega.
Sai hiljuti elukutseliste scammeritega vesteldud(pakkusid püramiiditoodet), rääkisid ka sellest, kuidas rasked ajad on ja ülikooliks tuleks raha kõrvale panna ja, et viie aasta pärast ei maksa Eestis keegi enam pensione välja.
hästi öeldud :)

rahvavaenlane
30.01.12, 21:08
http://www.youtube.com/watch?v=MagCoUYvIXE (http://www.youtube.com/watch?v=MagCoUYvIXE) (http://www.youtube.com/watch?v=MagCoUYvIXE)

Marek K.
30.01.12, 22:05
mängu platvormide beetatestija - suht aus

LuuK
31.01.12, 00:32
minu lemmikvariant on klienditeenindaja adult entertainmentis

Rage
31.01.12, 07:10
maitea, parim oleks ikkagi öelda, et lühiajaliste riskidega investor ja kui veidi pikemalt keegi küsib, siis räägid põmst pot ja implied oddsidest aktsiaturgude keeles..

nikitheone
31.01.12, 08:06
roi'st on kergem rääkida vast

Vandalar
31.01.12, 09:38
Ütle, et oled luuser.

tolmuahv
31.01.12, 10:37
Väidetavalt pidi võõrale naisele kõige paremini müüma, kui jätad oma elukutse ütlemata. Siis mõtlevad, et äge ja salapärane ja kusagil kukla taga mõtlevad ise sulle sobiva ameti välja. Loomulikult see väga kaua ei toimi. Aga kui asi tõsisem on, siis peab nagunii rääkima. Seni kõlbab algatuseks whatever ja hiljem midagi väga ebamäärast, mis sisaldab sõna investeerimine (sealt edasi enam ei uurita).

Ise kasutan suvaliste ööklubitutvuste puhul variante a la "värvin koeri" (sõbralt laenatud), "valvan, et gepard loomaaiast ei põgeneks", "Põhja-Korea majanduskonsul", "ornitoloog" vms.

Pumper
31.01.12, 11:04
Ma kord olin pintsakuga üritusel ja uuriti mis tööd teed, vastasin et tulin Jaapani saatkonnast ja peale seda järgnes ühe foorumiliikme poolt 700 euroga tekitatud efekt. Kusjuures rohkem töö kohta ei uuritud, aga populaarsus tõusis sirgjooneliselt.

tolmuahv
31.01.12, 11:15
Samas tuleb piiri ka pidada. Ma just laupäeval sain peaaegu bad beati iseenda fancy play pärast. Olin kohvikus kolme tütarlapsega, kellest üks oli väga hea ja kaks parajad rääbised. Hakkasid uurima. Ornitoloog olen. Ohh, nii äge. Sel nädalavahetusel olla mingi lindude lugemise kampaania ja nemad ka osalevad jne. Nii põnev! Aga kuidas kõik linnud ära tunda? Ma ütlesin, et tuleb lihtsalt kolme kategooriasse jagada: jutulind, laululind ja nikulind. Ilmselgelt ei meeldinud see neile. Vaatasid üksteisele otsa ja tõusid püsti. Hakkasid juba ära minema. Aga siis tekkis mingi kahtlus ja kohe toodi shotid lauda. See päästis päeva, muidu oleksin järgmise ringi üksi võtnud. Ei tasu oma kätt üle mängida. Parem rääkida vähem kui rohkem.

kardpleier
31.01.12, 11:24
"Ennem olin hulgilaos, aga kurat sealt sai siiber. Nüüd olen autolammutuses tagasi"

adam_q
31.01.12, 15:36
Ma ütlesin, et tuleb lihtsalt kolme kategooriasse jagada: jutulind, laululind ja nikulind.

liigne familiaarsus algusfaasis killib jah naiste jaoks / peab universaalsemate naljadega välja tulema

Cash87
31.01.12, 18:04
Ütled, et oled automehaanik. Naistele meeldib kui mees oskab autod parandada ;)
teadmised, et jututeemat arendada tulevad Top gearist :)

masterpuppet
31.01.12, 18:14
Ee, düüd. Wtf?

numnuts
31.01.12, 18:25
Ütled, et oled automehaanik. Naistele meeldib kui mees oskab autod parandada ;)
teadmised, et jututeemat arendada tulevad Top gearist :)

hero ei naistega väga sina peal vist ;D

VisaHing
31.01.12, 18:39
Ütled, et oled automehaanik. Naistele meeldib kui mees oskab autod parandada ;)
teadmised, et jututeemat arendada tulevad Top gearist :)

Siis oleks hea neiuga üldse alustada nii jutuajamist, et Tervist, Mina olen X, Ega teil 15 lehtvõtit kaasas ei ole juhuslikult?

Cash87
31.01.12, 18:42
Ma ei tea mis barbie nukke te otsite siis aga iga korralik naine hindab seda, kui mees oskab kätega tööd teha, nii kodus kui ka tööl.

Potsataja
31.01.12, 19:13
Oot, kas tolmuahvist on vahepeal saanud vaba mees või gämblitakse hoopis naise siia foorumisse sattumise võimalusega ? ;)

privador
31.01.12, 21:13
Oot, kas tolmuahvist on vahepeal saanud vaba mees või gämblitakse hoopis naise siia foorumisse sattumise võimalusega ? ma arvan, et kui tolmuahv ütleb oma tegeliku töökoha siis naised peaksid selle peale juba suht kiima minema.

LuuK
01.02.12, 00:13
Kui hindad ausust ja seda, et edasi ei päritaks siis kõlbab "tegelen statistika kogumise ja analüüsiga"