PDA

View Full Version : cashmer teeb võikusid



Cashmer
30.01.12, 09:22
koeraarmastajad peavad pettuma, teemaks on hoopis lähenev rahvusvaheline sõprade ja armastajate ´püha´.

suurem tähistaja ise ei ole. aga huvitav oleks teada, mida olete kinkinud, mida huvitavat olete kingiks saanud.et teiste möödalaskmistest ja pihtasaamistest saaks prodi ´love/sex grinderid´ õppida.

kõige tüütumad kingid on igasugused 3sekundi kaardid, kuhu on küünelakiga süda plötserdatud ning mida mõned kodanikud sadade kaupa eelnev nädal vorbivad, oodates sinult midagi suurepärast vastu.

üks sõber sai üksvahe igaks tähistamist vääriva päevaks sokke.

bluelite
30.01.12, 09:49
Keskkooli ajast mäletan seda, kui ühte kõige läbikäidavamasse ruumi koolis pandi rida laudu, millele "postkastid" klasside tähistega, kuhu sai sisse poetada oma sõbrapäevatervitused. Adressaadid olid pea kõigil peal, kuid saatjaid kõigil ei olnud. Eks siis sai ikka pikkisilmi oodatud, millal oma esimese kaardi saad ja kui selle kätte said, siis oli "forever alone" tunne läinud. Õhtuks kogunes neid ikka paras posu ning enamus olidki just sellised 3 sekundi kaardid ruudulisele või joonelisel paberile kritseldatud paberinätsakad. Mõni üksik oli vaeva näinud ja korraliku kaardi vorpinud ja selle isegi ümbrikusse koos heade soovidega poetanud. Uh, mälestused :)

adam_q
30.01.12, 12:47
Õhtuks kogunes neid ikka paras posu ning enamus olidki just sellised 3 sekundi kaardid ruudulisele või joonelisel paberile kritseldatud paberinätsakad.

thinly veiled brag

muruntau
30.01.12, 13:00
OP'le ban ja teema lukku! Meeste foorumis nii emodest asjadest ei räägi.

Cashmer, tagasi kööki võikusid vorpima!

Cashmer
30.01.12, 13:03
OP'le ban ja teema lukku! Meeste foorumis nii emodest asjadest ei räägi.

Cashmer, tagasi kööki võikusid vorpima!

meeste foorum?

Rage
30.01.12, 13:09
http://urlybits.com/wp-content/uploads/2009/11/women-know-your-place.jpg

muruntau
30.01.12, 13:09
PP'de foorum on prolly kõige väiksema aktiivsete naiskasutajate %'ga foorum Eestis, seega võiks nii nagu nimetada küll. Ära hakka siin naisõiguslast mängima, too juba võikusid!

Rage
30.01.12, 13:10
http://www.motivationals.org/demotivational-posters/demotivational-poster-12625.jpg

Cashmer
30.01.12, 13:26
ärge jaurake.

nagu üks ´filmikangelane´ on öelnud, ´a woman trying to be a man is a waste of a woman`


eeldan, et muruntaul pole erilisi väljavaateid püsisuhteks olnud, ragel vist on keegi?

iga mees armub kindlasti korra elus nii saatuslikult, et ta teeb pmt kõike, mida naine tahab. ja kui see teiega juhtub, siis olete nõus kasvõi suss naise jalas olema, et ta ainult õnnelik/ rahul oleks.

muruntau
30.01.12, 13:35
Ma ei näe seost võikunaljade ja suhtes olemise vahel. Imo pole mõtet seda foorumit buduaar.ee'ks keerata, aga see võib ka ainult minu arvamus olla.

Edit: aga võikunaljade peale isiklikuks minna siiski ei maksa, harju ära nendega, vähemalt siin.

timz0333
30.01.12, 13:55
Mina olen mees. Minuarust on kutsikad vahvad, siin foorumis oli ühest vahvast kutsikast 1 lugu, otsi see ülesse.

Cashmer
30.01.12, 14:16
Ma ei näe seost võikunaljade ja suhtes olemise vahel. Imo pole mõtet seda foorumit buduaar.ee'ks keerata, aga see võib ka ainult minu arvamus olla.

Edit: aga võikunaljade peale isiklikuks minna siiski ei maksa, harju ära nendega, vähemalt siin.

need ei olnud võikunaljad. naljad naiste üle. ma olen naine. seega isiklik.
sellest ka prutajutt.

Priito
30.01.12, 14:21
need ei olnud võikunaljad. naljad naiste üle. ma olen naine. seega isiklik.
sellest ka prutajutt.

Valmistu massilisteks PM-ideks =)

muruntau
30.01.12, 14:32
need ei olnud võikunaljad. naljad naiste üle. ma olen naine. seega isiklik.
sellest ka prutajutt.

Kuigi võikunaljad on naljad naiste üle, on need nii vanad, et nendest rünnakut naiste vastu ei anna kusagilt välja lugeda. Võiku- ja kööginaljad ei võrdu shovinismiga. Kusjuures ka nali terviku üle ei võrdu naljaga terviku osa üle, nii et midagi isiklikku on eelnevast ikka päris raske välja lugeda. Ja siis veel see teema, et kas isiklikule peaks isiklikuga vastama (kuigi midagi isiklikku ei olnudki)? Võta rahulikult ja mõtle köögis võikusid tehes järele. Mina just nii tegin, tänapäeval pole häbiasi vahest ka naistetoimetusi teha.

Godspeed_EJ
30.01.12, 14:43
Iga armastus saab kunagi otsa....

http://data.whicdn.com/images/19825435/1324579598-17217_large.jpg

Cashmer
30.01.12, 14:50
Kuigi võikunaljad on naljad naiste üle, on need nii vanad, et nendest rünnakut naiste vastu ei anna kusagilt välja lugeda. Võiku- ja kööginaljad ei võrdu shovinismiga. Kusjuures ka nali terviku üle ei võrdu naljaga terviku osa üle, nii et midagi isiklikku on eelnevast ikka päris raske välja lugeda. Ja siis veel see teema, et kas isiklikule peaks isiklikuga vastama (kuigi midagi isiklikku ei olnudki)? Võta rahulikult ja mõtle köögis võikusid tehes järele. Mina just nii tegin, tänapäeval pole häbiasi vahest ka naistetoimetusi teha.

no kuule. sa oled ikka eriti sõnaosav, kindel, et sa naine pole?

rasmer
30.01.12, 15:09
https://www.facebook.com/B2TKitchen

Codecci
30.01.12, 15:35
http://www.memehumor.com/wp-content/uploads/2011/01/tree-falls.jpg

leits
30.01.12, 15:36
palju sa neid teemasid teha jõuad jeez ..?

flipmachine
30.01.12, 17:09
Koerad on ägedad indeed, aga pointless teema. Eespool mainitu on õigus, ei taha uut buduaari foorumi siia. Tee endale blogi selliste teemade jaoks.

Cashmer
30.01.12, 17:13
Koerad on ägedad indeed, aga pointless teema. Eespool mainitu on õigus, ei taha uut buduaari foorumi siia. Tee endale blogi selliste teemade jaoks.

kuna sa mu tegemistega nii hästi kursis oled, siis tead et mul on blogi

Cashmer
30.01.12, 17:14
palju sa neid teemasid teha jõuad jeez ..?

mis tähendab ´neid´

Dzuu
30.01.12, 17:16
palju sa neid teemasid teha jõuad jeez ..?

Attention ***** alert, paneks readi, 3 aastat pidas blogi, keegi ei lugenud obv, avastas uue väljundi

flipmachine
30.01.12, 17:22
kuna sa mu tegemistega nii hästi kursis oled, siis tead et mul on blogi

Ikka ikka. Igapäev loen ja jagan fb-s uusimaid postitusi .

peete82
30.01.12, 17:23
iga mees armub kindlasti korra elus nii saatuslikult, et ta teeb pmt kõike, mida naine tahab. ja kui see teiega juhtub, siis olete nõus kasvõi suss naise jalas olema, et ta ainult õnnelik/ rahul oleks.

Mida rutem mees sellisest suhtest üle saab, seda parem.
/thread

camu
30.01.12, 17:33
Kui keegi kingitusi jagada ei taha ning OP kallal viriseda armastatakse, siis enne möla ja solvanguteni jõudmist võtan endale vastutuse teema sulgeda.