PDA

View Full Version : Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!



Leheküljed : 1 2 3 [4]

con
24.02.12, 22:44
norm, ma ka rajoonist.
võib millalgi kokku saada ja midagi normaalset teha. lõhuks jääpulkasi või toidaks linde vms.

k2snakalle
25.02.12, 01:22
käin isegi päris tihedalt keilas, seega sokutan ennast ka kampa :D

Priidix
25.02.12, 03:29
mhm.., mul üx sõber elab ka seal lähedal, käin vahel xboxi mängimas. veic kopp ees endal, joiniks uue kambaga :)

widescreen
25.02.12, 04:13
toidaks ka keila linde mingi aeg.

masterpuppet
25.02.12, 08:21
Kui -andres- sõjaväest koju saab, siis ta annab teile kõigile pistulkinit.

qbj0hn
25.02.12, 10:53
Mobiili nurgas sai juba mingiaeg mainitud miks ma omale kunagi normaalset telefoni ei osta.
Mnja, it happened again. Kaotasin jälle mobiili ära lol. Pole lugenudki mitmes see juba oli.

vennike
25.02.12, 10:55
The German air controllers at Frankfurt Airport are renowned as a
short-tempered lot. They not only expect one to know one's gate parking
location, but how to get there without any assistance from them. So it was
with some amusement that we listened to the following exchange between
Frankfurt ground control and a British Airways 747, call sign Speedbird 206.
****

Speedbird 206: " Frankfurt, Speedbird 206! clear of active runway."****

Ground: "Speedbird 206. Taxi to gate Alpha One-Seven."****

The BA 747 pulled onto the main taxiway and slowed to a stop.****

Ground: "Speedbird, do you not know where you are going?"****

Speedbird 206: "Stand by, Ground, I'm looking up our gate location now."****

Ground (with quite arrogant impatience): "Speedbird 206, have you not been
to Frankfurt before?"****

Speedbird 206 (coolly): "Yes, twice in 1944, but it was dark, -- And I
didn't land."****

nikitheone
25.02.12, 12:44
mr_plow09: u lose coz u raise every hand
mr_plow09: ur easy to read that way

VisaHing
25.02.12, 12:44
Anna-Maria, kuidas veedad vabariigi aastapäeva Londonis?

Osalen Eesti Vabariigi pidulikul vastuvõtul Londonis, mis korraldatakse ühes Inglismaa kuningakoja klubidest, seal elavate eestlaste poolt.

Sinna tuleb üllatavalt palju Inglismaal resideerivaid eestlasi. Olen väga suures hämmingus, et neid elab siin nii palju.

Paljud ütlevad, et on siia kolinud majanduslikel põhjustel. Mõndasid neist tunnen, aga väga suur osa on ka mulle tundmatuid äriinimesi.



Kuidas Sul hetkel läheb?

Tänan küsimast! Tunnen end väga kindlalt, sest tegemist on siiski õigusriigiga. Olen kohtunud ka Interpoliga. Nad on hämmingus Eestis minu ümber käivast ajujahist. Nad mõistavad, et tegu on minu poliitilise tagakiusamisega.

Oma dokumendid saan tagasi 1. märtsil ning siis võin taas reisida.



Millised on Sinu reisiplaanid?

Tahaks tulla tagasi koju.



Kas Sa vahistamist Tallinna lennujaamas ei pelga?

Kui vaja, siis palkan endale turvamehed, et saaksin vabalt liikuda. Läksin Eestist ära, et sinna tugevamana naasta! Kellelgi pole õigust minu vabadust piirata!



Aga kui Eesti Sinu õigusest ei hooli?

Siis peab Eesti vastutama selle eest juba Euroopa kohtus, sest see võrduks inimrööviga, millega härra peaminister on mind ka avalikult ähvardanud.

irw @ kellegil pole õigust minu vabadust piirata.

Mr_Kenny
25.02.12, 14:29
mr_plow09: u lose coz u raise every hand
mr_plow09: ur easy to read that way

It's true, he knows exactly what ur range is :)

kardaanirist
25.02.12, 15:10
mr_plow09: u lose coz u raise every hand
mr_plow09: ur easy to read that way

viimati lives mängisin, siis üks sõber, kes on pokkeriga paar korda kokku puutunud sai minu peale päris kurjaks, et ma pidevalt preflop tõstsin. tema põhjendus oli see, et miks preflop mingisuguse käega tõsta või mingisugust kätt preflop foldida, kui pole veel isegi floppi näinud.

rohelinekonn
25.02.12, 15:21
midagi toimub kah kuskil?

VisaHing
25.02.12, 17:42
Läksin poodi räigelt unisena ja soeng suht nagu nukitsamehel.
Viisin algul taara ära ja siis suundusin alkoleti poole. Võtsin 5 õlle ja edasi kassasse.
Poemüüja võttis õlu, vaatas mind ja ütles: Sa ikka tead, et see on lahja õlle? Ma olin nagu thx captain obvious.

story of my life.

leits
25.02.12, 18:04
Oo mendiga yhel päeval sünnipäev .. must be a sign

qbj0hn
25.02.12, 18:21
Mul on schwarzeneggeri ja durrrr-iga samal päeval sünnipäev aga mingeid signe ei ole :(

VisaHing
25.02.12, 20:14
http://www.osta.ee/24602065

Keegi oskab rääkida sellise isendi kohta?
Saan aru, et Iphone kloon aga kui kvaliteetsed ja kui kõvasti nad päris iphonele alla jäävad?

Codecci
25.02.12, 20:44
iPhone point on hea soft, appid. Ma olen üsna kindel, et selline riistapuu ei funktsioneeri iOS peal, seega ei näe sel mõtet. Samahea kui osta AMG mersu Žiguli mootori ja elektroonikaga :D

qbj0hn
25.02.12, 20:48
Kuskil läbul nägin ühekorra mingil vennal samasugust aparaati. Soft oli jõhkralt aeglane igatahes ja hangus kohati isegi.

Kosmonaut
25.02.12, 23:03
iPhone point on hea soft, appid. Ma olen üsna kindel, et selline riistapuu ei funktsioneeri iOS peal, seega ei näe sel mõtet. Samahea kui osta AMG mersu Žiguli mootori ja elektroonikaga :D

Sama hea kui osta ziguli ja panna mersu märk peale :D. Kunagi ei ostaks sellist asja.

qbj0hn
25.02.12, 23:16
Äkki saab Adibassi dressid kaubapeale siis võtaks ära ikka.

rohelinekonn
25.02.12, 23:34
oota keegi kuskil napsu teeb tartus?

vennike
26.02.12, 01:31
http://www.osta.ee/24602065

Keegi oskab rääkida sellise isendi kohta?
Saan aru, et Iphone kloon aga kui kvaliteetsed ja kui kõvasti nad päris iphonele alla jäävad?

yks sõber tegi nalja omaarust ja ostis omale selle. apid ei tööta, puutetundlik ekraan on naljanumber, levi ei ole kui sa just masti all ei ela jne. 10 korda odavam ja 100 korda sitem kui iphone. mingi suvaline 20eurine nokia klots on ka etem, vähemalt saad helistada.

rohelinekonn
26.02.12, 06:52
keegi 50$ flip kiirelt

VisaHing
26.02.12, 07:40
yks sõber tegi nalja omaarust ja ostis omale selle. apid ei tööta, puutetundlik ekraan on naljanumber, levi ei ole kui sa just masti all ei ela jne. 10 korda odavam ja 100 korda sitem kui iphone. mingi suvaline 20eurine nokia klots on ka etem, vähemalt saad helistada.

Suured tänud. Siis ei hakka pakkumagi kui ta ikka nii sitt on.

Tigrano
26.02.12, 09:05
Suured tänud. Siis ei hakka pakkumagi kui ta ikka nii sitt on.

Sai ka kunagi ostetud, aga see junn ei kõlba tõesti lapselegi :)

VisaHing
26.02.12, 09:10
Sai ka kunagi ostetud, aga see junn ei kõlba tõesti lapselegi :)

no lutsu ikka saab visata :D ?

Tigrano
26.02.12, 09:26
no lutsu ikka saab visata :D ?

Puutetundlik ekraan on täielik nalja nr, levi samuti on kehvem kui tavalisel nokial ja kõik see kupatus on üks suur nalja nr, lõpuks mingit ikooni vajutades läks näpp läbi ekraani, sellist pulli moblat pole veel ennem näinud :)

Kotkas1000
26.02.12, 10:22
Puutetundlik ekraan on täielik nalja nr, levi samuti on kehvem kui tavalisel nokial ja kõik see kupatus on üks suur nalja nr, lõpuks mingit ikooni vajutades läks näpp läbi ekraani, sellist pulli moblat pole veel ennem näinud :)

hahahaaa, väga hea. Iseloomustab seda käkki hästi.

kjmrc
26.02.12, 15:14
kes mu päeviku lukku pani lambist? wat

qbj0hn
26.02.12, 15:16
Naerdi liiga palju vist.

kjmrc
26.02.12, 15:16
Obv jah, usun, et see oligi põhjus, thx..

hoss23
26.02.12, 15:28
Obv jah, usun, et see oligi põhjus, thx..

Saada PM mõnele modele, vabanda ja ütle, et enam ei :D:D:D-ta, teevad lahti selle sul.

VisaHing
26.02.12, 15:28
Obv jah, usun, et see oligi põhjus, thx..

Usun, et see oli Ranka.
Mulle vähemalt tundus, et ta oli kuskil mõnda aega ära. Ei olnud nagu aktiivne siin foorumis eriti vist. Nüüd vaatan, et back online ja back in business ja back in black.

lenC
26.02.12, 15:28
Sa oleksid võinud mõnele päevikute eest vastutavale modele või adminile PM-i saata, aga ju me võime seda siis siin ka arutada - kui sa lubad hea poiss olla ja seda sisu seal vähegi kontrolli all hoida, vajadusel suunata või paluda meilt abi, siis me võime selle taas avada.

timz0333
26.02.12, 15:39
http://content5.videojug.com/f7/f7225b2a-e5ff-1cc0-7f26-ff0008c93ab7/how-to-have-a-secret-affair-at-work.WidePlayer.jpg?v2
:D

kjmrc
26.02.12, 16:18
Sa oleksid võinud mõnele päevikute eest vastutavale modele või adminile PM-i saata, aga ju me võime seda siis siin ka arutada - kui sa lubad hea poiss olla ja seda sisu seal vähegi kontrolli all hoida, vajadusel suunata või paluda meilt abi, siis me võime selle taas avada.

Ma kahjuks ei saa midagi teha, kui inimestele meeldib trollida seda, et ma olen harjunud kasutama smaile.. eks mõistus ja emmipikkus pole enda teha!

Tarmonator
26.02.12, 16:20
emmipikkuse suhtes ma poleks nii kindel tänapäeva meditsiini juures, hahe

lenC
26.02.12, 16:28
Ma kahjuks ei saa midagi teha, kui inimestele meeldib trollida seda, et ma olen harjunud kasutama smaile.. eks mõistus ja emmipikkus pole enda teha!
harju "report post" nuppu ka vajutama

Potsataja
26.02.12, 16:30
Vähemalt tore, et kjmrc´l ka enesekriitikat jagub, vaadates tema enda kahte viimast posti päevikus. :p

kjmrc
26.02.12, 16:32
@ potsataja - Eiviitsi ma pead ka tekialla peita ja nutta seal omaette, kui keegi trollib.. Ja report post nuppu pole kunagi kasutanud

Oliverk
26.02.12, 16:38
Eiviitsi ma pead ka tekialla peita ja nutta seal omaette, kui keegi trollib.. Ja report post nuppu pole kunagi kasutanud

Viimane aeg kasutusele võtta. ja seda soovitan kõigile. Me ei jõua ka kogu foorumit läbi lugeda ja hea kohe tegeleda kui keegi on vaevunud nuppu vajutama.

VisaHing
26.02.12, 17:15
Viimane aeg kasutusele võtta. ja seda soovitan kõigile. Me ei jõua ka kogu foorumit läbi lugeda ja hea kohe tegeleda kui keegi on vaevunud nuppu vajutama.

Imestan miks siis HCC päevik juba closed pole.

Potsataja
26.02.12, 17:21
HCC on siiski celebrity, lisafeimist ei saa ju kuidagi ära öelda.

qbj0hn
26.02.12, 18:06
Ma ei saa aru kas see on fake või tglt ka lendab see auto seal videos miljoniks tükiks ? http://www.youtube.com/watch?v=7n5zHxvKZF0

nvm pole vast fake, päris jõhker mats igatahes

alaska
26.02.12, 18:55
HCC on siiski celebrity, lisafeimist ei saa ju kuidagi ära öelda.

Nojah, "foorumi muutmise ettepanekute teemas" ju keegi ei vaevunud vastama Ragele, kes Spoiler nuppu soovis kiirvastusele, coca võttis oma päevikus teema uuesti üles. Vaatame, kas nüüd hakkab liikuma või ei.

ranka
26.02.12, 19:00
Nojah, "foorumi muutmise ettepanekute teemas" ju keegi ei vaevunud vastama Ragele, kes Spoiler nuppu soovis kiirvastusele, coca võttis oma päevikus teema uuesti üles. Vaatame, kas nüüd hakkab liikuma või ei.

Kui ma nüüd puusse ei pane siis ilma foorumi HTML/PHP koodi muutmata see ei ole kahjuks võimalik ;( Ja hetkel PHP/HTML koodi ma võõrsil muutma ei hakka. Seda turvalisuse huvides kui ka mul on üpriski 'ebamugav' läpparis koodi muuta, sest see nõuab mitme brauseri/tekstieditori korraga avamist.

Codecci
26.02.12, 20:54
Kas mõndadel LCD/LED teleritel on selline telekajalg millega saab telekat ettepoole kallutada või on kõigil fikseeritud?

IamAllin
26.02.12, 21:12
Imestan miks siis HCC päevik juba closed pole.

mõtlesin ise sama just:p Seal ka igast meme pilte ja paska, miks siis kjmrc :D märgid halvemad on?

kjmrc
26.02.12, 21:26
mõtlesin ise sama just:p Seal ka igast meme pilte ja paska, miks siis kjmrc :D märgid halvemad on?

Mnja, ma niipidi ei mõelnudki, nüüd tundub see lukkupanek eriti weird.. hcc päevik kordades hullem ja trollim aga ju siis "kuulsustele" kehtivad siin teised reeglid :D

ranka
26.02.12, 21:34
Mnja, ma niipidi ei mõelnudki, nüüd tundub see lukkupanek eriti weird.. hcc päevik kordades hullem ja trollim aga ju siis "kuulsustele" kehtivad siin teised reeglid :D

Jup kindlasti, parim loogika. Vaata natuke oma mätta otsast kaugemale. Mõistad, et tegu on eelneva historyga - coca blogisse sobivad need postid, mis seal on nagu rusikas silmaauku.

Võrdle sellega, et kindlas seltskonnas mõni 'äärmuslik' nali teatud isiku suust on väga naljakas, teises seltskonnas sama nalja eest saad ihunuhtluse/kurjade pilkude osaliseks.

Ei pea kõike tegema nii puust ja punasest. Mida üldse sellega saavutada tahate? Hetkel on mõlemad blogid lahti ja sellega peaks asi olema lahendatud või soovite mõlemad blogid kinni panna ning edaspidi järjeajamist joonlauaga?

fyte
26.02.12, 21:50
kes mu päeviku lukku pani lambist? wat
Mina panin lukku. Ja sa imestad miks? Alles mõni aeg tagasi sa palusid ju luba päeviku saamiseks, kui õigesti mäletan? Arvatavasti päris suur hulk foorumikasutajatest sirvivad enamuse uutest postidest läbi, ja su ":D:D:D:D" postitusted ei anna foorumile paraku mitte midagi juurde - natuke imelik, et sa selle peale ise ei tulnud ja siin "õigust" hakkad taga ajama.
Ehk siis puust ja punaselt - lukku sai teema selleks pandud, et edaspidi jätaksid postitamata, kui absoluutselt midagi öelda pole.

// HCC topicust on ju küll ja küll poste ära kustutatud.

qbj0hn
26.02.12, 22:04
Internet.
Serious business.

kjmrc
26.02.12, 22:17
Shit happens, kui oli vaja lukku panna siis oli, ei viitsi seda teemat rohkem harutada. Ma ei aja mingit õigust taga ja olin enam-vähem kindel, et sellepärast pandi.. lihtsalt mujal päevikutes on ka niipalju tühja loba mis ei anna samuti foorumikaaslastele mitte midagi juurde, aga poh, saan aru eksimusest ja loodan, et ka teised foorumikaaslased harjuvad inimeste erinevate smaililiste-kirjastiilide jms.

MagicFriend
26.02.12, 23:46
PLO is not fun. Seriously.


http://www.upload.ee/image/2113512/plosucks.jpg

rasmer
27.02.12, 00:43
Internet.
Serious business.

Ei tasu lollusi teha jah. Ruum võib otsa saada.

kjmrc
27.02.12, 08:30
Ei tasu lollusi teha jah. Ruum võib otsa saada.

Rofl! :D Nagu näha oli, sai ruum otsa korraks

eddi
27.02.12, 15:32
kellelgi siin EAS'ga kogemusi on? kas ise toetust saanud või siis keegi tuttav siseringist

Dzuu
27.02.12, 18:45
Muutsin starsis save instant hand history folderi ära, aga käed ei teki sinna, oskab keegi aidata?

lenC
27.02.12, 19:04
HM impordib need sisse ja arhiveerib mujale?

Dzuu
27.02.12, 19:46
HM impordib need sisse ja arhiveerib mujale?

Ei, ma nagu mängin ja save my hand history linnuke on olemas ja folder on valitud, aga ühtegi kätt ei teki sinna ja siis HM ei leia ka midagi mida importida ja isegi kui HM kinni on, ei teki sinna käsi :S

Priidix
27.02.12, 19:48
Bhhhwwaahaha!

xsamwOs2slI

qbj0hn
27.02.12, 19:51
See jorris püssiga vend on korralik :D.

nikitheone
27.02.12, 20:16
kellelgi siin EAS'ga kogemusi on? kas ise toetust saanud või siis keegi tuttav siseringist
olen saanud ja tean inimesi, kes on saanud. seda aga mtü'de all.

flipmachine
27.02.12, 22:53
Bhhhwwaahaha!

xsamwOs2slI

Liiga haige, et vaadata. Kurat pooled inimesed sealt on kas surnud või elulõpuni vigased.

KristjanLaas
28.02.12, 00:02
See jorris püssiga vend on korralik :D.

haha see on sama, mis öelda, et see idikas seal klipis on päris hea:D

udikaz
28.02.12, 00:43
fakkk no.. kuulsin et itaalias pidid kõige fishisemad saidid olema. nii elan Itaalias üritan end regada itdaalia saidil, aga mitte kuidagi ei õnnestu... On siin foorumis kedagi kes oskaks mind suunata? mida pean ma tegema et itaalia saitidel mängida saaks. tean et muu maailma elanikele on blockitud seal mängimine aga ma elan siin ja kasutan itaalia ip. seega ei tohiks ju probleemi olla, kuid siiski on. ei saa mina sellele pihta.. any experience anyone?

leits
28.02.12, 10:07
prolly saada starsi.it suppordile kiri ja kysi mis vaja on .. ID kaarte/elamisluba or smth?

PokerDevil
28.02.12, 10:59
http://power.ee/dj-show/power-partyzone/

Mis lugu on alates ~6:40 sealt esimesest asjast, mis mängid.. "MUSICAL MADNESS FEBSHOW-1"

Juhul kui see ongi mingi eraldi lugu.

Maison
28.02.12, 11:22
soundhound andis tulemuseks marcel woods - scream

jrgn hell
28.02.12, 11:27
http://www.pokerq4.com/poker-network2s-why-ongame2-ipoker2

Remokk
28.02.12, 11:35
http://power.ee/dj-show/power-partyzone/

Mis lugu on alates ~6:40 sealt esimesest asjast, mis mängid.. "MUSICAL MADNESS FEBSHOW-1"

Juhul kui see ongi mingi eraldi lugu.


Marcel Woods & Marco V - Scream  

kogu list :http://www.1001tracklists.com/tracklist/11125_marcel-woods-musical-madness-february-2012-02-27.html

PokerDevil
28.02.12, 11:40
Olge meheks! :)

oTT
28.02.12, 12:05
Oleks tõenäosus teoorias abi vaja veidi. Äkki keegi oskab aidata :p ?
"Valitakse üks arv lõigust [0; 1]. Kui suur on tõenäosus, et see arv on suurem 0,5-st? Vastus kirjuta reaalarvulisena ja kümnendkoht on punkt."
kas 5/11=0.45 või on siin veel mingi konks ka kuskil?

IamAllin
28.02.12, 12:06
nvm sain :)

Vandalar
28.02.12, 12:44
Oleks tõenäosus teoorias abi vaja veidi. Äkki keegi oskab aidata :p ?
"Valitakse üks arv lõigust [0; 1]. Kui suur on tõenäosus, et see arv on suurem 0,5-st? Vastus kirjuta reaalarvulisena ja kümnendkoht on punkt."
kas 5/11=0.45 või on siin veel mingi konks ka kuskil?

Pole küll suuremasi matemaatik aga mulle tundub, et midagi sellist: P(x)=[0,5;1]/[0;1] ??

KraindOnMaind
28.02.12, 13:07
Oleks tõenäosus teoorias abi vaja veidi. Äkki keegi oskab aidata :p ?
"Valitakse üks arv lõigust [0; 1]. Kui suur on tõenäosus, et see arv on suurem 0,5-st? Vastus kirjuta reaalarvulisena ja kümnendkoht on punkt."
kas 5/11=0.45 või on siin veel mingi konks ka kuskil?
50-50

Pahvak
28.02.12, 13:08
Oleks tõenäosus teoorias abi vaja veidi. Äkki keegi oskab aidata :p ?
"Valitakse üks arv lõigust [0; 1]. Kui suur on tõenäosus, et see arv on suurem 0,5-st? Vastus kirjuta reaalarvulisena ja kümnendkoht on punkt."
kas 5/11=0.45 või on siin veel mingi konks ka kuskil?

0.5.


Lisan ka siis ühe. Ehk oskab keegi aidata :)

Kui tõenäosusruum Ω lõik pikkusega L ja elementaarsündmused on selle lõigu punktid, siis on kõik sellel lõigul paiknevad lõigud ja vahemikud sündmused. Iga sündmuse A tõenäosus on määratud valemiga P ( A ) = l ( A )/ L , kus l ( A ) tähistab lõigu A pikkust.

Kas võimalike sündmuste hulk on lõplik?
Vali üks:
Tõene
Väär

Kuna lõigul L on lõpmata palju punkte (kui ei usu, siis proovi lugeda kokku punktid näiteks lõigul [0,1]), siis on seal (L peal) kõiki võimalike lõike (mis on määratud punktide poolt) ka lõpmata palju ja seega on ka 'A moodi' sündmusi lõpmata palju. Lõpmata palju välistab lõpliku. Seega vastus peaks väär olema.

Kas said targemaks ka või panid ainult vastuse kõrvataha? :)

IamAllin
28.02.12, 13:17
0.5.



Kuna lõigul L on lõpmata palju punkte (kui ei usu, siis proovi lugeda kokku punktid näiteks lõigul [0,1]), siis on seal (L peal) kõiki võimalike lõike (mis on määratud punktide poolt) ka lõpmata palju ja seega on ka 'A moodi' sündmusi lõpmata palju. Lõpmata palju välistab lõpliku. Seega vastus peaks väär olema.

Kas said targemaks ka või panid ainult vastuse kõrvataha? :)

ei niisama vastusest ju üldjuhul kasu ei ole, sest kui töös tuleb natuke teistmoodi ülesanne, siis sellest kasu ei ole :) jajah, ma saan nüüd aru, et lõigul L on lõputult punkte ning iga punkti vahe tähistab ühte sündmust ehk sündmuste hulk on lõpmata. Järelikult ei saa sündmuste hulk olla lõplik(kindel arv sündmuseid). Järelikult peab see väär olema. Sain ma vist õigesti aru?

Igatahes suurimad tänud sulle vastamast :)

E: aga oTTi küsimuse kohta, et ma ise panin ka alguses peast 0.5 ehk 5/10 ehk 1/2, aga siis hakkasin mõtlema, et 0: 0,1: 0,2: 0,3: 0,4: 0,5 ning 0,6: 0,7: 0,8: 0,9: 1 ja sain vastuseks 5/11 ehk 0.45.

timz0333
28.02.12, 13:44
Kas keegi siit Soome tööseadustest oskab midagi rääkida? Inimene on Soome firmas tööl olnud 11 kuud ja ühel päeval tuleb ülemus sinna ja ütleb tööd ei ole anda ja minge koju, kolme kuu pärast võite tagasi tulla. Töölepingut ära ei lõpetata ja mingit tasu tööandja maksnud ei ole.
Kui tööline pöördus ametiühingusse, küsiti kohe töölepingu lõpetamise paberit mida firma sugugi saata ei tahtnud, läks veel paar päeva mööda ja tööandja helistab, et tulge tööle kolmeks nädalaks. Tööline ütleb, et aga ma olen ju koondatud, et mul pole rahagi, et praegu tulla. Sellepeale öeldakse, ei ole probleem ja mõne tunni pärast on xxx summa kontol (tundub nagu hakati kartma midagi?)
Keegi oskaks ehk nõu anda kui tööandjal pole tööd anda ja saadabv lihtsalt inimese minema, siis mis õigused/võimalused tal tegelikult on?

vennike
28.02.12, 15:22
omaha flip anyone 150$ PS?

andu_andu
28.02.12, 15:22
omaha flip anyone 150$ PS?

yes plz, mis su username ?
istun lauas: chucknorrisq

vennike
28.02.12, 15:33
lol, oleks pidanud yhega piirduma. a missa ikka teed, drunken gamblers gonna gamble

leits
28.02.12, 15:54
kaotasid yhe asemel 10?

VisaHing
28.02.12, 16:13
lol, oleks pidanud yhega piirduma. a missa ikka teed, drunken gamblers gonna gamble

mitu flippi kaotasid ?

rohelinekonn
28.02.12, 17:44
ega kellegil ei ole olemas stephen kingi raamat kolm saatusekaarti? Hea meelega ostaks ära krt ei leia kuskilt seda

k2snakalle
28.02.12, 23:59
irw.. lasti just koolitööna välja uurida enda autole täispikkuses tutikas "originaal" summuti.

93a Opel - 1096€ kokku. Auto väärtus u 600€ kanti

Sai ise tutikas sumps just mõned kuud tagasi alla topitud...peale väljalaske kollektorit taha välja ja maksma läks 80€ seal siis ka keevitus, mis tehtud ilmselt eesti parima sumpsikeevitaja juures.
Kui väljalaske kollet vajanuks, siis võtnuks selle lammarist 20€ eest.

Potsataja
29.02.12, 00:17
Kus see keevitaja asub ? Meie Escordi sumps vajab ka lähiajal parandamist.

k2snakalle
29.02.12, 00:24
OÜ sumpsimees. Kui löögile saad, siis teeb töö kiirelt,korralikult ja mõistliku tasu eest. Venna kogemus sellel alal on metsik.
Asub tallinna mustamäe arki lähedal.

edit: hind ei ole mõistlik, vaid tegelikult väga odav. Ostsin talt tutika suka +lasin selle alla panna + sumpsi "täisring" keevitus ühest kohast + kokkupanek ja läks 35euri.

ntx oü autosummutid tahab ainult suka+selle alla panemise eest saada juba 50€

Maxi
29.02.12, 17:01
Swedbank võtab iga kuu 5 eeki kaardi hooldustasu. Täna märkasin, varem oli mingi aastatasu imo

kardaanirist
29.02.12, 17:03
minu mäletamistmööda on nii, et alaealistelt ei võeta tasu. 18+ on koguaeg vist viis krooni kuus olnud.

qbj0hn
29.02.12, 17:06
Mul sai swedbank siukse huumoriga hakkama, et polnud 2-3 kuud panka kasutanud ja siis lükkasid mul konto lukku. Hooldustasudega oli arve mingi 1€ miinuses vms. Tossutallad kulusid ka rohkem panka minnes kui see 1€ millega huiati.

numnuts
29.02.12, 17:08
Kellegil stuffi vaja BFP või HUSNG siis lemme know. Saame kaubale ehk.

ranka
29.02.12, 17:09
Swedbank võtab iga kuu 5 eeki kaardi hooldustasu. Täna märkasin, varem oli mingi aastatasu imo

Ma võtsin välja suurema sulli cashi HKD-des ja siis hommikul avastasin, et pangakonto täiesti busto ja isegi miinuses (-€10). Teadsin, et kahe tunni jooksul tuleb suurem summa raha ja likvideerib võlgnevuse, kahjuks see hilines hommikuni. Siis eile vaatasin kontoväljavõtet ja SEB oli mu arvelt võtnud maha €1.2 euri ning selgitus midagi sellist: võlgenvuse teavitus postiteel.

Saatsin SEB kirja (helistama ei hakka kuna välismaal) ja kui nad nüüd mulle miskit väga ilusat lahendust ei leia saadan selle panga eestisse tulekul perse. Asi ei ole selles euros aga põhimõttes. Olen üle kümne aasta olnud nende klient, nuumanuid neid ja kui nende süül tulenev võlgnevus vähem kui 24h siis saadavad mulle koju kirja, et ma olen võlgnik. See on mulle väga räme solvang, sest ma ei ole kellegile võlgu (tegelt TIGRANO-le olen miski summa aga ma ei viitsi lihtrsalt arvutada) vaid mulle ollakse räigelt.

KraindOnMaind
29.02.12, 17:37
standard SEB va vereimejad

JohannesJ
29.02.12, 17:46
Keegi teab mis pull on et piratebay ei toimi?!?

qbj0hn
29.02.12, 17:55
Mul küll toimib.

JohannesJ
29.02.12, 17:56
Hmm ma soomes ei tea google näitab, et ei leia lehte...

Oliverk
29.02.12, 18:27
Soome ISP-d peavad kohtu käsul blokkima Piratebayd. Vähemalt Elisa kindlasti oli üks neist.

alaska
29.02.12, 18:45
Keegi suudab leida tulemused "Ragnar**2620" kohta, tärnide asemel ok
Sharkscope on tal blokeeritud. Mingi uus leht peaks olema, kus ei saa blocki panna?

Potsataja
29.02.12, 19:05
Kas hetkeseisuga peavad kõik piraadid, kes lahes surfavad, hakkama Azureust kasutama?

pokkerisheriff
29.02.12, 19:14
Kas hetkeseisuga peavad kõik piraadid, kes lahes surfavad, hakkama Azureust kasutama?

sa ei pea midagi hakkama kasutama. enamus "lahest" tõmmatavaid asju (kaasa arvatud Spartacus) on võimalik ka legaalselt amazonist või mujalt osta nii et autorid ja loojad selle eest ka mõningast teenitud tasu saavad.

nikitheone
29.02.12, 19:33
küsimus ebay.co.uk kohta. tahan osta midagi, mida ei shipita eestisse. konto tehtud enda nimele ja eesti aadress obv. tahaks shippida UK, kust sõber tuleb varsti Eestisse. Kui vajutan buy now, siis kirjutab, et kohe tuleb legal contract jne. Ei teki hiljem jamasi, et saadab eestisse ja nõuab mingi ilge summa? Saan vajutada buy now ja hiljem panna mitte enda aadressi vaid mingi muu? Uk'sse shipib see vend

harryahven
29.02.12, 19:37
whattt, see kelo kes soomes 9 kuud vanglas tühja istus narko pärast, saab 32k€, imo väääähe

valustyng
29.02.12, 20:07
West Memphis Three tüübid istusid 18.5 aastat kinni ja ei saanud ka midagi:) lisaks pidid veel süüd tunnistama , kuigi olid süütud:)

VisaHing
29.02.12, 20:07
whattt, see kelo kes soomes 9 kuud vanglas tühja istus narko pärast, saab 32k€, imo väääähe
dno 3,5ke/kuu.. eeeeeenamvääääääääääääääääääää äähem....

ise sättisin just end laevapea ja oi fakk kui väsinud ma olen.
kell 3-4 peaks koju jõudma. Siis paar päeva ja pühapäeva õhtuks olen tagasi.

qbj0hn
29.02.12, 20:09
Tuleb hit and run teha ja fml öelda, edasi kaebab siis võimalus, et ei saa midagi+maksa veel kohtukulud ka kinni.

camu
29.02.12, 20:31
sa ei pea midagi hakkama kasutama. enamus "lahest" tõmmatavaid asju (kaasa arvatud Spartacus) on võimalik ka legaalselt amazonist või mujalt osta nii et autorid ja loojad selle eest ka mõningast teenitud tasu saavad.

WTF? Seemneid oled söönud?

harryahven
29.02.12, 20:33
3.5k kuus, vangis, tra see tundub minu jaoks täiesti ebanormaalne, euroopa liit ja inimõigused??? kaotas töökoha ja naise pluss rets stress ja masendus..

VisaHing
29.02.12, 20:56
3.5k kuus, vangis, tra see tundub minu jaoks täiesti ebanormaalne, euroopa liit ja inimõigused??? kaotas töökoha ja naise pluss rets stress ja masendus..

Njah aga parem kui jalaga perse ja sorry.

Potsataja
29.02.12, 22:20
3.5k kuus, vangis, tra see tundub minu jaoks täiesti ebanormaalne, euroopa liit ja inimõigused??? kaotas töökoha ja naise pluss rets stress ja masendus..

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/advokaat-eesti-taidab-euroopa-vahistamismaarusi-liiga-puudlikult.d?id=63997007

Täiesti nõus selle advokaadiga. Ma pole kursis sellega, kui kiirelt Eesti ta välja andis aga Galojani teema on hetkel heaks vastupidiseks näitajaks. Meie riigis süüdi mõistetud Eesti kodanik saadakse välisriigis kätte ja natuke hiljem lastakse ta kautsjoni vastu vabaks. Sellele järgneb krt teab kui kaua kestev kohtusaaga. Mõlemad on omamoodi äärmuslikud näited, meie omad võiks oma suurt p**epugemise tuhinat natuke maha jahutada ja UK omad võiksid jalad p***e alt välja võtta ning liigutama hakata.

ok2aa
29.02.12, 22:35
3.5k kuus, vangis, tra see tundub minu jaoks täiesti ebanormaalne, euroopa liit ja inimõigused??? kaotas töökoha ja naise pluss rets stress ja masendus..

minu arust kah unreal. inimeselt vabaduse võtmise eest on see naeruväärne hüvitis. 10-15k eurot kuus peaks vähemalt saama - sind pannakse kinni samasse kohta koos igasuguste retside ja tapjatega.

udikaz
29.02.12, 22:36
mulle tuli koju juba mõnda aega tagasi PKR magazine. Nüüd võtsin lahti alles ja top cashi mängijatega oldi tehtud intervjuu. Üllatus,üllatus meie foorumi Kloonike ka sees seal. Peab meeldima. Well done m8t.

E: ja nüüd jääme kõik ootama pokkerisherfi küsimust. Palju ta võitis???

kardaanirist
29.02.12, 22:48
aga palju ta kaotas?

udikaz
29.02.12, 22:49
seda küsimust ajakirja tegijad ei küsinud :(

harryahven
01.03.12, 00:44
solid winrate, vb olnud kuskil http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/kp0t0b

qbj0hn
01.03.12, 00:47
Arenguruumi on.

K2snakas
01.03.12, 00:51
märts.

kardaanirist
01.03.12, 01:04
wtf lol. 160k käe peale NL2s 700bb/100 kaotada. mis moodi see võimalik on? keskmiselt 14 käega üks buy in. kui vaadata viimaseid sesse, siis ta isegi ei küta ju iga käega allin, vaid reaalselt kaotab paarikümne big blindi kaupa. wtf really.

Pahvak
01.03.12, 06:58
mulle tuli koju juba mõnda aega tagasi PKR magazine. Nüüd võtsin lahti alles ja top cashi mängijatega oldi tehtud intervjuu. Üllatus,üllatus meie foorumi Kloonike ka sees seal. Peab meeldima. Well done m8t.

E: ja nüüd jääme kõik ootama pokkerisherfi küsimust. Palju ta võitis???

Seda artiklit netist ei saa lugeda?

Godspeed_EJ
01.03.12, 08:52
dno 3,5ke/kuu.. eeeeeenamvääääääääääääääääääää äähem....


Sult võetakse vabadus ja oled hiljem rahul, et saad saad hüvitiseks 3,5k€ kuu eest - loll on ikka loll olla.

Nozzu
01.03.12, 09:09
Sult võetakse vabadus ja oled hiljem rahul, et saad saad hüvitiseks 3,5k€ kuu eest - loll on ikka loll olla.

Vabadus on tunnetatud paratamatus. Kui vabad me oleme igapäevaselt kaheksast viieni tööd nühkides ja pärast seda kaks tundi teleka ees vedeledes? Enamus sellise elu viljelejatest teenib sellega kordades vähem kui 3,5 K eurot kuus.
Aga on nad siis oluliselt rohkem vabamad kui need kes vangikongis sitsivad või oskavad nad oma suure vabadusega midagi peale hakata? Kahtlen.

Rage
01.03.12, 09:15
pange kinni see laul...

ok2aa
01.03.12, 09:16
Vabadus on tunnetatud paratamatus. Kui vabad me oleme igapäevaselt kaheksast viieni tööd nühkides ja pärast seda kaks tundi teleka ees vedeledes? Enamus sellise elu viljelejatest teenib sellega kordades vähem kui 3,5 K eurot kuus.
Aga on nad siis oluliselt rohkem vabamad kui need kes vangikongis sitsivad või oskavad nad oma suure vabadusega midagi peale hakata? Kahtlen.

wat

Godspeed_EJ
01.03.12, 09:18
Vabadus on tunnetatud paratamatus. Kui vabad me oleme igapäevaselt kaheksast viieni tööd nühkides ja pärast seda kaks tundi teleka ees vedeledes? Enamus sellise elu viljelejatest teenib sellega kordades vähem kui 3,5 K eurot kuus.
Aga on nad siis oluliselt rohkem vabamad kui need kes vangikongis sitsivad või oskavad nad oma suure vabadusega midagi peale hakata? Kahtlen.



Võrrelda 8-17ni tööd ja 2x2m kongi?! Ma lihtsalt ei oska midagi nii lollile jutule vastu kirjutada.

Nozzu
01.03.12, 09:25
Way to go: "loll on ikka loll olla."
"Ma lihtsalt ei oska midagi nii lollile jutule vastu kirjutada. "

Veits lasteiaiatasemel argumentatsioon: "Sa oled loll!"

Rage
01.03.12, 09:27
njahh no vaata.. paljude jaoks on ka tööga 3,5keuri kuus teha suht unelm, mis siis nö lihtsalt istumise eest sellist summat saada eks?

kjmrc
01.03.12, 09:30
Siin peab ikka mõtlema veidi sellele ka, missugune emotsionaalne piinang ja stress see "kongis lihtsalt istumine" on, mitte niiväga seda palganumbrit imo..

isutuba
01.03.12, 09:40
Minu arust süütu inimest vangi mõistmist ei saa kuidagi rahasse ümbes arvestada ,kuna minu jaoks on see nt 9 kuu mis siin teemas käsil sinu elust kadund,seega sa kaotad siis 9 kuud oma elust ja nagu teada siis elul ei ole hinda.Kuigi mingi märkimisväärse summa eest oleks isegi nõus seal istuma aga selleks pole kindlasti mitte 3,5k€ kuu + inimene kaotas oma naise jne.Selle looga tuleb meelde üks artikkel mis ma kunagi lugesin ,et inimene kes oli mõistetud eluks ajaks vangi ja oli seal juba istunud u 50a ,ning siis 50a hiljem suudeti tõestada, et ta ei sooritanud seda kuritegu milles teda süüdistati kuna tehnoloogia oli niipalju arenenud ,et seda oli võimalik tõestada.Ühesõnaga mees sai vanglast välja ja obv sai riigilt miljoneid ja siis intervjuus ütles,et ta on nii õnnelik selle üle,et ta lõpuks välja tuli ja ta saab oma laste ja lastelastega koos aega veeta.Samas ütles veel,et ta ei süüdista kedagi selle üle ,et teda vangi mõisteti ja teab ,et see oli eksimus ja ka seda et teda see rahaline hüvitis ültse ei huvita ,ta oli õnnelik ültse et ta vabaks sai.

Nozzu
01.03.12, 09:46
Nõus. Aga pigem või vähemalt ka, on küsimus selles, mis asi on vabadus.
2X2 meetrises kongis "istumine" ei ole väidetavalt vabadus. Kas 20X20 meetrises kongis või korteris "istumine" on juba rohkem vabadus? Või diivanil istumine?
Või kui vabad me ikkagi oleme oma igapäevaelus kus meie liikumine ja tegutsemine ja tahe on piiratud eeskirjade, määruste ja seadustega? Need on ju samamoodi müürid meie ümber mis takistavad meil tegemast seda, mida me võib-olla teha tahaks.
Kas sprottide sorteerimislaua taga kaheksa tundi päevas miinimumpalga eest tööd rabav noor ema on vaba? Arvestades, et ta ei saa töölt ära tulla, kuna siis jääb ta väike laps nälga.
Ja miks ei või kongis istuv inimene olla vaba? Kas vabadus seisneb ainult liikumisvabaduses või on vabadus pigem tunnetuslik? Vaimne seisund.

KristjanLaas
01.03.12, 09:52
Nõus. Aga pigem või vähemalt ka, on küsimus selles, mis asi on vabadus.
2X2 meetrises kongis "istumine" ei ole väidetavalt vabadus. Kas 20X20 meetrises kongis või korteris "istumine" on juba rohkem vabadus? Või diivanil istumine?
Kas sprottide sorteerimislaua taga kaheksa tundi päevas miinimumpalga eest tööd rabav noor ema on vaba? Arvestades, et ta ei saa töölt ära tulla, kuna siis jääb ta väike laps nälga.
Ja miks ei või kongis istuv inimene olla vaba? Kas vabadus seisneb ainult liikumisvabaduses või on vabadus pigem tunnetuslik? Vaimne seisund.

Kui see noor ema röövitaks teel tööle sarivägistaja poolt, kes ta määramata ajaks keldrisse oma isiklikuks orjaks lukustab, kas ta olukord oleks siis võrreldav sprotivabrikus töötamisega?