PDA

View Full Version : Blogi: Sven21 | Sven21 (http://sven21poker.blogspot.com/)



sven
02.02.12, 21:13
http://sven21poker.blogspot.com/

Codecci
02.02.12, 21:32
(Y)

Kunagi oli lemmik blogi :)

Tigrano
02.02.12, 21:38
Sai isegi omajagu loetud.

hotcocacola
02.02.12, 21:49
väärt kraam


what about lifetime plo graph ja lifetime plo graph BBdes? (koos EVga)

lenC
02.02.12, 21:49
awesome

sven
02.02.12, 22:15
Ma arvan et suht motetu on mul panna lifetime graphi, sest ma pakun et 70%+ ajast mangisin ma ilma kasutamata yhtegi handtracking software'i. Ma olen selle kohapealt dinosaurus et ma ei ole naiteks kunagi kasutanud HUD'i ja see voib ka olla paras osa pohjusest miks mul huvi langes pokkeri vastu.

privador
02.02.12, 22:39
tore aus blogipostitus
Mulle tundub üldse et vanem generatsioon hakkab pokkerist tagasi tõmbuma.
Kui palju on eestis üldse üle 30-aastaseid prof pokkerimängjaid
Praegu ei tule silme ette ühtki venda

Codecci
02.02.12, 22:46
tore aus blogipostitus
Mulle tundub üldse et vanem generatsioon hakkab pokkerist tagasi tõmbuma.
Kui palju on eestis üldse üle 30-aastaseid prof pokkerimängjaid
Praegu ei tule silme ette ühtki venda
Mismõttes? Imre, Janar, Kristjan?

hotcocacola
03.02.12, 00:15
Imre on pro, kuid ta on viimane aasta väga tagasi tõmbunud. Varem mängis ta väga palju turniire. Vb vanus pressib peale?

Cod, millist Kristjanit sa täpsemalt mõtled?

udikaz
03.02.12, 01:57
rummelit ilmselt

rasmer
03.02.12, 02:43
On sul äkki mingi kokkuvõttev postitus varasemast pokkerikarjäärist ? Uuematel inimestel huvitav lugemine kindlasti.

hotcocacola
03.02.12, 02:48
kas rummel laseb onlines ka?

hotcocacola
03.02.12, 02:52
On sul äkki mingi kokkuvõttev postitus varasemast pokkerikarjäärist ? Uuematel inimestel huvitav lugemine kindlasti.


kammi blog läbi, väärt lugemine

http://sven21poker.blogspot.com/2008_08_01_archive.html

privador
03.02.12, 10:15
Mismõttes? Imre, Janar, Kristjan? Janaril,Kristjanil omad toimetused ja pokkerit mängivad minu teada hobina(mis sest et kasumlikult)
Imre võib jah tegelikult proks nimetada, aga peale unibeti ambassodori diili lõppemist mängib masendavalt vähe. Olen näindud teda mängimas Pl50, Pl100 starsis, kuid enamteeninud turniiri winenrina eeldaks ehk veidi rohkem käivet ja volüümi. Ilmselt suuri BI live turnasi ta vist ka ei mängi, sest ei taha enda raha alla panna. Aga mängib samas pokernewsi 2taalaseid BI liigasi:)
Samas noh 30+aastasel prol ikka suht raske oleks mängida ka, kui Henry ja Janari sugused "hobimängijad" on vastas

hotcocacola
03.02.12, 14:43
Janaril,Kristjanil omad toimetused ja pokkerit mängivad minu teada hobina(mis sest et kasumlikult)
Imre võib jah tegelikult proks nimetada, aga peale unibeti ambassodori diili lõppemist mängib masendavalt vähe. Olen näindud teda mängimas Pl50, Pl100 starsis, kuid enamteeninud turniiri winenrina eeldaks ehk veidi rohkem käivet ja volüümi. Ilmselt suuri BI live turnasi ta vist ka ei mängi, sest ei taha enda raha alla panna. Aga mängib samas pokernewsi 2taalaseid BI liigasi:)
Samas noh 30+aastasel prol ikka suht raske oleks mängida ka, kui Henry ja Janari sugused "hobimängijad" on vastas


jap, samas järgnevad aastad niisama mune sügada ka ei saa, sest roll kuivab kokku

sven
06.02.12, 20:28
Kiire kokkuvote viimasest paarist paevast blogis jalle.

sven
08.02.12, 18:50
Panin moned kiired motteterad blogisse.

sven
13.02.12, 22:17
Uus postitus yleval.

privador
14.02.12, 00:10
Kui kerge-raske on saada baka diplomiga kuskile erialasele tööle sinu puhul?
Missugust palka pakutakse?
Kui raske on bakas õppida arvestades, et kaasõppurd on sinust 10 aastat nooremad?Mõtlen just õige mindset leida
Kui raske sul oleks nn tööle motiveerida, kui sa pole vist 10 aastat tööl käinud?

sven
14.02.12, 00:53
Ma votan su kysimused yhe kaupa ette:

1. Kuna sa kysisid seda minu puhul ja mitte keskmiselt, siis ma arvan et ei tohiks eriti raske olla tanu mu tutvus ringkonnale. Kui votta kasvoi ainult see kodumangu kus kain, siis selle laua total networth on $250M+ ja eeldada on et kui huvi tekkib, siis paris mitu neist pakuks mulle midagi mis voiks huvitada.

2. Palgad voivad vaga erineda, aga kuna minu number yks motivatsioon ei ole palk, siis ma arvan et ma oleks nous vastu votma too kus saan naiteks 40-50K aastas yle too mis ei meeldi kus saaks 70K+, eriti kui on just edasi liikumis voimalusi. Me tegelikult suudaks naise palgast kes lopuks toole tagasi laks ara elada ja ma reaalselt teenin seal kodumangus kus kain 2 korda nadalas rohkem kui voiks eeldada et tooga teeniks, nii et palgal vahemalt alguses ei ole suurt tahtsust.

3, Oppida ei ole vaga raske, sest on eesmark silme ees ja vahemalt hetke hinded toestavad seda. Ja see et enamus on ca 10 aastat nooremad eriti ei sega.

4. Ma arvan et ma tahan rohkem toole minna kui enamus inimesi. Kui oleks huvitav too, siis ma oleks nous seda pool muidu hetkel tegema kui aus olla. See 10 aastat mitte too tegemine on too tegemis tahtmist pigem suurendanud kui vahendanud.

VisaHing
14.02.12, 15:57
wow. 250M+, peris toredad tegelased seal platsis siis :P. Aga jah, palju umbes up oled nende kodumängudega seal? ( juhul kui loendad )

sven
14.02.12, 16:29
See oli jah tundub et koige suurem pluss mu Thibodaux'sse tagasi kolimisel. Mang mis minujaoks on taiesti korralikus suurus astmes on enamusele selles mangus rohkem nalja tegemine ja kopikate peale mangimine(ja nende mangustiil naitab seda). Samas lojaalsus sellele mangule nende puhul on enne olematu. Hea naide oli kui koige joukam mangija mangus kais polve operatsioonil paar nadalat tagasi kolmapaeval ja mang oli neljapaeval ja ta oli kohal, jalg tooli peal ja jaapakk polve peal :) Ma numbreid ei taha valja tuua, aga nagu eelnevalt mainisin, siis sellest mangust sissetulek yletab kindlasti palka mida ma eeldaks saada toole minnes. Minu probleem on viimasel ajal olnud winners remorse ja tunnen et ei taha oma eelist liialt ara kasutada selles mangus ja tihti teen lykkeid mida ma pole kunagi oma pokkeri karjaaris teinud. Naiteks naitan oma katt kui mul on riveris nuts ennem kui vastane callib jne. Ja see mang on ka see osa mida ma pokkeris naudin, hea seltskond, keegi ei virise kui kaotab jne. Voin ausalt oelda et kui keegi ytleks mulle et sa tana kaotad kui lahed, siis ma selleparast minemata ei jataks.

hotcocacola
14.02.12, 17:55
Sick game ja sick networth!
Aga mis on umbkaudselt suurim live-pott, mille oled võitnud ja kaotanud? Ja ära hakka keerutama :D!

sven
14.02.12, 18:13
Molemad kukuvad kuhugi 10K kanti. Ma pole live'is kunagi manginud suuremat kui 10/20.

hotcocacola
14.02.12, 20:08
Arvasin, et ikka 20-30k :P
Kas kodumängus on ainult holdem või ka mõned teised mängud sh omaha?

omadjoped
14.02.12, 22:31
Hea näha, et Sven on jälle pildil!

sven
15.02.12, 14:17
Tanud Janar. Ja cocale: manguks ainult holdem jah ja et mitte tekitada vale ettekujutust, siis mitte kumbki nendest pottidest ei ole tulnud sellest kodumangust. See mang ei mangi vaga deepilt ja seal mu suurim pot vist kuskil 4K kandis. See mang on rohkem see et voib olla open raise 100'le ja 5 inimest vaatavad floppi, aga ei kai tosisemat 3-4 bettimist vms. Mu keskmised swingid selles mangus on tavaliselt vahem kui 3K ohtust. Ja huvitaval kombel ma olen kaodanud selles mangus yle 2K yhe korra viimase 8 kuu jooksul. Samas winners vs losers on kuskil 85/15 ma arvan.

sven
22.02.12, 17:30
Kiire ja kahjuks ilmselt suht igav postitus yleval.

harryahven
22.02.12, 17:38
näe viska siia oma blogi aadress ja see uueneb iseenesest ja on kõigile näha: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/9040-Su-blogi-on-puudu-v%C3%B5i-hoopis-%C3%BCle-Loe-siis-seda-teemat!

PokkeriProde Nuhk
22.02.12, 20:34
Loe edasi ››› (http://sven21poker.blogspot.com/2012/02/mardi-gras-labi.html)

PokkeriProde Nuhk
23.02.12, 08:40
Loe edasi ››› (http://sven21poker.blogspot.com/2012/02/moned-asjad-mis-mind-pokkeris-segasid.html)

Pumper
23.02.12, 09:37
Kui ma võidan siis ei viitsi ma üldse vinguda, kui kaotan korralikult mängides siis samuti, aga kui ma jään bluffiga vahele või lihtsalt tiltan siis ma ütlen küll võitjale vahest fish või donkey ja see mõjub mulle nii hästi, siis ma nagu mõnitaks ennast.

privador
23.02.12, 10:56
Minu arust see näitab ikka pokkerimängija enda nõrkust, kes vigiseb "dongi" kallal
Imestan alati nt kui keegi purjus rikkur lauda ilmub ja teda dongiks sõimatakse. Äkki hoopis leveldab hoopis see rikkur, kes tema jaoks peenrahaga pakub endale meelelahutust "oskusmängijate" kulul.

sven
23.02.12, 16:39
See on tapselt mida mina motlen. Ja millegi parast on tekkinud arusaam et pokkeris on ok soimata nii oelda "klienti" ehk siis inimesi kelle pealt voitev mangija raha teenib. Ma olen paris kindel et kui tavalise firma omanik klientide monitamise voi soimamisega vahele jaaks, siis see mojutaks vaga negatiivselt tema ari.

Nozzu
23.02.12, 22:56
Samas noh 30+aastasel prol ikka suht raske oleks mängida ka, kui Henry ja Janari sugused "hobimängijad" on vastas

Pealt 30 hakkab dementsus kimbutama, või milles see probleem on? Ma saan tänavu 35 aga ei tahaks küll nagu pokkerile käega lüüa. Mitte et ma pro oleks aga veits häiriv lugeda, et 30+ inimesi peetakse vanadeks, kes vaikselt peavad juba hakkama otsi kokku tõmbama ja mängust välja astuma.

A võib-olla ma olengi juba dementne ja sain teemakäsitlusest täiesti valesti aru :D
Seljuhul, vabandust.

sven
24.02.12, 14:45
Ma arvan et 30+ aastaste mangijate muudele aladele minek tuleneb rohkem parema enese rakenduse otsingutest kui mitte voimetest ikka voitev mangija olla, aga reaalsus on see et mangud on ka lainud raskemaks ja minusugused kes vanasti kergelt voitsid peavad nyyd vaeva nagema et seda jatkuvalt teha ja leiavad tihti peale et seda energiat tasub mujale panna rohkem.

ranka
24.02.12, 15:08
Ma arvan et 30+ aastaste mangijate muudele aladele minek tuleneb rohkem parema enese rakenduse otsingutest kui mitte voimetest ikka voitev mangija olla, aga reaalsus on see et mangud on ka lainud raskemaks ja minusugused kes vanasti kergelt voitsid peavad nyyd vaeva nagema et seda jatkuvalt teha ja leiavad tihti peale et seda energiat tasub mujale panna rohkem.

Kui pokker oleks täpselt sama tasemega kui sa kunagi alustasid kas sa mõtleksid samamoodi? Pigem vanus + pokkeri ebakindel tulevik on see, mis sunnib päid parematele jahimaadele pöörama. Endalgi plaan lähiajal lõpparve pokkeriga teha.

qbj0hn
24.02.12, 15:19
See on tapselt mida mina motlen. Ja millegi parast on tekkinud arusaam et pokkeris on ok soimata nii oelda "klienti" ehk siis inimesi kelle pealt voitev mangija raha teenib. Ma olen paris kindel et kui tavalise firma omanik klientide monitamise voi soimamisega vahele jaaks, siis see mojutaks vaga negatiivselt tema ari.

This. Ise pole 3a jooksul ühtegi korda kedagi lauas dongiks ega fishiks kutsunud. (ok vbl paar x kui alles alustasin) Ma pmst kunagi ei vastagi ega tee väljagi kui keegi chatis räägib. Miks peaks keegi yep enda sissetulekut sõimama, siuke tegevus toob halvemal juhul selle, et vastane quitib sind ja head ei tee ta midagi. Parem korra rusikaga vastu lauda lüüa on palju tõhusam :)
Tegelikult kui sa chatis üldse kedagi sõimama hakkad näitab juba see seda, et antud hetkel ei mängita A mängu ja tuleks üldse sess ära lõpetada.
On ka muidugi erandeid kui sa tahad lihtsalt vastast provotseerida tekitades olukorra kus ta hakkab halvemini mängima.

sven
24.02.12, 15:27
Ma arvan et see voib mingis mottes hea olla et pokkeri maastik muutunud on ja sunnib minusuguseid motlema ja mujale vaatama, sest kui oleks nii nagu 2004-2005, siis oleks vaga raske ennast veenda midagi muud tegema. Ja mitte et ma ei oleks nautinud viimast 10et aastat pokkeri mangijana, aga ma ei ole kindel et ma tahaks ykspaev tagasi vaadata elule ja ainus mis karjaari kohapealt on ette naidata on hea winrate. Ma ei arva halvasti kellestki kes on ja tahavad jaada elukutseliseks, aga olen kindel et see ei olnud minujaoks. Isegi siis kui mangud olid kerged veel, mul juba hakkas motivatsioon langema etc. sest reaalsus on ikkagi see et tegelikult koik mis sa teed on raha.

alaska
24.02.12, 15:43
Ma olen päris kindel, et osad dongid saavad sellest mõnusa elamuse, kui 1 oudine ära tuleb ja reg enesevalitsuse kaotab. Jumalast suur entertainment value ju.

PokkeriProde Nuhk
27.02.12, 20:20
Loe edasi ››› (http://sven21poker.blogspot.com/2012/02/kui-sajab-siis-padukat.html)

PokkeriProde Nuhk
06.03.12, 23:20
Loe edasi ››› (http://sven21poker.blogspot.com/2012/03/kiire-update.html)

harryahven
07.03.12, 15:47
"Neljapaeval uuesti kodumang ja jallegi lopp oli vaga tugev, seekord onneks algus oli suht tasa ja tanu sellele loppes vaga korraliku plussiga." mis summadest umbes juttu on kui võib küsida, 1k? 5k? 10k? kuidagi imelik lihtsalt lugeda, obv ei pea vastama kui ei taha.. gl!!!

sven
07.03.12, 18:19
Ma loen igat voitu mis on suurem kui 2K korralikuks voiduks.

harryahven
07.03.12, 18:34
kena, tänud vastuse eest

udikaz
09.03.12, 00:30
sven millal sind eestis Olympsis venepokkerit jälle mängimas saab näha? kui arukalt mängida peaks see kõige väiksem (-)mäng kasiinos olema :)

E: Ja vaata et sa blogi unarusse ei jäta...niikaua, kui ma mänginud olen, olen ka su blogil silma alati peal hoidnud. Väga hea ajaviide :P

sven
09.03.12, 14:27
Heh, ma arvan et see suvi tanu sellele et plaanin suvel kaks kursust votta saab raske olema Eestisse joudmisega. Ja niisama olle korvale gambliseks on vene pokker ideaalne jah, tunnen sellest natukene puudust siin :)