PDA

View Full Version : Tasuta abiprogrammid?



Friiko
17.03.09, 23:27
Kas sellised asjad üldse eksisteerivad? Paraku ma olen hetkel veel fishide kunn ja 100$ välja käia mõne progre eest tundub natuke liiga soolane >:( . Mis ajal te oma esimese programmi soetasite?

UdusOlevSiil
17.03.09, 23:29
See ei ole küll täiesti tasuta, aga PT 3-l ( http://www.pokertracker.com/ ) peaks vist olema 2-kuuline tasuta proovimisaeg ning 2 kuu pärast on juba bankroll loodetavasti nii palju kosunud, et saaksid mõne tasulise programmi endale soetada.

-andres-
18.03.09, 00:30
Ise alustasin suht Oktoobris korralikult. Mängisin paar päeva ilma HEM'ta. Seejärel 14 päeva Trialit ning õnneks oli BR selle ajaga saanud korraliku kasvu ning ostsin kohe HEM'i ära.

lenC
18.03.09, 03:08
Võta mõistlik laudade arv ja ilma programmideta mängimine tuleb kasuks. Kogu see stuff on väga ülehinnatud.

Fortune
18.03.09, 03:54
Võta mõistlik laudade arv ja ilma programmideta mängimine tuleb kasuks. Kogu see stuff on väga ülehinnatud.


Ma ei ütleks, et ta nüüd väga ülehinnatud on. Programmiga on sul rohkem eeliseid teiste ees, tead nende harjumusi ja kõige tõenäolisemaid line'e. Programmiga on kordades lihtsam regulare abuseda, ilma ma ei kujutaks seda eriti ettegi kui just mingeid väga hulle reade pole.

ranka
18.03.09, 05:09
Võta mõistlik laudade arv ja ilma programmideta mängimine tuleb kasuks. Kogu see stuff on väga ülehinnatud.


+1111111111111111111111111111111111111111111111111 11111111111111111111111

Ainus pluss on, et saad oma kasumit/kahjumit träkkida ja ei hakka ennast petma ning vajadusel oma tüüpkäsi üle vaadata.

Friiko
18.03.09, 10:58
Võta mõistlik laudade arv ja ilma programmideta mängimine tuleb kasuks. Kogu see stuff on väga ülehinnatud.


Noo kuna ma olen alles vaene õppur ja see pärast mul ei ole suuremat BR'i tagatagust võtta siis ma ehitan ennast tavaliselt mingi 2,50+ sng'dega ennast ülesse ja igakord kui lähen rahalaudu noolima kisub pikas perspektiivis ikkagi tuksi. Võiks jääda sng'desse, kuid ometi tahaks rahalaudu grindida ;D ja kuna minu arust trios NL4 on pea, et võimatu kasumisse jääda donkyde vastu siis mu 10 buyin NL10's on kiire kaduma. Sellejaoks mõtlesingi, et ehk peaks ka mingit progret noolima.

Rage
18.03.09, 12:42
Noo kuna ma olen alles vaene õppur ja see pärast mul ei ole suuremat BR'i tagatagust võtta siis ma ehitan ennast tavaliselt mingi 2,50+ sng'dega ennast ülesse ja igakord kui lähen rahalaudu noolima kisub pikas perspektiivis ikkagi tuksi. Võiks jääda sng'desse, kuid ometi tahaks rahalaudu grindida ;D ja kuna minu arust trios NL4 on pea, et võimatu kasumisse jääda donkyde vastu siis mu 10 buyin NL10's on kiire kaduma. Sellejaoks mõtlesingi, et ehk peaks ka mingit progret noolima.
trios on NL4 täiesti norm ja laudade valik suur... mängid täpselt ranka manuali järgi ja kasum tuleb.. HUDi statide põhjal saab ka veidi donkisid rohkem peetida.. callida pf alline nt AK ja AQ'ga ära jne... trio NL10 FR lauad.. mõttetu.. selleks ajaks kui NL10sse ronid.. vaheta keskkonda...

EDIT: maitea... alguses oled ulme tight.. paar poti võidad, saad oma stacki miski 150BB.. siis edasi hakatakse juba cbete ja värke ka uskuma ja mängid suht tavalist mängu...

leho57
18.03.09, 13:11
trios on NL4 täiesti norm ja laudade valik suur... mängid täpselt ranka manuali järgi ja kasum tuleb.. HUDi statide põhjal saab ka veidi donkisid rohkem peetida.. callida pf alline nt AK ja AQ'ga ära jne... trio NL10 FR lauad.. mõttetu.. selleks ajaks kui NL10sse ronid.. vaheta keskkonda...


NL4 jaoks küll erilist abiprogrammi pole tarvis tõesti :D seal ei ole nite olemas lihtsalt. trio kohta ei tea aga niipalju kui mujal mänginud olen siis seal callitakse ikka kõike. unusta ära cbetid ja kui midagi hitid siis lammuta nii kuidas torust tuleb, kõik makstakse kinni :D

võid julgelt mingi 10 lauda lahti võtta ja oma QQ+ ja AK oodata ka muidugi. lükkad all-in ja raudselt keegi callib ära.

camu
18.03.09, 13:16
Jup, PT3-l on 60 päevane prooviaeg. Lisada sinna juurde HEM-i 15 päeva ja ongi 2,5 kuud hooletu. Kui selle aja jooksul ei suuda ka HEMi eest 55 taala välja käia, siis on kehvasti.
Teine võimalus on ilmselt wini uuesti installimine.
Kolmas - mõni pokkeripakkuja pakub teatud punktide täismängimisel HEMi tasuta.
Neljas - osta HEM mõne sõbraga kahepeale.

leho57
18.03.09, 13:29
Neljas - osta HEM mõne sõbraga kahepeale.


Siis te ei saa ühel ajal mängida minumeelest

Friiko
18.03.09, 15:06
Neljas - osta HEM mõne sõbraga kahepeale.


Siis te ei saa ühel ajal mängida minumeelest



Ma ei saa aru kuidas see veel välja peaks nägema? Nad jagavad oma seriale per arvuti ju?

camu
18.03.09, 15:54
Siis te ei saa ühel ajal mängida minumeelest

HEMi serialiga saab aktiveerida HEMi kahes arvutis.

Edit: muutsin natuke kommentaari. Rankale ilmselt see soovitus ei olnud meeltmööda ka.

leho57
18.03.09, 16:08
PT3 jagab samamoodi... aga olen nagu aru saanud, et see on siiski ühele kasutajale mõeldud, et kui mõlemad korraga netti ronivad sellega siis tekib tõrge. see pigem selleks vist, et kui mängid nii lapaka kui lauaarvutiga, siis saad valida. vist, aga võibolla ma ka eksin

camu
18.03.09, 16:14
Mõeldud on jah ühele kasutajale!
Selle vihje võib tegelikult vaatamata jätta, kuna see anyway vastuolus kõikvõimalike kasutustingimustega.
(Mis ei tähenda seda, et see ei oleks võimalik, tean omast käest)

alaska
18.03.09, 18:51
Ise kasutan seda ja olen väga rahul.


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,921.0.html

Friiko
18.03.09, 23:55
Ise kasutan seda ja olen väga rahul.


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,921.0.html


Kusjuures, ma leidsin ise ka selle ennem, tänud. Hiljem viskan pilgu peale.

timz0333
19.03.09, 17:52
Ise kasutan seda ja olen väga rahul.


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,921.0.html


panin kah selle peale ja tahtsin oma FTP hand historyt vaadata, aga ei saanud kudiagi neid käsi sinna, ehk oskad aidata?

K2snakas
23.03.09, 10:23
PT3 jagab samamoodi... aga olen nagu aru saanud, et see on siiski ühele kasutajale mõeldud, et kui mõlemad korraga netti ronivad sellega siis tekib tõrge. see pigem selleks vist, et kui mängid nii lapaka kui lauaarvutiga, siis saad valida. vist, aga võibolla ma ka eksin


eksid:)

saab kahes erinevas arvutis kasutada, samal ajal väga vabalt:)

kxrvits
18.04.09, 11:20
Kas on olemas tasuta programmi, mis joonistab graafikuid Ongame võrgustikus? Huvitaks ainult käte arv mida mängin ja graafikud, muu pole oluline.