PDA

View Full Version : $6.50 turbo 9-man STT



lenC
18.03.09, 17:16
No-Limit Hold'em, $150.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (UTG) ($605)
MP ($2985)
CO ($3150)
Button ($975)
SB ($2640)
BB ($3145)

Preflop: Hero is UTG with Q :club:, 5 :spade:
Hero?


push või fold? Ei tea millal blindid tõusevad, aga tegu on turboga. CO ja BB on halvad mängijad.

edit: standard 50%/30%/20% payout.

kivisaba
18.03.09, 17:47
esimsed kolm saavad raha ? üldiselt ma ei pushiks siit sest sul veel natu foldi ruumi on ja bb-l võib parem leht tulla sest see suht keskel
ehk siis mina foldin

lenC
18.03.09, 17:52
lisasin editi

Potsataja
18.03.09, 18:12
PM, kas sa arvad, et järgmise kahe käega saad parema pocketi, kui Q5o, sest kui saad siis fold ja muul juhul push.

kilu6
18.03.09, 18:24
Push.
Pakun, et 30% jääd BBga headsup ja seal sul randomi vastu 50%.
Kui näiteks 70% juhtudest KQo callib/raiseb sind, siis selle vastu on ca 23% EV.

Kokku seega 30%*50% + 70%*23% = 31%, et saad endale 830 stacki.

levis
18.03.09, 18:30
PM, kas sa arvad, et järgmise kahe käega saad parema pocketi, kui Q5o, sest kui saad siis fold ja muul juhul push.

Kui foldid, siis ei saa, aga kui pushid, siis oleksid saanud - Murphy seadus!
Ma vist panen fold ja loodan, et järgmine käsi on AA, samas parim käik võib-olla ikkagi push.. STT äss Svenza ma arvan pushiks, ikkagi UTG-lt saab natukenegi ehk respekti ja mida siin ikka enam oodata.

kilu6
18.03.09, 18:32
UTG-lt saab natukenegi ehk respekti ja mida siin ikka enam oodata.


Fold equityt ei ole, respekti ei saa, lihtsalt keegi peale SB ja BB ei hakka raisema keskmise lehega, sest tagapool võib monster olla.

levis
18.03.09, 18:35
Fold equityt ei ole, respekti ei saa, lihtsalt keegi peale SB ja BB ei hakka raisema keskmise lehega, sest tagapool võib monster olla.

Ma näen küll pisikest FE-d, eriti kui antesi pole.

lenC
18.03.09, 18:58
Pmst, minu argument pushiks oleks lihtne loogika, et BB-lt jääb tihti peale HU SB-ga, mis tähendab, et stacki duubeldan(+anted), aga UTG-lt panemise eelis oleks ju see, et saan niimoodi rohkem dead money(kas siis SB,BB, või mõlema(!) arvelt). Ma olen suht STT fish, aga umbes nii ma ise mõtlesin, et oleks 2 sobivat stsenaariumit: 1) kõik foldivad 2) Mingi AJ callib CO-lt(35:65).

kivisaba
18.03.09, 22:59
probleem on see et päris palju emandaid callib sind kh

vaenekala
19.03.09, 00:13
Mina paneks nuppe siin. Sest jah utglt sa saad vähegi rohkem respekti(kui palju sul seda yldse saada on sealt) ja need halvad mängijad võivad su Q high väga lõdavlt rääbis connectoritega ka ära callida. Ma pressin isegi vahepeal any2 utglt kui ma suht short. kui läbi läheb saad tasuta ringi juurde ja veel aega häid käsi oodata ja comeback teha. ja FE- on neil sitaks.

ranka
19.03.09, 11:06
Mina pushin, et elada üle BB ja hakata siis uuesti pushima, kukkuda välja kohe või saada duubel up.

EDIT: Ja FE-d on sitaks.

ranka
19.03.09, 11:08
probleem on see et päris palju emandaid callib sind kh


Saad sa aru, et me ei pushi for value! Me bluffime ja ma pushiks siin iga kahe kaardiga, et mitte jääda shortikes ja järgmise BB-na meil enal FE-d ei ole!

Ning mis mutid meid callivad? QJ, QK, AQ. Ülejäänusid eriti ei usu.

kivisaba
19.03.09, 21:14
Saad sa aru, et me ei pushi for value! Me bluffime ja ma pushiks siin iga kahe kaardiga, et mitte jääda shortikes ja järgmise BB-na meil enal FE-d ei ole!

Ning mis mutid meid callivad? QJ, QK, AQ. Ülejäänusid eriti ei usu.


mängi rohkem sit and gosid QT Q9 callivad ka

RudiTurbo
26.03.09, 19:25
Standard raise on selle blindiga veel 450 ja antesi minuteada ei ole siin veel, seega arvatavasti saab BB'ga heads uppi kui Tal mingi leht on, kuid võimalus isegi blindid saada.

Ma arvan, et siin peaks pushima, sest veel on isegi õhkõrn FE hetkel, pärast blindidest läbi käimist oleme juba kummitus, kes lauast vabastamist ootab :)

Bikewarrior
04.04.09, 00:49
Mina pushiks samuti kuna antud olukorras ei saa lootma jääda järgmistele kaartidele. Kõik oleneb ka eelnevast mängust kui tightilt mänginud oled või ei ole. Kui oled olnud väga tight ja mänginud häid käsi, siis läheb ilmselt bluff läbi. Ainuke tõenäoline vastane seega siis BB kes sind ära võib callida.

EGERT
04.04.09, 02:12
Väike vihje "Sit n go strategy" Collin Moshmanilt.

Sellisel juhul igal juhul push, sest blindilt pushides sa enam seda "surnud" raha ei saa. Lisaks on oht et CO/BTN sinu pimedat soovib.

Pushimise poolt on päris mitu argumenti:
1) Sa oled UTG, saad teoreetiliselt vähegi respekti, kui just SNG ajal pole "laia haardega" mängu mängitud ja UTG blindsteal standard on.
2) Su M=2.8 midagi, seega pushima pead suva kahe kaardiga, blindi postimist sa enivei omale lubada ei saaks enam.
3) Callitud saamise puhul randomi domineerimine ja pot oddside suhe on õige.

Obv peaks aga any 2'ga ära callima selle keegi (teoreetiliselt BB oddside järgi), sest sa oled üsna short ja selline meeleheitlik shove on ju tüüpiline.

mihke666
04.04.09, 07:41
push

Tisko
05.04.09, 11:43
kui BB on mõistlik mängija, siis ta ei calliks any twoga, pole päris nii head oddsid

samas juhiks ka tähelepanu, et pole kindel, et me järgmine käsi AI oleme või üldse chippe kaotame. võime saada walki või kui ainult sb või btn limbib, lükkame any twoga AI ja tõenäoliselt saame kohe poti, võime seda proovida ka siis, kui muudelt positsioonidelt limbitud on jne..

timz0333
05.04.09, 23:36
push ka siitpoolt kõik ootamised on siin oodatud.

aga mis lõpp otsus oli ja kuidas läks?