PDA

View Full Version : Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks



simenkon
07.02.12, 18:06
Avastasin enda jaoks üpriski hea süsteemi, mida kasutan läpaka väikesel ekraanil multitablemiseks (15,6 tolli). Kuna lauad on tavaliselt tile'is, siis üle 8 laua ekraanile ei mahu mugavaks mängimiseks. Cascade'is on kuidagi harjumatu mängida, kellele meeldib, siis sellel pole probleemi. Igatahes tile'imiseks kasutan Deskspace progret, trial on 14 päeva, aga kindlasti saab kuidagi ka täisversiooni:rolleyes:..see tekitab mitu desktopi, mille vahel saab kiirelt liikuda, ühel näiteks 6 lauda ja teisel 6 lauda.

http://www.upload.ee/image/2056164/asdf.jpg

Settingsite alt saab endale panna hotkeyd, näiteks desktop 1 on Ctrl + > ja desktop 2 on Ctrl + z. Siis veel muuta hotkey vajutamisele järgnev lag time 0 peale. Siis tuleks lisaks enable'ida ka window dragging, siis saab ühelt desktopilt teise programmide aknaid tirida. Töötas väga hästi. See on siis kõikitele tiled windowseid eelistavatele grinderitele. Loodetavasti keegi pole juba sellisest probleemist rääkinud ja lahendust pakkunud, sellisel juhul olen lihtsalt tola.:biggrin:


Edit:

Parem klõps ikoonile->configure->general options.

Hot keys'ide alt saab endale hotkeyd panna, mille abil desktopide vahel surfata ja desktop cube display alt graafikat alla tõmmata, kui lagib ning desktop cube zoomi alt panna desktopide vahel liikumine võimalikult kiireks.

üks linkidest ka:
http://deskspace.en.malavida.com/download

Ghost0
07.02.12, 18:58
WOW, tundub, et asjal on potensiaali.
Katsetan kindlasti mingipäev ära.

VisaHing
07.02.12, 19:15
wow tõesti jah. Kindlalt proovin ka ise ära selle. Kui mugavalt ta muidu desktop 1 to desktop 2 to desktop 1 back lülitab end?
Võtab kaua aega või käib asi nanosekundiga?.

Muidu jah, kes maksta ei taha, siis saab ka sellest seinast läbi.

simenkon
07.02.12, 19:42
Nanosekundiga pm, kui just PIII taga ei istu:). Väga mugavalt, lihtsalt pilt vahetub ja kõik.

Supsti
07.02.12, 20:47
Proovisin ja võtan kasutusele, tõsiselt hea

simenkon
07.02.12, 21:08
Väga hea, kui abi on sellest:). Kunagi sai niisama tatina see eputamiseks ja näperdamiseks tõmmatud, kuid nüüd sähvatas, et see oleks ideaalne grindimiseks.

numnuts
08.02.12, 18:50
Vinge värk. Sain vist enamvähem kõik settingud ja hotkeyd paika aga siiamaani ei taba ära kuidas ma saan nt lobby ja skype akna panna desk 2 peale ja lauad desk 1 ???

E: Ja hotkeyd ei taha fungata koguaeg. Kui nagu manuaalselt lülitan taskbarist selle iconi pealt desk2le siis jälle töötavad hotkeyd. aga kui avan vahepeal nt neti vms siis jälle ei funka?

numnuts
08.02.12, 19:06
SAin hotkeyd vist korralikult tööle ja programmid erinevate deskide vahele ära jaotatud.
cool värk :D

mortalvombat
23.02.12, 20:32
mul sai trial läbi ja tähtsad salvestamata notepad failid teisel desktopil kinni :confused:

valustyng
23.02.12, 20:54
proge kinni pannes õigele deskile ei viska neid?

mortalvombat
24.02.12, 11:10
jah, kui programm veel töötas. kui trial läbi sai, siis jäi ainult see ette, mis desktopil parasjagu olin.

simenkon
24.02.12, 12:16
Mul küll kinni pannes, isegi kui trial läbi on, viskab õigele deskile. Muu ei aita, siis uninstall ja restart, siis peaks ikka saama ma arvan.