PDA

View Full Version : TREENING VÄLJAKUTE VALIK, ALATES MÄRTSI KESKPAIGAST. OLULINE.



inward
14.02.12, 14:47
Nii, oluline info staadionite kohta välihooajaks. Lugege ja avaldage arvamust..

*SBK kohta sain meili, ainsad ajad, mis neil pakkuda oleks 15.03.2012 kuni 30.04.2012 Esmaspäeviti ja neljapäeviti 18.30-20.00 (1,5t). Kuni 30.04 33.5€ hiljem läheb ~27€ peale.

*Männiku halli kohta nii palju, et nemad võtavad katuse maha 31ndal märtsil. Alates 02.04 jätkuvad trennid õues. Ilma katuseta on neil koos pesemisega 50€

Nii, et peab mõtlema hakkama, kuidas edasi minna ja millised oleksid kõige paremad valikud antud võimaluste piires. E SPK variant ei sobi pmts kindlasti, liigamängud on meil pühapäeval, 2 nädalaks pole mõtet ju võtta.

Kuidas selle neljapäevaga oleks ? Kardan, et tõenäoliselt tööinimestele see variant on liiga varajane ja ka ei sobi ?

Mis mu mõte oli, et ideaalne lahendus meie jaoks oleks olnud märtsi keskpaigast 2 trenni nädala sees väljas, sest siis saaks palju paremini organiseerida märtsis sõprusmänge, kui meil L ja P trenni ei ole, lisaks ei peaks sõprusmängu tõttu trenni ära jätma. Ning idee kohaselt aprillis võimaluse korral liikuda edasi nt. 1x trenn SPK'l ja teine Kalevis ning liigamäng Kalevis. Praegu on see variant ka üsna ebatõenäoline, sest vb ei sobi meile ükski SPK aeg.
Fakt on see, et Kalevisse märtsis aega ei saa kindlalt.

Ühesõnaga võimalikud variandid märtsi keskpaigast lõpuni:

Wismari väljas+Männiku hall pühapäeval, SPK (N?) + Männiku hall (P), Wismari+SPK või mingi neljas variant.

Aprillist

SPK+Kalev, SPK+Männiku, Kalev+Männik, Wismari+SPK, Wismari+Kalev.

Aga andke teada, kas SPK saame kohe välistada aprilli lõpuni antud võimalike aegade puhul.

Uurin, mis ajad mulle Männikust oleks pakkuda alates 02.04

e: Müür võiks uurida tegelikult Wismari väljas olevate aegade kohta ka, siis saaks täis pildi võimalike variantide kohta.

See on oluline teema, mis tuleb lähiajal konsensuslikult ära otsustada.

pastilaa
14.02.12, 15:01
kindlasti on juttu olnud, aga mis koht see spk on?

jozik
14.02.12, 15:03
aga miks siis ka mitte uurida kotkast ja ka http://www.tsh.ee/est/817/ hetkel rohkem pähe ei kalpsa ideid.

Ma tean et olen jobu ning ise ei uuri. Tööd peab ka vahest tegema. Meeskonna jaoks tegelen ka muude asjadega vahest.


Jõudu jaksu Inwardile selle mammut ülesandega ja jumal tänatud et ta on hakanud selle pärast muretsema, siis ei maga vabu aegu maha

inward
14.02.12, 15:14
kindlasti on juttu olnud, aga mis koht see spk on?

Lasnamäe SPK kunstmuruväljak - Peterburi tee 15. Majakas asub, sisuliselt kohe Tartu mnt mäest üles, Prisma juurest vasakule, natukene maad edasi. Asukoha poolest okei. Väljak sama hea, kui Kalevis pmts.

Joosep, Punase tänava kunstmuru väljak on juba liiga kaugel kõigi teiste jaoks, päris Lasnamäel. Ma võin muidugi sealt uurida ka aegade kohta, kuigi seal opereerib täiel määral FC Infonet. Kas Kotkas nende väliväljak on neil ikka normaalmõõtmetes ? Võib ka sealt uurida.

fyte
14.02.12, 15:19
Schnelli oleks ka üks variant. Kui ôigesti mäletan, siis seal oli rent u sama kallis kui wismariski. Lisaks saaks seal vajadusel juurde teha trenne ilma rahata, kui sealsest ajatabelist on näha, et plats hõivatud pole.

inward
14.02.12, 15:22
Schnelli on kehv valik mingiks regulaarseks trenni tegemise väljakuks. See on liiga väike ning teisalt selle tasuta variandiga on alati oht, et keegi tuleb paneb hiljem kinni ja meid aetakse ikka ära. Ühesõnaga Schnelli väga ei päädi.

pastilaa
14.02.12, 15:26
skoone muru oli ikka super koht. hind oli ka mõnus. ainus miinus pesemisvõimaluse puudumine, kuigi ma kimaks otse koju autoga ja ennast ei segaks. korra nädalas seal ja korra männikul oleks märg unenägu mudiugi - iseasi millal murul mängima saab hakata.

fyte
14.02.12, 15:30
Schnelli on kehv valik mingiks regulaarseks trenni tegemise väljakuks. See on liiga väike ning teisalt selle tasuta variandiga on alati oht, et keegi tuleb paneb hiljem kinni ja meid aetakse ikka ära. Ühesõnaga Schnelli väga ei päädi.
No kõik on hinna taga kinni. Kui terve plats mõistliku hinnaga on, siis ei jää ruumist kuskilt otsast puudu.

margus
14.02.12, 15:32
SPK neljapäevane aeg tundub väga hea ju? 18:30 mina jõuaks vabalt :)

inward
14.02.12, 15:37
No kõik on hinna taga kinni. Kui terve plats mõistliku hinnaga on, siis ei jää ruumist kuskilt otsast puudu.

Seal lendavad pallid Schnelli tiiki. Okei, uuri alates märtsi keskpaigast, mis ajad on ja kas on võimalik regulaarselt broneerida ning palju terve väljaku rent maksab ? Pane siia teemasse kirja, kui teada saad.

Ja tööinimesed andke tuld, kuidas teile sobib või ei sobi SPK neljapäevane aeg.

pastilaa
14.02.12, 15:39
mulle ilmselt neljap. aeg esialgu ei sobi. koeraga vaja koolis käia :P.

Karelkorm
14.02.12, 15:42
Kas märtsi keskpaigani laseme praeguse süsteemi alus edasi? Millal üldse liiga hakkab? Ja kas seoses liigaga tõmbub eelarve kokku ja peame odavamaid staadione otsima hakkama? Mäletan eelmisest aastast, et tulin märtsi lõpus eestisse ja kui lennujaamast välja sain, tuiskas lund näkku ja vähemalt -10 oli. St, kui me märtsi keskel välja organiseerime end, sis halva õnne korral jääb nt 3 nädalat pallitrenni ära ja käime grupiviisiliselt nõmmel suusatamas?

nikitheone
14.02.12, 15:47
SKP neljapäeva aeg sobib. Soovitan Laurile tegelt selle kohta eraldi teema teha - saab rohkem tähelepanu ja konkreetsem.
liiga algab 7 aprill.
liigaga seoses on meil lisakulud ehk kodumängude staadionirent

inward
14.02.12, 15:53
Märtsi keskpaigani laseme jah sama süsteemi järgi edasi nagu praegu: T Wismari sees ja P Männiku hallis.

Selle ilma pärast ma ei põeks. Teised meeskonnad teevad terve talve väljas trenni, see selleks. Kui tõesti peaksid olema kehvad ilmad märtsi keskel, no siis 3-4 trenni kannatab ikka ära, kuu lõpus on nii ehk naa juba okei.

Liiga peaks algama 07;08 aprill.

Kas peame kokku tõmbama ja odavamaid staadione otsima ? Usun, et mitte. Eks kõik sõltub ka, kas saame suurema sponsori lisaks või mitte. Aga üldiselt väljas treeningud on enamvähem mõistliku hinnaga ja praeguse 30€ trennimaksega peaks enamvähem koos liigaga välja tulema küll. Mingid reservid on ka tekkinud.

inward
14.02.12, 15:54
Okei, ma võin uue teema teha küll, äkki sa tõstad alates minu 1st postist uude teemasse siis.

inward
14.02.12, 15:58
...

nikitheone
14.02.12, 15:59
mina seda teha ei saa :P

Pumper
14.02.12, 16:10
Neljapäevane aeg tundub ok SPK-l, aga jama on see, et see aeg nii väikeseks perioodiks. Wismari oleks isegi ok 1x nädalas, sest Männiku ikka kaugel ja Männiku hind suht krõbe ka, eriti kui Kalevit niipea ei saa. Männiku jätame kindlasti aprillini, sest seal ideaalne treeningvõimalus.

inward
14.02.12, 16:21
No ma uurin veel, kas neil õnnestub SPK aega hilisemaks venitada. Sa mõtled ok 1x Wismaris väljas koos Männikuga märtsi lõpuni, kui SPK ei sobi ?

Aprillist alates Männikuga on nii, et praeguse seisuga on pmst ükskõik, mis päev nädala sees neil vaba 20:30, 19:00 on kõik kinni. Nii, et nt, kui Kalevit ei peaks saama aprillist, siis oleks variant aprillist alates SPK ja Männiku või Wismari Männiku või siis ikkagi Wismari ja SPK.

Männiku ja Kalev juba koos liigamängudega eelarve kohaselt ilma sponsorita välja ei mängiks, see oleks juba üsna ideaali lähedane variant ka muidugi.

jozik
14.02.12, 16:36
Nooh uurib selle punase tänava väljaku kohta ka. Saame männikul käidud saame ka seal punasel tänaval käidud. Mina ja karu liigume ju autoga, veeretas ka ja tarmo, karel jne jne eks kokku saab alati midagi leppida.

1830 on selline hea ja halb aeg. vahest läheb tööl kauem, vahest vähem. Ma saaks hakkama selle ajaga.

muruntau
14.02.12, 16:55
Lisaks seda, et liiga algusega peame me ilma sponsorita siiski Männikust loobuma, liiga kallis on. Meil hetkel küll väike reserv on, aga tempos 2 mängu + muud kulud samad saaks see reserv paari-kolme kuuga otsa. Me finantsseis pole niipalju ka parem kui eelmisel aastal, nii mõnedki on vigastuspausil või muidu eemal ja ei maksa hetkel. Mäletatavasti loobusime eelmine aasta mõnel kuul teisest trennist nädalas üldse.

Minul ei ole mingit vahet, kas teeme välitrenne kevadperioodil Wismaris või SPK'l. Inward, kuidas SPK'l pesemisvõimalused on? Ning kas seal arvega ikka saab maksta (loll küsimus, aga nende asjaajamine tundus jube algeline olevat)?

difender
14.02.12, 17:02
Tere, mulle sobiks küll neljapäevane SPK aeg 18:30 kuni 20:00. Küsiks veel kas selline asi pole enam võimalik, et trennid oleks teisipäeval ja neljapäeval nagu sügisel oli ?

inward
14.02.12, 18:08
Lisaks seda, et liiga algusega peame me ilma sponsorita siiski Männikust loobuma, liiga kallis on. Meil hetkel küll väike reserv on, aga tempos 2 mängu + muud kulud samad saaks see reserv paari-kolme kuuga otsa. Me finantsseis pole niipalju ka parem kui eelmisel aastal, nii mõnedki on vigastuspausil või muidu eemal ja ei maksa hetkel. Mäletatavasti loobusime eelmine aasta mõnel kuul teisest trennist nädalas üldse.


Sõltub, kui stabiilselt mängijad kuumaksu maksavad, niki võiks ülevaate teha küll. Aga muidu olen nõus, nt kuu peale alates liigast oleks kulud umbes sellised:

5 trenni Männikul 250€ ja 4x trenni SPK'l on 132€, teeb kokku 382€ + 4 liigamängu ~400€*, kokku ~782€*. See nõuaks vähemalt stabiilselt 25 mängija maksmist 30€ iga kuu (750€) siis tuleks enamvähem välja.

*Müür - kas liigamängu pidamine Kalevil on 100€ või 125€, vaatan seda Kalevi hinnakirja ning meili sisu, siis on kerge vastuolu ?


Minul ei ole mingit vahet, kas teeme välitrenne kevadperioodil Wismaris või SPK'l. Inward, kuidas SPK'l pesemisvõimalused on? Ning kas seal arvega ikka saab maksta (loll küsimus, aga nende asjaajamine tundus jube algeline olevat)?

Pesemisvõimalused ja arvega peaks saama maksta küll, aga täpsustan üle selle homseks.

inward
14.02.12, 18:25
Tere, mulle sobiks küll neljapäevane SPK aeg 18:30 kuni 20:00. Küsiks veel kas selline asi pole enam võimalik, et trennid oleks teisipäeval ja neljapäeval nagu sügisel oli ?

Eks me selle poole ilmselgelt üritame püüelda.

Nii, nüüd saime kõik teemaga seonduvad postitused siia teemasse üle tõstetud, tänud lencile. Lugege ka kindlasti esimene postitus läbi.

muruntau
14.02.12, 19:17
Kalevis oli mäng 100 eelmine aasta, pole kuulnud, et nad tõstnud oleks, aga pole küsinud ka.

Btw, su arvutustes on see asi vigane, et kuus on siiski keskmiselt ~2,5 kodumängu (koos karikamängudega), võõrsilmängude eest ei maksta. Eeldatav kuu eelarve tuleb mängudega 550-600 kanti + mõnikümmend euri keskmiselt kuus varustuse peale, ütleme kokku 600-650 keskmiselt. Kui mõlemad statad nüüd odavamaks lähevad, siis peaks isegi välja tulema 22 püsimaksjaga, aga ei tahaks päris piiri peal olla. Vaataks Niki andmeid maksete laekumise kohta kuus viimase poole aasta jooksul ja siis saab midagi järeldada.

inward
14.02.12, 19:26
Ah õigus jah kõik ei ole kodumängud. No, kui umbes ~600 kanti, siis peaks välja tulema küll. Ja juhul, kui peaksime saama Kalev+SPK siis tuleb odavam variant, SPK rent langeb ka maist alates, kõik sõltubki palju neid stabiilseid 30€ maksjaid on. Aga usun, et tuleme toime. Võimalusel siiski jätaks Wismaris trenni tegemise ära.

nikitheone
14.02.12, 22:10
neljap postitan viimase paari kuu laekumised siis saab ülevaate ehk makske neljapäevaks veebruarirahad ära. samuti need, kel plaanis liigas osaleda ja pole siiani tasunud

inward
15.02.12, 09:56
Sain SPK aja neljapäeviti 19:30 peale - mis arvate paneme lukku ?

inward
15.02.12, 10:30
Okei, nad ütlesid 19:30 on ka vaba. Ma loodan pastilaa jõuad oma koeraga koolis käidud nüüd.

jozik
15.02.12, 10:47
superluks aeg =) tubli töö Inward

pastilaa
15.02.12, 10:52
Okei, nad ütlesid 19:30 on ka vaba. Ma loodan pastilaa jõuad oma koeraga koolis käidud nüüd.

vastupidi - see on kell 2000 :D. aga pange lukku muidugi - ega koer igavesti lolliks jää.

jozik
15.02.12, 11:03
ma nähin ühte filmi kus koer oli päris hea jalgpallurhttp://www.imdb.com/title/tt0134969/
nagu ma aru saan oli tegemist pooleldi dokumentaaliga, seega Pastilaa vea oma koer hoopis jalka trenni. Ma usun, et meie trennimakse on madalam kui koertekooli oma. Veeretas saab talle õpetada näitlemist, gerd käega( koera puhul siis esikäppadega )mängu, Margus õpetab koerustükke jne jne jne

inward
15.02.12, 11:26
Kumb siis, 19:00 või 19:30 ?

margus
15.02.12, 15:13
Mulle sobiks pigem varasem aeg (19:00) SPK-s
Kui rahadega tuugaks läheb, siis pigem mõtekas teha äkki ikkagi SPK + wismari (ideaalis teisipäeval)

inward
15.02.12, 15:46
Tundub, et siis väga vahet pole. Läheb 19:00 Neljapäev, alates 15.03, SPK Lasnamäe kunstmuruväljak . Nii, see mure on siis murtud, märtsi lõpuni on meil trennide roteerimisega kõik korras. Nüüd siis vaja veel aprilliks valida teine sobiv trenni tegemise koht ja aeg, SPK-le lisaks.

Eks ole näha Margus, kui palju stabiilseid maksjaid on, ootan Niki vastust. Võimalusel ma Wismari asemel võtaks midagi muud, Kalevi või Männiku (Männikul oleks meil praeguse seisu järgi teisipäevane aeg 20:30-22:00 soolas, alates aprillist).

Aga no saaks ka 1x nädalas Wismaris hakkama. Müür, palun uuri Wismari väliaegade kohta alates aprillist.

nikitheone
15.02.12, 17:56
homme postitan kes palju maksnud on. hetkel ikka veel liiga laksu all

inward
15.02.12, 18:17
Mis mõttes hetkel liiga laksu all ? Kaua me üldse niimoodi süstemaatiliselt kontrollinud oleme trennis käijad ja maksjate arvu kuu lõikes ? Sealt alates võiks välja tuua.

Selle kuu kohta saab täisülevaate vb nädala pärast, kõik siiski erinevatel põhjustel ei saa maksta kohe kuu alguses/keskel.

nikitheone
15.02.12, 18:30
ma haiglas tulin hiljuti opilt. homme vaatan üle :P ja al dets kontrollitud

margus
16.02.12, 16:39
Tubli töö Lauri! :)