PDA

View Full Version : PROXY : Mobiil



T1000
22.02.12, 15:38
Tere!

Ma ei tea kas see on õige koht kuhu postitada aga tahtsin teada, kas Pokerstarsmobil tarkvara saaks näiteks eestlased kasutada kuidagi läbi mingi proxy?

Parimat

Rage
22.02.12, 16:09
tore, et sa muidugi jagad infot mis telefon on ja mis tarkvara ja kus ja kuidas ja mis sul veateateks tuleb jne...

T1000
22.02.12, 17:16
?

T1000
22.02.12, 17:19
A jaa: Htc desire hd, mingi android kus stars juba ilusti jookseb, aga sisse ei saa logida. Ei tohi, elan eestis.

bluelite
22.02.12, 20:43
Kas ei ole mitte sellised asjaolud, et kui kui oled eestlane ja mängid eesti softiga, siis võõra riigi ip alt mängida ei tohi. Ma muidugi võhik kõige koha pealt, mis proxysid jms puudutab, kuid siiski.

Rage
23.02.12, 09:42
A jaa: Htc desire hd, mingi android kus stars juba ilusti jookseb, aga sisse ei saa logida. Ei tohi, elan eestis.
nonii.. ok hakkab juba looma.. kas sul on Android rootitud (ehk siis crackitud/hackitud root kasutaja õiguste saamiseks)?

juhul kui jah, siis ma oma blogis võtsin ja kirjutasin juhendi kuidas Gscripti nimelise programmiga üks script kirjutada, mis DNSid ära muudab ja saad lopsti ligi.. ma nüüd ei ole kindel, kas see Starsi puhul ka toimib, aga kunagi selliselt ma sain FTP's mängida. Mul omal on HTC Desire millel tol hetkel oli Android 2.2 peal.

emmimees
23.02.12, 14:29
Aga siis ju su pokkerikontol aadress ei tohi ka Eesti oma olla või? Mul ka muidu rootitud Desire

Rage
27.02.12, 11:53
olgu, aga siis probleemi olemus äkki ära selgitada, asi pole DNSis eks? asi on selles et Starsi poliitika ei luba eestlastel mängida? Selle kohta võiks küsida kõigepealt Starsi suppordilt, miks see eestalstele kinni on keeratud, siis alustaks sellest, et mis need tehnilised nüansid on miks kinni on keeratud. Juhul kui tehniliselt on asi see, et su account on eestisse märgitud, siis pole probleem IP's või DNSis või proxys vaid selles, et account on selline mis ei lase mängida, sel juhul pole siin telefoni rootimisest või hackimisest kasu.

emmimees
08.03.12, 20:35
Rage tänud, et panid õpetuse üles, kuidas muuta google DNS. Kas see peaks teoreetiliselt töötama ka android 2.3 peal? Tõmbasin android marketist selle Superuser programmi kuid mis ma sellega peale hakkan? Pean ju avama GScriptis selle vastava tekstiga scripti.. tehes seda tuleb sinine ekraan koos alloleva nupuga "Close". Lähen sealt lihtsalt home nupuga välja kuid browseris vviskab ikka EMTA lehele. Samuti running appside all pole GScripti jooksmas. Tel on kunagi rootitud ehk S-OFF näitab.

http://foorum.pokkeriprod.com/entry.php/730-Kuidas-Android-seadmel-DNSi-servereid-vahetada.

emmimees
08.03.12, 23:16
LOL... muutsin wifi ruuteris DNS ära ja peale seda saan isegi 3,5G võrgus igalepoole EMTA poolt keelatud saitidele(arusaamatu?!). Ja rohkem pole seda scripti tööle pannud. Saan 888 ja PS appi kasutada kuid viimases ütleb sisselogimisel, et siinsetel keelatud seal mängimine.. vist lihtsalt eestlastel eraldi softi vaja ikka.