PDA

View Full Version : fishi lokeerimise abiline



alaska
26.02.12, 22:00
Ei osanud kuhugi panna, sestap tegin uue teema. Hyperturbo lobbys istus fish, jäin hiljaks , keegi teine sai enne jaole. Vaatasin huvipärast üle, kuna nimi tundmatu, ja tegemist väga suurelt võitva regiga, graafik täiesti variatsioonivaba. Hakkasin siis vaatama ta eelnevaid mänge ja kõik mängud tehtud suurelt kaotavate mängijate vastu. Kuna mina teda esimesena istumas pole näinud, siis järelikult on tal mingi abiline, mis näitab ära, kui fish lauda istub, ja regab järgi. Keegi teab midagi sellisest programmist?

Ghost0
26.02.12, 22:23
...

alaska
26.02.12, 22:24
Midagi sellist ma olen kah kuulnud, sellise scriptiga jõuaks ilusti järgi istuda. Aga kuidas seda teha? Mitte et seda väga vaja oleks, aga huvitav oleks teada.

peete82
26.02.12, 22:33
Ja kui keegi teaks sellist toimivat programmi, kas ta jagaks seda kõigile? Mõtle ometi peaga.

alaska
26.02.12, 22:37
Ma mõtlengi peaga, ega iga programmeerija ei ole pokkerimängija. Müüb paljudele ja saab palju raha.

taasver
26.02.12, 23:09
Üldiselt ei tohiks väga raske olla. Starsi lobbyst saab turna aktiivseks tehes mängijate nimed clipboardi kopeerida ja kui nimi käes siis peaks edasine lihtsam olema. Kui sharkscope kaudu otsing liiga aeglaseks jääb saaks kuidagi fishide nimed andmebaasi kokku koguda. Samas $3.5 peal vaadataes täitusid need ikka ulmeliselt kiiresti.

alaska
26.02.12, 23:16
Kuidas see kopeerimine käib?

taasver
26.02.12, 23:27
lobbys turna aktiivseks ja paremal olevate mängijate nimekirja peal ctrl+c'ga saab nickname kätte.
Muidu dll injectionit kasutades peaks saama kogu akende sisu kätte aga selle peaks stars ära tuvastama. (pole täpselt kursis)

rrrr
28.02.12, 09:03
Ma ei tea kui kaua 60-stes peab teist mängijat ootama aga 7-stes on küll ilmvõimatu "oodata". Sekundiga saad omale vastase...
Dll injection on jah suts advancem ja võimalusterohkem teema aga selleks tuleb vallata enam kui keskmisel tasemel mõnd C/C++, Java jms programmeerimiskeeli. PHP-d ja scriptimisvidinad jäävad lahjaks.

nigz
28.02.12, 12:04
ei oska sealt küll midagi soovitada, pole ise peale HEMi ja pokerstove muud kasutanud, aga osad programmid nagu midagi lubaksid.

võid uurida kui huvi on http://www.pokerlistings.com/poker-software-sites