PDA

View Full Version : Hugo6666 Triobetis



Keegikolmas
21.03.09, 00:01
Tere jälle pokkerirahvas.

Olen pokkeriga tegelenud ca 2 aastat, siiani küll suht donk olnud, paar turnat kinni pand jne, aga stabiilselt midagi suutnud näidata pole, ehk see põhilist sellest oli tingitud, et puudus BankRoll Managment "skill".

Igastahes, lugesin mõned raamatud läbi, lugesin Palju head ja tarka 2+2 foorumist ja kuulasin mõne audio booki.

Mõtlesin, et kuna nüüd siis uue hooga, teen ka siia nn päeviku, pole kindel kas ma seda koguaeg uuendada viitsin, aganoh, proovime :)


PokerOffice oli mul olemas ja mõtlesin et astun siis algatuseks NL10-t proovime(roll lubaks NL50-t Kuna Meeldib mängida "normaalseid" MTT-si)

Sai paartundi mängitud ja ei saa kurta.
Postitan siia mõningad statsid, ehk oskavad teadjad vennad kohe mõne MasterLeaki ära näha :)


http://img9.imageshack.us/img9/5575/nl10u.jpg

Kõik Nõuanded on Teretulnud, kuna plaan Ennast korralikult arendada :)

Eriti 5+ oleks kui Keegi Tasuta Coachi veel pakuks :)

Keegikolmas
22.03.09, 00:20
Väike uuendus ja natuke detailsem ülevaade...
Ärge olge häbelikud, öelge kohe kui Leake näete, kindlasti võtan kuulda, kuna tahan Enda mängu Väga tugevalt parandada ja taset kergitada.

http://img148.imageshack.us/img148/7975/stats.jpg

Provoker
22.03.09, 08:14
Olulisem vist on näha kas bankroll liigub üles või alla. Kui üles siis korras ja kui alla siis oleks vaja midagi otsima hakata. Hetkel nädalavahetus ning seetõttu ei ole siin vist väga palju inimesi kes su küsimusele adekvaatselt vastata oskaks

antnx
22.03.09, 10:16
Ma ei saanud aru kas sa mängid full ringi või 6maxi?

VPIP on mõlemal juhul liiga kõrge. Samuti ka Preflop raise. Võta tightemaks, ära calli. Proovi ainult raiseda heade kätega. Raha võidad shodownil veidi vähe. ShowdownsWOn võiks olla kuskil 51+.

Sul näitab siin player type TIGHT aggressive kuigi tegelikult oled väga loos ja väga agro preflop. Ranka tabelit kasutad?

Keegikolmas
22.03.09, 21:52
Ei kasuta ranka tabelit, ja noh, tegu siis 6 max ja full ring mixiga, kuna lasin stabiilselt alguses 2 fulli ja 2 6maxi.
Lõpus oli puhtalt 4 6max tablet.
No AGRESSIIVSUS on VÄGA suur osa minu mängust.

krayzie
22.03.09, 22:24
tiba liiga loose ja way liiga palju mängid blindidelt. näita mingit statistikat vastavalt positsioonidele.

antnx
23.03.09, 07:16
Postflop agro on ok. Preflop agro on suur. Asi selles kui postflop skill pole veel välja kujunenud siis võiks olla preflop agro väiksem, et flopil rasketesse olukordadessei ei peaks sattuma ja raha kaotama

Keegikolmas
23.03.09, 07:30
http://img10.imageshack.us/img10/5328/posz.jpg

-andres-
23.03.09, 07:36
Okei. Soovitan ikkagi Ranka tabel ette võtta, isegi kui seda väga teha ei taha, sest positsioonist ei tundu sul aimugi olevat :/. Paraku see on kõige alus ja positsiooni tähtsus tuleb endale kiirelt selgeks teha.

Provoker
23.03.09, 07:43
Kui mängus palju vigu on ning madalatel limiitidel oled siis soovitan isiklikult fullring mängu millel saab ranka tabelit kasutada. 6maxi puhul oli vaja mingid positsioonid ära kaotada, aga pidi toimima. Põhjus selles, et mikrokates pole vaja väga mõelda ning saab mängida kaarti mitte vastast ning see suht lihtne kui kannatust jagub lehtede ootamiseks.

Keegikolmas
23.03.09, 11:47
Andres, ega tegelikult 1.5K käe juures ei saagi täpselt öelda, kas mul on positsioonist aimu või mitte, kuna enamus Premium hande sain oop.
Annan järgmine nädal rankatabelile proovikatse.

-andres-
23.03.09, 15:36
Seda ma viimasest pildid vaid vaadata saingi pigem, sest mingi erinevus peaks kindlasti välja tulema :).
Arvan 1.5k käes juures käib juba sellisel arvul igasugu käsi läbi, et positsioonist peaks kindlasti juba midagi näha olema, +tegemist veel 6max stattidega, ehk igal positsioonil oled mänginud ~250kätt.