PDA

View Full Version : NL10 KK märjal laual tundmatu vastu.



timz0333
06.03.12, 07:13
Vastasest ei oska midagi arvata, 9 kätt lauas olnud ja siiani pole millegagi silma jäänud.
Vastasel autoreload peal, seega võib olla reg.

Kas võtsin liiga passiivse liini?

Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1669093 (http://www.handconverter.com/hands/1669093)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP: $3.52
CO: $8.13
Hero (BTN): $12.93
SB: $10.00
BB: $10.71
UTG: $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with K :spade: K :heart:
3 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, BB calls $0.20

Flop: ($0.65) 9 :heart: 8 :heart: 9 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $0.40, BB raises to $1.20, Hero calls $0.80

Turn: ($3.05) 6 :heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($3.05) 5 :diamond: (2 players)
BB bets $2.10, Hero folds

Nozzu
06.03.12, 08:47
Näh, mul soovitad flopis muttidega nuppe kütta aga ise selles käes kunnidega venitad kummi :P

timz0333
06.03.12, 09:17
Näh, mul soovitad flopis muttidega nuppe kütta aga ise selles käes kunnidega venitad kummi :P

lol nii ongi:D
Ma arvan, et see liiga pussylt mängitud.

kjmrc
06.03.12, 09:23
Maitea milline Su standard raise on pre, aga ma paneks vähemalt 4xbb. Maitea, ma ajaks suht pohhuilt 4beti sisse flopil..

Vandalar
06.03.12, 10:59
Miks ta peaks BB pealt coldcallitud kätt ck/r? IMO kas väga tugev tõmme, mille on väga palju equitit, või siis bluff, mida ma ei usu, sest bluffi jaoks on liiga solid raise size IMO. Kuigi see on paardunud board ja võib mõne bluffima panna aga kuna read puudub ja bluffilt ootaks mingit sizing telli, siis pakun, et kaldub rohkem flopatud nutsu poole see käsi, kui blufi. Turn on juba selge, seal jõudis kõik tõmmetest kohale mis jõuda sai ja riveril ta IMO value betib. Ma foldiks riveris hiljemalt. Kuna riide pole, siis sellisel flopil foldida oleks ka vast liiga nitine? Ja vbl calliks riveri ka, et read saada, kas ta on võimeline niimoodi bluffima. Aga kaldub foldi poole enamuse ajast.

kjmrc
06.03.12, 11:03
Kui turni checkid järgi, siis riveril peaks suht kindlalt callima.

timz0333
06.03.12, 11:05
Maitea milline Su standard raise on pre

Oleneb lauast aga muidu avan 4bb UTG ja UTG+1 aga ülejäänud positsioonid 3bb.

HerrJanks
06.03.12, 11:17
Näh, mul soovitad flopis muttidega nuppe kütta aga ise selles käes kunnidega venitad kummi :P

Callivad sind siin aind tugevamad käed kui nuppe kütad ja riskid kogu stackiga sentide pärast.

Üldiselt mina näen siin seda niimoodi, et
micros miskipärast c/r'itakse jubedalt paardunud boarde, isegi rainbow ja harva on seal tugev made hand.
IMO on ta range siin sitaks wide suvaliselt overcardid, gutshot, fd, väiksemad paarid jne, occasionally kindlasti ka 9x või 88(mida on aind 2 combot).
Seega ma calliks selle raise IP nagu sa tegid, betiks turni(tihti lõppeb käsi seal, sõltuvalt riveri kaardist kas valuebetiks riveri või mitte).
As played ma calliks ja note. See bet võib vabalt ka olla for value aga kindlasti tihti on lihtsalt bluff, kuna ta teab et ei saa showdowni võita ja su range on nii weak kui turni järgi checkid(8x, 22 vms).

HerrJanks
06.03.12, 11:24
Oleneb lauast aga muidu avan 4bb UTG ja UTG+1 aga ülejäänud positsioonid 3bb.

Miks sa OOP avad suuremalt ja IP väiksemalt?

Ja üldse see värk, et avada premiumiga 4x ja nõrgematega 3x, wtf is that?(va kui megavaala lauas pole, siis ava juba 10x, või nii palju kui ta callib)
Mõni kes seda mängu ka natuke jälgib hakkab sind iga käsi kui 3x avad 3bettima for sure, kui seda juba ei tehta.

kjmrc
06.03.12, 11:44
Miks sa OOP avad suuremalt ja IP väiksemalt?

Ja üldse see värk, et avada premiumiga 4x ja nõrgematega 3x, wtf is that?(va kui megavaala lauas pole, siis ava juba 10x, või nii palju kui ta callib)
Mõni kes seda mängu ka natuke jälgib hakkab sind iga käsi kui 3x avad 3bettima for sure, kui seda juba ei tehta.

+zillion

Ega eriti neid muidugi pole, kes seda asja vaatavad, aga mõni siiski.. Et tuleks avangud korda teha.

timz0333
06.03.12, 12:49
Kuskilt videodest, kahjuks ei mäleta millistest (või oli sellest hoopis 6max channelis juttu dno) on see külge jäänud ja hakkas meeldima. Ega seda keegi ära ei saa kasutada, sest mu ranged on samad, pole vahet kas 3bb või 4bb. Seda, et EP-l tight ollakse teab iga üks ja 3betitakse reeglina for value.
Aga kui mu range on butonil 38% või rohkemgi ja 3bb teeb triki sama hästikui 4bb siis long runis säästame päris palju. Kui keegi hakkab mind liiga palju blindidel 3bettima siis saab vastavalt kas 4bettida, lülituda minraisele või callida 3bette.

fyte
06.03.12, 13:53
Miks sa OOP avad suuremalt ja IP väiksemalt?


Mis sellisel variandil viga siis on? Teatavasti on OOP raskem mängida ja kui SPR on väiksem, siis sellevõrra raskeid otsuseid vähem teha ja vastastel väiksem positsiooniline eelis. Pot suureneb eksponentsiaalselt..

HerrJanks
06.03.12, 16:17
Pidasin silmas seda, et kui CO'lt ja BTN'ilt maha callitakse tihti, siis on väga raske nagunii mängida, kui avad 3x on raske ja kui 4x avad läheb pot veel suuremaks ja on veel raskem aga vb tõesti on see pöördvõrdeline. Ei mõelnud sellega miskit halba, lihtsalt tahtsin teada, miks nii tehakse ja mis selle eelis on.
Vb peaks ka proovima UTG ja MP 4x avada, kuna range on nagunii tugevam sealt, praegu olen enamasti igaltpoolt 3x avand(va kui huge vaal on lauas).

q_q
06.03.12, 22:45
igal juhul on guessing game peale flop

v6id flop foldida ka regulari vastu midagi hullu ei juhtu, aint 2ra kellegile ytle, s6imavad sind weak tightiks siis