PDA

View Full Version : Algaja pokkerimängija. Erik.



ErikT
21.03.09, 23:06
HEi hei

Purz
21.03.09, 23:42
Tere tere,

Jõudu ja jaksu sulle grindimisel, vastusteks sinu küsimustele:

1. Tuba kust alustada otsi siit: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php?board=15.0
2. 50$ on siiski veidi vähe, et NL10t mängima hakata. Pane 100$, see on alguseks enamvähem ok.

Ja enne kui alustad soovitan läbi lugeda, endale korralikult selgeks teha ja pähe õppida pre-flop tabeli, mille leiad siit: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,249.0.html

ErikT
22.03.09, 19:32
See tabel mul üles kirjutatud enda jaoks juba :)
Aga nüüd tekkis küsimus,kuidas ma raha saan sisse kanda?
Pangakontolt-->Moneybookersisse?--->pokkeri kontole.
Nii toimub see asi?
EDIT:selle raha kandmise kohta küsin sellepärast et paar teemat läbi lugenud aga ikka segaseks asi jäänud.Vb on süüdi väsitav päev ???

Provoker
22.03.09, 19:34
Pangakontolt-->Moneybookersisse?--->pokkeri kontole.
Nii toimub see asi?
EDIT:selle raha kandmise kohta küsin sellepärast et paar teemat läbi lugenud aga ikka segaseks asi jäänud.Vb on süüdi väsitav päev ???



Selline valem töötab :club:

ErikT
22.03.09, 22:02
Selge tänud.
Järgmise nädala jooksul üritab ära teha siis ja alustab oma teekonda.

ErikT
26.03.09, 12:33
Siiski äkki keegi julgeb soovitada algajale mingit netipokkeri kohta?
Kus ei oleks mingeid suuri jamasi,et raha saaks ikka liigutada ja üleüldse,kus oleks hea algajal alustada.
Suured tänud ette,täna tahaks siis asjaga alustada,ehk siis omale pokkeri toa leida ja raha sinna üle kanda.

lebovend
26.03.09, 12:48
Triobet. Veetsin seal 2 aastat ja osaliselt mängin ikka veel seal, sest väljamaksed
on maailma parimad eestlaste jaoks.

Kindlasti uuri nende kodukalt triobet.com First Deposit boonuse kohta ka.

Foux
26.03.09, 13:03
Ma soovitaks pigem kõige madalamalt limiidilt alustada. 0.02/0.04 jaoks oleks ka 50$'st piisavalt

Tuul
26.03.09, 13:18
Iga kord, kui ma su teemat näen, mulle tundub, et sul on Eriku kohta hea read

ErikT
26.03.09, 13:28
Ma ise vaatan ka nii koguaeg ;D
Aga probleem,tahan triobetti alla laadida, laen ära,hakkan siis installima,panen et olen nõus tingimustega ja siis stardib downloadimisega ja kohe natukese aja pärast ütleb et ownload failed - try later vms.

Purz
26.03.09, 16:32
Triobetil max mängijate arv täis. Pead teise proge tõmbama või lootma, et keegi oma triobeti konto sulgeb.

Provoker
26.03.09, 16:41
Triobetil max mängijate arv täis. Pead teise proge tõmbama või lootma, et keegi oma triobeti konto sulgeb.


Kas see mingi nali we???

RudiTurbo
26.03.09, 19:29
alaska pokerdamised ja algaja pokkerimängija teemad olid järjest ja esimese ropsuga lugesin kuidagi kokku "Alasti pokkerimängija. Erik." :D

ErikT
26.03.09, 20:22
Hahaha,no mida kõikke ei suuda inimese silm kokku lugeda :D
Aga no,tänaseks jätsin asja pooleli,olin vihane väheke,ja palavikus ka,ehk homme üleomme on parem olla.
Krt ei jõudnud täna isegi garaaži minna :)
Aga nojah,sisi peab triobetist loobuma ja unibetiga proovima hakkama.

ErikT
29.03.09, 23:02
Nonii,eila sai mängitud ja täna sai mängitud väheke.Graafikuid ja mölle pole mida siia tuua.
Kokkuvõttes jäin 10eur miinusesse.
Sisse kandsin 40euri. Eila jõudsin vahepeal 20 juurde siis 35 ja siis lõpetasin 13euriga ;D
Ja täna sain 30 euri peale tagasi.
Vb on kellelgi mingi soovitus? Või mida ma jägima üldse peaks vms.Nii et kui keegi tahab ilgelt õpetada kedagi,siis võib mind õpetada :)
ööd.

ErikT
31.03.09, 13:41
Väga ebastabiilne olen.
Eila lõpetasin mingi 17 euri juures.
Täna jõudsin koju tegin 15min-ga 45 euri.Mingi õnnekas vist.

Rage
31.03.09, 13:46
ilma graafikuteta (nonSD ja SD winnings ja EV jooneta) on raske öeldamidagi.. ja veel raskem on kui sa state ka siia ei ole postitanud..

ErikT
02.04.09, 16:22
Nii nüüd küsimus mis on sorteerimiskood, BIC(Swift ID) ?
Panka helistades ei saanud midagi tarka teada >:(

Purz
02.04.09, 16:51
Mis pank? Kodukalt peaksid selle infi kätte saama. Ja kui panka helistades nad ei suuda sulle BIC/Swift numbrit öelda, siis on tegemist ikka väga rumala töötajaga.

Edit:

SEB SWIFT kood: EEUHEE2X
Hansa: SWIFT/BIC: HABAEE2X

ErikT
02.04.09, 22:09
Äitähh,kle panka helistades neiu ei osand jah midagi öelda,ütles et äkki see nr-i kombinatsioon mis krediit kaardi tagaküljel on,kus allkiri on ;D