PDA

View Full Version : Tuba PLO algaja jaoks



I R Baboooon
12.03.12, 15:30
Niisis ei leidnud paremat kohta kuhu teema teha. Asi on nii, et kunagi mängisin NLHE 6max ja siis jäid rahad FTPsse, nüüd plaanis uus algus teha ja mängida PLOd.
Mis oleks parim tuba kus alustada PLO mängimist(alates PL10), olemas võiks olla rakeback ja piisavalt suur traffic, et alati 4-6 lauda lahti saaks.

Seotud teemad:

vaata ka erinevate pokkeritubade rakeback pakkumisi (http://www.pokkeriprod.com/est/Rakeback)

totaldonk
12.03.12, 16:17
MicroGamingus mõni tuba ehk

kjmrc
12.03.12, 16:19
No Eesti litsentsiga tuba on Triobet, kus on piisavalt suur traffic, eeldades, et mängid PLO4-10 ? Samas seal depo boonus + iga esmaspäev kantakse 30% rakeback kontole.

kjmrc
12.03.12, 18:35
Ma valiks mingi mittelegaalse Microgamingu toa seljuhul, kuna tõesti PLO4-10-20 on seal tõsiselt palju fishe.

oohoh
12.03.12, 19:03
mine cool handi, depo bonus ja rakeback jooksevad kõrvuti

Murdock
12.03.12, 21:07
minuteada coolhandis on vähe omaha laudu.

oohoh
12.03.12, 23:16
minuteada coolhandis on vähe omaha laudu.
no 6 lauda peaks ikka täis saama,lauad on ju samad üle microgamingu networgi, võimalikku laudade vähesust kompenseerib tohmanite hulk

Firzen
13.03.12, 15:03
no 6 lauda peaks ikka täis saama,lauad on ju samad üle microgamingu networgi, võimalikku laudade vähesust kompenseerib tohmanite hulk

siiski tasub rohkem ära otsida omale micro tuba läbi affiliate, kes annab 40 või rohkem rb-d, kui hoorata lahti mingi paarisajane boonus ja edaspidi istuda oma default rb-ga. long termis palju mõistlikum. just my 2 cents. isiklik arvamus.

pikk28
13.03.12, 15:08
firzen viska mulle palun PM-i affi nimi kes annab default 40%+ MG-sse rakebacki

oohoh
13.03.12, 15:20
siiski tasub rohkem ära otsida omale micro tuba läbi affiliate, kes annab 40 või rohkem rb-d, kui hoorata lahti mingi paarisajane boonus ja edaspidi istuda oma default rb-ga. long termis palju mõistlikum. just my 2 cents. isiklik arvamus.
Mainitud oli alates plo10, ~400€ rakemisel saadav 320€ peaks ju päris hästi aitama?!Pealeclearmist saab ju momentaalselt uttu tõmmata , 30%ga istuma jääda pole muidugi mingit mõtet

Firzen
14.03.12, 17:20
Mainitud oli alates plo10, ~400€ rakemisel saadav 320€ peaks ju päris hästi aitama?!Pealeclearmist saab ju momentaalselt uttu tõmmata , 30%ga istuma jääda pole muidugi mingit mõtet

Absoluutselt ei vaidle vastu, et see hea on, aga boonuste lahti mängimine pole kunagi olnud minu isiklik "cup of tea" nagu öeldakse. See tähendab, siis ka mitte lihtsalt konkreetselt boonuse jaoks mängimist vaid ka seda, et pead pidevalt tuba vahetama, cashoute ootama, harjuma uute mängijatega, statsi koguma, harjuma uue disainiga jnejnejne. Eks see oleneb inimesest, aga minu arust valdava enamuse mindsetile mõjub see väga halvasti ja nii ei saagi oma mängu arendada parimal võimalikul viisil.

Parandage mind, kui ma eksin :)

oohoh
14.03.12, 19:48
Erinevates skinnides peaks samad lauad olema läbi terve microgamingu? Boonuste lahtimängimine kuskil eriti kuskil plo10s peaks ilusasti kasuks tulema, 50s pole sellest 200st enam erilist tolku, mängijatega harjumise faktor peaks ka nagu ära kaduma kui nii on, aga otseloomulikult korralik rb diil on must-be ja toast tuppa pendeldamine paras ajaneelaja