PDA

View Full Version : 50NL: tricky spot regulari vastu



virukunn
20.03.12, 11:45
Minu statsid lauas olid miski 34/30 ja steal 60+, seega suht loose image.
Flopi size on kahtlane ja vend repib väga vähe (77/A7s mby + FD), seega panin otsa, et pot kohe maha võtta. Kui calli sain, siis jäävad tema rangesse FD, FD+paar. Turni raise on wtf. Repib turnil imo naked FD või FD + paar. Mby ka 77 mida millegipärast flopil slowtada otsustas. Kuna olen sellest rangest ees, siis foldida ei saa.

Kas mu mõtteprotsess on õige ?



Ongame Network $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1693647 (http://www.handconverter.com/hands/1693647)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $50.44 - VPIP: 20, PFR: 14, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 107
MP: $73.93 - VPIP: 22, PFR: 2, 3B: 1, AF: 1.3, Hands: 295
CO: $50.20 - VPIP: 17, PFR: 11, 3B: 9, AF: 6.5, Hands: 122
Hero (BTN): $82.30 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 6, AF: 3.1, Hands: 27019
SB: $47.75 - VPIP: 19, PFR: 11, 3B: 5, AF: 8.0, Hands: 53
BB: $52.47 - VPIP: 25, PFR: 17, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 12

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 7 :heart: 8 :spade:
3 folds, Hero raises to $1.25, 1 fold, BB calls $0.75

Flop: ($2.75) K :spade: A :spade: 7 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $1.50, BB raises to $4.37, Hero raises to $9, BB calls $4.63

Turn: ($20.75) 8 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $11.00, BB raises to $42.22

q_q
20.03.12, 12:08
no kui ta range 77/a7 ja sul 7h k2es siis ez stack off

flopil ikka callid kui ta shoveb?

virukunn
20.03.12, 12:45
flopil ikka callid kui ta shoveb?

Ei. See poleks normaalne ju, isegi FD (tema bottom range) vastu flippan.

Kuidas Sa seda kätt m2ngiksid ? Mul juhe koos juba sellele käele mõeldes tho. Ma parem enne õhtut ei ütle midagi enam.

q_q
20.03.12, 12:46
ma vaatan sul n2itab et 12 k2tt vastase kohta, see 6ige info?

virukunn
20.03.12, 12:50
ma vaatan sul n2itab et 12 k2tt vastase kohta, see 6ige info?

Jep. Käe ajal oli 11 siis vist ja vpip/pfr vähe tightim. On vale teda üldse regulariks pidada sellise sample puhul ? Kui, siis ranged vist muutuvad sitaks..

q_q
20.03.12, 13:00
nah ei usu et vale kui full buyin, v6id nime j2rgi ka vaadata kui info puudub, teatavasti regidel veits teistsugused nicknamed kui fishidel

p6hi asi see et sul absoluutselt info puudub niiet v6imatu mingit ranget m22rata, paljud v6ivad vabalt siin aq/aj raiseda sest nad oop+saavad initsatiivi jne

teiseks sul m6ttetu kirjutada siis oma imagest sest te m6lemad yksteise vastu unknown, sp ma ei v6taks isegi ak ta rangest t2ielikult kuigi ebat6enaoline yup

flopil sul bottom pair see hea bluffiks keerata sest riveriks saad suht alati kx, n6rgemad ax foldima ja v6idad poti palju tihedamini kui proovida showdown saada, niiet see profitable ja hea

kui ta raiseb siis kahtlen et 50nl reg mingi total air siis raiseb a la t9cc jne millel 0 equity

sul ainukese seti blocker niiet ta range rohkem aj/aq/ak/fd/mingi qj type k2ed gutshotid+bd fd jne

selle range vastu min3bet t2iesti m6ttetu teha "et pot maha v6tta" kuna n2ed et ykski k2si ei foldi

yks v6imalus on normaalne 3bet teha ja turn shoveda aga kuna sa ei tea vastasest midagi ja kas ta suudab top pair foldida jne siis see suht spew

ma m2ngiks nii et betiks flopi plaaniga 3 barrel olenevalt kuidas board jookseb

kui raiseb siis midagi teha pole kui fold

kindlalt keegi ei expoloiti siin sind sest sul tihti aq/ak + endal mingi tugev draw millega vastu m2ngida niiet kindlalt siin mingi total airiga raiseda sind +ev pole

KristjanLaas
20.03.12, 13:00
Jah 12 käe kohta on vale teha järeldusi kas vastane on regular...

Käe kohta ei oska tbh sittagi öelda. Huvitaks mida q-q arvab.

q_q
20.03.12, 13:06
as played ma tahaks juba sellep2rast turn foldida et see on liiga kamikadze suicide siin non made handiga nuppe turnis lykata vastasel, kuna sa 3betid flopi ja betid turn

aga t2pset vastust v6imatu 6elda kellegil kuna no info

ja nagu n2ha ma ei oleks sellises olukorras turnil pea iialgi

CheekyMullet
20.03.12, 13:10
nah ei usu et vale kui full buyin, v6id nime j2rgi ka vaadata kui info puudub, teatavasti regidel veits teistsugused nicknamed kui fishidel

p6hi asi see et sul absoluutselt info puudub niiet v6imatu mingit ranget m22rata, paljud v6ivad vabalt siin aq/aj raiseda sest nad oop+saavad initsatiivi jne

teiseks sul m6ttetu kirjutada siis oma imagest sest te m6lemad yksteise vastu unknown, sp ma ei v6taks isegi ak ta rangest t2ielikult kuigi ebat6enaoline yup

flopil sul bottom pair see hea bluffiks keerata sest riveriks saad suht alati kx, n6rgemad ax foldima ja v6idad poti palju tihedamini kui proovida showdown saada, niiet see profitable ja hea

kui ta raiseb siis kahtlen et 50nl reg mingi total air siis raiseb a la t9cc jne millel 0 equity

sul ainukese seti blocker niiet ta range rohkem aj/aq/ak/fd/mingi qj type k2ed gutshotid+bd fd jne

selle range vastu min3bet t2iesti m6ttetu teha "et pot maha v6tta" kuna n2ed et ykski k2si ei foldi

yks v6imalus on normaalne 3bet teha ja turn shoveda aga kuna sa ei tea vastasest midagi ja kas ta suudab top pair foldida jne siis see suht spew

ma m2ngiks nii et betiks flopi plaaniga 3 barrel olenevalt kuidas board jookseb

kui raiseb siis midagi teha pole kui fold

kindlalt keegi ei expoloiti siin sind sest sul tihti aq/ak + endal mingi tugev draw millega vastu m2ngida niiet kindlalt siin mingi total airiga raiseda sind +ev pole

Hea post. Kindlalt mu lemmikpostitaja 6-maxis. Kui sa ainult viitsiks rohkem pikemalt kirjutada, aga noh...lets face it...ega huvitavaid käsi strateegiasse just tihti satu. Edu!

virukunn
20.03.12, 14:03
Käe ajal mõtlesin täpselt nii:

FLOP:
Hmm, see c/r size on ebatavaline ja kutt ei repi mitte midagi. Mul samuti loose image ja seega tal õhku rohkem ranges. AK/KK+ oleks pre 3bettinud, Ax ei ch/raiseks enamasti. Panen otsa ja panen õhu foldima. Kui callib, siis saan enamasti turnil ja riveril ta ikka FD või kahtlase Ax pealt maha. Kui otsa saan, siis ez fold.

TURN:
Oh nice, mu täielik crap muutus nutsiks. Must bet, aga mitte eriti suurelt, et FD/Ax ikka sees püsiks. Sain raise ??! Ilmselt ta ei oska oma FD või FD+paariga lihtsalt muud teha ja mby arvab, et ma ikka veel kole light, ehk tal on natuke FE. Kahte paari igatahes ei foldi siin eluski. Kui on 77/A7, siis cooler, muud kõike ma biidin. Call.

fyte
20.03.12, 14:10
Nagu mainitud, siis su image ei oma mingisugust tähtsust kui vastasega vaid 12 kätt olete mänginud. Ma arvan, et suur osa ta flopi raise-calli rangest moodustavad FDd ja turnil said JTs, T9s, J9s etc oute juurde ning shippisid, aeg-ajalt on seal ka flopatud 2pr/77, aga jah, turnis foldi ei näe. AQ ka ei välistaks, kuigi unlikely.

virukunn
20.03.12, 14:31
Nagu mainitud, siis su image ei oma mingisugust tähtsust kui vastasega vaid 12 kätt olete mänginud.

Kui 11 käe jooksul olen nt 3 korda 5st stealinud, siis võib vend mõelda, et aeg on tagasi m2ngida. Mby olin veel selle 11 käe jooksul kellelegi teisele sarnase muuvi teinud, sqznud vms. Ei m2leta enam. Aga k, saan aru. Vb liiga palju vaatan üldse oma imaget ja m2ngin selle j2rgi..

q_q
20.03.12, 14:38
ma ei tea mul sihuke feeling et sa beat siin peale sellist actionit

q_q
20.03.12, 14:40
ja flopi sizing temalt on std ju, kuid sinul mitte

con
20.03.12, 15:25
Nagu mainitud, siis su image ei oma mingisugust tähtsust kui vastasega vaid 12 kätt olete mänginud. Ma arvan, et suur osa ta flopi raise-calli rangest moodustavad FDd ja turnil said JTs, T9s, J9s etc oute juurde ning shippisid, aeg-ajalt on seal ka flopatud 2pr/77, aga jah, turnis foldi ei näe. AQ ka ei välistaks, kuigi unlikely.

Hea mõte see FD+SD

Veits matat:

kuna setil on ainult (1) kombo, A7s (1)

Ülejäänud on flushi kombod, millest enamikul mingi straight võimalus:

QJss-QTss; JTss-J9ss, T9ss (5)

KK+ AK+ on kokku 15 kombot, millest jättis kõik nr 15% ajast 3-bettimata pre (2). Saad kokkuvõttes 40:60 enda kahjuks. Kui jättis 20% ajast 3-bettimitata, siis 37:63 ja 10% siis 45:55

Potoddsid ca 1:2,3 ehk 33% vms.

Aeg-ajalt näeb ka mingeid random FDsi aga 1 kombo annaks sulle 3% juurde vms.

Pigem ma kärbiks neid FD+SD kombosi sealt pisut(nt 60%(???) ajast raiseks neid siin) ja saad 30:70


Neid proportsioone suht võimatu paika panna aga suht close tundub. nt A7s ei saa tegelt tervet kombot anda, kuna ütleme, et nt 50% ajast ta tegelt foldiks selle pre.
Puhtalt sisetunde järgi tahaks foldida. Kaldun arvama, et siin ongi tihtipeale need üksikud nutsi kombod.

FD'de tõenäosus oleneb sellest, kui kõrgelt ta FE hindab. Kuna sa unknown, siis semi-hea reg ei tahaks oma FD/FD+SD oma rahasid siin sisse ajada arvestades su liini. Näed välja nagu fish, kes nutsiga potti kasvatab.

Mingeid loogikavigu leiate, siis võite öelda, ma 6-maxis suht uus.

virukunn
20.03.12, 17:08
A8o oli tüübil.

q_q
20.03.12, 20:03
nojah

turn on suht close seal raske suurt viga teha aga p6hi leak on sul flopil ehk m2ngid liiga lightilt ilma readita vastu

virukunn
20.03.12, 20:33
Ok. Tänud vastuste eest kõigile.

kjmrc
20.03.12, 21:11
Väga huvitav arutelu, selliseid võiks veel olla :)

E: q_q, võiksidki koguaeg selliseid pikki poste kirjutada =D