PDA

View Full Version : Sportsbetting



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RudiTurbo
24.03.09, 09:28
Nagu ma õieti aru saan, siis on see samuti midagi sellist, millega targemad inimesed oskavad raha teenida.
Ning hetkel on siis lähenemas F1 hooaeg, mis on üx minu kirgedest ning tean selle ala kohta väga palju ja simracerina mõistan ka veel natuke nende inimeste maailma, kes seal cockpittides istuvad :)
Ehk mõned tegelejad seletavad natuke lahti, mis põhimõtte järgi targalt bettimine käib, mitte, et ühe tüübi peale laguda hullem summa ja palvetada.
Enne Austraalia GP'd on veel nüüd selline huvitav teema, et hetkel Triobetis qualy võitjaks on kõige väixemad oddsid Jenson Buttonil, kes pole vist kunagi ühtegi qualit võitnudki ja üldse see Brawn GP praegu üx suur must lammas. Ning tegelikult võita võib suht paljusi erinevaid sõitjad ja oddsid algasid vist 4.75:1'le.
Vägev, kui saab F1'le lisada veel põnevust sportsbettingu näol 8)

farik666
24.03.09, 10:52
Isegi olen selle peale vahest mõelnus, aga kätte pole viitsind võtta/ligemalt uurida... jalka koha pealt on küll võimas kui paned mingi sita tiimi peale 100 eeku ja kindal tulemuse peale, ning hiljem avastad et 100st on saanud 31000.- :)

marguzz22
24.03.09, 11:00
pokkeriprod gabledavad jah suht-koht aga see ikka gämbeldamine rohkem, mitte oskus

camu
24.03.09, 11:08
Tõsi, see on gämbelmine, aga sporti või siis mingit spordiala väga hästi tundes on gämblemise osakaal ikka natuke väiksem. Mul üks sõber vahepeal päris edukalt bettis näiteks NBA-d. Kuna ta oli asjaga päris hästi kursis, teadis rääkida, et kohati on oodsid ikka väga head. (vahepeal ei arvestata näiteks erinevaid vigastusi jms.)
Tehnikasporti bettida on vist vähe suurem gämblemine.

vennike
24.03.09, 11:58
pokkeriprod gabledavad jah suht-koht aga see ikka gämbeldamine rohkem, mitte oskus


kuna ma olen ise selle asja sees töötanud, siis oskan öelda, et sportsbetting on samasugune teadmisi nõudev gamblemisviis nagu pokker, kus vaid mõned protsendid inimestestest on nö võitvad. töötades sai jälgitud ja statistikat tehtud mõningate tegelaste bettide kohta, kellele meie sportsbettingu osakonnast aastas mill euri välja viia polnud probleem. obv olid panustatud summad ka suht suured, jäädes kolme ja kümne kilo euri vahele.

Sitta kanti on foorumeid pühendatud vaid sportsbettingule, kus tegelased avalikustavad oma panused koos põhjendustega, miks just antud võistkonnale panustada. 2+2 foorumis on ka oma teema sportsbettingul, kuid seal keskendutakse peamiselt NBA-la ja niipalju kui ma jälginud olen, ei ole seal ühtegi väga pädevat tegelast.

RudiTurbo
24.03.09, 12:16
Vaatasin mingit videot, kus näidati pokkeri mängijate kodusi ning selle aasta WSOP ME final table shortstacker Kelly Kimi kodus oli kontor, kus nad tegelesid vist mingite ennustustega nagu proffessionaalselt. Eks see suht suure õnne osakaaluga asi ole, aga kindlasti teadjamal mehel on suvalise lohhi ees eelis. Aga jah, seda ei tea, kas see siis tähendab, et teadja suudab vähem kaotada või suudab rohkem võita :D

Rage
24.03.09, 12:25
minu elukogemus näitab seda.. et kui sa tahad milleski hea olla.. siis sa pead ainult sellele ühele asjale pühenduma... kõik asjad vajavad täielikku õppimist ja pühendumist.. ja poole kohaga sa tippu ei jõua...

muruntau
24.03.09, 12:57
Sportsbettingus pidi vist nii olema, et üks matat jagav tüüp otsib üles ühe osava spordifänni, kes oskab ennustada tulemusi nt 60% tõenäosusega. Aga bettimiskokontor ennustab tulemusi nt 56% tõenäosusega. Pikas perspektiivis see 4% on kasum. Ok, vbla ajasin täiesti suvalist juttu, sest sellele asjale pole eriti keskendunud.

Aga kui mu arusaam õige on, siis peaks sellel alal variatsioon veelgi räigem olema kui pokkeris ja ennustuste arv ka ikka räige, et plussi jääda. Mitte ei saa 2 oudiselt vastu k*rba nagu pokkeris, vaid pmst sul ongi 2 oudine edge preflop ja iga kord preflop AI.

Edit: Ja et maja ees eelis oleks peaks see spordifänn olema tõsiselt hea, nt eks proffisportlane, kes igat uudist jälgib ja matatüüp peaks olema suht geeniuse tasemel (IQ 130 või rohkem), sest bettimiskontoris arvutavad koefitsente välja tüübid, kes ülikoolis mata lõpetanud vähemalt magistri tasemel ja ka neil on väga häid spordiasjatundjaid. Siin peaks olema edge väga väikesel osal panustajatest, arvatavasti kusagil 1% juures või alla. Alla täiskohaga tööna ei ole mõtet üritadagi raha teenida.

lenC
24.03.09, 13:06
high-stakes sports bettingud on ROI-d kõrgemad kui näiteks high-stakes STT-des, seega on variatsioon väiksem.

Lutzky
24.03.09, 13:54
Kunagi ma tegin siia sellise teema, siis võeti külmalt vastu:



Selline teema siis. Endal kogemus peaasjalikult profipoksiga, kus üsna aktiivselt panustan. Miks? Eelkõige seetõttu, et ise alaga tegelen (nii harrastajana kui ka treenerina) + jälgin igapäevaselt välismaiseid arvamusartikleid + vaatan fighte + analüüsin fighte ka sellises foorumis nagu paranoid.pri.ee (http://paranoid.pri.ee) (vt eelvaade, spoilerid NB! Tegemist ei ole reklaamiga!).

Ise olen praegu panustanud peamiselt Unibetis (nt Bodogist üldjuhul paremad koefitsendid) ja siis trennikaaslasega saab ka vahest mõni bet tehtud. Praegu peaksin olema natsa plussis. Enda tugevuseks on pigem underdogide võidpotentsiaali hindamine, täpse tulemuse (st kas fight lõppeb KO või otsusega) ennustamine ning üleüldise fighti gameplani kujunemise prognoosimine.

Aga - Teie kogemus, millist saiti soovitate (sh ka nt profipoksi jaoks) ja üldised mõtted antud teemal.

Tänud ja edu,
L.

muruntau
24.03.09, 14:07
ma ei suuda praegu aru saada, kuidas on võimalik kõrget ROI'd hoida ja vähest variatsiooni hoida sel alal. Sest alati on kõige tähtsam see, kelle vastu sa mängid. Kui pokkeris on see fishid, tugevamad ja nõrgemad regularid, siis siin ei ole vastaspool kindlasti nõrgem üle keskmisest mängijast ja edge peaks olema olematu pea kõigil juhtudel (sul vastas ikkagi kõigi võimalustega ehk suure rahakotiga ja tõenäoliselt parimate teadmistega profid). Mängijal saab olla edge ainult siis, kui kontor seda tulude tõstmise nimel kasulikumaks peab. Mis on ka täiesti tõenäoline variant.

Rage
24.03.09, 14:08
muruntau ütles põmst kõik mis vaja... matemaatika ja vastava spordiala tundmine peab olema kõva..

rainer
24.03.09, 17:22
Pole isiklikult tegelenud sellega (va mõned korrad kui on saanud lambist triobetis mingit NBA mängu ennustatud). Minu meelest teenitakse kasumeid arbitraaži kaudu.

------------------------

Mis on spordiennustuse arbitraaž?

Spordiennustuste arbitraaž tähendab sama mängu tulemusele erinevate koefitsentide pakkumise ära kasutamist (erinevad spordiennustuskohad arvutavad koefitsente erinevate valemite ja andmetega, sellest ka erinevused). Mängija garanteerib omale kasumi, kui ta saab konkreetse mängu igale võimalikule tulemusele panustada nii, et iga lõpptulemuse korral on ta saanud kasumi. Arbitraažiga tegelejad garanteerivad oma kasumid, otsides erinevaid spordiennustuskohtasid võrrelde kõige kõrgemad koefitsendid iga tulemuse jaoks. Kui erinevate ennustuskohtade koefitsendid on piisavalt kõrged ja piisavalt erinevad, ongi võimalik omale kasum kindlustamata, mis ei olene mängu tulemusest.

Näide spordiennustuse arbitraaži võimalusest

Tegemist on reaalsete koefitsentidega ühe toimunud NFL (ameerika jalgpall) mängu kohta:

Valik 1: Philadelphia Eagles võidule koefitsendiga 2.375 Pinnacle Sports spordiennustuses
Valik 2: Arizona Cardinals võidule koefitsendiga 1.80 Stan James spordiennustuses
Kasum: 2.395%

Kuidas arbitraažist kasum saadakse?

Investeering 1000 krooni sellese mängu toob igal juhul tulu üle 23 krooni. Samas võib selliseid tehinguid päevas teha sadu ja tegemist on siiski kindla kasumiga.Panus tuleb alati panna proportsioonis koefitsentidega.Ehk ülemise näite puhul, tuleb panustada 431 krooni Philadelphia Eagles’i peale (võidu korral 431 x 2,375 = 1023,63 krooni) ja 569 krooni Arizona Cardinals’i peale (võidu korral 569 x 1,8 = 1024.20 krooni). Nii et panustades 1000 krooni saad igal juhul tagasi ~23 krooni. Ilmselt märkasid, et kasumid ei ole täpselt ühesuurused. See tuleb sellest, et et panuste suurused on ümardatud täiskroonidesse.
--------------------------

Selle teksti leidsin NetiRaha.ee leheküljelt. minu arvamus: Kui see nii peaks toimima, siis paistab see kyll eriti ränk tegevus olevat, sest kujutan ette kui raske on leida erinevaid spordiennustusportaale, kes teevad niivõrd erinevaid pakkumisi, et sellest tulu saada. Isiklikult minul kyll sellesse usku ei ole.

Maheaatom
24.03.09, 17:24
No ma ikka teen neid bette ja olen ka päris kindlasti nendega plussis. Kas gämblen täiega väheste summadega või panen täiesti kindlate asjade peale suurte summadega (n. SPA-EST vutt, Eesti kõrbemine Eurovisioonil vms. - see aasta panen ka vähemalt tonn euri et nad ei saa finaali; teatud talispordi panused) jms. Minu arust palju kindlam viis teenimiseks, kui n. mingis lambi firmas 20% eest hoiustada.
Mängukohaks ikka Betfair, sest seal on kindla peale kõige paremad koefid. Mõningaid eestikeskseid asju olen Trios ka pannud (kui neid Betfairis pole), igasugustest spordiennustus.ee jms. soovitan küll väga kaugele hoida ;)

muruntau
24.03.09, 19:06
arbitraaž peaks jah kindel raha teenimise viis olema, see variant ei tulnud meeldegi. Raha viiel kuni kümnel erineva regionaalsel ennustussaidil, kui tuleb nt Meistrite liiga Real Madridi ja Liverpooli vuti mäng, hispaanlased ja inglased paratamatult panustavad erinevalt, koefitsendi seega erinevad, tekib arbitraaži võimalus. Ei usu, et see näite 2,3% on tehingu kohta reaalne pikas perspektiivis, sest bettimisbürood on kõikjal netis ja arbitraaži võimalus kõigile kätte saadav. Samuti ei tohiks neid võimalusi nii palju küll esile kerkida, vähemalt mitte sadu päevas, sest nt kõik jalkaliiga mängud on samal kellaajal ja nii ei ole võimalik kõigiga teenida x% et teenistus oleks n*x%*x%...*x% vaid pigem paljude väikeste panustena (midagi sellist nagu n/y*x%+n/y*x%...+n/y*x%). Seda ka seetõttu, et muidu saab ühel arvel olev raha otsa või jääb liiga väikeseks, et järgmist panust kasumlikult teha ja tuleb teha ülekanne, mis võtab x aega ja maksab y, vbla konverteerimine ja veel mitu asja, mis võivad kõik teenustasu võtta, mis söövad kasumit. Seega saaks ühe tehingu alla panna väga väikse osa enda portfellist või BR'ist või kuidas seda nimetadagi, nt 2-5% kokku mõlemale poole, mis tähendab, et reaalse teenistuse saamiseks, et teenustasud kasumit ära ei sööks peaks BR olema ikka massiivne 10 K$ võib jääda pokkeri mõistes umbes NL10ks.

High stakes värk, BR nii 1 M$, kus kambas nt viis tüüpi, kellest neli otsivad igasuguseid võimalusi ja viies tegeleb kõige muuga võib aga enda raha mitmekordistada küll aastas. Mitte küll paraku lõputult, sest mingi hetk hakatakse ka ise koefitsente mõjutama ja teenistus enam ei tõuse, aga paar milli taala aastas kamba peale peaks ikka kindel olema.

See Netiraha tekst tundub kuidagi müügimehe jutuna lihtsameelsetele.

Seega ROI väike ja variatsioon saab olla ainult enda praak.


Maheaatom, see suur panus kindlale asjale on kindel kuni esimese suckoudini...

Lutzky
24.03.09, 19:59
Keegi võiks arusaadavalt need line'd ka ära seletada. Mis tähendab nt -250 ja +400 ning millal tasub bettida...

kilu6
24.03.09, 20:09
Eesti kõrbemine Eurovisioonil vms. - see aasta panen ka vähemalt tonn euri et nad ei saa finaali;


Kui muidu sportsbettingute keskkondade kasutamine on selline suht loogiline asi, siis BEtfairi puhul mul küll küsimusi (pole sellega enne teinud).

Kas seal BETfairil see spread läheb kitsamaks ka sündmuse lähenedes või paned ise sinna vahele oma noteeringu? Kas pärast saad maha ka võtta, kui teisi sinust paremaid üles pannakse või lihtsalt huvi kaob?
Praegu spread ju suht lai, lisaks betfairi puhul see, et pole kindel, et bet ära matchitakse (va kui ise sealt ääre pealt valid ja ära matchid).

Kas Betfair maja ise paneb ka oma noteeringu üles või ainult teiste inimeste vastu käib.

http://img26.imageshack.us/img26/7668/eurovisioon2.jpg

kilu6
24.03.09, 20:16
Keegi võiks arusaadavalt need line'd ka ära seletada. Mis tähendab nt -250 ja +400 ning millal tasub bettida...


http://en.wikipedia.org/wiki/Sports_betting

Odds

Odds for different outcomes in a single bet are presented either in European format (decimal odds), UK format (fractional odds), or American format (moneyline odds). European format (decimal odds) are favoured in continental Europe, Canada, and Australia. They are the ratio of the full payout to the stake, in a decimal format. Decimal odds of 2.00 are an even bet. UK format (fractional odds) are favoured by British bookmakers. They are the ratio of the amount won to the stake. Fractional odds of 1/1 are an even bet. Moneyline odds are favoured in the United States. They are the amount won on a 100 stake when positive and the stake needed to win 100 when negative. Moneyline odds of 100 are an even bet.
Decimal Fractional Moneyline
1.50 1/2 -200
2.00 1/1 +100
2.50 3/2 +150
3.00 2/1 +200

Maheaatom
24.03.09, 20:43
Kui muidu sportsbettingute keskkondade kasutamine on selline suht loogiline asi, siis BEtfairi puhul mul küll küsimusi (pole sellega enne teinud).

Kas seal BETfairil see spread läheb kitsamaks ka sündmuse lähenedes või paned ise sinna vahele oma noteeringu? Kas pärast saad maha ka võtta, kui teisi sinust paremaid üles pannakse või lihtsalt huvi kaob?
Praegu spread ju suht lai, lisaks betfairi puhul see, et pole kindel, et bet ära matchitakse (va kui ise sealt ääre pealt valid ja ära matchid).

Kas Betfair maja ise paneb ka oma noteeringu üles või ainult teiste inimeste vastu käib.

http://img26.imageshack.us/img26/7668/eurovisioon2.jpg

No Betfair on üsna keeruline jah, samas ta on kõige põhjalikum ja kindlalt parimate koefidega. Ma ei häbene tunnistamast, et ei saa ise ka mitmest asjast täpselt aru, aga õnneks on mul head sõbrad, kes seal aastaid tegelenud ja kel nendega ka mingid ametlikud suhted olemas. Käive on seal ikka üsna metsik, mis tähendab et et pea alati leiab "vastaseid". Minu loogika põhinebki teiste inimeste vastu mängimisel. Alti on fänne, kes usuvad ei tea millesse. No näiteks eestlasest eurofänn panustab ju ikka 10 taala, et äkki seekord veab ja neid ei ole mitte üks. Vutiga sama lugu ja paljude teiste spordialadega.
See 1.79 peaks näitama koefi, millega saad mängida Eesti vastu ehk not to qualify. Minu arust täiesti ok. koef, 1000 paned ja 1790 saad tagasi, sest hui Eesti edasi saab (tõenäosus on kindlasti alla 30%). Samas alati ei pruugi olla sinu vastu mängijaid ning panuseid ei matchita. See ongi konks, mis tähendab et alati ei saa kindla hinnaga piiramatus koguses panustada.

Aristotep
24.03.09, 20:49
Ma arvan, et Eesti saab see aasta finaali küll. Teised laulud on lihtsalt erakordselt kehvad see aasta :D

Maheaatom
24.03.09, 21:01
Ei usu. Üks asi on see, mis on meie jaoks hea, teine see mida Euroopa arvab. Omamaks Eurovisoonil šansse, kus niigi antakse hääli peamiselt geograafilistel ja rahvuslikel põhjustel, peab tulema välja millegi täiesti erakordsega nagu näiteks soomlased omal ajal (teenisin ka selle pealt päris hea kopika - panustasin 2 kuud varem 35 koefiga, aga see oli mõistagi gämblemine "persetunde" pealt). Ei ole seda Eestil olnud paraku vähamalt viimasel viiel aastal ja neist vaid ühel korral ei julgenud ma Eesti vastu mängida (Gerli Padar 2 aastat tagasi, millegipärast mul sellese loose oli nats usku).

Et bettimisega võita suurte panustega, ei tasu võtta lolle riske. Näiteks, et paned terve oma varanduse selle peale, et sel aastal vüidab Usain Bolt MM-il 100m jooksu. See on väga tõenäoline, aga ei ole kindel. Eesti-Brasiilia vutti suvel ma ka ei panustaks - pagan teab, millise motivatsiooniga brassid mängima tulevad. Kanteri võitu ka mitte, äkki juhtub juhtumisi **** päev ja oled ühe betiga käpuli. Aga see, et mingi Tatjana Mannima ei võida MK etappi või Eesti vutis Hispaaniat, on ikka täiesti kindel asi. Ja kindlalt on internet täis inimesi,kes just nimelt ootavad bettingutes inimesi, kes selliste ebareaalsete asjade peale panustavad. Kindlam tulualliks kui mingeid 0,01$ väärt freerolle taguda.Vajalik on mõistagi mingi kapitali olemasolu.

Edit: Ja ei soovita panustada ka asjadele, mida täpselt ei jagata. Näiteks mingi vuti Argentiina-Ecuador peale, kuigi arvad et ARG vutt on ülikõva. Palju me teame üldse mingist Ecuadori vutist? Ja kui teame, saame aru, et vabalt võivad hea õnne korral ARG võita või viigistada. Jne. Neid Eesti bette teen ma just seepärast, et arvan asja tundvat. Ja poksi vms. peale panustamises on ka raudselt regulaarseid võitjaid, nagu ka hipodroomidel. Alati on inimesi, kellel on rohkem infot ja kes mängivad nende vastu, kel on seda vähem või kes niisama gämblevad. Täpselt nagu pokkeris.

Miks ma ei ela spordipanustamisest? Sest tõeliselt häid bette, milles ma olen kindel ja saab suurelt panustada ei ole lihtsalt piisavalt palju. Eelmine aasta tegin kuskil 20 panust, millest 3 kaotasin, kuid seal polnud ühtegi suurt betti. Ja kui ka oleks juhtunud ühel korral ebareaalne asi (n. Eesti oleks võitnud Hispaaniat), oleksin kokkuvõttes ikka kenasti plussis.

kilu6
24.03.09, 21:47
See 1.79 peaks näitama koefi, millega saad mängida Eesti vastu ehk not to qualify. Minu arust täiesti ok. koef, 1000 paned ja 1790 saad tagasi, sest hui Eesti edasi saab (tõenäosus on kindlasti alla 30%). Samas alati ei pruugi olla sinu vastu mängijaid ning panuseid ei matchita. See ongi konks, mis tähendab et alati ei saa kindla hinnaga piiramatus koguses panustada.


No pildi pealt ongi ju näha, et turg ei ole üldse sügav ja 1.79ga saad ainult £4 ulatuses pakkuda jne ja oma £1000kest pole sul kellegi vastu praegu alla 2.0 ilmselt panna (nii sügavalt ei näita seal pildi peal). Minu meelest peaks siin ju ise beti panema (ehk isegi parema, kui turul praegu on), selleks et keegi tahaks vastaspakkumist teha. Ja kui see bet teha, siis mis tasemel? Või mitu betti eri oddsidega? Ja kui matchi ei tule mõistliku ajaga, siis muudad betti või? Või sellise "väikese tehnilise teema" lahendavad sul kõik need sõrbad ära:)

Maheaatom
24.03.09, 22:40
No pildi pealt ongi ju näha, et turg ei ole üldse sügav ja 1.79ga saad ainult £4 ulatuses pakkuda jne ja oma £1000kest pole sul kellegi vastu praegu alla 2.0 ilmselt panna (nii sügavalt ei näita seal pildi peal). Minu meelest peaks siin ju ise beti panema (ehk isegi parema, kui turul praegu on), selleks et keegi tahaks vastaspakkumist teha. Ja kui see bet teha, siis mis tasemel? Või mitu betti eri oddsidega? Ja kui matchi ei tule mõistliku ajaga, siis muudad betti või? Või sellise "väikese tehnilise teema" lahendavad sul kõik need sõrbad ära:)

No aga vaata ka millal Eurovisioon algab ;) Ma tõin ju selle ainult näitena, mitte et peaks kohe täna saama mistahes summades bette teha. Kuna võistluseni on aega kaks kuud, siis asi alles kogub tuure. Küllap eelvooru toimumise päeval on vastavaid panuseid juba miljonites naelades ja ma usun, et selleks ajaks olen oma tonni sinna kas tilgutanud või saan panna vastava ühekordse panuse. Praegu võidki mõõta turu sügavust ja sondeerida pinda. Tavaline asi, et ostad bette eri hindadega erinevatel aegadel ja mulle meeldib ka see, et neid saab lives müüa vajadusel. Tahad näiteid? SPA-EST mängule suutsin ilusti tonni (jutt ei käi mõistagi EEKidest) panustada ning kaks tuttavat vastavalt 1,7 ja 2,5. Ei tekkinud kellegil probleeme, sest ikka oli piisavalt vastu mängivaid gamblereid, kes pakkusid Eesti võitu. Koef oli mingi 1,2 või 1,25 vist - maast leitud raha :)

RudiTurbo
25.03.09, 04:13
Ära pulli selle tuhande Euriga, et Eesti ei saa finaali, see aasta on asi suht kahtlane ;D
Kui youtubes meie loo all kommentaare vaadata, siis on seal igasugused välismaalased suht kiimas selle loo peale :P

ok2aa
25.03.09, 07:53
Aga see, et mingi Tatjana Mannima ei võida MK etappi või Eesti vutis Hispaaniat, on ikka täiesti kindel asi.

hispaania on viimase 10 aasta jooksul kaotanud valikmängudes küprosele, teinud viigi leedu, serbia ja montenegroga jne. ei saa öelda, et hispaania võit eesti üle on sündmus, mis juhtub 100% kordadest.

ranka
25.03.09, 10:50
EDIT: kustutasin esimese osa - ei viitsi targutada teemal, millest m-igi ei tea.

Muideks, ma ei tea ühtegi elukutselist sportsbook venda? Kõik räägivad, et on alati suures plussis aga millegipärast kõrvaline raha tuleb neilt hoopis teistest kohtadest. Kas keegi teab mõnda inimest, kes saab lõviosa oma sissetulekust sportsbettingust? Kui teab, siis kui kaua on ta elukutseline olnud?

Maheaatom
25.03.09, 14:51
hispaania on viimase 10 aasta jooksul kaotanud valikmängudes küprosele, teinud viigi leedu, serbia ja montenegroga jne. ei saa öelda, et hispaania võit eesti üle on sündmus, mis juhtub 100% kordadest.

Leiad ka, kellega võrrelda. Eesti sai BH käest kuu aega enne Hispaania mängu 0:7. Leedu on FIFA rankingu järgi hetkel 52, Küpros 84...Eesti paraku alles 126. Mingi SPA-LIT mängu peale ma ei teeks never sellist betti. Ok, 100% ei saa kunagi milleski kindel olla, aga 97-98% küll kui SPA ja EST vutti taovad. See annab igatahes põhjuse 1.2-1.25 koefiga panustada.
Ja unustage ära see Eesti edu eurovisioonil. Aastaid on kiidetud neid lugusid, oleme alati mingites "reitingutes" kõvadel positsioonidel ja tulemuseks oma järjest poolfinaali viimased kohad. Läheb samamoodi ka sellel aastal, uskuge mind.

marguzz22
25.03.09, 15:06
Eestil on suht suur võimalus saada finaali Eurovisioonil, miks? Eurovisioon on mingi utoopne asi, kus keegi ei tea kunagi, kes võidab või finaali saab. Seal on sellist sitta võitnud/lastud, et jumal kuseb ka kõrvadest verd

kilu6
25.03.09, 21:55
Eurovisiooni hääletusklastrite kohta on isegi uurimustöid tehtud. Kas te ikka mäletate, kes hääletasid Venemaad eelmisel aastal? Eesti, Läti, Leedu, Valgevene, Ukraina, Armeenia, Iisrael jt.

Nii, et seda asja peaks ka vist arvestama mingi riigi laulu puhul. Kellel on rohkem "sõbrariike", saavad ka paremad tulemused.

http://successfulsoftware.files.wordpress.com/2008/05/summary-results-small.png

http://www.stat.columbia.edu/~cook/movabletype/mlm/blocs.png

Maheaatom
25.03.09, 23:04
Eurovisiooni hääletusklastrite kohta on isegi uurimustöid tehtud. Kas te ikka mäletate, kes hääletasid Venemaad eelmisel aastal? Eesti, Läti, Leedu, Valgevene, Ukraina, Armeenia, Iisrael jt.

Nii, et seda asja peaks ka vist arvestama mingi riigi laulu puhul. Kellel on rohkem "sõbrariike", saavad ka paremad tulemused.

Loomulikult. See on üks olulisemaid põhjuseid, miks Eestil viimasel ajal nii nadilt läheb, sest pole kuskilt võtta n.ö. kindlaid hääli. Ok, Soome ja Läti vast on, aga mis need ka aitavad (võrdluseks, et Venemaa, Serbia, Türgi vms. võib teha ükskõik millist paska aga neil läheb ikka hästi, kuna neid rahvusi on terve Euroopa või lähiregioon täis ja "omad" hääletavad ikka omade poolt. Eesti šanss võiks tekkida vaid millegi erakordsega, kuid hariliku, odava Rootsi 90-te stiilis popmuusikaga on võimalused kahjuks täiesti nullilähedased (ja oleks olnud ka mistahes teise selle aasta Eesti eelvooru looga). Eelmise aasta eelvoorus oli küll üks lugu, mille vastu ma ei oleks enam julgenud kihla vedada.

RudiTurbo
26.03.09, 08:54
Huvitav küll, et need hääled nii lähevad, tavaliselt ju inimestel naabritega ikka väike riid. Mulle ntx lätlased ja leedukad ei meeldi, soomlaste poolt ka ei hääletaks, sest nad naabrid, ma ikka hääletan selle loo poolt, mis mulle meeldib :)

Gambler
28.03.09, 03:40
Niisiis see teema on igati paras arutamaks ja hindamaks erinevate sportmängude koefitsente mis tulevad.
Sest lisaks siis saabuvale meistrite liiga veerandfinaalidele on täna ja kolmapäeval palliplatsidel tulised lahingud.
Nii et kõik võtke aga raha pangast välja ja hakake deponeerima ;D

Aga tegelt, täna siis kavas
Saksa vs Lichtenstein koef on siis Saksal 1.01
Vene-Azerbaidjaan koef Venel 1,05

need siis need deposiidi mängud 99,9% kindlusega

Meeldivaks gamblemiseks suure võidulootusega on:

Inglismaa fännid , kes võivad rõõmustada 1,45 koefitsendi üle kodumängus Ukrainaga
hispaanlased peavad kodus Türgi vastu leppima vaid 1,35se koefitsendiga.
Tulpidemaa esindajad aga rõõmustavad fänne ja bettijaid 1,3 koefiga Soti vastu

Imelikud mängud, kus ahnus ja teadmatus tavabettijat pimestab, toimuvad siis
Iisraelis(koef 2,45) kreeklaste vastu, leedukat võõrustavad prantslasi(1,6)
Lõunanaabrid mängivad kenas väikeses Luxemburgi riigis, eks näis keda majanduskriis vähem räsinud on.
Latvia koef on isegi 1,75

Soome ruletti siis mängime mängus Armeenia-Eesti kus siis koefid on 2 3,2 ja Eesti võit lausa 3,6 ;D

Olles Eesti patrioot(nagu kõik inimesed, kes on ostnud jalgpallikoondise piletiraamatu ja käivad truul staadionil
koondise kodumänge vaatamas) viskasin ma Eesti võidule franklini, kõik alla 1,45 koefiga tulemused toksisin
tagasihoidlikkuse combosse(läbimängu) ja eeldav võit peaks katma pühapäevase Golden Dragoni arve.

Gambling bet siis läks 10 taalasesse kombosse, kus siis naabrite võidud põhjas ja lõunas,kompotis siis veel Gruusia viik,
koefitsendiks roomas kokku 17,36

Kõik koefitsendid on pärit Party pokkerist, oeln kindel, et kõige edulisemad koefid saate Betfairist v.a Inglismaa mäng vast

Kõigile täna siis häid jalgpalli elamusi ja joomise juures arvestaga ka siis öise kellakeeramisega, mis võtab joomiseaega mõnel kohe
tunni vähemaks ;D

runnar
28.03.09, 10:49
Enne Austraalia GP'd on veel nüüd selline huvitav teema, et hetkel Triobetis qualy võitjaks on kõige väixemad oddsid Jenson Buttonil, kes pole vist kunagi ühtegi qualit võitnudki ja üldse see Brawn GP praegu üx suur must lammas.

Austraalia GP stardirivi:
1. Jenson Button (Brawn GP)
2. Rubens Barrichello (Brawn GP)

mustad lambad ruulivad

Tigrano
28.03.09, 11:41
Austraalia GP stardirivi:
1. Jenson Button (Brawn GP)
2. Rubens Barrichello (Brawn GP)

mustad lambad ruulivad


Mingi ime auto on neile tehtud, täiesti müstika ikka.

-andres-
28.03.09, 11:46
Ross Brawn on märksõna.

Tigrano
28.03.09, 11:52
Ross Brawn on märksõna.


Võttis kõik tarkused kaasa, mida teised olid miljardite eest leiutanud ;D

RudiTurbo
06.04.09, 03:26
Praegu on telekast WPT Final table jälle ning ühe mehe kohta öeldi: Here comes the proffessional Sportsbetter from Copenhagen :)

Seega on pro'si obv :)

vennike
07.04.09, 20:24
ilgelt nuppe läks ManU peale...

kilu6
07.05.09, 20:04
Ja unustage ära see Eesti edu eurovisioonil. Aastaid on kiidetud neid lugusid, oleme alati mingites "reitingutes" kõvadel positsioonidel ja tulemuseks oma järjest poolfinaali viimased kohad. Läheb samamoodi ka sellel aastal, uskuge mind.


Praegu vaatasin, et Eestile pakutakse finaalis 10-12 kohta ja poolfinaalis 5. kohta. Mis arvamused on, kas poolfinaalist saab Eesti edasi või ei saa? Poolfinaalis on 19 maad, 10 saab edasi.

http://img503.imageshack.us/img503/7149/eurovision2009.jpg

Maheaatom
07.05.09, 20:41
Praegu vaatasin, et Eestile pakutakse finaalis 10-12 kohta ja poolfinaalis 5. kohta. Mis arvamused on, kas poolfinaalist saab Eesti edasi või ei saa? Poolfinaalis on 19 maad, 10 saab edasi.
Ma arvan jätkuvalt, et üsna ebatõenäoline (kuigi uue reglemendi alusel on Eesti statistlised šansid oluliselt paremad kui eelnevatel aastatel) ning olen vähegi normaalse koefitsendiga nõus vähemalt 1000 taala selle kindlustuseks bettima. Igasugused küsitlused jms. on huinja - Eestil on ropult eurovisiooni fänne, kes ise seal alati hääli annavad ja hoolimata sellest, et Eestil on olnud alati "head reitingud", on läinud siiani alati nagu tavaliselt. Umbes sama hea oleks teha kuskil internetis küsitlus, et milline riik on maailma tugevaim jagpallimaa ja Eesti oleks siis ka vast esikahekümnes, kui mitte kõrgemal. Kihlveokontorite tavapärasest kõrgemad koefid tulenevad muuhulgas ka sellest, et Eestis leidub alati hulganisti lolle, kes usuvad imedele ja on nõus selle peale bettima - ka see ei näita ka midagi. Sportsbetting on sama mis pokker - ka viimases leidub karjade kaupa fishe, kes on oma arust ülihead mängijad, kuid kel lihtsalt "kunagi ei vea."

Ma olen nõus panustama n. Kanterile või gamblema panusega Veerpalule aga ma ei hakka panustama Eesti edule eurovisioonil (kui lugu on teada) või näiteks sellele, et Eesti võidab vutis Hispaaniat. Pange tähele, neid lolle, kes sedagi usuvad on küllaga ja saab kindlatsi Betfairis jälle ühe €1000 panusega surmkindlad €100-150 teenida.

Eurovisioonil on 19 riiki mõlemas poolfinaalis, kumbastki pääsev 10 edasi. Eestikeelne väga keskpärane lugu karja slaavlaste ja lõunamaalaste vastu, kes meile never hääli ei anna. Läti ja Soome punktidega finaali ei jõua, selle ilmekaks tõestuseks on 5 viimast Eurovisooni ;)

Edit: ma ei paku Eestile suuremat tõenäosust finaali pääsemiseks kui 30% - 70% vastu (vana süsteemi kohaselt pakuks max. 15%-85%), kuigi statistiliselt on tõenäosus 52,6%. Lausa irvitama ajab see, et alati prognoositakse võitjateks mingit Rootsit ja Norrat. Camoon, ABBA ajad on ammu möödas (Eesti euro-produtsendid ei kipu sellest kahjuks aru saama) ja Rootsi on näiteks viimasest viiest korrast lõpetanud kolmel korral finaali viimaste hulgas, Norra kahel korral ja jäänud korra suisa finaalist välja.

kilu6
07.05.09, 21:12
olen vähegi normaalse koefitsendiga nõus vähemalt 1000 taala selle kindlustuseks bettima.


Koef on hetkel 3.2 vms, kas on piisavalt normaalne või? Või on miski bug kuskil?
Kuulasin Norra laulu, venelane laulab ja päris hea, slaavlaste hääled saab ära kõik ma arvan.

Maheaatom
07.05.09, 21:33
Kui tõepoolest saab nii panustada, et panen 1000 krooni mängu ja saan 3200 tagasi, kui Eesti ei pääse finaali, siis on küll hea koefitsent. Minu poolt suht kindel bet sel juhul; samas teeb ka natuke ettevaatlikuks, sest see koefitsent on tõesti üle mõistuse kõrge ning väga suurte summadega ei ole vast tõesti mõtet riskida.

Hämminut tekitasid koefid "parim balti riik".
Eesti 1,25
Leedu 3,40
Läti 12,00
Ma ei ole Leedu ja Läti lugusid kuulnud, kuid võrdlus oleks umbes sama, kui küsitaks et kes saab jalgpalli MM-il parima koha, kas:
- Brasiilia
- Soome
- Eesti
On siis Eesti oma naabritest tõesti mäekõrguselt üle?

EDIT: Ja jätkuvalt ma olen arvamusel, et selles vallas ei näita need algsed koefitsendid suurt midagi. Vaatan, mis tasemele need Betfairis viimasel päeval loksuvad ja teen otsuse nende järgi. Ma võitsin omal ajal 35-kordselt panustades omast arust ühena favoriitidest tunduvale Soomele ja olen näinud küllaga neid 2,0-6,0 võidukoefe Skandinaaviamaadel, kes pole reaalsuses Slavovisioonil juba ammu tegijad.

anti
08.05.09, 02:03
Panustasin 4.05 konfiga, et Eesti ei saa edasi. Ma ei tea küll Eurovisioonist suurt midagi, kuid see tundub küll kasulik bet olevat :) Eurovisioon peaks panustajatele, kes asjadega kursis on, päris hea olema.

Aristotep
08.05.09, 09:19
Ma arvan endiselt, et Eesti saab finaali edasi. Olen kõik laulud ära kuulanud ja üldine tase on nii kohutav, et Eesti lugu tõuseb lihtsalt esile.

Maheaatom
08.05.09, 09:49
Ma arvan endiselt, et Eesti saab finaali edasi. Olen kõik laulud ära kuulanud ja üldine tase on nii kohutav, et Eesti lugu tõuseb lihtsalt esile.

Kohutav...meie jaoks. Mingi serbohorvaadi jaoks on Eesti lugu niisama kohutav ja ilmekaks näiteks on eelmiste aastate võistlused, kust pole neid punkte peale Läti ja Soome eriti kuskilt mujalt tulnud. Kui saab 4-se koefiga panustada Eesti vastu, siis see on hea bet, kuigi ei tundu tänu uuele reglemendile enam nii kindel bet (2,5 oleks see koefitsendi piir, millest alates on panustamine kasulik, vana reglemendiga oleks see kuskil 1,75). Eesti poolt panustamine tähendab väga nigelat koefi ja üsna suurt riski; seda ma küll ei soovitaks.

Tigrano
08.05.09, 09:55
Väga imelikud koef tõesti :o Olen maheaatomiga nõus ja ei julgeks Eesti peale panustada sellise koef.

RudiTurbo
08.05.09, 10:19
Mul on tunne samuti, et Eesti võib see aasta edasi saada, kuid kui panustaxin, siis panus lähex obv mittesaamise peale :P
Aga tegelt nii tulebki Eurovisioonist maximum entertainment value, juhul kui saab edasi, saab finaalis kaasa elada, juhul kui ei saa, olen rahaboss :D

Maheaatom
08.05.09, 10:27
Ma näen Eesti šanssi peamiselt selles ühes kohas, mille annab žürii parimale loole, kes telefonihääletusega ei kvalifitseeru. Telefonihääletuses on Eestil on lootust saada hääli Läti, Leedu ja Norra käest, aga sellest võib väheks jääda. Aga juttu, et Eesti on favoriit, on räägitud vist küll kõik viimased aastad, kuigi välja on kukkunud nagu alati. Olen kõik korrad, v.a. siis kui Gerli Padar esines, Eesti vastu bettinud ja kaotanud pole siiani kordagi. Aga 1000-taalase beti jätan siiski vist sel korral panemata, piirdun 200-500ga.

tdx
08.05.09, 11:01
Puhtalt teoreetiliset aspektist mulle tundub, et - erinevalt sportsbettingust - on Eurovisiooni ennustamise puhul vaja rohkem tunda psyholoogiat ja masside k2itumist kui t6en2osusteooriat?

N2iteks syndmuse 'eesti finaali saamine' juhtumise jaoks ei ole vaja, et meie lugu igale konkreetsele riigile meeldiks. Seal pigem tegemist kriitilise massi akumuleerimisega - keskp2rane lugu saab h22li ainult naabritelt; mingi imepisikese (ja m66detava?) kvalitatiivse paremusega lugu saab h22li j2rsku k6igilt.

Praegu tundub just selline olukord olevat - vaakumis paistab, et eesti lugu on veidi parem kui keskmine, seega v6ib olla piisava kriitilise massiga, et finaali 2ra t6mmata.

kilu6
08.05.09, 11:03
Ma näen Eesti šanssi peamiselt selles ühes kohas, mille annab žürii parimale loole, kes telefonihääletusega ei kvalifitseeru. Telefonihääletuses on Eestil on lootust saada hääli Läti, Leedu ja Norra käest, aga sellest võib väheks jääda. Aga juttu, et Eesti on favoriit, on räägitud vist küll kõik viimased aastad, kuigi välja on kukkunud nagu alati. Olen kõik korrad, v.a. siis kui Gerli Padar esines, Eesti vastu bettinud ja kaotanud pole siiani kordagi. Aga 1000-taalase beti jätan siiski vist sel korral panemata, piirdun 200-500ga.


Nonii, hakkad juba oma meelt muutma:P

Ja Eesti saab kindlasti Soomelt, hääletada saavad ju kõik riigid.

Oluline on mu meelest jälgida, et slaavidel ja jugodel poleks korraga liiga paljude vahel valida, siis kanaliseeruvad hääled kokku, kui on mitu kandidaati, siis jaotuvad mitme vastava maa vahel.

Aristotep
08.05.09, 11:56
Nagu tdx ütles - normaalne lugu korjab punkte igast riigist.
Ei mäleta küll, et eelmistel aastatel oleks Eestit väga finaali vääriliseks peetud. Pigem eestlased ise keerutavad tavapäraselt tolmu üles, välismaalased on ikkagi suhteliselt realistlikud olnud. Sel aastal on piiri tagant tulnud peamiselt positiivseid vastuseid, mida ei saa kindlasti öelda paari viimase aasta kohta. Eesti on lihtsalt täielikku saasta tootnud...

Maheaatom
08.05.09, 13:40
No elame, näeme; ega jah ei saa eitada, et need koefitsendid on ka minusuguse skeptiku kergelt ära hirmutanud ;D ja väga suurt rõhku omab võistluste uus reglement (vanaga oleks šansid jätkuvalt väga väikesed). Aga ma olen kindel, et 4,0 koefiga Eesti vastu bettimine on väga heade oddsidega panus suurema võidu saamiseks aga 1,25 Eesti poolt panustamine arutult suur risk kopikate võitmiseks. Eestile on alati kõrgeid kohti pakutud, va. tõesti viimane aasta kui ka meie endi tulihingelised fännid ise said aru, et Leto Svet oli saast mis saast. Vaatame siis, mis on reaalsuses juhtunud:
2008 Leto Svet - Üsna nadi positsioon ka kihlveokontorites, hinnang kesine, tulemus pf. 18/19
2007 Gerli Padar - kihlveokontrites kõva keskmine, eestlaste väitel kindel finaalilugu, tegelikult oli pf. 22/28. Minu arust oli väga hea lugu ja hea esitaja, ei julgenudki tema vastu panustada; ennastki üllatas nii kindel põrumine.
2006 mingi Rootsi beib - pidi olema kindel finaalilugu; ka kihlveokontorite väitel, tulemuseks pf. 18/23. Tegu oli saastaga imo.
2005 Suntribe - samuti figureeris ennustustes esikümnes, tulemuseks pf. 20/25. Vanilla Ninja hale vari.
2004 Tii - pf. 12/22. Kindel finalist, mitmed riigid pakkusid võitjaks. Mind üllatas pigem see, et nii vähe põruti; tegemist oli totaalse jamaga.
2003 Ruffus - surmkindel esikümnelugu, kihlveokontorites pakuti esimese viie sekka, eestlaste arust kindel TOP3. Tulemus f. 21/26, sealt see allakäik algas. Mulle lugu meeldis aga oli arvata, et see eurovisioonile ei sobi.

Ja kordan vana tõde - see, mis meeldib meile, ei pruugi meeldida teistele. Rahvad on väga erinevad, erinevad on traditsioonid ja täiesti erinev on muusikaline maitse. Eestlased on enda ja lähiregiooni muusikaga harjunud, arvavad alati, et "näe meil hea lugu, lätlastel hea lugu ja soomlastel hea lugu (rootslastest rääkimata, kelle muusikat kummardatakse siiamaani nagu mingit püha lehma) ja on väga pettunud, kui midagi välja ei tule ja süüdistavad jugoslaavlasi kokumängus. Täpselt samamoodi on aga mingi albaanlase jaoks meie jaoks mõttetu Bulgaaria tümps tegija, kuid Eesti muusikast ei saa nad kuidagi aru.

Millised Eesti popmuusika artistid on eestlaste loodud muusikaga saavutanud maailmakuulsuse? Õige vastus - mitte keegi! Soome muusikat oleme küll kõvad kiruma ja selle põhjal nalja viskama, kuid vaadake, kes neil olemas on: HIM, Nightwish, Apocalyptica, Bomfunk MC's, Darude jne. - kõik bändid olnud paljudes riikide edabelite numero ykkoset, kui Eesti uhkeldab Kerli Kõivu USA 126. positsiooni ja mõne Vanilla Ninja sähvatusega. Btw mis sai sellest bängist pärast sakslasest laulukirjutaja p...e saatmist? Õige vastus - mitte midag!

Ja ma ei väsi lisamast, et olen ise suur Eesti muusika austaja ja mul on virnade viisi meie muusikute plaate olemas. See on väga hea muusika, Eestis on suurepäraseid lauljaid ning olnud palju andekaid heliloojaid. Aga ma annan endale aru, et serbohorvaat või ameeriklane mõtleb teisiti.

Gambler
10.05.09, 16:33
Ja ongi aeg lebotada diivanil hoki pronksi mängu ja finaali saatel.
Et asi oleks veel huvitavam siis 100 taala Tre Kronori peale ja 100 taala Vahtramaa
koondisele kah.Kindel papp you know ;D

Tigrano
10.05.09, 18:55
Keegi hoki finaali peale ei panusta? ;D Mõtlesin, et paneks Kanda peale, siis põnevam jälgida.

arvamusliider
10.05.09, 19:28
500 taala venelastele
Kas kusagilt netist üle kannab? Võiks lingi siia visata.
Samal ajal FTOPSe ja veel kahte turnat vaja taguda.

Gambler
10.05.09, 19:34
Venelased viskavad esimese värava, aga Kanada ruulib.
Ja see pornksimäng, krt kohtunik rikkus hea lõpu ära.
Kui just oimetuks ei löö vastasmängijat viimasel 2 minutil, siis ikka karistada ei peaks saama.
Oi seal oleks lõpus kõva andmine olnud.

Svenza
10.05.09, 19:44
500 taala venelastele
Kas kusagilt netist üle kannab? Võiks lingi siia visata.
Samal ajal FTOPSe ja veel kahte turnat vaja taguda.

http://atdhe.net/index.html
Ma vaatan NBA-d, jalkat ja kõike asju sealt. Hokit näitab ka

arvamusliider
10.05.09, 20:02
Googel juba aitas. Eelmine aasta oli väravaterohke 5:4 venelastele, lootust on ka täna põnevat andmist näha.

Tigrano
10.05.09, 20:13
Googel juba aitas. Eelmine aasta oli väravaterohke 5:4 venelastele, lootust on ka täna põnevat andmist näha.


jah eelmine lõppes lisaajaga.

hotcocacola
10.05.09, 20:14
Mina soovitan sportsbettingul kasutada järgmist aadressi:

http://www.betinf.com/

Suurim tegevus toimub muidugi jalgpalli aladel.
Vasakul pool olevas menüüs valid riigi, siis avaneb uus leht infoga, kes on vigastatud, parimas hoos viimased 10 mängu (võit-viik-kaotus).
Samuti ennustavad seal 4 "pro-d" mängu tulemust, mis suht tihti on täppi läinud ::)

Kui valida mingi jalgpalliriik, siis seal on kirjas ka vajalik info kodus-ja-võõrsil mängude kohta, nt Inglismaa kohta:

home win - draw - away win (1-x-2)

English Premier League : 45% - 26% - 29%


Pole ammu panustanud, aga nüüd kui mindset on natukene paigast ära, olen teinud rohkem ennustamist, enamasti "double chance" ennustusi + süsteemid (4-fold jne).
Pacificus saad korraga teha 14 mängulise pileti ning kui sinna lisada need "foldid" sisse, on võiduvõimalused toredad ja kui mingi ämbrisse läheb, siis võid mingi osa tagasi saada.

Soovitan antud aadressi kasutada :)

hotcocacola
10.05.09, 20:21
Võin öelda, et selle aadressi läbi olen hakanud paremini ennustama, aga noh tegemist on rohkem ikka õnnemänguga:
Nvl tuli suht mitu piletit ära, ma ei tea kas need on suured panused või mitte, aga minu jaoks täiesti normaalsed/suured.
Muidu panused jäävad 5-15 kanti ja vahel kui on väga head mängud, siis veidikene suuremad. Täna nägin ikka häid mänge ja tegin enda kohta ikka väga suure panuse, eks näis mis saab sellest:


http://img206.imageshack.us/img206/1692/pilet.png


http://img206.imageshack.us/img206/4300/piletennustus1.png


http://img206.imageshack.us/img206/8900/piletennustus2.png


Hetkel vaid Feyenoordi mäng võssa läinud üks mäng on jäänud: 22:15 Porto - Nacional


**** on see, et kui Triobetis näitab kohe "live updatena" su piletit, kui mingi mäng on vahel perse läinud, siis paljud võid võita, aga Pacific ehk 888.com seda ei näita. Loodatavasti Porto võidab ning saan ca 200-500$ tagasi :), vb rohkem ::)

Mingi aeg tagasi ennustasin ka Eurovisiooni võitjaid: Eestile, Soomele ja Venemaale panin 2$ alla, koef oli kõigil mingi 20 kanti ;D




EDIT: Bet returns $299.38

personal best :P

Maheaatom
13.05.09, 09:12
Esimene eurovisiooni poolfinaal näitas, et need, kellel olid head koefid, said sisuliselt ka kõik edasi.
Edasi pääsesid: 1,2,3,4,5,6,7,8,10,11
Edasi ei saanud: 9,12,13,14,15,16,17,18
Kuna Eesti koef on oma pingereas viies, siis tuleb mul vist hakata oma sõnu sööma, sest mine hulle tea ja tundub, et sel korral on Eestil (kas ainult tänu uuenenud reglemendile?) tõesti kordades parem reaalne finaali pääsemise võimalus kui eelnevatel aastatel. Sportlikust huvist lükkan siiski Eesti vastu 150 taala ning kindlustuseks mängin tõenäoliselt favoriidid (v.a Norra ja Kreeka; sealt pole enam suurt midagi võita) omavahel läbi, et välistada miinustesse jäämisese.

Svenza
13.05.09, 11:31
Tähendab- seletage ära miks Norra favoriit on ??? Sellepärast et ilus poiss laulab??? Laul ise jummala mööda ju.

hotcocacola
13.05.09, 12:07
Tähendab- seletage ära miks Norra favoriit on ??? Sellepärast et ilus poiss laulab??? Laul ise jummala mööda ju.



mul on sama küsimus :D, miks :D? Kuda see koefitsent nii väike on :S

Aristotep
13.05.09, 14:11
Norra favoriidiseisus on jäänud mõistatuseks. Tegelikult on meeldiv, et uus hääletussüsteem lõhkus efektiivselt Balkani ühisrinde.
Esimesest poolfinaalist meeldis ainukesena Islandi tädi hääl :)

taipupole
13.05.09, 14:21
Eks alati ole mingit riiki pushitud ja kui alguses liikus raha sellele riigile, siis riskide maandamiseks hakataksegi ju koefitsenti alandama.

See on täpselt sama nagu jalgpalli suurturniir ja Inglismaa. Kuigi Inglismaa on räige pask ja neil pole sisuliselt vähimatki võimalust võita, siis hullumeelsete, kes nende peale raha panevad, hulk on nii kõrge, et konf on alati väga madal, mis omakorda jätab mulje, et tegemist on ilge favoriidiga. Tegelikult aga püüavad kihlveofirmad enda riske maandada, et kui juhtub maailma suurim jumalaime ja nad võidavadki, siis jätkub raha väljamaksete tegemiseks.

vsiu100
13.05.09, 15:41
mulle meeldib, et siin foorumis nii palju eurovisiooni fännklubi fännklubi liikmeid on. :D
ärapanijal oli hea lõik selle kohta..........

RudiTurbo
13.05.09, 19:02
Äkki peaxime Eurovisiooni teema kah tegema, mulle esimesest poolfinaalist jäi nagu meelde ainult Soome ja Island, mingi lugu oli veel, mille refrään oli GET OUT OF MY HEAD vms, aga ei mäleta, mis riigi oma ;D

Gambler
13.05.09, 20:58
Vaatasin ka Partys siis neid Eurovisiooni koefe, kõigepealt otsisin kus nad on ;D
ja siis Eesti saab edasi finaali 1,28!!!! ja et ei saa finaali 3,25!!
wtf üldiselt pole Party nagu nende koefide panemisel erilist kala kunagi teinud.
Siit ka küsimus laiale ringile, mis need kuradi koefid teie kihlvekontoris on.

Eesti võidukoef on Partys 41, eks mina vana gambler, paadunud optimist sinna mingi 50-100 taala uhan ikka ;D
Kui juba panustan nagunii jalgpalli mängudes sellele, kes lahtilöögi teeb, siis see Eurovisioon on ju lapsemäng pihta panna :D

kilu6
13.05.09, 23:20
aga kui homme semi-finali passib siis koef langeb?


Tõenäoliselt. Enamus seda infot, et edasi jõuab, on ilmselt juba koefitsiendi sisse arvutatud.

privador
14.05.09, 16:00
Ma ei ta aga panin 500 koefiga 4.3 et Sandra ei saa edasi.
Pole veel sugugi kindel,kuda Euroopa seda vastu võtab.Oleks koef alla 3-e siis vast ei betiks

arvamusliider
14.05.09, 16:06
Täna on vähemalt üks asi kindel, nimelt Eesti saab edasi finaali. Siseinfo.

privador
14.05.09, 16:10
Mnjah mul win win bet.Kui laupäeval eurovisooni eestit ei näe siis antakse natuke raha:P

Svenza
14.05.09, 16:14
Ma lükkan nutsu Aserbaidžaani peale.

leits
14.05.09, 16:16
millals see eurovisioon on .. mingi paari n2dala p2rast?

Svenza
14.05.09, 16:33
millals see eurovisioon on .. mingi paari n2dala p2rast?

täna poolfinaal, laupäeval finaal.

variatsioon
14.05.09, 18:19
nonii.. ma saan varsti rikkaks sest betisin Gus Hanseni ja Phil Hellmuth Jr.i WSOPi võid peale!
suht kindla peale minek imo ;)

Svenza
20.05.09, 02:12
Käisin Rocki mängu vaatamas. Õnneks oskasin 100 EEKi panna selle peale, et tuleb lisaaeg. 10/1 kurss, 1 K tahtis tulla, lisaks veel selle peale et keegi saab 5 viga täis, 500 EEKi ja duublisse. Lõpp oli muidugi masendav. Ilma põhimeesteta sittusid poisid täis kahjuks lisaajal ja saadigi suhhuumi. Järgmise mängu kursid on huvitavad, tuleb Rocki peale edasi laduda, sest Saku Suurhallis võidetakse sageli.

vsiu100
20.05.09, 08:24
Käisin Rocki mängu vaatamas. Õnneks oskasin 100 EEKi panna selle peale, et tuleb lisaaeg. 10/1 kurss, 1 K tahtis tulla, lisaks veel selle peale et keegi saab 5 viga täis, 500 EEKi ja duublisse. Lõpp oli muidugi masendav. Ilma põhimeesteta sittusid poisid täis kahjuks lisaajal ja saadigi suhhuumi. Järgmise mängu kursid on huvitavad, tuleb Rocki peale edasi laduda, sest Saku Suurhallis võidetakse sageli.


lähed suurhalli vaatama ka?
mind väga koss ei kõiguta, aga kui tuled vaatama ja rock peaks suhkami saama, siis ostan sulle 1 hot dogi. mõru, mis?

hotcocacola
20.05.09, 10:01
sõber kopeeris koefi, et kui kellelgi (või oli see vaid rock) saab 5 viga täis, siis on koef 1,9.
minuarust kullafondiga koef, sest minuarust suht koguaeg saab keegi 5 viga täis :D

Maheaatom
20.05.09, 10:25
sõber kopeeris koefi, et kui kellelgi (või oli see vaid rock) saab 5 viga täis, siis on koef 1,9.
minuarust kullafondiga koef, sest minuarust suht koguaeg saab keegi 5 viga täis :D

Tõsiselt? Ma oleks siis kohe panustaja :)

Svenza
20.05.09, 11:21
Ma panin 500 EEKi ja kurss oli 1.95, sisuliselt duublisse. Arvasin kohe, et tuleb rigged mäng. Doronin teeb tavaliselt 5 viga, Talts teeb sitaks, lisaks veel finaali pinge, igast kammaijaad juhtub. Ma nii palju kossu vaatamas käinud, harva kui kedagi pingile ei saadeta. Tanoka Beard läks USA-sse, ema südameoperatsioonile kaasa elama, järgmine mäng tuleb ilma temata. Kalevil räme eelis kohe, sest Tanoka laksab ligi 20 punga mängust keskmiselt. Korvi all kalevlastel sege eelis.
Ja vsiu... Kui Rock võidab, ma ostan sulle kaks hot dogi :D Üks söömiseks ja teine stick it up your ass :)

leits
20.05.09, 12:17
kus kurat te neile vigadele bettida saate, ma ei leia ei trios ega unibetis seda

hotcocacola
20.05.09, 12:20
Ma panin 500 EEKi ja kurss oli 1.95, sisuliselt duublisse. Arvasin kohe, et tuleb rigged mäng. Doronin teeb tavaliselt 5 viga, Talts teeb sitaks, lisaks veel finaali pinge, igast kammaijaad juhtub. Ma nii palju kossu vaatamas käinud, harva kui kedagi pingile ei saadeta. Tanoka Beard läks USA-sse, ema südameoperatsioonile kaasa elama, järgmine mäng tuleb ilma temata. Kalevil räme eelis kohe, sest Tanoka laksab ligi 20 punga mängust keskmiselt. Korvi all kalevlastel sege eelis.
Ja vsiu... Kui Rock võidab, ma ostan sulle kaks hot dogi :D Üks söömiseks ja teine stick it up your ass :)


eeldades seda et tsindzadse ja foxi vahel on koguaeg võitlus, nuga kõrri ja ribidesse :D

hotcocacola
20.05.09, 12:20
kus kurat te neile vigadele bettida saate, ma ei leia ei trios ega unibetis seda


hmm...see oli eile..., aga ehk tuleb triobetis samal päeval või päev enne mängu samasugune bet.

issand hoia kui masendavad koefid.

21.05 19:00 BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock 1.22 | 4.25

vsiu100
20.05.09, 12:50
hmm...see oli eile..., aga ehk tuleb triobetis samal päeval või päev enne mängu samasugune bet.

issand hoia kui masendavad koefid.

21.05 19:00 BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock 1.22 | 4.25


looking good, svenza?

Svenza
20.05.09, 13:48
Ma sain hommikul juba paremate kurssidega ära panna. Huvitav et pOSTIMEHES oli uudis üleval juba Tanokast, aga kursid muudeti alles 2 tundi hiljem. Ma sain Kalevi peale sutsata -5,5 handicap, praegu juba 8,5 handicap. Enne oli Kalevi kurss 1.37, praegu 1.22
Ja need special betid mõeldakse samal päeval välja. Et juhul kui ma peaksin Doroninit tundma ja maksan talle 10K et ta teeks 5 viga ( ma muidugi ei tunne kahjuks :S ) ja laseks samal ajal paarikümnel vennal max panustega laduda selle peale, oleks kihlveokontoril korralik häving. Igast imepanuseid oli seal. Paar kindlat kohta on olemas, kus on peaaegu võimatu eksida. Force Majore või mingi rõve vigastus, või mõlemad korvid pannakse põlema või midagi sellelaadset saab neid perse keerata.
A muuseas, kui siin Rocki kurss jääb järjest tõusma, siis varsti tasub isegi nende peale panna. Sest kaotama ei lähe keegi ja pall on ümmargune. Pealegi pingelised mängud... Kangur ja Fox jäävad kepist ilma, Pace tuleb lihtsalt pilves peaga väljakule ja nii ta läheb.

Svenza
20.05.09, 14:04
Ma saaks praegu panna vastupanuse endale. Rock võib kaotada kuni 8 punktiga, samal ajal kui Kalev peaks võitma 6,7 või 8 punktiga võidavad mul mõlemad panused. Cant lose situation. Ega vist peale Unibeti ja Triobeti ei saagi kusagil neid mänge ennustada? Ma olen võrdlend varem teiste spordialade erinevaid kursse ja olen leidnud päris häid spreade, nii et panustades kõikidele võimalikele tulemustele, sa võidad siiski.
Kunagi sai CIA-s ennustada half-time/full time result ja skoor 0-0 korraga (jalgpallis). Panin siis draw/draw ja 0-0 omavahel kobinatsiooni, kursiks sain 5 x 7 =35 Ülinuts. Panin mitmele mängule korraga nii ja tuli ära ka ühes.

Svenza
20.05.09, 17:27
Nädala pärast Champions League btw. Keda ennustate võitjaks?
Toksisin niisama triobetis lõbu pärast esimese väravalööja/täpse skoori kombot :) Panin igast lambivendasid lööma ja absurdseid skoore, aga üle 3001 ei saa kurssi kuidagi kätte :D
Sellistest loogilisematest panustest ahvatlevad :
1) Samuel Etoo 3-1 kurss 141.00
2) Lionel Messi 2-0 kurss 56.00
3) Cristiano Ronaldo 1-2 41

Põhiründajad lambiskooridega läbi sutsata, igast imesid võib juhtuda. Pime kana leiab ka tera.

leits
20.05.09, 18:30
manub paneb obv ära .. teh nuts võistkond imo

vennike
20.05.09, 22:20
lykan pleki manu ja/või draw peale, vaatan ja uurin natsa veel.

hotcocacola
20.05.09, 22:38
pigem kombo:

barca ja shaktari võit

Gambler
21.05.09, 16:42
Ja et keegi maha ei maga, siis Eesti jalkakoondis U-19 alustab täna haleda kuke areenil
siis mänge. Täna loputatakse Saksamaad, laupäeval on Hispaaniaga mäng(kindel võit ;D)
ja teisipäev on tšehhide kord tappa saada.

Nii et kõik statkale vaatama, pilet vaid 25 või 50 eeki algab 19.30

Tänase mängu koefid olid Partys Saksa võit 1,25 viik 4,75 ja Eesti võit 10 kindel raha ;D

Svenza
21.05.09, 17:13
Nii, tunni aja pärast Rocki mäng. Special betid olemas

Svenza
21.05.09, 18:49
Kriisa on M U N N! Täisvärd, tra kui närvis ma praegu olen. Fucking sitane rott kes saab 15 minti mänguaega. Panin e tkusik ei viska 6 punkti, sai esimese poolajaga 7 punkti kokku. Oi ****, mihuke mölakas... ja nüüd istub mängu lõpuni pingi peal, tema töö tehtud. Doronin peab mul 7 pinga viskama. Haige mäng on, nii palju praaki et alb akkab.

Cash87
21.05.09, 21:57
ma arvan et barca ja donetsk võidavad

vapsik
21.05.09, 22:09
ma arvan et barca ja donetsk võidavad


UEFA karika finaal oli juba eile ära :)

Ehk siis Donetski võidu peale panustaks vist kõik.

Cash87
21.05.09, 22:13
ossaa aga mis seis jäi? :P

vennike
21.05.09, 22:15
ossaa aga mis seis jäi? :P


üleajal 2-1

Svenza
25.05.09, 18:46
Traaaaaaaaaaaaaaa.
Vaadake nüüd seda Valmo Kriisat. 4 viga, 0 punkti, täielik äpu. ***** ma nüüd tema vastu ei pannud. Über tilt. Ja jube mäng

leits
26.05.09, 09:37
eile ei olnd võimali km2ngu vaadata, hetkel vaataisnt ulemust. MIDA TÜRAT SEE KALEV TEEB, VISKAB MÄNGUJOOKSUL 49 PUNKTI????????

**** MINGI HÄLVIKUTE KOONDIS PANEKS KA ROHKEM

alaska
26.05.09, 10:43
issand jumal, sa mõjud juba läbi teleka kah. Järgmine kord ütle, kelle poolt oled, ma panen vastasvõistkonna peale kogu oma papi. ;D

Gambler
06.06.09, 01:40
Täna siis jällegi kavas hulgaliselt rahvusvahelisi kohtumisi jalgpallis.
Ärge raha teenimise võimalust maha magage ;D

Eesti mängule tuleb alati kohustuslik 100 taala panna, koef Eesti võidule on 1,95 vastastel siis 3,75
Fifa edetabelis Eesti 113 ja vastased 125 kohal.

Nüüd aga suundume Islandile, kus võõrustatakse hollandlasi MM valiktsükli mängus,
ja hollandi koef on 1,38!!! Hämmastavalt kõrge koef, arvestades seda ,et Island asub 92 kohal tabelis.

Valgevene võtab kodus vastu Andorra, Valgevene koef 1,05
Kashastan võõrustab inglasi, inglismaa koef 1,16
Soome võõrustab Lihtensteini 1,1se koefiga

Kokku täna on vist pea 30 mängu, igaüks leiab oma ma usun.

Nii et panustama härrased, raha on vaja koju tuua.

vinney
06.06.09, 09:52
ma siin putitan mingeid kombosid kokku,,, seni kõik on failinud nt mingi soome käsipallurid, kellel on koef 1.08 mängivad ikka viiki ,mille koef mingi 7
kuidas teie panustate, kas on +ev üksikuid panuseid teha? või otsida ilmselgeid võite ja panna kõik ühte potti

Svenza
06.06.09, 12:17
ma siin putitan mingeid kombosid kokku,,, seni kõik on failinud nt mingi soome käsipallurid, kellel on koef 1.08 mängivad ikka viiki ,mille koef mingi 7
kuidas teie panustate, kas on +ev üksikuid panuseid teha? või otsida ilmselgeid võite ja panna kõik ühte potti

Need on kõige failimad panused üldse maailmas. Ennem pane just mingile üllatustulemusele.

lenC
06.06.09, 18:07
kombo 500 kullile:
Iceland - Netherlands (1x2) 2 1.40
Albania - Portugal (1x2) 2 1.39
Estonia - Equatorial Guinea (1x2) 1 1.90
Belarus - Andorra (1x2) 1 1.05
Finland - Liechtenstein (1x2) 1 1.05
Kazakhstan - England (1x2) 2 1.15

single 140 kullile:
Estonia - Equatorial Guinea (1x2) 2 3.75

lenC
06.06.09, 18:28
Ahjaa, tahtsin teha vormlile ka beti: 1k eeku sellele, et Buemi teeb Bourdaisile kvalis kotti, koef oli 1,65 ja sel aastal on 6-st 5 korda Buemi kiirem olnud. Paraku pandi 11:00 see kinni ja koliti livebetti üle vms, igatahes 11:15 bettida ei saanud ja jäigi tegemata :(

Svenza
06.06.09, 18:39
Türi, elus poleks uskund et Eesti võiks 2 väravat mängust lüüa. Easy money tundub, kahjuks panust ei pannud.

leits
06.06.09, 19:26
kas eesti teeb elum2ngu v guinea on nii sitt, pigem sitt ... korra latti ... tyhjalt ei suudeta peaga sisse lüüa, masendav tase on meil ..

lenC
06.06.09, 19:27
67. minut 1:1 Põdrad vs Liectenstein, masendaaaaaaav

vsiu100
06.06.09, 19:33
jälgin 1 silmaga mängu, päris ok võrreldes osade mängudega, mida olen vaatamas käinud.....
btw, svenza eilne kokkuvõte tuleb suckoutidest ja monster foldidest :D?

leits
06.06.09, 19:36
jälgin 1 silmaga mängu, päris ok võrreldes osade mängudega, mida olen vaatamas käinud.....
btw, svenza eilne kokkuvõte tuleb suckoutidest ja monster foldidest :D?


a vaadake seda guina m2ngu ka, nagu esimest korda .. eesti kontrollib t2iesti m2ngu ... 100. aasta p2evaks vms tuli mingid peksukotid ju otsida

leits
06.06.09, 19:52
LOL see guinea kyll m2ngida ei mõista ... teh nuts v2ravavaht on ka poistel ... järgmine reali kanditaat ilmselt ;D ;D ;D ;D

vapsik
06.06.09, 19:56
Vastaste poolt oli väga palju toorutsemist ka, ei mäletagi sellist sõprusmängu, kus nii palju kaarte oleks olnud.

lenC
06.06.09, 19:58
Soome sai ikka võidu kätte õnneks. Kui Portugal ja Holland suudavad ka võita, siis tõmban oma komboga 2k maha.

vinney
06.06.09, 20:12
hästi paned siis, mul ka nende kahe mänguga veel kombo pot vaja koju tuua pluss üks ulmekombo eks näis mis tuleb
soome mäng oli päris närvesööv

ranka
06.06.09, 20:43
Täna siis jällegi kavas hulgaliselt rahvusvahelisi kohtumisi jalgpallis.
Ärge raha teenimise võimalust maha magage ;D

Eesti mängule tuleb alati kohustuslik 100 taala panna, koef Eesti võidule on 1,95 vastastel siis 3,75
Fifa edetabelis Eesti 113 ja vastased 125 kohal.

Nüüd aga suundume Islandile, kus võõrustatakse hollandlasi MM valiktsükli mängus,
ja hollandi koef on 1,38!!! Hämmastavalt kõrge koef, arvestades seda ,et Island asub 92 kohal tabelis.

Valgevene võtab kodus vastu Andorra, Valgevene koef 1,05
Kashastan võõrustab inglasi, inglismaa koef 1,16
Soome võõrustab Lihtensteini 1,1se koefiga

Kokku täna on vist pea 30 mängu, igaüks leiab oma ma usun.

Nii et panustama härrased, raha on vaja koju tuua.


ITRWWWWWWWWWWWWWW.

Tripbetis täis peaga tahtysin 10k panna Eesti võidu peale, laskis panna ainult miski 9208 eeki ja puhas kasum 6442.71. Thanks vihje eest :P

privador
06.06.09, 21:40
Tripbetis täis peaga tahtysin 10k panna Eesti võidu peale, laskis panna ainult miski 9208 eeki ja puhas kasum 6442.71. Thanks vihje eest Tongue

Irw varsti saad triobetist banni ja saad teha bette max 10 eegu eest:)

leits
06.06.09, 21:48
Irw varsti saad triobetist banni ja saad teha bette max 10 eegu eest:)


wtf nii palju saab panna v
mul lasi max panna eelmine aasta LA vs celtics finaalile mingi 2.9k

vinney
06.06.09, 22:42
portugal :heart:

lenC
06.06.09, 22:48
portugal :heart:

THIS!!!!!!!! :heart: portugal :heart: B.Alves 90 minuti koll, wooooooooo

vsiu100
06.06.09, 23:21
wtf nii palju saab panna v
mul lasi max panna eelmine aasta LA vs celtics finaalile mingi 2.9k


VIPidel on limiidid suuremad

Tigrano
07.06.09, 05:49
ITRWWWWWWWWWWWWWW.

Tripbetis täis peaga tahtysin 10k panna Eesti võidu peale, laskis panna ainult miski 9208 eeki ja puhas kasum 6442.71. Thanks vihje eest :P



Irw, hästi panete ;D

hotcocacola
07.06.09, 09:12
irw @ ranka :D
tra ma ei saa aru miks ma ise ei pannud :S
järjekordne mäng kuhu tahtsin 1000 panna (viimane oli meistrite liiga finaal, seal oleks barcale pannud) võitjale....TRAAAAAAA

nüüd tuleb 3 ja kohus, ehk ennustus raudpolt jumala ***** :S :D

ranka
07.06.09, 16:08
wtf nii palju saab panna v
mul lasi max panna eelmine aasta LA vs celtics finaalile mingi 2.9k


Igal kindlal sündmused on maksimaalse panuse summa erinev. Mille alusel nad seda teevad, seda ei oska öelda. Näiteks eelmine aasta Leto Svetil oli räme koef ja tegime pulli ning mõtlesime kilo peale panna aga selle sündmuse maksimaalne panus oli ainult 250 või 500 krooni.

hotcocacola
07.06.09, 16:10
F1s võitis Button, 10$ panin, 20$ sain --> +10$ profit
Tegin ka mingisuguse 4se duubli head-to-head, 6$ panin, 9,27$ sain --> +3,27$ profit

Tegin ka 13 mängulise kombo, kus mängin 10-fold süsteemiga, seega tahab tulla, 14$ panin.

:)

ranka
10.06.09, 06:54
Tänasel mängul Portugali võit on enam, kui kindel?

EDIT: Igastahes tõmbasin triost kogu rolli järgi, 1900 jäi alles ning selle lükkasin Portugali peale. Olen sisimas Eesti võidu poolt aga kahjuks ei saa raha põletada.

Lutzky
10.06.09, 07:25
Obv, et Portugal võidab.

hotcocacola
10.06.09, 08:32
wau ranka :D
ma eeldan et räägid eurodest :D

ma ise unibetis tegin kombo: Est- Port (2) ning Bosnia - Omaan (1).

Bosnia mängis eile ja lõi 90ndal minutil 2:1 võiduvärava, jejejee!
Tõenäoliselt Portugal võtab täna võidu, loodetavasti Eesti ei hakka mingit viiki ettekujutama vms...
720 panin ja ca 1450 saan võita :)

Maheaatom
10.06.09, 09:24
Eesti-Portugali mängu suhtun ma teatud umbusuga. Portugalil pole nagu võita mitte midagi, Eestil peaks aga motivatsiooni küllaga olema. Hetkel on Triobetis koef 1.37 Portugalile, mis eeldab et Betfairis peaks ta tulema nii 1,50 kanti. Koef on muidugi hea, ei saa salata. Sotniku või paar ($) võib ju Portugali peale visata aga mingeid suuri panuseid ($1000+) mina küll teha ei julgeks.

Purz
10.06.09, 12:06
Ma ei näe küll mingit varianti, et Eesti siit viigi välja võitleb. Klassivahe on liiga suur!

Svenza
10.06.09, 12:14
Heh, ise just vastupidiselt Maheaatomile mõtlen praegu elu suurimat laksu sisse panna Portugali peale. Come on, ärme liialt ette kujutame endale. Üks on ikkagi maailma tippmeeskond ja teine mudaliiga sats, patriotism ei maksa siin midagi.
Btw. Portugali kurss on Betfairis suht sama 1.39, viik on 5 ja Eesti võit 11. Kaks viimast on paremad kui Triobeti pakutavad. Sorry, aga lihtsalt ei ole usku Eestisse... need Aafrika poisid on maailam edetabelis 125., kaitsele ei keskendunud, Eesti omas palli ja pidigi võitma. Aga Portugal FIFA edetabeli 10. meeskond ei lase eestlastel palliga midagi ette võtta. Siiamaani on kohtutud kuuel korral, Eesti on kõik korrad lutti saanud, ma ei näe põhjust miks see muutuma peaks, üldskoor 18-1 ! Ausõna mehed, ei näe šanssi. Samas ma ei kujuta ette mis adrekas mul ketrama hakkab kui seis on 0-0 ja 80 minti mängitud. :)

Pealegi, kus mängivad Portugali mehed ja mis liigades meie mehed. Juventus, AEK, Valencia, Chelsea, ManU, West Ham pluss Portugali kõrgliiga. Meie Fc Flora ja Levadia siin eriti pilli ei puhu

Svenza
10.06.09, 12:27
Inglismaal üks mees pani oma maja panti kunagi ja siis panustas ManU-le kui see mängis FA CUPi avavoorus 3nda liiga meeskonnaga. 200K£ lükkas vahele 1.1 kursiga ja ManU võitis. Tra, mul käed värisevad praegu ja adrekat pumpab täiega, Triobet on lahti ja käsi läheb selle bet nupu poole.

Tarmonator
10.06.09, 12:29
Inglismaal üks mees pani oma maja panti kunagi ja siis panustas ManU-le kui see mängis FA CUPi avavoorus 3nda liiga meeskonnaga. 200K£ lükkas vahele 1.1 kursiga ja ManU võitis. Tra, mul käed värisevad praegu ja adrekat pumpab täiega, Triobet on lahti ja käsi läheb selle bet nupu poole.


jube raisk...olgu või ManU ja olgu või eesti viienda liiga võistkond...krt sellist betti ei julgeks elus teha ::)

Svenza
10.06.09, 12:46
Huh, samas ma leidsin enda jaoks suht kuldse beti praegu.
Both teams to score: Yes 1.95 No 1.75
Hmmm, seletage mulle ka ära kuidas te näeksite Eestit väravat löömas kui palli valdab Portugal 65%, õhus või audis on 25% ja 10% on Eesti käes ja seda ka omal väljakupoolel?

Lutzky
10.06.09, 12:47
penalt
kogemata kobistamine

er1k
10.06.09, 13:00
Heh, ise just vastupidiselt Maheaatomile mõtlen praegu elu suurimat laksu sisse panna Portugali peale. Come on, ärme liialt ette kujutame endale. Üks on ikkagi maailma tippmeeskond ja teine mudaliiga sats, patriotism ei maksa siin midagi.
Btw. Portugali kurss on Betfairis suht sama 1.39, viik on 5 ja Eesti võit 11. Kaks viimast on paremad kui Triobeti pakutavad. Sorry, aga lihtsalt ei ole usku Eestisse... need Aafrika poisid on maailam edetabelis 125., kaitsele ei keskendunud, Eesti omas palli ja pidigi võitma. Aga Portugal FIFA edetabeli 10. meeskond ei lase eestlastel palliga midagi ette võtta. Siiamaani on kohtutud kuuel korral, Eesti on kõik korrad lutti saanud, ma ei näe põhjust miks see muutuma peaks, üldskoor 18-1 ! Ausõna mehed, ei näe šanssi. Samas ma ei kujuta ette mis adrekas mul ketrama hakkab kui seis on 0-0 ja 80 minti mängitud. :)

Pealegi, kus mängivad Portugali mehed ja mis liigades meie mehed. Juventus, AEK, Valencia, Chelsea, ManU, West Ham pluss Portugali kõrgliiga. Meie Fc Flora ja Levadia siin eriti pilli ei puhu


Ma ei tea..... Portugalile suht pohhui see mäng, kümneid staare koju jäetud ja ühtki agenti teadaolevalt mehi vaatama ei tule. Rohkem nagu trenni eest. Eestlastel jälle motivatsioon põhjas, Mart Poomi hüvastijätt ja Eesti jalgpall 100.

EGERT
10.06.09, 13:01
Btw. Portugali kurss on Betfairis suht sama 1.39, viik on 5 ja Eesti võit 11



Huh, samas ma leidsin enda jaoks suht kuldse beti praegu.
Both teams to score: Yes 1.95 No 1.75

Selgitage, kui ma eksin, aga kas siin mitte võimalik arbitreerida ei ole (pidades viiki näiteks ebatõenäoliseks)? Näiteks

1:0.15 suhtele POR/EST (iga 1 ühiku kohta, mis läheb portugalile, paneme 0.15 ühikut eestile)
Portugali võidu pohul 1:1.39'le, millest puhaskasum 0.14 ühikut (seda saab veel võimendada sellega, et mõlemad meeskonnad ei löö väravat - ajalooline statistika)
Eesti võidu puhul siis 1:11, millest puhaskasum 0.50 ühikut

??

vsiu100
10.06.09, 13:33
panin for fun combo bette(6x100 eek) skooridele ja mõne teise mängu tulemusega, coefid 18 - 283. :D
eeldus, et portugal lööb min 2 väravat.....

Rage
10.06.09, 13:48
Täna on TV3-s lotokolmapäev ja teie räägite spordile panustamisest? ::) Igatahes kõik rahad jõuidsid FTPst ilusti pangakontole ja varsti kavas minna selverisse lotopoodi.
www.eestiloto.ee tee sinna kasutaja ja voilaa käib piletite ostmine väga kergelt ja kiirelt.. ma never viitsin kuhugi ostma ronida:-D p.s. selleks ajaks kui TV's saade algab on sul juba tulemused teada.

kivisaba
10.06.09, 14:03
Ei, ei seal konto olemas, aga mulle meeldib, kui masin trükib 200 piletit ning järjekorras muutuvad inimesed natuke pahaseks.

sa mõled et rebid aga kui ma pühapäeval kõneaega ostmas käisin selveri infletis siis mingi vanamees võttis ligi tonni eest viikinguid ja bingosid. olin nagu :O

Svenza
10.06.09, 14:10
Hallloooo, nagu mismõttes??? Portugali meeskonnas on kõik tippklubide mängijad. Ja nad jooksevad lihtsalt Eesti koondisest üle. Ükski proff ei tule kaotama. Seda enam kui superstaarid on koju jäänud. Ükski Eesti koondislane ei pääseks Portugali koondisse, küll aga pääseks kõik Portugali varumehed Eesti koondisesse. Unustage patriotism ja võtke easy money mida kandikul pakutakse. 1.39 läks Betfairi litter sisse. Ja kes actionit tahab saada, võib täna minu juurde vaatama tulla :)

Arcticman
10.06.09, 14:20
kurat ma panin 50 kr kanepi võidu peale, kuna eeltöö suht näitas seda. kanepi on võitnud kahest mängust kaks korda oma vastast, esimene ring oli kanepil mänguvaba, kanep reitingus 24 kohal vastane 61 ning kanepi konf oli 2.01 unibetis. nüüd lugesin, et kanepi vigastuse tõttu ei osale. kas läheb siis ikkagi kaotusena kirja ? samas on kanepi mäng veel unibetis üleval. vastase konf on 1.60, kui tema peale praegu panustada/oleks panustanud siis läheb see võiduna kirja ?

kivisaba
10.06.09, 14:21
Hallloooo, nagu mismõttes??? Portugali meeskonnas on kõik tippklubide mängijad. Ja nad jooksevad lihtsalt Eesti koondisest üle. Ükski proff ei tule kaotama. Seda enam kui superstaarid on koju jäänud. Ükski Eesti koondislane ei pääseks Portugali koondisse, küll aga pääseks kõik Portugali varumehed Eesti koondisesse. Unustage patriotism ja võtke easy money mida kandikul pakutakse. 1.39 läks Betfairi litter sisse. Ja kes actionit tahab saada, võib täna minu juurde vaatama tulla :)

summa ?

Arcticman
10.06.09, 14:23
1.39 läks Betfairi litter sisse.

1k kui ma jutust õigesti aru sain.

jrgn hell
10.06.09, 14:30
pange igaks juhuks 10 euri eesti peale ka. Äkki juhtub täna ime. Ise ei usu muiudgi. Ootavad, et pall nendeni veereks, mitte vastupidi on tavaline tradistioon. Võib-olla ainult kui Taavi rähn väljakule saab. Ta ikkagi näidanud, et suudab tähtsatel mängudel, suurtel staadionitel skoorida.
Just lugesin (FTP saadab neid kirju) kuidas Mike Matusowil oli AA, limit turnal ja vastas oli vendadel KK ja QQ, preflop cap ja lfop Q44, bet QQlt, call KK ja AA, Matusowi oma jutu järgi pani vennad suht täpselt käte peale ja, et kui maha mingi imega jookseb ta A, siis saab vägeva stacki ja võib ära võita ja turn siis K, Ja jälle bet/call ja ta ka call ja river A

Imesid juhtub

Provoker
10.06.09, 14:33
Paninsiis triobeti sendid Portugali võidu peale. 1.36 koefiga.

hotcocacola
10.06.09, 14:43
tegin väga palju panuseid, eri kohtades (kus raha on ;D)

Portugal peab võitma! Loodetavasti 2 väravaga.

Leidsin mitmeid häid koefe:
[x] Luxembourg U21 - Ungari U21 , ungari võidukoef 1,3
[x] Eesti - Portugal , händikäp 1:0 eestlastele, siis on portugali koef vist 2
[x] Ukraina - Kasahid , händi kasahhidele 1:0, koef 1,4 ukrainale (NUTS), sama on Fääri Saarte - Serbiaga.

Ja mingi 2,5-3,5ne kombo teha on suht nuts
Tegin mõne suurema kah, kahjuks Jaapan tegi Katariga 1:1 viigi. Vaatasin teist poolaega netist, no anna abi...reaalne seis oleks pidanud olema 4:1 või 5:1, kuna Katar ei pääsenud üle poole platsigi, rõve press ja mitmed võimalused...:(


Igastahes tänased tippsündmused:
Kui Portugal võidab, siis 1450 on koheselt marjas. ::)
Kui Ukraina ja Serbia võidavad kahe väravaga oma vastaseid, siis on ulmelt pappi voolamas ::)

ei taha ühtegi üllatust enam näha!

hotcocacola
10.06.09, 14:46
Huh, samas ma leidsin enda jaoks suht kuldse beti praegu.
Both teams to score: Yes 1.95 No 1.75
Hmmm, seletage mulle ka ära kuidas te näeksite Eestit väravat löömas kui palli valdab Portugal 65%, õhus või audis on 25% ja 10% on Eesti käes ja seda ka omal väljakupoolel?


tra kui hea koef ju... NO 1.75....miks ma ei näinud seda :S.....KURAT

ranka
10.06.09, 17:59
wau ranka :D
ma eeldan et räägid eurodest :D

ma ise unibetis tegin kombo: Est- Port (2) ning Bosnia - Omaan (1).

Bosnia mängis eile ja lõi 90ndal minutil 2:1 võiduvärava, jejejee!
Tõenäoliselt Portugal võtab täna võidu, loodetavasti Eesti ei hakka mingit viiki ettekujutama vms...
720 panin ja ca 1450 saan võita :)


EEKID. TrioBetis ei saaks never 2000 eurot panna sellise mängu peale...



Inglismaal üks mees pani oma maja panti kunagi ja siis panustas ManU-le kui see mängis FA CUPi avavoorus 3nda liiga meeskonnaga. 200K£ lükkas vahele 1.1 kursiga ja ManU võitis. Tra, mul käed värisevad praegu ja adrekat pumpab täiega, Triobet on lahti ja käsi läheb selle bet nupu poole.


Palju sa panna tahad, et siis käed värisevad? Oleks mul TrioBetis normaalne roll olnud, oleksin toppinud sinna min. $1k.



Hallloooo, nagu mismõttes??? Portugali meeskonnas on kõik tippklubide mängijad. Ja nad jooksevad lihtsalt Eesti koondisest üle. Ükski proff ei tule kaotama. Seda enam kui superstaarid on koju jäänud. Ükski Eesti koondislane ei pääseks Portugali koondisse, küll aga pääseks kõik Portugali varumehed Eesti koondisesse. Unustage patriotism ja võtke easy money mida kandikul pakutakse. 1.39 läks Betfairi litter sisse. Ja kes actionit tahab saada, võib täna minu juurde vaatama tulla :)


Damn, betfairis ikka head koefid ja TrioBet räigelt koonerdab, ma sain Triost 1.37 koefiga. Sinu juurde tuleks küll, kui sa nii kaugel koopas ei elaks... Aa ja isegi korra mõtlesin, et läheks Lilleküla Staadionile mängu vaatama aga ärkasin liiga hilja üles. Samuti ilm jube kahtlane ja enam ei tundugi olevat nii hea mõte aga elus korra tahaks suurel staadionil ära käia suurel mängul.

Edu kõigile panustajatele! :)

Maheaatom
10.06.09, 18:34
1,43 hetkel Betfairis Portugali koef. Üldjuhul kipuvad need koefid seal tõusma mida lähemale mäng jõuab, nii et 1.50 poleks mingi ime. Panustan vahemikus $200-$500, koef on lihtsalt niivõrd hea.

vennike
10.06.09, 18:47
1,43 hetkel Betfairis Portugali koef. Üldjuhul kipuvad need koefid seal tõusma mida lähemale mäng jõuab, nii et 1.50 poleks mingi ime. Panustan vahemikus $200-$500, koef on lihtsalt niivõrd hea.


läheb £300 portugali peale.

leits
10.06.09, 18:49
fcking ma ei ol seda betfairi asja selgeks saand .. tra seal on so fucking keeruline bettida

leits
10.06.09, 18:54
Valikud
Pank Kuupäev Mängud Tulemused Panus Koefitsiendid Staatus
10.06.2009 21:50 Itaalia - Uus Meremaa (Täpne skoor)
2-0 5.50 +450 9/2 Ootel
10.06.2009 21:30 Eesti - Portugal (Täpne skoor)
0-2 5.75 +475 19/4 Ootel
Panused
Süsteempanused Koefitsiendid kokku # Panused EEK
Sinu panus EEK
Kombo EEK
Võidud kokku*
Kombo 31.63 +3063 3063/100 1 x 222.0 = 222,00 7.020,75
Kokku 1 222,00 7.020,75


on hittimis tunne

Johnny Jazz
10.06.09, 19:06
Kiire küsimus teadjatele, nt. Maheaatom? Vabandan kohe ära, et veidi off-topic. Igatahes tahaks ka paar tummisemat sorti panust panna Betfairis. Kasutajat mul seal aga (veel) pole.

Küsimus siis selles, et kas võin südamerahuga lihsalt otse registreerida või on see Sportsbetting osa seal Betfair Pokeriga seotud (kuhu regades tahaksin kindlasti kõigepealt mingit soodsat rakeback deali otsida) või on muid boonuseid vms, millest peaksin teadlik olema?

Svenza
10.06.09, 19:08
Never ever ei jää samad skoorid leits. Ja ausalt. Mõtle positiivselt, 4-0 on olemas, 5-1... pane millegi lustlikku peale 10 EEKi. Saad sihukese elu kombo, et lastelastelegi jääd meenutama veel :D
Tra, mul tulevad vaprusevärinad varsti peale... adrekas hakkab tõusma... Õlled ilusti kapis külmas, varsti tuleb neid lahmima hakata.

vennike
10.06.09, 19:11
karjuge seisu ka palun siis, mul telku siukest asja ei näita :/

lenC
10.06.09, 19:14
karjuge seisu ka palun siis, mul telku siukest asja ei näita :/

Seisu saad ise jälgida http://livescore.com/ , väga soliidne ja kiire leht.

Ja kuna ma ise täna ei beti, siis ilmselgelt loodan, et Eesti üllatab :P

Svenza
10.06.09, 19:21
Kui Eesti täna üllatama peaks, ma otsin mõne mehe kodu üles ja võtan tikud ning bensiini kaasa. Kusagil Tallinnas ja selle ümbruses lähevad 11 kodu põlema kogemata :D

lenC
10.06.09, 19:25
Kui Eesti täna üllatama peaks, ma otsin mõne mehe kodu üles ja võtan tikud ning bensiini kaasa. Kusagil Tallinnas ja selle ümbruses lähevad 11 kodu põlema kogemata :D

ei-ei, milles siis eestlased süüdi oleks, kui Pablod failivad, siis pead ikka Lissaboni kandis püromaanitsema :D

ranka
10.06.09, 19:37
Never ever ei jää samad skoorid leits. Ja ausalt. Mõtle positiivselt, 4-0 on olemas, 5-1... pane millegi lustlikku peale 10 EEKi. Saad sihukese elu kombo, et lastelastelegi jääd meenutama veel :D
Tra, mul tulevad vaprusevärinad varsti peale... adrekas hakkab tõusma... Õlled ilusti kapis külmas, varsti tuleb neid lahmima hakata.


PALJU SA PAPPI SIIS PEALE PANID?!

vennike
10.06.09, 19:43
ma mõtlesin veel nuppe lükata, aga konsulteerisin elukutselisega enne igaks juhuks. see ütles, et tegu siiski vaid sõpruskohtumisega ja kõike oma raha väga pole mõtet lükata... dno siis...

Svenza
10.06.09, 19:48
PALJU SA PAPPI SIIS PEALE PANID?!

Kui too inglise härra pani maja, siis ma panin üürikorteri :D

Maheaatom
10.06.09, 19:52
Mis Betfairi puutub, siis nende spordiennustus on kindlalt maailma parimate koefidega ning tähendab spordipanustajale umbes sama, mida pokkerimängijale Pokerstars. Aga pokker, kasiino ja muu värk jätab vähemasti mind seal üsnagi külmaks. Liitumisel soovitaksin pisut netis ringi vaadata - vähemasti mõni aeg tagasi pakuti näiteks tasuta bette sportsbooki (kuni £25) ja muud huvitavat. Mis rakebacki puudutab, siis tõepoolest - seda Betfairi pokkeritoas saab (selleks tuleb mõistagi liituda läbi vahendaja linkide), kuid pärast nende eemaldumist Cryptost pole mina seal küll kunagi mängida viitsinud. Rakeback sportsbookist on tühine ning kui pokkerit pole seal plaanis mängima hakata, pole ka läbi rakeback-vahendaja liitumine niivõrd vajalik. Ma ei ole selles kindel, kuid arvan,et Betfairil on üks tracker, mis käib nii spordiennustusele, pokkerile ja kasiinole ning affiliate saab tulu neist kõigest kolmest...nii, et tehke sellest vihjest omad järeldused ;)

Midagi üle mõistuse rasket ei ole ei arveldamisel ega lihtsate panuste tegemisel. Rahade liigutamine läbi MB ja Netelleri käib väga kenasti ning Betfairil on ka SEB-s arve olemas.

Johnny Jazz
10.06.09, 20:12
Omg, lifetilt. Hakkasin kiirelt Betfairi kontot regama ning samal ajal siis Starsist cashout Moneybookersisse. Ilmselgelt olen aga ~46h tagasi teinud Starsi $10 depositi, et nende Reload Freerollide (mida ma elusees niikuinii ei viitsi mängida!) Ticket saada. Ilmselgelt nüüd enne 2 tundi mingeid rahasid liigutada ei saa ning miljonid jäävad bettimata.

Eks ma ole siis nüüd Eesti poolt! Kui peakski mingi ime sündima, võib päääris mõnus tunne olla. Vihje: ma siin mõtlesin ka varade pantimise peale :D

hotcocacola
10.06.09, 20:25
Ukraina alustas masendavalt, jäi 1:0 taha, siis terve poolaja ründas, lõi 1:1. Teise poolaja alguses pani 2:1 :D, nüüd vaja 1 veel lüüa...cmon....samas, rõve press on ;D
Serbia mäng algas ka, loodetavasti fääri smurfid ei saa tuhkagi aru ja löövad ise endale 2 tykki :D

Svenza
10.06.09, 20:27
ma mõtlesin veel nuppe lükata, aga konsulteerisin elukutselisega enne igaks juhuks. see ütles, et tegu siiski vaid sõpruskohtumisega ja kõike oma raha väga pole mõtet lükata... dno siis...


Minu pärast võivad siin Maradona, Pele ja 177 elukutselist nõua anda, aga fakt jääb faktiks... sisuliselt pannakse praegu Sapakas vs Porche joonele.

ranka
10.06.09, 20:27
Tra mul ei tule selle kommentaatori nimi meele aga vaadake, kuidas tal käsi väriseb (mikri järig saab aru)

Oliverk
10.06.09, 20:28
Porschel bena pole teeb sapakas ka ära.

Svenza
10.06.09, 20:31
Portugal alustas 4-3-3 formatsioonis, Eestil 4-5-1. Haige press saab olema ma kardan. Õigemini loodan :D

Svenza
10.06.09, 20:32
Tra mul ei tule selle kommentaatori nimi meele aga vaadake, kuidas tal käsi väriseb (mikri järig saab aru)

Kristjan Kalkun ja Indrek Zelinski

Stuudios oli Marko Valjupeer

ranka
10.06.09, 20:32
Läheb offtopikuks aga kust saaks tutikat Eesti särki osta?

EDIT: Ja peokunn on ka statkal ning ta käskis öelda, et kui keegi kollase suusamütsiga üle statka jookseb, siis on see tema :)

Svenza
10.06.09, 20:36
Läheb offtopikuks aga kust saaks tutikat Eesti särki osta?

EDIT: Ja peokunn on ka statkal ning ta käskis öelda, et kui keegi kollase suusamütsiga üle statka jookseb, siis on see tema :)

Sportlandist
Ja kui lähed mängule, siis koha peal müüakse ka alati

Svenza
10.06.09, 20:37
Btw. Porto kurss juba 1.46

Maheaatom
10.06.09, 20:37
Nii - ma sain $420 sisse 1,49-se koefiga. Kui pihta läheb, saan oma Eurovisiooni lollused tagasi.

Johnny Jazz
10.06.09, 20:39
Kas keegi oleks minu eest võimeline bettima Betfairis? Raha kannan insta Starsi transferiga ette ära. PM!!!
Obv mingi sümboolse tasu eest.

Svenza
10.06.09, 20:42
Eesti saab üle mõistuse palli vallata.
Aga samas on ikkagi kehv, et meil nii sitt meeskond on. Piiroja annab löögi alla, absurdelt mööda, täpselt kahe eesti mehe vahele, portugaallase jala peale.

Rage
10.06.09, 20:44
LMAOLMAOLMAO svenzal jäi süda seisma

ranka
10.06.09, 20:44
See oli napp...

hotcocacola
10.06.09, 20:44
Purje, kutil ikka kõver pea ;D, ÕNNEX !!!

Svenza
10.06.09, 20:44
Tra, tsurkad ei pinguta üldse
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa
Peaaegu, aga standard Eesti, oskas mööda lüüa 5 meetri pealt. Wtf is going opn?

ranka
10.06.09, 20:46
Kui Eesti võidab, siis läheb TrioBet pankrotti, sest palju patriootidest fishe panid pappi Eesti peale. Kui Portugal võidab, siis läheb ka TrioBet pankrotti, sest paljud panid oma varant panti. Ainukeseks pääsuks oleks viik...

Maheaatom
10.06.09, 20:46
Oleks eestlased sisse löönud, oleks koef kohe hüpanud. Mis oleks minu jaoks halb, sest betid on juba matchitud. Hetkel koef 1.52 peal

Svenza
10.06.09, 20:48
Tra, ma vist müün varsti maha. Kasseerin pigem kerge miinuse kui pankroti :D

ranka
10.06.09, 20:48
Kas bette saab maha kihlvekontorile tagasi ka müüa???

hotcocacola
10.06.09, 20:50
irw :D

traaa ukraina.....failis...kohe läbi, viimased sekundid....
nüüd vaid portugal mu ainuke out

Rage
10.06.09, 20:50
Tra, ma vist müün varsti maha. Kasseerin pigem kerge miinuse kui pankroti :D
ole nüüd.. adrekalaks on ka midagi väärt:-)

Svenza
10.06.09, 20:54
Kas bette saab maha kihlvekontorile tagasi ka müüa???

Betfairis saad ju . Hetkel 1.6 kursiga. Ma 1.39 ga panin. iga dollari pealt hävin 21 senti praegu

Oliverk
10.06.09, 20:54
Kui Rähn sisse pannakse siis lööb Portugali väravad tema ära kui murjanid ise löödud ei saa.

hotcocacola
10.06.09, 20:57
rahu :D, poolajaks on portugal 1:0 kohe raudselt ;)

hotcocacola
10.06.09, 21:02
ideaalne ;D, poom tõmmati välja ning külm värt sisse, nüüd võite kahureid laadida Zzz ::) ::) ::)


edit: 14' Italy 0 - 1 GOAL New Zealand

irw, itaalia võidukoef oli 1,1

ranka
10.06.09, 21:03
Poom läks, papp tuleb.

Svenza
10.06.09, 21:03
Nüüd kui Poomimart väljas, sai kokkulepe läbi. ALgab Portugali press ja 5-0 on tulekul.

neeme
10.06.09, 21:04
Pool võeti ära. :) Nyyd vast hakkavad väravad ka tulema. :P
Mul ka kombona all 2500 eek, 4.39 konf tuli kokku (5 asja kokku).
Tulemata on veel: 1. Porgugali võit Eesti üle (oleks pidanud ikka panema Eesti under 0.5, konf oli mingi 1.9) 2. Inglismaa värav 0-28 minutil Andorra vastu 3. Holland ja Norra üle 1.5 värava.

Mõnus summa tuleks küll.

hotcocacola
10.06.09, 21:05
Poom läks, papp tuleb.



IRWWWW

ranka
10.06.09, 21:09
Tots oleks surma saanud, kui pall üle värava lendas.

leits
10.06.09, 21:15
esimen bet h2vis .. portugali 1.64 .. panin tonni

Oliverk
10.06.09, 21:16
Murjamid on ikka täielik fail. Geelipäid pole siis sama head kui Viljandi Tulevik.

Rage
10.06.09, 21:18
icc.. svenza räägi välja siis.. palju pappi huugama panid? poolaja tulemus teeb vaikselt närviliseks?

Oliverk
10.06.09, 21:19
Ma müüks beti ammu maha kui see võimalik oleks :D

Maheaatom
10.06.09, 21:20
Poolajaks Portugali koef 1,85

ranka
10.06.09, 21:20
Positiivne on see, et esimese poolajal jäin $1.3k pokkeriga plussi... Vend ütles ka ,et igav mäng ja mängis freeroll voodis ja nüüd pööran pea, kutt norskab.

Arcticman
10.06.09, 21:20
Nani lööb ära ka 60 minutil. :D tahtsin venemaa võidu peale panna konf oli ka jube hea, aga jäin hiljaks. :(

neeme
10.06.09, 21:22
Nii Inglismaa juba lõi kiirelt oma värava ära.

2 asja veel siis...
Kurat see Holland - Norra ikka 0-0 !

Natuke jama rsk.


EDIT: Holland läks juhtima 1-0 :)!!!
Niiet seal mängus vaja yhte väravat veel vaja näha... ykskõik kumma poolt... ja siis portugali võitu... ja pilet on kodus! :)

arvamusliider
10.06.09, 21:28
Täna tuli bingos päris hea ROI. 60sisse ---> 3600kopikatega välja. ROI 60.

Johnny Jazz
10.06.09, 21:30
Täna tuli bingos päris hea ROI. 60sisse ---> 3600kopikatega välja. ROI 6000.


FYP

arvamusliider
10.06.09, 21:33
Tramaeivõi, vaatasin onlinest järgi oli ka 1 pall jackpotist puudu.

B8 vihkan seda numbrit tänasest.

ranka
10.06.09, 21:40
Olin läppariga köögis, kuulen, et jube-jueb kisa ja kommentaatorid karjuvad. Jooksin kiirelt läppar süles vaatama, mis toimub ja nii, et ekraan käis hea pauguga vastu uksepiita. Joppas, et ekraan terveks jäi...

leits
10.06.09, 21:43
tra ma ei n2e hetkel kohta kust portugal ära lööks :D
-222 on juba olemas ... -1k ei tahaks juurde :D

Svenza
10.06.09, 21:46
Ma panen varsti counterbeti eesti peale...

ranka
10.06.09, 21:46
Ma panen varsti counterbeti eesti peale...


Mis see tähendab?

Oliverk
10.06.09, 21:47
Portugal peale on löönud üldse?. Ei mäleta hetkel.

aga jah kui Portugal ära ei hiti siis Trio konto ametlikult nullis :D

ranka
10.06.09, 21:54
Eesti teeb rohkem peale lööke, kui Portugal. Ei imesta, kui matsh lõppeb 1:0 Eesti kasuks või viigina.

ranka
10.06.09, 21:54
Portugal peale on löönud üldse?. Ei mäleta hetkel.

aga jah kui Portugal ära ei hiti siis Trio konto ametlikult nullis :D


Sa pole ainus, kes laostub... Vähemalt Triobetis

leits
10.06.09, 21:55
ei tea jah mis neil idikatel viga on .. loodan te eestile lyyakse lõpus ära

Oliverk
10.06.09, 21:55
Ei pabla. Panin ainult nö sendid mängu aga hetkel loodan ammu juba Eesti võitu. Pohh sellest betis :D

Svenza
10.06.09, 21:57
Tähendab , viimane aeg veel 9.00 kursiga Eestile panna
Siis saaks midagi tagasi... :)

leits
10.06.09, 21:57
tra mu 1k bet ei oönud hea tundub

ranka
10.06.09, 21:59
See ei ole õige portugali mäng!! Tra ei mingeid rünnakuid, niisama passiivselt annavad söötu ja kõik.

leits
10.06.09, 22:00
tea jah mis toimub, kas ei taha võita v mis nuss on

neeme
10.06.09, 22:01
Nii holland lasi teise värava ka ära...
ainult portugali võit veel... tra mai tea kui see ***** peaks minema. :S::SS


2500 EEK ---> 11000 EEK or 2500 EEK ---> 0 EEK...

Svenza
10.06.09, 22:05
Lohutan juba sellega ennast : et sitta see korter, hea et maja ei läinud :D

hotcocacola
10.06.09, 22:06
TRA KYLL KURADI VÄRDJAD PEDEHIINLASED AKA PORTUGAALLASED, LÖÖGE KOLL!!!

Arcticman
10.06.09, 22:06
nüüd tuleb ka


EDIT: vägaväga mannetud rünnakud ikka portugalil, eestil kohati ilusamad.

Oliverk
10.06.09, 22:07
Oleks pidand panema eesti viigi ja itaalia kaotuse kombo. Hollandi võidu ka sisse. Peale seda palmi alla kolima.

ranka
10.06.09, 22:07
TRA KYLL KURADI VÄRDJAD PEDEHIINLASED AKA PORTUGAALLASED, LÖÖGE KOLL!!!


Tõeline patrioot! :)

Svenza
10.06.09, 22:08
Eesti 14.5... ainuke võimalus break even või plussi saada

leits
10.06.09, 22:08
siit j22b viik .. m olen loobunud oma 1kst

hotcocacola
10.06.09, 22:09
Oleks pidand panema eesti viigi ja itaalia kaotuse kombo. Hollandi võidu ka sisse. Peale seda palmi alla kolima.


sa oleks rikkam kui armin karu ...:D

ranka
10.06.09, 22:11
Tra, kui tilti see ajab mind.

Svenza
10.06.09, 22:12
Tra, kui 3 minti on lõpuni , ma panen Eesti peale, praegu juba 32.00 kurss

leits
10.06.09, 22:12
nii on poisid, tulem parem grindida .. siit raha ei saa :)

ranka
10.06.09, 22:13
Tra, kui 3 minti on lõpuni , ma panen Eesti peale, praegu juba 32.00 kurss



Ja kui siis portugal võidab, siis svenza on kogu järgneva elu kiilakas.... Sest vihast kukuvad kõik juuksed ära :)

Johnny Jazz
10.06.09, 22:15
Uibljääääää :) Loodan ikka, et tuleb ära teil, aga endal on hetkel päris rahulolev tunne - elutilt nagu luuga pühitud :D

Rage
10.06.09, 22:15
blät.. kõht juba valus selle topicu lugemisest ja irwitamisest

Oliverk
10.06.09, 22:16
TRAAA peaaegu

ranka
10.06.09, 22:17
MIDA ***** NA NEID KAUGLÖÖKE TEEVAD FUCKING TAUNID.

hotcocacola
10.06.09, 22:17
mida ***** portugali vennad korraldavad, palun selgitage



MIDA *****

MIDA VITTOOOO







TÜRA, mis HUGO ALMEIDA, mine edasi, sööda...vms, MIS KIRVEST SA PANED PPPPPPPPPPPUTTSADÄlöfopdahkgsd

ranka
10.06.09, 22:17
blät.. kõht juba valus selle topicu lugemisest ja irwitamisest


KUI PORTUGAL EI VÕIDA, SIIS ON POOL FOORUMIT 10NL-IS TAGASI :p

ranka
10.06.09, 22:18
EBAREAAALNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Oliverk
10.06.09, 22:19
Nii nuts mäng Eesti poolt tegelt. Võimalusi on olnud sitaks ja palli hoiaavd ka ilusti.

Supsti
10.06.09, 22:19
Eestilt ikka väga ilus teine poolaeg. :heart:

hotcocacola
10.06.09, 22:19
bruno alves, kõige resultatiivsem portugali mängija...noo misasja, mix te varem ei pannud tedaTRAAAAAAAAA

hotcocacola
10.06.09, 22:19
KUI PORTUGAL EI VÕIDA, SIIS ON POOL FOORUMIT 10NL-IS TAGASI :p



IRWWWWWWWWWWW :D

leits
10.06.09, 22:20
Eestilt ikka väga ilus teine poolaeg. :heart:


lol, portugalilt üli sitt pigem

leits
10.06.09, 22:20
üleajal löödud v2rvad minu meeles ei loe ka?

Arcticman
10.06.09, 22:20
bruno alves, kõige resultatiivsem portugali mängija...noo misasja, mix te varem ei pannud tedaTRAAAAAAAAA


haha, kaitsja :D

Supsti
10.06.09, 22:20
lol, portugalilt üli **** pigem

Vaata mehi, kes seal platsil jooksevad? Sa oled jalgpallis vist ikka puhta võhik.

hotcocacola
10.06.09, 22:21
4 m inta TÜRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MIDA TE TEETE PEDEHIINLASED :S::S:S:S:S:S

ranka
10.06.09, 22:21
VIIMASED 3.5MINUTIT. PLIIZ ONE TIME, TEHKE SEE SUCKOUT TRA.