PDA

View Full Version : 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise



timz0333
21.03.12, 11:33
Vastane suht tundmatu 30 kätt lauas aga ilmselgelt kaotav ja mängib palju käsi limp/callib näiteks UTG.
Esimene 3bet 30 käe jooksul. Korra on mind ck/raisenud KKA laual ck turn A ja fold riveril PSB-ile.

Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1696271 (http://www.handconverter.com/hands/1696271)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (CO): $15.96
BTN: $8.96
SB: $14.09
BB: $10.00
UTG: $4.00
MP: $15.38

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with Q :diamond: A :club:
2 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, SB raises to $1, 1 fold, Hero calls $0.70

Flop: ($2.10) 6 :diamond: Q :heart: 4 :club: (2 players)
SB checks, Hero bets $1.30, SB calls $1.30

Turn: ($4.70) 2 :club: (2 players)
SB checks, Hero bets $3.00, SB raises to $6

antnx
21.03.12, 14:43
Callin ja pot controllin riveris. Nuppude peale ei taha mängida, board pole drawine, va mõned combod mis turnis tekivad.

fyte
21.03.12, 15:26
Antud info puhul foldi ei leiaks, kuna eeldatavasti võib ta halvemat Qx nii mängida (pre loose range) ja AAle ka blocker olemas. Call & call seems good.

Callin ja pot controllin riveris. Nuppude peale ei taha mängida, board pole drawine, va mõned combod mis turnis tekivad.
Nuppude peale ei taha mängida? Paraku just seda sa teedki, kui kirjutasid, et callid turni - riveriks on eff stack u 6.5$ ja pot 16.5$, seega "call turn, fold river" liin on suht kohutav. Ja sellisele turni actionile järgneb vähemalt 90% ajast riveri shove.
Kui põhjust arvata, et ta ei 3beti lightilt, siis fold turn & next hand.

kjmrc
21.03.12, 15:44
Kas see minraise turnil ei kõla nagu parem käsi kui meie tptk?

E: Ma ei tahaks siin küll stäkkide peale mängida. Kui ma teaks, et riveri liin läheb ck/ck, siis ma vast turni raise calliksin.. üldjuhul tahaks nats foldida.. mis sest et tal võib siin nõrgem Qx olla, aga on ka palju muid kombinatsioone, millest taga oleme a'la setid, 2p käed.. kuna tegemist fishiga siis võivad ükskõik millega vahest 3bettida. Makes sense?

camu
21.03.12, 16:06
Ma potkontrolliks turni pigem. Dunno kui õige see on.
Antud hetkel peaks foldima ilmselt.

The_Meer
21.03.12, 17:27
mina ei pot controlli turni ja kui vastane riveri checkib , siis on see easy value shove minumeelest, kuna ta ei checki seal kunagi paremat lehte

fyte
21.03.12, 17:39
Kas see minraise turnil ei kõla nagu parem käsi kui meie tptk?

E: Ma ei tahaks siin küll stäkkide peale mängida. Kui ma teaks, et riveri liin läheb ck/ck, siis ma vast turni raise calliksin.. üldjuhul tahaks nats foldida.. mis sest et tal võib siin nõrgem Qx olla, aga on ka palju muid kombinatsioone, millest taga oleme a'la setid, 2p käed.. kuna tegemist fishiga siis võivad ükskõik millega vahest 3bettida. Makes sense?
1 combo QQ
6 combot KK
3 combot AA

[ ] palju kombinatsioone


aga on ka palju muid kombinatsioone, millest taga oleme a'la setid, 2p käed.. kuna tegemist fishiga siis võivad ükskõik millega vahest 3bettida.
üsna absurdsed postitused sul imo. kas sulle tundub, et ennem on tal ranges Q6 (2pr) kui KQ, QJ, JJ etc käed?

HerrJanks
21.03.12, 17:41
Turni check oleks päris fine IMO, bet paneb ta suure hulga rangest foldima ja teatud käed bluffiks pöörama või tugevama raisema, ja siis ongi olukord mis nüüd käes, et ei tea mis teha...
Aga suure fishi vastu ei ole see vb päris õige lähenemine, jääb kindlasti valuet saamata...
Igatahes ma siin calliks ja calliks enamus rivereid, ja kui checkib shoven riveri for value

pikk28
21.03.12, 18:00
Turni check oleks päris fine IMO, bet paneb ta suure hulga rangest foldima ja teatud käed bluffiks pöörama või tugevama raisema, ja siis ongi olukord mis nüüd käes, et ei tea mis teha...
Aga suure fishi vastu ei ole see vb päris õige lähenemine, jääb kindlasti valuet saamata...
Igatahes ma siin calliks ja calliks enamus rivereid, ja kui checkib shoven riveri for value
millist riverit sa ei calli?

timz0333
21.03.12, 18:06
millist riverit sa ei calli?

K/J äkki?

fyte
21.03.12, 19:01
Ainus river, kus võiks vb kaaluda foldi on Kc, kuid seal ei muckiks ka vist. Turn callida ja J river foldida, saades ca 1:4,5 oddsid, on burning money for sure.

kjmrc
21.03.12, 19:28
1 combo QQ
6 combot KK
3 combot AA

[ ] palju kombinatsioone


üsna absurdsed postitused sul imo. kas sulle tundub, et ennem on tal ranges Q6 (2pr) kui KQ, QJ, JJ etc käed?

mis absurdsed postitused.. wtf nagu, loogiline, et tal võib seal olla KQ QJ JJ TT jne mida biidime aga on ka muid kombinatsioone, millest taga oleme. Lihtsalt see fish ei minraise eriti JJ/TT, pigem KK/AA/KQ/QJ/2pairs/setiga.. MINU kogemuste põhjal on minraise enamjaolt seda tähendanud, et olen taga olnud, lähtusin sellest loogikast praegu. AGA on muidugi alati ka QK/QJ/QT käed isegi, millega ta võib minraiseda. Lihtsalt ütlen, et kaaluks siin foldimist ja ma usun, et see pole paha mõte. Muidugi võime siin biitida paljusi käsi. Pole siin midagi absurdset.

anatoli grinder
21.03.12, 19:35
Lihtsalt ütlen, et kaaluks siin foldimist ja ma usun, et see pole paha mõte. Muidugi võime siin biitida paljusi käsi. Pole siin midagi absurdset.

Biidime paljusid käsi ,kaotame vähestele kätele ja ikka kaalud foldimist:S

kjmrc
21.03.12, 19:38
puhtalt selle minraise pärast, fishidele on minraisemine omapärane hea käega imo, niipalju kui olen tähele pannud.

emmimees
21.03.12, 20:18
Kui floppi järgi ei checki, siis turnis juba tahaks, ta ei calli sitemaga seal muidu ju. As played tahaks snapfoldida kui just mingi purjus tiltav maniakk pole vastas.

IMO

timz0333
21.03.12, 20:43
Ainus river, kus võiks vb kaaluda foldi on Kc, kuid seal ei muckiks ka vist. Turn callida ja J river foldida, saades ca 1:4,5 oddsid, on burning money for sure.

Sellepärast tulebki turnil ära otsustada kas call või fold, shove makes no sense imo.

q_q
21.03.12, 20:52
qj oleks siis calliks turn, aq-ga fold

fyte
21.03.12, 21:38
mis absurdsed postitused.. wtf nagu, loogiline, et tal võib seal olla KQ QJ JJ TT jne mida biidime aga on ka muid kombinatsioone, millest taga oleme. Lihtsalt see fish ei minraise eriti JJ/TT, pigem KK/AA/KQ/QJ/2pairs/setiga.. MINU kogemuste põhjal on minraise enamjaolt seda tähendanud, et olen taga olnud, lähtusin sellest loogikast praegu. AGA on muidugi alati ka QK/QJ/QT käed isegi, millega ta võib minraiseda. Lihtsalt ütlen, et kaaluks siin foldimist ja ma usun, et see pole paha mõte. Muidugi võime siin biitida paljusi käsi. Pole siin midagi absurdset.
Jah, absurdne on panna talle range' imelikud 2pr nagu Q4, Q6 etc kui ta 3bettis esimest korda 30 käe jooksul - kui tal nii lai range oleks, siis oleks tal turnil ka kõiksugu rea-/mastitõmbeid, pair+draw etc käsi ning isegi siis moodustaks setid jmt piisavalt väikese osa ta kogu rangest, et mitte TPTK 3b-potis foldida fishile, kes on võimeline veel kõigele lisaks ka bluffima.

timz0333
22.03.12, 08:22
Ma ei suutnud siin uskuda, et ta blufib või ülehindab nõrgemat TP ehk KQ ainult. Bluffida ta oleks võinud ju flopil, mis on väga kuiv. Foldisin ja minu rõõmuks avas SB 44.

kjmrc
22.03.12, 09:13
Mnja, ok, fyte, igatahes ma ütlen, et mina foldiksin turnis oma kogemuste põhjal ja vsjoooooo. Ei viitsi targutada siin mitu nädalat jutti, nagu näha oli villasel set.