PDA

View Full Version : Vastase scope graafik ja handrange



alaska
23.03.12, 11:23
Ei osanud kuhugi panna, tegin uue teema. Mul on millegipärast silma jäänud, et teatud sharkscope graafikutega mängijad teevad teatud olukordades sarnaseid liigutusi. Rääkisin ka sellest anduga, kes arvas, et ma olen lolliks läinud, aga ma ei saa sellest mõttest veel nii kergesti lahti.
Näiteks täna:

http://www.upload.ee/image/2188436/marting.JPG

Minuarust on viimaste tegemiste põhjal tegemist vastasega, kes muidu suudab mängu biitida, aga mingil hetkel läheb tilti ja ei mõtle enam selgelt.

Vastane mängis väga korralikult, ei teinud trikke ja oli solid fish. Avas oma ässasid ilusasti 3x, ei cbettinud, kui mööda läks jne. Piisav mingi madala limiidi biitimiseks.


Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1699110 (http://www.handconverter.com/hands/1699110)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: t480 24 BBs
Hero (BB): t520 26 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with 8 :club: J :club:
BTN/SB raises to t60, Hero calls t40

Flop: (t120) 5 :spade: T :club: 6 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: (t120) K :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: (t120) K :diamond: (2 players)
Hero bets t70

Final Pot: t120
Hero mucks 8 :club: J :club:
Hero wins t120
(Vastane näitas AQ)

nüüd mõned käed hiljem:

Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1699113 (http://www.handconverter.com/hands/1699113)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: t425 14.17 BBs
Hero (BB): t575 19.17 BBs

Pre Flop: (t45) Hero is BB with K :heart: K :spade:
BTN/SB raises to t150, Hero raises to t575 all in, BTN/SB calls t275 all in

Flop: (t850) 8 :spade: Q :heart: 7 :heart: (2 players - 2 are all in)

Turn: (t850) 4 :spade: (2 players - 2 are all in)

River: (t850) 7 :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t850
BTN/SB shows Q :spade: 5 :heart: (two pair, Queens and Sevens)
Hero shows K :heart: K :spade: (two pair, Kings and Sevens)
Hero wins t850


Põhimõtteliselt mida ma tahan öelda, et juba enne mängu graafikut vaadates mul jooksis ette selle mängu kulgemine, et kui ma näiteks coinflipiga võidan ja remachi saan, algab hull loose shovemine või 3bettimine. Ühesõnaga vastane hakkab mingeid suuri lollusi tegema mingil hetkel.
Kui tegemist on näiteks ühtlaselt langeva graafikuga ja tuhandeid mänge taga, siis tiltshovet peale käe kaotust näiteks ma ei kohta. Alati puhtalt for value.
Jätkub.

Chevy
23.03.12, 12:30
cliffs: kaotavad mängijad tiltavad rohkem:)

Cashmer
23.03.12, 14:31
tüüp biidib ´oma limiiti´, miskipärast käib kõrgemal laristamas. muud midagi.

graafikute lugemine tundub pigem horoskoop kui teadus.

MeelisV
23.03.12, 18:34
Esimeses käes, J8s, ei ole standard turnil betida (pool poti)? Saime fdraw ja vastane ei cbetinud flopil. Tihti võtame poti maha. Kui callitakse, siis on 9 flushikaarti ja tihti ka J ja 8 teevad seal best handi.

Selline vastane tundub jah enamvähem mängija, aga tilt on väga kerge tulema.

alaska
23.03.12, 18:46
See K ta checkback ranges, ei taha seal bettides mingit raiset callima hakata oma bacdooriga.
Samuti ei kiputa foldima oma Az seal, kuna nendearvates ma seda T-ga ei tee, kui K maha tuli.
Veel ei hakka see vend ka seda kunni bettima seal, niiet näen tasuta riveri.
Riveril loodan, et paneb Ax maha piisavalt tihti, selline betsize peaks olema sobiv..

andrjusa
25.03.12, 02:52
minu arust on tegemist tavalise hobimängijaga

andrus69
25.03.12, 10:01
.

Mr_Kenny
25.03.12, 15:09
Tõenäoliselt on graafik filtreetitud HTde jaoks.

Mr_Kenny
25.03.12, 15:14
1 käe river bet on imo terrible. Sa ei reppi oma sizinguga midagi.

alaska
25.03.12, 15:32
Järelikult reppisin, kui AQ maha pani. Sa loodad Jhigh-ga showdowni võita? Või su range on seal 100% value?

Mr_Kenny
25.03.12, 15:59
Ei, ta on retard kes ei oska handreadida lihtsalt. Küsin vastu, kas su range on turnil ainult Kx+? Ja actually jah, ma expectin et mu Jhi on vahest hea seal. Teaks paremini kui oleks ise tahga mänginud ja mingi clue oleks mis ta chk back range võiks olla sel boardil ja kas see erineb AP tendencitest mingil määral.

As played jah mu range on seal 100% value, cuz we cant rep shit and usually we're not getting any credit.

alaska
25.03.12, 16:22
Sul tõenäoliselt tähelepanuta jäänud ta 3x pre, mis on 99% käsi, mis ei ole väga hea postflop, A7+, 66-TT, vahel harva olen näinud ka KJ, KQ. Eeldasin, et on Ax, kui bettisin, oleksin valuebettinud igat kätt, mis boardile pihta sai. J high pole seal never hea.

alaska
25.03.12, 16:23
Ja Ax seal foldida pole kindlasti retarded, vaid tõenäoliselt best play mõtleva vastase vastu.

Mr_Kenny
25.03.12, 16:56
Sul tõenäoliselt tähelepanuta jäänud ta 3x pre, mis on 99% käsi, mis ei ole väga hea postflop, A7+, 66-TT, vahel harva olen näinud ka KJ, KQ. Eeldasin, et on Ax, kui bettisin, oleksin valuebettinud igat kätt, mis boardile pihta sai. J high pole seal never hea.

What?

Fakt et ta 3x muudab ta range tugevamaks siis ju. Palun vaata oma liini ja ütle mulle mis rangega sa riverisse jõuad ning ka reaalselt vbettida saad... Ei ole ju midagi nagu:)

Mr_Kenny
25.03.12, 16:58
Ja Ax seal foldida pole kindlasti retarded, vaid tõenäoliselt best play mõtleva vastase vastu.

Sa expectid et mingi random fish annab sulle creditit siis su expectationid on valed.

Mr_Kenny
25.03.12, 17:01
Küsin uuesti, mis rangega sa turni stabid.?

alaska
25.03.12, 17:52
Varem juba vastasin.


See K ta checkback ranges, ei taha seal bettides mingit raiset callima hakata oma bacdooriga.
Samuti ei kiputa foldima oma Az seal, kuna nendearvates ma seda T-ga ei tee, kui K maha tuli.
Veel ei hakka see vend ka seda kunni bettima seal, niiet näen tasuta riveri.
Riveril loodan, et paneb Ax maha piisavalt tihti, selline betsize peaks olema sobiv..


Mis sa siis soovitad? Check river, kuna ta ei foldi oma A kindlasti? Kui sa märkasid, tegu ei ole esimese käega mingi random hullu fishi vastu, juba graafik näitab, et tegemist on võitva mängijaga, kui ta tahab seda olla.


Vastane mängis väga korralikult, ei teinud trikke ja oli solid fish. Avas oma ässasid ilusasti 3x, ei cbettinud, kui mööda läks jne. Piisav mingi madala limiidi biitimiseks.

Konkreetset noted ära toodud, miks ma ta showdownvaluega käe peale võisin flopis panna (88, A8+) ja miks ma uskusin olevat mu 70 bet piisav tihti, et võita 120 chippi surnud raha keskel.

Ma ei tea, miks sa nii karmilt üldse vaidled, ühes postis mainid, et ma ei representi midagi, teises, et fish niikuinii ei handreadi.

Kuna tegemist hyperiga, siis sa oled iga mõne käe jooksul potis, mille võtab endale see, kes betib, kui sa see ei ole, võib see pikas perspektiivis väga suure miinuse toota.

Mr_Kenny
25.03.12, 19:48
See K ta checkback ranges, ei taha seal bettides mingit raiset callima hakata oma bacdooriga.
Samuti ei kiputa foldima oma Az seal, kuna nendearvates ma seda T-ga ei tee, kui K maha tuli.
Veel ei hakka see vend ka seda kunni bettima seal, niiet näen tasuta riveri.
Riveril loodan, et paneb Ax maha piisavalt tihti, selline betsize peaks olema sobiv..

Does not compute!
Ma ei mõista seda miks sa seda Kx kardad nii hullult, see on vaid osake tema chk back rangest.
Kui sa turnil stabid ainult Kx+ siis sa ei vbeti piisavalt thinnilt.

Miks sa arvad et ta kunni ei beti, ja kui sa seda arvad siis pole ju loogiline et ta su stabi raiseks.




Vastane mängis väga korralikult, ei teinud trikke ja oli solid fish. Avas oma ässasid ilusasti 3x, ei cbettinud, kui mööda läks jne. Piisav mingi madala limiidi biitimiseks.


Siin sa vihjad et tal on ka air chk back ranges.

All in all, ma ei mõista miks sa turni ei stabi!

Mr_Kenny
25.03.12, 20:04
Varem juba vastasin.




Mis sa siis soovitad? Check river, kuna ta ei foldi oma A kindlasti? Kui sa märkasid, tegu ei ole esimese käega mingi random hullu fishi vastu, juba graafik näitab, et tegemist on võitva mängijaga, kui ta tahab seda olla.



Konkreetset noted ära toodud, miks ma ta showdownvaluega käe peale võisin flopis panna (88, A8+) ja miks ma uskusin olevat mu 70 bet piisav tihti, et võita 120 chippi surnud raha keskel.

Ma ei tea, miks sa nii karmilt üldse vaidled, ühes postis mainid, et ma ei representi midagi, teises, et fish niikuinii ei handreadi.

Kuna tegemist hyperiga, siis sa oled iga mõne käe jooksul potis, mille võtab endale see, kes betib, kui sa see ei ole, võib see pikas perspektiivis väga suure miinuse toota.

Jah, check river.

Ma ei tea miks sa usud et keegi foldib oma SD value riveril kui peale turni checkimist on su range palju nõrgem, teisest küljest väidad sa et turnil ta ei foldiks oma SD valuet. Miks ta seda siis riveril tegema peaks???

alaska
25.03.12, 20:04
Ma pole kusagil arvanud, et ta kunni ei beti (kui me räägime turnist), vaid loomulikult ta betiks turnis, kui tal oleks kunn. Ma ei stabi turni sellepärast, et siis ma esindaksin selle vastase silmis AINULT Kx+, ma peaks panema kaks tänavat, et ässa pealt maha saada, ta võib suurelt raiseda oma Kx tüüpi kätt, mida ma ei saa oma fd+unders callida. All in all, ma ei saa paremat foldima ja sitemat callima, semibluffina liiga thin ja ma saan riveris reppida tervet lauda.

alaska
25.03.12, 20:06
Avas oma ässasid ilusasti 3x, ei cbettinud, kui mööda läks jne.

...tähendab, et ta oli varem Ax maha checkinud IP, mitte seda, et ta airi flopis ei cbettinud.

Mr_Kenny
25.03.12, 20:08
Mõttetu laiali valguv vaidlus. Ma pole just kõige parem enda mõtete sõnadesse panemisel.

Mr_Kenny
25.03.12, 20:10
See K ta checkback ranges, ei taha seal bettides mingit raiset callima hakata oma bacdooriga.
Samuti ei kiputa foldima oma Az seal, kuna nendearvates ma seda T-ga ei tee, kui K maha tuli.
Veel ei hakka see vend ka seda kunni bettima seal, niiet näen tasuta riveri.
Riveril loodan, et paneb Ax maha piisavalt tihti, selline betsize peaks olema sobiv..

Palun

Mr_Kenny
25.03.12, 20:16
Ma pole kusagil arvanud, et ta kunni ei beti (kui me räägime turnist), vaid loomulikult ta betiks turnis, kui tal oleks kunn. Ma ei stabi turni sellepärast, et siis ma esindaksin selle vastase silmis AINULT Kx+, ma peaks panema kaks tänavat, et ässa pealt maha saada, ta võib suurelt raiseda oma Kx tüüpi kätt, mida ma ei saa oma fd+unders callida. All in all, ma ei saa paremat foldima ja sitemat callima, semibluffina liiga thin ja ma saan riveris reppida tervet lauda.

Miks sa arvad et tema silmis esindad sa turni stabides ainult Kx+?? Kui sa paned 2 streeti et teda Ax pealt maha saada teenid sa rohkem raha DUCY?
Ta võib raiseda turni oma Kx aga kui frequently see juhutb? Mitte väga tihti.

Sa saad valuet halvematelt club FD'delt lambi gutteritelt mis chk backisid kuna kartsid c/r. Ja see pole nii tähtis millelt sa valuet saad, su käe tugevus pole fikseeritud, üks kaart on veel tulla ju. Saad vbettida kui hitid ning bluffida kui tuleb sobiv kaart sest su range on palju tugevam peale turni stabi. Tema range on sul teada, ning 2 streeti bluffides teenid sa rohkem raha kui ühe streedi bluffides.

Ei ole semibluffina liiga thin ning sa ei repi sittagi kui sa turni ei beti, kindlasti mitte tervet lauda. Tx sa betid ju turnil, et tema worse SD value maksaks, 5x probably mitte aga samas ei beti sa seda ka riveril kuna liiga thin, kui isegi betid siis mitte sellise sizinguga. Same applys to 6x.

alaska
25.03.12, 20:23
Ok, sama vastane, mõned käed enne, vahepeal oli tal preflop 2x avamised.


Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1701762 (http://www.handconverter.com/hands/1701762)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: t520 26 BBs
Hero (BB): t480 24 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with A :heart: 6 :heart:
BTN/SB raises to t60, Hero calls t40

Flop: (t120) 9 :club: Q :spade: 5 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: (t120) Q :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: (t120) J :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Final Pot: t120
BTN/SB shows 8 :club: A :diamond: (a pair of Queens)
Hero shows A :heart: 6 :heart: (a pair of Queens)
Hero wins t60
BTN/SB wins t60


Sellest ka mu põhjused, miks järgmine kord sellise liini otsustasin võtta.

Mr_Kenny
25.03.12, 20:27
Kas sa loed ka mida ma kirjutanud olen või?

Pole piisav põhjus et sellist liini võtta imo.

Also eelmises käes stab turn ja river.

qbj0hn
25.03.12, 20:36
OP graafikus on pigem BRMis viga sees kui otseselt mängu oskustes.

alaska
25.03.12, 20:43
Tx sa betid ju turnil, et tema worse SD value maksaks, 5x probably mitte aga samas ei beti sa seda ka riveril kuna liiga thin, kui isegi betid siis mitte sellise sizinguga. Same applys to 6x.

Jah ma betin seal Tx, kuna saan hullu moodi calle selliste passive vastaste käest, kes ise võtavad alati hoo maha, kui scarekaart maha tuleb ja seega panevad mind väga tihti bluffi peale. Samal põhjusel ma ka selles kohas ei bluffi.
Üldse ma olen täheldanud, et hyperites ei ole see stab turn stab river kui flop checkiti sama kasumlik, nagu Hokiegreg on oma turbote videotes tõestanud. Iga suvaline tont tahab olla herocaller, mida suurem pott, seda kergemini see call tuleb. Ax on piisavalt tihti parim käsi, mida väga foldima ei kiputa, eriti kui meie range on ülikitsas nende silmis. Proovin mängimisel arvestada alati sellega, mida antud vastane teeks samas olukorras ja võtta siis vastupidine liin.

Mr_Kenny
25.03.12, 20:56
Jah ma betin seal Tx, kuna saan hullu moodi calle selliste passive vastaste käest, kes ise võtavad alati hoo maha, kui scarekaart maha tuleb ja seega panevad mind väga tihti bluffi peale. Samal põhjusel ma ka selles kohas ei bluffi.
Üldse ma olen täheldanud, et hyperites ei ole see stab turn stab river kui flop checkiti sama kasumlik, nagu Hokiegreg on oma turbote videotes tõestanud. Iga suvaline tont tahab olla herocaller, mida suurem pott, seda kergemini see call tuleb. Ax on piisavalt tihti parim käsi, mida väga foldima ei kiputa, eriti kui meie range on ülikitsas nende silmis. Proovin mängimisel arvestada alati sellega, mida antud vastane teeks samas olukorras ja võtta siis vastupidine liin.

Ütled ise ju ära miks riveri stab terrible on.

Ei viitsi enam vaielda

Cash87
26.03.12, 14:45
Te räägitegi lahku ju :D Tema adjustis vastasega, sina räägid ei ta ei repi midagi üldises mõttes.

tolmuahv
26.03.12, 16:18
Lugesin ka vaidluse läbi. Pigem turni ei stabaks ja betiks riveri. Põhjused samad, mis alaskal. Turnil repime me vaid K ja kui villain callib, siis blank riveri korral võib ta tihti callida ka riveri, sest otsustas, et meie ranges on piisavalt õhku. Mõtleva mängija vastu mõtleks vaid river betsizingut, mis näeks võimalikult value moodi välja. 50-80 tundub sobiv.

Mr_Kenny
26.03.12, 16:36
See faking thread ajab jubedalt tilti mind ja ei viitsi rohkem vastata. Oleks tore kui andu_andu, kip või Chevy viitsiksid silma peale visata korra.

Mr_Kenny
26.03.12, 16:42
Lugesin ka vaidluse läbi. Pigem turni ei stabaks ja betiks riveri. Põhjused samad, mis alaskal. Turnil repime me vaid K ja kui villain callib, siis blank riveri korral võib ta tihti callida ka riveri, sest otsustas, et meie ranges on piisavalt õhku.
Võrdle kaht olukorda
1) Stabime turni, blank riverit ei stabi. Stabime turni ja stabime riveri kui riveri ei ole blank.
2) Ei stabi turni, stabime riveri kui midagi ei repi.

Mõtleva mängija vastu mõtleks vaid river betsizingut, mis näeks võimalikult value moodi välja. 50-80 tundub sobiv.'

Küsin uuesti, mis value range me reppida saame mõtleva mängija vastu riveril.

Mr_Kenny
26.03.12, 16:43
Te räägitegi lahku ju :D Tema adjustis vastasega, sina räägid ei ta ei repi midagi üldises mõttes.

Useless post.

tolmuahv
26.03.12, 16:44
Mis sind täpselt närvi ajab? Et sinu argumendid ära kuulati ja nendega nõus ei oldud? Muidu minu arvamust võib võtta vaid arvamusena, lõplikule tõele ei pretendeeri. Kui ma seal ise AQ hoiaksin, siis pigem calliks turn+river kui lihtsalt foldiks turni. Kui river ette betitakse, siis kalduks AQ foldima, sest mu käsi on üsna face-up A-high või väike paar ja arvaks, et vastane võtab valuet.

tolmuahv
26.03.12, 16:46
Võrdle kaht olukorda
1) Stabime turni, blank riverit ei stabi. Stabime turni ja stabime riveri kui riveri ei ole blank.
2) Ei stabi turni, stabime riveri kui midagi ei repi.
'

Küsin uuesti, mis value range me reppida saame mõtleva mängija vastu riveril.

5x, 6x, Tx, Kx. Turni checkib järgi vaid Ax või väike paar, millel on norm SD value. Ma võtaks riveril mõlemalt valuet. Seega meie ranges on kõik made handid kui minult küsid.

Mr_Kenny
26.03.12, 16:50
Mis sind täpselt närvi ajab? Et sinu argumendid ära kuulati ja nendega nõus ei oldud? Muidu minu arvamust võib võtta vaid arvamusena, lõplikule tõele ei pretendeeri. Kui ma seal ise AQ hoiaksin, siis pigem calliks turn+river kui lihtsalt foldiks turni. Kui river ette betitakse, siis kalduks AQ foldima, sest mu käsi on üsna face-up A-high või väike paar ja arvaks, et vastane võtab valuet.

Muidugi ei barreldaks ma K riverit, aga vaata kui palju muid rivereid on mida me saame profitable barreldada just sellepärast et villiani range on face up.
Vastane võtab valuet millega????????????????

Mind ajab närvi et enamus minu argumente ei ole just ära kuulatud. Iga järgmine post vaadatakse oma ühest ja samast nurgast ning sõnastatakse oma minu korda üle korratud point teist moodi.

Mr_Kenny
26.03.12, 16:54
5x, 6x, Tx, Kx. Turni checkib järgi vaid Ax või väike paar, millel on norm SD value. Ma võtaks riveril mõlemalt valuet. Seega meie ranges on kõik made handid kui minult küsid.

Kx ei ole me ranges, samuti ei ole Tx. Turni checkib järgi vaid Ax kuna väikseid paare meil ranges pole (!!). Enamus inimesi ei (!) valuebeti riveril 5x sest tihti valueownime ennast tema järgi chekcitud 6x või 5x vastu. Needless to say inimesed ei expecti seal 6x'lt valuebetti seega su range on seal BS ning sind vaadatakse liiga tihti üles et bettimine mistahes sizinguga profitable oleks.

tolmuahv
26.03.12, 17:01
Ära tühja asja pärast närvi mine. Ma enda arust lugesin su vaidluse Alaskaga läbi. Ma lihtsalt pole nõus sellega määral, mis sind rahuldaks. Täpsemalt:
1) "Sa ei repi kogu boardi". - Ma arvan, et repib küll.
2) "Kui sa paned 2 streeti et teda Ax pealt maha saada teenid sa rohkem raha DUCY?" - Seda balansseerib fakt, et kui vastane ei foldi 22-44, Ax või omab kätt (Tx, JJ-AA), siis kaotame rohkem. Lisaks anname vastasele võimaluse oma käsi bluffiks pöörata kui ta turni tõstab sitemaga ja meie foldima peame.

tolmuahv
26.03.12, 17:05
Kui sa siin boardil 6x ei value beti riverit, siis on see ilmselgelt lost value imo. Ma väidaks sama 5x kohta ka, aga selles pole nii kindel.

Samuti: Kui me sinu arust sittagi ei repi nagu Alaska mängis, siis peaks ju just 5x ja 6x bettima riverit, et Ax meile välja maksaks? Või miks see argument isoleeritult ei toimigi sinu arust?

selgita palun ka, miks Kx meie ranges ei ole? Sest me peame alati leadima kui top paari hitime turni? Või mõni parem põhjus, mida ma ise ei mõista?

neeme
26.03.12, 17:22
Ma olen ka siin selle vaidluse läbi lugenud, aga minu mõtted ühilduvad Kenny'ga.
Minu meelest on way more profitable turn bettida, kui bettimata jätta.
Tõesti oleks huvitav teada, mida mõtlevad suuremad HT regid.

Ilmselt vastase kaarte omades sellise actioni korral riveri calliks. Minusilmis sa ei repi samuti mitte kottigi. 3x avangut sa ei calli 5x, 6x'ga üldiselt ? Nagu sa ise ka väitnud oled siin, siis Tx sa oleksid turnil bettinud.

+1 Kenny'le siinkohal minupoolt.

tolmuahv
26.03.12, 17:30
Minu arust on selle käe puhul palju huvitavam küsimus, kas head regid vbetivad siin 22-44 ja 5x või 6x riveril. Mina betin 5x, 6x konkreetselt alati. Mis võib muidugi suur viga olla.

alaska
26.03.12, 17:39
Mina valuebetin siin igat kätt, kuna tal nii obv Ax, kui veel olla saab. Tõenäoliselt paneks ainult suuremalt, sellise bluffiga sarnaneva beti.

neeme
26.03.12, 20:14
Mis valuet sa otsid siit J high'ga riveris ?
Sa mõtled, et kui sul oleks value hand, siis sa betiksid riveris 100% eks - any 5x, 6x, Tx or Kx.
Kenny proovib sulle selgeks teha seda, et riveris vastase silmis sul ei saa olla erilisi value käsi, 5x, 6x sa foldid pre 3x avangule üldiselt. Tx sa oleksid betinud turnis - sa ise kirjutasid seda enne siin + ma ise ka betiks siin Tx, ilmselt betiks sa ka Kx'i turnis ? Samas tema Ax'il on siin boardil sellise actioni korral SDvalue olemas.


Minu arust on selle käe puhul palju huvitavam küsimus, kas head regid vbetivad siin 22-44 ja 5x või 6x riveril. Mina betin 5x, 6x konkreetselt alati. Mis võib muidugi suur viga olla.

Regil ilmselt shipivad pre 22-44 ? 5x ja 6x üldiselt 3x avangut ei callita ? Kui callitakse siis maybe Q6+ ? Ma arvan, et siin on thin value olemas Ax vastu.

Cashmer
27.03.12, 10:51
Kenny, mis limiiti mängid?

Ühinen Kenny ja Neeme mõtetega.

Neeme= Neemekas?

alaska
27.03.12, 19:20
OK, las selle käega nüüd olla. Jätkan ontopikuga;

Kaks graafikut:
http://www.upload.ee/image/2202732/fish1.JPG

http://www.upload.ee/image/2202733/fish2.JPG

ja kaks kätt, mõlemad matchi algus, mingeid reade pole, esimene 3bet:


Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players -
BB: t540 27 BBs
Hero (BTN/SB): t460 23 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with J :heart: A :club:
Hero raises to t40, BB raises to t60, Hero raises to t190, BB raises to t400, Hero raises to t460 all in, BB calls t60

Flop: (t920) T :spade: 6 :spade: K :spade: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t920) 9 :spade: (2 players - 1 is all in)

River: (t920) 7 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t920
BB shows K :heart: K :diamond: (a flush, King high)
Hero shows J :heart: A :club: (a flush, King high)
BB wins t460
Hero wins t460





Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players -

BB: t460 23 BBs
Hero (BTN/SB): t540 27 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with J :diamond: Q :club:
Hero raises to t40, BB raises to t100, Hero calls t60

Flop: (t200) 3 :diamond: 2 :heart: Q :spade: (2 players)
BB bets t360 all in, Hero calls t360

Turn: (t920) 5 :spade: (2 players - 1 is all in)

River: (t920) 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t920
BB shows 8 :club: 3 :club: (two pair, Eights and Threes)
Hero shows J :diamond: Q :club: (a pair of Queens)
BB wins t920


Kumma käe on kumb vastane mänginud?

Esimene vastane: kaotav mängija, on hittinud mingi suurema turna, aga pole seda maha gambelnud vaid vaikselt väikeses limiidis tükikaupa maha tiksunud. Mängida tõenäoliselt ei oska, graafiku pealt mingit agressiooni välja lugeda ei saa, pigem mängus kogu madala limiidi dongi arsenal.
Mida eeldada, kui selliselt 3beti saame?

Teine on hull gambler, graafik käib üles alla ja nii juba 12000 mängu.
Mida eeldada, kui selliselt 3beti saame?

Chevy
28.03.12, 04:25
miks sa üldse vastaste graafikuid vaatad

numnuts
28.03.12, 05:24
miks sa üldse vastaste graafikuid vaatad

+1

alaska
28.03.12, 06:20
HEMi andmetel kestab keskmine match 18 kätt, pole ju paha teada juba mingit infot vastase kohta, näiteks mida ta 3bet tähendab.
Aga anyway ma tundun üksi selliste asjade peale mõtlevat ja ega vist suurt võitu sellest niikuinii ei saa. Tuleb tähtsamatele asjadele keskenduda.

MeelisV
28.03.12, 07:07
Iga info vastase kohta annab midagi juurde imo. Kui viitsida igat vastast sisse toksida, siis good work :)

Cashmer
28.03.12, 08:25
HEMi andmetel kestab keskmine match 18 kätt, pole ju paha teada juba mingit infot vastase kohta, näiteks mida ta 3bet tähendab.

sa loed graafikust välja, mis on villase 3b range?

nikitheone
28.03.12, 08:35
ma arvan, et alaska tahab öelda seda, et kui on EKG moodi graph, siis on suurem tõenäosus, et 3bet on loosem. küll aga on miljoneid muid faktoreid (eelkõige hand, siis eelnev mäng, alkoholisisaldus veres, jne) mis mõjutavad rohkem 3beti, seega see info ei ole ilmselt väga kasulik

Cashmer
28.03.12, 09:04
Ma tahan öelda, et see on ennustamine - minu jaoks. Aga kui Alaska leiab, et see aitab teda mingil moel, siis on teiste arvamus absoluutselt ebaoluline.

alaska
28.03.12, 09:49
Ma räägingi väga ekstreemsetest juhtudest, ku on väga pikalt vastane mänginud ja väga omapärane graafik.
Näiteks seesama EKG. No on sarnane käitumine, suur open, 3bet, suur cr, teda saab induceda jne.
Või siis 8 tuhat mängu, average stake 70$, kaotus 42K, graafik langeb nagu joonlauaga. No sellised mehed ei bluffi. Kui kandikul ette kannad bluffikoha, siis võibolla korra paneb. Stiil on nit ip, bb pealt flopist fitfold...
Siis veel madal limiidi regularid, average stake 8, tohutu arv mänge. Suur sec barrel on 100% value, alati kui midagi käes on, hakatakse raha sisse laduma.
Madala limiidi fish, minbet flop, minbet turn, tank suur bet river as missed draw. No ei näe seda liini mujal, kui ainult ühte tüüpi mängijate puhul.
Aga ma olen nõus, eks ta paras ennustamine on ja ma olen vahest päris suuri lollusi teinud nende riidide järgi, just eksinud, et nad tihti ikkagi polariseeritud. Aga kui mul endal nuts käes, siis ikkagi pigem callin EKG esimese 3beti kui shoven. Päris head tulemused niipidi.

tolmuahv
28.03.12, 16:07
Vastase graafiku vaatamine on ju elementaarne kui tahad pokkeriga raha teenida. Sealt saab infot, mida korrektselt tõlgendades meie eelis vastase ees paraneb. Rohkem veel põhjusid vaja? Ma vaatan nt. PLO HU-s pea alati PTR-st järgi, mis vastase winrate on ja mis tänavatel ta kui aggro on. Sellele vastavalt saab siis kohanduda, mitte ei pea nt. paar korda riveril välja maksma täiega, et saada aru, et river potbet on alati for value.

Chevy
28.03.12, 17:12
Mu algne küsimus ei olnud ründavana mõeldud ega viitamaks nagu graafiku vaatamine vale oleks, pigem lihtsalt veidi diskussiooni tekitada. Vanasti vaatasin koguaeg ja vahest harva siiamaani, aga enda jaoks olen avastanud, et parem mitte vaadata kuna mul on tunne, et siis olen objektiivsem ja iseenda vastu ausam kui suur või kas üldse mul vastase vastu mingi edge on. Tihtilugu on mõni kaotav /BE mängija raskem vastane kuni mõni võitev seega ma ei tee kunagi automaatseid järeldusi, et "omg võitev graafik , ma nüüd enam ei mängi temaga". PLO ja ptr on juba teine teema jah, aga sharkscopes ma paraku nii osav ei ole, et vastase 3b range ja street agressioneid graafiku kuju ja suuna järgi paika panna.

alaska
28.03.12, 21:22
Aga kui mul endal nuts käes, siis ikkagi pigem callin EKG esimese 3beti kui shoven. Päris head tulemused niipidi.

http://www.upload.ee/image/2206390/agrodonk.JPG


Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1705981 (http://www.handconverter.com/hands/1705981)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): t510 25.50 BBs
BB: t490 24.50 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with A :diamond: A :heart:
Hero raises to t40, BB raises to t100, Hero calls t60

Flop: (t200) 3 :diamond: 8 :heart: 7 :spade: (2 players)
BB bets t390 all in, Hero calls t390

Turn: (t980) K :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: (t980) 5 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t980
Hero shows A :diamond: A :heart: (a pair of Aces)
BB shows Q :club: 6 :diamond: (high card King)
Hero wins t980

Mr_Kenny
28.03.12, 22:16
mängiksid käe kuidagi teistmoodi kui ta winner oleks?

alaska
28.03.12, 22:31
Ei mängiks.

Kommenteeri parem seda kätt. WP?


Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1706123 (http://www.handconverter.com/hands/1706123)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: t520 26 BBs
Hero (BB): t480 24 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with 3 :spade: 4 :spade:
BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

Flop: (t80) 8 :diamond: 6 :heart: 5 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: (t80) A :spade: (2 players)
Hero bets t50, BTN/SB raises to t160, Hero calls t110

River: (t400) K :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Final Pot: t400
BTN/SB shows Q :spade: A :club: (a pair of Aces)
Hero shows 3 :spade: 4 :spade: (high card Ace)
BTN/SB wins t400