PDA

View Full Version : Rock vs Kalev



Provoker
24.03.09, 19:56
Heheeee

õhtu algas väga ilusti

1-0 8)

Tarmonator
24.03.09, 19:59
ütleme ausalt...ma ei uskunud seda kuigi ma olen eluaegne Rocki poolehoidja. aga ma ei uskunud seda.
kuigi kahtlus oli, et tähtsad mängud ometi rock suudab nii öelda tartu vaimuga lüüa.

JA TA SUUTIS SEDA!!!

nüüd jääb üles ainult küsimus, et mitu tundi varem laupäeval tartus saali peab minema, et istuma saada ;D

Helmps
24.03.09, 21:25
Kalevi fännina ütlen, et Rock oli tõesti täna parem. Ja Rock mängis täna oma PARIMAT MÄNGU, samas kui Kalevil jäi veel varu oi-oi-oi kui palju. Kalevi vabavisked, kaitsemäng, lauapallid, rünnakulahendused.. Ka rockil oli lõpus mitu paska, aga õnn oli täna nende poolel. Aga eks Tartu fännidele ka ju veits vaja südant soojendada, muidu oleks ju liiga mage, kui 2:0 seeria võetaks. Pinget vaja ikkagi lõpuni hoida. Kui Kalev ka enda mängu mängib, mitte Valga Welje tasemel, siis seeria 2:1 Kalevile.
Ja kogu muusika...

Tarmonator
24.03.09, 21:29
mmm...ei jutt on sul hea

leits
24.03.09, 21:37
rock sucks really .. ma olen terve elu kalevi fänn olnud .. rigged .. kalev paneb kinni im pretty sure

UdusOlevSiil
24.03.09, 22:36
Tubli mäng Kalevi poolt, ei ole siin mõtet midagi kurvastada. Sama suur kaotus ju kui Tarva poistel, seega ju igati tubli tulemus.

Lutzky
25.03.09, 02:22
fakk tartu ja tartu rock

Helmps
25.03.09, 02:43
Tubli mäng Kalevi poolt, ei ole siin mõtet midagi kurvastada. Sama suur kaotus ju kui Tarva poistel, seega ju igati tubli tulemus.


ära nüüd üle mõtle poja, ega kui tarva tasemega mängides jäädakse sellele ülihiilgemeeskonnale ainult 6 punktiga alla, siis tõesti igati tubli tulemus. kui siia lisada siiski juurde ka veel 40-50% realiseerimata oskustest ja kõigest muust, mis ma eelmises postis postitasin, siis ei päästa ka see õnnejumalanna rocki nässe nii nagu ta täna päästis.

ärge üle erutuge tõesti..

RudiTurbo
25.03.09, 04:33
Mul pole sooja ega külma selles suhtes, aga ühes tiimis oli vist kunagi minu haruldase perekonnanimega mängija Vallo Reinkort vms :D

FreakyJason
25.03.09, 07:21
Kalev teeb veel ajalugu 8)

Purz
25.03.09, 10:08
Mul pole sooja ega külma selles suhtes, aga ühes tiimis oli vist kunagi minu haruldase perekonnanimega mängija Vallo Reinkort vms :D


Reinkort mängis tõesti kunagi Tartus, kas võistkond siis juba Rock oli, kahtlen. Igastahes eile olin kohapeal ja emotsioonid olid laes. Kuna ma Tartust pärit, siis loomulikult Rocki poolt ja seekord meie omad võitsid!! Super!

Nüüd siis laup vaja Tartu kohale minna ja vaadata kuidas Kriisa, Kangur ja Fox lõvikoopas hakkama saavad. Tüüpidel närvid suht läbi juba...

NB! Kui keegi telekast vaatas, siis kas tagasimäng mis Tartule vilistati (tsinni sööt mille kuld kinni püüdis) oli tegelikult ka tagasimäng või järjekordne suslovi stiilinäide? Ja veel, mis nipiga Kriisa lõpus vea sai sanikidze vastu, Fox tegi oma 5nda seal ju?

Purz
25.03.09, 10:12
Kalevi fännina ütlen, et Rock oli tõesti täna parem. Ja Rock mängis täna oma PARIMAT MÄNGU, samas kui Kalevil jäi veel varu oi-oi-oi kui palju. Kalevi vabavisked, kaitsemäng, lauapallid, rünnakulahendused.. Ka rockil oli lõpus mitu paska, aga õnn oli täna nende poolel. Aga eks Tartu fännidele ka ju veits vaja südant soojendada, muidu oleks ju liiga mage, kui 2:0 seeria võetaks. Pinget vaja ikkagi lõpuni hoida. Kui Kalev ka enda mängu mängib, mitte Valga Welje tasemel, siis seeria 2:1 Kalevile.
Ja kogu muusika...


Agreed, Rock tegi hea mängu, kuid mitte oma parima. Visna strateegia, et linehani vastu palli üle ei tooda oli ikka krt geniaalne. Kuidas keegi teine sellepeale varem pole tulnd?

Ja seeria läheb kas 2-0 Rockile või 2-1 Kalevile.

Tigrano
25.03.09, 10:13
Siin läheb kindlasti kismaks, sest mõlema võistkonna poolehoidjaid peaks kõvasti olema ;) Ma ise olen parima poolt.

rohelinekonn
25.03.09, 10:59
fakk tartu ja tartu rock


Kalev sai lutti ja millegi kuldsema peale ei tulnud rott?

bounce
25.03.09, 11:06
Siin läheb kindlasti kismaks, sest mõlema võistkonna poolehoidjaid peaks kõvasti olema ;) Ma ise olen parima poolt.


jep, ma kah rocki fänn

Uniquest
25.03.09, 11:25
Ma ikka Rocki fänn, kuivõrd ise Tartus resideerun, aga suur respekt on ka Kalevi meeskonna suhtes. Päris mitmed mängijad sealt meeldivad ja mingit vaenu vms küll pole.

Siin rahvas ikka teavad kõik, kes see Indrek V. on, kes Olympicu eelmise aasta Ranking tabelis platseerub? ;)

Helmps
25.03.09, 12:02
Siin rahvas ikka teavad kõik, kes see Indrek V. on, kes Olympicu eelmise aasta Ranking tabelis platseerub? ;)



???

Svenza
25.03.09, 12:35
???

Se eon täisproff Tallinnast. Visna mängis Tartu turniire ja seal eriti kõrgele rankingus ei jõudnud. KAks erinevat Indrek V-

fakk tartu ja tartu rock
d.
Situ pihku rott, tambin oma käega sul lõusta üles. Krdi Kalevi ********



Mul pole sooja ega külma selles suhtes, aga ühes tiimis oli vist kunagi minu haruldase perekonnanimega mängija Vallo Reinkort vms :D

Reinkort mängis KK TArtu eest koos vendade Liivakute, Teini ja Kandimaaga
ja vbl isegi veel Deltas ühe aasta.

lenC
25.03.09, 12:49
lukku kahjuks, võibolla teen enne järgmist mängu lahti

lenC
28.03.09, 15:08
go Kalev, ma tahan 3. mängu ka näha :)

jrgn hell
28.03.09, 15:27
a kle svenza seda ma tahaks küll näha, kuidas sa lutzkyst jagu saaksid. LoL
ja ei propageeri vägivalda ma, aga mission impossible noh, kui sa just mingi vastav vend ei ole. Ma ka ei tea, unsutage ära


Go kalev muidu, aga mind eriti ei eruta

Provoker
28.03.09, 15:42
Masendav :o

Helmps
28.03.09, 15:47
esimese poolaja kommentaarid oleks liigsed... loodame, et teine poolaeg midagi väga viltu ei läe.

pikk28
28.03.09, 16:06
nice! ilus mäng Kalevi poolt!

UdusOlevSiil
28.03.09, 16:06
esimese poolaja kommentaarid oleks liigsed... loodame, et teine poolaeg midagi väga viltu ei läe.


Jep, väga õnnetu mäng Rocki poolt ning Kalev väärib kindlasti võitu täna.

ok2aa
28.03.09, 16:16
http://i209.photobucket.com/albums/bb80/el_mousen/simpsons_nelson_haha2.jpg

pikk28
28.03.09, 16:16
http://i209.photobucket.com/albums/bb80/el_mousen/simpsons_nelson_haha2.jpg

lol

mihke666
28.03.09, 16:28
Jep, väga õnnetu mäng Rocki poolt ning Kalev väärib kindlasti võitu täna.


rocki regular m2ng, kalev tegi lihtsalt täna enda mängu ära, imo.

eelmine mäng oli juhus lihtsalt.

aga rocki fännid ärge kurvastage, Kuremaa SK-d rock välja ei andnud, aga kuremaa ongi väga tugev ju

Helmps
28.03.09, 16:43
TÜ/Ämber Kakat :)

leits
28.03.09, 16:51
ma loodan siiralt et saa rock saab siukse põse et anna kannatust

Lutzky
28.03.09, 21:18
to green konn: jah, nugis.
to svenza: ütle koht ja aeg. olen kohal.


jah.

-andres-
28.03.09, 21:22
Esimesel olen Suurhallis kohal kohe kindlasti. Kui Kalev suudab taas oma mängu ära teha, siis peaks kõik libedalt minema.

lenC
29.03.09, 13:23
igaveseks lukku, teie interneti egod jätavad nii kehva mulje >:(