PDA

View Full Version : *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.



Leheküljed : [1] 2 3 4 5

rahvavaenlane
31.03.12, 22:53
nii on.

kardaanirist
31.03.12, 22:54
nagu elu käib.

Dzuu
31.03.12, 22:56
Kanal12 - uskumatult sitt mäng ja veel uskumatumad kommentaatorid :D Lindpere mäng siis..

K2snakas
31.03.12, 23:04
väga tilti ajavad need kaks jah!!

Fabulous
31.03.12, 23:04
Camule leiti naine ära?

Mr_Kenny
31.03.12, 23:06
Kahtlen.

Svenza
31.03.12, 23:08
Üritasin ka seda mängu jälgida, aga kommentaatorid ajavad lihtsalt oksele... Kui mõni pubi tahab , ma võin täispika Ott Leplandi " Kuula" algusest lõpuni esitada! Tra, mind nii huvitab!!!

Leidsin hea lahenduse samas, arvutist Barca mäng ja inglisekeelsed kommentaarid, telekast lihtsalt pilt ja Red Bullsi mäng.

rahvavaenlane
31.03.12, 23:10
Camule leiti naine ära?

Camu leiab ise.

MTTSNG
31.03.12, 23:34
Lähen teen Aprilli esimese napsu nüüd.

emmimees
31.03.12, 23:38
Camule leiti naine ära?

Pidi jah linna minema naisega..

ranka
31.03.12, 23:51
Pidi jah linna minema naistega..

FYP

Confirmin. Camu ise räägib täpsemalt kui tahab.

IamAllin
01.04.12, 00:26
vaatasin ka bullsi mängu ning need kommentaatorid olid ikka klass omaette (ja seda mitte heas mõttes...).

rasmer
01.04.12, 01:05
Kes kommenteerivad ?

vennike
01.04.12, 01:20
tüng, värdjas! www.isms.ee

MTTSNG
01.04.12, 02:43
tüng, värdjas! www.isms.ee

Saanud sama naljaga päris haige tünga.

camu
01.04.12, 04:02
FYP

Confirmin. Camu ise räägib täpsemalt kui tahab.
Midagi kindlat siiski pole hetkel. Ootan pakkumisi!

camu
01.04.12, 04:04
Jube hea siiski, et mingi ajudega inimene suutis teema teha.
Sain juba koolis imelikke kommentaare oma olematu seksuaalelu kohta eelnevatel kuudel.

Priidix
01.04.12, 04:06
Tere

isutuba
01.04.12, 04:10
kopp ees juba jube noob olemisest kuna järgmine level tuleb?

Priidix
01.04.12, 04:14
Mina nt ei oska leveldada :)

vapsik
01.04.12, 04:24
Leveldamiseks ikka vähekene aru ka vaja.

Priidix
01.04.12, 04:25
Leveldamiseks ikka vähekene aru ka vaja.

The hate is strong in this one

timz0333
01.04.12, 11:01
Kas mirage ongi Pärnus mingi "poksi" klubi kus turvad pätte välja ei julge visata?

Pumper
01.04.12, 11:08
Kõik Pärnu ööklubid on sisuliselt poksiklubid, kus turvad ka poksijad. Kui seal elasin sai ise ka nende turvadega ja muude hulludega madistada.

widescreen
01.04.12, 11:43
pärnu ongi peksupealinn

inward
01.04.12, 12:08
Kaevuluukide pealinn ka.

Dzuu
01.04.12, 12:11
ja kõige sitemate teede oma ka kindlasti!

leits
01.04.12, 12:19
keegi tartus remontida ei viitsi?

widescreen
01.04.12, 12:27
ja kõige sitemate teede oma ka kindlasti!

tlnas vist hullemad ikka

Tarmonator
01.04.12, 12:30
tlnas vist hullemad ikka

Suht close, vb isegi pärnu võidab

flipmachine
01.04.12, 22:59
Kellegil infot, kuidas vaadata läbi neti tv3, kanal2 ja teisi eesti kanaleid otse ?

MagicFriend
02.04.12, 05:07
VICE visits the Republic of Kazantip, an annual month-long rave/orgy on the southern coast of the Ukraine. Ravers are called citizens, visas are required for entry, and there is even a Minister of Foreign Affairs. The whole scene is trapped somewhere in the 90s with its platform shoes, pink dreadlocks, and energy drinks. Join VICE as we head to the Black Sea coast for the closing party and make friends with the luminaries of Russian criminal society.


http://www.vice.com/music-world/raving-in-the-black-sea

isutuba
02.04.12, 06:17
http://www.vice.com/music-world/raving-in-the-black-sea

Fucking awesome koht,must go.

bluelite
02.04.12, 09:23
Kellegil infot, kuidas vaadata läbi neti tv3, kanal2 ja teisi eesti kanaleid otse ?

Äkki sellega?

http://www.elmaks.ee/index.php?id=tooted&product_act=show_product&product_id=6096

VisaHing
02.04.12, 09:38
Suht close, vb isegi pärnu võidab

te lihtsalt peate siis järelikult Võrru tulema.
Hullumaja, mis teedega siin toimub.
Ränk autolõhkumine ikka.

Trapface
02.04.12, 09:39
Äkki sellega?

http://www.elmaks.ee/index.php?id=tooted&product_act=show_product&product_id=6096

Ega jah muud võimalust pole. Otse netist saab vaadata ainult ETV-d (kodukal on viide) aga ka ainult neid saateid, millel on vastavad õigused. K2 ja TV3 pakuvad ainult järelvaatamise võimalust ja enamasti ainult omatoodetele.

Murdock
02.04.12, 11:26
http://www.skysat.tv/et/

flipmachine
02.04.12, 11:59
http://www.skysat.tv/et/

See paistab vist tasuline olevat ?

K2okfor_Mey
02.04.12, 12:22
Tervist siis minu poolt ka! Liitusin ka pokkeriprode foorumi tiimiga, kuna jäi pokkeriinfot PN ja teistest kodumaistest saitidest väheseks ning rahvas ning jutt tundub siin asjalik :D!

Edu!

widescreen
02.04.12, 12:26
Tere tulemast meie boxi :D

vapsik
02.04.12, 12:35
Tervist siis minu poolt ka! Liitusin ka pokkeriprode foorumi tiimiga, kuna jäi pokkeriinfot PN ja teistest kodumaistest saitidest väheseks ning rahvas ning jutt tundub siin asjalik :D!

Edu!

Kes seda rääkis?

M6niste
02.04.12, 13:30
Kas trios miski variant rohkem kui 30% rbi on ka võimalik saada? Oleks vägagi huvitatud :)

eddi
02.04.12, 13:41
hea töö kivisaba

Relamz
02.04.12, 13:46
hea töö kivisaba

Samad sõnad!

kjmrc
02.04.12, 14:07
Samad sõnad!

share plx.

TrvP
02.04.12, 14:24
pärnu ongi peksupealinn


Vale info. Viljandi võttis taas peksupealinna tiitli tagasi, kuis mingi tüübi sünnipäev toimus ning seal politseinike peksti aialippidega, niiet vaesekesed pidid abiväed kutsuma ja neist jäi ka väheks... :D

MTTSNG
02.04.12, 14:29
Camoon pliiz :D Kahe posti vend, kes täna liitunud saadab PM kus nurub stake.
Küsin OPR linki, saadab mingi kus ROI on -34. Saatsin viisakalt pikalt. Tuleb uus PM, kus tegi nalja, et tegelt see pole ta kasutaja.
Annab siis uue OPR lingi kus biggest win 21.

Ma lihtsalt ei saa aru :D

K2okfor_Mey
02.04.12, 14:35
Mnjah ma ootan ikka kolmanda postini ära :D

Ghost0
02.04.12, 14:36
Camoon pliiz :D Kahe posti vend, kes täna liitunud saadab PM kus nurub stake.
Küsin OPR linki, saadab mingi kus ROI on -34. Saatsin viisakalt pikalt. Tuleb uus PM, kus tegi nalja, et tegelt see pole ta kasutaja.
Annab siis uue OPR lingi kus biggest win 21.

Ma lihtsalt ei saa aru :D
Lase ära bännida obv scammer, ROFL on ikka naljad küll:D

LilKim
02.04.12, 14:37
Obv scammer võid sa ise olla, kui ma oleks scammer oleks keegi juba scammitud. Aga erinevalt sinust ma ei hakka enda elu ära rikkuma mingite kopikate eest, niiet ghost away:)

VisaHing
02.04.12, 14:38
Obv scammer võid sa ise olla, kui ma oleks scammer oleks keegi juba scammitud. Aga erinevalt sinust ma ei hakka enda elu ära rikkuma mingite kopikate eest, niiet ghost away:)

hahaha. made my day.

Thx, et tulid. Ukse leiad ise üles ma loodan.

Tarmonator
02.04.12, 14:39
Camoon pliiz :D Kahe posti vend, kes täna liitunud saadab PM kus nurub stake.
Küsin OPR linki, saadab mingi kus ROI on -34. Saatsin viisakalt pikalt. Tuleb uus PM, kus tegi nalja, et tegelt see pole ta kasutaja.
Annab siis uue OPR lingi kus biggest win 21.

Ma lihtsalt ei saa aru :D

Tee report message ja moded vaatavad üle.
Banhammer ilmselt, aga ootab sinu reporti ära.

estdonk
02.04.12, 14:40
Sain ka selle PMi :)

MTTSNG
02.04.12, 14:43
LilKim
LilKim on praegu online
Räme Fish

Liitus foorumiga
Apr 2012
Postitusi
3

Re: Stake.

A tundub, et siin foorumis ainult naljamehed koos, mingid gamblertüüpi mängijad siin hinnas aga oskustega mängijaid, kellel vähe poste ei võeta tõsiselt, kuna kardetakse scammi vms. Kena päeva jätku naljamees:)

MTTSNG
02.04.12, 14:44
Iga järgmine PM mis tuleb, kopeerin siia. Seeg ära raiska mu aega ja ära kirjuta mulle.

Ghost0
02.04.12, 14:44
Obv scammer võid sa ise olla, kui ma oleks scammer oleks keegi juba scammitud. Aga erinevalt sinust ma ei hakka enda elu ära rikkuma mingite kopikate eest, niiet ghost away:)
Vale foorumi valisid scammimiseks - me ei ole lollid. Kuidas sa õigustad seda, et sa küsisid stake kellegi teise OPRi viidates, millele pole sul mingisugust õigust? Esitad vale andmeid stake küsides ja siis eitava vastuse peale ütled, et tegid nalja...Ma arvan, et me kõik teame, mis siis juhtunud oleks kui sa stake oleks saanud.

kardpleier
02.04.12, 14:50
tuleb meelde see tüüb kes 1k sai stake ja tõmbas nl1k-sse lol...

MTTSNG
02.04.12, 14:51
tuleb meelde see tüüb kes 1k sai stake ja tõmbas nl1k-sse lol...

Mingit linki :D ?

VisaHing
02.04.12, 14:56
Mingit linki :D ?

see suht eelmise suve teema.
Tahaks teada, kuidas see asi edasi on läinud. Stakeja ja staketav said irl kokku ja tehti mingisugune leping, et maksab iga kuu 100 eur vist. No ideas, kas on ka maksnud.

teema see: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/8217-Kasutaja-quot-raivos-quot-rikkus-steigi-reegleid.

Roomet
02.04.12, 15:16
Kirjutan igaks juhuks siia ka, äkki joppab. Ühesõnaga otsin korterikaaslast Tlnas, kellelgi vb üks tuba vaba vms.

Ghost0
02.04.12, 15:18
Ja järgmine kasutaja(täna tehtud), kes stake teemasi vaatab 0 postiga, hetkel foorumis...juhus? :)

Potsataja
02.04.12, 15:35
Vale info. Viljandi võttis taas peksupealinna tiitli tagasi, kuis mingi tüübi sünnipäev toimus ning seal politseinike peksti aialippidega, niiet vaesekesed pidid abiväed kutsuma ja neist jäi ka väheks... :D

Hmm, kui nüüd paar patrullpolitseiniku väljakutse peale mingile hullude sünnipäevale lähevad ja relva kasutada ei tohi (ei või?), siis obv jäävad nad alla ja seda ka siis, kui 2x samapalju abiväge tuleb.

Muidu ma tean ühte vastupidist juhtu, kus üks jokkis politseinik ametiautoga ühele peole lendas ja selle laiali peksis. Ametist sai ta seepeale muidugi priiks.

Ghost0
02.04.12, 15:42
LilKim
LilKim on praegu online
Räme Fish

Liitus foorumiga
Apr 2012
Postitusi
3

Re: Stake.

A tundub, et siin foorumis ainult naljamehed koos, mingid gamblertüüpi mängijad siin hinnas aga oskustega mängijaid, kellel vähe poste ei võeta tõsiselt, kuna kardetakse scammi vms. Kena päeva jätku naljamees:)


A miks mitte teha jäähokis, panustades 2 variandi peale(koefid vähemalt 2.5 igal variandil) ja nii martingale süsteemis lasta, see on one in a million change, et 10 korda järjest see süsteem feilib.
LilKim=bedingfield99
Liiga obv oled :)



Millal lõppeb selliste kasutajate st inimeste stakemine:S


No lihtsalt ma ei saa kommenteerimata jätta, stakemiseks on vaja ikka enne kindlaks teha, kas inimene on siiras ja kas ta tuleb toime omale võetud ülesandega, mitte mingi piiratud info põhjal kedagi stakeda. No adam_q kui sul oli edukas stake temaga siis olid lucky.

Sina ilmselgelt ei ole lol. Esitad valeandmeid ja saad bänni ja tuled uue kasutajaga mingit häma ajama...

fyte
02.04.12, 15:45
Soliidne PM tuli sellelt degenilt:
Vajan abi.

TaistoJ
02.04.12, 15:48
http://i280.photobucket.com/albums/kk188/Dreamcastor/Funny%20Stuff/thcat-perma-banned.gif

bedingfield99
02.04.12, 15:52
Ghost ja teised tegelinzkid, te võite arvata, et te olete taibukad aga paraku te ei ole. Kui te kujutate ette seda, et ma üritan varjata oma isikut, siis eksite. Ärge olge nii pinnapealsed, et kui kuskil midagi näete - teete kohe mingi primitiivse järelduse. Don`t judge to quickly.

http://www.youtube.com/watch?v=asLx-fwQyUU

Vandalar
02.04.12, 15:53
Psühhopaat?

isutuba
02.04.12, 15:57
heh nalja ikka saab, aga 1 aprill oli eile ju....

isutuba
02.04.12, 16:00
kas kellelegi veel meenutab see bedingfield gigantpokerit?

bedingfield99
02.04.12, 16:03
Miks ta peab meenutama, kui see olengi mina.
Dziisas küll.

bedingfield99
02.04.12, 16:08
Ainus kes siin hämab meist kahest oled sina.

Pumper
02.04.12, 16:14
IP ban vist ainult aitab, väga segast paneb tüüp.

flipmachine
02.04.12, 16:19
Miks minult keegi stake ei küsi pm-idega ? only because i´m black ..

bedingfield99
02.04.12, 17:01
http://www.youtube.com/watch?v=mBgT9hI8sBk&feature=related

VisaHing
02.04.12, 18:13
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.items&id=788

Osta.ee-s müüdavad võlanõuded. Kas see tähendab, et ntx kui mina olen võlgnik ja keegi otsustab seal minu võlanõuet müüa.
Ütleme ma olen võlgu 100k aga paneb võlanõude hinnaks 30k.
Kas ma saan ise osta sealt oma võla ära 30k eest ja asi korras?

masterpuppet
02.04.12, 19:32
Irw. Proovida võid ju. Kui luud tugevad.

Irw. Mida ideed.

Oliverk
02.04.12, 19:38
Soomes käinud, elu näinud.

BuildUp
02.04.12, 19:57
No kui tahad jamast lahti saada, siis võid ju kasvõi mõnel tuttaval lasta ära osta. Või need asjad ikka nii lihtsalt ei käi (vaja hiljem tõestada, et ülekanne on toimunud or smth)?

Potsataja
02.04.12, 20:15
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.items&id=788

Osta.ee-s müüdavad võlanõuded. Kas see tähendab, et ntx kui mina olen võlgnik ja keegi otsustab seal minu võlanõuet müüa.
Ütleme ma olen võlgu 100k aga paneb võlanõude hinnaks 30k.
Kas ma saan ise osta sealt oma võla ära 30k eest ja asi korras?

Jäid kunagi BIG-ile võlgu või? Need seal puhtalt BIG-i kohtust läbi käinud nö. lootusetud võlad. Ise ostes võib muidugi tekkida küsimus, et kust siis nüüd järsku raha said aga ütled, et sõber andis ja JOKK.

VisaHing
02.04.12, 20:20
Jäid kunagi BIG-ile võlgu või? Need seal puhtalt BIG-i kohtust läbi käinud nö. lootusetud võlad. Ise ostes võib muidugi tekkida küsimus, et kust siis nüüd järsku raha said aga ütled, et sõber andis ja JOKK.

Ei Ei. Pole elus kunagi kellegile võlgu olnud. :D või noh mingeid inkassosid ega asju pole elus kaelas olnud.
Lihtsalt täiesti lambist uurisin elu.

Et võlgnikel suht hea ju osta oma võlg ära 3-4 korda odavalt.

Muidu jah Soomega kõik.
Tõestasin endale, et saan hakkama üksipäini võõras riigis ja suudan õige majandamisega normaalselt ka kõrvale panna. Aga ei aitäh enam.

kjmrc
02.04.12, 20:38
Ei Ei. Pole elus kunagi kellegile võlgu olnud. :D või noh mingeid inkassosid ega asju pole elus kaelas olnud.
Lihtsalt täiesti lambist uurisin elu.

Et võlgnikel suht hea ju osta oma võlg ära 3-4 korda odavalt.

Muidu jah Soomega kõik.
Tõestasin endale, et saan hakkama üksipäini võõras riigis ja suudan õige majandamisega normaalselt ka kõrvale panna. Aga ei aitäh enam.

Mis nüüd siis teed? :P Hakkad pokkeriproks? =D

KristjanLaas
02.04.12, 22:58
Isildur1-Haxton HU4Rolls $500k peale sai läbi.

5030 kätt ja Isildur võitis.

RIP Doyle.

Codecci
02.04.12, 23:00
Vale foorumi valisid scammimiseks - me ei ole lollid. Kuidas sa õigustad seda, et sa küsisid stake kellegi teise OPRi viidates, millele pole sul mingisugust õigust? Esitad vale andmeid stake küsides ja siis eitava vastuse peale ütled, et tegid nalja...Ma arvan, et me kõik teame, mis siis juhtunud oleks kui sa stake oleks saanud.
Really? Kui ma scammer oleks, siis PokerNews ja PokkeriProd oleks küll ühed parimad foorumid Eestis scammimiseks imo. Hinnavaatluses pead ilgelt jaurama, kõnesid tegema, inimesele kruusa saatma jms et oma €50 välja huiata, siin paned kasutajanimeks Jennifer, teed paar postitust ja $500+ sinu poole teel.

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.items&id=788

Osta.ee-s müüdavad võlanõuded. Kas see tähendab, et ntx kui mina olen võlgnik ja keegi otsustab seal minu võlanõuet müüa.
Ütleme ma olen võlgu 100k aga paneb võlanõude hinnaks 30k.
Kas ma saan ise osta sealt oma võla ära 30k eest ja asi korras?
Geniaalne :D

Codecci
02.04.12, 23:22
Vale foorumi valisid scammimiseks - me ei ole lollid. Kuidas sa õigustad seda, et sa küsisid stake kellegi teise OPRi viidates, millele pole sul mingisugust õigust? Esitad vale andmeid stake küsides ja siis eitava vastuse peale ütled, et tegid nalja...Ma arvan, et me kõik teame, mis siis juhtunud oleks kui sa stake oleks saanud.


Isildur1-Haxton HU4Rolls $500k peale sai läbi.

5030 kätt ja Isildur võitis.

RIP Doyle.
Kas Isildur kunagi NLHE HU-s kellegilt tappa ka on saanud? Ei tule meelde küll... Showdownides 11tk 14-st võitnud, FTP-s hävitas mingi 5 bankrolli vähemalt jms.

KristjanLaas
02.04.12, 23:49
Kas Isildur kunagi NLHE HU-s kellegilt tappa ka on saanud? Ei tule meelde küll... Showdownides 11tk 14-st võitnud, FTP-s hävitas mingi 5 bankrolli vähemalt jms.

Haxtonile kaotaski kaks napilt, aga isegi fanboylus kõrvale heites ei näeks ka kedagi, kes piisava sampliga talle vastu saaks NLHU-s.

Mind ausalt öeldes üllatas, et Haxton kuidagi üldse hakkama ei saanud ja tundus kuidagi väga vormist väljas olevat.

spoileris confirmed "give me br and I´ll bust all highrollers" stiilis jutt ja lisaks vandenõuteooria.

Endale jäi silma kuidas ta lasi end paardunud boardidel abuseda ja nagu poleks üldse analüüsinud, et isildur checkraises preflop lihtsalt callides paardunud boarde 100% 900smth pealt 3200 peale ja haxton cbetis 100% foldis lihtsalt close to 90% selle vastu. Ei taha uskuda väga, et ta ei märganud, et isilduri c-r paardunud boardidel on 100%. Ilmselt on sellel oma põhjus, aga see tundus lihtsalt kuidagi liiga obv leakina üleeile, eile ja täna.

unconfirmed setup mäng, et isildurile ja starsile promo teha.

udikaz
02.04.12, 23:50
RIP Doyle.

seriously?link?

Ghost0
02.04.12, 23:54
Really? Kui ma scammer oleks, siis PokerNews ja PokkeriProd oleks küll ühed parimad foorumid Eestis scammimiseks imo. Hinnavaatluses pead ilgelt jaurama, kõnesid tegema, inimesele kruusa saatma jms et oma €50 välja huiata, siin paned kasutajanimeks Jennifer, teed paar postitust ja $500+ sinu poole teel.
Oleneb mis "tasemel" scammer on.

Hinnavaatluses piisab sellest kui sul on mõned positiivsed diilid tehtud, saadad hunniku ebareaalseid pakkumisi PM'ga ja scammid korraga 10x50€ vms. Asi on tõesti üsna raskeks tehtud, aga nii palju naiivseid inimesi leidub -koguaeg tuleb teemasi petturite kohta juurde.
Pokkerimaastikul ollakse üsna ettevaatlikud ja mingi suvaline jorss tehakse suht kiiresti maatasa. Uuritakse ühiseid tutvusi, soovitajaid, tahetakse kokku saada jne...Kui on tõesti taibukas scammer ja teab pokkerist palju siis on võimalik jah väga suuri summasid välja petta järjepidevalt. Aga nendega on üldiselt nii, et oma mõistust kasutatakse ausal teel raha teenides.

MTTSNG
03.04.12, 00:00
Ei ole absoluutselt nõus. Koguaeg tuleb mingi 50 posti vend, kes saab stake ja laseb üle
Viimane näide: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10768-ReinZ87-stake-3.50-18-amp-45-man-sng-PokerStars

harryahven
03.04.12, 00:02
seriously?link?

http://27.media.tumblr.com/tumblr_m17pogUilK1qd3wkdo1_400.gif

Jäämees
03.04.12, 00:06
Minu arust need stakimised üldse lambi teema Pokkeris.. Suvalistele vantidele antakse stake, aga samas osad korralikud grinderid teevad stake teemasi nii, et 0 replied teemal.

(not leveling)

qbj0hn
03.04.12, 00:10
Mnjah, system on tegelikult ju lihtne. Scammer laseb üle kümneid või isegi sadu inimesi väikeste summadega ja eks ajapikku tekib sellest solid summa. Küll aga see vend kes üle sai mingi väikse summa prst ei viitsi ennast liigutadagi ja ütleb lihtsalt iseendale, et shit happens ja ise olin loll. Samal ajal scammer laseb edasi inimesi julgelt üle.
Isegi kui mõni üksik menti annab (või moodmoodi raha tagasi sebib) ja ta mingi trahvi saab siis ikkagi igatepidi up oma bisnisiga.

Jäämees
03.04.12, 00:13
Meh mendist parem ikkagi häbipost NÖ, et skammijal oleks raskem skammi uuesti läbi viia.

Pokkeri kogukonnas vähemalt enam vähem mõtlevatele inimestel abiks sellised asjad nagu skammerite nimekirjad jne.

ranka
03.04.12, 00:16
Minu arust need stakimised üldse lambi teema Pokkeris.. Suvalistele vantidele antakse stake, aga samas osad korralikud grinderid teevad stake teemasi nii, et 0 replied teemal.

(not leveling)

Stakemine on lahe aga see, et nõutakse 50% kasumist ja leidub tohutult inimesi, kes on nõus - see on mulle arusaamatu. Sõbrast head mängijat, kelle puhul riskid minimaalsed on mõeldav aga randomile 50% kasumist + 100% oma stake usaldada - lubage naerda.

Niikaua kaua ka skämmitakse kui leidub inimesi, kes võtavad 50% diile vastu.

Ghost0
03.04.12, 00:19
Ei ole absoluutselt nõus. Koguaeg tuleb mingi 50 posti vend, kes saab stake ja laseb üle
Viimane näide: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10768-ReinZ87-stake-3.50-18-amp-45-man-sng-PokerStars
Polegi väitnud, et neid ei ole. Lihtsalt uutel kasutajatel on hinnavaatluses palju suurem võimalus succeededa kui siin IMO. Petmiste alafoorumisse pole see aasta nt. ühtegi teemat tehtud, ega ka uut nime lisatud...

qbj0hn
03.04.12, 00:25
Selles teemas on sample ka täiesti olematu. Ainuke asi ongi see, et sai lubatud, et stake saab tagasi kui kaotab. Seega freeroll pmst, küll aga tubli risk on ülelaskmisel muidugi kui tundmatu ja keegi tuntud foorumist ei vouchi.

MTTSNG
03.04.12, 00:27
See lubadus ei maksa ju mitte midagi..

qbj0hn
03.04.12, 00:28
Täpselt :D.
Mõtlesin seda, et jamh räägitakse hea muinasjutt kokku ja tehakse solid jokk kena topic ja olemas.

MTTSNG
03.04.12, 00:31
Selle antud teema puhul, miks ma otsustasin 100% tema stakest loobuda, oligi see loll vabandus, et kui perse läheb, maksan kõik kinni. Kui sul on raha, et kinni maksta, siis sa ei nuruks ju stake.
Lisaks muidugi 100 $ profit ei olnud ka eriti veenev P

Jäämees
03.04.12, 00:33
Stakemine on lahe aga see, et nõutakse 50% kasumist ja leidub tohutult inimesi, kes on nõus - see on mulle arusaamatu. Sõbrast head mängijat, kelle puhul riskid minimaalsed on mõeldav aga randomile 50% kasumist + 100% oma stake usaldada - lubage naerda.

Niikaua kaua ka skämmitakse kui leidub inimesi, kes võtavad 50% diile vastu.

Jah egas neid 50/50 väärilisi ole vähe... Aga ega see kasumijaotus eriti muudaks skammimise sagedust.

Egas peale 50/50 eriti midagi peale 60/40 jaotuste polegi. Lihtsalt peavad inimesed ise olema natuke ettevaatlikumad.

fyte
03.04.12, 00:36
omaette klass on üldse steiki küsida, kui summa miski ~200€ vm.. tõesti niii lifebusto, et ei leia sellist raha kuskilt ise? eks on ka erandeid, aga kuskil 80-90% juhtudest on steigitaval probleemid siis kas tiltamise või lihtsalt mängu biitimisega.

MTTSNG
03.04.12, 00:38
Kui ükski sõber/sugulane ja kesiganes ei usalda paar sotti euri laenu, siis on asi veidike jama tõesti.
1000 $ stake jms on juba teine teema.

Ghost0
03.04.12, 00:44
Jah egas neid 50/50 väärilisi ole vähe... Aga ega see kasumijaotus eriti muudaks skammimise sagedust.

Egas peale 50/50 eriti midagi peale 60/40 jaotuste polegi. Lihtsalt peavad inimesed ise olema natuke ettevaatlikumad.
Kasumijaotus ei peagi scammimise sagedust muutma, vaid suurendama üldist stakemise profitit kui korduvalt staked. Ala 5 inimest, 1 laseb üle jääd miinusesse 50/50 diili puhul. Kui 1 5-st 80/20 diili puhtul üle laseks oleks see-eest ikkagi kasumis vms.

Jäämees
03.04.12, 00:48
No 80/20 stiilis taked on rohkem 2+2s.. Ja pole micro stakeid.

Kaine mõistus ikkagi aitab kõige rohkem, lased username googleist läbi, igasuguseid 100~ posti mehi ei stakei ja ei usu mesijutte nagu MTTSNG mainis...

MagicFriend
03.04.12, 01:04
Paar nadalat tagasi oli endalgi m6ttes, et kysiks steiki siit foorumist. Endamisi arutlesin, et kui steiki all mangida, siis vahemalt ei saa kogu rolli maha tiltida. Uurisin isegi Lenci kaest, et mis ja kuidas..

Samal 6htul laadisin 888pkr arvutisse ja nuputasin oma tunnikese oma kasutajanime ja parooli. Sain sisse pika pusimise peale. Ja oh imet, just oli algamas hispaanlastele m6ledud 5000$ friiroll. Mangisin ja tulin top100 sisse ning kontol uhkeldas 5dollarit.

Edasi mangisin 1$ sngsid ja paar paeva hiljem oli roll solid 50$. Jargmiseks v6tsin ette MTTd pisikese biniga. Sealt edasi tulid juba final tabled jne. Miskit head hitti ei saanudki, pidevalt miskid 5-9 kohad. Ja nii ma siis viimased 2 nadalat vahelduva eduga pokerdasin. Taitsa vahva oli. Tilti polnud, yle rolli ei manginud kordagi.
Tana l6unal sisse logides oli kontol 920$. Ehk siis tasa ja targu grind oli senini korralikult tootnud.

Yhtakki laksin tilti nagu ennemuiste.

http://www.upload.ee/image/2223348/mylife1.jpg


Martingalemine v6is alata. M6lemas jargnevas kaes laksid rahad sisse turnis.

http://www.upload.ee/image/2223349/mylife2.jpg

http://www.upload.ee/image/2223351/mylife3.jpg


busto :confused:


Kena kevadet k6igile!

qbj0hn
03.04.12, 01:08
No 80/20 stiilis taked on rohkem 2+2s.. Ja pole micro stakeid.



Need on pikemad staked ka ja mida paremaks tulemused lähevad seda rohkem saad ka plekki.
Ise olin 2+2 kaudu ühes pikemas stake diilis mingi 2010. Alguses oli diil mingi 70/30 stakeja kasuks ja lõpuks kui juba väga head tulemused olid siis oli juba 70/30 minu kasuks, aga selles diilis oli lisaks veel iganädalane coaching.
Tho vahepeal paari suurema downeri ajal tõmmati diil 50/50 peale 70/30 pealt ja siis jälle oli omamoodi motti grindida, et tagasi rajale saada. Mul oli siuke süsteem ka, et iga nädala pühapäeval tegime spliti ja tegin buddytransa ning lisaks e-mail tulemustest stakejale. Kui make upis olin pühapäevaks siis lihtsalt kirjutasin, et miinuses ja järgmine pühapäev kui up olin siis make upist ülesse jälle splitti. Jube mugav oli.

ranka
03.04.12, 01:08
omaette klass on üldse steiki küsida, kui summa miski ~200€ vm.. tõesti niii lifebusto, et ei leia sellist raha kuskilt ise? eks on ka erandeid, aga kuskil 80-90% juhtudest on steigitaval probleemid siis kas tiltamise või lihtsalt mängu biitimisega.

Täpselt.

Just TIGRANO-ga kaks päeva tagasi arutasime samal teemal - tegelikult on stabiilsel mängijal, kes biidib mängu mõtekam võtta kasvõi SMS laen, sest selle intress on väiksem kui stakest tuleneval kasumijaotusel. Enamjaolt need mängijad, kes steiki küsivad ei ole nõus riskima SMS laenuga, sest nad ei ole üleüldse endas, endamängus kindlad või ei ole neil kõige ausamad plaanid.

qbj0hn
03.04.12, 02:09
Paar nadalat tagasi oli endalgi m6ttes, et kysiks steiki siit foorumist. Endamisi arutlesin, et kui steiki all mangida, siis vahemalt ei saa kogu rolli maha tiltida. Uurisin isegi Lenci kaest, et mis ja kuidas..

Samal 6htul laadisin 888pkr arvutisse ja nuputasin oma tunnikese oma kasutajanime ja parooli. Sain sisse pika pusimise peale. Ja oh imet, just oli algamas hispaanlastele m6ledud 5000$ friiroll. Mangisin ja tulin top100 sisse ning kontol uhkeldas 5dollarit.

Edasi mangisin 1$ sngsid ja paar paeva hiljem oli roll solid 50$. Jargmiseks v6tsin ette MTTd pisikese biniga. Sealt edasi tulid juba final tabled jne. Miskit head hitti ei saanudki, pidevalt miskid 5-9 kohad. Ja nii ma siis viimased 2 nadalat vahelduva eduga pokerdasin. Taitsa vahva oli. Tilti polnud, yle rolli ei manginud kordagi.
Tana l6unal sisse logides oli kontol 920$. Ehk siis tasa ja targu grind oli senini korralikult tootnud.

Yhtakki laksin tilti nagu ennemuiste.

http://www.upload.ee/image/2223348/mylife1.jpg


Martingalemine v6is alata. M6lemas jargnevas kaes laksid rahad sisse turnis.

http://www.upload.ee/image/2223349/mylife2.jpg

http://www.upload.ee/image/2223351/mylife3.jpg


busto :confused:


Kena kevadet k6igile!

Been there, done that.
Enne tiltis peaga Omaha mängimist pea nõu oma arsti või apteekriga, kõrvalnähtude tekkimisel tee rõdul üks punane marps ja tõmba magama.

jasssass
03.04.12, 02:44
Been there, done that.
Enne tiltis peaga Omaha mängimist pea nõu oma arsti või apteekriga, kõrvalnähtude tekkimisel tee rõdul üks punane marps ja tõmba magama.

:D kas xanax maandab tilti?

qbj0hn
03.04.12, 02:48
Ei tea, pole keemiat omale sisse ajanud :D
Kummeli teed imo

Jäämees
03.04.12, 06:56
Ja jah.. Tšai kaanimine endalegi tuttav.

Õnneks suitsumees ei ole

Maxi
03.04.12, 07:33
Selle stake asjadega tuli meelde, et mul on veel terve roll party kontol olemas. 2 kuud pole sisse loginud peale seda kui shoti võtsin kõrgemas ja 6 BI hävisin. Peakski täna uuesti ette võtma

kardpleier
03.04.12, 10:08
Paar nadalat tagasi oli endalgi m6ttes, et kysiks steiki siit foorumist. Endamisi arutlesin, et kui steiki all mangida, siis vahemalt ei saa kogu rolli maha tiltida. Uurisin isegi Lenci kaest, et mis ja kuidas..

Samal 6htul laadisin 888pkr arvutisse ja nuputasin oma tunnikese oma kasutajanime ja parooli. Sain sisse pika pusimise peale. Ja oh imet, just oli algamas hispaanlastele m6ledud 5000$ friiroll. Mangisin ja tulin top100 sisse ning kontol uhkeldas 5dollarit.

Edasi mangisin 1$ sngsid ja paar paeva hiljem oli roll solid 50$. Jargmiseks v6tsin ette MTTd pisikese biniga. Sealt edasi tulid juba final tabled jne. Miskit head hitti ei saanudki, pidevalt miskid 5-9 kohad. Ja nii ma siis viimased 2 nadalat vahelduva eduga pokerdasin. Taitsa vahva oli. Tilti polnud, yle rolli ei manginud kordagi.
Tana l6unal sisse logides oli kontol 920$. Ehk siis tasa ja targu grind oli senini korralikult tootnud.

Yhtakki laksin tilti nagu ennemuiste.

http://www.upload.ee/image/2223348/mylife1.jpg


Martingalemine v6is alata. M6lemas jargnevas kaes laksid rahad sisse turnis.

http://www.upload.ee/image/2223349/mylife2.jpg

http://www.upload.ee/image/2223351/mylife3.jpg


busto :confused:


Kena kevadet k6igile!

kõik on senikaua okei, kuni Sa ei mõtle stake küsimisele.

VisaHing
03.04.12, 10:09
Mingi eesti-vihkaja poolt peris pikk stoori.

http://whyestoniasucks.blogspot.com/

Kirjutasin googlesse WHY ja andis mulle vasteid: miks eestlased on aeglased, miks eestlased imevad :D lmao.

yolpa
03.04.12, 10:22
Mingi eesti-vihkaja poolt peris pikk stoori.

http://whyestoniasucks.blogspot.com/

Kirjutasin googlesse WHY ja andis mulle vasteid: miks eestlased on aeglased, miks eestlased imevad :D lmao.

mõttetu sitt.

M6niste
03.04.12, 11:52
Mõni mode äkki vaatab päevikute teema üle palun :) üle 48h juba pole keegi heaks kiitnud või maha laitnud.. Aitähh!

Jäämees
03.04.12, 12:17
Mõni mode äkki vaatab päevikute teema üle palun :) üle 48h juba pole keegi heaks kiitnud või maha laitnud.. Aitähh!

Saada PM mõnele modele kes on online.

Kuu offtopicu teema pole päris see koht kust kiiret vastust peaksid ootama.

jrgn hell
03.04.12, 12:17
http://www.igamingbusiness.com/content/neogames-launches-first-ever-%E2%80%98-bold-and-beautiful%E2%80%99-instant-win-game

Pange emad peitu. Eriti alatu sihtgrupi targetimine

Jäämees
03.04.12, 12:20
Pigem vanaemad peitu!

Remokk
03.04.12, 12:41
On ikka debiilikuid, emal sõideti parklas autol stange küljest ja lasti jalga. Õnneks leidus pealtnägija aga numbriga eksiti rsk, Olevat naisterahvas ka veel olnud :confused: Sellistele tuleks maksimum trahv väänata:mad:

Nozzu
03.04.12, 13:15
Viimane aeg surmanuhtlus taastada.

widescreen
03.04.12, 14:30
On ikka debiilikuid, emal sõideti parklas autol stange küljest ja lasti jalga. Õnneks leidus pealtnägija aga numbriga eksiti rsk, Olevat naisterahvas ka veel olnud :confused: Sellistele tuleks maksimum trahv väänata:mad:
Mul oli paar aastat tagasi sama värk, aga õnneks päästsid mind kiired jalad:D jooksin järgi talle ja hüppasin autosse, kui ta ristmiku all seisis.. küsisin, et noh kuhu sõidame siis:D tema ehmunud nägu jääb mulle eluks ajaks meelde vist :D:D

mikk2468
03.04.12, 15:42
Mul oli paar aastat tagasi sama värk, aga õnneks päästsid mind kiired jalad:D jooksin järgi talle ja hüppasin autosse, kui ta ristmiku all seisis.. küsisin, et noh kuhu sõidame siis:D tema ehmunud nägu jääb mulle eluks ajaks meelde vist :D:D

ROFL, mees või naine oli?

pokkerisheriff
03.04.12, 17:08
On ikka debiilikuid, emal sõideti parklas autol stange küljest ja lasti jalga. Õnneks leidus pealtnägija aga numbriga eksiti rsk, Olevat naisterahvas ka veel olnud :confused: Sellistele tuleks maksimum trahv väänata:mad:

kui tibin, siis võib-olla arutles nii, et "mõlgitul tuju rikutud niikuinii, aga praegu minul veel hea. kui nüüd jään ootama mõlgitut,siis rikub tema minul tuju ka ära. nii et kahe kaotaja asemel las olla üks kaotaja (mõlgitu) ja üks kellel tuju ei rikuta (mina)". see kõlab absurdselt, aga on olemas selliseid tibinaid, kes käivad nina nii püsti, et nende arust on kõige tähtsam et nendel hea oleks ja ei imestaks kui ta su ema vahele jäänuna oleks veel süüdistama hakanud, et viimane raiskab tema aega ja rikub tuju mingi pisiasja pärast. ühesõnaga oleks enda ohvriks teinud ja võimalik, et kutsunud veel enda poldi kohale kes su emale oleks ähvardanud füüsilist noomitust teha, kui veel kobiseda julgeb. sellised inimesed on vastikud :(

Fabulous
03.04.12, 17:31
kui tibin, siis võib-olla arutles nii, et "mõlgitul tuju rikutud niikuinii, aga praegu minul veel hea. kui nüüd jään ootama mõlgitut,siis rikub tema minul tuju ka ära. nii et kahe kaotaja asemel las olla üks kaotaja (mõlgitu) ja üks kellel tuju ei rikuta (mina)". see kõlab absurdselt, aga on olemas selliseid tibinaid, kes käivad nina nii püsti, et nende arust on kõige tähtsam et nendel hea oleks ja ei imestaks kui ta su ema vahele jäänuna oleks veel süüdistama hakanud, et viimane raiskab tema aega ja rikub tuju mingi pisiasja pärast. ühesõnaga oleks enda ohvriks teinud ja võimalik, et kutsunud veel enda poldi kohale kes su emale oleks ähvardanud füüsilist noomitust teha, kui veel kobiseda julgeb. sellised inimesed on vastikud :(
Ma olen suurema osa Ayn Rand'i bibliograafiast läbi lugenud ja nagu tõsiselt, isegi tema teostes käsitletavaid ideid ning teemasid on kergem mõista kui seda toodangut mis sa siin foorumis päevast-päeva kokku kirjutad.

kjmrc
03.04.12, 17:33
kui tibin, siis võib-olla arutles nii, et "mõlgitul tuju rikutud niikuinii, aga praegu minul veel hea. kui nüüd jään ootama mõlgitut,siis rikub tema minul tuju ka ära. nii et kahe kaotaja asemel las olla üks kaotaja (mõlgitu) ja üks kellel tuju ei rikuta (mina)". see kõlab absurdselt, aga on olemas selliseid tibinaid, kes käivad nina nii püsti, et nende arust on kõige tähtsam et nendel hea oleks ja ei imestaks kui ta su ema vahele jäänuna oleks veel süüdistama hakanud, et viimane raiskab tema aega ja rikub tuju mingi pisiasja pärast. ühesõnaga oleks enda ohvriks teinud ja võimalik, et kutsunud veel enda poldi kohale kes su emale oleks ähvardanud füüsilist noomitust teha, kui veel kobiseda julgeb. sellised inimesed on vastikud :(

Sul vist mingid kogemused sellise asjaga või, et nii täpselt oskad rääkida igat detaili ? =D

inward
03.04.12, 17:33
On ikka debiilikuid, emal sõideti parklas autol stange küljest ja lasti jalga. Õnneks leidus pealtnägija aga numbriga eksiti rsk, Olevat naisterahvas ka veel olnud :confused: Sellistele tuleks maksimum trahv väänata:mad:

Ma lihtsalt ei saa nendest inimestest aru. Süüdimatud tegelased. Räägin enda loo.

Nimelt maja lähedal on säästumarket. Kaubahoov on poel võrdlemisi raskesti ligipääsetav ning peavad tagurdama nö tsooni, kus ühel pool vahel autod pargitud jne.
Igal juhul üks päev avastan, et auto tagumises osas (bensiiniluugi lähedalt) on sõna otseses mõttes väikse palli suurune auk, nagu oleks mingi nokaga hammustatud. Ei olnud just raske arvata, mis juhtus ja kuigi kindlustus ja kasko ka olemas, siis ilmselgelt mõtlesin, et kui süüdlane tabada, siis saan kasko omavastutuse ka tagasi ning ise ei pea sentigi maksma.
Politseisse avaldus tehtud ja ülejärgmine hommik varahommikul passisingi peale, kui veoautod tulid kaupa maha laadima. Hakkasin juhte küsitlema ja rekkasid üle vaatama, et niisugune asi juhtus jne. Siis vist teine või kolmas rekka äratas kahtlust, tagumine serv oli kergelt kõver ning tüüp tundus närvilisena kuigi ajas tagasi, lõpus veel hõikas järgi "Kas te politseisse ka teatasite?". Andsin reg. numbri politseisse ja mõne nädala pärast või rohkem, kanti kindlustuse poolt omavastutus ka tagasi.

Ehk, siis juhile õnnetuse põhjustamine ja sündmuskohalt lahkumine - see vend sai korralikku trahvi selle eest + pidi mu auto paranduse kinni maksma (umbes 30k eeki läks) ja kes teab, kas see juht üldse enam seal ettevõttes pärast seda intsidenti edasi töötada sai.

Oleks juht lihtsalt jätnud teate autole, et lähme kindlustusse ja registreerime asja ära, oleks kõik okei olnud. Shit happens asju juhtub elus, tuleb lihtsalt vastavalt tegutseda.

VisaHing
03.04.12, 19:09
tohib küsida, et mis autoga sõidad, et 30k eeki läheb ühe keredetaili korda tegemine?

// a muidu jah suht lollus panna sündmuspaigalt minema. Kindlustus ju ajab asjad korda ja pead maksma ainult endale tekitatud kahjude eest. Kui minema sõidad, siis maksad juba teise auto,enda auto + trahvid ka.

inward
03.04.12, 19:41
Enam ei sõida, aga sõidukiks oli Focus ST, kahe uksega. Selle remonditöö hinnaga võin mööda ka panna, juhtus umbes 3 aastat tagasi, aga sinna 25k kanti läks küll minu mäletamist mööda.

widescreen
03.04.12, 20:42
ROFL, mees või naine oli?
vanem mees

Tarmonator
03.04.12, 22:28
Enam ei sõida, aga sõidukiks oli Focus ST, kahe uksega. Selle remonditöö hinnaga võin mööda ka panna, juhtus umbes 3 aastat tagasi, aga sinna 25k kanti läks küll minu mäletamist mööda.

Ei ole mingi ime, aastaid mitu tagasi kui vanemate Daewool (jah on selline auto olemas) uks sisse sõideti, läks ukse vahetus 15k eeku. Ega siis kui remondifirmadel on võimalik kindlustust lüpsta, siis keegi ei hakka sul ust üles lööma, tellitakse uus uks ja asi tahe.

PS: Daewoo ei ole mingi HCC mersu klassi auto.

vapsik
03.04.12, 23:21
http://games.yahoo.com/blogs/plugged-in/arizona-bill-could-criminalize-internet-trolling-184547052.html

MTTSNG
04.04.12, 01:35
Hommiku 10st sessinud. Teinud kaks ca tunnist söögipausi. Ikka üpris värske. Ei tea kas Gerimaxist on abi või olen lihtsalt suutnud rahulikuks jääda.

Vandalar
04.04.12, 02:15
Hommiku 10st sessinud. Teinud kaks ca tunnist söögipausi. Ikka üpris värske. Ei tea kas Gerimaxist on abi või olen lihtsalt suutnud rahulikuks jääda.

See võib olla petlik seisund. On vastavad testid, nt mingi numbrijada meeldejätmine vms tähelepanu ja mälu testid mida saad teha, et kontrollida, kas su tähelepanu ka tegelikult vastab sellele, mida sa arvad olevat. Kui pikema aja oled grindinud, siis on mingi hetk kus oled väsinud aga endale tundub, et oled ergas, seda seisundit on suht raske ära tabada, kui just mingit testi ei tee...

jasssass
04.04.12, 09:01
Kas PokerStarsi kasutaja tehseven on mõni selle foorumi tegelastest?

Selles mõttes, et kui sa lendad HU-sse kaasmaalase otsa ja kukud kohe hanguga sierramehe nalju chatboxi pilduma ja enda 15 aastase Vello aju muul moel välja elama, siis pole pärast 5. mängu kaotust mõtet hakata mulle oma kehva kaardijooksu kurtma.
Oleksin acceptinud ka kõik järgmised mängud, kui sa poleks kadunud nagu s.itt lehma ihust.

Ja selle 150$ eest kavatsen osta lihavõttepühade ajal nii palju õlut kui Konsumi kärusse mahub. Kui ise kõike ära juua ei suuda siis joovad sõbrad edasi. Thnx for idiot regulars

ristijeesus
04.04.12, 09:32
$150 eest olen ma igasugu nalju ja kurtmist nõus kuulama. Ma ei saa aru, mille peale sa pahane oled.

jasssass
04.04.12, 09:49
$150 eest olen ma igasugu nalju ja kurtmist nõus kuulama. Ma ei saa aru, mille peale sa pahane oled.

5 mängu oli maru vähe selliste naljade eest

Mr_Kenny
04.04.12, 09:53
hah:D

K2okfor_Mey
04.04.12, 09:53
5 mängu oli maru vähe selliste naljade eest

ROI on ROI :D vahet pole mis naljad, ega siis ei pea chatiboxi vaatama :D

VisaHing
04.04.12, 10:23
irf @ my son.

Mul 300sajane case, kus on tavalised väärtuseta värvilised zetoonid. Aint üks zetoon erineb neist, kuna on Triobeti 25 väärtusega zetoon. Koguaeg kui poeg mängib nendega, siis ta läheb elu ketasse selle zetooni peale ja paneb selle alati mulle kappi. :D.
Koguaeg vaatan, kuidas see jälle siia sai. :D

MTTSNG
04.04.12, 10:49
jasssss sorry aga ma ei saa aru, kas sina sõid täna hommiku seeeni või minule jäi 4h magamist väga väheks, ma ei saa mitte sittagi aru :D

sm112
04.04.12, 10:52
Kas PokerStarsi kasutaja tehseven on mõni selle foorumi tegelastest?

Selles mõttes, et kui sa lendad HU-sse kaasmaalase otsa ja kukud kohe hanguga sierramehe nalju chatboxi pilduma ja enda 15 aastase Vello aju muul moel välja elama, siis pole pärast 5. mängu kaotust mõtet hakata mulle oma kehva kaardijooksu kurtma.
Oleksin acceptinud ka kõik järgmised mängud, kui sa poleks kadunud nagu s.itt lehma ihust.

Ja selle 150$ eest kavatsen osta lihavõttepühade ajal nii palju õlut kui Konsumi kärusse mahub. Kui ise kõike ära juua ei suuda siis joovad sõbrad edasi. Thnx for idiot regulars

Ega sa ise ka palju parema suhtumisega ei ole.

jasssass
04.04.12, 11:12
jasssss sorry aga ma ei saa aru, kas sina sõid täna hommiku seeeni või minule jäi 4h magamist väga väheks, ma ei saa mitte sittagi aru :D

LOL no millest sa aru ei saa? Ava aken, lase linnulaul ja päikesepaiste tuppa, õhk eest sisse, tagant välja, ära ole nii umbne.

jasssass
04.04.12, 11:20
Ega sa ise ka palju parema suhtumisega ei ole.

Ei noh sina siis oledki see lahe vemp :) mind lihtsalt huvitas, kas oled siit foorumist ja kelle sulest selline maitsekas huumor pärit on. Polegi sellist lapsikust kuulnud veel eestlase suust chatboxis, aga noh tuli ära seekord. +5
Lõpp läks muidugi nutuseks, siis enam nalju ei tulnud, hakkas hoopis jonn mingist õnnest ja halvast kaardijooksust, lootsin ikka lõpuni huumorit saada, aga sa hakkasid dramatiseerima.

Rage
04.04.12, 11:20
On a year-on-year basis, PokerScout reports that online poker traffic, excluding Italy, has decreased by 36% in the last year.

albinar
04.04.12, 11:23
Ega sa ise ka palju parema suhtumisega ei ole.

Kus kadunud oled olnud?

inward
04.04.12, 11:44
Jasssass, katsu teinekord selle lõvipudruga vähe rahulikumalt võtta.

sm112
04.04.12, 12:00
Ei noh sina siis oledki see lahe vemp :) mind lihtsalt huvitas, kas oled siit foorumist ja kelle sulest selline maitsekas huumor pärit on. Polegi sellist lapsikust kuulnud veel eestlase suust chatboxis, aga noh tuli ära seekord. +5
Lõpp läks muidugi nutuseks, siis enam nalju ei tulnud, hakkas hoopis jonn mingist õnnest ja halvast kaardijooksust, lootsin ikka lõpuni huumorit saada, aga sa hakkasid dramatiseerima.

Ei, see ei ole mina, aga olen su vastu mõned nädalad tagasi mänginud ja jäid oma chatis ülbitsemisega meelde. Praegune ainult kinnitab seda arvamust.

Codecci
04.04.12, 12:02
Just when I thought UltimateBet can't hurt me anymore, kõrvetasin oma näpu UB välgumihkliga ära :/

K2okfor_Mey
04.04.12, 12:07
Just when I thought UltimateBet can't hurt me anymore, kõrvetasin oma näpu UB välgumihkliga ära :/

LOL G1

sm112
04.04.12, 12:07
Kus kadunud oled olnud?

Peale 50bb laudade sulgemist ei leidnud omale sobivat formaati ja samal ajal tuli elu üks värvikirevamaid ja sündmusterohkemaid eluetappe, aga nüüd tegin uue alguse HT HUSNG-dega ja peaks varsti tagasi pildil olema.

jasssass
04.04.12, 12:20
Ei, see ei ole mina, aga olen su vastu mõned nädalad tagasi mänginud ja jäid oma chatis ülbitsemisega meelde. Praegune ainult kinnitab seda arvamust.

noo kui gg nh ja wp on ülbitsemine sinu jaoks siis küll, vabandused ette ja taha, et ma selline jõhkard olen :D

Jäämees
04.04.12, 13:24
Kellegil teisel ka Stars jamab praegu?

Can't connect :(

virukunn
04.04.12, 13:31
Kellegil teisel ka Stars jamab praegu?

Can't connect :(

Server restart.

VisaHing
04.04.12, 15:19
jasssss sorry aga ma ei saa aru, kas sina sõid täna hommiku seeeni või minule jäi 4h magamist väga väheks, ma ei saa mitte sittagi aru :D

sorry sorry.. Minu viga, et liiga keeruliselt kirjutasin. Proovin arusaadavamas keeles.


irf @ my son.

Mul 300s@j@n3 c@53, ku$ 0n 7@v@l1$3d v22r7u@37@ v2rv1l1$3d z3700n1d. @1n7 ük$ z3700n 3r1n3b n31$7, kun@ 0n 7r10b371 25 v22r7u$3g@ z3700n. K0gu@3g ku1 p03g m2ng1b n3nd3ga, $11$ 7@ l2h3b 3lu k37@$$3 $3ll3 z3700n1 p3@l3 j@ p@n3b $3ll3 @l@71 mull3 k@pp1. :D.
K0gu@3g v@@t@n, ku1d@$ s33 j2ll3 $11@ $a1. :D

valustyng
04.04.12, 15:30
sorry sorry.. Minu viga, et liiga keeruliselt kirjutasin. Proovin arusaadavamas keeles.

peksad segast?

KristjanLaas
04.04.12, 15:32
sorry sorry.. Minu viga, et liiga keeruliselt kirjutasin. Proovin arusaadavamas keeles.

Lähedale, aga mitte päris sigar.

KristjanLaas
04.04.12, 15:53
Alficor1: im gonna kill you and your family if you dont stop
D4yhawk: hah
LOL_MATH: give it a shot
Alficor1: ok, i just booked a flight to your country
LOL_MATH: and what country is that?
Alficor1: i cant tell you, it wouldnt be a surprise then
Alficor1: but im coming
Alficor1: i will kill your mom and rape your dad
Alficor1: oh wait



LOL_MATH oli keegi foorumist, aga ei tule meelde praegu kes. Isilduri chatiga ja selle tekstiga tuli meelde, kes see oligi? "Too late axe in the car" meenub kohe lol.

Fabulous
04.04.12, 16:10
Alficor1: im gonna kill you and your family if you dont stop
D4yhawk: hah
LOL_MATH: give it a shot
Alficor1: ok, i just booked a flight to your country
LOL_MATH: and what country is that?
Alficor1: i cant tell you, it wouldnt be a surprise then
Alficor1: but im coming
Alficor1: i will kill your mom and rape your dad
Alficor1: oh wait



LOL_MATH oli keegi foorumist, aga ei tule meelde praegu kes. Isilduri chatiga ja selle tekstiga tuli meelde, kes see oligi? "Too late axe in the car" meenub kohe lol.
Mr_Kenny vist

KristjanLaas
04.04.12, 16:16
ahjaa, ty.

numnuts
04.04.12, 16:22
dafaq did i just read

numnuts
04.04.12, 17:18
http://www.elu24.ee/797616/maailma-koige-vaiksem-paik/

kommentaarides keegi mainis, et tallinnas eesti raadio majas peaks mingi sarnane ruum olema.
Keegi teab kas vastab tõele ja kas oleks võimalik külastada?

TaistoJ
04.04.12, 17:43
Häbi, häbi...

kardaanirist
04.04.12, 18:24
sorry sorry.. Minu viga, et liiga keeruliselt kirjutasin. Proovin arusaadavamas keeles.

wtf lol.

VisaHing
04.04.12, 18:27
wtf lol.

mh. tai saanud aru ju mu tekstist ? :D mis on

KristjanLaas
04.04.12, 18:31
mh. tai saanud aru ju mu tekstist ? :D mis on

keegi ei rääkinud sinuga lol, jassile ju oli see tekst suunatud:(

fyte
04.04.12, 20:18
mh. tai saanud aru ju mu tekstist ? :D mis on

[ ] reading skills

jasssss sorry aga ma ei saa aru, kas sina sõid täna hommiku seeeni või minule jäi 4h magamist väga väheks, ma ei saa mitte sittagi aru :D

jrgn hell
05.04.12, 09:50
Keegi on kokku puutunud rahvusvahelise tavakirja kulleriga saatmisega?

Et kui saata tavakiri lennupostiga, siis potsatab kuhugi mailboxi, aga tahaks et mingi kuller selle viiks ise kuhu vaja. Vaataisn et DHLi mingi kiirem variant on umbes 100 euri, mis ilmselge overkill, kuigi väga kiire ka.

vass
05.04.12, 10:25
Helista ELSi ( Eesti Post). Olen ise saatnud suht raskeid pakke Suurbritanniasse ( kuigi mitte kiirteenusena, sest kuna hind kaalu pealt siis oleks ka overkill). Aga mingi kirja saatmiseks on see kiirteenus okei, 2 päevaga kohal ja hind ei tohiks ka üle mõistuse olla :)

jrgn hell
05.04.12, 10:29
Helista ELSi ( Eesti Post). Olen ise saatnud suht raskeid pakke Suurbritanniasse ( kuigi mitte kiirteenusena, sest kuna hind kaalu pealt siis oleks ka overkill). Aga mingi kirja saatmiseks on see kiirteenus okei, 2 päevaga kohal ja hind ei tohiks ka üle mõistuse olla :)

Tänud!

Mõte oligi, et kas Eesti Post ka pakub teenust, kus mingi tegelane viitsib ise uksest sisse minna. ei pea mingi ülikiire olema, aga päris oranšist kastist ei taha ka saata.

albinar
05.04.12, 11:18
Peale 50bb laudade sulgemist ei leidnud omale sobivat formaati ja samal ajal tuli elu üks värvikirevamaid ja sündmusterohkemaid eluetappe, aga nüüd tegin uue alguse HT HUSNG-dega ja peaks varsti tagasi pildil olema.

Tore kuulda, loodan et hakkad oma tegemisi siin kajastama ka.:biggrin:

Fabulous
05.04.12, 20:01
Kellelgi siit on mingi sample Fedexiga tellimise osas?
Ma tellisin eile nende kaudu USA'st endale paki, kasutades Express International shippingut, aga tellimust trackides näitab hoopis "INTL Economy" shippimise viisiks. Tellimuse eeldatav mulle kohalejõudmise tähtaeg on ka üldse 16. aprill, aga Express International peaks olema 1-4 tööpäeva ükskõik kuhu maailma punkti.
Ma olen ühe korra varem täpselt sama teenust kasutades tellinud ning siis läks pakil Portlandist Pariisi jõudmiseks ~12h, sealt tuli paari päevaga Eestisse. Nüüd läks aga ligi 24h aega, et pakk Portlandist Indianapolisse jõuaks ning ma ei kujuta ette kuhu ja kui kiirest see edasi liigub. Kellelgi on kunagi mingi sarnane olukord olnud?

//Sellele netipoele olen juba kirjutanud, et teada saada mis värk on (mulle pole veel vastatud), niiet seda on mõttetu soovitada.

//Nojah, tüübid suutsidki vale shippingu panna. Ja siis mingi klienditoe tüüp umbes vabandab, et nii juhtus ja lubas pool raha sellest, mis ma shippinguks maksin, tagasi kanda. Asja teeb idiootseks see, et tasuta standard shipping võtaks täpselt sama kaua aega nagu mul sellega läheb nüüd läheb ja isegi kui pool raha tagasi saan olen ikka $25 võrra vaesem ja mul oli planeeritud, et see pakk tuleb 3-4 tööpäeva jooksul kohale. Kui mul oleks aega 2 nädalat oodata, siis ma oleks obv ju tasuta shippingu võtnud.

LuuK
05.04.12, 22:47
«uued postitused» tõenäoliselt pärast homme õhtut tööle ei hakka
aprillinali?

ranka
05.04.12, 23:29
aprillinali?

Sorry, mõtlesin enne. Hetkel pühad ja serveriomanikud ka natuke passiivsemad. Vabandame ebameeldivuste pärast.

PS! On lootust, et foorumi uuendustega, millega hakkan peatselt peale võib viga kaduda aga see väga väikene lootus ;(

udikaz
06.04.12, 03:00
you made it ranka. its working (Y)

ranka
06.04.12, 03:45
Ütleme nii, et joppas. Ühe oudise tõmbasin väga suures pangas :)

alaska
06.04.12, 19:25
Kõik foorumi lugejad, kes viibivad hetkel kusagil soojal maal, minge palun persse.

qbj0hn
06.04.12, 19:38
Soojal maal pole aga siin igapäev mingi 20-25 kraadi olnud. Hetkel on 12, aga päikse käes on ikkagi suht soe. Lühkarid ja lühike pluus koguaeg seljas.

alaska
06.04.12, 19:48
Ma tulin just jooksmast, mingit lörtsi sadas jälle kraevahele.

ranka
06.04.12, 19:56
LOL. Vaatasin selle aastast foorumi google analyticsi otsingu võtmesõnu ja 172 korda on otsitud: «t*rapea ja p*tsipõhi kokku puutuda ei tohi». Tsenseerimata kujul obv.

MagicFriend
06.04.12, 19:57
tantsimine pidavat sooja andma. reede 6htu kah veel :rolleyes:

i8mz9uOvFQA&

jasssass
06.04.12, 20:01
Kõik foorumi lugejad, kes viibivad hetkel kusagil soojal maal, minge palun persse.

HCC saadeti praegu jala pealt sitturisse

vonkartoffel
06.04.12, 20:16
Mingeid kohti, mis Tallinnas toitu kojutoovad peale pizzakoju? Või siis soovitust kuskohast tellida midagi pizzakoju.ee s

ranka
06.04.12, 20:56
Kuna meie rahvas Unibetis mängida ei saa siis ei hakka uudist kirjutama aga Unibeti tuli Fast Fold poker. Sama mis rush või zoom. Artikkel: pokerfuse.com

Fast Poker, another entry into the “fast fold” space first popularized by Zoom Poker and Rush Poker, is now live on Unibet. Currently only a browser-based version is available, but a downloadable client is reportedly in development. Operators Betsson and iGame are expected to launch on the Fast Poker network shortly.

The new product has been developed by online gaming developer Relax Gaming. Like the Instadeal Network, Fast Poker is a new network offering exclusively “fast-fold” games. As reported earlier this month (http://pokerfuse.com/news/poker-room-news/relax-gaming-launch-new-fast-poker-network/), Relax Gaming has struck deals with three operators to bring the new network to an existing player base, with operators integrating the network on top of their traditional offering.

In Fast Poker, players get a fast fold button which folds the current hand and moves the player to another table. According to the PR, this means that each Fast Poker seat gets to play about 250 hands per hour. Players get the advantage of multi tabling, but can do it all within one window. Operators get more rake as more hands are played per hour. Relax Gaming touts that “the Fast Poker game should generate roughly 4 times the rake per casual player compared to traditional poker.”

Unibet is part of the MicroGaming network which has averaged 1500 concurrent players over the last 6 months with peak traffic up to 2500. Unibet’s browser-only Fast Poker tables are reported to have almost 200 players already. This is already looking like a good investment for the company which is listed on the Nasdaq OMX exchange in Stockholm. Unibet also offers poker in the regulated Italian and French markets through the Ongame network, though Fast Poker is not yet available for these Unibet customers.

Relax Gaming is licensed and regulated in Alderney and Malta and specializes in developing software for internet gambling, including casino and bingo products. Most of its workforce is based in Finland and Estonia.

fyte
06.04.12, 21:39
Mis ACTAst saanud on? Kuu-paar tagasi millestki muust peaaegu ei räägitudki, kui teemaks internet, ja nüüd tükk aega vaikust?

WeThePeople
06.04.12, 21:52
Mingeid kohti, mis Tallinnas toitu kojutoovad peale pizzakoju? Või siis soovitust kuskohast tellida midagi pizzakoju.ee s

http://www.mychef.ee/

Potsataja
07.04.12, 00:07
sessionist: https://twitter.com/#!/MarielKaru lugeda tasub hakata 22 märts vms, epic

Ka twitteris saab ainulilt nutitelefonitega möllata möllata?

http://elisa.ee/et/Eraklient/konekaart/Elisa-nutikomplekt

Oleks raha rohkem võtaks selle vaese mehe nutika vist ära. :)


Hetkel on päevakorralisem probleem muidugi see, kuidas saada 40€, et osta poisile kvaliteetne Helkama ratas. Eile tühjendas vanema 1,2,5 sendiliste varu ja kasuvasi õlletaara viisema täna ära. mingi 11€ tuli kokku. ::cool:

fyte
07.04.12, 03:01
Ka twitteris saab ainulilt nutitelefonitega möllata möllata?

http://elisa.ee/et/Eraklient/konekaart/Elisa-nutikomplekt

Oleks raha rohkem võtaks selle vaese mehe nutika vist ära. :)


Hetkel on päevakorralisem probleem muidugi see, kuidas saada 40€, et osta poisile kvaliteetne Helkama ratas. Eile tühjendas vanema 1,2,5 sendiliste varu ja kasuvasi õlletaara viisema täna ära. mingi 11€ tuli kokku. ::cool:
Milles küsimus - istu laudadesse, microlimiidid kubisevad fishidest ja seal ei pea just raketiteadust aretama, et paari päevaga see 40€ kokku saada..

stating the obvious :rolleyes2:

mikk2468
07.04.12, 04:24
Tekib küsimus kas potsataja üldse pokkerit mängibki?

ristijeesus
07.04.12, 07:18
See huawei on täitsa norm nutikas v.a kaamera.

minbetmillionaire
07.04.12, 08:36
Mis ACTAst saanud on? Kuu-paar tagasi millestki muust peaaegu ei räägitudki, kui teemaks internet, ja nüüd tükk aega vaikust?

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/voitlus-acta-parast-algab-uuesti-nuud.d?id=64145383

Rage
07.04.12, 09:42
See huawei on täitsa norm nutikas v.a kaamera.
mu neiul on, on väga rahul, Nokiat ei osta ta vist enam kunagi, aga odaval nutikal on ikkagi tunda, et ekraan ja puutetundlikus on veidi kehvemad ja aegajalt telefon jääb uimaseks ja hakib ka veidi... muidu julgen soovitada

Codecci
07.04.12, 10:13
Milles küsimus - istu laudadesse, microlimiidid kubisevad fishidest ja seal ei pea just raketiteadust aretama, et paari päevaga see 40€ auku panna..

stating the obvious :rolleyes2:
FYP

Potsataja
07.04.12, 15:48
Milles küsimus - istu laudadesse, microlimiidid kubisevad fishidest ja seal ei pea just raketiteadust aretama, et paari päevaga see 40€ kokku saada..

stating the obvious :rolleyes2:

Seda minagi mõtlesin. Kahjuks oli tegu minu selle kümnendi suurima veaga.


FYP

WP!

andu_andu
07.04.12, 15:54
oota sa Potsataja ei mängi üldse pokkerit w ?

fyte
07.04.12, 15:57
Kuskilt topicust meenub küll, et mängis/mängib. Graphs, Potsataja?

Oliverk
07.04.12, 16:04
Maru üleolevalt suhtute 2008 a maailmameistrisse :D

Potsataja
07.04.12, 16:36
Ega neid Eesti kalakestest või ka haidest pokkeri maailmameistereid peale minu ei ole vist tõesti. :p

KristjanLaas
07.04.12, 17:29
Lugesin kogu teema läbi, mis sai lõpuks sellega, potsataja? Kõige huvitavama koha peal lihtsalt mitte ühtegi posti enam topicus.

qbj0hn
07.04.12, 17:45
Potsataja mõtetu sul nutitelefoni peale raha raisata kui siuke olukord on, kui siukse ala peal oleks kus vaja pidevalt ühenduses olla ja appe kasutada jne siis aint ostaks. Siin kandis telefonid asjad kordades odavamad ja pole plaanis osta uut, enda 10€ samsungiga rahul, ei kasuta ühtegi muud asja peale helistamise ja smsimise. Siin sain kasutamiseks nutika ja see on nurgas seisnud. Vahepeal kui nett läks ära 2ks päevaks siis aint kasutasin veits aga muidu hui kasutan.
Ja üldse sa biidid vabalt siukseid limiite kus saab easylt mingi 40€ kokku.

Potsataja
07.04.12, 17:55
gbj0hn, mul on juba ligi 5 aastat Nokia 1112 ja vaevalt ma ta niipea millegi muu, kui elisa või tele2 kõnekaardikomplekti vastu välja vahetan. Unistada võib ikka. Ntx 2011 suvel ostsin ma omale viimati uued bokserid, veidi balla oli aga haiglasse ei kannatanud muidu minna. 2010 aastasse jääb viimane uute pükste ostmise teema jne. Elu on lill. ;)

Kui inimene on oma elu jooksul 100K€+ maha mänginud, siis leiad rõõmu ka väikestes asjades.

rasmer
07.04.12, 18:03
Lugesin kogu teema läbi, mis sai lõpuks sellega, potsataja? Kõige huvitavama koha peal lihtsalt mitte ühtegi posti enam topicus.

Link please.

qbj0hn
07.04.12, 18:07
Nende nutikate akud on ka ikka üli sitad imo. See mida ma hetkel kasutan, kui nett oli ära siis istusin sellega msnis/skypes ja aku pidas alla päeva vastu lol.(obv koguaeg pold online ka) Tutt uus mingi samsungi android. Mul peab telefoni aku terve igaviku vastu. Ainuke asi millest vbl puudus aint muusika, et kuskil järve ääres õlle tehes viskad lauale mängima muidu savi. Ja siin olles kasutan seda androidi, et pilte ka teha, ei viitsi kaamerat kaasas kanda, aga tavapäeval eestis ei kasuta.
Kui eluks vajalik pole siis lamp raha raisata imo, sama mis osad ostavad 25 kilose apple arvuti, et sellega facebookis ja elu24 käia.

KristjanLaas
07.04.12, 18:36
Link please.

http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1939/8.htm#readable

Codecci
07.04.12, 18:37
Imricule pokkeri soovitajad, kas te ei ole kursis tema PokerNewsi-aegse blogiga? Talle pokkeri soovitamine raha teenimiseks on worst suggestion ever. Või siis solid bumhunting skills.

Mis te arvate kuidas see lõppeda saab? Inimene on sadu tuhandeid kui mitte miljoneid kroone auku pannud pokkeris, ei ole kunagi oma mindseti probleemidega tegelenud. Ok, võib-olla võidab selle €40 paari päevaga 5NL hiiteriga. Mis edasi? Võetakse Windowsi calculator lahti, arvutatakse "hmm, 2 päevaga võitsin €40... see teeb siis kuus €600! käes, hakkangi pro mängijaks". Nädala pärast tuleb esimene 6bi downswing, selle peale tõmmatakse 200NL laud lahti, dongatakse raha maha ja jälle konksu otsas.

KristjanLaas
07.04.12, 18:39
blogi säilinud ka?

ranka
07.04.12, 18:51
blogi säilinud ka?

http://blogs.pokernews.com/Imric/

MagicFriend
07.04.12, 19:00
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1939/8.htm#readable

rofl, olid ajad.
privador - Koik teevad notse Roela pro kohta

haha, ma naeran nii, et pisarad silmas. ja kuidas see prantsusmaa vark l6ppes, trappis KKga? lmao

VisaHing
07.04.12, 19:06
Sorry pole teemaga üldse kursis ja suht mitte midagi aru ka ei saa lugedes :D
Et kas Potsajata on see Imric? Ja kas Potsataja on 100k euri auku tõmmanud pokkerikarjääri ajal ?

Potsataja
07.04.12, 19:06
Vaata uudistaja, mina käisin EPT-l, ja sina uudistad ikka edasi. ROI on sul muidugi suurem aga õnne on sul ka rohkem, kui ratsahobuse sitta.

Potsataja
07.04.12, 19:08
Sorry pole teemaga üldse kursis ja suht mitte midagi aru ka ei saa lugedes :D
Et kas Potsajata on see Imric? Ja kas Potsataja on 100k euri auku tõmmanud pokkerikarjääri ajal ?

Imricu sadomaso versioon on Potsataja, et ikka ja alati oma vigasid meeles pidada.

MagicFriend
07.04.12, 19:11
imric, ega sa nyyd solvunud? egas ma paha parast.
aga oli ju epic too 2007. terve chat irvitas kuu aega jutti, sina kaasa arvatud :) ajad mida vanaduses hea meenutada.

lesson 2 learn - never trap with KK 8=)

Potsataja
07.04.12, 19:20
Life sucks, nii eest- kui tagantpoolt kui sa just hcc pole :D

fyte
07.04.12, 21:12
Et kas Potsajata on see Imric?
Ei ole. Oled asjast valesti aru saanud järjekordselt obv.

Potsataja
Varasemalt kasutaja "Imric"

EestiMats
08.04.12, 00:43
Soovitan kinno vaatama minna
qdQts9i6wdI&feature=player_embedded

KristjanLaas
08.04.12, 01:01
hahahahahhahaha.

qbj0hn raudselt näinud Noboru Iguchi eelmist kahte, seega äkki oskad öelda kas on nii hea kui treilerist aimu antakse?

qbj0hn
08.04.12, 01:09
Booked.

K2snakas
08.04.12, 02:59
Booked.

http://www.imdb.com/title/tt2061869/

ilmselt on juba kinodes.

VisaHing
08.04.12, 09:47
6. - 9. aprillini ei toimi pankadevahelised euromaksed

Kas see tähendab, et 9sandal ka ei toimu veel ?
Et alles 10nendal võib oodata, et rahad üle läheks?

redddman10
08.04.12, 10:22
Kas see tähendab, et 9sandal ka ei toimu veel ?
Et alles 10nendal võib oodata, et rahad üle läheks?
Karta on

vennike
08.04.12, 11:17
Kas see tähendab, et 9sandal ka ei toimu veel ?
Et alles 10nendal võib oodata, et rahad üle läheks?
lol

VisaHing
08.04.12, 11:27
lol

Iga asi, mida ma siia foorumisse postitan. Absull kõik asjad tehakse maha. Postitan kuhugi käe. Naerdakse välja.
Küsin midagi. Tuleb vastusteks lol lol lol või mingi nähvamine.
wtf teil viga on.

leits
08.04.12, 11:31
Iga asi, mida ma siia foorumisse postitan. Absull kõik asjad tehakse maha. Postitan kuhugi käe. Naerdakse välja.
Küsin midagi. Tuleb vastusteks lol lol lol või mingi nähvamine.
wtf teil viga on.

ära postita siis midagi..

VisaHing
08.04.12, 11:32
ära postita siis midagi..

õige :)

doublemint65
08.04.12, 11:41
Sest sa vb jätad kohati totaka mulje endast

leits
08.04.12, 11:48
kasutajanime valik on ka olnud väga hea muidugi .. bacdoorgaylover ei tahtnud panna?

Loksutaja
08.04.12, 11:53
j9YyfTJPtkU

pokkerisheriff
08.04.12, 12:05
Iga asi, mida ma siia foorumisse postitan. Absull kõik asjad tehakse maha. Postitan kuhugi käe. Naerdakse välja.
Küsin midagi. Tuleb vastusteks lol lol lol või mingi nähvamine.
wtf teil viga on.

welcome to my world :(

vennike
08.04.12, 12:08
Iga asi, mida ma siia foorumisse postitan. Absull kõik asjad tehakse maha. Postitan kuhugi käe. Naerdakse välja.
Küsin midagi. Tuleb vastusteks lol lol lol või mingi nähvamine.
wtf teil viga on.

sinusuguse kirjaoskamatu ja väga teravmeelse kasutajanimega tegelase postidesse on suhteliselt raske positiivselt suhtuda.

VisaHing
08.04.12, 12:20
sinusuguse kirjaoskamatu ja väga teravmeelse kasutajanimega tegelase postidesse on suhteliselt raske positiivselt suhtuda.

haters gonna hate.
Edu siis.

pastilaa
08.04.12, 12:22
welcome to my world :(

peegel peaks teie mõlemi suur abimees olema siinkohal

pokkerisheriff
08.04.12, 12:30
peegel peaks teie mõlemi suur abimees olema siinkohal

look who's talking...

fyte
08.04.12, 12:39
look who's talking...
Heh, et hakkame kohe lasteaia-stiilis seda mustama, kes kõikvõimast šerifit kritiseeris? Järjekordne näide, miks nii paljud ei salli sind.

oohoh
08.04.12, 12:50
ise oled

vapsik
08.04.12, 12:50
Loll saab ka kirikus peksa.

pokkerisheriff
08.04.12, 13:43
Heh, et hakkame kohe lasteaia-stiilis seda mustama, kes kõikvõimast šerifit kritiseeris? Järjekordne näide, miks nii paljud ei salli sind.

haters gonna hate...

MTTSNG
08.04.12, 14:00
Olin 3 päeva tsüklis.

1. Day - Mikrobussiga lasime ringi, mul turvavööd peal polnud ja istusin ees, kits jooksis tee peale ette, pidurid blokki ja lendasin peaga esiklaasi nii,et klaas ämblikus.
3. Day Ilus ilm, läks grillimiseks. Poest koos lihaga läks meelest grillsüsi võtta, tagasi ei viitsinud minna. Mõtlesin lõhun siis mõned puud ja grillin, aga suht sodi ja lõin kirvega näppu endale. Käisin esmaabis ja täna hommmiku uuesti kiirabis, sest metsikult valus on.

Enam ei joo.

alaska
08.04.12, 14:03
Olin 3 päeva tsüklis.

1. Day - Mikrobussiga lasime ringi, mul turvavööd peal polnud ja istusin ees, kits jooksis tee peale ette, pidurid blokki ja lendasin peaga esiklaasi nii,et klaas ämblikus.
2. Sõber tuli soomest, tuunisime ta Sierrat, pea valutab.
3. Day Ilus ilm, läks grillimiseks. Poest koos lihaga läks meelest grillsüsi võtta, tagasi ei viitsinud minna. Mõtlesin lõhun siis mõned puud ja grillin, aga suht sodi ja lõin kirvega näppu endale. Käisin esmaabis ja täna hommmiku uuesti kiirabis, sest metsikult valus on.

Enam ei joo.

FYP

VisaHing
08.04.12, 14:12
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dJxj1mou03M

lulz

kjmrc
08.04.12, 14:28
Olin 3 päeva tsüklis.

1. Day - Mikrobussiga lasime ringi, mul turvavööd peal polnud ja istusin ees, kits jooksis tee peale ette, pidurid blokki ja lendasin peaga esiklaasi nii,et klaas ämblikus.
3. Day Ilus ilm, läks grillimiseks. Poest koos lihaga läks meelest grillsüsi võtta, tagasi ei viitsinud minna. Mõtlesin lõhun siis mõned puud ja grillin, aga suht sodi ja lõin kirvega näppu endale. Käisin esmaabis ja täna hommmiku uuesti kiirabis, sest metsikult valus on.

Enam ei joo.


Lol, hästi läks Sul jälle :D

harryahven
08.04.12, 15:54
FYP

LOL :D

rahvavaenlane
08.04.12, 17:45
Olin 3 päeva tsüklis.

1. Day - Mikrobussiga lasime ringi, mul turvavööd peal polnud ja istusin ees, kits jooksis tee peale ette, pidurid blokki ja lendasin peaga esiklaasi nii,et klaas ämblikus.
3. Day Ilus ilm, läks grillimiseks. Poest koos lihaga läks meelest grillsüsi võtta, tagasi ei viitsinud minna. Mõtlesin lõhun siis mõned puud ja grillin, aga suht sodi ja lõin kirvega näppu endale. Käisin esmaabis ja täna hommmiku uuesti kiirabis, sest metsikult valus on.

Enam ei joo.


sa oled ka veider kuju. su käest tahaks turboid MTT-d õppida. jälginud sind palju. PM saaadaa, tahaks jutule saada turbote õppimisega

MTTSNG
08.04.12, 17:52
Möh? Palju jälginud mind? See jutt on küll pask hetkel.

rahvavaenlane
08.04.12, 17:54
Möh? Palju jälginud mind? See jutt on küll pask hetkel.


ei ole. ise tead.

Mr_Kenny
08.04.12, 17:56
Stalker.

kuco
08.04.12, 18:00
Millal ma tiltimise lõpetan?

qbj0hn
08.04.12, 18:05
Kaitseresursside amet saatis e-maili, et pean 4ja päeva pärast olema ülevaatusel.
Ma saatsin 2 kuud tagasi neile postiga kirja seoses reservõppustega ja k6ikide dokumentidega ja arsti kirjadega miks ei saa osaleda ja nemad saadavad mulle meeldetuletuse...poh, et pole esimest kirjagi kätte saanud.
Obv ei saa sinna komisjoni minna.
Tõmban veel kõned ka peale sinna, aga pmst kui kohale ei ilmu saab trahvi jah? Pole mingi slang ega midagi, tegelt ka ei saaks osaleda, inimesed lihtsalt saadavad 2 kuud hiljem vastuse tagasi mulle, f huumor.

kjmrc
08.04.12, 18:05
Olin 3 päeva tsüklis.

1. Day - Mikrobussiga lasime ringi, mul turvavööd peal polnud ja istusin ees, kits jooksis tee peale ette, pidurid blokki ja lendasin peaga esiklaasi nii,et klaas ämblikus.
3. Day Ilus ilm, läks grillimiseks. Poest koos lihaga läks meelest grillsüsi võtta, tagasi ei viitsinud minna. Mõtlesin lõhun siis mõned puud ja grillin, aga suht sodi ja lõin kirvega näppu endale. Käisin esmaabis ja täna hommmiku uuesti kiirabis, sest metsikult valus on.

Järgmise korrani!

FYP

widescreen
08.04.12, 18:21
Kaitseresursside amet saatis e-maili, et pean 4ja päeva pärast olema ülevaatusel.
Ma saatsin 2 kuud tagasi neile postiga kirja seoses reservõppustega ja k6ikide dokumentidega ja arsti kirjadega miks ei saa osaleda ja nemad saadavad mulle meeldetuletuse...poh, et pole esimest kirjagi kätte saanud.
Obv ei saa sinna komisjoni minna.
Tõmban veel kõned ka peale sinna, aga pmst kui kohale ei ilmu saab trahvi jah? Pole mingi slang ega midagi, tegelt ka ei saaks osaleda, inimesed lihtsalt saadavad 2 kuud hiljem vastuse tagasi mulle, f huumor.
Ei usu, et kohe ära väänavad trahvi.. Ma ''unustasin'' 3 korda ära, pärast oli ainult jutt, et nüüd saaks me suured trahvid teha.

Potsataja
08.04.12, 18:51
http://www.subclub.eu/

"Kaitsjad" jälle tegutsemas?

Oliverk
08.04.12, 19:15
serveri uuendus