PDA

View Full Version : Vormel 1 fännklubi



RudiTurbo
26.03.09, 10:50
Teeme siis eraldi teema, kus muljeid jagada ja koos põnevusega asju jälgida.
Täna öösel siis juba on esimesed vabatreeningud, seega mingit aimu sõitjate kiirustest hakkab saama juba vähem kui 24h pärast.
Minul ajab see juba ihukarvad turri ja tekitab juba ärevusest värinaid :D

Muide Eestis peaks olema ka ülekanne treeningutest Viasat Sport Balticu kanalilt, seega, kes suurem fänn on, siis täna tuleb pikk öö :)
Ise üritan ka mingi kanali välja otsida ja ehk saab juba täna öösel neid erutavaid mootorihääli kuulda!

Oliverk
26.03.09, 10:55
Viasast Balticut kahjuks keegi peale Stv ja Viasati ei näe. Mõned väiksemad tegijad kuskil Kapa Kohilas ka pakuvad vist. No esimese etapi ikka avaatab ära. KUi põnevust jagub siis vaatab ka edasi ma arvan. Kuigi peale teatud sündmust poole silmaga jälginud ainult seda vormeli asja.

pikk28
26.03.09, 11:16
ise ka fännasin vanasti vormelit rohkem. Nüüd need sõitjad kuidagi isikupäratud. Pole sellist venda kelle poolt olla või siis vastu olla (Shumi)
Usun, et see aasta siis lõpuks saab Button ka näidata, kas on temas võitja sisu või mitte. Nii, et mina see aasta Brawni fänn siis :)
milline su lemmik tiim Rudi?

Purz
26.03.09, 11:36
Ma eelmine aasta hakkasin poole hooaja pealt F1te jälle korralikumalt jälgima. Ferrari ja Schumi ülemvõim omalajal tegi selle sarja nii igavaks minujaoks, et vahepeal kadus huvi täiesti ära. See hooaeg siis autodega vist suured muudatused tehtud, peab ennast asjaga rohkem kurssi viima.

Oliverk
26.03.09, 12:19
Ma eelmine aasta hakkasin poole hooaja pealt F1te jälle korralikumalt jälgima. Ferrari ja Schumi ülemvõim omalajal tegi selle sarja nii igavaks minujaoks, et vahepeal kadus huvi täiesti ära. See hooaeg siis autodega vist suured muudatused tehtud, peab ennast asjaga rohkem kurssi viima.

Vastupidi ikka. Schumi lahkumine tegi nii igavaks selle sarja, et vahepeal kadus huvi täiesti ära.

FreakyJason
26.03.09, 12:38
Ma olin ka Schumi ajal suurem huviline eriti kui Häkkineniga madistas. Nüüd olen vaadanud kui peale satun. Lewis-poiss on hea mulje jätnud.

Purz
26.03.09, 12:57
Algul oli hullult huvitav. Schumacher vs Hill, Villeneuve, Hakkinen. Siis kui Schumacher võitma hakkas ja ta viimastel ringidel tühja koha pealt esimeseks lasti, siis kadus igasugune respect ja hakkasin hoopis Schumi vastaseks. Vahepeal ei vaadanudki enam mitu aastat. Nüüd jälle huvitav.

+1

pikk28
26.03.09, 13:21
Algul oli hullult huvitav. Schumacher vs Hill, Villeneuve, Hakkinen. Siis kui Schumacher võitma hakkas ja ta viimastel ringidel tühja koha pealt esimeseks lasti, siis kadus igasugune respect ja hakkasin hoopis Schumi vastaseks. Vahepeal ei vaadanudki enam mitu aastat. Nüüd jälle huvitav.

+2

Oliverk
26.03.09, 13:53
+2

-3

Codecci
26.03.09, 13:59
Algul oli hullult huvitav. Schumacher vs Hill, Villeneuve, Hakkinen. Siis kui Schumacher võitma hakkas ja ta viimastel ringidel tühja koha pealt esimeseks lasti, siis kadus igasugune respect ja hakkasin hoopis Schumi vastaseks. Vahepeal ei vaadanudki enam mitu aastat. Nüüd jälle huvitav.

+3

lenC
26.03.09, 14:25
Ross Brawn on kohati näidanud, et ta suht geenius on, nii et hoian vist pöialt tema tiimile.

RudiTurbo
26.03.09, 15:04
ise ka fännasin vanasti vormelit rohkem. Nüüd need sõitjad kuidagi isikupäratud. Pole sellist venda kelle poolt olla või siis vastu olla (Shumi)
Usun, et see aasta siis lõpuks saab Button ka näidata, kas on temas võitja sisu või mitte. Nii, et mina see aasta Brawni fänn siis :)
milline su lemmik tiim Rudi?


Mina pärisin oma isalt Schumacheri fännistaatuse ning endiselt on Ferrari minu jaoks see tiim, kelle edu tahaks igal ajal näha. Aga BMW ka ju loomulikult, sest BMW on ikkagi BMW ;D

Muide jah, kes asjadega väga kursis ei ole, siis sellest aastast on jälle Slick rehvid autodel ning esitiivad on nüüd laiemad, tagatiivad on kitsamad, et autode taga vähem õhukeeriseid tekiks ning kergem oleks teise auto järel lähedal sõita. Samuti on lubatud KERS, mis väga lihtsalt öelduna on midagi NOS'i sarnast. Pidurdusel tekkiv energia muundatakse taas kasutatavaks kiirendusel ning seda saab siis kasutada mingi nupuvajutusega lisajõu saavutamiseks.
Samuti on autode välimus kõvasti lihtsamaks muutunud, kuna igasugused vertikaalsed tiivakesed keelati vist ära või vähemalt karmistati reegleid, eelmine aasta hakkasid autod juba väga raketi välimust võtma poole hooaja pealt.

Põhimõtteliselt on autod nii ümber ehitatud, et see aasta võib järjestus hoopis teistsugune välja näha ja üllatajaid võib palju olla, sellepärast ongi õhus nii palju põnevust :)

EDIT: Nii, minul on 280 EEKi eest tehtud 14 panust Selle nädalavahetuse peale, pärast treeningsõite vaatab veel, kuidas oddsid muutuvad ja siis vb teen veel mõned panused.
Mõned olid päris sickod pakkumised, 10.0 oli see, et Lewis Hamilton saab pole positioni. See on insta bet imo, mis siis, et nad talvel eriti ei näidanud midagi, aga Lewist ei tea kunagi rsk ning viimastel testidel näitas Kovalainen juba suht okeid tempot kah, seega ei saa jätta sinna raha panemata.

kivisaba
26.03.09, 17:47
je vormel ruuls
ise kah feraari fänn aga olen vähem vaadanud peale schummi minekut

alaska
26.03.09, 20:12
Mina vaatasin viimati F1 siis, kui Häkkinen sõitis ja vaatan uuesti alles siis, kui üks reeglite muudatus tehakse. See oleks selline, et sõitja, kes juhib edetabelit, stardib viimasena, teine koht eelviimasena jne. Siis oleks see minu jaoks huvitav. Mingid tiivakesed seda ei päästa.

lebovend
26.03.09, 23:10
"Terrible F1 accident":
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/Terrible-F1-accident.jpg

UdusOlevSiil
26.03.09, 23:15
"Terrible F1 accident":
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/Terrible-F1-accident.jpg



lol, parim post siin teemas ülekaalukalt :) :)

lenC
26.03.09, 23:55
Olen kohanud seda nalja veits teisel kujul a la "Terrible F1 accident! Button injured!" vms

leits
26.03.09, 23:56
schummi tõmbas nahui, enam vormelit ei vaata, iisi

RudiTurbo
27.03.09, 00:53
schummi tõmbas nahui, enam vormelit ei vaata, iisi


BMW Sauber on ju nahhui blät!

-andres-
28.03.09, 09:35
Kvalifikatsioon on läbi. Ärkasin varem, et vaadata ning sel hooajal põnevusest ei tohiks puudu tulla.
McLaren'il suured raskused nagu arvati, Brawn tipus. Eks homses sõidus saab selge ülevaate hetke seisust, kuid tundub tulevat vägagi huvitav hooaeg.

Tigrano
28.03.09, 09:42
Kvalifikatsioon on läbi. Ärkasin varem, et vaadata ning sel hooajal põnevusest ei tohiks puudu tulla.
McLaren'il suured raskused nagu arvati, Brawn tipus. Eks homses sõidus saab selge ülevaate hetke seisust, kuid tundub tulevat vägagi huvitav hooaeg.


Krt, ma ju Mersu fänn, kui suured raskused, siis olid?

ESTPatrick
28.03.09, 09:47
F1-s opelid ka sõidavad?

-andres-
28.03.09, 09:48
Hamilton ei tulnud teise vooru välja ja Kovalainen oli teise vooru rajalkäivatest kõige halvema ajaga. Kohad siis 14-15.

Kuid ära lase end heidutada. Brawn GP'l on Mercedese mootorid ;).

Tigrano
28.03.09, 09:50
Hamilton ei tulnud teise vooru välja ja Kovalainen oli teise vooru rajalkäivatest kõige halvema ajaga. Kohad siis 14-15.

Kuid ära lase end heidutada. Brawn GP'l on Mercedese mootorid ;).


Täiesti masendav, mis toimub. Mersu pole kunagi nii sitt ju.

RudiTurbo
28.03.09, 15:49
Top8's on nii perses sõitjad, et järjestus ei jäänud kohe kuidagi meelde :)

pikk28
28.03.09, 17:18
pilt oli täna ikka väga meeldiv :) Brawn omab nii mis koliseb. Edu Buttonile!

-andres-
28.03.09, 17:20
Toyot'lt tagatiivalt avastati detaile, mis reeglite järgi seal olla ei tohtinud. Trulli ja Glock stardivad selle tagajärjel viimastelt kohtadelt.

leits
28.03.09, 17:24
F1-s opelid ka sõidavad?


oopelitega sõidavad ainult tohmanuid, seega nop

timz0333
28.03.09, 22:03
Toyot'lt tagatiivalt avastati detaile, mis reeglite järgi seal olla ei tohtinud. Trulli ja Glock stardivad selle tagajärjel viimastelt kohtadelt.


hakkab pihta mis seal oli siis, kärbes istus tiival ja lükkas hoogu juurde?
krt kus aetakse mulli lõhki

aga go mclaren

pikk28
29.03.09, 10:41
nice! Brawnid 1 ja 2. sõit oli ka huvitav. krdi vettel ja kubica ikka hullud

Tigrano
29.03.09, 10:49
nice! Brawnid 1 ja 2. sõit oli ka huvitav. krdi vettel ja kubica ikka hullud


Päris huvitav tõesti, eriti 2 ja 3 koha käkk lõpus, autod ikka ulme teistsugused olid ;D

-andres-
29.03.09, 10:50
Päris huvitav tõesti, eriti 2 ja 3 koha käkk lõpus, autod ikka ulme teistsugused olid ;D




A seda panid ikka tähele, et nelja esimese seas oli 4 Mercedese mootori kasutajat :D.

Tigrano
29.03.09, 10:53
A seda panid ikka tähele, et nelja esimese seas oli 4 Mercedese mootori kasutajat :D.


Jah tuju tegi vähemalt heaks Brawn ( mercedes) oli ka järgi pandud ;D

mihke666
01.04.09, 04:11
Ma arvan, et Häkkinen võidab.


<-- oli parim

RudiTurbo
02.04.09, 13:41
Hamiltonilt võeti nüüd punktid ära ja Trulli tõsteti tagasi kolmandaks, sest Hamilton oli valetanud midagi kokku kusagil ja sellepärast võeti Trullilt eelnevalt kolmas koht ära :D

Sõidu finish oli juba 4 päeva tagasi, aga põnevus on endiselt õhus :D

rohelinekonn
02.04.09, 13:50
Hamiltonilt võeti nüüd punktid ära ja Trulli tõsteti tagasi kolmandaks, sest Hamilton oli valetanud midagi kokku kusagil ja sellepärast võeti Trullilt eelnevalt kolmas koht ära :D

Sõidu finish oli juba 4 päeva tagasi, aga põnevus on endiselt õhus :D


Midagi positiivset kah. A vat kus raibe valetama.

RudiTurbo
02.04.09, 19:17
Eelmine aasta kui Hamilton Räikkönenile boksitee lõpus punase tule pärast tagant sisse sõitis, siis üx tegi mul msnis hea nalja : The nigga sure knows how to drive fast, but the nigga dunno red light :D

Tigrano
03.04.09, 10:54
Chet võeti punkid ära, krdi vormel ja tema reeglid ;D

RudiTurbo
05.04.09, 14:10
irw, no see oli küll loogiline otsus, polnud ju võimalik sõita sedasi.
Ning nii hullu vihma mäletan mina ainult ühest korrast, ma ei mäleta, kas siis ka sõit katkestati, aga asi oli siis ka päris hull, rajal voolasid jõed.

Ei saa neid sõitjaid seal päris surmaheitlusesse saata, et inimestel kodus põnev vaadata oleks.

Lutzky
05.04.09, 18:20
http://www.failfunnies.com/18/images/ferrari-crash-fail.jpg

Tigrano
05.04.09, 23:12
Täiesti müstika on selle aasta vormel, iga aasta teevad mingid uued reeglid ja jälle mingid pudru ja kapsad.

Helmps
06.04.09, 03:56
rofl kusjuures kui sõitjad veel selle padukaga autod seisma jätsid ja Mark Webber seal tiirutama hakkas, siis ma juba arvasin, et mingi teema tuleb sealt, et edasi ei sõideta. webber ju sõitjate esindaja vms ja kui ta seal käis kõigiga rääkimas ja rapsis seal, siis ma juba arvasin et ta midagi ajab... kommentaatorid oleks võind ka selle peale tulla muidugi, need ajasid niisama oma numbrimaagiat irw.:D

lenC
06.04.09, 04:03
Eks nende praeguste kommentaatoritega on nagu on...

Peale esimest sõitu olen ~3 email saatnud tv3@tv3.ee, et nad Klaari ja Vabamäe tagasi võtaks. Vaevalt mingi kasu sellest on, aga endal on parem olla :D

blazkuh
07.04.09, 15:10
90-ndatest küll ei mäleta, et vihma tõttu võistlusi katkestatud oleks. MÕTTETU


Austraalia 1991, katkestati tugeva vihma tõttu.
Jaapan 1994, katkestati tugeva vihma tõttu.
Nürburgring 2007 oli ka vihma pärast vist?

Kui ikka jõed raja peal voolavad ja autod minimaalse kiiruse juures piruette teevad, siis ei ole vist erilist mõtet sõitu jätkata? Paadiga oleks võibolla jätkata saanud :D

RudiTurbo
07.04.09, 15:15
Button väitis, et isegi Safety caril oli raske järgi püsida ;D

Probleemiks ei olnud ainult pidamine, vaid ka nähtavus oli ülihalb

Ma olen üldse mõelnud, et kui nad teise venna taga vihmapilves on, et kuidas nad üldse midagi näevad, kiivrivisiiril ju kojameest pole

pikk28
09.04.09, 17:17
http://www.sportnet.ee/artikkel/82945

blazkuh
09.04.09, 17:42
http://www.sportnet.ee/artikkel/82945



Elusees ei usu, et see tõeks saab. Mclaren liiga kõva ajalooga tiim + tarnib teistele ka mootoreid. Kui kaob Mclaren, kaovad ka Brawn GP ja Force India, kellele mersu mootoreid tarnib. Kui kaovad Mclaren ja Brawn, jäävad töötuks Button ja Hamilton, mille järel kaob Inglise publik, mis teatavasti pole just väike. Muidugi võivad Brawn ja FI leida uue mootoritarnija, aga seda ei juhtuks üleöö. Maksimumkaristus mis väänatakse, on arvatavasti mingi trahv ja võibolla ka disklaff paariks etapiks, rohkem kindlasti mitte. 2007 ju pasundati ka terve Mclareni tiimi disklaffi üldse sarjast, said aga $100mln trahvi ja nulliti terve hooaja meeskondlikud punktid, ei mäleta, kas pilootidel ka? Mõttetu meediaplära jälle.

pikk28
09.04.09, 17:45
Elusees ei usu, et see tõeks saab. Mclaren liiga kõva ajalooga tiim + tarnib teistele ka mootoreid. Kui kaob Mclaren, kaovad ka Brawn GP ja Force India, kellele mersu mootoreid tarnib. Kui kaovad Mclaren ja Brawn, jäävad töötuks Button ja Hamilton, mille järel kaob Inglise publik, mis teatavasti pole just väike. Muidugi võivad Brawn ja FI leida uue mootoritarnija, aga seda ei juhtuks üleöö. Maksimumkaristus mis väänatakse, on arvatavasti mingi trahv ja võibolla ka disklaff paariks etapiks, rohkem kindlasti mitte. 2007 ju pasundati ka terve Mclareni tiimi disklaffi üldse sarjast, said aga $100mln trahvi ja nulliti terve hooaja meeskondlikud punktid, ei mäleta, kas pilootidel ka? Mõttetu meediaplära jälle.

+1

Tigrano
09.04.09, 17:47
Elusees ei usu, et see tõeks saab. Mclaren liiga kõva ajalooga tiim + tarnib teistele ka mootoreid. Kui kaob Mclaren, kaovad ka Brawn GP ja Force India, kellele mersu mootoreid tarnib. Kui kaovad Mclaren ja Brawn, jäävad töötuks Button ja Hamilton, mille järel kaob Inglise publik, mis teatavasti pole just väike. Muidugi võivad Brawn ja FI leida uue mootoritarnija, aga seda ei juhtuks üleöö. Maksimumkaristus mis väänatakse, on arvatavasti mingi trahv ja võibolla ka disklaff paariks etapiks, rohkem kindlasti mitte. 2007 ju pasundati ka terve Mclareni tiimi disklaffi üldse sarjast, said aga $100mln trahvi ja nulliti terve hooaja meeskondlikud punktid, ei mäleta, kas pilootidel ka? Mõttetu meediaplära jälle.


Teevad ise asju ainult hullemaks. Ma põline mersu fänn, kui kaob mersu on üks vaataja ka vähem jälle. Ise tahavad populaarsust tõsta, irw on ikka jobud.

RudiTurbo
09.04.09, 18:03
Meedia puhub mulli suureks lihtsalt

Lutzky
12.04.09, 00:58
http://www.kingitus.ee/ee/soitmine-F1-vormeliga-vormelisoit

RudiTurbo
12.04.09, 01:50
http://www.kingitus.ee/ee/soitmine-F1-vormeliga-vormelisoit


wow wtf, tõesti ainult 40k?

Ma kunagi nägin, et kuskil oli vist kuskil 200k hinnaga võimalik F1'ga sõita.

Üx elu unistustest on F1'te ise piloteerida, kui selline hind, siis ei peagi päris kolmekümnendate eluaastateni vist ootama ;D

lenC
12.04.09, 02:00
jupatsite värk :-[

timz0333
13.04.09, 00:17
Eks nende praeguste kommentaatoritega on nagu on...

Peale esimest sõitu olen ~3 email saatnud tv3@tv3.ee, et nad Klaari ja Vabamäe tagasi võtaks. Vaevalt mingi kasu sellest on, aga endal on parem olla :D


insta call selle peale, ausaltöeldes kartsin hullemat lembitu kuuse:D

Tigrano
13.04.09, 09:38
http://www.kingitus.ee/ee/soitmine-F1-vormeliga-vormelisoit


Päris kaif võib olla.

Esialgu tuleb mõne kiirema autoga sõita ;D siis mõtleks vormeli peale.

Codecci
13.04.09, 12:09
http://www.youtube.com/v/ZtT-4vEFSAY&hl=en&fs=1

ranka
13.04.09, 12:15
Ohvtopik aga mulle PS Troika lood meeldivad.

Peole ei läheks sellise loo saatel aga aias saslõkki ja õlut juua on päris sheff IMO.

Helmps
13.04.09, 12:26
http://www.youtube.com/v/I1xXV1R4yVY&hl=en&fs=1

Parandasin vigase youtube lingi ära, Helmpsil paluks lugeda: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1312.0.html

-- ranka

rohelinekonn
19.04.09, 12:10
Pole ferrarist see aasta konkurentsi.

Tigrano
19.04.09, 15:31
Mersu mootorid on suht tugevad paistab, seega mul veel lootus pole kadunud. Nats sätivad ja must võidab jälle ära ;D, kui mingit elu karistust ei saa selle valetamis jama pärast.

Lutzky
19.04.09, 17:19
tore hooaeg...väga tore...

blazkuh
09.05.09, 20:30
Keegi täna vaatas? Mida see Ferrari korraldab? Saadab sõitjad esimese roundi ajal ainult 1x sõitma ja kui Q1 lõpus oli näha, et Räikkönen võib välja jääda, hoiti teda ikkagi boksis?? Ferrari ju auto lõpuks korda saanud ja Räikkönen oleks kindlasti top15 aja seal sõitnud, Massa ju oli esimeses voorus esimene. Ajas suht tilti see käik, kuna hoian Räikkönenile pöialt :) Mclarenit ei visatud kuskile, nagu arvata oligi, sai 3 etappi tingimisi, ehk kui midagi korda saadab 3 etapi jooksul, saab aasta lõpuni disklafi. Vist oli midagi sellist.

Tigrano
09.05.09, 21:31
See ei ole enam normaalne,mis seal toimub. Kuidas saab eluaeg nii head tööd ja strateegiat näidanud ferrari omadega nii mööda panna. See hooaeg on küll väga kummaline üle saja aasta.

RudiTurbo
09.05.09, 21:49
Räikköneni tunnipalk ju nii kõrge, et ei ole hea mitu korda rajale saata ;D

blazkuh
10.05.09, 18:53
No räige tsirkus toimub seal Ferrari võistkonnas ju :D Kõigepealt see eilne pauk, mille küll Räikkönen oli omaks veaks võtnud, aga vaevalt ta tiimi käsu peale boksis edasi oleks istunud. Täna ütles siis auto üles ja Massale tangiti liiga vähe kütust, sõitis viimased ringid aurudel, kaotas vist 30 sekundi kanti kuskil. Äkki oleks pidanud Massa korra sisse võtma ja paar liitrit kütet juurde pumpama?? Tuletab Minardit meelde see komöödia :)

Brawnilt jälle ilus kaksikvõit ja Webber sõitis ka ennast põmst boksitaktikaga kolmandaks. Üle pika aja pole ka korralikku pauku näinud, peale starti kohe 4 meest väljas. Tundub, et Button liigub kindlalt tiitli poole see aasta ja kui autoga mingit Ferrarilikku pange ei panda, ei ohusta teda mitte keegi.

Tigrano
10.05.09, 19:38
Mulle selline sirkus küll ei meeldi, kui iga aasta mingi ime reeglid tehakse. Iga aasta hakka nullist leiutama no mida kuradit. Mersu ka täielik katastroof >:(

blazkuh
10.05.09, 19:47
Sommidel tundub üldse ebaõnn nende autodega koguaeg olevat, tiimides nagu oleks keegi palgal, kes autosid näpib :D Kui Räikkönen Mclarenis oli, oli tema see, kellel pidevalt auto ära lagunes. Nüüd on uus mees Kovalainen. Hamiltoni auto küll ei liigu kiiresti, aga veereb iga kord finishisse. Kovalainenil iga etapp mingi kuradi jama autoga. Ei tea, kui Kovalainen või Räikkönen Brawni rooli panna, kas siis laguneks ka auto samamoodi?

RudiTurbo
10.05.09, 19:53
Ei saa veel Buttonit tiitlile panna, siin kõik siiski arendavad oma autosi ning ka Red Bullil pole veel minu teada differ veel lõpuni valmis tehtud. Button peab Vettelit vägagi kartma, mõni viga ning Vettel on perses kinni :)

Tigrano
10.05.09, 19:58
Vettel on tõesti kõva vend, sellelt võib hea auto korral palju oodata.

Codecci
10.05.09, 21:02
Mulle selline sirkus küll ei meeldi, kui iga aasta mingi ime reeglid tehakse. Iga aasta hakka nullist leiutama no mida kuradit. Mersu ka täielik katastroof >:(

Ei tehta iga aasta ju, see esimene kord mingi 5-10a jooksul kui nii suured muutused.

-andres-
19.06.09, 10:44
Kaheksa meeskonda löövad vormel 1 sarjast lahku
Autor: Mariel Gregor
19.06 200909:13 Autosport, ringrada
Foto: Reuters

http://www.sportnet.ee/pic.php?suurus=orig&id=19683

Pikale veninud tüli Rahvusvahelise Autoliidu FIA ja vormel 1 meeskondi ühendava FOTA vahel ei leidnud lahendust ja nii otsustasid kaheksa FOTA-sse kuuluvat meeskonda luua eraldi sarja, vahendab BBC.

Meeskonnad ei nõustunud FIA uute reeglitega ja nii otsustasid Ferrari, BMW-Sauber, Brawn, McLaren, Red Bull, Renault, Toro Rosso ja Toyota teha järgmisel hooajal uue sarja.

Lahkarvamusi tekitasid eelkõige uuest hooajast meeskondadele kehtestatavad 45 miljoni euro suurused kulupiirangud, mis meeskondadele on vastuvõetamatu.

"Meeskonnad on otsustanud, et ei osale sellistel tingimustel järgmisel hooajal vormel ühes," seisis nende ühises avalduses. "Meil ei jää muud üle, kui luua uus sari."

"Tahame sarja pealtvaatajatele põneva ja kättesaadava hoida, aga meie soove ignoreeritakse täielikult."

Meeskondadel oli aega tänaseni, ent end järgmiseks hooajaks registreerida.

Seni sarjas võistelnud tiimidest on FIA poolt pakutavate tingimustega nõus vaid Williams ja Force India, kes FOTA-st välja heideti. Lisaks neile on oma osalemist kinnitanud kolm uut meeskonda Campos, US F1 ja Manor.

Tigrano
19.06.09, 10:49
Tase, see mulle meeldib, tegelt ka see paregune vormel on ju naeru väärne ;D Ühtegi head asja ei saa ilma hea cashita, ma küll ei viitsi mingeid karte vaadata tulevikus irw.

Oliverk
19.06.09, 10:54
OMG! They killed Kenny. You bastards!!!

-andres-
19.06.09, 10:56
Arvan, et onu Bernie Ecclestone'l tuleb pikk ja huvitav suvi.

Tigrano
19.06.09, 11:00
Arvan, et onu Bernie Ecclestone'l tuleb pikk ja huvitav suvi.


Jep, iga aasta teeb ju uusi reegleid, nüüd las mõtleb terve suve mingit jama välja, mis hävitab iga aasta paremate võiskondade kätetöö.

blazkuh
19.06.09, 11:01
Kõigepealt tappis FIA WRC, nüüd F1. Tublid, uus sari peakski huvitavam tulema :) F1 langeb kuskile kardisarja tasemele.

blazkuh
21.06.09, 12:04
Noh, kui veel meeskondi juurde tekib mõlemasse sarja võib loota et Asmer saab sõitma.


Kahtlen natuke. Praegu ei sõida ta ju vist kuskil ja viimased tulemused on vägaväga kesised olnud.

Mis tänaseks ennustate?

MIKE_K6o
21.06.09, 12:22
Kahtlen natuke. Praegu ei sõida ta ju vist kuskil ja viimased tulemused on vägaväga kesised olnud.

Mis tänaseks ennustate?


BMWs testib ikka siiani.

Ise muidu alustasin vaatamist (ja Schummi fännamist) siis kui ta Villeneuvega sõitis veel, peale Schummi lahkumist pole rohkem huvi pakkunud, üldiselt muidu ilmselt ikka Ferrari poolt, suva, kes seal siis sõidab.

blazkuh
21.06.09, 12:59
Jah, kuid ta on vist ma ei tea mitmes testisõitja, ehk siis temasugused vennad sõidavad tavaliselt ka muudes sarjades ja peavad seal edukalt esinema, et vormelirooli püsisõitjana saada. Tal tuleb neid testiringe terve hooaja peale vist 20 kokku praegu :)

-andres-
21.06.09, 13:24
Asmer on hetkel jah pigem pika sirge testisõitja. Reaalseid ringe saab vägagi vähe.

Tigrano
21.06.09, 13:28
Nalja saab ikka kõvasti mersu hämmiga stardib eelviimaselt kohalt irw.

KeRRRt
21.06.09, 13:41
no, mitu aastat jälginud ja see hoaoeg üks igavamaid.
ise hamiltoni fän ja noh, ime pole, miks see hooaeg peale ei lähe :D

button pangu põlema end ja fia on taun :-*

katrinclub
24.06.09, 22:09
Nagu ma juba ütlesin FIA ja FOTA mängisid pokkerit, Fia tegi Beti ja ütles, et järgmisest aastast peate kõik kulud kärpima, mille peale FOTA(8 tiimidest koosnev grupp) tegi Raise ja ütles, et me ei ole nõus ja lahkume sarjast ja teeme enda oma,FIA tegi reraise öeldes et neil on üks kõik ja saavad nendeta hakkama, mille peale FOTA võttis 1 minuti mõtlemis aja ja pani ALL in :lähmegi ära ja teeme oma sarja.FIA sai aru, et rebluff ei läinud läbi ja callida ei saa ning loobus HR. Mosley-st

arvamusliider
25.07.09, 17:38
http://i187.photobucket.com/albums/x229/Hindrum/Massa1.jpg
http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/urheilu/formulakuvat/kilpailut/2009/755343.jpg

Ja kes on ferrari ametlik kolmas sõitja? Aga loomulikult vanameister ise.

Karikakar
25.07.09, 17:41
Siin on siis video ka õnnetusest:
http://www.youtube.com/watch?v=9nIBmQrbEN0

muhkLionu
25.07.09, 17:52
Ja teie nutate siin oma bad beate! Mis on sellise hittimise tõenäosus!

-andres-
25.07.09, 18:34
Täiesti unreal, et selline asi juhtus. Loodetavasti vähemalt mehe endaga kõik korras, siiamaani allikad seda vähemalt väidavad.

Tigrano
25.07.09, 18:45
Misasi see seal teepeal on huvitav ja julm õnnetus ikka.

Karikakar
25.07.09, 19:30
Misasi see seal teepeal on huvitav ja julm õnnetus ikka.


Kuskil räägiti, et olevat olnud mingi vedru mis Barichello auto küljest oli lennanud.

KeRRRt
26.07.09, 01:51
http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/urheilu/formulakuvat/kilpailut/2009/755343.jpg

http://i187.photobucket.com/albums/x229/Hindrum/Massa1.jpg

-andres-
26.07.09, 02:09
Lol. Sa vist kogemata, aga täpselt samad pildid eelmine leht juba olemas :).

Tigrano
26.07.09, 02:40
Huvitav miks ta ei pidurdanud, kas oli teadvuseta.

Oliverk
26.07.09, 02:57
Viskas pildi ära jah. Kiiruse 260 pealt kilone junn tuleb siis ikka tunneb.

-andres-
26.07.09, 03:03
Just. Ferrari ametlikku teate kohaselt oli haiglasse viimise ajal teadvusele tulnud.


“Felipe was conscious at the arrival at the hospital,” said a Ferrari statement, adding that Massa had suffered a cut on his forehead, concussion and a bone lesion of the skull. Massa underwent surgery to treat these conditions, the outcome of which was positive. He will now remain under observation in intensive care.

KeRRRt
26.07.09, 03:23
Lol. Sa vist kogemata, aga täpselt samad pildid eelmine leht juba olemas :).


ups. ei vaadanud üldse eelmist lehte. tuhat vabandust.

aga massa koht homsel võistlusel jääb lihtsalt vist tühjaks ja järgmisel etapil asendab teda kas siis marc gene või luca poiss.

Tigrano
26.07.09, 04:28
Tagantjärele mõeldes, eriti ei pudene ju midagi nendelt f1 autodelt ja nüüd kui pudenes korra, siis kohe see junn just näkku põrkas, siis see kõik on ikka väga rigged.

RudiTurbo
26.07.09, 05:41
Jah, ning esialgu oli suht hirmus vaadata seda asja pealt, kui just mõned päevad tagasi oli surma saanud Henry Surtees, kui Ta sõitis mööda sirget ning ühe teise auto crashist lendas rajale rehv, mis põrkas Talle otse vastu pead ning samamoodi kaotas teadvuse ja sõitis seina. Kuid kahjuks oli Surteesil juba vist see algne laks vastu pead surmav :(

blazkuh
26.07.09, 09:34
Surtees viidi haiglasse ja ta seisund olevat olnud ka stabiilne, aga õhtul läks siiski manalateele. Aga jah, karm laks ja peab ikka suht unlucky olema, et sellise junniga vastu vahtimist saada. Õnneks vajutas Massa ka koos gaasiga pidurit, niiet mõlemad olid peal, päris täishooga vastu kumme ei põrutanud. Täna hommikuks pidid uued uudised seisundist tulema, peale operatsiooni öösel väideti, et eluohtlik, kuid stabiilne. Koljuluumõra ja tugev ajupõrutus on ikka päris tõsine. Ja Ferrari võib panna ka teise sõitja välja, kuna tegemist on nö " Force Majeure-ga ", mingi Badoeri on vist Ferrari testsõitja. Vaevalt Massa enam see aasta vormeli rooli istub, kas üldse kunagi enam? Hoiame pöialt ja loodame, et ei juhtu kõige halvem.

Tigrano
26.07.09, 11:32
Nüüd ehk Kimil ka rohekem lootust ferrarisse jääda aga loodame, et mees saab terveks.

blazkuh
26.07.09, 11:50
Eilsel vormel-1 Ungari GP-etapi kvalifikatsioonvõistlusel avarii teinud Ferrari piloot Felipe Massa paigutati pärast operatsiooni intensiivravipalatisse.

Massal oli haav otsaesisel, tal oli koljukahjustus ning peapõrutus, kuna sai Brawn GP piloodi Rubens Barrichello auto küljest ära lennanud vedruga vastu kiivrit, mille tagajärjel õnnetus sõitis ta rajalt välja kummivalli, vahendab Eurosport.

Massale tehti eile Budapesti haiglas erakorraline operatsioon. Kaitseministeeriumi ametniku sõnul oli Massa enne operatsiooni «tõsises, eluohtlikus konditsioonis», ent nüüd on tema seisund stabiliseerunud.

Jutt postimehest.

Tigrano
26.07.09, 16:34
Mersu on bäkk ;D

-andres-
26.07.09, 16:42
Mersu on bäkk ;D

Nonii. Hooaeg kogub ikka totaalselt tuure ülesse. Enam põnevamaks minna ei saaks.

KeRRRt
26.07.09, 18:30
nii hea meel ikka. lõpuks õnnestus lewisel.
kahjuks sõitu ei näinud, aga usun, et tegi ikka möödasõite nagu alati :P

Oliverk
26.07.09, 18:31
Kahju jah et nõgi võitis. Järgmien kord ehk ei võida. Loodame seda.

Tigrano
26.07.09, 18:32
Kahju jah et nõgi võitis. Järgmien kord ehk ei võida. Loodame seda.


Ei ole kahju, Mersu võitis ;)

RudiTurbo
26.07.09, 20:30
Selle jupi raskus oli siis vist kõigest 800 grammi, jõhker!

ranka
26.07.09, 21:22
Selle jupi raskus oli siis vist kõigest 800 grammi, jõhker!


Kõigest?!??!??!!!! Kui ma võtan maast kivi ja viskan selle sulle näkku 4m pealt, siis vist eriti meeldiv ei ole. Aga kivi on palju kergem ning kiirused on tunduvalt väiksemad.

-andres-
26.07.09, 21:29
Õnnetus juhtus 260km/h pealt, seega pelgalt kilosena tunduv metallikolakas muutub ikka vägagi tugevalt mõjuvaks.

-andres-
27.07.09, 00:30
Renault sai Valencia etapiks võistluskeelu. Asi oli siis selles lahti tulnud rattas ja kogu lähiaja tragöödias, nii Massa juhtumis, kui ka Henry Surteesi õnnetuses, kus lahti pudenenud ratta tagajärjel 18aastane talent koheselt suri.

Karikakar
29.07.09, 21:36
http://sport.postimees.ee/?id=147341

Kuningas on tagasi!

Tigrano
29.07.09, 21:50
http://sport.postimees.ee/?id=147341

Kuningas on tagasi!


See tõstab nüüd F1 populaarsuse lakke tagasi :o Igati lahe tegelikult, nüüd näha kui kiire Kimi on ;D

Staier
29.07.09, 21:52
Schumacher ja Kimi võtavad päris mitmed võidud veel see aasta :)

-andres-
29.07.09, 21:58
Ja, põnevust tuleb juurdegi, kuid nagu Schumi mänedžer ütles, siis sellelt mehelt ootavad kõik ainult tegusi. Eks ole näha kuidas Ferrari ja vanameister vastu peavad.

Tigrano
29.07.09, 22:05
Krt postitan veel ühe korra, et öelda krdi vahva värk ikka.

Staier
29.07.09, 22:13
Krt postitan veel ühe korra, et öelda krdi vahva värk ikka.


:D :D :D

bounce
30.07.09, 09:12
kui see nüüd ligilähedalegi saab sellega, mis siis toimus ferraris ja sarjas, kui schumacher viimati sõitis, siis tuleb vist paus sisse teha vaatamises.

kivisaba
30.07.09, 10:13
ship it hakkan nüüd rohkem formulat jälgima :D

Tigrano
30.07.09, 11:39
Delfi kirjutab, et Schumacher on indu täis ja ei suutnud kuidagi ferrari pakkumisele ära öelda. Kõige parem, et asendab kuni massa tulekuni.

blazkuh
30.07.09, 14:38
Pole kunagi Schumacheri fänn olnud, aga ülikõva, et tagasi tuleb. Läheb päris huvitavaks :)

muhkLionu
30.07.09, 15:46
Money talks!

MIKE_K6o
30.07.09, 20:22
Võiks ikka see kaheksas tiitel ka ära tulla ju 8)

Tarmonator
30.07.09, 22:42
Võiks isegi sõita (http://sport.postimees.ee/?id=147693)

RudiTurbo
31.07.09, 12:53
Asi pole veel siiski kindel. Schumacheril vaja enne teada saada, kas kaelavigastus lubab sõita!

Tigrano
31.07.09, 12:53
Asi pole veel siiski kindel. Schumacheril vaja enne teada saada, kas kaelavigastus lubab sõita!


See oleks küll jama, kasvõi 1 etapp sõitku oleks fun ;D

Karikakar
02.08.09, 13:02
http://www.youtube.com/watch?v=6c4-DRKZuPk

Schumi juba testib ;)

Karikakar
11.08.09, 12:09
Nii palju siis sellest :'(

http://sport.postimees.ee/?id=151437

-andres-
11.08.09, 12:28
Kahju, oleks F1'le suur energiapomm olnud.

Tigrano
11.08.09, 12:46
Chet, oleks tahtnud seda ikka näha.

-andres-
11.08.09, 13:40
****** jah, huvitav kas refunditakse betid

Kui vähegi korralikus kohas ennustatud, siis loogiline ju.

Tigrano
22.08.09, 16:59
Mersud ruulivad jälle ;D See Massa asendus mees on küll vist vähe aeglane ::)

urmo1
22.08.09, 18:35
Mersud ruulivad jälle ;D See Massa asendus mees on küll vist vähe aeglane ::)


Mingi naljamees pandi rooli jah ;D

ranka
27.09.09, 17:11
Kas ma olen loll või milles asi aga kas täna said karikaid 4 meest w?

masterpuppet
27.09.09, 17:13
Ka võitjameeskonna peakonstruktor ehk siis tiimiboss saab karika.

-andres-
27.09.09, 17:16
Kas ma olen loll või milles asi aga kas täna said karikaid 4 meest w?

3's koht läks spliti, mehed tulid võrdselt üle joone.

ranka
27.09.09, 17:16
Ka võitjameeskonna peakonstruktor ehk siis tiimiboss saab karika.


Mis ajast?

vinney
27.09.09, 17:18
Mis ajast?
1969

Tarmonator
27.09.09, 17:25
Mis ajast?


ranka ütle et see oli level???
või et sa vaatasid esimest korda Formel 1 ülekannet.

see on ju alati nii olnud, koguaeg saab nö neli meest karika
::)

ranka
27.09.09, 17:26
ranka ütle et see oli level???
või et sa vaatasid esimest korda Formel 1 ülekannet.

see on ju alati nii olnud, koguaeg saab nö neli meest karika
::)

Ma ei ole teleka fän ja viimati vaatasin formel ühte siis, kui ma käisin veel koolis ja tollest ajast ma mäletan, et 3 esimest said karika.

RudiTurbo
23.12.09, 15:29
Michael Schumacher on sõlminud lepingu Mercedes GP meeskonnaga, ehk siis endise Brawn GP meeskonnaga, millega J. Button sel hooajal tiitli võitis!

macest
14.03.10, 15:01
Gentlemen, start your engines!

ps. kus kõige parema koefiga räikkoneni peale panna saab?

Ta ei osale enam f1s.

Tregeq
14.03.10, 15:04
Ma ikka ei usu, shummi on stardis :D

K2snakas
14.03.10, 15:37
nah see tv3 tund aega hiljem seda ülekannet pidi näitama hakkama?:D

rasmer
14.03.10, 16:37
nah see tv3 tund aega hiljem seda ülekannet pidi näitama hakkama?:D

Viasat Sport tahab bankrolli suurendada.

Unabomber
14.03.10, 17:01
mina olen tulemusega väga rahul:) olen ajati Ferrari fänn olnud:P

heido24
14.03.10, 17:12
mina arvan et summil see aasta esikuuikusse kohta pole.....thumbs up for Alonso ja Hamilton

Madis_89
14.03.10, 17:12
Vettelile hakkan pöialt hoidma sellel hooajal vist. Täna juba auto võttis võiduvõimaluse talt.

noname
14.03.10, 17:23
ise olen Michael Schumacheri poolt.
ja see ferraride kaksikvõit mitte ei meeldinud
:frown:

kardaanirist
14.03.10, 17:27
Vetteli poolt olin terve võistluse, kahju ainult, et auto alt vedas. Schumacheri poolt ka ikka, kuidas siis muidu.

Codecci
31.03.10, 15:47
MAAbvJGa5mg

rahvavaenlane
01.04.10, 01:17
siin pole enam millegi üle vaielda, peale seda kui Räikkönen loobus pole F1-e olemas.

rahvavaenlane
01.04.10, 01:50
fyp

its same

flipmachine
01.04.10, 01:52
Takuma Sato võiks tagasi tulla.. lugesin ksuagilt,et isegi indy car´i esimesel etapil suutis miskit korraldada. See oli ikka ulme kuidas too kutt pidevalt kellegile sisse sõitis.

noname
01.04.10, 01:56
Kunagi sai oldud ka sommide fännid.(Hakkinen ja Raikkonen)
Ei meeldinud kunagi Ferrari,Schummit ei vihanud!
Raikkonen läks Ferrarisse...kurat ma lihtsalt pm vastu tahtmist olin ferraride poolt tänu Raikoneni "kolimisele".
Raiks loobus ja saabus "uus" mees Mersusse again...Ofc ma ei ole enam ferraride poolt,ainuüksi Massa ei meeldi mulle ja rääkimatta Alonsost.

Kuigi olen alati teist "pöialt" hoidnud Webberile:cool:

rahvavaenlane
01.04.10, 02:02
Kunagi sai oldud ka sommide fännid.(Hakkinen ja Raikkonen)
Ei meeldinud kunagi Ferrari,Schummit ei vihanud!
Raikkonen läks Ferrarisse...kurat ma lihtsalt pm vastu tahtmist olin ferraride poolt tänu Raikoneni "kolimisele".
Raiks loobus ja saabus "uus" mees Mersusse again...Ofc ma ei ole enam ferraride poolt,ainuüksi Massa ei meeldi mulle ja rääkimatta Alonsost.

Kuigi olen alati teist "pöialt" hoidnud Webberile:cool:

ma olen stabiilselt F1-te vaadanud, aga no mis sa ära teed raisk, ei oska enam kellegi poolt olla. varem ainult sommide poolt, nüüd ei oska enam kellegi poolt olla.

noname
01.04.10, 02:11
ma olen stabiilselt F1-te vaadanud, aga no mis sa ära teed raisk, ei oska enam kellegi poolt olla. varem ainult sommide poolt, nüüd ei oska enam kellegi poolt olla.

Kui eelmine aasta Saksamaal Nürburgringil sai käidud,siis olid kõik Sakslased noore Vetteli poolt:rolleyes:
Adrian Sutillist ja Nico Rosbergist oli kõigil "kama"!

Webber siiski väga hea sõitja.

Ise ei tahakski vaadata vist vormelit,kui poleks mingit kindlat meeskonda/sõitjat,kelle poolt olla.Kuidagi üksluine.
Minul isiklikult on alati olnud kuskil spordialas kindel "lemmik",kui erru läheb,on alati "teine lemmik"!

Codecci
01.04.10, 02:14
Lewis Hamilton is Phil Ivey of F1

rahvavaenlane
01.04.10, 02:16
Lewis Hamilton is Phil Ivey of F1


Unknow winner is I1 of pokker.

noname
01.04.10, 02:17
Lewis Hamilton is Phil Ivey of F1

similarity indeed!

vapsik
01.04.10, 02:59
Nüüd saab vähemalt Schummi vastu jälle olla. Minu jaoks läbi aegade kõige ebameeldivam sportlane. Ei saa aru, kuidas sellist venda saab fännata. Eriti kui veel sakslane pole.

rahvavaenlane
01.04.10, 03:04
Nüüd saab vähemalt Schummi vastu jälle olla. Minu jaoks läbi aegade kõige ebameeldivam sportlane. Ei saa aru, kuidas sellist venda saab fännata. Eriti kui veel sakslane pole.


ma olen ka schumacheri vastu olnud, aga see aasta pole ka kellegi poolt olla. pole põhjust teleka ette ronida. vbla siis ainult jenson buttoni poolt, suht sumpaatne kuju võrreldes teistega.

noname
01.04.10, 03:56
kui muud ei leia võib alati coulthardi poolt olla.

April joke?:eek:

flipmachine
01.04.10, 09:01
April joke?:eek:

Coulthard pidavat DTM minema..seega võib pöialt hoida küll.( ei ole aprill)

ja veel Jenson Button on maailmameister, kes ei vääri tiitlit !!!

donkament
01.04.10, 21:33
http://www.youtube.com/watch?v=gf-D6zEKgpg

K2snakas
02.04.10, 04:35
gf-D6zEKgpg

....

flipmachine
03.04.10, 21:47
Keegi oskab öelda,mis on kõige odavam lahendus vaatamaks vormel 1 kvalifikatsiooni ja võidusõitu sõitu reaalajas.

pikk28
03.04.10, 22:11
elionis on viasat sport baltic. teed lahti paketi ja paned homme kinni. kokku läheb maksma 3,60.-. starmanis ei osa öelda, kas saab nii teha.

flipmachine
03.04.10, 22:16
elionis on viasat sport baltic. teed lahti paketi ja paned homme kinni. kokku läheb maksma 3,60.-. starmanis ei osa öelda, kas saab nii teha.

Ei ole elioniga üldse tuttav .. kuidas see asi käib täpsemalt ? Päevas läheb 3.60.-eek ? näiteks reedel avan ja püh peale sõitu panen kinni, maksan kokku 3.60x3=10.80.- eek? Ja ega ma avamiseks pea kodust lahkuma, et saan selle ise tehtud ilma klienditeenindaja abita ?

KeRRRt
04.04.10, 13:15
ma tahan banni
FAAK JU , HEIT JUU

MY NIGGA IS BEST. Hamilton. Kõik aastad teda fännanud. Pohui et GF on täis lammas.

Tigrano
04.04.10, 13:22
Loomulikult Hamilton on pro, vaadake kui kiire ta on ja kuidas mööda sõidab, mis hädaldate.

Mersu 3 koht on tore.

Codecci
04.04.10, 15:04
FAAK JU , HEIT JUU

MY NIGGA IS BEST. Hamilton. Kõik aastad teda fännanud. Pohui et GF on täis lammas.

GF?

Ise ka Hamiltonile pöialt hoidnud algusest saati, uustulnukana esimene hooaeg see poodiumite seeria mis ta tegi (miski 7 esimest sõitu oli poodiumil vms), tiimikaaslasest maailmameistri paika pani ja viimase sõiduni MM-sarja punktiedetabelit juhtis oli liiga võimas :P

KeRRRt
04.04.10, 19:31
GF - girlfriend :)

flipmachine
14.06.11, 23:58
Kahju ,et see teema surnud.
Kindlasti on siin veel fänne, küsimus on, kas kellegil on 1998 spa etapp ( eng kommentaatorid ) kusagil plaadi peal või kuhugi üleslaetud, kust ma saaksin seda allalaadida oma eluaja jooksul (piratebay ja muud torrenti kohad eeldavad, et ma ei sure mitte kunagi).

donkfest
15.06.11, 00:08
Hmmm, peaks olema kuskil isa kodus, ainult VHSi peal :D

flipmachine
15.06.11, 11:14
Hmmm, peaks olema kuskil isa kodus, ainult VHSi peal :D

vhs.. so oldschool :D

flipmachine
15.03.12, 19:38
Teema tuleb ellu äratada !! alla 8h esimese treening sõiduni.

Sulgpallur
15.03.12, 22:51
Tuleb kindlasti põnev hooaeg. Edu Mclarenile :)

Rage
16.03.12, 15:24
mhm.. triobetis tuli miski kampaania tasuta 5 euri vms.. ma enam ammu formelist ei jaga.. keda favoriidiks peate?

Sulgpallur
16.03.12, 15:32
Minu jaoks favoriidid avaetappi võidule: Redbull (Vettel, Webber) või Mclaren (Hamilton, Button).
Kui tahad suuremat riski siis Schumacher :)

udikaz
18.03.12, 07:05
Eluaeg schummi fänn olnud ja nüüd esimest korda üle 5 aasta tasub vist oma fat ass teleka ette ajada et sõitu vaadata, sest tõotab tulla üle pika aja huvitav hooaeg. (obv mõjutab seda ka lootus schummit taas võitmas näha) anyway loodan, et ta näitab koha kätte nendele noortele tõusikutele, kes ainult auto pealt sõidavad.. :p

bounce
18.03.12, 08:08
kas netist streamitakse kuskil?

udikaz
18.03.12, 08:38
http://allsport-live.ru/eng/

fak nagu.. minu vaatamine sai otsa umbes 12-ndal ringil :D

flipmachine
18.03.12, 08:45
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=517452&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ise vaatan selle esimese pakutud lingiga ja töötab 5+ tasemel.

Codecci
18.03.12, 11:24
Eluaeg schummi fänn olnud ja nüüd esimest korda üle 5 aasta tasub vist oma fat ass teleka ette ajada et sõitu vaadata, sest tõotab tulla üle pika aja huvitav hooaeg. (obv mõjutab seda ka lootus schummit taas võitmas näha) anyway loodan, et ta näitab koha kätte nendele noortele tõusikutele, kes ainult auto pealt sõidavad.. :p
hmm

udikaz
18.03.12, 20:10
Ei hakka vaidlema :)

Nozzu
24.03.12, 14:35
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=517452&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ise vaatan selle esimese pakutud lingiga ja töötab 5+ tasemel.

Ma sikutasin selle progejupi (HDTVPlayer0331) alla aga kuidas ma seda kasutan?

masterpuppet
24.03.12, 15:43
Mis mõttes? :D

Paned tööle ja kasutad. Asjade vaatamiseks on seal vaja "koodekitena" VLC playerit ja flashi.

Nozzu
24.03.12, 18:27
Ok, kui ma exe failist asja käivitan, siis teatab windows (XP), et ta ei oska millegiga seda proget avada ja annab võimaluse mul ise valida sobiv programm selle exe jooksutamiseks. No aimasin kah, et ju see siis miski media player peab olema. Proovisin nii Divix playeri kui VLC media playeriga. Tulemus mõlemil ühesugune - must ekraan ees ja ei mingit pilti.

masterpuppet
24.03.12, 20:26
VLC vaja programmi sees pildi jooksutamiseks, mitte avamiseks. Ilmselt pudelikael sul Xp näol.

flipmachine
24.03.12, 23:13
Mul jah win 7..sellega oli automaatselt kõik korras. Kindlasti vaata, et sul oleks kõige uuem versioon, hetkel see 0.34

Oliverk
25.03.12, 04:15
puusalt tulistades pakun et valid avamiseks vale file. võta õige exe file see teine on xml laiendiga file mille nimi on hdplayer.exe lihtsalt.

udikaz
25.03.12, 11:48
ja kohe esimesel ringil rikuti ka mu teise etapi vaatamine. tänu vihmale vb tuleb niisamagi huvitav võistlus :p

MarxVoss
14.09.12, 12:04
natuke Formula F3.5 juttu ka siia.

Nii kui Kevin Korjus autot vahetas on teine minek. Testid käimas.

http://lt1.alkamelsystems.com/beta/wsr/

Junken
23.09.12, 10:45
Kellelgi tänasele sõidule mingeid linke on pakkuda juba?

elrosmeero
23.09.12, 19:00
http://web.thefirstrow.eu/webmaster/Ola/112960/1/watch-sky-sports-f1.html
Sõit selleks korraks läbi, aga tuleviku tarbes. Kui reklaamid lõpuks kinni saab, siis on suht solid stream imo.
Endal Viasat Sport Baltic olemas, aga enne ja pärast sõitu vaatan Sky programmi .

WeThePeople
13.11.12, 15:11
http://www.youtube.com/watch?v=7Wr2C7Niak8

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522207_500824636602378_1113157544_n.jpg

legend

elrosmeero
24.11.12, 17:26
Raja kohal paistavad juba vihmapilved, tõotab tulla põnev võistlusnädalavahetus. Loodetavasti otsustatakse tiitel alles homse võistluse lõpufaasis.

Sky peal räägitakse Red Bulli alternatorist, väga nõme oleks, kui Vetteli RB-l peaks see sussid andma see etapp .

lambitont
25.11.12, 00:10
HAM põulil! HOIDKE KINNI! masendav, et on vend on kiireim piloot praegu F1s, aga ei nõua tiitlit
alonso vajab kaost homseks, et vetikat võita.
messil võibolla paar trikki varrukas vetika vastu (loe: ups)
igaljuhul homne sõit tuleb ajalooline. Tuunige end sisse, kell 18 on start. tuleb epic

Cash87
26.07.13, 23:02
Android tabletil on võimalik lives vaadata? Mingit appi moodi asja ei leidnud aga mingi viponlinesports või streamhunter puhul viskab juba arvutis vaadates niipalju reklaami, et raskusi isegi hiirega leida neid x milliest aknaid kinni panna. Kuidas siis veel tabletil sellega hakkama saab?

Keegi vaatab üldse? mingeid soovitusi? Äkki mõni parem sait, võib isegi tasuline olla nii, et ühekordne makse ja koguaeg olemas.

Tegemist muidu Samsung tab 10.1

Oliverk
30.12.13, 00:00
Michael Schumacher ajuverejooksuga kriitilises seisus haigalas. Suusaõnnetusel kukkus peaga vastu kivi. Hetkel koomas.

rasmer
30.12.13, 00:17
Live updates. Jama lugu.

http://www.mirror.co.uk/sport/formula-1/michael-schumacher-live-updates-formula-2969745

bi0hazard
30.12.13, 03:17
thx lingi eest, ise suur Schumacheri austaja & loodan, et kõik saab korda :/

elrosmeero
06.04.14, 20:08
Kui Mercedesed iga etapp nii võitleks, ei huvitakski asjaolu, et lõpus tehti 10-11 ringiga peale turvaautot 20+ sekundiline edu teiste ees sisse .

-andres-
06.04.14, 20:14
Jep. Aga hooaeg on ja tõotab tulla hea. Okei, Mercedesed hetkel eest ära, aga 3-10 kohad tulid pmst järjest. Saaks Mclaren ka hoo sisse, läheks ainult põnevamaks.