PDA

View Full Version : NL4 Graafiku ja statside tagasiside



Drogba11
11.04.12, 15:33
Sooviks targematelt feedbacki oma 6-max graafiku ja statside kohta.

http://i44.tinypic.com/11bnthx.png

Kas mu non-showdowni joon on liiga suure langusega ning mis selle parandamiseks tegema peaksin?

Mõned statid (~3k kätt):
VPIP: 23,1
PFR: 14,5
3-Bet: 5,1
WTSD: 30,2
W$SD: 53,8
Agg: 2,6
Agg%: 29

Kas mulle tundub, või peaksingi mängima natuke kinnisemalt, et VPIP umbes 20 ringis oleks?
Enne olen pigem mänginud full ringi, aga kuna seal viimasel ajal üpriski kehvasti läinud, otsustasin 6-maxis kätt proovida..
Igasugused soovitused ja küsimused on teretulnud. :)

kjmrc
11.04.12, 15:40
VPIP/PRF vahe kindlasti väiksemaks. 23/19-20 oleks okei. Maitea kuidas seal NL5 on, aga ma arvan, et seal liiga loose mängustiil tooks rohkem miinust (seda näha ka su nonsd joonelt, väga tugevalt langeb nii väikse sämple peale). NL5 nagu teada siis seal callitakse liiga lightilt kõik maha, pigem olla rohkem nitisem. Muidugi sämple on üliväike, et mingeid järeldusi teha Su stattide osas.

eyestabber
11.04.12, 15:58
PFR peaks vast suurem olema, et flopil initsatiiv enda käes oleks. Samas ma ei arva et tightim peaks olema kuna vastased teevad postflop nii palju vigu. Sample tõesti väike.

Drogba11
11.04.12, 17:09
Tänud vastuste eest. Postitan siia mõne aja pärast suurema samplega uuesti, proovin PFRi ka parandada. :)

kjmrc
11.04.12, 17:56
Su nonsd joon kukub nii räigelt ka kindlasti sellepärast, et limbid/callid palju ja ei hiti ning foldid seejärel. (23/14)

Kosmonaut
11.04.12, 20:29
Nagu öeldud, siis VPIP suhe võiks olla väiksem. Samas ei ole see ka nüüd eriline reegel. Muidugi kui sa näiteks limbid pre, siis see jäta ära. Ära calli OOP looselt. Raise palju buttoneid. Vb on algajal lihtsam mängida tightimalt, samas ei ole see 23 VPIP midagi nii kõrge.

fyte
11.04.12, 21:04
Coldcallimist vähem ja wtsd võiks ka veits väiksem olla, seega rohkem barreldamist. Paar protsenti 3betile lisa ei teeks ka paha, aga eks see oleneb juba stiilist.


VPIP/PRF vahe kindlasti väiksemaks. 23/19-20 oleks okei. Maitea kuidas seal NL5 on, aga ma arvan, et seal liiga loose mängustiil tooks rohkem miinust (seda näha ka su nonsd joonelt, väga tugevalt langeb nii väikse sämple peale). NL5 nagu teada siis seal callitakse liiga lightilt kõik maha, pigem olla rohkem nitisem. Muidugi sämple on üliväike, et mingeid järeldusi teha Su stattide osas.
Mis ajast 23vpip liiga loose on? Kunagi ammu kui ise neis limiitides olin, lasin 30/20 ja 25bb/100..

absoluutselt
11.04.12, 21:08
Mis ajast 23vpip liiga loose on? Kunagi ammu kui ise neis limiitides olin, lasin 30/20 ja 25bb/100..

Nõus, VP23 ei ole kindlasti liiga loose minu arust, kuid pigem ta arvas öelduga, et võib olla "lihtsam" on esialgu mängida paar protsenti nitisemalt, tekib vähem raskeid olukordi, eriti kui 6max postflop play ei ole veel kõige parem. Aga muidugi on see kõik suht köömes..

kjmrc
12.04.12, 06:12
Coldcallimist vähem ja wtsd võiks ka veits väiksem olla, seega rohkem barreldamist. Paar protsenti 3betile lisa ei teeks ka paha, aga eks see oleneb juba stiilist.


Mis ajast 23vpip liiga loose on? Kunagi ammu kui ise neis limiitides olin, lasin 30/20 ja 25bb/100..

Ma ei kirjutanud otseselt 23 vpip kohta liiga loose, vaid üldiselt liiga loose mängustiili kohta. 23 vpip pole obviously liiga loose.. Lihtsalt mõtlesin pigem seda jah, mida kasutaja absoluutselt ütles. Ja nagu ise ütlesid, siis OP callib liiga palju jah, sellest ka see nonsd kõva kukkumine. Rohkem agressiivsust, barreldamist, 3bettimist pre!

rollkopter
15.04.12, 17:53
Ma ei kirjutanud otseselt 23 vpip kohta liiga loose, vaid üldiselt liiga loose mängustiili kohta. 23 vpip pole obviously liiga loose.. Lihtsalt mõtlesin pigem seda jah, mida kasutaja absoluutselt ütles. Ja nagu ise ütlesid, siis OP callib liiga palju jah, sellest ka see nonsd kõva kukkumine. Rohkem agressiivsust, barreldamist, 3bettimist pre!

ise lased 7/1 statsidega ning biidid r2nga hiiteri pealt ja r22gid et 23 VPIP ei ole loose lol

kjmrc
16.04.12, 11:59
Wtf ? Ma ei lase enam ammu a'la 12/10 stattidega, iga sess on nüüd 23-25/20-22.. 23 vpip pole muidugi mingi toores nittimine aga pole ka samuti liiga loose, minu jaoks selline vahepealne.. ja mis see biidin ränga hiiteri pealt tähendab?