PDA

View Full Version : kaotasin raha kuna Server disconnectis...



badbeat91
13.04.12, 00:09
olin starsis heads up 60$ mängus ja starsi server disconnectis mind..... mu internet oli olemas. Kui server reconnectis siis mul oli ainult mingi 10% chippidest alles... mida teha sellises olukorras...

MTTSNG
13.04.12, 00:15
Saada starsi supporti kiri, tundub nagu mõistlik või mis?

kardaanirist
13.04.12, 01:50
saada Starsi supporti kiri. võid kickeri kohta ka küsida. äkki välja ilmunud.

emmimees
13.04.12, 10:55
Ma süüdistaks Ansipit.

leits
13.04.12, 13:28
küsi 200$ lisaks oma mentaalsete piinade eest

ranka
14.04.12, 04:18
olin starsis heads up 60$ mängus ja starsi server disconnectis mind..... mu internet oli olemas. Kui server reconnectis siis mul oli ainult mingi 10% chippidest alles... mida teha sellises olukorras...

Saada kiri PokerStarsi klienditoele ja räägi täpselt, mis sul juhtus. Ise olen saanud mitmeid kordi oma sisseostu raha tagasi, isegi siis kui viga on olnud minus (mu internetiühendus katkes). Raha tagasi küsimist ei saa teha tihti ja seda antakse rohkem lojaalsetele mängijatele.

Viimati sain tagasi raha kui mängisin bangkokis kahel laual ning internet läks. Raha oli kontol paari tunni jooksul pärast kirja saatmist.

PS! Leits ja CO: kõige suurem rumalus on rääkida, vaielda ja naerda asjade üle, millest teil ei ole aimugi. PokerStarsis SNG-des (vähemalt HUSNGES) on reward üpriski standard, kui teile on internetiprobleemid.

Codecci
14.04.12, 10:45
PS! Leits ja CO: kõige suurem rumalus on rääkida, vaielda ja naerda asjade üle, millest teil ei ole aimugi. PokerStarsis SNG-des (vähemalt HUSNGES) on reward üpriski standard, kui teile on internetiprobleemid.
Suhteliselt debiilne tegelt, et nad annavad. Aga noh, ega kingitust saa vastu võtmata jätta :p

MeelisV
14.04.12, 13:36
Suhteliselt debiilne tegelt, et nad annavad. Aga noh, ega kingitust saa vastu võtmata jätta :p

Aga pm ju nende viga kui nende soft failib! Aga see kui sinu enda nett ära läheb ja siis nad ikka maksevad- vot see on debiilne imo :D Samas võib ka sellest aru saada kui nad tahavad lojaalse mängijaga häid suhteid hoida.

Codecci
14.04.12, 15:05
Aga pm ju nende viga kui nende soft failib! Aga see kui sinu enda nett ära läheb ja siis nad ikka maksevad- vot see on debiilne imo :D Samas võib ka sellest aru saada kui nad tahavad lojaalse mängijaga häid suhteid hoida.
Jep seda teist mõtlesingi, millest Ranka rääkis.

ranka
14.04.12, 18:45
Kas keegi cashis on küsinud rewardi? Näiteks sul käes nut-tüüpi käsi, mida sa never ei foldi (näiteks pres AA, flopis kolmik) pot läinud suureks ja link kaob. Ja makstakse vastavalt equitlit + investeeritud panusele välja.