PDA

View Full Version : Hotcocacola Blogi | WSOP @ Las Vegases - BOOKED !!!



PokkeriProde Nuhk
15.04.12, 21:30
Üleeile hakkasin WSOPile mõtlema (World Series of Poker).

Otsustasin koostada täpse reisiplaani, alustades Frankfurdi ja lõpetades Las Vegase hotelliga, lend Frankfurti ja sealt edasi jne jne.

Tänaseks on kõik KINNITATUD!!!!

* 14. juuni suundun Tallinnast Frankfurti. Veedan öö Steigenbergeri hotellis ja hommikul tulistan Condori otselennule Frankfurdist Las Vegasesse.

* Otselend kestab 11h 50min.

* Võtsin isegi veidi kallimad istekohad, sest vajan ekstra-jalaruumi ja luxust, sest 12 tunnine lennureis pole naljaasi.

* Miks mitte natuke odavam lend Las Vegasesse? Ma ei viitsi lennata nt Helsingist Chicagosse 9h, seal oodata jätkulendu 5h ning siis edasi Vegasesse ca 4h- natuke liiga palju lennutunde...

* Las Vegases ööbin Gold Coasti hotellis, mida Imre ja Kassike kutsuvad "pansionaadiks", sest seal olevat palju vanureid.

* Gold Coasti hotell asub Rio hotellist (koht, kus WSOP aset leiab) üle tee, seega suht ideaalne asukoht!

* 15. juuni kell 12.10 kohaliku aja järgi maandun Las Vegases.

* 15. juuni on ka minu sünnipäev - Kogu see festival on minu enda sünnipäevakingitus iseendale, südamele :D.

* 16. juuni mängin esimest turniiri: WSOP Event #31, 1500$ NLHE.

* Tagasilend on 8ndal juulil.

* 9nda juuli hommikul maandun Frankfurdis

* Veedan päeva ja öö Frankfurdis

* Eestisse saabun 10nda juuli lõunal, loodetavasti dollarimiljonärina...LOL.



http://2.bp.blogspot.com/-22jVt6PDN9w/T4sPiCaYUtI/AAAAAAAABr4/IREngE2fuBs/s400/WSOP2012.jpg (http://2.bp.blogspot.com/-22jVt6PDN9w/T4sPiCaYUtI/AAAAAAAABr4/IREngE2fuBs/s1600/WSOP2012.jpg)



Las Vegases kavatsen mängida:

1.) 1000-1500$ WSOPi kõrvalturniire, mille võitjad saavad ca 600 000$ (500 000€!)

2.) 1x 3000$ WSOPi kõrvalturniir, mille võitja peaks saama ca 700 000$-ga (550 000€)

3.) 1x 5000$ WSOPi kõrvalturniir (selle mängimine pole veel kindel).

4.) The Venetiani Deepstack Extravaganza. Tegemist on deepstack festivaliga, kus buyinid on: 600, 1000, 1600 ja 2500$. Üritan mängida mõnda neist.

DS Extravaganza auhinnafond:
* 1000$ DS Extravaganza võitja saab ca: 70 000$ (55 000€)
* 1500$ DS Extravaganza võitja saab ca: 100 000$ (76 000€)
* 2500$ DS Extravaganza võitja saab ca: 130 000$ (100 000€)




Sooviks osaleda ca 6-10 turniiril, kuid see number võib kõikuda.

Main Eventi mängin ainult juhul, kui hitin sinna paketi või hitin kõrvalturniiridelt mõnusa klotsi. Sellisel juhul pikendan enda hotelli ja ostan uue lennupileti.

NB! Juhul, kui hitin Punta Cana GSOPil sümboolse 5 kohalise summa, siis investeerin selle WSOP Main Eventi (buyin: 10000$, mille võitja saab ca 9mill dollarit!)




Meisterdasin väikse ajakava. Siin on näha kõik turniirid, mida võiksin mängida, kui viibin Las Vegases 15.juuni - 08.juuli 2012:

* Rohelisega märgitud turniirid peaksid olema eriti magusad (loe: sooviksin neist osa võtta)
** Enamus turniire on 3-päevalised, seega kui mõnel teen deep-runni, siis järgmine päev uut turniiri alustada ei saa, vaid mängin Day2.

http://4.bp.blogspot.com/-KjCstYrSdpA/T4sMvTuNZMI/AAAAAAAABrs/8YFjpaETYGQ/s400/kava.png (http://4.bp.blogspot.com/-KjCstYrSdpA/T4sMvTuNZMI/AAAAAAAABrs/8YFjpaETYGQ/s1600/kava.png)


CMON, ONE TIME!!!https://blogger.googleusercontent.com/tracker/6580702580224665818-5857414081235742830?l=hotcocacola.blogspot.com


Loe edasi ››› (http://hotcocacola.blogspot.com/2012/04/wsop-las-vegases-booked.html)

pokkerisheriff
15.04.12, 22:11
* Võtsin isegi veidi kallimad istekohad, sest vajan ekstra-jalaruumi ja luxust, sest 12 tunnine lennureis pole naljaasi.

* Miks mitte natuke odavam lend Las Vegasesse? Ma ei viitsi lennata nt Helsingist Chicagosse 9h, seal oodata jätkulendu 5h ning siis edasi Vegasesse ca 4h- natuke liiga palju lennutunde...

* Las Vegases ööbin Gold Coasti hotellis, mida Imre ja Kassike kutsuvad "pansionaadiks", sest seal olevat palju vanureid.

* Gold Coasti hotell asub Rio hotellist (koht, kus WSOP aset leiab) üle tee, seega suht ideaalne asukoht!

meeldib, et viitsid maksta natuke rohkem mõistliku mugavuse ja ajavõidu eest ning samuti, et võtad rahuliku (kuni sinu saabumiseni, irf) ent samas lähedal asuva hotelli. usun, et need on õiged asjad mille peale kulutada et vältida liigset närvipinget ja segavaid faktoreid, mis võivad hakata häirima turniirideks ettevalmistumist (mitte, et sa trenni teeksid, aga polemõtet ajada ennast asjatult närvi kui ümberistuminehilineb ja pärast jõuad kurnatuna Vegasesse). loodan, et turniiril oled tippvormis ja selle aasta 15. juuni on viimane sünnipäev millal pole veel seitsmekohalist pokkeribankrolli :)

hotcocacola
15.04.12, 23:02
Ty.


Täpselt, otselend Frankfurdist - Vegasesse peaks olema MUST B variant igale Vegasesse reisijale. Imo pole normaalne reisida mingi 17-19h sihtkohta...ja olla meeletult väsinud järgmised 1-2-3päeva.

Hetkel LIVE vorm sitt (loe: variatsioon). Viimastel turnadel on mind coolerdatud vasakult ja paremalt. Aga fuck that shit....lol.
Loodetavasti aprilli ja mai online-cash läheb edukalt (sh ka natukene juunit).

funnnnaments!!!

Eelarve tuleb ca 20 000$ kanti.

jasssass
16.04.12, 04:08
Kui kohvris natuke ruumi üle peaks jääma siis võta pokkerisheriff ka kaasa

ranka
16.04.12, 07:07
Ajalises mõttes eriti vahet ei ole ju, kas ootad frankfurdis öö või chicagos viis tundi. Suurtes lennujaamades see aeg läheb nii kähku, et ei saagi aru, eriti pärast üheksa tunnist lendu.

Ise võtaksin kindlalt helsingi variandi, sest nii saad ajaga paremini manipuleerida: oled pikalt magamata ja siis 9 tunnine lend läheb megakiirelt. Frankfurdis öö hotellis veetmine tähendab magamist ja lennukis und ei tule ning siis võib küll lolliks minna.

Edu Vegases ja tekitasid hetkel mõtte, et teeks ka bookingu :)

hotcocacola
16.04.12, 07:26
Point on selles, et Frankfurti maandun 23.15 ja seega mingi 23.50 olen hotellis. KAvatsen öö otsa netis grindida (olen öise eluviisiga) ja hommikul lähen lennukile. Loodetavasti olen väga väsinud ja kukun insta magama.

Ma vajan võimalikult mugavat pikamaalendu. Imo 2h Tlnast Frankfurti on väga OK (see läheb kiirelt).
Edasi hotelli, sessitama.

Hommikune lend läheb 09.20, st seda, et lennujaamas tahaks kell 08.00 olla. See omakorda tähendab, et mingi 07.30 lähen shuttle-bussiga hotellist lennujaama. Aeg läheb liikudes kiirelt.

Edasi väsinuna 12 tunnisele lennule.

Lennukeid vahetada on tüütu, äkki mõni hilineb või jääd hoopis maha, liiga palju mindfucki. PIgem üks ots.

Aga see on suht mõttetu vaidlus, ala nagu et metall muusika on sitt vms (Anyways, ongi :D).

Ranka, sa pole Vegases käinud?

privador
16.04.12, 09:57
ideaalis on jah 12 h hea magada, aga kui oled ikka päris katki, siis 12h kuskil toolil vedeleda on paras piin, eriti veel kui magama ei jää. Aga see oleneb inimesest.

ranka
16.04.12, 15:00
Point on selles, et Frankfurti maandun 23.15 ja seega mingi 23.50 olen hotellis. KAvatsen öö otsa netis grindida (olen öise eluviisiga) ja hommikul lähen lennukile. Loodetavasti olen väga väsinud ja kukun insta magama.

Ma vajan võimalikult mugavat pikamaalendu. Imo 2h Tlnast Frankfurti on väga OK (see läheb kiirelt).
Edasi hotelli, sessitama.

Hommikune lend läheb 09.20, st seda, et lennujaamas tahaks kell 08.00 olla. See omakorda tähendab, et mingi 07.30 lähen shuttle-bussiga hotellist lennujaama. Aeg läheb liikudes kiirelt.

Edasi väsinuna 12 tunnisele lennule.

Lennukeid vahetada on tüütu, äkki mõni hilineb või jääd hoopis maha, liiga palju mindfucki. PIgem üks ots.

Aga see on suht mõttetu vaidlus, ala nagu et metall muusika on sitt vms (Anyways, ongi :D).

Ranka, sa pole Vegases käinud?

Jeah, see plaan on tunduvalt parem ja nii see lennureis läheb lausa linnutiivul :) Alguses vaata kindlasti vägisi miski film ära, söö ja siis oled rampväsinud ja ärkad kui lennuk maandub.

Vegases ja üleüldse USA-s ei ole käinud ning ausalt öeldes Vegas eriti ei tõmba ka. Pigem eelistaks NYC, mis on mõnusalt suur jurakas.

bi0hazard
16.04.12, 17:02
koka, kavatsed ise endale 100% mängida v swapid/müüd osa oma actionist ka ?

hotcocacola
16.04.12, 21:44
Ei müü midagi, ainult oma kuludega.
Vb, kui tuleb Main Eventi isu, siis teen steigi ja usun et 50% müüksin suht kiiresti välja....eks näis...

fyte
16.04.12, 21:49
Miks mitte rõhku pöörata just main evendile? Sealset tiitlit väärtustatakse ju kõige rohkem + osakuid välja müües ei oleks oluliselt kulukam.

udikaz
16.04.12, 22:10
ja isegi kui 50% välja müüd teenid hiti korral ju rohkem kui teistel turnadel oma kuludega tehes.

ranka
16.04.12, 23:05
Kui sul $20k eelarve siis ma paneks 1-2k satikate peale ka. Kas kohapeal või online. Online parem, saad pärast $10k main eventi paketi eest dollareid ja katab suure hulga kulusudi kui ei viitsigi ME-d mängida.

hotcocacola
17.04.12, 03:53
Eks näis, hetkel tulen 8ndal juulil tagasi (7.juuli algab day1a). Kui peaksin kohapeal satikalt pileti hittima, siis vb teen plaane ümber.