PDA

View Full Version : 55 Freezeout. live.



anatoli grinder
18.04.12, 02:24
Viimasel ajal on suhteliselt palju live pokkerit harrastatud (turniire siis) ja täna oli parkis huvitav käsi. Kokku tuli 22-23 mängijat kellest järgi oli 6. Raha kohad jagati siis 1-5 vahel. olin oma stakiga 1-3 vahel , kusagil 16-17k. Blindid 400-800. no antes. MP pealt mängija avab 1800( mingi välismaalane siis, finaallauda tuli siis täieliku shortina, kuid oli ennast 12-13k peale duubeldanud) mina co-lt callin KQs ja bb (bb siis solid mängija. stakk tal kusagil 20k+ ) ka callib. Flopp JJsxs, ehk siis mul mastit6mme. bb check , agressor panustab 3200 5800-sse potti. Kuidas mängime?

udikaz
18.04.12, 03:00
tavaliselt need shordid kes lucki peale lõpus lähevad on täis nitid ja ma foldiks pre. as played siis floppad two overs ja flushdraw ja tahad foldida? milleks sa callid pre 10% oma stackist üldse pre siis? raise 8500 peale ja calli ta shove. aga teinekord stick to plan a ja foldi pre. oleks see mingi pargi regs sul vastas siis raise pre(ei ole vahet palju) saad shove ainult monster premium kätelt ja saad foldida shovele. jätad endale veel pargi turna mõistes soliidse stacki järgi. pargi regsid foldivad sul seal lahtiselt AJ, 88 easylt;) ainult P.Oja vastu ära seda kasuta sealt saad vastu nii mis tolmab ;)

anatoli grinder
18.04.12, 03:11
ainult P.Oja vastu ära seda kasuta sealt saad vastu nii mis tolmab ;)

:D heh Priiduga meil oli ka seal üht teist madistamist. Keskelt avasin, Priit big blindil ja 73 offsuit 3-bet, vastuseks siis,et keegi ei varasta mu blinde:D.

udikaz
18.04.12, 03:13
thats what im talking about :cool:

winnieTHEpooh
18.04.12, 11:06
3beti pf 3800../re-eval sõltuvalt vastasest..peaksid teadma ta pushing tendenceid, kui ennem temaga mängisid ja nägid millega ta pushis..
kuid kipun arvama,et ta range siin heavily Jx, siis sul selle range vastu 25%
Kui lisad veel 55-1010, siis 33% siis juba pushi sisse.. aga 3waypotis ma kipun arvama, et tal seal Jx päris tihti.... ning Jx range vastu me oleme taga ning ei saa teha +ev move..

KristjanLaas
18.04.12, 12:13
wtf:S Live on ikka mingi hoopis eriline maailm, kus kehtivad huvitavad reeglid.

As played olen nõus udikaze posti algusega, ainult et lihtsalt shoveks flopi. Liaks olen nõus P.Oja kohta käiva tekstiga:D

KristjanLaas
18.04.12, 12:17
winnie, miks vastase range on heavily Jx?

rasmer
18.04.12, 14:09
Ma saan aru, et seal mängitakse lolbad pokkerit, aga ikkagi ei saa minu arvates pre sellise stackiga callida. Ja udikaz tõsiselt 20bb stackiga hakkad pre 3bet-foldima ? Fold pre või get it in pre on minu arust ainsad võimalused.

privador
18.04.12, 15:07
mnjah niti(AA;KK,AK,AQ vastu on mõnus KQ-ga floppi minna kaema.

udikaz
18.04.12, 20:03
Ma saan aru, et seal mängitakse lolbad pokkerit, aga ikkagi ei saa minu arvates pre sellise stackiga callida. Ja udikaz tõsiselt 20bb stackiga hakkad pre 3bet-foldima ? Fold pre või get it in pre on minu arust ainsad võimalused.
sa vist oled väga vähe pargi live pokkerit mänginud. seal ei ole mittemingit seost online mtt-dega. jah pargi regs foldib seal lahtiselt 95% käsi. ja shoveb 5%. ja see shove range on selline mis sind totaalselt crushib.

winnieTHEpooh
18.04.12, 20:33
cbet size järgi.. ma ei näe muud kätt seal kui Jx või laua X kaardist kõrgem paar... kuigi arvan, et seal tihti Jx... kuigi see park...
3bet/re-eval pf parim imo... inimesed foldivad liiga palju(mis on ju hea)