PDA

View Full Version : Minu statsid.



SpreeXXL
28.03.09, 21:11
Tere kõigile härradele ja prouadele!

Olen siin foorumis uus hing ning sooviks oma mängu parandada. Alles hiljuti leidsin endale HUDi - Poker Copiloti näol. Põhjus, miks seda kasutan, on lihtne - kasutan Maci ning muude raalidega kokkupuudet enam pole. Eile tegin ühe lühikese sessioni ning sain järgnevad statsid endale:

FS - 12%
VPIP - 9%
PFR - 5%
PFAF - 47%
BSA - 25%

Kuna suur soov on parandada oma mänguoskust, siis ootaksin meeleldi kõikidelt arvamusi, kas midagi peaks muutma või mitte. Kui olen jätnud mõne olulise statistilise näitaja lisamata, siis öelge ja ma teen parandused.

Ahjaa, hetkel mängin NL25 minimaalse buy-iniga.

Parimat,

Raido

Davy
28.03.09, 21:23
Tere kõigile härradele ja prouadele!

Olen siin foorumis uus hing ning sooviks oma mängu parandada. Alles hiljuti leidsin endale HUDi - Poker Copiloti näol. Põhjus, miks seda kasutan, on lihtne - kasutan Maci ning muude raalidega kokkupuudet enam pole. Eile tegin ühe lühikese sessioni ning sain järgnevad statsid endale:

FS - 12%
VPIP - 9%
PFR - 5%
PFAF - 47%
BSA - 25%

Kuna suur soov on parandada oma mänguoskust, siis ootaksin meeleldi kõikidelt arvamusi, kas midagi peaks muutma või mitte. Kui olen jätnud mõne olulise statistilise näitaja lisamata, siis öelge ja ma teen parandused.

Ahjaa, hetkel mängin NL25 minimaalse buy-iniga.

Parimat,

Raido


Shorstack....siin pole absoluutselt mitte kui midagi kommenteerida...ülitight shorstack oled ja 90% kindel, et pikas perspektiivis kaotav. Loe pokah artiklid läbi, Nl10 grinderi nurgast vist saab ka abi...tee matemaatika sellgeks, mis on pot oddsid, mis implied oddsid, mis on equity, fold equity, mida statid tähendavad piltlikult....ja lõpeta shorstackimne ära, parem õpi fullstackiga mängimist nl5-s... Või kui tahad vabrikutööliseks(shorstackeriks) hakata, siis võta pokerstove ja vaata milliste kätega sa saad push fold mängu mängida, vastaste vastu kelle statte sa oskad lugeda...enne tuleb muidugi sul selgeks teha need... nagu ma paar rida ülevalpool mainisin...igathes edu...meeletu teekond seisab sul veel ees :)

Tuul
28.03.09, 21:38
Lisan veel, et shortstacki mängimise kohta on su statid halvad (kuigi ma sain aru ainult vpip ja pfr)

SpreeXXL
28.03.09, 22:08
Tänud erinevate soovituste ja vastuste eest. Mida Sa soovitaksid Tuul? Millised oleksid siis normaalsed näitajad Sinu arust?

FS - flop seen
PFR - pre flop raise
PFAF - Post-flop aggression frequency
BSA - Blind steal attempts

Nagu ma just lugesn, siis kogemata olen valesse kohta ka postitanud teema. Äkki mõni abivalmis mode/admin saaks selle õigesse kohta ka tõsta.

Ette tänades,
Raido

Marek
29.03.09, 09:40
Tänud erinevate soovituste ja vastuste eest. Mida Sa soovitaksid Tuul? Millised oleksid siis normaalsed näitajad Sinu arust?

FS - flop seen
PFR - pre flop raise
PFAF - Post-flop aggression frequency
BSA - Blind steal attempts

Nagu ma just lugesn, siis kogemata olen valesse kohta ka postitanud teema. Äkki mõni abivalmis mode/admin saaks selle õigesse kohta ka tõsta.

Ette tänades,
Raido


Mängi NL5/NL10't ja õpi mängima 100BB stackiga, shortstackimine ei vii sind kuhugi. Mängi korralikke käsi ja ära aja näpuga stattides järge. Mängi alustuseks vähem laudu ja jälgi milliste kätega microstakes dongid stackoffi teevad ning tee sellest oma järeldusi milliseid käsi mängida.