PDA

View Full Version : NL2 FR Zoom QQ flopi otsus



vilistaja
19.04.12, 09:45
Olen algaja mängija ja otsustasin nüüd ka oma mängu parandamiseks käsi analüüsimiseks saatma hakata. Ilmselt nii mõnigi võib saada vastukaja, et mis siin üldse mõelda on, aga küsida võib ju ikka :).

Eile õhtuse sessi käigus pani mõtlema siis järgmine käsi:

Vastase kohta state pole, kuna HUD-i ei kasuta, samas teada on see, et vastase stäkk oli üle max buy in-i ja kasutan ka võimalust otsida, mitut lauda vastane korraga mängib. Antud juhul oli vastane otsingu eest ennast peitnud.


PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - PokerStarsConverter Tool fromFlopTurnRiver.com

Button ($2)
SB ($2.32)
BB ($0.78)
UTG ($10.70)
Hero (UTG+1) ($2.79)
MP1 ($1.98)
MP2 ($3.05)
MP3 ($4.10)
CO ($1.55)

Preflop: Hero is UTG+1 with Q:spade:, Q:club:
1 fold, Hero bets $0.08, 1 fold, MP2 raises to $0.24, 5 folds, Hero calls $0.16

Flop: ($0.51) J:diamond: , 7:club: , 3:heart: (2 players)
Hero bets $0.34, MP2 raises to $1.10, Hero ???

Küsin siin ka kohe seda, et mis formaati hand converterigi kätt kõige parem teha on, et selle foorumiga kõige paremini ühilduks?

Owner85
19.04.12, 13:47
esiteks OOP on 3beti call -EV,kuna deep siis pole väga viga,ilma statideta raske midagi öelda sind biidivad 3 kätt,as played,ei betiks flopi vaid calliks ja kui turnis veel suurelt paugutab siis ilmselt foldiks,kuna hetkel tal ülistrong liin!

reggie
23.04.12, 12:25
Olen algaja mängija
Ma ei soovita zoomi algajatele üldse. Antud käes oled tõenäoliselt korralikult taga, enamasti on seal jj,kk-aa ja ainult väga harva JK,JA.