PDA

View Full Version : FC Pokkeriprod Trennid alates Maist



Pumper
20.04.12, 11:13
Natuke kehvad uudised trennidest, aga pakuti sellised ajad Kalevi staadionile:

E 19.00 või 20.30, K 18.45, R 18.45 (kusjuures kolmapäeval on veerand platsi üle nädala), õnneks mai keskel meie olukord ehk paraneb, kuna loodetakse teha sinna kõrvale väike harjutusplats 50x28 m ja võibolla Kalevi noored kupatatakse muruplatsile.
Aga praegu tuleks meil 2 aega valida, K ja R oleks ok, samas paljud jälle sõidavad maale või kuhugile siis äkki E ja K.

nikitheone
20.04.12, 11:17
ai kurja, need ajad ei ole üldse head. aga E ja K, R arvan, et ei ole mõistlik. kas me ei saaks SKP võtta kolmapäeval nt?

Pumper
20.04.12, 11:23
Ootame üldised arvamused ära, varsti võivad ajad muutuda, miks sulle just need päevad ei sobi niki?

nikitheone
20.04.12, 11:27
ei sobivad, ma väljendasin valesti. E, K sobib. R ei ole hea

TrvP
20.04.12, 11:42
E, K sobivad mulle ka, R ei oleks hea (maale minekut jne)...

inward
20.04.12, 11:48
Veerand platsi on ikka päris jama, arvestades veel palju meid kohal käib jne. Seega mõeldav aeg oleks E ja vaadata, mida SPK pakub meile maist. Võtan ühendust nendega. Müür võib ka igaks jaoks uurida, mis ajad Wismaris on.

The_Meer
20.04.12, 11:51
ma arvan et, et enamik on nõus jätma reede kõrvale ning nq inward ytles, veerand platsi on jama

Pumper
20.04.12, 12:29
Jah, aga mai keskelt leiaksime ehk pool platsi, st kasutaks 1. veerand platsi asemel teist väljakut ja kui siis ei parane paneme mingi muu stata kinni, spk ja wismaril peaks aega leiduma.

inward
20.04.12, 12:37
Isiklikult minule teisipäeviti ja neljapäeviti trennid jubedalt meeldivad, koos mänguajaga. Ses suhtes see E aeg Kalevis pole ka just ideaalne. Variante on, sõltub, mis vabad ajad SPK ja Wismari meile pakuvad.

Ma tõsiselt kaaluks T Wismari ja N SPK, kui E Kalevis ja K või N SPK-l.

Pumper
20.04.12, 12:38
Tahaks et trennid oleks ühes kohas ikkagi. T ja N on ideaalseim muidugi.

nikitheone
20.04.12, 12:39
jap nõus eelnevatega. juba ära harjunud rutiin, et T ja N. aga üks koht (ja kalev obv) oleks parem.

fyte
20.04.12, 13:17
Esmasp ei sobiks ka mulle. SPK ajab asja ära küll, kui vaja.

jozik
20.04.12, 13:43
Esmaspäevane aeg on jah tiba niru. teisipäevane ja neljapäevane aeg on hüpersuper. Mina võin spkl edasi käia, täitsa muhe koht. Sinna on täitsa mõnus kohale ka vändata.

aga eks ma katsun alati kohal käia, ki tervis lubab =)

Pumper
20.04.12, 13:45
Avaldage arvamust, tundub et jätame samad ajad ja kohad, siis saan Kalevile ära õelda, äki teevad meile parema pakkumise, sest tegelikult lubati meile T ja N, aga ikka anti ajad vanadele klientidele ära.

inward
20.04.12, 15:06
Vana hea Kalev. Homme saan info SPK aegade kohta.

TrvP
20.04.12, 15:20
Tahaks et trennid oleks ühes kohas ikkagi. T ja N on ideaalseim muidugi.

+1

margus
20.04.12, 16:05
Mulle kolmapäev üldse ei sobi (olen lastega kodus). Praegused ajad suht ideaalsed. SPK väga muhe ja ma hea meelega käiks seal samamoodi edasi :)

difender
20.04.12, 16:35
Mulle sobivad ka praegused ajad väga hästi. Ainus asi mille kallal nuriseda võiks on see vanamees kes SPKl all koridoris istub ja ei taha kuidagi mind sisse lasta. Muidu on kõik täiesti okei.

Karelkorm
20.04.12, 16:47
Head trenniajad > Trenn ühes kohas

pastilaa
20.04.12, 16:49
Veerand platsi ja reede tuleks välistada. Muud variandid võib arutluse alla panna.

fyte
20.04.12, 19:31
+1 Pastilaa ja Kareli viimasele postile.

afro_siil
20.04.12, 20:08
E 20.30 sobiks mulle, aga SPK-l võiks neljapäeval edasi teha.

Pumper
20.04.12, 20:54
Esmaspäeval ka see miinus, et meil üle nädala mäng pühapäeviti. Arvan, et jääme vist seniste treeningute juurde, annan Kalevile teada, äkki saab suveks paremad ajad. Lauri ära siis igaksjuhuks mingi pikkasid kokkuleppeid tee.

PraS
21.04.12, 00:41
Selgitan Kalevi vaatenurka.

See on alati nii olnud ja jääb ka nii, et kes varem kunstmurul trenne alustab see ka saab omale sobivamad ajad valida.
Pole nii, et olen Pokkeripro ja siis teised vanad kliendid lihtsalt võtavad kehvemad ajad endale ja lasevad pokerdajad neile sobivatele aegadele.

Alvin, sa peaksid seda ise ju teadma juba FC Soccerneti aegadest.

Pumper
21.04.12, 01:38
Pras kõik on arusaadav, aga meil oli kokkulepe Raimoga, et T ja N, aga juhtus, et said muud. Nagu näha muud ajad ei sobi ka meie mängijatele, tean et need on nõutud ajad, seega pole midagi teha, peame mööda linna treenima.

inward
21.04.12, 01:39
Asi on selles, et Pokkeriprod võtavad selle, mis on nende. Me nõuame kvaliteeti ja kui me seda ei saa, siis otsime seda mujalt. Nii lihtne asi ongi.

Pumper
21.04.12, 01:44
irw, väike õlle vist toimis mõnel härral. Ma just sain haledalt lutti vanal limiidil, kuna roll lubas liikusin aste edasi, naiss 5 bi kukkus. Sleepi, kool ja mäng homme, päeval ma siis foorumis ei liigu, seega only mobla ja seda ka vaheaegadel või peale 17.00.

inward
21.04.12, 14:39
Kehvad uudised SPK osas.

Reede 20.00-21.30 1/2 väljakut.
Laupäev on aeg 16.00-17.30; 17.30-19.00 1/2 väljakut.

Kui kolmapäev või neljapäev saaks Wismarisse, siis E Kalevis oleks ainus mõistlik variant.

nikitheone
21.04.12, 14:51
rreedene aeg on küll out of option ja laup ka ei ole hea. kes wismarit uurib?

inward
21.04.12, 14:54
Müür uurib, saame teada esmaspäeval või teisipäeval.

andrias
24.04.12, 21:42
Esmaspäevane trenn ei tundu eriti hea, kuna osad mängud on ju pühapäeval ning peale mängu võiks väike taastumisaeg ka jääda.

muruntau
25.04.12, 11:55
Maikuu trennid on teisip 20.00. @ Wismari ja neljap 20.45. @ Wismari.

nikitheone
25.04.12, 12:00
ok ty

inward
25.04.12, 12:03
Maikuu trennid on teisip 20.00. @ Wismari ja neljap 20.45. @ Wismari.

See pole küll kõige parem variant, aga kehvematest variantidest kõige vähem kehvem. Üritab siis juuniks vähe paremad ajad/kohad saada. Kas järgmine nädal on siis teisipäeval ainult trenn ? Või teeme järgmine nädal toorelt 2 mängu + 2 trenni ;).

muruntau
25.04.12, 12:09
Jäi jah mainimata, et järgmine nädal on ainult teisipäeval trenn. Peab siis midagi rahulikumat tegema.

fyte
25.04.12, 12:10
teeme järgmine nädal toorelt 2 mängu + 2 trenni ;).
For sure.
Ilmad on suht mõnusaks tõmmanud.

nikitheone
25.04.12, 12:10
kas järgmine teisip trenn on?

e: jõudsite ette. lihtsalt 1 mai :D

inward
25.04.12, 12:18
Jäi jah mainimata, et järgmine nädal on ainult teisipäeval trenn. Peab siis midagi rahulikumat tegema.
Arvestatav osakaal inimesi ei käi mängudel üldsegi. Ma teeks ka kaks trenni. Wismaris on nkn mingi 27 euri ühe trenni hind nii et.


For sure.
Ilmad on suht mõnusaks tõmmanud.

+1

muruntau
25.04.12, 12:26
Sealne trennitasu oli vähemalt eelmine aasta 38/1,5h ja lähiaja pigem erakorralist laadi kulud on tõmmanud meie eelarve küllaltki pingule, mistõttu jätan vaatamata soovile siiski järgmise neljapäeva trenni ära.

Erakorraliste kulude alla läheb 3 kodumängu (kiiu mäng oli meie platsil) + võimalik trahv suurusjärgus 1-2 min palka (€300-600) + järgmise nädala reis, mille küll osalejad ise maksavad.

Edit: kui me peaks ime läbi siiski trahvist pääsema, võib ühe reisi teha ka klubi rahade eest, praeguse seisuga meil midagi priisata ei ole, trahvi ootuses ei tahaks võistkonna raha kulutada 3 järjestikuse päeva trennidele.

nikitheone
25.04.12, 12:27
miks trahv?

ranka
25.04.12, 12:28
miks trahv?

Pakun, et vihjeks on Pumper? :)

Pumper
25.04.12, 12:31
2 punast oli, trahvi saab muidu 5 kollase eest, seega lootust on et me ei saa trahvi.

muruntau
25.04.12, 12:33
miks trahv?

Viimase mängu eest, kaks punast, kusjuures üks vägivaldse mängu eest + hulk kollaseid on enamasti trahviga päädinud. Ei ole odav lõbu see jalgpallis laamendamine ja räuskamine. Sellepärast mõtlesin ise ka vaheapeal, et peaks Mitiga rääkima, et peale järgmist jutu eest punast tuleb uks ka, jutumehi väga vaja ei ole, kes trahve kaela tõmbaks.

inward
25.04.12, 12:37
Ei ole odav lõbu see jalgpallis laamendamine ja räuskamine. Sellepärast mõtlesin ise ka vaheapeal, et peaks Mitiga rääkima, et peale järgmist jutu eest punast tuleb uks ka, jutumehi väga vaja ei ole, kes trahve kaela tõmbaks.

Selles osas olen nõus. Fakt on see, et otsuseid meie kahjuks liiga vältel tuleb edasi, meie kasuks ka jne. Vägivaldne käitumine või räuskamine pärast kohtuniku otsust ei vii kuhugi, vaid pigem mõjub negatiivselt kokkuvõtteks.

Pumper
25.04.12, 12:46
PM kui trahv määratakse, siis saab EJL süüdistada kohtuniku saatmises endale rahateenima. Eelnevalt oli ajalehe artikkel kus olid all kommid a la et pokkerimehed on sigarikkad, nüüd saadeti mingi nuhk kohtunik sinna, väänama, et saaks kindlalt trahvi teha:D

nikitheone
25.04.12, 12:48
aa ok, ma ei teadnud, et sellise asja eest saab trahvi ka.
ei tea kas on väga vale mõtlemine, aga kas tulevikus ei peaks trahve maksma need, kes need kaardid teenisid?

fyte
25.04.12, 12:52
Ma arvan, et oleneb olukorrast. Pumperi situatsioonis oli süüdi see tainas kohtunik, kes ei saanud päris täpselt aru, mis platsil toimus ja siis andis otse punase, kui tõlgendas vähe äkilisemat liigutust tahtliku löögina. Antud juhul oleks mõistlik kulud ära jagada mängumeeste vahel.
Samas, Miti keiss oli juba teine teema...

camu
25.04.12, 12:59
PM kui trahv määratakse, siis saab EJL süüdistada kohtuniku saatmises endale rahateenima. Eelnevalt oli ajalehe artikkel kus olid all kommid a la et pokkerimehed on sigarikkad, nüüd saadeti mingi nuhk kohtunik sinna, väänama, et saaks kindlalt trahvi teha:D
Mind, kui rahulikku ja tervat sotsiaalset närvi omavat kaasvaatlejat, ajab selline asi küll vihane. Toorutsetakse, õiendatakse, pekstakse - seda kõike jalgpalliväljakul - ning ometi üritatakse kohtunikku patuoinaks teha. Seesuguseid seaduse väänamisi (ja eriti väänajaid) pole kunagi tolereerinud, eriti kui kannatajateks on ausad kodanikud (kohtunikud).

Pumper
25.04.12, 13:03
Jep, kuna 5 kollast me kokku ei saanud, siis Miti mula ei ole trahviga kuidagi seonduv.

Ainus võimalus mille eest me võime trahvi saada on minu punane (vägivaldne käitumine?) ja sellele järgnenud ebasportlik käitumine. Ebasportliku eest tavaliselt trahvi ei saa, seega võime saada üksnes punase eest, milles ma võin 100% väita et ma süüdi ei olnud, st tahtlikult kedagi ei löödud. Kahjuks jalgpalli mängima asudes on see trahvirisk, seega peab sellega ka arvestama. Mitiga ma rääkisin ja räägin ka järgmise (2.mai karikamängu) mängu eel, rohkem juttu poleks. Ülejäänud mehed meil eriti ei räägi, isegi kui vigaseks pekstakse siis suud lahti ei tehta:D.

PS kuna praegu on kulud suured, siis trahvi ma kohe ei maksaks, trahv peab olema makstud järgmiseks aastaks, et saaksime uuesti liigas osaleda. Äkki on selleks ajaks sponsod jne olemas. Aga eks kõik selgub kas meile määratakse trahv või mitte.

Pumper
25.04.12, 13:03
Mind, kui rahulikku ja tervat sotsiaalset närvi omavat kaasvaatlejat, ajab selline asi küll vihane. Toorutsetakse, õiendatakse, pekstakse - seda kõike jalgpalliväljakul - ning ometi üritatakse kohtunikku patuoinaks teha. Seesuguseid seaduse väänamisi (ja eriti väänajaid) pole kunagi tolereerinud, eriti kui kannatajateks on ausad kodanikud (kohtunikud).

Loe eestpoolt, keegi ei näinud selles olukorras toorutsemist peale kohtuniku. Antud tekst mida sa konstateerisid oli nali.

camu
25.04.12, 13:08
Kõiki kohtusse kaevata lubasid ometigi ju? Et enda jõhkrutsemisi kaitsta ning vähemasti seaduse eest ise õigeks jääda?

Pumper
25.04.12, 13:17
Kohtusse kaeban siis kui tuleb avalik pressiteade, et mina käitusin vägivaldselt. Ilmselgelt on see väide ebaõiglane, kuna kohtunik nägi seda ainsana platsilviibijatest, aga mängijad ei näinud seal mingit vägivaldset käitumist, pigem sportlikku võitlust. Minule ei meeldiks, kui minust oleks kuskil avalik tekst kui mingist vägivaldsest inimesest.

Jalgpalliliitu on teavitatud ka sellest, et ainult kohtuniku arvamus oli see et asi oli vägivaldne, võimalus on uurida ka Kalevi esindajalt mis seal toimus.

Pumper
25.04.12, 13:20
Kõige naljakam ongi siin lugeda selliste jalgpallikaugete inimeste arvamust nagu, kes isegi olukorda ei näinud: Pras, Ranka, Rein ja nüüd ka veel Camu. Tulge mängule ja vaadake ise.

ranka
25.04.12, 13:21
Kohtusse kaeban siis kui tuleb avalik pressiteade, et mina käitusin vägivaldselt. Ilmselgelt on see väide ebaõiglane, kuna kohtunik nägi seda ainsana platsilviibijatest, aga mängijad ei näinud seal mingit vägivaldset käitumist, pigem sportlikku võitlust. Minule ei meeldiks, kui minust oleks kuskil avalik tekst kui mingist vägivaldsest inimesest.

Jalgpalliliitu on teavitatud ka sellest, et ainult kohtuniku arvamus oli see et asi oli vägivaldne, võimalus on uurida ka Kalevi esindajalt mis seal toimus.

Poks on ka ju sportlik võistlus. Seega äkki harrastasid ikkagi seda platsil?


Kõige naljakam ongi siin lugeda selliste jalgpallikaugete inimeste arvamust nagu, kes isegi olukorda ei näinud: Pras, Ranka, Rein ja nüüd ka veel Camu. Tulge mängule ja vaadake ise.

Antud nimekirjas on kõige objektiivsemad ja rahulikumad inimesed. Me ei soosi ja taunime ühiskondlikku vägivalda. Me jalgpallist ei tea midagi aga kui kohtunik pärast vereloigus on siis jagame matsu välja küll.

ranka
25.04.12, 13:26
Lisaks me oleme ainsad julged. Teised ei julge su vastu tunnistada, sest sa oled teada-tuntud vägivaldne paskaak, et paned kohe riietusruumis molli ja tambid vaeseomaks nagu tollel mängul kui tegid sõna otseses mõttes poolele platsile rüüsteretke. Mitte keegi ei taha ju pärast mängu su käest lõuksi saada ega sinu isiklik poksikott olla.

Eesti Mees

camu
25.04.12, 13:27
Sina, Pumper, ajaloo austajana, peaksid teadma kuidas tunnistajate ütlusi mõjutatakse. Tõde on selles, et mitte keegi e julge su vastu tunnistada sinu vägivaldse olemuse tõttu, sest kardetakse lihtlabaselt peksa saada. Lisaks on suur tõenäosus, et hiljem ilmub kohtukutse postkasti.
Ainult julged ning puhta südametunnistusega inimesed julgevad ja tahavad oma õiguste eest seista.

inward
25.04.12, 15:07
Teemakohast juttu ka siis.

Maikuu trennid ametlikult Wismaris:

Teisipäeviti - 01.05, 08.05, 15.05, 22.05, 29.05 - 20:00
Neljapäeviti - 10.05, 17.05, 24.05, 31.05 - 20:45. Esimene nädal, neljapäeval Wismaris trenni ei toimu.

muruntau
25.04.12, 15:29
Kusjuures, loodame, et jutud väga liikvele ei lähe, aga mina isegi veidi kardan trennis käia. Sellest ka vahepealne paus trennist. Võrreldes eelmise aastaga on nii füüsilise kui vaimse vägivalla hulk nii FC PP trennides kui ka väljaspool kasvanud 137%!!! Vahest võtan seetõttu ka enne trenni või mängule (eriti mängule) tulekut julgustava pitsi või viis, nii muutud tuimemaks kogu selle meid ümbritseva vägivalla suhtes. Ja süüdistada võib siin küll ainult ühte inimest, kelle nime ma siinkohal nimetada ei julge.

Teureetik

pastilaa
25.04.12, 16:13
Ilmselgelt oleme me paremini mängima hakanud ka ainult seetõttu, et halvasti mängides on trennides karistuseks treenerilt pööre-kand-nägu. Vägivald ON lahendus.

margus
25.04.12, 16:22
:D

Pumper
25.04.12, 17:37
Varsti hakkan nahkpüksirihmaga mängudel käima!

ranka
25.04.12, 18:47
Soovitan teil soojalt minna Jõhvi mängule vanglabussiga, kui pumper ka kaasa tuleb või pumper panna rongi peale.

fyte
25.04.12, 19:04
pumper panna rongi peale.
This imo. Muidu ma bussiga ei tule.

andrias
01.05.12, 12:24
Tundub, et teil on omavahel nii palju probleeme, et peaksite mingi koosoleku tegema, kus kõik saavad välja öelda, mis neile ei meeldi ja mida muuta tahaks ;)
Vägivald platsil on muidugi kurjast ja samuti mölisemine kohtunikuga. Oma pahameelt kohtuniku otsuse üle tuleb muidugi vahest väljendada(muidu hakatakse seda kõigega nõus olemist ka ära kasutama), kuid seda tuleks teha siiski suhteliselt rahumeelselt ja ilma kedagi solvamata/löömata!

Pumper
01.05.12, 15:49
Ma küll mingeid probleeme ei näe, pigem väike tögamine käib ja Ranka & Co trollivad niisama, peaks neile paarinädalase banni vist panema.

Täna siis peaksin trenni ka tulema ja teeme vaiksemalt söödutrenni, kus saate palli omaksvõtmist harjutada.

Pumper
23.05.12, 15:09
Teadmiseks!

Järgmine nädal teisipäeval on trenn Rannavärava staadionil kl 19.00. Juunis jätkame teisipäeviti kl 19.00 Rannavärava staadionil. Neljapäeviti trennid ikka Wismaris 20.30.