PDA

View Full Version : Foorumi paremkas muutmine - Kaotame sõna PELAMA!



jrgn hell
28.03.09, 23:12
Tere

Kas keegi viitsib teha samasuguse scropti või asjanduse, nagu roppuste tsenseerimine sõnale PELAMA. Ainuüksi selle sõna kasutamine kuskil lauses tekitab juba miniatuurset tilit. Võiks olla selline script sees, et kõik käänded või pöörded või mis need on muudetakse normaalseks ja ilusaks sõnaks mängima või isegi toksima oleks parem varjant! :heart:

Pelama - Mängima - Toksima pokkerit
Pelan - Mängin - Toksin pokkerit
Pelad - Mängid - Toksid pokkerit

On ilmselge, milline varjant ajab oksele ja tuleks ära tsenseerida, sest see on rõvedam, kui ükskõik missugune roppus. Kasvõi v***u sittuvad vaglad kõlab ilusamini kui sõna pelama.

Siiralt abile lootes!
Jrgn :heart: :heart: :heart:

ranka
28.03.09, 23:15
Lisasin polli ja lugege ikka hoolega :D

jrgn hell
28.03.09, 23:16
Aitäh polli eest! Kahju et rohkem kui ühe korra hääli anda ei saa. Teeks öösel lobbytööd, et enda tsenseerimist päästa ja pelamist kaotama.

alaska
28.03.09, 23:48
Hääletatud, nüüd tagasi pelama.

UdusOlevSiil
28.03.09, 23:51
Lisasin polli ja lugege ikka hoolega :D


Suht kallutatud variandid. Väga raske oli viimast varianti mitte valida.

kivisaba
29.03.09, 00:03
Jah, ei peaks! - 3 (27.3%)
Peaks! - 2 (18.2%)
Ei huvita, tsenseeriga hoopis jrgn hell ära! - 6 (54.5%)

Total Voters: 11

tulevik on tume sul jrgn hell

muhaa
29.03.09, 00:11
Nagu esimesest postitusest selgub, oleks tarvilik veel ühe skripti olemasolu. Selline, mis asetaks kirjavahemärgid sinna, kus nad peaksid olema ja eemaldaksid neid sealt, kus nad üleliia on. Sama kehtib ka erinevate tähtede kasutamise kohta.

Antud juhul on tegemist siis soovitud skripti täiendamisega alanevas suunas ehk tähtsuse järjekorras vähem oluliste teksti osade korrigeerimisega. Samuti annaks liikuda ülemistele teksti tasanditele nagu näiteks ebasoovitava lause või suisa tekstilõigu muutmiseks vajaliku skripti loomine. Selline skript võimaldaks kohandada juba olemasolevate lausete tähendust lugejale sobilikumaks ja paraneks üldine heaolu.

P.S Vajalik skript on foorumis juba täiesti kasutusel. Tegelikult on neid mitu. Mõned sõimavad neid ja kutsuvad moderaatoriteks.

-andres-
29.03.09, 00:39
P.S Vajalik skript on foorumis juba täiesti kasutusel. Tegelikult on neid mitu. Mõned sõimavad neid ja kutsuvad moderaatoriteks.


See on hea. :D

virx747
29.03.09, 00:48
Iseenesest see vähe laiem teema vist? Sattusin poes lugema mingit mängude õpetuse raamatut, kus oli püütud tõlkida pokkerit tutvustava jutu sees kõiki termineid eesti keelde ja tulemus oli ikka päris kohutav. Kõiki ei mäleta, aga meeles on selline asi nagu "koolimine" näiteks jne., päris naljakas lühidalt.

Siingi foorumis on täiesti segamini ingliskeelsed väljendid eesti keelega ja kindlasti on paljudel väljenditel olemas väga head vasted eesti keeles, mida lihtsalt ei kasuta keegi. Pigem peab laskma sellistel asjadel minna ja rahvas peabki ise oma keele kujundama, mingit õudust selles küll ei näe, kui keel rikastub. Palju siis neid eestikeelseid päris omi sõnu on? Ja släng on alati olnud ja jääb alati olema.

Aga soome keelest võiks küll vähem sõnu üle võtta, sellega nõus. Kui mõnele Võru poisile õelda, et lähen välja pelama, siis ta ei saa mitte mõhkugi aru. Polli kolmas variant oli aga niivõrd ahvatlev, et seda ei saanud valimata jätta. Sorry Jrgn!

alaska
29.03.09, 00:57
Kui siin foorumi paremaks tegemiseks juba läks, siis Patricku jaoks peaks vähemalt selline lisa juures olema...

http://www.hot.ee/alaskanever//unreal.JPG

ranka
29.03.09, 13:07
Ainuüksi selle sõna kasutamine kuskil lauses tekitab juba miniatuurset tilit.


Eesti Esimene Tildivaba Foorum

lenC
29.03.09, 13:16
Väga rõve sõna, ka minu tilt-o-meter vibreerib selle peale.

lebovend
29.03.09, 13:23
Täiesti harjumuse asi. Mind näiteks ajab tilti sõnad "Omaha" ja "Fixed limit".

jrgn hell
29.03.09, 14:58
Täiesti harjumuse asi. Mind näiteks ajab tilti sõnad "Omaha" ja "Fixed limit".





ROFL, ei tra, see oli küll hea level praegu ;D

Ja ma komasid ei hakka nihutama.

Friiko
30.03.09, 13:28
Kui keelata ka sõnad, nagu tilt, bad beat, downswing, suckout jne. Siis saaks pokkeriprod'est ka eesti rõõmsaim foorum. 8)

Tigrano
30.03.09, 14:18
Kuna ma soome keelest eriti muffigi ei jaga, siis kindlasti ei meeldi mulle, kui trenni minnes keegi pelamisest sokib jne, teisi mitte kodumaiseid väljendeid sisse miksib.

Seega selle kasutamine on minuarvates OUT. Samas sõnavabadust ei saa piirata, mõnele just meeldib nii rääkida ja on omadega üli rahul ja pakub veel nalja, kui saab sellist saasta suust välja ajada ;D

Potsataja
30.03.09, 14:21
Oot aga mismoodi nüüd see jrgn helli tsenseerimine välja nägema hakkab ? ;)

Tigrano
30.03.09, 14:25
Oot aga mismoodi nüüd see jrgn helli tsenseerimine välja nägema hakkab ? ;)


Hahahah, kes selle välja mõtles, peab nüüd selgitust andma ;D Samas pelama on tõesti jube sõna ehk anname andeks, kui foorumis viisakas on ;)

CTXrix
30.03.09, 16:09
Tere, mina pelan pokkerit ja jalgpalli.

Cmon, bitches! ::)

ranka
30.03.09, 16:11
Kui keegi kirjutab sõna: "jrgn hell", sis ilmub foorumisse: j*** h***

leits
30.03.09, 22:16
kaotakls pigem sõna unreal ja toome roppused tagasi

Tisko
31.03.09, 01:46
nõustun, et "pelama" on vastik sõna.

imo

lenC
31.03.09, 01:49
Kui keegi kirjutab sõna: "jrgn hell", sis ilmub foorumisse: j*** h***

ei, siis muudame jrgn helli fooruminimeks "pelamies"

qbj0hn
31.03.09, 10:58
Pelama on mingi ruunimeeste s6na imo 12 aastaste

CTXrix
31.03.09, 13:13
Miks see teema üldse "Küsi Pokkeri PRO-lt" all on? On ju ka selline koht: "Foorumi ja saidi muudatused ja ettepanekud".

Pelama kohta arvan, et... väga nõme oleks, kui sellist asja tsenseerima hakatakse...arvestades, et mõned inimesed raiuvad seda meie kallist keelt nii või naa nagu kirvega. Siiani olen tähele pannud, et siin foorumis igasuguste selliste asjade kallal ei norita, mis on igati tervitatav. Ja kui nüüd tähte närida, siis sellised sõnad nagu check, call, fold, raise, pfr, oop, 3bet jne jne jne on ju kõik samuti lausa saatanast. Et äkki tsenseeriks need ka kõik ära?!

Rage
31.03.09, 13:34
nõus eelkõnelejaga.. las tsensuur jääb filoloogide foorumitesse, siin räägitakse nii ehk naa sellist poolikut eesti-inglise-pokkeri keelt.

ranka
31.03.09, 14:01
Miks see teema üldse "Küsi Pokkeri PRO-lt" all on? On ju ka selline koht: "Foorumi ja saidi muudatused ja ettepanekud".

Pelama kohta arvan, et... väga nõme oleks, kui sellist asja tsenseerima hakatakse...arvestades, et mõned inimesed raiuvad seda meie kallist keelt nii või naa nagu kirvega. Siiani olen tähele pannud, et siin foorumis igasuguste selliste asjade kallal ei norita, mis on igati tervitatav. Ja kui nüüd tähte närida, siis sellised sõnad nagu check, call, fold, raise, pfr, oop, 3bet jne jne jne on ju kõik samuti lausa saatanast. Et äkki tsenseeriks need ka kõik ära?!


Yeah, teeme ära!

Olge nüüd tõsised, keegi ei hakka sõna "pelama" tsenseerima ega ka eelloetud nimesid.

alaska
31.03.09, 18:26
Kui nüüd võtta lause "imo on pelama rõve sõna", siis ma tsenseeriks sealt sõnad ära järgmiselt:

IMO
RÕVE
PELAMA
SÕNA
ON

ranka
31.03.09, 21:27
Kui nüüd võtta lause "imo on pelama rõve sõna", siis ma tsenseeriks sealt sõnad ära järgmiselt:

IMO
RÕVE
PELAMA
SÕNA
ON


Ma lisaks sinna nimekirja sõna: ATM. Too sõna häirib mind nii räigelt.

Marek K.
03.04.09, 13:32
imo, atm pelan pokkerit