PDA

View Full Version : *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise



Leheküljed : [1] 2 3 4

rahvavaenlane
30.04.12, 23:02
vot tak

Nozzu
30.04.12, 23:09
Kellele?

rahvavaenlane
30.04.12, 23:12
endale :D . jaanuar, veebruar, märtrs üritati kellelegi leida, ei õnnestunud vist.

kardaanirist
01.05.12, 11:47
kui uploadin MBs raha läbi panga (siseriiklik makse), siis kas selle bank transfer ID numbri pean panema selgitusse või viitenumbri lahtrisse?

tonis
01.05.12, 11:56
Selgitusse

kardaanirist
01.05.12, 12:03
ty.

jasssass
01.05.12, 12:51
Keegi Tartus normaalseid meestejuuksureid oskab soovitada?

pastilaa
01.05.12, 13:16
Keegi Tartus normaalseid meestejuuksureid oskab soovitada?

Salonge ei tea, aga downerite ajal on Leits teinud €4 pea masinaga. Karvaseid kääridega minuteada ei lõika.

kardaanirist
01.05.12, 13:47
õlletare kõrval (aleksandri tänav vist) on mingi salong. pole ise seal käinud, aga olen kuulnud, et tehakse normilt.

donkament
01.05.12, 17:02
Erki meestejuuksuris Riia mäe peal olen käinud, sest seal ei pea kunagi ootama. Minu soengueelistus on masinalõikus, nii et peenemate lõikuste koha pealt ei oska soovitada.

kjmrc
01.05.12, 17:14
Kõige lihtsam on ise masinaga ära ajada :D

Junken
01.05.12, 17:26
miks mind banniti?

Provoker
01.05.12, 17:36
kiusatakse obv

lenC
01.05.12, 17:46
miks mind banniti?
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/OJ20U20mad.jpg

Junken
01.05.12, 17:58
mul ükskõik, mina ei tilta. Mulle pole foorum elu, aga lihtsalt imelik, et lampi tuleb. Banni põhjus "1", ?

JohannesJ
01.05.12, 18:07
Keegi oskab öelda mis viga võib olla kui läpakas ei võta monitori enam lampi järgi, eile võttis veel aga täna enam ei võta.
Monitori tuli vilgub lihtsalt ja ei aita ka see kui detect panen?

fyte
01.05.12, 18:45
miks mind banniti?

Graafikute teemas:


Et teema liialt laiali ei valguks, siis andu_andule küsimused/kommentaarid edaspidi tema päevikusse

Mõned tunnid hiljem Sass:


andu you sick grinder

alaska
01.05.12, 18:48
Faking mendid sõitsid julmalt punase alt läbi, kui kahes kõrvalrajas autod ilusasti ülekäiguraja ees seisma jäid. Ei täitnud ka mingit operatiivülesannet, jäid 50 meetrit eemal bussipeatusesse passima.

Murdock
01.05.12, 19:13
kellegil mbs vedeleb väike summa võib pmida;p

Vandalar
01.05.12, 19:14
Mendid on ju seadusest üle, mingi edge peab neil ju olema.

Junken
01.05.12, 19:35
Keegi oskab öelda mis viga võib olla kui läpakas ei võta monitori enam lampi järgi, eile võttis veel aga täna enam ei võta.
Monitori tuli vilgub lihtsalt ja ei aita ka see kui detect panen?

tuhat viga võib olla... VGA juhe katki, VGA pistik läpakal katki, sama monitoril, monitor ise katki, näiteks toitepaneeil mõni kondekas üles ütlend või midagi sellist jne jne

to fyte-mida iganes

EDIT: johannesele. Alusta ise veaotsinguga. Näiteks proovi mõnda muud monitori. Kui see töötab siis VGA pistik läpakal katki pole ja settingud ka peaks korras olema. Seejärel vaata üle VGA juhe, seda saab samamoodi proovida ja kui need üle vaadatud siis hakka monitori uurima.

JohannesJ
01.05.12, 19:45
Teise läpakaga töötab monitor, samuti arvutis näitab seda teist monitori ja kui nüüd panin monitori main displayks siis kadusid ikoonid ära läpaka ekraanilt ja pimesi sai neid sinna vedida kõrvalt.
Ehk siis vist videokaardi viga :(

Junken
01.05.12, 21:41
aga pane extended monitor, vaata mis siis teeb, või dublicate

qbj0hn
01.05.12, 21:42
Keegi kes oskab väga hästi joonistada või shoppida võiks PM-i saata, oleks abi vaja ühe asjaga.
Oleneb kui raske see asi välja kukub võin plekki ka visata, aga üldiselt vaja ideed ellu viia, aga ei oska paberile panna eriti oma mõtteid.
Rohkem ei kommentaari.

Pumper
02.05.12, 12:00
Mis seal starsis toimub, ühtegi sng-d no limit holdemiga ei jookse, turkad ka alles 2h pärast algavad, hommikul on nagu surnud koht või?

Fabulous
02.05.12, 12:04
Mis seal starsis toimub, ühtegi sng-d no limit holdemiga ei jookse, turkad ka alles 2h pärast algavad, hommikul on nagu surnud koht või?
Serveri restart. Sit 'n go'd keerati natukene aega varem kinni juba, et neid võimalikult vähe jookseks kui server maha läheb (ja et Stars siis vähem raha peaks tagasi maksma neile kelle mängud pooleli jäid).

inward
02.05.12, 12:47
Spamman siia ka.

http://www.upload.ee/image/2310940/Vaike_karikas.jpg

neeme
02.05.12, 13:30
stars endiselt maas ?

onuark
02.05.12, 15:31
vaatasin just milestone k2tt starsis ja HERRJANKS estonia sit outis, epic.

Loksutaja
02.05.12, 15:43
päris kallis suits/wc/söök vms

Fabulous
02.05.12, 15:48
päris kallis suits/wc/söök vms
It's called piss equity.

isutuba
02.05.12, 15:53
Milestoni hiti jaoks pidi lihtsalt kaartid saama või käe võitma? Kui suur reward sellel teatud handil oli?

Loksutaja
02.05.12, 15:56
kui käe võidad saad topelt.

isutuba
02.05.12, 15:57
Ja mis summast siin käes siis juttu oli,kui kalliks see suitsu,kohvi break u läks?

Trapface
02.05.12, 16:00
See oleneb, kui palju FPP ta selles lauas teeninud oli.

Fabulous
02.05.12, 16:01
Ja mis summast siin käes siis juttu oli,kui kalliks see suitsu,kohvi break u läks?
(viimase 50 käe jooksul saadud VPP'de arv*$60)+$20

//Täpse numbri oleks saanud eelmisel aastal veel ära öelda enam-vähem, aga uue reigisüsteemi tõttu ei tea vist isegi HerrJanks ise kui palju ka potentsiaalselt kaotas.

onuark
02.05.12, 16:49
dealeri s6nade kohaselt, k2e v6itja sai 620 or smth ja iga teine m2ngija kes k2es osales sai v2hemalt 250. Nii et midagi v2ga ulmelist summa ei olnud, aga nl25 jaoks p2ris kuldne value.

ranka
02.05.12, 17:03
Mis seal starsis toimub, ühtegi sng-d no limit holdemiga ei jookse, turkad ka alles 2h pärast algavad, hommikul on nagu surnud koht või?

arvatavasti on starsi ftp ostul, 2p2 häkkimisel ja sinu probleemil suur seos. ei saa hetkel rohkem kommenteerida, kuna ma ise asjas sees aga saatke vandalarile pm, tal rohkem infot.

kuco
02.05.12, 18:12
eriti tore. Mina jooksen nagu noor jumal laudades ja siis hakkab zoom kokku jooksma :(

nikitheone
02.05.12, 21:08
igaüks otsib naise ise, rofl

Potsataja
02.05.12, 21:21
"Mina otsin ja sina otsid,
mis puutuks meile silma,
mina leidsin ja sina leidsid,
kes hooletu, jääb ilma. "

Rage
03.05.12, 08:37
brag - õpetasin eile naisele lõpuks pokkerit, 5 card drawd, et saaks kombinatsioonid ja viiekaardikäe põhimõtted selgeks
beat - jooksin nagu noor jumal, nelikud ja kolmikud ja majad ehk tegin naise chipidest tühjaks ja ta on veendunud, et pokker on nõme mäng
varience - proovin ikkagi täna ette võtta ja alustada holdemi õpetamist, saaks tulevikus õhtuti ta läpakasse suunata ja ise PC's grindida:)

VisaHing
04.05.12, 09:25
Kas elioni wifit on lebo haxxida?

Muutsin oma wifi nime paar päeva tagasi: 'Ära puutu mu wifit' nimeliseks.
Täna hui leidiski enam seda võrku ja administratorina läksin tsekkama, mis teela on. Selgus, et nimi oli muutunud totaalselt.
Kas võis olla, et seade ise nagu seda tegi või kellegi paha käsi mängus?

KristjanLaas
04.05.12, 09:54
Kas elioni wifit on lebo haxxida?

Muutsin oma wifi nime paar päeva tagasi: 'Ära puutu mu wifit' nimeliseks.
Täna hui leidiski enam seda võrku ja administratorina läksin tsekkama, mis teela on. Selgus, et nimi oli muutunud totaalselt.
Kas võis olla, et seade ise nagu seda tegi või kellegi paha käsi mängus?

dunno, oleneb, mis nimeks muutus vist, aga bald part on pretty hardcore ja minu ehmataks ära, kui su wifi alas oleksin.

Oliverk
04.05.12, 10:26
Default nimega wifi parooli teada saamine on 3 sekundi vaev Elioni puhul.

ok2aa
04.05.12, 15:39
kuidas on võimalik vaadata hoki mm'i soome tv kommentaatoritega? mul näitab küll telekas mtv3 ja ka AVAt aga vahepeal on kvaliteet pask. mingi neti piraprogega canal + ei näe?

vonkartoffel
04.05.12, 16:01
see hdtvplayer, mida siin tihti lingitud tundub sommide tehtud olevat, seal oli suur mingi hokikava.

lenC
04.05.12, 16:15
seal ei ole "seda õiget" canal+i ja tundub, et praegu jagatakse seal chatboxis täiesti random streame (kanada raadiod and shit). Tundub, et ei saa kuidagi paremaks olukorda, canal+ enda kodukal on küll link mingile web-tv variandile, aga mina sellele ligi ei pääse, äkki mingi VPNi porr aitab dunno.

inward
04.05.12, 16:49
Kellegil Paypali kontot ei ole ? Millegipärast ei saa ühildatud oma krediitkaarti. Oleks vaja väike trade teha (20$), et saaks oma uurimistöö küsimustiku eest maksta netis - ainult Paypaliga saab. Väga lamp.

e: Suur tänu Rankale.

ok2aa
04.05.12, 21:48
kuidas on võimalik vaadata hoki mm'i soome tv kommentaatoritega? mul näitab küll telekas mtv3 ja ka AVAt aga vahepeal on kvaliteet pask. mingi neti piraprogega canal + ei näe?

AVA näitas 5+,seega soome mängud saab nähtud. kus homset usa-kanada mängu näeb?

Godspeed_EJ
04.05.12, 21:54
kuidas on võimalik vaadata hoki mm'i soome tv kommentaatoritega? mul näitab küll telekas mtv3 ja ka AVAt aga vahepeal on kvaliteet pask. mingi neti piraprogega canal + ei näe?

Kuidas sa mtv3 ja AVAt näed?

ok2aa
04.05.12, 22:02
tallinnas tavaantenn,telekas on tüüner sisse ehitatud. kokku ca 10 soome (tasuta) kanalit.

ok2aa
04.05.12, 22:04
mingi aeg eelmisel aastal keerati signaali soome poolt tugevamaks, sest mingitel soome saartel oli enne sitt signaal olnud. peale seda näeb enamus kanaleid.

ok2aa
04.05.12, 23:10
bump.

keegi täna 3000euri ka kuskil litsikas sirgeks lööb?

leits
05.05.12, 00:16
bump.

keegi täna 3000euri ka kuskil litsikas sirgeks lööb?

sul on see võimalus ju alati olema s:D

e:
iga aasta kui see kevad tuleb siis krdi iga kaubakeskus on neid LHV inimesi täis oma pensioni asjadega ... neile võiks mainida et nad poleks nii aktiivsed vaid inimesed tuleks ise nende juurde kui sooviksid mdiagi muuta, mitte umbes ala käest kinni võtta

e2: kustutasin ta nime ära, kuina m2letasin vapsje valesti ..

Loksutaja
05.05.12, 01:45
http://www.upload.ee/image/2319056/OMAHAHUXXX.jpg

Sellist ime pole varem OmahaHU's kohanud :D

udikaz
05.05.12, 02:00
tolmuahv on LHV pangast ikka väga kaugel :cool:

hotcocacola
05.05.12, 04:29
bump.

keegi täna 3000euri ka kuskil litsikas sirgeks lööb?

oldschool-regsidel on selle laiaks löömiseks abi vaja?

qbj0hn
05.05.12, 05:51
lõpuks usa live pokker ka järgi proovitud.
polegi pikalt midagi öelda, fishid ja free drinks is nice. Kasinn ise oli ka muidugi solid, võib ära eksida siukses monstrumis.
1/2 NL sai lastud mingi 3h, 100bb ostsin sisse, aga suuri potte oli mingi paar tk aint. ühes imeti KQx flopil QJga AK vastu ära ja teine kus tegin mingi retarded pushi KK-ga worst turnil ever. Lõpetasin ikka mingi 350$ up. just sit back and pick ur spots. Homme ülehomme atlantic cityse pikemale tripile siis ehk rohkem muljeid.

Vandalar
05.05.12, 09:25
Mitu kätt mängisid?

VisaHing
05.05.12, 10:14
Peris sick.

Eile leidis kasuisa oma tööplatsilt 50kg meeter pika mürsu. 2 aastat mässanud seal kopaga selle sama platsi peal. Tuhandeid kordi sama koha pealt ülesõitnud ja haaradega palke tõstnud. Peris tore mõelda tal nüüd, et 2 aastat istus pommi otsas sisuliselt :D.
Demineerijad õhkasid kohapeal mürsu.

Ermii
05.05.12, 14:06
kuskohas see oli?

Pumper
05.05.12, 14:23
Mitu kätt mängisid?

2 ju, mida küsimust nagu-

VisaHing
05.05.12, 15:04
kuskohas see oli?

Võrus..
AS Barruses.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/fotod-rapina-maantee-suleti-puidutoostuse-territooriumilt-leitud-lennukipommi-tottu-pomm-lohati-kohapeal.d?id=64348711

Fabulous
05.05.12, 15:47
Kas Tartus läheb üle jõe veel mõni sild, millest ma midagi varem kuulnud pole või soovitab www.peatus.ee mul üle kellegi heinamaa rännata ning siis üle jõe ujuda?
http://i.imgur.com/0VWoz.png

VisaHing
05.05.12, 15:49
Mu arust läheb üle jõe päris mitu silda??

3 vähemalt kui ma ei eksi??

1 on too bussijaama juurest, teine on too jalakäiate jaoks, kolmas peaks viima eedeni juurde.

Vb ma eksin.

camu
05.05.12, 15:55
Mu arust läheb üle jõe päris mitu silda??

3 vähemalt kui ma ei eksi??

1 on too bussijaama juurest, teine on too jalakäiate jaoks, kolmas peaks viima eedeni juurde.

Vb ma eksin.
http://www.demotivationalposters.org/image/demotivational-poster/0912/implied-facepalm-implied-facepalm-demotivational-poster-1259858393.jpg

Fabulous
05.05.12, 16:02
Mu postitus oli pigem sarkasmiga kirjutatud kuna most obviously ei lähe läbi mingi täieliku võsa, kus ühtegi ehitist pole, silda.
Ja tegelikult on Tartus vähemalt 6 silda.

kardaanirist
05.05.12, 16:05
sealt küll ühtegi silda üle ei lähe jah. ja üle emajõe läheb kuus silda vähemalt.

Svenza
05.05.12, 16:15
Kanepi võitis!

VisaHing
05.05.12, 16:19
http://www.demotivationalposters.org/image/demotivational-poster/0912/implied-facepalm-implied-facepalm-demotivational-poster-1259858393.jpg

Facepalmi oma ette.

Ei tajunud biiti hästi.

Svenza
05.05.12, 16:20
1. Kroonuaia sild
2.Vabadussild
3. Kaarsild
4. Võidu sild
5. Turusild
6. Sõpruse sild

camu
05.05.12, 16:30
Facepalmi oma ette.

Ei tajunud biiti hästi.
http://i692.photobucket.com/albums/vv286/cosbuster/o-rly-putin.jpg

qbj0hn
05.05.12, 16:34
Mitu kätt mängisid?


2 ju, mida küsimust nagu-

Ei tea, ei lugenud aga üldiselt lauas vähemalt keegi ei uimanud ja mäng käis live kohta suht kiirelt ikka.
Üks mingi 500ne võidetud pot tuleb veel meelde kus 7 inimesega vaadati floppi mul JT ja board jooksis T78JJ peale üli väikest cbetti ja turn betti. Riveri checkisid kõik ja kui ma nuppe panin sain calli 9salt ja AA-lt.
Üldiselt need HH stoorid kõik boring ikka. Tobinurgas mitu x mingi redneck tuli ligi ja hakkas bad beat storyt rääkima, kliinis ära.

con
05.05.12, 16:43
sul on see võimalus ju alati olema s:D

e:
iga aasta kui see kevad tuleb siis krdi iga kaubakeskus on neid LHV inimesi täis oma pensioni asjadega ... neile võiks mainida et nad poleks nii aktiivsed vaid inimesed tuleks ise nende juurde kui sooviksid mdiagi muuta, mitte umbes ala käest kinni võtta

e2: kustutasin ta nime ära, kuina m2letasin vapsje valesti ..

Nad on müügikoolitused saanud. Käisin ise just ühel koolitusel, kus koolitaja rääkis, et paar nädalat tagasi hoidis ta endine õpilane rocca al mares teda 30min kinni, kuni and terve perega LHV üle läksid. Pärast seda lõpetas müügikoolituste tegemise. Nagu hulludele jagaks relvasi.
EBSi müüginaistest tuleb ka eemale hoida. neil puudub hing.
eriti haiged on need 50k tolmuimejate müüjad, kes lähevad abirahade najal elavatesse 5-lapsega kodudesse ja räägivad naistele, et "kõige tähtsama tööd teed ikka sina siin kodus, kui meest tööl pole. Sellise töö jaoks peab ikka korralik masin olema, mis näitab, kui palju sa väärt oled"

ristijeesus
05.05.12, 16:53
Ise olen kiirelt pääsenud lausega "mul juba ongi pension LHV-s".

qbj0hn
05.05.12, 17:00
Ise olen kiirelt pääsenud lausega "gtfo".

fyp

K2okfor_Mey
05.05.12, 18:25
Supernovad kvartali 1M freeroll on starsis kell 21:00 täna!

reggie
05.05.12, 19:18
Starsis pandi puusse, jagati milestone käsi 0,25/0,5$ asemel 25/50$ lauda ja nüüd ehmatusest ei suutnud summat välja arvutada.

VisaHing
05.05.12, 19:35
Starsis pandi puusse, jagati milestone käsi 0,25/0,5$ asemel 25/50$ lauda ja nüüd ehmatusest ei suutnud summat välja arvutada.

Ee kuis see juhtus :D ?

Et seal 25/50$ lauas oli siis hand number XXXXXXXXX105 ntx ja tuli milestone, kuigi hoopis XXXXXXXXXXX000 oli 0,25/0,50 lauas? am i right?

rahvavaenlane
05.05.12, 19:35
mõned aastad tagasi parvematkal lugesin sillad üle. 101 kilomeetri peale on 9 silda emajõel.

vennike
05.05.12, 20:09
lol elus teist korda õnnestus kasiinost välja visatud saada, piisas sellest et olin täis nagu kaks kasti svenza vanaema kasvatatud tomateid, olin parem kui keegi teine 2/5 lauas ja julgesin seda neile valjul häälel näkku öelda. Maru kuradi koomiline oli, jauran ja ajan sitta seal, järsku on mingi turske eit seljataga, sellel oli omakorda 4 vellot seljataga, jagasin murdsekundiga lahti, mis toimub :D olin viisakas ja mängisin kaasa, 2 BI plussis ju lol

Fabulous
05.05.12, 20:37
Nendest kaubanduskeskustes jahti pidavatest LHV töötajatest tuleb lihtsalt osata mööda minna. Seetõttu pole ühelgi neist õnnestunud iial mulle oma pensionifondi pähe määrima tulla.

Kas pangad tohivad muidu koolides ka ennast reklaamimas käia? Ma mäletan keskkooliajast ühte seika, kui LHV töötajad kooli pensionist rääkima tulid ja nagu nõiaväel tegi üle poole klassi endale tunni lõpuks LHV selle kõige suurema tootlikusega(?) fondi. Enamus kuulajaskonnast oli sellel ajal 18-19 aastat vanad, aga nii noori inimesi millegisse manipuleerida (dataprojektoriga seinale kenade protsentide näitamine, palju teil 25 aasta pärast eeldatavasti raha on, jne) sellisel moel on siiski minu arvates äärmisel ebaeetiline.

virukunn
05.05.12, 20:41
Nendest kaubanduskeskustes jahti pidavatest LHV töötajatest tuleb lihtsalt osata mööda minna. Seetõttu pole ühelgi neist õnnestunud iial mulle oma pensionifondi pähe määrima tulla.

Kas pangad tohivad muidu koolides ka ennast reklaamimas käia? Ma mäletan keskkooliajast ühte seika, kui LHV töötajad kooli pensionist rääkima tulid ja nagu nõuaväel tegi üle poole klassi endale tunni lõpuks LHV selle kõige suurema tootlikusega(?) fondi. Enamus kuulajaskonnast oli sellel ajal 18-19 aastat vanad, aga nii noori inimesi millegisse manipuleerida (dataprojektoriga seinale kenade protsentide näitamine, palju teil 25 aasta pärast eeldatavasti raha on, jne) sellisel moel on siiski miu arvates äärmisel ebaeetiline.

Just käidi meil rääkimas (12. klass), aga imo see kutt ei olnud kuskilt pangast vist. Lõpus neid LHV lehtede täitjaid oli küll tho, sest kui see statistika tõene on mida näidati, siis LHV paistiski seal kõige paremas valguses.

Mul ka see nädal üritasid poes need LHV kutid pähe määrima tulla. Ez, ütlesin, et juba olemas siin samas pangas ja lasti minema.

Cypher0
05.05.12, 20:45
Nendest kaubanduskeskustes jahti pidavatest LHV töötajatest tuleb lihtsalt osata mööda minna. Seetõttu pole ühelgi neist õnnestunud iial mulle oma pensionifondi pähe määrima tulla.

Kas pangad tohivad muidu koolides ka ennast reklaamimas käia? Ma mäletan keskkooliajast ühte seika, kui LHV töötajad kooli pensionist rääkima tulid ja nagu nõuaväel tegi üle poole klassi endale tunni lõpuks LHV selle kõige suurema tootlikusega(?) fondi. Enamus kuulajaskonnast oli sellel ajal 18-19 aastat vanad, aga nii noori inimesi millegisse manipuleerida (dataprojektoriga seinale kenade protsentide näitamine, palju teil 25 aasta pärast eeldatavasti raha on, jne) sellisel moel on siiski minu arvates äärmisel ebaeetiline.

Meil käis ka kunagi SEB mees koolis moosimas. Obv enamus liitus, kuna iga liituja sai purgi mett(!). Nüüdseks olen obv LHVs tänu nendele kaubanduskeskuse ninjadele.

Vandalar
05.05.12, 20:52
Saad purgi mett, vastu annad enda hinge. Sounds like a bargain.

kardaanirist
05.05.12, 22:05
LHV ikka toorelt reklaamib igas võimalikus kohas. a samas kui ma ei eksi, siis neil viimaste aastate suurim tootlus% ka.

con
05.05.12, 22:46
nad teevad vastupidist teistele, suht gamble vist. millalgi sai ühe Eesti Panga asjapulgaga vesteldud, ning ta ütles, et üldjuhul peetakse LHV edu short-term positiivseks variatsiooniks.

ma järgmine kord al-mares lähen vaatan, kas näen ühte konkreetset tüüpi. ehk on midagi huvitavat tähele panna.

yolpa
06.05.12, 01:56
Tra eile sai m6nistega kluppi mindud, aga nagu minusugusele degenile kohane, siis poole h pärast olime juba kasinnis ja suutsin 200+150$ pokkeris ja 200$ BJ-ga magama panna, vähemalt tegime enne mänge diili(kuna laenasin talle BI), et mulle algsumma tagasi ja mõlea profit 50-50, ja henri tõi mind ilusti tagasi, istudes lauast välja 800-ga(200-ga alustas). Aga obv pole mingi 40h jutti magand ja siiani jook kehtib:)

qbj0hn
06.05.12, 02:12
Ma mängiks ennem slotti kui BJ-i, vähe huvitavam imo :D.

yolpa
06.05.12, 02:18
kusjuures ise olen täielik võhik neis skilli mängudes, mäletan kui harryahven mind kunagi tartu lümpsis rulli laua taha vedas ja seal 500 eeku auku panin, siis lubasin endale, et ei mängi seda sitta enam, aga m6niste käis igast BJ strateegiaid mulle väja millega alguses isegi plusi tuli, aga obv lõpus ikka busti lendasin

qbj0hn
06.05.12, 02:25
Eelmine kuu lasin slotti voodis täispeaga teki all. Omamoodi kogemus.
Viskad automaatse spini peale ka veel, jood õlut, kill koll kõll ja muud rõõmsad hääled käivad. Viskad beti mingi paari sendi peale ja väikse raha eest kerge entertainment enne magama minekut :D.

yolpa
06.05.12, 02:28
haha, no see tundub ikka väga random:D, kusjuures lõin ka kõik oma 1-2 daalased mündid automaatides max-betidega laiaks:D

qbj0hn
06.05.12, 02:54
Kunagi 07/08 degenit lastes mängisin päris tihti skilli mänge ikka netis.
Küll aga kui kasinni läksin siis absoluutselt ei tõmmanud sinna. Pole lives ühtegi korda ühtegi skilli mängu mänginud.
Kassib ära lihtsalt neid klaas silmadega degeneid vaadata. Eile ka kasinnis, neid automaate oli ikka tohhuja seal. Kodukalt lugesin, et kokku seal üle 2000nde automaadi, saalid olid filled nende degenitega.
Mu lauas pokkeris istus ka mingi fish, bustoks läks mingi umbes pasaga siis ytles, et läheb proovib oma lucky automaatidega lol.
Ime pole, et joogid kasinnides tasuta on, igati +EV. Mida rohkem need joovad seda rohkem auku panevad. Ise olin peale 4ja tundi ka juba parajalt lödi ja otsustasin ära quitida, läksin lõpuks törts looseks kätte ära. Enne kasinni jõin ka muidugi 4 0.25 õlle ära kuna mul käpp täiega väriseb rofl, kerge sakk sees on siis comfort zones.

yolpa
06.05.12, 03:04
kuradi aussied ei anna sittagi tasuta, iesgi kui maksad mitmekümneid daalasid rake pokkeri lauas, ikka pead oma raha eest jooke, ostma:S

qbj0hn
06.05.12, 03:19
Eks nad nii tasuta ole kui helde või douche oled. Tavaliselt kui jook tuuakse siis visatakse 1-2$ tippi. Otse chipi hunnikust viskad naiskale chipi kandikule, need tiirutavad seal ringi ja jälgivad koguaeg kui tühi su jook on ja küsivad kas tahad juurde.
Noh, aga ega kui ei viska siis ega keegi midagi ei ütle, maksad ju rake anyway lauas.
Mul on ainult personaalne probleem, et kui ma joon siis ma lähen jube heldeks ja maksan üle alati inimesed, ükskõik kas siis restos, klubis või kasinnis isegi kui ise semi-busto olen. Mulle meeldib lihtsalt inimese päeva rõõmsamaks teha ja endal hea tunne :D.

vennike
06.05.12, 03:59
kuradi aussied ei anna sittagi tasuta, iesgi kui maksad mitmekümneid daalasid rake pokkeri lauas, ikka pead oma raha eest jooke, ostma:S

ära valeta, teed saab täiesti tasuta, ma eile oleks peaaegu joonud. Aga kui lauas mängid siis on alkohol pea 2 korda odavam. rummikoks 5$ vs 9.50 baarist. Rake on jah päris kuradi tummine, 2/5 lauas 10% capped @ 16$. Ja täiesti idiootne kodukord on siin Perthi pokkeriruumis - käe ajal rääkida ei või, nagu wtf. Eile sain kaks hoiatust ja siis visati välja, olin obv jumala kännuämblik ka muidugi.

yolpa
06.05.12, 07:36
ära valeta, teed saab täiesti tasuta, ma eile oleks peaaegu joonud. Aga kui lauas mängid siis on alkohol pea 2 korda odavam. rummikoks 5$ vs 9.50 baarist. Rake on jah päris kuradi tummine, 2/5 lauas 10% capped @ 16$. Ja täiesti idiootne kodukord on siin Perthi pokkeriruumis - käe ajal rääkida ei või, nagu wtf. Eile sain kaks hoiatust ja siis visati välja, olin obv jumala kännuämblik ka muidugi.

meil räägivad diilerid näiteks rexidega käe ajal:S

nalg
06.05.12, 13:36
teab öelda keegi, miks ma käsi convertida ei saa?
mängin trios, erinevad converterid ütlevad nii ...
Thehandconverter.com "No valid hand data could be detected"
Flopturnriver.com " Error, failed to parse game header , please paste the entire hand input, even if only part of it is being reviewed"
Pokerhand.org (üksnes seal saan kätt convertida, aga siia postitades jääb ta lingina)

kuigi copyn kogu hand history, mis ta mulle pakub

mikk2468
06.05.12, 13:38
kasuta weaktight.com oma ja siis 2p2 varianti saad siia foorumisse ka postitada.

Loksutaja
06.05.12, 13:43
316AzLYfAzw

nalg
06.05.12, 13:44
weaktight omaga sain converditud, ent kuda ma teda siia postitada saan, nii et ta lingina ei oleks?

kardaanirist
06.05.12, 15:12
316AzLYfAzw

üks teine hea video veel

kKR1rrjvq-I

Kessu Saaret
06.05.12, 16:04
Pokerstarsi 80 000 000 000 Milestone handi jagati ka 1 eestlane "evgesha7"

Võidusummaks 11 110$

GRATZ!

Owner85
06.05.12, 16:21
Pokerstarsi 80 000 000 000 Milestone handi jagati ka 1 eestlane "evgesha7"

Võidusummaks 11 110$

GRATZ!

suht sick oli jah,võitja käsi oli A5o ja price money 22900+200 lauast ja riverdas omale 5,kuna ühel oli flopist 2 paari :)

JohannesJ
06.05.12, 16:24
päris sick summa nl25 mehele ikka :P
GRATZ!!!

TaistoJ
06.05.12, 18:10
Kas kellegil on kogemusi Everleafi ja HUDi tööle saamisegai?

Maku
06.05.12, 18:23
Pokerstarsi 80 000 000 000 Milestone handi jagati ka 1 eestlane "evgesha7"

Võidusummaks 11 110$

GRATZ!

Õnnitlused talle hiti puhul! Ise ei saanud jälle pihta. Standard.



http://www.youtube.com/watch?v=4OlJVcwvLNQ&feature=youtu.be

Pumper
06.05.12, 19:11
Leidsin foorumis unikaalse ja laheda teema nagu - Kerjamine, kahjuks mina sinna postitada ei jõudnud, oleks suht lahe teema kindlasti arenenud.

Aga tahtsin mainida et need mustlased on Tallinnas uued ja karmimad kerjamisstiilid arendanud, nimelt tuleb mingi noor mustlasmees sulle kitsal kõnniteel karguga nii vastu, et ta jalad käivad ühest kõnnitee äärest teiseni ja mööda on sellest praktiliselt võimatu minna ja siis hakkab kerjama ja sajatama. Ristisin selle stiili juba - helikopteriks. Mingi vanem mutt oli vist veel kõvem ja karjus sellele, et No tõuse püsti nüüüd!

VisaHing
06.05.12, 19:58
Leidsin foorumis unikaalse ja laheda teema nagu - Kerjamine, kahjuks mina sinna postitada ei jõudnud, oleks suht lahe teema kindlasti arenenud.

Aga tahtsin mainida et need mustlased on Tallinnas uued ja karmimad kerjamisstiilid arendanud, nimelt tuleb mingi noor mustlasmees sulle kitsal kõnniteel karguga nii vastu, et ta jalad käivad ühest kõnnitee äärest teiseni ja mööda on sellest praktiliselt võimatu minna ja siis hakkab kerjama ja sajatama. Ristisin selle stiili juba - helikopteriks. Mingi vanem mutt oli vist veel kõvem ja karjus sellele, et No tõuse püsti nüüüd!

Helsinkis centrumi ees ootasin sõpra 30 minti. Selle aja jooksul kõndis vähemalt 50+ kerjajat mööda. Kõik olid siukse mustlase välimusega. Üks palus mult, et ostaksin talle kohvi, 10 minti beggis, et pliis pliis. Nii külm jne. Siis saatsin ***** toorelt ta ütles, et aga sa oled homme ka siin eks? ma ütlesin nojah olen olen. Okei väga hea, homme näeme. dada. :D

Vandalar
06.05.12, 20:32
Kohvi pole külmaga just kõige parem asi, mida tarbida.

udikaz
06.05.12, 20:38
lol. sellist nalja ei ole ma veel näinud. 500k gdt turna ja oli käinud 45 min. peale seda lihtsalt pandi kinni ja kõik algab uuesti nullist poole tunni pärast. lol.

E: a ja need kes välja olid kukkunud need kõrvaldatakse turniirist. ehk siis vennad kellel oli kasvõi 300 chippi järgi istuvad õnnemäe otsas praegu ;)

VisaHing
06.05.12, 20:54
lol. sellist nalja ei ole ma veel näinud. 500k gdt turna ja oli käinud 45 min. peale seda lihtsalt pandi kinni ja kõik algab uuesti nullist poole tunni pärast. lol.

E: a ja need kes välja olid kukkunud need kõrvaldatakse turniirist. ehk siis vennad kellel oli kasvõi 300 chippi järgi istuvad õnnemäe otsas praegu ;)

Starsi poolt väga kahtlane liin ju.
Kuidagi peab ikkagi hüvitama tekitatud kahju ju.

Lowry
06.05.12, 21:05
Starsi poolt väga kahtlane liin ju.
Kuidagi peab ikkagi hüvitama tekitatud kahju ju.


Ilmselgelt pole tegu Starsi turniiriga. Overlay oli 220k ja nii muuseas tehnilised probleemid:)

udikaz
06.05.12, 21:08
Ilmselgelt pole tegu Starsi turniiriga. Overlay oli 220k ja nii muuseas tehnilised probleemid:)

Õigus. Tegu ei ole Starsiga. ja veel väike pull lisaks. võeti teist korda buy in ka veel kontolt maha. nagu wtf. loodan et asjad klaaritakse ära. muidu ma ei ole ilmselt ainus kes päris siga kurjaks saab ;)

reggie
06.05.12, 22:43
Ijokeri tase, huvitav mis nendega juhtus, kellel seda buyinni kontol polnud, nüüd miinuses ve?

ranka
06.05.12, 22:54
lol. sellist nalja ei ole ma veel näinud. 500k gdt turna ja oli käinud 45 min. peale seda lihtsalt pandi kinni ja kõik algab uuesti nullist poole tunni pärast. lol.

E: a ja need kes välja olid kukkunud need kõrvaldatakse turniirist. ehk siis vennad kellel oli kasvõi 300 chippi järgi istuvad õnnemäe otsas praegu ;)

Millise pokkeritoaga oli tegu?

reggie
06.05.12, 23:58
Millise pokkeritoaga oli tegu?
Ipoker ja 190k overlay!

udikaz
07.05.12, 00:22
suht sick jah neil plekkida seda.

tdx
07.05.12, 00:24
Ise olen kiirelt pääsenud lausega "ma elan koplis". (mis on tõsi)

fyp

lenC
07.05.12, 04:13
kus homset usa-kanada mängu näeb?
ma jagasin lahti, kust näeb
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/2012-05-05182807.jpg

VisaHing
07.05.12, 12:21
http://www.reporter.ee/2012/05/05/autoga-100-meetrise-ohulennu-teinud-naine-jai-imekombel-ellu/

Täitsa pekkis, mis see kiirus võis olla ,et ta nii räige lennu tegi :D ?

02:00 käib mingi vägistamise katse otse kaamera all irw. ( tagaplaanil )

Skyline
07.05.12, 12:28
Räägiti 200-st kuid see vbla veits üle pakutud, aga 150+ julgeks küll pakkuda :D Sealt tuleb alla päris hea langus ka, aga sinna juba 90+ kiirusega sisse lennata natuke karm. Juhiks tähelepanud video 2:00 peal taustal toimuvale : D

kardaanirist
07.05.12, 12:31
alguses vaatasin, et Madis oma roosa topiga. aga ei.

ok2aa
07.05.12, 15:19
ma jagasin lahti, kust näeb
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/2012-05-05182807.jpg

käisid vaatamas? kuidas oli?

VisaHing
07.05.12, 21:39
Siuke fking paranormal activity käib kodus, et anna abi.

con
07.05.12, 21:56
Siuke fking paranormal activity käib kodus, et anna abi.

endal oli ka paras mure, kuni ühest spetsiaalsest idamaisest tehnikast kuulsin.

vapsik
07.05.12, 21:58
Siuke fking paranormal activity käib kodus, et anna abi.

Kui tahad odavalt abi saada, siis saada PM pastilaale.

udikaz
07.05.12, 22:05
Siuke fking paranormal activity käib kodus, et anna abi.

pics,videos or gtfo

Vandalar
07.05.12, 22:16
Avalikustan siis nüüd ametlikult Vandalari preflop käte tabeli. Preflop ikka parema käega varajasest positsioonist ja pahema käega hilisemast positsioonist. Keskpositsioonist võite mõlemaga panna.
Hilisest positsioonist võite pahema käega inetuid rääbiseid ka rookida, seda enam parema käega, varajasest seevastu ainult parema käega.

VisaHing
07.05.12, 22:16
pics,videos or gtfo

Noo.. Mõned huvitavamad asjad, mis toimunud viimasel ajal. Neid muidki aga näiteks:

1) Olid kadunud päikseprillid nädal aega jutti. Ei mitte kuskil. Tuhnatud said läbi kõik võimalikud kohad.
Ühel ööl ärkasin ja et vett minna jooma. dafoq? Koridoris kenasti kapi peal.

2) Arvuti, mis oli sleep modes, ja parooliga kaitstud. ( välja ka loggitud ). Hakkas täpselt kell 3 öösel mängima. Winampist täiest kõrist tuli laul, mida meil kodus kuulati väga tihti. Kaan oli ka kinni arvutil btw. ( mingi teema selle kella 3mega öösel: http://www.google.ee/search?q=kell+3+%C3%B6%C3%B6sel+kummitab&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:et:official&client=firefox-a )

3) Laps jäi lutipudeliga magama täna. Sulgesime ukse ja panime lutipudeli kapi peale. Enne ärkas ja mitte kuskil. Ta ei jää ilma selleta magama ja see teada. Seega 2h nonstop otsimist. Kõik võimalikud kohad/panipaigad/voodialused jne. Mitte kuskil.
Siiamaani laps üleval ja ei jää magama enne kui oma lutipudeli saab :S.

Nkn. keegi ei usu :D aga mai ootagi seda teilt.

Fabulous
07.05.12, 22:19
Teine on võib-olla interferents mingil imelikul kujul?

fyte
07.05.12, 22:20
Kas HEMis on võimalik kuidagi nii ka filterdada, et kuidas graph jookseb üksnes regularide vastu mängides (ise vpip/pfr kriteeriumis sisestades näiteks)?
Anyone?

qbj0hn
07.05.12, 22:22
Mulle siuke teema ei lähe üldse peale. Yxpäev vaatasin telekast mingit kanalit kus mingite andurite asjadega otsiti kummitusi jne. Obv, et und ei tulnud. Õudukaid ka ei vaata.
Praegu vahtisin seda linki ja seal keegi ütles, et "aga pidi olema psühholoogiline fakt, et kui ärkad kell 2-3 öösel mittemillegi peale üles, siis 80% tõenäosusega keegi vaatab sind." Thank you very much sir! No f sleep guaranteed.

Mul sugulased elavad vana mõisa kõrval ja nende majas kummitab julmalt, ma ei tea kuidas inimesed siukses kohas elada üldse suudavad.
Kunagi punkris kutsusime küünalde, peegliga ja mingite ladina sõnadega vaime ka välja. Tra aknalingid hakkasid lampi värisema, pole elus nii täis sittunud vist.

VisaHing
07.05.12, 22:30
Mulle siuke teema ei lähe üldse peale. Yxpäev vaatasin telekast mingit kanalit kus mingite andurite asjadega otsiti kummitusi jne. Obv, et und ei tulnud. Õudukaid ka ei vaata.
Praegu vahtisin seda linki ja seal keegi ütles, et "aga pidi olema psühholoogiline fakt, et kui ärkad kell 2-3 öösel mittemillegi peale üles, siis 80% tõenäosusega keegi vaatab sind." Thank you very much sir! No f sleep guaranteed.

Mul sugulased elavad vana mõisa kõrval ja nende majas kummitab julmalt, ma ei tea kuidas inimesed siukses kohas elada üldse suudavad.
Kunagi punkris kutsusime küünalde, peegliga ja mingite ladina sõnadega vaime ka välja. Tra aknalingid hakkasid lampi värisema, pole elus nii täis sittunud vist.

Meil kodus iga laupäevane traditsioon ID pealt vaadata neid ghost storysid. Julmalt creepy tegelt ikka. Pärast kui naisega magama lähme, siis kes ees see mees voodisse :D. Seljataha ei julge kumbki vaadata haha.

bluelite
07.05.12, 22:36
Siiamaani laps üleval ja ei jää magama enne kui oma lutipudeli saab :S.


Teil ainult üks lutipudel?

VisaHing
07.05.12, 22:40
Teil ainult üks lutipudel?

Kahjuks jah. :(

Lõpuks jäi magama. Nüüd saab ZOOMi toksida vaikselt.

qbj0hn
07.05.12, 22:42
See hea, ghost lab.
Ruum kus Wild Bill pokkerimängija tapeti: http://www.youtube.com/watch?v=4EzUIOeduxs&feature=relmfu

VisaHing
07.05.12, 22:49
See hea, ghost lab.
Ruum kus Wild Bill pokkerimängija tapeti: http://www.youtube.com/watch?v=4EzUIOeduxs&feature=relmfu

See ghost lab iseenest hea jah aga mind häirib, et väga paljud storid on siuksed umbes, et:
Rändavad 3000 km kuhugi, heidavad elektroonilise võrgu üle objekti, saime ühe EVP jee nüüd lahkume. Võiks nagu natuke rohkem uurida asja jne. Aga muidu iseenest väga huvitav ikkagi :).

ranka
07.05.12, 22:54
http://www.reporter.ee/2012/05/05/autoga-100-meetrise-ohulennu-teinud-naine-jai-imekombel-ellu/

Täitsa pekkis, mis see kiirus võis olla ,et ta nii räige lennu tegi :D ?

02:00 käib mingi vägistamise katse otse kaamera all irw. ( tagaplaanil )

päris rets ja huvitav tõesti, mis seal tagaplaanil toimus.

VisaHing
07.05.12, 22:58
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=147643305282609&set=a.139257502787856.24968.131755040204769&type=1&theater

:D

udikaz
07.05.12, 22:58
Noo.. Mõned huvitavamad asjad, mis toimunud viimasel ajal. Neid muidki aga näiteks:

1) Olid kadunud päikseprillid nädal aega jutti. Ei mitte kuskil. Tuhnatud said läbi kõik võimalikud kohad.
Ühel ööl ärkasin ja et vett minna jooma. dafoq? Koridoris kenasti kapi peal.

2) Arvuti, mis oli sleep modes, ja parooliga kaitstud. ( välja ka loggitud ). Hakkas täpselt kell 3 öösel mängima. Winampist täiest kõrist tuli laul, mida meil kodus kuulati väga tihti. Kaan oli ka kinni arvutil btw. ( mingi teema selle kella 3mega öösel: http://www.google.ee/search?q=kell+3+%C3%B6%C3%B6sel+kummitab&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:et:official&client=firefox-a )

3) Laps jäi lutipudeliga magama täna. Sulgesime ukse ja panime lutipudeli kapi peale. Enne ärkas ja mitte kuskil. Ta ei jää ilma selleta magama ja see teada. Seega 2h nonstop otsimist. Kõik võimalikud kohad/panipaigad/voodialused jne. Mitte kuskil.
Siiamaani laps üleval ja ei jää magama enne kui oma lutipudeli saab :S.

Nkn. keegi ei usu :D aga mai ootagi seda teilt.

usun, sest olen ise ka kogenud mõningaid asju, aga lihtsalt võta videole kui muidagi huvitavamat toimub. oleks uus youtube hitt ;)

Potsataja
07.05.12, 23:00
Meil kodus iga laupäevane traditsioon ID pealt vaadata neid ghost storysid. Julmalt creepy tegelt ikka. Pärast kui naisega magama lähme, siis kes ees see mees voodisse :D. Seljataha ei julge kumbki vaadata haha.

Siis pole mingi ime ka, kui asjad/sündused juhtuma hakkavad.

Põhikooli ajal sai ka nö. kinos (klubis videomaki pealt) õudukaid vaatamas käidud ja selle tulemuseks oli see, et ükskord kooli minnes pidin omaenda varju nähes peaaegu infarkti saama. :p

Ghost0
07.05.12, 23:10
Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub(nagu jumal imo). Füüsiliselt nii jabur teema lihtsalt. Mis kuradi tasandil see eksisteerida saab? Millest koosneb? Mingi "kogu"(mis liigub ka läbi seina?) on sama inteligentne nagu keerulise ehitusega inimene - räägib jne? Puhas kujutlusvõime minu jaoks.

harryahven
07.05.12, 23:12
Whatt

qbj0hn
07.05.12, 23:25
(nagu jumal imo)

See religion on omaette teema juba.

You believe in God? No. Boom. Dead.
You believe in God? Yes.
You believe in my God? No. Boom. Dead.
My God has a bigger dick than your God!

Poliitilised hustlerid said kunagi kokku ja mõtlesid välja plaani kuidas inimesi kontrollida.

Fabulous
07.05.12, 23:33
Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub(nagu jumal imo). Füüsiliselt nii jabur teema lihtsalt. Mis kuradi tasandil see eksisteerida saab? Millest koosneb? Mingi "kogu"(mis liigub ka läbi seina?) on sama inteligentne nagu keerulise ehitusega inimene - räägib jne? Puhas kujutlusvõime minu jaoks.
Kummitustesse uskumist ei saa religiooniga samale tasandile asetada. Religiooni uskumine on hoopis teine asi kui tulnukatesse/kummitustesse/etc.

widescreen
07.05.12, 23:34
Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub(nagu jumal imo). Füüsiliselt nii jabur teema lihtsalt. Mis kuradi tasandil see eksisteerida saab? Millest koosneb? Mingi "kogu"(mis liigub ka läbi seina?) on sama inteligentne nagu keerulise ehitusega inimene - räägib jne? Puhas kujutlusvõime minu jaoks.

Sinuga pole veel midagi huvitavat juhtunud :D

fyte
07.05.12, 23:38
Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub(nagu jumal imo). Füüsiliselt nii jabur teema lihtsalt. Mis kuradi tasandil see eksisteerida saab? Millest koosneb? Mingi "kogu"(mis liigub ka läbi seina?) on sama inteligentne nagu keerulise ehitusega inimene - räägib jne? Puhas kujutlusvõime minu jaoks.
Päris nii must-valge nüüd küll pole. Ei viitsi hetkel googeldada, aga esimesena sellistest seletamatutest juhtumitest meenub see, kuidas opilaual olev patsient, kelle elu oli juuksekarva otsas, rääkis üles ärgates, et nägi end ülevalt hõljudes (olles reaalselt teadvusetu) ja samas oskas ka ära nimetada kellaajaliselt, mis õues parklas toimunud oli jne.. mida hiljem videolindilt kontrolliti ja paika pidas.

qbj0hn
07.05.12, 23:42
Kummitustesse uskumist ei saa religiooniga samale tasandile asetada. Religiooni uskumine on hoopis teine asi kui tulnukatesse/kummitustesse/etc.

Tbh ma usun ennem kummitustesse/tulnukatesse kui religion. Ei saa jah samale tasemel panna.

Potsataja
07.05.12, 23:47
Nagu tõsiselt?

Ei ole olemas kummitusi ilma jumalata ja jumalat ilma kummitusteta, kui nüüd tulnukad välja arvata, kes võivad vabalt nii mõnegi religiooni taga olla.

rasmer
07.05.12, 23:52
Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub(nagu jumal imo). Füüsiliselt nii jabur teema lihtsalt. Mis kuradi tasandil see eksisteerida saab? Millest koosneb? Mingi "kogu"(mis liigub ka läbi seina?) on sama inteligentne nagu keerulise ehitusega inimene - räägib jne? Puhas kujutlusvõime minu jaoks.

+1
Minu arvates sama ja uskumine tugevalt seotud inimese intelligentsiga.

qbj0hn
07.05.12, 23:55
Sellest võibki vaidlema jääda.
Ei kritiseeri kellegi uskumusi/veendumusi, lihsalt minu arvamus selline.

VisaHing
08.05.12, 00:00
tavai 5.10 hyper turbo. one time please :( 35 left

alaska
08.05.12, 00:00
Varem võis veel mingeid kahtlusi tekkida, aga praegu kui igal inimesel on salvestusvahend taskus, peaks ammu juba mingi korralik ghost või ufo kaadris olema. Aga ei, ikka sama jama nagu 40 aastat tagasi, mingid udukogud ja varjud. Olen kah neid laupäevaseid saateid vaadanud ja sorry, nii tegijad kui vaatajad võiks oma aega kasulikumalt kulutada.

Ghost0
08.05.12, 00:10
Kummitustesse uskumist ei saa religiooniga samale tasandile asetada. Religiooni uskumine on hoopis teine asi kui tulnukatesse/kummitustesse/etc.
Jah, natuke kehvasti kukkus esimene lause välja. Religioon on veits laiem mõiste, mille puhul on üsna kohatu teiste inimeste tõekspidamisi kritiseerida. Tulnukatesse võin vabalt uskuda btw, universuum on suur ja lai - miks ei või peale meie keegi kuskil olla?(See ei tähenda nüüd seda, et nad siin planeedil käinud on.)


Päris nii must-valge nüüd küll pole. Ei viitsi hetkel googeldada, aga esimesena sellistest seletamatutest juhtumitest meenub see, kuidas opilaual olev patsient, kelle elu oli juuksekarva otsas, rääkis üles ärgates, et nägi end ülevalt hõljudes (olles reaalselt teadvusetu) ja samas oskas ka ära nimetada kellaajaliselt, mis õues parklas toimunud oli jne.. mida hiljem videolindilt kontrolliti ja paika pidas.
Nõus, et kõik pole must-valge ja arvan ka, et inimese aju on üks kuradima võimas/keeruline asi. Sellepärast arvangi, et need kummitused on aju "enda toodang", mingite faktorite mõjul vms. See lugu mis rääkisid võib samamoodi fake olla tegelt, aga kindlasti on siin maailmas veel midagi avastamata :)

Mr_Kenny
08.05.12, 00:14
Oh noes, mitte see teema..

http://www.youtube.com/watch?v=V-3UTJbs3n8&list=UUbZR3sw_mgZI2NV6WbPXoZg&index=2&feature=plcp

Fake??

camu
08.05.12, 00:32
Minge persse oma kummitustega... rly

eluvaatleja
08.05.12, 01:09
Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub(nagu jumal imo). Füüsiliselt nii jabur teema lihtsalt. Mis kuradi tasandil see eksisteerida saab? Millest koosneb? Mingi "kogu"(mis liigub ka läbi seina?) on sama inteligentne nagu keerulise ehitusega inimene - räägib jne? Puhas kujutlusvõime minu jaoks.

tuult näed või saad käega katsuda aga ometi usud, et on olemas? olevat olemas paralleelmaailmad. võta 10min aega ja tee endale pendel ja proovi ning mõtle, mis asi see siis on mis seda liigutama asub...

elioni digi tv -s on 24 kanali peal Investiogation ja sealt jookseb juba pikemat aega saade nimega Ghost, milles näidatakse olukordi, mida on näinud korraga ja samal ajal mitu erinevat inimest ja need olukorrad pole oma olemustest sugugi positiivsed. kui näiteks perekond on valmis oma maja maha müüma, et aga pääseda sellisest olukorrast, siis pole enam tegemist "elu huvitavamaks elamisega".

ma arvan, et kui pakutaks neile mitte uskujatele võimalust ööbida keset metsa mõnes nö kummitavas majas, siis enamus mitte uskujaid vast keelduks, aga mis põhjusel siis keeldutakse kui nende arust kummitusi ei saa eksisteerida.

kardaanirist
08.05.12, 01:09
Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub

kasutajanime valik on huvitav.

camu
08.05.12, 01:27
tuult näed või saad käega katsuda aga ometi usud, et on olemas? olevat olemas paralleelmaailmad. võta 10min aega ja tee endale pendel ja proovi ning mõtle, mis asi see siis on mis seda liigutama asub...

elioni digi tv -s on 24 kanali peal Investiogation ja sealt jookseb juba pikemat aega saade nimega Ghost, milles näidatakse olukordi, mida on näinud korraga ja samal ajal mitu erinevat inimest ja need olukorrad pole oma olemustest sugugi positiivsed. kui näiteks perekond on valmis oma maja maha müüma, et aga pääseda sellisest olukorrast, siis pole enam tegemist "elu huvitavamaks elamisega".

ma arvan, et kui pakutaks neile mitte uskujatele võimalust ööbida keset metsa mõnes nö kummitavas majas, siis enamus mitte uskujaid vast keelduks, aga mis põhjusel siis keeldutakse kui nende arust kummitusi ei saa eksisteerida.
See on tegelt psühholoogiliselt ära seletatud erinevate teooriatega. Ja mismõttes majas kummitab, näidake reaalseid kaadreid...

udikaz
08.05.12, 01:30
Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub

Esimene asi mis meelde tuli ja ehk sa siis seletaksid ära. kui olla maja teisel korrusel ja kuuled kuidas trepi peal sammud käivad(ok vana maja ja puust trepp võib teha häält) ja siis käib ülemise korruse vannitoa uks lahti mis on otse trepist üles tulles ning sulgub mõne aja pärast. majas viibisime naisega kahekesi ja olime magamistoas. kas siis me mõlemad kujutasime seda sama asja endale samal ajal ette? või juhuslikult nagises trepp just enne seda kui täiesti lambist vannitoa uks(mis oli suletud) lahti läheb? ja natukese aja pärast läheb uuesti kinni.

imo inimesed lihtsalt ei usu seda enne kui ise midagi kogevad. thats it.

qbj0hn
08.05.12, 01:33
ma arvan, et kui pakutaks neile mitte uskujatele võimalust ööbida keset metsa mõnes nö kummitavas majas, siis enamus mitte uskujaid vast keelduks, aga mis põhjusel siis keeldutakse kui nende arust kummitusi ei saa eksisteerida.

Pigem peaks siis mitteuskujad lihtsalt seal majas olema ja alles hiljem neilt küsima kas nad said aru, et midagi kahtlast toimus.
Sest kui sa juba tead vms siis hakkad jube ise asju ette kujutama, ning nii poleks legit tulemused.

ranka
08.05.12, 01:48
tuult näed või saad käega katsuda aga ometi usud, et on olemas? olevat olemas paralleelmaailmad. võta 10min aega ja tee endale pendel ja proovi ning mõtle, mis asi see siis on mis seda liigutama asub...

elioni digi tv -s on 24 kanali peal Investiogation ja sealt jookseb juba pikemat aega saade nimega Ghost, milles näidatakse olukordi, mida on näinud korraga ja samal ajal mitu erinevat inimest ja need olukorrad pole oma olemustest sugugi positiivsed. kui näiteks perekond on valmis oma maja maha müüma, et aga pääseda sellisest olukorrast, siis pole enam tegemist "elu huvitavamaks elamisega".

ma arvan, et kui pakutaks neile mitte uskujatele võimalust ööbida keset metsa mõnes nö kummitavas majas, siis enamus mitte uskujaid vast keelduks, aga mis põhjusel siis keeldutakse kui nende arust kummitusi ei saa eksisteerida.

Keelduks seepärast, et need vanad majad on parajalt räpased urkad, mis tekitavad kõhedust. Võrdle seda, et kopli liinitel urgas on piiratud paksult mentidega ja oled üleni turvatud aga hui sa tahaksid üksinda seal hoones ööbida.

Alaska selgitas hästi, olen täpselt samal nõul.

Poke
08.05.12, 02:24
mul tulid tuttava sõbral tulnukad aknast sisse.

salamadner
08.05.12, 07:23
mul tulid tuttava sõbral tulnukad aknast sisse.
Ühed hoidsid kätest-jalgadest kinni, teised kütsid samal ajal peeru vahele. Ja näed nüüd on sitane ********. Päriselt ka.

peete82
08.05.12, 07:56
IMO need, kes kummitusi näevad, neil on mingi tugev soodumus selleks. Haritud, elus hästi hakkamasaavad inimesed millegipärast "ei näe". Jah, nii on, enne kui ise pole näinud, on mu arvamus selline.

Kotkas1000
08.05.12, 07:56
Täitsa piinlik lugeda, et tänapäeval veel keegi kahtleb mingite kummituste eksisteerimises. Sama lugu on usu ja jumalaga. Are you stupid? Kas tõesti on vôimalik, et keegi arvab tänapäeval, et mingi halli habemega vanamees lõi maailmai või koguni terve universumi??? Kuradi kõva mees ikka pidi olema. Kui kummitused eksisteerivad ja iga backdoorsex näeb ja kuuleb neid, siis miks ei ole olemad põhja panevaid tõendeid videosalvestuste näol tänapäeval? Ma vastan ise: SEST NEID EI OLE OLEMAS. Kahju kohe inimestest, kes raiskavad oma aega sellise jama peale.

Kotkas1000
08.05.12, 08:02
IMO need, kes kummitusi näevad, neil on mingi tugev soodumus selleks. Haritud, elus hästi hakkamasaavad inimesed millegipärast "ei näe". Jah, nii on, enne kui ise pole näinud, on mu arvamus selline.

Täpselt nii. Kunagi sattusin peale mingile artiklile, kus oli tehtud uuring ning seal tõdeti, et reaalaineid õppinud inimesed millegi pärast ei näe ja ei kuule midagi. Samuti on nad reegline ateistid. Seevastu humanitaarkallakuga inimesed tegelevad tihti mingi spiritualismi, religiooni või muu sarnase jamaga.

Rage
08.05.12, 08:27
Päris nii must-valge nüüd küll pole. Ei viitsi hetkel googeldada, aga esimesena sellistest seletamatutest juhtumitest meenub see, kuidas opilaual olev patsient, kelle elu oli juuksekarva otsas, rääkis üles ärgates, et nägi end ülevalt hõljudes (olles reaalselt teadvusetu) ja samas oskas ka ära nimetada kellaajaliselt, mis õues parklas toimunud oli jne.. mida hiljem videolindilt kontrolliti ja paika pidas.loe veidi rohkem asju kui miskit kollast kirjandust, seda fenomeni on piisavalt palju uuritud ja igasugu katseid tehtud, need õhus lendamised on kas olnud unenäod või fantaasia või tähelepanuvajadus või lihtsalt hallukad.. osad inimesed tõesti ei jää hästi narkoosi alla ja võivad isegi juttu kuulda ja see võib mällu salvestuda kuidagi.. õhus hõljumine on ilajutt.. seda on piisavalt üritatud ümber lükata, opiruumi kapi otstesse on suuri silte koos kirjadega pandud jms.. mida muidu ei näeks.. mitte ükski "hõljunud" patsient pole kunagi neid silte seal näinud..

kummitusi ja vaime ma ei usu, kunagi uskusin, enam mitte, millegipärast ükski tehnilise füüsika teadlane ei usu vaime.. wonder why.. ja üldiselt, inimesed on ikka nii fantaasiarikka mõtlemisega.. ulme.. inimene näeb mida tahab näha ja kuuleb ja kujutab ette mida tahab kujutleda..

mikk2468
08.05.12, 08:30
Täitsa piinlik lugeda, et tänapäeval veel keegi kahtleb mingite kummituste eksisteerimises. Sama lugu on usu ja jumalaga. Are you stupid? Kas tõesti on vôimalik, et keegi arvab tänapäeval, et mingi halli habemega vanamees lõi maailmai või koguni terve universumi??? Kuradi kõva mees ikka pidi olema. Kui kummitused eksisteerivad ja iga backdoorsex näeb ja kuuleb neid, siis miks ei ole olemad põhja panevaid tõendeid videosalvestuste näol tänapäeval? Ma vastan ise: SEST NEID EI OLE OLEMAS. Kahju kohe inimestest, kes raiskavad oma aega sellise jama peale.

THIS!

VisaHing
08.05.12, 08:40
Täitsa piinlik lugeda, et tänapäeval veel keegi kahtleb mingite kummituste eksisteerimises. Sama lugu on usu ja jumalaga. Are you stupid? Kas tõesti on vôimalik, et keegi arvab tänapäeval, et mingi halli habemega vanamees lõi maailmai või koguni terve universumi??? Kuradi kõva mees ikka pidi olema. Kui kummitused eksisteerivad ja iga backdoorsex näeb ja kuuleb neid, siis miks ei ole olemad põhja panevaid tõendeid videosalvestuste näol tänapäeval? Ma vastan ise: SEST NEID EI OLE OLEMAS. Kahju kohe inimestest, kes raiskavad oma aega sellise jama peale.

http://www.memecreator.net/creepy-wonka/showimage.php/30935/U-MAD-BRO%3F-.jpg

inward
08.05.12, 09:01
Keegi VBA-s pädev on ? Üks väike probleem on, mis ei tule välja.

pastilaa
08.05.12, 09:18
Ma ise ei ole tavamõistes usklik inimene, aga päris terav tekst liikus vahepeal fesaris:

The professor of a university challenged his students with this question. "Did God create everything that exists?" A student answered bravely, "Yes, he did".

The professor then asked, "If God created everything, then he created evil. Since evil exists (as noticed by our own actions), so God is evil. The student couldn't respond to that statement causing the professor to conclude that he had "proved" that "belief in God" was a fairy tale, and therefore worthless.

Another student raised his hand and asked the professor, "May I pose a question? " "Of course" answered the professor.

The young student stood up and asked : "Professor does Cold exists?"

The professor answered, "What kind of question is that? ...Of course the cold exists... haven't you ever been cold?"

The young student answered, "In fact sir, Cold does not exist. According to the laws of Physics, what we consider cold, in fact is the absence of heat. Anything is able to be studied as long as it transmits energy (heat). Absolute Zero is the total absence of heat, but cold does not exist. What we have done is create a term to describe how we feel if we don't have body heat or we are not hot."

"And, does Dark exist?", he continued. The professor answered "Of course". This time the student responded, "Again you're wrong, Sir. Darkness does not exist either. Darkness is in fact simply the absence of light. Light can be studied, darkness can not. Darkness cannot be broken down. A simple ray of light tears the darkness and illuminates the surface where the light beam finishes. Dark is a term that we humans have created to describe what happens when there's lack of light."

Finally, the student asked the professor, "Sir, does evil exist?" The professor replied, "Of course it exists, as I mentioned at the beginning, we see violations, crimes and violence anywhere in the world, and those things are evil."

The student responded, "Sir, Evil does not exist. Just as in the previous cases, Evil is a term which man has created to describe the result of the absence of God's presence in the hearts of man."

After this, the professor bowed down his head, and didn't answer back.

The young man's name was ALBERT EINSTEIN.

Godspeed_EJ
08.05.12, 09:36
loe veidi rohkem asju kui miskit kollast kirjandust, seda fenomeni on piisavalt palju uuritud ja igasugu katseid tehtud, need õhus lendamised on kas olnud unenäod või fantaasia või tähelepanuvajadus või lihtsalt hallukad.. osad inimesed tõesti ei jää hästi narkoosi alla ja võivad isegi juttu kuulda ja see võib mällu salvestuda kuidagi.. õhus hõljumine on ilajutt.. seda on piisavalt üritatud ümber lükata, opiruumi kapi otstesse on suuri silte koos kirjadega pandud jms.. mida muidu ei näeks.. mitte ükski "hõljunud" patsient pole kunagi neid silte seal näinud..


Äärmiselt intelligentne ning faktidel põhinev jutt. Eriti meeldib määrsõnade kasutamine. Kohe näha, et loed Kroonika asemel Imelist Teadust.

KristjanLaas
08.05.12, 10:12
Vaadake american horror storyt lihtsalt ja saate oma daily annuse of fucked up creepy ishi kätte. Lisaks hea sari ka, seega kahetsema ei pea.

vennike
08.05.12, 10:17
Esimene asi mis meelde tuli ja ehk sa siis seletaksid ära. kui olla maja teisel korrusel ja kuuled kuidas trepi peal sammud käivad(ok vana maja ja puust trepp võib teha häält) ja siis käib ülemise korruse vannitoa uks lahti mis on otse trepist üles tulles ning sulgub mõne aja pärast. majas viibisime naisega kahekesi ja olime magamistoas. kas siis me mõlemad kujutasime seda sama asja endale samal ajal ette? või juhuslikult nagises trepp just enne seda kui täiesti lambist vannitoa uks(mis oli suletud) lahti läheb? ja natukese aja pärast läheb uuesti kinni.

imo inimesed lihtsalt ei usu seda enne kui ise midagi kogevad. thats it.

sry dude, aga kui sa majades (eriti veel vanemates ja puitkonstruktsiooni ja mitte nii korraliku vundamendiga) uste avanemiste/sulgumiste ja kummituste vahele võrdusmärgi joonistad siis küll katuses kõik väga korras olla ei saa.

Ma käin iga 3-4 kuu tagant oma ülemuse majas mingeid rõvedaid pragusid üle pahteldamas ja värvimas, mille kurjad kummitused sinna ikka ja jälle rebestavad lol.

alaska
08.05.12, 10:21
Esimene asi mis meelde tuli ja ehk sa siis seletaksid ära. kui olla maja teisel korrusel ja kuuled kuidas trepi peal sammud käivad(ok vana maja ja puust trepp võib teha häält) ja siis käib ülemise korruse vannitoa uks lahti mis on otse trepist üles tulles ning sulgub mõne aja pärast. majas viibisime naisega kahekesi ja olime magamistoas. kas siis me mõlemad kujutasime seda sama asja endale samal ajal ette? või juhuslikult nagises trepp just enne seda kui täiesti lambist vannitoa uks(mis oli suletud) lahti läheb? ja natukese aja pärast läheb uuesti kinni.

imo inimesed lihtsalt ei usu seda enne kui ise midagi kogevad. thats it.

Las ma arvan-tormistel öödel? Vanad (ja ka uued) puitkarkassmajad kõiguvad tuule käes tegelikult päris palju, kehaga ei tunne, aga halvasti tehtud konstruktsioon võib vabalt uksi avada ja sulgeda, rääkimata mingitest trepinaginatest.

Rage
08.05.12, 10:37
Äärmiselt intelligentne ning faktidel põhinev jutt. Eriti meeldib määrsõnade kasutamine. Kohe näha, et loed Kroonika asemel Imelist Teadust.
sest mul ei ole ette näidata allikat, aga olen reaalselt lugenud artiklit, kus on seda teemat käsitletud ja pole siiani ühtegi korda suudetud kinnitada kontrollitud tingimustes, et see "hõljumine" ka tegelikult aset leidis, kõik need muud "dokumenteeritud" juhtumid mis räägivad sellest, et nägi kus arstid seisid või millised autod akna all parkisid jms.. on kontrollimata inimeste tunnitustel põhinevad "faktid", nende kohta ma ütleks täpselt samamoodi nagu järgmises videos ufo tunnistuste kohta:


http://www.youtube.com/watch?v=9BRDCxNEuyg

ehk kehtib sama jutt mis antud asjapulk seal räägib, inimeste tunnistused on kõige mõttetum "fakti" pähe võtta..

kahjuks ei leidnud hetkel videot üles, aga loch nessi monsteri kohta tehti test, mehed panid seadeldise vette, millega sai puldist lasta vee alt välja tavalise aialipi.. sirge puhas aialipp otse üles mingi 100m kauguselt kaldast, tuli turistigrupp parasjagu sinnakanti, mehed vajutasid nuppu, kõik ahhetasid, mehed lasid lati uuesti vee alla.. siis läksid sinna jagasid kõigile paberid/pliiatsid kätte ja palusid joonistada mida nad nägid... obv joonistasid mõned inimesed ka enamvähem sirge asja, aga enamikel oli see joonistus veidi kõver, mõnel ilmus sinna üles otsa midagi noka taolist, osadel oli selline kumerus nagu oleks pronotosaurus jne.. pärast näidati inimestele uuesti latti, obv kõik said aru oma veast, aga see on nii, inimene näeb mida ta tahab näha.. sama siis ufode või loch nessi või vaimudega.. neid naginaid ja asjade kadumisi või valguse võbelemisi saab enamasti seletada ka mingite tavaliste nähtustega, tuule või maja vanuse ja vajumisega või millega iganes, isegi kui ei oska seletada, siis peaks selle liigitama teadmata nähtuse alla, mitte vaimude alla, selleks et millekski seda liigitada, peab olema tõestatud fakt...

seega.. isegi kunagi 90ndate alguses oli ufode teema eestis näitesk väga levinud, siis hiljem tolleaegsed "kuulused" tunnsitasid aastaid hiljem üles, et nende jutud olid välja mõeldud... siis samamoodi on igasugu "hõljumiste" ja "poltergeistide ajajate" jms asjapulkadega tihti peale.. väga tihti on tegemist ka pigem lihtsalt soovunelmaga ja inimene hakkab ise ka oma jama uskuma ja mida aeg edasi, seda rohkem "fakte" hakkab ta ka enda jaoks ette kujutama..

EDIT: leidsin veidi teemat selle loch nessi asja kohta.. http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/3096839.stm The fence post monster

Vandalar
08.05.12, 10:48
Ma küsiks siis ka, et kui üks inimene suudab viiekohalisi arve korrutada ja teine ei suuda, kas siis teise inimese jaoks on viiekohaliste arvude korrutamine bullshit ja ila? On olemas mingid silmapette pildid nii-ütelda, mida peab teistmoodi vaatama, et seal olevat informatsiooni näha, kätte saada? Kas inimene kes seda infot seal näeb ja teab kuidas seda näha on nüüd vähem haritud ja rumal? Pigem vastupidi. Täielikult eitada midagi on sama hea kui midagi pimesi uskuda. Ma tean inimesi, kelle IQ ja haritus ületab ilmselt kõiki siinse foorumi külastajaid ning kes mingil moel ei kiirusta näiteks vaimude olemasolu eitamisega, pigem leitakse põhjendusi ja uuenduslikke vastuseid, miks nad olemas võiksid olla ja kuidas seda seletada võiks.

Oliverk
08.05.12, 10:55
http://images.memegenerator.net/images/300x/2213057.jpg

Rage
08.05.12, 11:10
Täielikult eitada midagi on sama hea kui midagi pimesi uskuda. Ma tean inimesi, kelle IQ ja haritus ületab ilmselt kõiki siinse foorumi külastajaid ning kes mingil moel ei kiirusta näiteks vaimude olemasolu eitamisega, pigem leitakse põhjendusi ja uuenduslikke vastuseid, miks nad olemas võiksid olla ja kuidas seda seletada võiks.Teeks siis nii, et ei kiirustaks iga naginat ja lutipudeli saagat kohe vaimudeks ja poltergeistideks liiigitama??

Näiteks ufode puhul ma ei väidagi, et me oleme universumis üksi ja et kindlasti pole kogu universumi peale ühtegi teist elusolendit, mis võiks/ei võiks ringi liikuda taldrikute kujuliste sõiduvahenditega, aga ma väidan, et enamik tüüpe, kes igasugu valguseid jms kuulsusehullude sonimisi kohe tulnukateks kipuvad liigitama, kiirustavad oma tõlgendamistega ilmselgelt liiast...

http://collider.com/uploads/imageGallery/Blair_Witch_Project_The/blair_witch_project_movie_image_01.jpg

eluvaatleja
08.05.12, 11:15
on ka teadlaste hulgas tõsiselt usklikke inimesi olnud: Newton, Pascal, Mendel, Einstein jne.

jrgn hell
08.05.12, 11:24
Nägin eile oma silmaga ära, kuidas väiksed poisid olid õueväravas ümber ühe kuti koera kogunenud, ja siis üks neist tegi koerale red rocketit. Hetk hiljem hõikas: "Näe tilgub!"

Meedia...

kjmrc
08.05.12, 11:26
Selgita mitteteadjatele ka ära, mismõttes red rocket? :D

Rage
08.05.12, 11:27
on ka teadlaste hulgas tõsiselt usklikke inimesi olnud: Newton, Pascal, Mendel, Einstein jne.ma arvan, et probleem on vast ka ajastus..

aga see aasta lugesin hiljutist uuringut: on teada, et usas on inimesed üldiselt väga usklikud, ca 95% inimestest usub kõrgema võimu olendisse ehk mingil määral jumala olemasolusse. Samasugune küsitlus tehti siis vist mingite füüsika jms teaduste auhindade laureaatide juures.. ja tulemus oli täpselt vastupidine...

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/085/283/philosoraptor.jpg

EDIT: ahjaa.. kui juba heitimiseks läks.. võtame siis juba teemaks ka ebausu.. must kass ja truubikaane, vasak/parem jalg jne.. saab offtopicus mitusada lehte sõda:)

Mr_Kenny
08.05.12, 11:36
Selgita mitteteadjatele ka ära, mismõttes red rocket? :D

fap fap fap.

Nozzu
08.05.12, 11:40
Kui pidada tõeseks seda, mida 95% teadlastest usub või arvab end kindlalt teadvat, siis tegelikult oligi planeet maa kunagi lapik ja toetus neljale elevandile?

kjmrc
08.05.12, 11:41
fap fap fap.

Nojah, ma ise mõtlesin midagi vägivaldset :D Aga nüüd on selge, ei osanud kohe nii väärastunult mõelda :D

udikaz
08.05.12, 12:00
sry dude, aga kui sa majades (eriti veel vanemates ja puitkonstruktsiooni ja mitte nii korraliku vundamendiga) uste avanemiste/sulgumiste ja kummituste vahele võrdusmärgi joonistad siis küll katuses kõik väga korras olla ei saa.

Ma käin iga 3-4 kuu tagant oma ülemuse majas mingeid rõvedaid pragusid üle pahteldamas ja värvimas, mille kurjad kummitused sinna ikka ja jälle rebestavad lol.

uks oli kinni ehk siis selleks et seda lahti saada tuleks linki vajutada aga üldiselt mõttetu vaidlus :) olen nõus, et teaduslikult ei ole seda tõestatud, aga mina usun siiski, et vaimud on olemas. kummitus on nii mööda nimetus imo. Rohkem sellel teemal ei peatu ;)

E: a ma tglt ei nimetakski neid kuidagi. minu jaoks on need paranormaalsed nähtused.

harryahven
08.05.12, 12:32
NEID EI OLE OLEMAS. Kahju kohe inimestest, kes raiskavad oma aega sellise jama peale.

http://images.tribe.net/tribe/upload/photo/683/f98/683f9891-e4c2-4729-a932-f66cbf97aca6

http://www.watchcartoononline.com/wp-content/catimg/84620.jpg

Mr_Kenny
08.05.12, 12:47
Nojah, ma ise mõtlesin midagi vägivaldset :D Aga nüüd on selge, ei osanud kohe nii väärastunult mõelda :D

Sa ei ole seda South Parki osa lihtsalt näinud hah.

antnx
08.05.12, 13:27
on ka teadlaste hulgas tõsiselt usklikke inimesi olnud: Newton, Pascal, Mendel, Einstein jne.

Pead üle kontrollima selle fakti. Einstein polnud kindlasti tõsiselt usklik või siis kui ta oli usklik aga mitte tavapärasesse religiooni (ala kristlus või muu religiooni vorm)

antnx
08.05.12, 13:35
Ma ise ei ole tavamõistes usklik inimene, aga päris terav tekst liikus vahepeal fesaris:

The professor of a university challenged his students with this question. "Did God create everything that exists?" A student answered bravely, "Yes, he did".

The professor then asked, "If God created everything, then he created evil. Since evil exists (as noticed by our own actions), so God is evil. The student couldn't respond to that statement causing the professor to conclude that he had "proved" that "belief in God" was a fairy tale, and therefore worthless.

Another student raised his hand and asked the professor, "May I pose a question? " "Of course" answered the professor.

The young student stood up and asked : "Professor does Cold exists?"

The professor answered, "What kind of question is that? ...Of course the cold exists... haven't you ever been cold?"

The young student answered, "In fact sir, Cold does not exist. According to the laws of Physics, what we consider cold, in fact is the absence of heat. Anything is able to be studied as long as it transmits energy (heat). Absolute Zero is the total absence of heat, but cold does not exist. What we have done is create a term to describe how we feel if we don't have body heat or we are not hot."

"And, does Dark exist?", he continued. The professor answered "Of course". This time the student responded, "Again you're wrong, Sir. Darkness does not exist either. Darkness is in fact simply the absence of light. Light can be studied, darkness can not. Darkness cannot be broken down. A simple ray of light tears the darkness and illuminates the surface where the light beam finishes. Dark is a term that we humans have created to describe what happens when there's lack of light."

Finally, the student asked the professor, "Sir, does evil exist?" The professor replied, "Of course it exists, as I mentioned at the beginning, we see violations, crimes and violence anywhere in the world, and those things are evil."

The student responded, "Sir, Evil does not exist. Just as in the previous cases, Evil is a term which man has created to describe the result of the absence of God's presence in the hearts of man."

After this, the professor bowed down his head, and didn't answer back.

The young man's name was ALBERT EINSTEIN.


See ei olnud Albert Einstein ja seda pole päriselt juhtunud. Confirmed fakt.

Vandalar
08.05.12, 13:37
But Jesus said that...

bounce
08.05.12, 13:41
Noo.. Mõned huvitavamad asjad, mis toimunud viimasel ajal. Neid muidki aga näiteks:


2) Arvuti, mis oli sleep modes, ja parooliga kaitstud. ( välja ka loggitud ). Hakkas täpselt kell 3 öösel mängima. Winampist täiest kõrist tuli laul, mida meil kodus kuulati väga tihti. Kaan oli ka kinni arvutil btw. ( mingi teema selle kella 3mega öösel: http://www.google.ee/search?q=kell+3+%C3%B6%C3%B6sel+kummitab&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:et:official&client=firefox-a )


kell kolm öösel prolly hakkab windows updatesid installima, sellepärast ärkab ka sleepist.

VisaHing
08.05.12, 14:20
kell kolm öösel prolly hakkab windows updatesid installima, sellepärast ärkab ka sleepist.

Isegi kui tegi update. Siis tegi ta ka restarti ja kuidas ta sisse sai? Parooli küsib ju.

Või siis kui sleepist tahtis ärgata, siis pidi ikkagi parooli sisestama.

ristijeesus
08.05.12, 14:31
Aga kust kummitus parooli teada sai ja kuidas ta selle sisse toksis?

harryahven
08.05.12, 14:33
mõtlesin sama

Trapface
08.05.12, 14:37
Mulle meeldis see film.

http://www.youtube.com/watch?v=RO1wGre05E8

alaska
08.05.12, 14:41
Neid lugusid ju palju olnud, kus mingis tuntud kummitavas majas lammutatakse näiteks korsten ära ja leitakse sealt mingist ventlõõrist vasest kauss, mis viimased paarsada aastat on tuulistel öödel ulgunud, meenutades enesetapu teinud kunagist perenaist. Arvuti töölepaneku kohta ei tea, ei meenu ka, et kunagi mingid kollid arvelaudu sassi oleks ajanud.

kardaanirist
08.05.12, 14:55
Aga kust kummitus parooli teada sai ja kuidas ta selle sisse toksis?

võibolla backdoorsexil on kuhugi paberi peale see üles kirjutatud. võimalik, et see paber sattus kummituse kätte. seda aga kuidas ta selle parooli sisse toksis (eriti kui läpaka ekraan alla lükatud) ei tea. ehk vandalar oskab vastata.

jasssass
08.05.12, 15:09
Nat geo-s oli saade teemal, et inimesed ei ole universumis ainukesed, kuna meie universumis on palju sarnaseid planeetide ja tähesüsteeme, siis on vägagi tõenäoline, et kusagil sellist eluvormi veel leidub, lisaks praegu teadaolevale universumile, ei ole see ka ainuke universum vaid selle kõrval on veel sarnaseid universumeid. Kui on olemas x arv sarnaseid universumeid siis on olemas ka Maa koopia ja sarnane päikesesüsteem. Kui on olemas samasugune planeet, siis on sellel ka sarnased tegelased, ehk siis täpselt samasugused inimesed nagu meie siin, täpselt sama pokkerifoorum ka, mõnel planeedil on foorumi asutajaks Ranka, teisel jälle Ropka, vahet pole, mõte on sama. Seliseid paralleeluniversumeid on väga palju .....tilt tilt

teisipäev, 5 siidrit ja 4 õlut... mida õhtu toob

kardpleier
08.05.12, 15:09
igast kummituste ja seletamatute lugudega sama lugu nagu bad beat story rääkimine. kedagi realselt ei koti ning nagunii keegi ei usu et täpselt kõiki fakte kirjeldad... lihtsalt kui juhtus siis gg.

Murdock
08.05.12, 15:14
Keegi HEM1 micro koodi müüb? :)

bauss
08.05.12, 15:20
http://www.youtube.com/watch?v=e68IhrwD7Bk

pikk28
08.05.12, 15:25
lol, epic teema. Ise pigem Alaska ja CO-ga ühes pundis.

Potsataja
08.05.12, 15:45
Ma ei teagi, kes on hullemad, kas süvausklikud jt. ühe leeri esindajad või ateistid jt. teise leeri esindajad. ;)

alaska
08.05.12, 16:02
Tegelt ma olen kuulnud, et meie maakera sees pidi olema teine maakera, mis on palju suurem, kui meie maakera.

Rage
08.05.12, 16:10
Tegelt ma olen kuulnud, et meie maakera sees pidi olema teine maakera, mis on palju suurem, kui meie maakera.Siinkohal oleks huvitavam diskuteerida Jan Uuspõllu mõtiskluste ainetel: Kas üldse on elu enne surma?

http://www.youtube.com/watch?v=4QuvWwC8rrM&t=6m29s

Pahvak
08.05.12, 16:15
Life happens, shit goes on.

VisaHing
08.05.12, 17:19
Olin siis väljas enne lapsega kui astub mu juurde üks vanem naisterahvas. Algul nagu ei saanudki aru, et mis ta soovib aga võttis siis taskust kommi ja pakkus nagu mulle ja lapsele. Siis üks hetk puhkes lihtsalt nutma ja rääkis kui raske elu on. Et 60 aastat tööstaasi ja pension täiesti olematu. Söögijaoks jäävad kopikad kõigest. Peris pikalt vestlesime seal ja ega ta nagu minult ei soovinud midagi aga tundus, et otsis kedagi kellegagi lihtsalt rääkida, kuna sugulased ka puuduvad või lihtsalt ei hooli temast.
Hakkasin lõpus ise pakkuma, et mis sööke teil tarvis oleks? Et ma võin aidata natuke. Aga tai vastanud selle peale midagi ja vaikselt kõndis minema ja soovis, et ilusat elu teile noored, et teil oleks vähemalt kerge ja ei peaks taluma neid piinasid, mida meie.

Potsataja
08.05.12, 17:27
60 aastat tööstaaži ja olematu pension ?!?

Tähelepanuvajadus, mis muud.

JohannesJ
08.05.12, 18:05
Ok teen ka ennast siis "hulluks" ja "lolliks" selle kummituste teemaga.
Jah selle koha peal olen nõus, et jumal ja biibel nii nagu seda inimesele serveeritakse, ei eksisteeri ja on bs.
Aga samas on mul suhteliselt kahju inimestest kelle usk piirdub ainult sellega mida nad käega katsuda saavad.(enamasti soe pesu ja keedukardulad)
Kõik ebaloomulik on inimestele ebaloomulik kuna füüsika ei ole nii kaugele arenenud, et seda tõestada.
Ja arvan, et need kes kutsuvad teisi inimesi viisakalt lollideks, kui nad väidetavalt midagi nägid on ise lihtsalt hirmul, et mis siis kui see ongi tõsi jne. ja blockivad oma alateadvuses selle ära, et ei seda ei ole olemas ja kõik.
Muide isegi pealtnägija ühes osas käidi külas peres, kus väidetavalt oli kummitus ja intervjuu ajal lendas koridoris saabas, kus kedagi ei olnud.
Ise olen ka enamus elust olnud väikse eelarvamisega aga uskuma hakkasin ma seda siis, kui 2 suve tagasi mu vanavanaema 97 aastaselt ära suri. Ta elas viimasest eluaastast enamus aega meie juures ja nädal peale matuseid istusime emaga elutoas ja vaatasime telekat.
Kõik uksed aknad olid kinni ja isegi kui poleks olnud siis tuul sellist nalja ei tee.
Nimelt on köögi ja elutoa vaheline uks ära võetud aga alles oli uksepiida küljes veel uksehaak. Oli kuulda samma ja siis hakkas see uksehaak lihtsalt ringe tegema nagu plopeller oma 1-2 min. Olin suht shokis ja nägime seda mõlemad emaga, hiljem vanaema rääkis, et peale surma pidi olema mingi aeg, kui hing on veel maa peal jne.
No ei oska öelda kui suured on oddsid, et mõlemad emaga olime unes, braindamaged or whatever lahenduse "inteligentne" inimene leiab sellele aga kindlasti hakkasin peale seda teispoolsuse elusse, paraleeruniversumitesse vms uskuma.
Sama moodi on rääkinud mulle tuttav perekond kus vanemad kõrgharidusega ja lapsed kolmekesi samuti täiesti normaalsed ja terve mõistuse juures kuidas öösel üleval korrusel on kuulda samme ja kepiga kõndimist samas üless minnes ei ole seal kedagi (neil vanaonu ors käis kepiga kes ära suri) Nojahh samas suht vana maja ka vb on korstnasse jäänud kepp kinni mis kolksub ja põrandalauad ragisevad sest pidevalt on meeletu niiskuse vahetus õhus ja niisama maja vajub.
Peace!

rahvavaenlane
08.05.12, 18:16
möhh, mis tahate väita, et jõulutaat on ka bs v?

Potsataja
08.05.12, 18:25
Obv, jõulutaat ei ole mingi naljmees, kes süles hoidmisest ereka ja/või rahulduse saab.

http://www.youtube.com/watch?v=8qdbmsL-Q28

JohannesJ
08.05.12, 18:28
võrrelda jõuluvana paranormaalsete nähtustega on sama mis võrrelda slotte kui skillmängu malega.
Ja ei ka hambahaldjas pole päris ja muud muinasjutud mida ema sulle õhtuti loeb samuti mitte :(
Aga ok mõtetu vaidlus ilmselgelt.

rasmer
08.05.12, 18:50
Muide isegi pealtnägija ühes osas käidi külas peres, kus väidetavalt oli kummitus ja intervjuu ajal lendas koridoris saabas, kus kedagi ei olnud.


Selle lause peale mõtlesin, et su postitus on level, aga edasi tundub, et vist ikka mitte. Ei oleks uskunud, et Pealtnägija legendaarset poltergeisti keegi tõsiselt näiteks võib tuua.

JohannesJ
08.05.12, 19:27
to rasmer: vahet pole see pealtnägija teema võib olla misiganes aga nagu sa aru saad siis pole see ka põhjus miks seda usun.
inimesed usuvad erinevaid asju ja see oleneb kõik nende maailmavaatest, kogemustest, kasvatusest jne. Ei tasu lihtsalt üheski asjas olla pinnapealne ja väita, et see on kindlasti lollus jne.


http://www.youtube.com/watch?v=elFnnKzItGw&feature=related

rasmer
08.05.12, 19:45
Ei tasu lihtsalt üheski asjas olla pinnapealne ja väita, et see on kindlasti lollus jne.

Ei tasu jah. Selleks ongi olemas teadlased, kes pinnapealsest uskumisest kaugemale lähevad.

Godspeed_EJ
08.05.12, 19:46
Soome - Sveitsi streami on jagada kellelgi?

ok2aa
08.05.12, 19:49
http://venturetv.me/channeltrip.php
või parema kvaliteediga:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XIJKs4cYehM

ok2aa
08.05.12, 19:50
aga **** need soomlased on ikka ahned. on raske näidata mänge mingi normaalse kanali pealt.

Godspeed_EJ
08.05.12, 19:53
http://venturetv.me/channeltrip.php
või parema kvaliteediga:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XIJKs4cYehM

tänud!

alaska
08.05.12, 19:58
Nimelt on köögi ja elutoa vaheline uks ära võetud aga alles oli uksepiida küljes veel uksehaak. Oli kuulda samma ja siis hakkas see uksehaak lihtsalt ringe tegema nagu plopeller oma 1-2 min. Olin suht shokis ja nägime seda mõlemad emaga, hiljem vanaema rääkis, et peale surma pidi olema mingi aeg, kui hing on veel maa peal jne.

No ei oska öelda kui suured on oddsid, et mõlemad emaga olime unes....

No kui suured on oddsid, et keegi paneb uksehaagi piida külge ja vastuse ukse külge? Ja kuidas saab uksehaak ringe teha isegi käega liigutades?

JohannesJ
08.05.12, 19:58
Ei tasu jah. Selleks ongi olemas teadlased, kes pinnapealsest uskumisest kaugemale lähevad.
jep aga teadlased pole ka supervõimetega ja ka neil on piirid.

ok2aa
08.05.12, 20:02
Ok teen ka ennast siis "hulluks" ja "lolliks" selle kummituste teemaga.
Jah selle koha peal olen nõus, et jumal ja biibel nii nagu seda inimesele serveeritakse, ei eksisteeri ja on bs.
Aga samas on mul suhteliselt kahju inimestest kelle usk piirdub ainult sellega mida nad käega katsuda saavad.(enamasti soe pesu ja keedukardulad)
Kõik ebaloomulik on inimestele ebaloomulik kuna füüsika ei ole nii kaugele arenenud, et seda tõestada.
Ja arvan, et need kes kutsuvad teisi inimesi viisakalt lollideks, kui nad väidetavalt midagi nägid on ise lihtsalt hirmul, et mis siis kui see ongi tõsi jne. ja blockivad oma alateadvuses selle ära, et ei seda ei ole olemas ja kõik.
Muide isegi pealtnägija ühes osas käidi külas peres, kus väidetavalt oli kummitus ja intervjuu ajal lendas koridoris saabas, kus kedagi ei olnud.
Ise olen ka enamus elust olnud väikse eelarvamisega aga uskuma hakkasin ma seda siis, kui 2 suve tagasi mu vanavanaema 97 aastaselt ära suri. Ta elas viimasest eluaastast enamus aega meie juures ja nädal peale matuseid istusime emaga elutoas ja vaatasime telekat.
Kõik uksed aknad olid kinni ja isegi kui poleks olnud siis tuul sellist nalja ei tee.
Nimelt on köögi ja elutoa vaheline uks ära võetud aga alles oli uksepiida küljes veel uksehaak. Oli kuulda samma ja siis hakkas see uksehaak lihtsalt ringe tegema nagu plopeller oma 1-2 min. Olin suht shokis ja nägime seda mõlemad emaga, hiljem vanaema rääkis, et peale surma pidi olema mingi aeg, kui hing on veel maa peal jne.
No ei oska öelda kui suured on oddsid, et mõlemad emaga olime unes, braindamaged or whatever lahenduse "inteligentne" inimene leiab sellele aga kindlasti hakkasin peale seda teispoolsuse elusse, paraleeruniversumitesse vms uskuma.
Sama moodi on rääkinud mulle tuttav perekond kus vanemad kõrgharidusega ja lapsed kolmekesi samuti täiesti normaalsed ja terve mõistuse juures kuidas öösel üleval korrusel on kuulda samme ja kepiga kõndimist samas üless minnes ei ole seal kedagi (neil vanaonu ors käis kepiga kes ära suri) Nojahh samas suht vana maja ka vb on korstnasse jäänud kepp kinni mis kolksub ja põrandalauad ragisevad sest pidevalt on meeletu niiskuse vahetus õhus ja niisama maja vajub.
Peace!

tldr aga biibel?

JohannesJ
08.05.12, 20:23
lol ei tea miks nõrgaga kirjutasin :D aga nvm. ma ei viitsi enam sellel teemal rääkida. Jagasin oma kogemusi lihtsalt ja igaühel oma arvamus. Arvasin ise mõned aastad tagasi samamoodi nagu relams jne.

scoop hu evendil sain kõva vastase, kes näitas koguaeg oma käsi :D 10 min ja mäng läbi temaga :P

rahvavaenlane
08.05.12, 20:24
läksin kunagi läbi surnuaia ja pidin krambid saama, nimelt oli ühe värske kalmu kohal enamvähem inimese kõrgune ja laiune valge udusammas. hiljem sain teada, et vastava sooja ja niiskuse korral pidin see täitsa tavaline nähe olema.

udikaz
08.05.12, 20:29
on juhtumeid mida saab füüsikaliselt tõestada, aga kindlasti on ka juhtumeid mida ei oska seletada isegi teadlased.

Rage
08.05.12, 21:03
ja see ikkagi ei tähenda, et tegemist on üleloomuliku sündmusega, meil on lihtsalt liiga vähe andmeid:)

virukunn
08.05.12, 21:05
ja see ikkagi ei tähenda, et tegemist on üleloomuliku sündmusega, meil on lihtsalt liiga vähe andmeid:)

Ja sellepärast ta ongi meile üleloomulik.

Rage
08.05.12, 21:10
Ja sellepärast ta ongi meile üleloomulik.
ei ole üleloomulik, on tundmatu nähtus või defineerimatu nähtus või seletamatu nähtus, aga mitte üleloomulik.

eddi
08.05.12, 21:11
kui kellelgi igav siis äkki viitsib neljale küsimusele vastata. pean koolis ühe väikse töö ära tegema :) http://www.connect.ee/uuring/266082843/1/

lenC
08.05.12, 21:20
käisid vaatamas? kuidas oli?
Käisin, fucking epic oli.

Ma ei olnud enne lives hokit näinud, hämmastas see, kuidas iga kui viimane pealevise nii ohtlik välja nägi. Müstika, kuidas mõni väravavaht regulaarselt 90+% tõrjub. Teiseks paljud poordicheckimised käivad nii rämeda pauguga, et imestad, kuidas tüübid nii kähku edasi uisutavad, kui lähedal istuda, siis reaalselt näebki selliseid nägusid:
http://i.istockimg.com/file_thumbview_approve/7328124/2/stock-photo-7328124-woman-pressing-face-and-hands-against-glass-sepia-toned.jpg

Teiseks mäng ise deliveris, USA outhustlis vastaseid nii tihti, et minu meelest täiesti teenitud punktijaotus. Ise istusin selle värava juures, kuhu USA 1. ja 3. ründas, värava ja sinise joone vahel 7. reas. Kui keegi minna plaanib, siis ma arvan, et optimaalsed kohad on 1. või 10. rida (mul oli mängijatepink teise värava ees, seega pidin läbi mitme plastseina vaatama, aga sai hakkama). Piletid bookisin mingi 2 kuud ette läbi lippu.fi, 200€/nase, kohapealt oli mõnel vennal nii mõnekümne piletine patakas käes ja müüs samu kohti 150ga :/
Aga kui pole aega kultuuri- ja/või joomareisi teha, siis ma usun, et tasub ikka ära käia, teoorias saab ju veel samal päeval minna-tulla.

udikaz
08.05.12, 21:40
ei ole üleloomulik, on tundmatu nähtus või defineerimatu nähtus või seletamatu nähtus, aga mitte üleloomulik.

paranormaalne nähtus?

pikk28
08.05.12, 22:53
kui kellelgi igav siis äkki viitsib neljale küsimusele vastata. pean koolis ühe väikse töö ära tegema :) http://www.connect.ee/uuring/266082843/1/
täitsin ära. no problemos. viimsi meestele ikka abiks :)

con
09.05.12, 00:00
Täitsa piinlik lugeda, et tänapäeval veel keegi kahtleb mingite kummituste eksisteerimises. Sama lugu on usu ja jumalaga. Are you stupid? Kas tõesti on vôimalik, et keegi arvab tänapäeval, et mingi halli habemega vanamees lõi maailmai või koguni terve universumi??? Kuradi kõva mees ikka pidi olema. Kui kummitused eksisteerivad ja iga backdoorsex näeb ja kuuleb neid, siis miks ei ole olemad põhja panevaid tõendeid videosalvestuste näol tänapäeval? Ma vastan ise: SEST NEID EI OLE OLEMAS. Kahju kohe inimestest, kes raiskavad oma aega sellise jama peale.

ei jõudnud edasisi poste väga lugeda aga mingisugune habemega mehe metafoor on äärmiselt primitiivne lähenemine. Sama kummitustega. lastele paras seda jama rääkida.
Näitena tooks piibilst mingi lause. Madalaima arengutasemega inimene loeb piltlikult ja sõna-sõnalt seda tektsi. nagu muinasjuttu. Järgmine arusaajam vend juba veits näeb ridade vahelt. järgmine näeb igas lauses mitut metafoori ning tõeliselt arukas inimene saab aru, et jutt käib hoopis teistest teemadest.

Muidugi ega seda ei saa pahaks panna. ühiksond selline, mis oma arusaamadega veits ajale jalgu jäämas.

Mis puutub kristlusesse, siis neid tekste on sitaks ümber kirjutatud. üks helge pea leidis elufilosoofia, järgmine vend, kes ümber kirjutas ei saanud päris hästi aru aga kirjutas ümber nii, et teised saaksid. Muidugi kristlus neljandal sajadnil euroopat vallutas, siis läks see asi lappama. Teisitimõtlejad tembeldati nõidadeks- poodi, põletati. Raha muutus keskseks teemaks ning kõik muud elufilosoofiad tõlgendati valeks. Inimesi manipuleeritakse hirmuga ning räägitakse, et ela see elu reeglite järgi, et hiljem taevasse saada.. ülelask. lisaks piirab kristlus õnne, armastust. Valid ühe naise, siis ela lõpuni, isgei, kui vihkad. Muidu patt. See on ilmselgelt vale. sama seksuaalsete piirangutega. igasugused teoloogid jms täiendasid neid tekste vastavalt kohalikele vajadustele jne.

Budism on iseenesest suht huvitav teema. kunagi EKR 500a vms oli kusagil pärsias üks noor prints. eks see jutt ajaga muutunud aga ta nägi kui valesti kõik riigis oli. Tal oli mingi ravaline valtseja nimi aga hiljem peeti teda nö valgustatuks(tõlkes Buddha). Pole mingit jumalat, lihtsalt üks vend, kes nägi maailma ülihuvitavalt. Nt: sa pole see, kes sa olid või olema hakkad, vaid sa oled see, kes sa oled praegusel hetkel. Lihtsalt elufilosoofia. Edasi tulid talle õpilased, kes täisutasid tekste ning asi kandus edasi.

Kui kristlased mõütlevad, et "mida küll jeesus oleks teinud selles olukorras", siis budism on nagu seeme, millest alles kavab puu. See on lihtsalt filosoofia, mis areneb ilma reegliteta.

Sama peaks olema juutidega. See on elustiil. Sa ei pea käima sünagoogis vms.


Mis puutub teadusesse, siis ta on pisut tupikusse jäämas. Meil pole õrna aimu, kes on inimene või mis on elu. Me ei tea inimese füsioogiast suurt midagi. Arstiteadus on ikka väga algeline. Kui inimesel on tervisel midagi viga siis ravitakse tagajärge, mitte põhjust.
Sama ka tehnikaga. Sõidame sisepõlemismootoritega, mis on üleelmisest sajandist ja iPadis on viimne leitusi aastast 80, lihtsalt väiksemal ja võimsamal kujul.

Mis ufodesse puutub, siis matemaatiliselt on suht kindel et 100bil galaktikaga universiumis on veel elu. võimalusi äärmiselt palju. sama moodi, nagu meie hakkame tulevikus kosmost koloniseerima võib seda keegi teha juba praegu. who knows, ei välistaks. Lisaks paralleeluniversiumite hüpoteesid jms. haigelt keeruline teema.

mis puutub kummituse, roheliste mehikeste või habemega mehe juttu, siis see on lihtsalt labaselt loll. see on ilmselge ja olen teiega samal nõul- kuidas siin teisiti saabki.

Suure paugu teooria on küll teooria aga siiski me kõik koosneme energiast. kõik sai alguse energiast- paugust. tolmu/energia pilved koondusid tänu gravitatsioonile, mateeria kogumites tekkisid gravitatsiooni ning hõõrgumise tõttu termotuumareaktisoonid, tekkisid ained. meie sirgusime ainest. maast, mullast. täpsemalt mineraalidest, metallidest jms. See kõik on energia.

seega me ei koosne piltlikult võttes lihast või veest. Seikakapp pole otseselt puit. see on kõik tulnud energiast. sama moodi nagu on aine on ka tühjus, mis lubab sel ainel olla. nagu on heli on ka vaikus, mis laseb sel olla. Kõik on miski. iga meie keha rakk koosneb aatomitest. Need aatomid liiguvad 24/7.

Kui minna kesk-raamatukokku, siis vaimufilosoofia kohta on seal ikka omajagu kirjandust. Paljud mõtlejad nagu Jung või Freud on arvanud, et me pole pelgalt see keha, milles me oleme. Seal võib midagi veel olla.

Mis puutub slegeltnägijatesse jms, siis see on klounaad. sama moodi võiks gigantpoker vms minna telekasse ning olla pokkrispetsialist. samuti arvataks, et see pokker on debiilsus, kui selline esindaja võtta, kes seda teemat nii solgib.


ega ma ei tea ka vastuseid. keegi ei tea. kõigele polegi vastust. asjad pole õiged ega valed. asjad lihtsalt on. See, et keegi midagi usub kuna keegi ütles on bullshit. inimene peab mõistma, mitte uskuma.
usk on teadmiste kogum. inimeste teadmised on erineval tasemel.

inimene on loll. oled sa dokror või teadlane- sa oled inimene. iq vb seal 160 kandis aga su mälu ja analüüsivõime on ikkagi algeline. sa võid midagi analüüsida aga sa kasutad selleks ikkagi oma aju, mis seab piirangud. isegi, kui me ületame end ja avastame midagi keerulist siis on see teadmine automaatselt loll, kuna meie aju on loll. Seega, kui me midagi mõistame, siis on see teadmine järelikult loll.

üldiselt asjad pole ühekülgsed. väga ei saa seisukohti võtta. võime phtesi sõnu kasutada aga räägime täiesti erinevatest asjadest(erinevad teadmised). ehk tõi see jutt natuke uusi vaatenurki. Üritasin faktivigu mitte teha ning mainisin vaid seda, mis on teaduslikult tõestatud. Kindlasti saab ka tähte närida.

Kui nüüd seriff tuleb ja +1 paneb siis see ei tähenda, et me samast asjast räägiksime. pole mõtet mingeid pooli valida vms. me räägime kõik erinevatest asjadest.

ranka
09.05.12, 00:34
ei jõudnud edasisi poste väga lugeda aga mingisugune habemega mehe metafoor on äärmiselt primitiivne lähenemine. Sama kummitustega. lastele paras seda jama rääkida.
Näitena tooks piibilst mingi lause. Madalaima arengutasemega inimene loeb piltlikult ja sõna-sõnalt seda tektsi. nagu muinasjuttu. Järgmine arusaajam vend juba veits näeb ridade vahelt. järgmine näeb igas lauses mitut metafoori ning tõeliselt arukas inimene saab aru, et jutt käib hoopis teistest teemadest.

Muidugi ega seda ei saa pahaks panna. ühiksond selline, mis oma arusaamadega veits ajale jalgu jäämas.

Mis puutub kristlusesse, siis neid tekste on sitaks ümber kirjutatud. üks helge pea leidis elufilosoofia, järgmine vend, kes ümber kirjutas ei saanud päris hästi aru aga kirjutas ümber nii, et teised saaksid. Muidugi kristlus neljandal sajadnil euroopat vallutas, siis läks see asi lappama. Teisitimõtlejad tembeldati nõidadeks- poodi, põletati. Raha muutus keskseks teemaks ning kõik muud elufilosoofiad tõlgendati valeks. Inimesi manipuleeritakse hirmuga ning räägitakse, et ela see elu reeglite järgi, et hiljem taevasse saada.. ülelask. lisaks piirab kristlus õnne, armastust. Valid ühe naise, siis ela lõpuni, isgei, kui vihkad. Muidu patt. See on ilmselgelt vale. sama seksuaalsete piirangutega. igasugused teoloogid jms täiendasid neid tekste vastavalt kohalikele vajadustele jne.

Budism on iseenesest suht huvitav teema. kunagi EKR 500a vms oli kusagil pärsias üks noor prints. eks see jutt ajaga muutunud aga ta nägi kui valesti kõik riigis oli. Tal oli mingi ravaline valtseja nimi aga hiljem peeti teda nö valgustatuks(tõlkes Buddha). Pole mingit jumalat, lihtsalt üks vend, kes nägi maailma ülihuvitavalt. Nt: sa pole see, kes sa olid või olema hakkad, vaid sa oled see, kes sa oled praegusel hetkel. Lihtsalt elufilosoofia. Edasi tulid talle õpilased, kes täisutasid tekste ning asi kandus edasi.

Kui kristlased mõütlevad, et "mida küll jeesus oleks teinud selles olukorras", siis budism on nagu seeme, millest alles kavab puu. See on lihtsalt filosoofia, mis areneb ilma reegliteta.

Sama peaks olema juutidega. See on elustiil. Sa ei pea käima sünagoogis vms.


Mis puutub teadusesse, siis ta on pisut tupikusse jäämas. Meil pole õrna aimu, kes on inimene või mis on elu. Me ei tea inimese füsioogiast suurt midagi. Arstiteadus on ikka väga algeline. Kui inimesel on tervisel midagi viga siis ravitakse tagajärge, mitte põhjust.
Sama ka tehnikaga. Sõidame sisepõlemismootoritega, mis on üleelmisest sajandist ja iPadis on viimne leitusi aastast 80, lihtsalt väiksemal ja võimsamal kujul.

Mis ufodesse puutub, siis matemaatiliselt on suht kindel et 100bil galaktikaga universiumis on veel elu. võimalusi äärmiselt palju. sama moodi, nagu meie hakkame tulevikus kosmost koloniseerima võib seda keegi teha juba praegu. who knows, ei välistaks. Lisaks paralleeluniversiumite hüpoteesid jms. haigelt keeruline teema.

mis puutub kummituse, roheliste mehikeste või habemega mehe juttu, siis see on lihtsalt labaselt loll. see on ilmselge ja olen teiega samal nõul- kuidas siin teisiti saabki.

Suure paugu teooria on küll teooria aga siiski me kõik koosneme energiast. kõik sai alguse energiast- paugust. tolmu/energia pilved koondusid tänu gravitatsioonile, mateeria kogumites tekkisid gravitatsiooni ning hõõrgumise tõttu termotuumareaktisoonid, tekkisid ained. meie sirgusime ainest. maast, mullast. täpsemalt mineraalidest, metallidest jms. See kõik on energia.

seega me ei koosne piltlikult võttes lihast või veest. Seikakapp pole otseselt puit. see on kõik tulnud energiast. sama moodi nagu on aine on ka tühjus, mis lubab sel ainel olla. nagu on heli on ka vaikus, mis laseb sel olla. Kõik on miski. iga meie keha rakk koosneb aatomitest. Need aatomid liiguvad 24/7.

Kui minna kesk-raamatukokku, siis vaimufilosoofia kohta on seal ikka omajagu kirjandust. Paljud mõtlejad nagu Jung või Freud on arvanud, et me pole pelgalt see keha, milles me oleme. Seal võib midagi veel olla.

Mis puutub slegeltnägijatesse jms, siis see on klounaad. sama moodi võiks gigantpoker vms minna telekasse ning olla pokkrispetsialist. samuti arvataks, et see pokker on debiilsus, kui selline esindaja võtta, kes seda teemat nii solgib.


ega ma ei tea ka vastuseid. keegi ei tea. kõigele polegi vastust. asjad pole õiged ega valed. asjad lihtsalt on. See, et keegi midagi usub kuna keegi ütles on bullshit. inimene peab mõistma, mitte uskuma.
usk on teadmiste kogum. inimeste teadmised on erineval tasemel.

inimene on loll. oled sa dokror või teadlane- sa oled inimene. iq vb seal 160 kandis aga su mälu ja analüüsivõime on ikkagi algeline. sa võid midagi analüüsida aga sa kasutad selleks ikkagi oma aju, mis seab piirangud. isegi, kui me ületame end ja avastame midagi keerulist siis on see teadmine automaatselt loll, kuna meie aju on loll. Seega, kui me midagi mõistame, siis on see teadmine järelikult loll.

üldiselt asjad pole ühekülgsed. väga ei saa seisukohti võtta. võime phtesi sõnu kasutada aga räägime täiesti erinevatest asjadest(erinevad teadmised). ehk tõi see jutt natuke uusi vaatenurki. Üritasin faktivigu mitte teha ning mainisin vaid seda, mis on teaduslikult tõestatud. Kindlasti saab ka tähte närida.

Kui nüüd seriff tuleb ja +1 paneb siis see ei tähenda, et me samast asjast räägiksime. pole mõtet mingeid pooli valida vms. me räägime kõik erinevatest asjadest.

väga hea tekst. mõtlesin juba googeldada seda, et äkki ikka ei kirjutanud oma peaga.

Tuul
09.05.12, 01:35
Mina usun päkapikkudesse,
hommikuti ikka olid kommid sussi sees, kuidas need muidu sinna said?? Ainuke seletus - päkapikud

Ja jõuluvana on ka olemas, ja pühadejänku värviliste munadega ja loch ness on raudselt olemas ning obama ja putin on mõlemad tulnukad.

Tarq666
09.05.12, 02:47
<<<<---- Ma juba ammu postitasin ja teie idikad ikka veel vaidlete :)

Proovin võimalikult lühidalt:

On algusetus ja lõpmatus. Selles eksisteerib absoluutselt kõik ja mitte midagi. Ainuke teadmine on, et keegi mitte midagi ei tea. Kõik on tõde ja vale. Inimesed elavad kõik omas maailmas ja neil kõigil on õigus ja nad kõik eksivad. Ja mul on õigus ja ma eksin, ning Sul on õigus ja Sa eksid. On kõik ja ei ole mitte midagi. Kõiges saab kahelda ja kõike saab ümber lükata.

Tean, et raske on aktsepteerida ebaloogilisust ja loogilisust, sest kõik me ümber on loogiline ja sama võrdväärselt ebaloogiline. Kui suudate leppida kõigega, kõiksusega, siis näete kõige mõtetust ja mõtekust. Mõistate miks ühed usuvad jumalat ja teised tulnukaid. Sest sa tead, et neil kõigil on algusetuses ja lõpmatuses õigus, ning nad kõik eksivad. Sa mõistad kõiki ja tunned kaasa teadmatuse käes vaevlejatele.

Sa oled ainuke, kes teab, et ta midagi ei tea. See teadmine annab Sulle jumala staatuse ja mitte kellegiks olemise staatuse. Kogu oma teadmatuse aktsepteerimine on väga raske ja võimalik, et isegi võimatu elada. Seega tuleb ennast petta. Mõelda välja teadmisi, luua endale maailm, luua kõik, mida sisemine teadvus laseb luua või omaks võtta.

Et oma teooriat tõestada, siis võib igaüks tuua välja ükskõik millise oma teadmise. Ja minu asi on see kahtluse alla panna ja ümber lükata küsimuste esitamisega. Kõik teadmised jõuavad lõpuks välja selleni, et teadmist pole.

ps: Loomulikult tekitaks see igavese vaidluse ja ka tõenäoliselt halvaks panu aga siiski oleks huvitav näha Teie vastukaja :)

minbetmillionaire
09.05.12, 03:03
foorumi täitsa oma alan watts :)

hea jutt

kjmrc
09.05.12, 07:37
Isildur1 juba laamendab PLO 50/100's .. Ühes lauas +4bi :D

VisaHing
09.05.12, 07:56
Isildur1 juba laamendab PLO 50/100's .. Ühes lauas +4bi :D

See vend ka ei puhka :D.

Rage
09.05.12, 08:02
paranormaalne nähtus?

ei saa öelda paranormaalne, sest selles sündmuses ei ole tuvastatud midagi ebaloomulikku, lihtsalt andmeid on liiga vähe.

redddman10
09.05.12, 09:26
religiooniga tuli üks George carlini stand up meelde kohe http://www.youtube.com/watch?v=y_s73rBBJcc&feature=related
esimesed kaks minutit just:)

pikk28
09.05.12, 10:53
foorumis ikka leidub haigelt sorava ja huvitava tekstiga vendi. keep it up Con ja CO!

Codecci
09.05.12, 10:53
liiga metaks kisub

vapsik
09.05.12, 11:34
foorumis ikka leidub haigelt sorava ja huvitava tekstiga vendi. keep it up Con ja CO!

Leveldavad IMO.

con
09.05.12, 11:40
väga hea tekst. mõtlesin juba googeldada seda, et äkki ikka ei kirjutanud oma peaga.

tänud. vahel õhtuti väsinuna tuleb selline tungiv soov filosoofilisematel teemadel rääkida. pärast väljaütlemist saab pea täesti puhtaks. ega irl sellistel teemadel väga võimalust arutada ka pole. väheseid huvitab ja jutt jääb seisma, kui enda seisukohtade külge klammerdutakse.
reaalselt on asjad nagu nad on. iga asi on. need seisukohad on meie aju poolt tõlgendatud vaatenurgad, mitte asja ainsuse või olemuse mõistmine. Meil kõigil võib olla õigus ning samas me kõik eksime alati. mu meelest pole mõtet võtta üldse isiklikult. teadmised pole indiviidi omand või karakter, mille juurde ta peab jääma. seisukohad/informatsioon on pidevas muutumises.
Ma küsin pidevalt vb lolle küsimusi kuna lihtsalt uudishimu suur ning see on väga tore, kui keegi lükkab mõne mu valearusaama ümber. saan ise ka targemaks.
Õppida saab läbi vigade. Kõik on trial and error. Selleks, et areneda ongi vaja astuda tundmatusse. Ilma eksimata ei saa olla protsessi.
Öeldakse ka seda, et tark kuulab rohkem, kui räägib. Korjab informatsiooni, mitte ei jää igavesti oma seisukohtade juurde. Areneb, mitte ei stagnatiseeru.

mis puutub teadmistesse, siis ma olen viimase üheksa kuuga ehk ca 70 raamatut lugenud. väga rohkem ei jõua ilma, et ülejäänud elu ei kannataks. vb järgmise 40 aastaga suudaks ma lugeda ca 5k raamatut. See on väga haige tempoga.
Maailma suurimas raamatukogus on 33 000 000 väljaannet. See on ainult üks raamatukogu miljonitest. Inimese elutöö on täiesti olematu osake olemasoleva informatsiooni juures. ning meie informatsioon on valdavalt ainult füüsilise tsandi kohta. energiatest/gravitatsioonist, lõpmatust universiumist ei tea me endiselt praktiliselt mitte midagi. tehnikat kasutame oma 200 000 aastasest arengust alles viimased 100 aastat.
Teadlane võib terve elu spetsialiseeruda mingil kitsal teemal nagu inimese evolutsioonipsühholoogia vms ning see on lihtsalt imepisike osake millegist, mis on mingist järgmisest asjast olematu osake. Ta ei suuda oma elu jooksul isegi sel imepisikesel millegi haru-harul jõuda mingisuguse sügavama tõeni. Vb jõuab elutööna 10(kümme) järgmist raamatut kirjutada.

eks see elu on ikka paras uni. ärkad, elad 25 000 päeva ja sured.

Mis puutub sellesse, kuidas kristlus lubab midagi tulevikus siis see on illusioon. asi on selles, et käega katsutav on ainult olevik. Sul oli olevik kas minevikus, või ta tuleb tulevikus aga reaalselt on olemas vaid olevik. see tõeline elu ongi vaid praegune hetk. See pragune hetk, koht, kus sa oled. midagi muud peale oleviku ei eksisteeri- nad olid või tulevad aga olevikust vaadatuna on nad mõlemad vaid illusioonid- esimene põhineb mälul ja viimane on fantaasia.
Seega kulutada kogu oma olevik(elu) ehk ainuke asi, mis sul antud on mingisuguste reeglite järgmistele, et mingis tulevikuillusioonis õnnistatud olla on pisut sürr. elada tuleb siin ja prageu, sel hetkel- olevikus.

eks selleks, et hästi elada tuleb teha ka asju, mis ei meeldi jms. päris pilve peal ei saa ka elada. Eesmärk pühitseb abinõu.

pole üldse mõtet piltlikult ja sõna-sõnalt võtta asju. teemad on oluliselt sügavamad. Sügavamad, kui me mõista suudaksimegi.

mis puutub veel kristlusesse, siis paljud ütlevad umbes, et "mul oli selline tuttav, kes oli põhja käinud jne aga siis sai ristiinimeseks". See, et inimene leidis piiblist, et tuleb olla siiras, abivalmis ning hoida häöid suhteid jms on universaalsed tõed või elementaarne loogika õnne leidmiseks. See ei kuulu piiblile. kõik need usuraamatud sisaldavad seda puhast teadmist, mis pole kellegi oma. Neis on lihtsalt muuhulgas erineval määral inimese poolt välja mõeldud saasta värvipotti segatud.


Üldiselt väga sellist faktilist stuffi lugeda ei soovita kellegil. paar a tagasi lugesin palju aga neil dokk filmidel ja faktiteadmistel pole väga elulist väärtust. mu meelest pole ka ehk kõige parem aine mida ülikoolis õppida nt ajalugu. õpid teadmisi/fakte, mida ei saa väga rakendada. Sama paljude sarnaste asjadega. Pelgalt teadmised pole jõud. Realiseeritavad ehk rakendatavad teadmised on. Tuleb hoolikalt valida, kuhu oma elunatukesega sukelduda.

Inimeste ajud on nagu cd-toorikud. kirjuta peale mida tahad. ühele ütled, et kõik peale islami on kurjus ja teisele ühiskonnale õpetad, et piibel on debiilikute muinasjutt. 80a tagasi natsi saksamaal usuti, et nad on kõigist parem aaria rass. 50-70mil inimest hukkus. See on lihtsalt kohutav, kui labaselt loll(töödeldav) võib inimene olla. Reaalselt oleme me toorikutena kõik suht ühesugused. Meil on sees mingisugune vaim vm mis hoiab meid elus ja aju, mis aitab meil ellu jääda. Sinna ajule kirjuta peale mida tahad. see pole midagi tõelist. see on ajude poolt toodetud software.
seega kui jätta välja meie egod(identiteedid), siis oleme me kõik tegelikult ühesugsed ja võrdsed.


varsti saab kripelduse välja:D sellist idamaist filosoofiat ja lihtsalt teadusi lugedes tekib mingi tervik. visioon maailmast, seosed. Lihsalt panen juhtumisi mingi pildi kokku või näen midagi kuidagi. tõele ei pretendeeri aga tore on vahel neid kusagil väljendada.

/Tarq kunagi nägin seda posti. tundus midagi, milleni ma suudaks ei kunagi ise jõuda. liiga sügav, et analüüsida. lahe, et tänaseks juba piut kraabin seda pindmist kihti. Sellised asjad polegi midagi, mida inimene mõistaks. Sama teema, nagu püüd leida lõpmatus. Kolm viimaste sajandite tugevaimat matemaatikut tahtsid selleni arve analüüsides ja järge ajades jõuda ja läksid hulluks. Kõik pole analüüsitav või mõistetav meie ajule.