PDA

View Full Version : ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?



metsiq
02.05.12, 08:43
BTN 8 käe peale 25/25 3B 33
UTG 10 käe peale 50/40

PokerStars - $0.10 NL (6 max) ZOOM - Holdem - 6 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

BTN: $22.16
SB: $9.77
BB: $9.34
UTG: $19.88
Hero (MP): $18.35
CO: $12.55

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has T:diamond: T:spade:

UTG raises to $0.25, Hero calls $0.25, fold, BTN calls $0.25, fold, fold

Flop: ($0.90, 3 players) 8:spade: T:heart: 3:diamond:
UTG checks, Hero bets $0.45, BTN calls $0.45, fold

Turn: ($1.80, 2 players) J:diamond:
Hero bets $1.05, BTN calls $1.05

River: ($3.90, 2 players) 7:diamond:
Hero checks, BTN bets $5.00

Mrt1989
02.05.12, 09:45
pre call on fine , flopil paneks rohkem 0.75 nt , turnil kuskil 1.75. Riveri kaart on suht okse ikka , pigem betiks 1/2 poti riveril ja foldiks raisele ? Kui checkisid siis pigem foldiks arvestades kui vähe raha me sisse pannud oleme vs tema overbet river.

absoluutselt
02.05.12, 11:52
miks pre call fine on? pmst kui sa lihtsalt callid pre siis mis on su eesmärk? setmineda ja foldida overitega flopile?. 2,5bb kisendab nõrkuse järgi utgst. seda enam et on üsna kindel, et ka bu/või blindid flativad selle, või üdlse squizivad. miks mängida vabatahtlikult TTd mitme vastase vastu? kindel isolation tuleks siin fishile teha. Sealt su probleemid hakkasidki.

kui sa oleks pre 3betinud ja pannud 2/3 flop, turn ja river siis sa poleks seda handi siia postitanud, ehk siis betsizing tuleb korda teha..

leits
02.05.12, 12:43
miks pre call fine on? pmst kui sa lihtsalt callid pre siis mis on su eesmärk? setmineda ja foldida overitega flopile?. 2,5bb kisendab nõrkuse järgi utgst. seda enam et on üsna kindel, et ka bu/või blindid flativad selle, või üdlse squizivad. miks mängida vabatahtlikult TTd mitme vastase vastu? kindel isolation tuleks siin fishile teha. Sealt su probleemid hakkasidki.

kui sa oleks pre 3betinud ja pannud 2/3 flop, turn ja river siis sa poleks seda handi siia postitanud, ehk siis betsizing tuleb korda teha..

not rly .. ma ei paneks ever utg raisele TTga pf otsa ..
beti lihtsalt floppi ja turni rohkem ..

absoluutselt
02.05.12, 13:14
not rly .. ma ei paneks ever utg raisele TTga pf otsa ..
beti lihtsalt floppi ja turni rohkem ..

srsly?

nl10, zoom etc.... isegi avg tag avab utgst nl10 JT KQ KJ jne...

aga ok, igaüks pelab omamoodi

ristijeesus
02.05.12, 13:20
isegi avg tag avab utgst nl10 JT KQ KJ jne...

Ja mis siis sellest?

absoluutselt
02.05.12, 13:28
Ja mis siis sellest?

miks mitte poti ehitada nõrgema handi vastu? kui foldib saad raha + blindid endale. kas ma olen selle mängu eesmärgist valesti aru saanud?

donkament
02.05.12, 14:10
miks mitte poti ehitada nõrgema handi vastu? kui foldib saad raha + blindid endale. kas ma olen selle mängu eesmärgist valesti aru saanud?
Järelikult oled valesti aru saanud.

3bettides ta foldib kõik nõrgemad käed ja jätkab tugevamatega/flippidega. Milleks luua endale selliseid olukordi?


Kui checkisid siis pigem foldiks arvestades kui vähe raha me sisse pannud oleme
See palju raha me potti pannud oleme, on täiesti ebaoluline. Oluline on meie käigu EV. Kui donk openshoveb 100bb ja meil on AK bb peal, kas me siis foldime, kuna meil on pangas ju ainult blind ja call on osa tema range vastu -EV? "Me oleme potti vähe investeerinud" on vale mõtteviis, mis viib tihtipeale liiga n.ö "safelt mängimiseni" ja close spottides value kaotamiseni.

As played, bet flop suuremana, bet turn suuremana ja b/f river poole poti kanti.

absoluutselt
02.05.12, 14:18
Järelikult oled valesti aru saanud.

3bettides ta foldib kõik nõrgemad käed ja jätkab tugevamatega/flippidega. Milleks luua endale selliseid olukordi?


Teoreetiliselt õige.

Kus tõmmata sinu jutu järgi piir? Kas JJ smoothcallid? Sellistes panustes ei ole mõtet üle mõelda, kui sul on hand, siis beti, raise ja shove, kui ei, siis fold. Enamus Micro n00be ei foldi sinu late pos raise peale oma handi, kui nad juba mingid sendid on investeerinud.

absoluutselt
02.05.12, 14:33
Ehk siis nüüd kogu pokkeriprodes foorum leiab, et õigem on lihtsalt callida late pos TT. Ja ma olen aetud segadusse, kui mu databaseis on TT üks enim teenivaid hande. Mida ma siis edasi teen :D

metsiq
02.05.12, 14:52
Ma ise mõtlen, et fishi UTG vastu Raise TT ( ma paneks fishi UTG rangeks -20% vb.) ja minu järel ei tule suvalised käed ka kaasa siis, kui olen isoleerinud. Jään vähemal 1vs1 ja oskan mingi range määrata . Kui ta reraiseb mind siis võin rahulikult foldida, kui callib, tuleks flop ja turn rohkem bettida sellel boardil ja kui on saabas river siis kas check fold või bet fold. Ise valisin check fold selles olukorras.

Mrt1989
02.05.12, 15:03
donkament: Ma rääkisin hero poolt välja toodud käest ,mitte suures plaanis. Antud juhul väga ei kisu riveri overbetti callima.

donkament
02.05.12, 15:08
Kus tõmmata sinu jutu järgi piir? Kas JJ smoothcallid?
see, millega ma callin/3betin sõltub laua dünaamikast ja mängijatest. Pole olemas kindlat vastust sellele küsimusele.

Mis plaan on 4bet saades?

Random UTG-d ma tõesti ei 3betiks TT-ga pea 180BB deep effective stackidega. Ma ei tahaks selliste stackidega 3bet potis TT-ga postflop tugevama range vastu mängida. See et "Enamus Micro n00be ei foldi sinu late pos raise peale oma handi, kui nad juba mingid sendid on investeerinud." on täiesti vale argument antud olukorras IMO, sest meil puudub info vastase kohta. Me ei saa teda donkiks sildistada. 10 käe kohta 50/40 ei ütle meile midagi, eriti ZOOMis. Ta võib lihtsalt paar korda olla oma btn-i raisenud. Kui puudub täpne info mängija kohta, siis on kõige rohkem +EV käsitleda teda kui tüüpilist regular TAG-i, kelle sarnaseid võib sel limiidil kõige rohkem leida.

Kuigi ma ise olen ka kasutanud tihti sõna "enamus" sellistes olukordades, siis olen üritanud selle kasutamist vältida, kuna tegemist on kõige lihtsama demagoogilise argumendiga oma seisukohtade kaitseks. Võin vastuargumendina oma kogemustest lähtuvalt esitada, et micro regularid on enamuses üsna aldid 3bettidele foldima ning ei tee metagame, seega ma pigem 3betiks neid polariseeritud rangega, millega on lihtsam otsuseid teha, kui 4beti saame ning jätaks 3bet-rangest välja käed, millel on suur postflop value, kuid mis ei mängi hästi 3betted ja 4betted pottides standard regulari vastu.

absoluutselt
02.05.12, 15:35
see, millega ma callin/3betin sõltub laua dünaamikast ja mängijatest. Pole olemas kindlat vastust sellele küsimusele.

Mis plaan on 4bet saades?

Random UTG-d ma tõesti ei 3betiks TT-ga pea 180BB deep effective stackidega. Ma ei tahaks selliste stackidega 3bet potis TT-ga postflop tugevama range vastu mängida. See et "Enamus Micro n00be ei foldi sinu late pos raise peale oma handi, kui nad juba mingid sendid on investeerinud." on täiesti vale argument antud olukorras IMO, sest meil puudub info vastase kohta. Me ei saa teda donkiks sildistada. 10 käe kohta 50/40 ei ütle meile midagi, eriti ZOOMis. Ta võib lihtsalt paar korda olla oma btn-i raisenud. Kui puudub täpne info mängija kohta, siis on kõige rohkem +EV käsitleda teda kui tüüpilist regular TAG-i, kelle sarnaseid võib sel limiidil kõige rohkem leida.

Kuigi ma ise olen ka kasutanud tihti sõna "enamus" sellistes olukordades, siis olen üritanud selle kasutamist vältida, kuna tegemist on kõige lihtsama demagoogilise argumendiga oma seisukohtade kaitseks. Võin vastuargumendina oma kogemustest lähtuvalt esitada, et micro regularid on enamuses üsna aldid 3bettidele foldima ning ei tee metagame, seega ma pigem 3betiks neid polariseeritud rangega, millega on lihtsam otsuseid teha, kui 4beti saame ning jätaks 3bet-rangest välja käed, millel on suur postflop value, kuid mis ei mängi hästi 3betted ja 4betted pottides standard regulari vastu.

su jutt on väga ilus, ilmekas ja ilusti kirjutatud, ma saan aru sellest ja ma täielikult nõustun sellega, kuni meil vastase vastu mingitki muud informatsiooni pole, peale random utg

see on umbes nagu sama, et siin foorumist (olen mitmes kohas lugenud) öeldakse, et standard on bettida 3bet potis cbetiks 1/2 pot'ist.

HerrJanks
02.05.12, 15:41
kui sa oleks pre 3betinud ja pannud 2/3 flop, turn ja river siis sa poleks seda handi siia postitanud, ehk siis betsizing tuleb korda teha..

Seriously? c-betid 3bet potis 2/3 sizinguga? Ka missed AJo'd T 3 2 raindbow boardil?

absoluutselt
02.05.12, 16:35
Ei, kindlasti mitte, ma räägin hetkel valuebettimisest ikka. Ma ei ole vähemalt kordagi näinud siiamaani isegi olukorda, kus ma kahtlustaks, et keegi adjustib..

ja kurat ma mõtlesin, mis ma nüüd öelda tahtsin, et ma mõistan et donkamendi ja teiste teooria on õige matemaatiliselt jms, aga ma lihtsalt tahtsin öelda, et ma usun tt olukorda annab teistmoodi ka väga tõhusalt mängida. aga muidugi peaks ikka hoidma fookuse sellel, et kuidas kõige tõhusam on vms, loodan et kasvõi mingit pidi vähemalt arutelu tõmbab trafficut ligi, lol :P

rollkopter
02.05.12, 23:10
imo on väga okei mängu mixida ja TT seal 3-bettida ja isoda
4-beti peale foldiks siis
flat call on ka normaalne aga 3-betiga saab rohkem infot
mis härrad arvavad kui low kaardid laual siis maksame villasele kõik tänavad oma overpaariga kinni või millal foldima peaks?

kui flopis on isegi 1 over mis on üsna tõenäoline oleme ikka tundmatul maal kui vastane otsustab barreldada

selline nii ja naa spot 99-JJ kuuluvad trouble handide hulka ja saab erinevalt neid mängida


tuletan veel meelde ka et see on NL10 kus 90 % inimestest tegelikult ei tea mida nad teevad