PDA

View Full Version : Actionpoker Badbeat payback



Provoker
29.03.09, 20:56
Tegemist siis kampaaniaga mis kestab 8 aprillini. Mõte on lihtne, kui kaotad J high flushi või parema käega, saad sõltuvalt limiidist 10-50$.
http://www.actionpoker.com/promotions/index.php?action=fullnews&id=258
PS. LUGEGE TINGIMUSED LÄBI

ranka
29.03.09, 23:14
Kas sa oskad natukene infot anda võrgust? Kui kaua on võrk ekisteerinud, palju mängijaid, oled teinud cashoute ja deposiite, on olnud probleeme?

Vastasel juhul panen selle teema lukku, kuna mulle tundub tegu olevat tundmatu võrguga ja ei tahaks läbi oma foorumi tundmatusse koobastesse mängijaid saata.

Provoker
30.03.09, 08:42
Nu natuke isegi oskan.
Tegemist siis Action Poker Networki kuuluva pokkerisaidiga. Võrgus on veel lehed nagu Tiger Gaming, Superior Poker, Island Poker jne. 2006 ostis selle võrgu endale Norra kompanii Playsafe Holdings. Mängijad on enamasti euroopast. Laudade puhul on tavaline lugu: madalatel limiitidel leiab tegevust kõrgemal on asi hõredam. Üldiselt mängutase on nõrk (kui ma seal mängisin oma olematute teadmistega õnnestus mul üsna kaua NL25 vastu pidada). Võrk ise on ameeriklastele avatud, kuid hetkel ei tea kas on mingid komplikatsioone. Väljamakset ise ei ole sealt küsinud aga tingimustes on kirjas, et tuleb ise teha real money deposit ning 30 päeva jooksul koguda 300 punkti mis ei ole raske ülesanne NL25 istudes. Hetkel trackereid ei toeta. Ise hakkasin seal mängima No-deposit boonusega mille sain hetkel nimetamatta veebilehelt. Googeldades saab kindlasti kätte kui oma raha ei taha sisse panna. (kui bossid lubavad võin ka reflingi panna)

Valts
08.04.09, 11:42
Eelmisel kevadel ja suvel oli küll enamus mängijaid Kanadast, sest võrku kuulub ka mingi Kanada oma pokkerisait. Tase ülifishine, mängisin NL50-NL200, üle nelja laua mängida ei kannata, sest cashis on reaction time ~10 sekundit. Turniiridel on 40+ sekundit. Nädalalõputurniir oli 10k guarantee ning väga kehva tasemega, overlayd vist ei olnud. Deposiidi tegin moneybookersist ning see laekus sekundiga. Cashout toimis ka korrektselt 36 tunni jooksul.

leho57
10.04.09, 10:17
kas ma sain õigesti aru, et cashouti muidu teha ei saa kui 300 punkti täis?

Provoker
10.04.09, 19:39
Pead ise tegema depoka ja 30 päevaga kogua vähemalt 300 punkti. Kummaline klausel aga nii ta on, Samas peaks suht lihtne olema selle punktisumma kogumine.