PDA

View Full Version : 10,000 dollari kihlvedu



oskar
30.03.09, 02:42
Tere - esimene post!

Pakun ühte põnevat kihlvedu, et grindimist lõbusaks teha
Plaan on 1000$ algbankroll 20 päevaga 10,000$ grindida ehk siis 9000$ kasumit ilma rakebackita jms.
Alustan siis 1000$ briga ja mängin kuni 12$ mitme laua sngsid.
Reeglid:
* Algbankroll 1000$, re-buyd ei ole. :)
* 20 päevaga pean bankrolli 10,000$ peale saama.
* Mängin kuni 12$ kas 45, 90 või 180 mehe sngsid.
* Action 1:3 ehk siis minu 10$ võrdub sinult 30$.
* Beti on nõus vahendama Imre.
* Ülevaate annan igapäevaselt oma blogis.
* Action cap 1500$.
* Live webcam tuleb ka mängu ajal.

jahvataja.blogspot.com ja oskar322 starsis.

jään ootama...

kivisaba
30.03.09, 09:48
3-1 on -EV oddsid imo

RudiTurbo
30.03.09, 11:37
Failid, aga mina ei ole panustaja :D

Tarmonator
30.03.09, 11:50
no sinu seniste tulemuste põhjal (1$ per turka) pead sa mängima 9000 turniiri. see on 450 turniiri päevas, iga päev.

edu...aga selliste oddsidega ikkagi ei panusta.
kui sina pakud kihlvedu, siis sa peaks selle ikkagi kuidagi võimalikule kliendile atraktiivseks tegema.
jah ma tean, et sellised kihlveod on suht popid praegu ja 2+2 foorum kubiseb neist, aga ma ei panustaks ühelegi neist selliste odds'ga

oskar
30.03.09, 11:55
mul pole mõtet väiksemaid oddse anda kuna ma ei saa võrrelda ennast 2+2 sakslasega kes laseb 50 lauda korraga, ma ei oska niimoodi sellest ka oddsid...

lebovend
30.03.09, 11:58
Mina ei saa nahhui aru, mida te kommenteerite, kui teil pole mingit
asja selles projektis ja ei beti?

Laseme kõigil 600l foorumiliikmel siia postitada: "Mina ei beti su vastu, aga sa failid."?

Come on, inimesed.

Tarmonator
30.03.09, 12:35
ja sinu post oli "nahhui" väga mõtekas.
vaiksemalt härra

oskar
30.03.09, 12:37
kõigil on õigus oma arvamusele, kes tahab see betib - mis me ikka vaidleme :-\

RudiTurbo
30.03.09, 12:43
Mina ei saa nahhui aru, mida te kommenteerite, kui teil pole mingit
asja selles projektis ja ei beti?

Laseme kõigil 600l foorumiliikmel siia postitada: "Mina ei beti su vastu, aga sa failid."?

Come on, inimesed.


Nii, kõik, aitab Härra! Edaspidi lauas kohtume, 3Betin Sul junni jahedaks :D

EDIT: Tegelikult isegi panustaxin mõned dollarikesed, aga nende oddsidega küll isu ei teki

uudistaja
30.03.09, 13:36
Easy monies ;D

Mina olen huvitatud. Panustaksin 150$

Tigrano
30.03.09, 14:13
Mul ei ole kunagi vaba raha ;D Kindlasti kerge ei saa olema 10k täis teha, aga projekt ise on juba põnev ja selline kihlvedu kindlasti paneb endast kõik 101% andma.

Edu ja jälgin huviga kindlasti projekti käiku.

kapiuksehing
30.03.09, 14:15
3-1 on -EV oddsid imo
kui võimalik, palun tuua su arvutuskäik, et miks -EV

kivisaba
30.03.09, 14:54
naiss tegid kohe konto foorumisse et mulle ära panna
ei meeldi oddsid ja raha vahele ei paneks sellistega ja vot kuna odds juba jab tilti siis mängin pokkeri lauas sitemat mängu ja ongi -Ev oddsid said aru ?

uudistaja
30.03.09, 15:48
oddsidest raakides. Harra kivisaba, ma olen suht kindel, et sa ei teeks 20 paevaga isegi mitte 1000$ kasumit samu mange mangides. Ma usun, et 1:1 oddsidega oleks ma n6us sinuga isegi selle peale kihla vedama!

ranka
30.03.09, 15:53
Kes on vahendaja? Kui sa ei leia usaldusväärset vahendajat siit foorumist või muud tuntud pokkerimängijat Eesti pokkerimaastikul, siis läheb teema lukku.

uudistaja
30.03.09, 15:55
take it easy Ranka. vahendajaks on kas LenC v6i Imre Leibold isiklikult.

Peace

ranka
30.03.09, 15:57
take it easy Ranka. vahendajaks on kas LenC v6i Imre Leibold isiklikult.

Peace


Oh shit, ei näinudkki seda algpostituses.

My bad, ignore my comment.

ranka
30.03.09, 16:01
Ja ma võtan $450 ehk teisisõnu - kui sa kaotad, maksad mulle $150, kui võidad saad mult $450.

kilu6
30.03.09, 16:02
Webcam ikka tuleb või? ;D

Muidu võtad endale boku mängima sinna vms ;)

oskar
30.03.09, 16:07
Rahva tungival soovil pean kasutama livewebcami, kohe kui koju jõuan siis testin ...

ranka
30.03.09, 16:08
Rahva tungival soovil pean kasutama livewebcami, kohe kui koju jõuan siis testin ...


Cool ja pane mu bet ka kindlalt kirja ja kas saaks nimekirja, et kes ja kuipalju bettinud ja palju vabu slotte?

oskar
30.03.09, 16:31
http://jahvataja.blogspot.com/ siin on algne nimekiri olemas, kohe kui saan imrelt aliase võite raha kanda.

ranka
30.03.09, 16:34
$1100 eest bette veel puudu?

alaska
30.03.09, 16:37
Mind kiirelt kirja 150$ kahjuks ainult sinu 50$ vastu. Easy money.... ;D

oskar
30.03.09, 16:59
Ma arvan, et saan 4.5 kokku isegi kuna kõige toredamad gämblerid pole veel ärganud ;D

ESTPatrick
30.03.09, 17:05
150

oskar
30.03.09, 17:31
Kõikidel osalejatel palun raha kanda Imre pokerstarsi kontole alias imre

ranka
30.03.09, 17:34
Kõikidel osalejatel palun raha kanda Imre pokerstarsi kontole alias imre


Tehtud ja teen selle teema stickiks.

kivisaba
30.03.09, 17:57
oddsidest raakides. Harra kivisaba, ma olen suht kindel, et sa ei teeks 20 paevaga isegi mitte 1000$ kasumit samu mange mangides. Ma usun, et 1:1 oddsidega oleks ma n6us sinuga isegi selle peale kihla vedama!


kaua see väljakutse jõus on ?

Svenza
30.03.09, 19:14
Kui peaksidki võitma, siis on respect igatahes. Mina igatahes sellist challenge´it ei julgeks teha. Mingi 5K$ oleks isegi reaalne lõpetada, tingimusel et ilus upswing on ka. GL igatahes. 450 panin ära su vastu :)

Tigrano
30.03.09, 19:18
Julge ettevõtmine kindlasti ;D

Edu veelkord.

alaska
30.03.09, 19:53
Panin 150$ teele. Kui sa sellega tõesti hakkama saad, siis on see väike hind. Parem kindlasti jälgida, kui TV-d.

leits
30.03.09, 21:41
Mis moodi sa garanteerid et sa suudad selle klotsi ka tagasi maksta, mis su vatsu pannakse?
sest anna andeks ma pole su nime mitte kuskil ennem kohanud, siit ka sellien vb "ärritav" küsimus

ranka
30.03.09, 21:50
Mis moodi sa garanteerid et sa suudad selle klotsi ka tagasi maksta, mis su vatsu pannakse?
sest anna andeks ma pole su nime mitte kuskil ennem kohanud, siit ka sellien vb "ärritav" küsimus


No asi toimib läbi vahendaja. Kui panustajad on kandnud näiteks $3000 vahendaja kontole, siis ta peab kandma $1000 vahendaja kontole. Mille peale vahendaja kinnitab, et raha asjad on korras ja seega bet läheb tööle.

Svenza
30.03.09, 22:58
Mis moodi sa garanteerid et sa suudad selle klotsi ka tagasi maksta, mis su vatsu pannakse?
sest anna andeks ma pole su nime mitte kuskil ennem kohanud, siit ka sellien vb "ärritav" küsimus

No plaanis nigu oligi, et ta kavatseb ju võita... Ja siis kasseerib meie käest veel ekstra 4,5K $ Pole paha , onju

ranka
31.03.09, 00:29
Kuna enam oddse muuta ei saa, rhaad kantud siis ma ise arvaks, et oskari õnnestumis% on väiksem, kui 10%. Arvaks, et see on sinna maximaalselt 1-2% juurde, mitte rohkem.

Tisko
31.03.09, 01:39
oskar, mis hetkel projekt käivitub? ses mõttes, et on mainitud ainult kestvus, kuid pole kirjas alguskuupäeva ega kindlat tingimust, et ootad, kuni su maksimum täis betitakse...

lenC
31.03.09, 01:42
oskar, mis hetkel projekt käivitub? ses mõttes, et on mainitud ainult kestvus, kuid pole kirjas alguskuupäeva ega kindlat tingimust, et ootad, kuni su maksimum täis betitakse...

Praktiliselt kohe siis, kui $4,5k eest on actionit võetud. Ta ise arvas, et võib juba homme õhtul alustada :D

Romeo
31.03.09, 13:16
Kui tuleb webcam siis ma võtan niipalju actionit against kui sa annad.

lebovend
31.03.09, 13:18
Bettimine on vist juba lõppenud, max vastupanus kokku saadud.

Svenza
31.03.09, 17:08
Kui tuleb webcam siis ma võtan niipalju actionit against kui sa annad.



Irwwwwwwwwwwwwwwww, Romm, ahnus lööb välja :)
PN-is tundis keegi veel huvi vbl panustada Oskari poolt, aga ma pole selles nii väga kindel. Igatahes kõik osakud on välja müüdud hetkel jah. Võid veel mingit private deali pakkuda.

ranka
31.03.09, 17:31
Kardan, et oskari poolt bettijaid eriti ei leidu.

lebovend
31.03.09, 17:48
Ma tegelikult sooviks isegi põnevuse hoidmiseks panna minbeti ehk $30.

Kas ikka saab tema poolt panustada?
Kas ma saaks siis Oskari võidu puhul $90?
Mis ma tegema peaks? :p

ranka
31.03.09, 17:59
Ma tegelikult sooviks isegi põnevuse hoidmiseks panna minbeti ehk $30.

Kas ikka saab tema poolt panustada?
Kas ma saaks siis Oskari võidu puhul $90?
Mis ma tegema peaks? :p


Sa pead tegema side-beti ehk sa pead pakkuma oddse: sinu $30 oskari poolt, teise venna $90 oskari vastu. Kui keegi nõustub, siis pead ise vahendaja otsima jne.

QKulgur
31.03.09, 18:38
Kuna enam oddse muuta ei saa, rhaad kantud siis ma ise arvaks, et oskari õnnestumis% on väiksem, kui 10%. Arvaks, et see on sinna maximaalselt 1-2% juurde, mitte rohkem.


miks nii arvad?

timukasr
31.03.09, 18:45
Lol, minu arvamus on, et see vend feilib sajaga (kui just pole mingit tegurit mida tema teab ja meie ei tea).

hotcocacola
31.03.09, 19:22
minu arvamus on see, et Oskar failib suht mõnusalt ja kaotab beti.
Aga huvitav on see, et järjekordselt lööb välja ütlus- Eestlase parim toit on teine eestlane, ehk siis ollakse maru kade, et keegi üritab seda teha, failib jne. Kui Boku87 üritas taolist üritust, siis oli ka mingi hulk ütlejaid, et:"kutt failib jne" panid sidebetid. Aga enamus ei vingunud reeglite üle jne. Selle üritusega on mingi pidev hala ja kammajaa.

Mina pole kade, kui ta tõesti teeb selle 9000$ ära, siis respect minu poolt, tegemist ikkagi väga kõva saavutusega. Aga ma ei taha uskuda, et ta õnnestub, sest ta peaks "lammutama" sama hullult nagu tema hetkene sharkscopi graafik- INSANE, väga insane!!!!!!!!!

Äkki keegi tahab võtta minu sidebeti- koefiks pakun 5.0. Ehk, minu panus oleks väike - 10$ ja kui OSKAR TEEB ÄRA, ehk peale 20ndat grindimispäeva teeb enda bankrolli 10 000$-le, siis saan mina 50$, kui ei, siis kaotan 10$.
Miks nii kõrge koef? Kui ei meeldi, siis ära võta diili vastu.
Minu tingimused on siin, kes huvitatud, kirjuta vms :P

ehk siis, arvan, et ta failib, kuid noh, samas loodan, et Ta saab selle erakordse saavutusega hakkama;)
edu!

leits
31.03.09, 20:13
pakume midgai põnevat ka? ala kui ära ei tee l2hed paljalt ujulasse ujuma vms :D? raha ei motiveeri:D

Svenza
31.03.09, 20:26
pakume midgai põnevat ka? ala kui ära ei tee l2hed paljalt ujulasse ujuma vms :D? raha ei motiveeri:D

sealt visatakse välja :D
Parem lase palja kellaga mööda raekoja platsi ringi seni kuni miilits su kinni võtab. Iga minut palja kellaga on 10$ :)

ranka
31.03.09, 20:47
miks nii arvad?


Sest ta pole lifetime niipalju pappi tienud, kui ta tahab teha 20 päevaga ja ta sharkscope graafik on ilmselge upswing. Seega peab ta mängima väga palju, teenima rohkem, kui lifetime - minu arvates väga-väga unreal. Ma ei suudaks isegi kuuga teenida näiteks 30% oma teeninud lifetime profitist, mitte mingi valemiga :(

Kavalam osa on siis, kui ta on mujal vahepeal grindinud või siis kasutanud muud screen-name, siis mu argumendid on valed.

ranka
31.03.09, 20:52
minu arvamus on see, et Oskar failib suht mõnusalt ja kaotab beti.
Aga huvitav on see, et järjekordselt lööb välja ütlus- Eestlase parim toit on teine eestlane, ehk siis ollakse maru kade, et keegi üritab seda teha, failib jne. Kui Boku87 üritas taolist üritust, siis oli ka mingi hulk ütlejaid, et:"kutt failib jne" panid sidebetid. Aga enamus ei vingunud reeglite üle jne. Selle üritusega on mingi pidev hala ja kammajaa.

Mina pole kade, kui ta tõesti teeb selle 9000$ ära, siis respect minu poolt, tegemist ikkagi väga kõva saavutusega. Aga ma ei taha uskuda, et ta õnnestub, sest ta peaks "lammutama" sama hullult nagu tema hetkene sharkscopi graafik- INSANE, väga insane!!!!!!!!!
...


Tahaks vastu vaielda, sest ma tõesti ei tea boku diili aga kardan, et see ametlik teema, mis jõudis rahvani on juba valmis reeglitega. Ma olen näinud kolme suure beti teemat ja kõikidel kordadel on enne seda olnud 2-3 alateemat, kus vaieldi reeglite üle ja poole tulisemalt, kui Eesti foorumites. Need valmis reeglitega teemad olid tõesti vägagi ilusad ja teemandiks lihvitud ning enam ei olnud vaidlemist vaid kaasa-elamine ühele või teisele poolele.

alaska
31.03.09, 20:59
ma olen kolm korda alustanud kirjutamist, miks ma arvan, et ta failib ja kolm korda ära kustutanud, aga kokkuvõtvalt on see tulemus lihtsalt unreal. ;D

hotcocacola
31.03.09, 21:13
ma olen kolm korda alustanud kirjutamist, miks ma arvan, et ta failib ja kolm korda ära kustutanud, aga kokkuvõtvalt on see tulemus lihtsalt unreal. ;D


FAIL ;D

lebovend
31.03.09, 21:17
minu arvamus on see, et Oskar failib suht mõnusalt ja kaotab beti.
Aga huvitav on see, et järjekordselt lööb välja ütlus- Eestlase parim toit on teine eestlane, ehk siis ollakse maru kade, et keegi üritab seda teha, failib jne. Kui Boku87 üritas taolist üritust, siis oli ka mingi hulk ütlejaid, et:"kutt failib jne" panid sidebetid. Aga enamus ei vingunud reeglite üle jne. Selle üritusega on mingi pidev hala ja kammajaa.

Mina pole kade, kui ta tõesti teeb selle 9000$ ära, siis respect minu poolt, tegemist ikkagi väga kõva saavutusega. Aga ma ei taha uskuda, et ta õnnestub, sest ta peaks "lammutama" sama hullult nagu tema hetkene sharkscopi graafik- INSANE, väga insane!!!!!!!!!

Äkki keegi tahab võtta minu sidebeti- koefiks pakun 5.0. Ehk, minu panus oleks väike - 10$ ja kui OSKAR TEEB ÄRA, ehk peale 20ndat grindimispäeva teeb enda bankrolli 10 000$-le, siis saan mina 50$, kui ei, siis kaotan 10$.
Miks nii kõrge koef? Kui ei meeldi, siis ära võta diili vastu.
Minu tingimused on siin, kes huvitatud, kirjuta vms :P

ehk siis, arvan, et ta failib, kuid noh, samas loodan, et Ta saab selle erakordse saavutusega hakkama;)
edu!


donk?
tuletan meelde, et ma pakun sama diili 3:1 konfiga enda kasuks

CTXrix
31.03.09, 21:23
Igatahes edu OP-le ja respect, et midagi sellist üritab! Teh Ballz!

Eks boku andis paljudele inspiratsiooni.

Tigrano
31.03.09, 21:24
Huvitav palju see ROI umbes õnnestumise korral võiks olla. Päevas ju lõpmatult ka ei jõua mängida, seega mängude arv on ka 20 päeva puhul mingil määral piiratud. ROI peaks ikka jube suur tulema õnnestumise korral ;D

Ma ise ei ole SNG mänginud, aga palju reaalne päeavas neid turnasi mängida oleks, kui ikka multitablemine nagu bokul käpas?

Timpz
31.03.09, 21:31
Huvitav palju see ROI umbes õnnestumise korral võiks olla. Päevas ju lõpmatult ka ei jõua mängida, seega mängude arv on ka 20 päeva puhul mingil määral piiratud. ROI peaks ikka jube suur tulema õnnestumise korral ;D

Ma ise ei ole SNG mänginud, aga palju reaalne päeavas neid turnasi mängida oleks, kui ikka multitablemine nagu bokul käpas?

mul umbes nii et üks SNG kestab keskmiselt 30 min, 12-14 lauda korraga lahti, mingi 5h teeks ära kui oleks viitsimist, nonii umbes 130 vms, aga see ainult minul :P

uudistaja
31.03.09, 22:47
see 6nnestumine on palju reaalsem kui siin m6ned ette kujutavad.

ega te pole unustanud, et temal on alustades roll 1000$
ta mangib 45/90/180 SNGsid (boku mangis kuni 45mehe SNGsid)
ja tal on 5 paeva rohkem aega (tegelikult 8, sest bokul kulus 1k kokkusaamiseks ja samale levelile liikumiseks 3 paeva)

kui ta viitsib paevas 8h mangida ja switch peal ei ole, siis ta saab selle kokku nagu lupsti

edu grindimisel!

oitarvi
01.04.09, 08:49
Kas näeb webcami ka juba mingilt aadressilt või pole veel üles seatud? Vaatasin, et oskar juba paugutas pokerstarsis varahommikul mingi 1-e aeg.

pikk28
01.04.09, 08:51
Kas näeb webcami ka juba mingilt aadressilt või pole veel üles seatud? Vaatasin, et oskar juba paugutas pokerstarsis varahommikul mingi 1-e aeg.

siis ta hakkas pihta jah. edu igatahes talle!
huvitav oleks teada kuidas tal esimene sess läks. saab ta rahulikult magada või mitte :)

Tarmonator
01.04.09, 10:02
see 6nnestumine on palju reaalsem kui siin m6ned ette kujutavad.

ega te pole unustanud, et temal on alustades roll 1000$
ta mangib 45/90/180 SNGsid (boku mangis kuni 45mehe SNGsid)
ja tal on 5 paeva rohkem aega (tegelikult 8, sest bokul kulus 1k kokkusaamiseks ja samale levelile liikumiseks 3 paeva)

kui ta viitsib paevas 8h mangida ja switch peal ei ole, siis ta saab selle kokku nagu lupsti

edu grindimisel!



ega tähtis ei ole mitu meest osaleb turniiril ja palju esimene koht raha saab. tähtis on ROI% ja palju mängida suudab.
aega on küll rohkem astronoomiliste päevade järgi, aga kas ka reaalseid mängutunde rohkem tuleb. ei tasu unustada, et Boku lasi siiski kuni 50 lauda korraga. ma ei tea kas meie kangelane seda suudab/tahab.

kapiuksehing
01.04.09, 10:19
Kas näeb webcami ka juba mingilt aadressilt või pole veel üles seatud? Vaatasin, et oskar juba paugutas pokerstarsis varahommikul mingi 1-e aeg.

webcami näevad aint need, kes betis osalevad


swenza viskas mingi aeg sharkscope graafiku pokernewsi -403$ on selle järgi oskaril hetkel

Tisko
01.04.09, 11:05
Boku lasi siiski kuni 50 lauda korraga. ma ei tea kas meie kangelane seda suudab/tahab.

kindlasti mitte. samas ka bokul oli see 50 ju erandlik katsetus korraks mitte tüüpiline mäng. oskar ütles, et ta 20-l laual suudab. isegi kui see pole osakri viimane piir siis boku volüümist jääb asi tunduvalt väiksemaks.

Svenza
01.04.09, 11:16
Hetkeseis selline siis. Alustas 36 x12$ 180 mehe oma. Sealt tuli über fail, 4 rahakohta, aga mitte ühtegi final tableit. 10ndana lendas pidevalt, jubedalt gämbeldas AJ (olles ise teine või kolmas) vs. stack liidri 99 ja lennuk. MA ei tea kas ma ise oleks julgend sellise koha peal münti visata. Kolm ahvi shortiet olid kohe kukkumas anyway... aga noh, esikoha peale mäng ja nii ta läheb. 2.30 oli mul kustumise aeg jasiis tõmbasin magama. Ta oli hommiku kella 7 ni välja lasnud, hiljem juba 3.25$ ja 2$ turkad. Ja graafik siis selline peale esimest sessiooni :
http://img18.imageshack.us/img18/2463/ossu1.jpg

Tigrano
01.04.09, 12:12
Algus ei ole hea, loodame, et saab kohe jooksma, mudu viskab kohe alguses mindseti paigast ära ja siis on ikka raske ülejäänud aja mängida.

Edu laudades Oskar.

ranka
01.04.09, 14:01
Kas näeb webcami ka juba mingilt aadressilt või pole veel üles seatud? Vaatasin, et oskar juba paugutas pokerstarsis varahommikul mingi 1-e aeg.


Webcam on üleval aga kaitstud parooliga ja mina jälgisin teda mingi kolme-neljani ja selle aja sees ta kordagi finaal lauda ei saanud.

ranka
01.04.09, 14:03
Blogi pole ta uuendanud aga leidsin sellise svenza postitatud pildi:

http://img18.imageshack.us/img18/2463/ossu1.jpg

Oliverk
01.04.09, 14:07
Blogi pole ta uuendanud aga leidsin sellise svenza postitatud pildi:




vaata 4 posti üles.

ranka
01.04.09, 14:14
vaata 4 posti üles.


LOL, irw ma olen ikka kukk küll.

Mega fail.

Ja miks ta blogi ei uuenda?

ESTPatrick
01.04.09, 14:45
LOL, irw ma olen ikka kukk küll.

Mega fail.

Ja miks ta blogi ei uuenda?


magab äkki

PokerDevil
01.04.09, 14:50
Webcam kõigile?

raunooo
01.04.09, 14:54
Ei saa lubada endale magamist. lol.

ranka
01.04.09, 15:04
Webcam kõigile?


Ei tohi vist parooli jagada, kuigi ma ei näe erilist mõtet sellel paroolil, kuskilt maalt ta ikka välja lekib.



magab äkki


Ei maga enam, juba webcami chatis mölises.

variatsioon
01.04.09, 15:11
sheerige mulle ka passi:D

raunooo
01.04.09, 15:16
sheerige mulle ka passi:D

Vaataks ise ka natuke. Kellele see pass antud on üldse, neile kes panustasid tema peale or vastu or sth?

ranka
01.04.09, 15:20
Jah, kes kõik panustasid.

Ütlen kohe ära, et sealt ei ole ABSOLUUTSELT mitte midagi vaadata - oskar graindib kui bot ja põhiline, mis on hea on chat, kus saab möliseda. Kui shareda parool, siis tuleks see ülikiirelt välja, et chat on kirju, kui juudijõulupuu.

Kui ma ei näe mitte ühtegi põhjust, miks on asi parooli alla pandud.

Foux
01.04.09, 18:54
Kui ma ei näe mitte ühtegi põhjust, miks on asi parooli alla pandud.


Oskar kaitseb end türklaste eest

ranka
01.04.09, 21:40
Keegi viimaseid uunendusi ta tulemustest teab?

masterpuppet
01.04.09, 23:24
Päeval jooksis tal küll kole sitasti ja ei imesta, kui asjast loobunud, sest hetkel enam ei mängi ka.

RudiTurbo
02.04.09, 00:45
irw, easy money bettijatele? :D

ranka
02.04.09, 03:00
Päeval jooksis tal küll kole sitasti ja ei imesta, kui asjast loobunud, sest hetkel enam ei mängi ka.


Hakkas uuesti mängima, ~30-nes lauas $6+$0.5, 45 mehe sng-sid ja $7+$0.7 180 mehe sngisd. Aga tundub, et peale halba algust on Oskaril moraal langenud.

ESTPatrick
02.04.09, 07:39
Hakkas uuesti mängima, ~30-nes lauas $6+$0.5, 45 mehe sng-sid ja $7+$0.7 180 mehe sngisd. Aga tundub, et peale halba algust on Oskaril moraal langenud.


kellel ei langeks

Tigrano
02.04.09, 09:08
Hakkas uuesti mängima, ~30-nes lauas $6+$0.5, 45 mehe sng-sid ja $7+$0.7 180 mehe sngisd. Aga tundub, et peale halba algust on Oskaril moraal langenud.


No selline suur projekt ette võtta, siis peale ühte päeva ei tohiks küll moraal langeda, mingi kindlus peab ju olema, kui selline number välja pakkuda ja veel raha vahele panna.

Svenza
02.04.09, 09:51
Sharkscope näitab järgmist
http://img5.imageshack.us/img5/6398/ossu2.jpg
Viimased 30 mängu on SWONG

Rahapada
02.04.09, 11:38
päris nukker, ausalt öeldes

runnar
02.04.09, 11:49
nii karastub teras

ESTPatrick
02.04.09, 11:52
esimest korda näen: Super tilt

Tisko
02.04.09, 12:08
esimest korda näen: Super tilt

imo svenza ikka vahel libistab seda "super tilt" staatust :)

Tigrano
02.04.09, 12:10
Kas kuskilt saab lugeda ka Oskari enda muljeid, kommentaare?

lebovend
02.04.09, 12:11
Kahjuks mitte. Tegi kyll blogisse sissekande, aga on väga napisõnaline. Tegelikult
peale pealkirja polegi rohkem sõnu :)

Tigrano
02.04.09, 12:13
Kahjuks mitte. Tegi kyll blogisse sissekande, aga on väga napisõnaline. Tegelikult
peale pealkirja polegi rohkem sõnu :)


Kahju, aga ma ise olen mõelnud, et miks mitte 30 päeva projekt, miks 20 päeva pani. 30 päevaga oleks ka enamus nõus olnud arvan ;D

RudiTurbo
02.04.09, 12:35
See Super tilt tuleb sinna ikka suht kergesti, mul see ka ikka vahel sinna tekkinud ;D

ESTPatrick
02.04.09, 12:50
Kas kuskilt saab lugeda ka Oskari enda muljeid, kommentaare?


http://jahvataja.blogspot.com/

äkki tulevikus tilgub midagi juurde

Svenza
02.04.09, 12:54
Seda super tildi asja ei maksa tähele panna. Kui 4 mängu järjest pole rahadess jõudnud, pannakse TILT ja 8 mängu SUper tilt. Inimene kes mängib 10-20 lauda korraga, väga kerge tulema... 4 võitu järjest on aga super hot, või 4 cashi õigemini.

timukasr
02.04.09, 14:16
Kaotab BR $100 peale ja siis on nagu boku challenge ^^.

marguzz22
02.04.09, 15:23
IRWW 1p ja kohe FAIL või ?

ranka
02.04.09, 15:34
Oleme ausad, et $1000 to $10,000 väga heal mängijal oleks tehtav. Kui oleks härra ArcticFox omal ajal seda betti pakkunud, siis ma ei oleks julgenud võtta aga oskari puhul ma ta ajalugu ei teadnud ja nii suur skilli ei näinud.

Nüüd aga on pea 2 päeva otsa saanud ja pea pool rolli kadunud ja $500 to $10,000, 18 päevaga tundub täiesti võimatu ja arvan, et vastubettijad võivad oma raha eest juba asju hakata valima. Aga kunagi ei või teada, head runni ikka juhtub ning imesid sünnib.

Oskar võib küll beti kaotada väga suure tõenäosusega aga loodan, et ta jätkab graindimist ja annab endast parima! Kui bet poolikuks jäetakse, siis mitte ükski dollar, mis tema vahele pani ei olnud päris kindlasti enda motiveerimiseks... Saate poindist aru? :)

hotcocacola
02.04.09, 15:55
18 päevaga tundub täiesti võimatu ja arvan, et vastubettijad võivad oma raha eest juba asju hakata valima.



+1

runnar
02.04.09, 15:58
arvan, et vastubettijad võivad oma raha eest juba asju hakata valima.

ma vist võtan 100 õlut vms :P

ESTPatrick
02.04.09, 15:59
ma veel mõtlen

alaska
02.04.09, 16:30
ma vist võtan 100 õlut vms :P


davai, 3:1 vastu, et sa ei võta neid järjest ära 20 tunni jooksul. ;D

Svenza
02.04.09, 16:53
davai, 3:1 vastu, et sa ei võta neid järjest ära 20 tunni jooksul. ;D

Oot, ma käin kõrvakõrtsist läbi ja proovin ära kas on võimalik.

runnar
02.04.09, 17:58
davai, 3:1 vastu, et sa ei võta neid järjest ära 20 tunni jooksul. ;D

pole sellist plaani olnudki :)

Svenza
03.04.09, 09:36
Tundub et meie peategelane hakkab hoopis bustosse kukkuma...
http://img14.imageshack.us/img14/5623/ossu3.jpg

Tigrano
03.04.09, 09:53
Väga kahju. Graafikut lausa jube vaadata.

Ise laseks edasi võimalikult väikse fieldiga turnasi 45 mehe omad vist olid tal väiksemad, siis variatsoon väkisem ja lootus parem.

variatsioon
03.04.09, 10:00
uus kihlvedu:
1000$ -> 0$ 20 päevaga

hotcocacola
03.04.09, 10:11
palju vahele saab panna ;D ;D

ranka
03.04.09, 12:23
uus kihlvedu:
1000$ -> 0$ 20 päevaga


ROFL

Aga jah, oskaril nüüd tõesti kusine olukord ja sealt mülkast vist enam välja ei tule.

marguzz22
03.04.09, 13:14
Aga huvitav miks ta sellise kihlveo tegi, raha palju tuulde loopida? VÕi oli endas nii kindel ning siis tuli ta elu kõige sitem jooks? Ma ei pane 20k oma raha kuhugi alla kui ma kindel pole endas

hotcocacola
03.04.09, 13:14
pigem andku alla ja säästku enda paar sada daala :)

UdusOlevSiil
03.04.09, 13:16
Aga huvitav miks ta sellise kihlveo tegi, raha palju tuulde loopida? VÕi oli endas nii kindel ning siis tuli ta elu kõige sitem jooks? Ma ei pane 20k oma raha kuhugi alla kui ma kindel pole endas


Ju siis oli kindel, et 1500-st kasumit suudab ikka näidata, nii et kogu üritusega siiski jääks pluss poolele.

ranka
03.04.09, 14:29
Mina sain aru, et ta tegi selle peti ENDA jaoks ja raha pani vahele, et ennast motiveerima mängida, mitte raha teenimiseks jaoks. Seega igasugune katkestamine on minu arvates välistatud; Kui ta seda teeb, siis ta eesmärk ei olnud kohe kindlasti ennast motiveerida...

levis
03.04.09, 14:46
Katastroofiline algus tõesti, loodan, et saab tagasi mängu!
Aga kui downswing jätkub, siis lõpp on väga lähedal, sest ta mängib 12$ 180mehe SnG-si.

RudiTurbo
03.04.09, 15:48
Katastroofiline algus tõesti, loodan, et saab tagasi mängu!
Aga kui downswing jätkub, siis lõpp on väga lähedal, sest ta mängib 12$ 180mehe SnG-si.



Väga halb valik , nendega peaks ikka variatsioon päris suur olema

ranka
03.04.09, 15:53
Väga halb valik , nendega peaks ikka variatsioon päris suur olema


Üldse ei imesta sellise valiku üle, kui pakkuda selline bet :)

RudiTurbo
03.04.09, 16:17
Üldse ei imesta sellise valiku üle, kui pakkuda selline bet :)


Ma lihtsalt arvan, et alustada oleks võinud 45 inimese omadega ning just hetkel busto äärepeal olemiseks halb valik. Hiljem pole jah paha valik, kui roll juba kõrgem on.

ESTPatrick
03.04.09, 16:57
Ma lihtsalt arvan, et alustada oleks võinud 45 inimese omadega ning just hetkel busto äärepeal olemiseks halb valik. Hiljem pole jah paha valik, kui roll juba kõrgem on.


just hea valik, kui ta järsku võitma ei hakka siis pole ju lootustki, võitleja on. rspekt

alaska
03.04.09, 17:03
Tundub rohkem nagu gambleri line. Väikeste limiitidega ajaks selle ajaga ikka mõned tonnid$ kokku sellise tasemega mees, ma usun.

ESTPatrick
03.04.09, 17:08
kui eesmärk on kihlvedu võita siis on see ainuke võimalus et vähegi poolreaalset väljavaadet omada

ranka
03.04.09, 17:43
Ma lihtsalt arvan, et alustada oleks võinud 45 inimese omadega ning just hetkel busto äärepeal olemiseks halb valik. Hiljem pole jah paha valik, kui roll juba kõrgem on.


Jai, nõustun sinuga. Ma ei oleks tema asemel enne esimest $5000 ühtegi 180 mehe SNG-d mängindu, teinud rahulikult oma rolli üles, maybe oleks isegi väikese variatsiooniga $9000 täis graindinud.

Siis, kui aeg hakkab otsa saama ja võidujanu suur, siis tuleb riskida rohkemaga - nagu Imre ütles kunagi Unibeti bankrolli väljakutsel - panna kõik munad ühte korvi ehk minna täis panga peale. Sest kui lõpuks on näiteks $8000 roll ja $2000 puudu siis, siis 180 mehe sng-d võivad välja aidata, kui saad short-temirs paar head luckbox skoori.

Üldiselt ma võrdleks hetkelise Oskari strateegiat cashgame strateegiaga, kus keegi tahab teha $1000->$10,000. Selle asemel, et alusta 25NL-ist, läheb ta mängib 100NL ja 200NL lootuses, et ehk hitib mõne suure poti. Reaalsus on see, et 10-nest korrast kolmel hitid, 7-nel korral lähed bustoks.

McFoldberg
03.04.09, 18:06
Tundub, et asi officiali läbi. Enda blogi on vähemalt tühjaks teinud.

Svenza
03.04.09, 18:15
Kus see Oskar on nüüd??? Ongi asi läbi vä?
Võiks vastatagi vähemalt.

UdusOlevSiil
03.04.09, 18:16
Kus see Oskar on nüüd??? Ongi asi läbi vä?
Võiks vastatagi vähemalt.


Pokernewsi teemas ta andis igastahes teada, et diil on läbi ning Imre saadab varsti rahad.

Potsataja
03.04.09, 18:21
Alustada 45 inimese omadega, kui eesmärk on nagu ta oli ???

MTT puhul peaks minu teada norm BR olema 100x BI, seega sellise väljakutse puhul on ainus ainuõige lähenemine 83 BI-ga mängida 180 mehe SNG-sid. Juhul, kui BR-i kiirelt üles saad mingi 7k+ peale, siis tasub mängida ka väiksema variatsiooniga SNG-sid.

Svenza
03.04.09, 18:30
Alustada 45 inimese omadega, kui eesmärk on nagu ta oli ???

MTT puhul peaks minu teada norm BR olema 100x BI, seega sellise väljakutse puhul on ainus ainuõige lähenemine 83 BI-ga mängida 180 mehe SNG-sid. Juhul, kui BR-i kiirelt üles saad mingi 7k+ peale, siis tasub mängida ka väiksema variatsiooniga SNG-sid.

Imric, palun...
WTF nagu? Alguses tuleb just võidulainele saada. Enesekindluse ja rolli kasvades lähed suuremat kala püüdma. Praegu võttis poiss asjatu riski ja failis. Ma jään enda juurde kindlaks, et ma oleks 45 mehe omadega alustanud ja sealt üles tiksund. Seda kasvõi selleks et bettijatel närv sees hoida ja pinget lõpuni.

ranka
03.04.09, 19:28
Minu arvates Svenza räägib õigust.

ESTPatrick
06.04.09, 13:56
sain imrelt rahad kätte, võite ka checkida

ranka
06.04.09, 14:14
sain imrelt rahad kätte, võite ka checkida


Olemas!

lebovend
06.04.09, 14:28
10% oma kasumist võite saata mu pangakontole: 10010210424221


...sest nägin teda täna PokerStarsis ja mainisin talle, et inimesed tahavad kinnitust
beti lõppemise kohta. Ilmselt oli sellest kasu.


Võite saata ka sulas: Postiindeks 51007

raunooo
06.04.09, 15:08
Võite saata ka sulas: Postiindeks 51007

Korralik kvartal kuulub sulle, isiklik postiindeks ja. :D

lebovend
06.04.09, 15:11
Tegelikult terve Supilinn, aga siia laekuvad ainult väiksemad laadungid sulas.

raunooo
06.04.09, 15:20
Tegelikult terve Supilinn, aga siia laekuvad ainult väiksemad laadungid sulas.

http://www.youtube.com/watch?v=xpHFnRgAUbE lol

Svenza
06.04.09, 15:44
http://www.youtube.com/watch?v=xpHFnRgAUbE lol


ROHVEL
kägar

ranka
06.04.09, 15:45
Bet läbi, rahad käes, teema muutub - paneme lukku.

EDIT: Oskar kaotas kihlveo - läks bustoks peale 3-ndat päeva.