PDA

View Full Version : Lock Poker lahkub Mergest ja ostab Cake võrgustiku



ranka
07.05.12, 19:24
Esmaspäeva hommikul Lock Poker teatas, et ostab Cake võrgustiku. Ühtlasi selle sammuga lõppeb neil koostöö Merge pokkeritoaga ja liitutakse äsja omandatud võrgustikuga.

Lock Poker'i pressiteates seisab, et Cake nimi muutub Revolution Gaming'uks ja muudatus jõustub arvatavasti 1. juunil. Praegused Lock Poker'i mängijad viiakse üle uute võrku 31. mail.

«Merge oli meie jaoks väga tähtsaks hüppelauaks aga kahjuks kasvasime neist välja. Me peame rajama oma tee, et jääda edukaks,» selgitas Jennifer Larson, Lock Poker'i tegevjuht. «Ainus viis seda teha on jääda truuks oma põhimõtetele - tehes koostööd mängijatega.»

Lock Poker'i lahkumine võib olla Mergele üpriski valus kaotus, sest Lock Poker väidab end olevat kõige suurem Merge pokkerituba ning nende käes on 40% kogu Merge mängijate aktiivsusest.

qbj0hn
07.05.12, 19:27
Just see vend kes mulle hea rb sebis ytles skypes, et lockis nyyd mingid meeletud boonused ja asjad, suurendatakse rbd jne. Erinevad promo turnad ja liitumis boonused suuremad.
Aga ei viitsi pikemalt kirjutada, ise soovitan alati kõigile kes küsivad kus mängida, et tõmmake locki.
Ise mängin ka seal ja pole plaani tuba vahetada.

ranka
07.05.12, 19:39
Ma omalt poolt lisaksin oma arvamuse. "Väikesed tegijad" ei ole usaldusväärsed ja triivivad teadmata suundades. See, mis toimus eile võib täna olla minevik ja mis toimub homme teab vanakurat ise.

ranka
07.05.12, 19:42
Just see vend kes mulle hea rb sebis ytles skypes, et lockis nyyd mingid meeletud boonused ja asjad, suurendatakse rbd jne. Erinevad promo turnad ja liitumis boonused suuremad.
Aga ei viitsi pikemalt kirjutada, ise soovitan alati kõigile kes küsivad kus mängida, et tõmmake locki.
Ise mängin ka seal ja pole plaani tuba vahetada.

Rakebacki ja boonuste suurendamine on pikemas perspketiivis halb. Hobimängijat (meie tunneme nime all «fish») need eriti ei tõmba ja mõeldud on need siiski regularidele. Aga samas viiakse raha rakebacki ja boonustega võrgust välja ning pokkeritoale jääb vähem raha teha kampaaniaid, mis on atraktiivsed hobimänguritele. Tekib surnud ring.

qbj0hn
07.05.12, 19:48
Suuremas pildi vast nii on jamh, ütleme nii siis, et enda persega olen rahul.

ranka
08.05.12, 23:25
Niipalju veel statistilist infot, et kui kõik mängijad jääksid Lock Pokerisse pärast muudatust mängima siis oleks seal ca 1300 mängijat, mis tõstaks ta 9-ndale kohale maailmas ja merge kukuks 12-ndale.

ranka
16.05.12, 20:06
Väike teadanne: Revolution Gaming võrgustikus tõuseb rakeback vanalt 33%-endilt 36 protsendile.