PDA

View Full Version : Triobet - Pärnu Cup



Ballahollic
11.05.12, 11:20
Kes minemas? Kus ööbimas?

Cypher0
11.05.12, 12:08
95% lähen, ööbimas omaenda kodus paarisaja meetri kaugusel toimumiskohast.

Cash87
11.05.12, 12:15
Sa nüüd selgesõnaliselt pakud öömaja?

Cypher0
11.05.12, 12:25
Kui ise minna saan, siis pm mõne gambleri võin ära küll mahutada.

ranka
11.05.12, 12:26
Võib-olla osalen. Kes ei tea, mis on TrioBet cup siis: https://www.triobet.ee/est/docs?content=triobet_cup&content_only=false&ads=false

andrus69
11.05.12, 12:33
Kui majutuse huvi, siis Pärnu kesklinnas kuni 5 le inimesele 100 EUR öö võin korteri välja rentida.

widescreen
11.05.12, 12:37
Kellel majutusega probleeme siis võib saata mulle pm-i ( kui palju inimesi ja kui pikaks ajaks) äkki saan midagi korraldada mõnes majutuses ja hotellis. kõik asjuvad kesklinnas ainult üks majutus on vähe kaugemal.

Ballahollic
13.05.12, 20:21
Kuidas sinna kohe regada saaks?

Cypher0
13.05.12, 21:15
Kuidas sinna kohe regada saaks?

Triobetis Scheduled Tournaments / All / Triobet Cup - Pärnu : osta otse.

Ballahollic
13.05.12, 21:50
Minu paha, filter oli peale jäänud.

ranka
13.05.12, 23:10
Lisasin väikese teadaanne ka pealehele: http://pokkeriprod.com/est/news/Triobet-Cup-Parnuni-veel-vaid-loetud-nadalad--

Triobeti kohta uudiseid kirjutada on alati "pain-in-the-ass", sest ma ei ole siiani aru saanud, kas õige nimi on Triobet või TrioBet. Kodulehel reklaamivad end kui TrioBet aga kõiki promosid kui Triobet. See võib samas tuleneda Eesti õige kirjast.
PS: 16. mai toimub €11 sisseostuga satikas, kus garanteeritud on vähemalt 10 põhiturniiri piletit. Lisainfo artiklis.

pilme10
14.05.12, 10:02
Võin ka kaks majutuskohta välja üürida mõistliku hinnaga - korteri ja suvemaja, mõlemad asuvad rannas. PM, mis kuupäevadel oleks soov ja mitmekesi tulete.

rahvavaenlane
16.05.12, 09:33
kas ainult läbi saidi saab sisseostu teha. mul on ürgajast seal account ja ma ei mäleta ei kasutajatuunnust, ei salasõna, ega seda meili mis mul seal on. täitsa jama. kohapeal sulas või muid variante?

MeelisV
16.05.12, 12:26
Saada kiri supporti või tõenäolisemalt saad vastuse SIIT (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/151-***-Ametlik-TrioBeti-pokkeritoa-teema-***/page65)

JarmoH
16.05.12, 16:38
kas ainult läbi saidi saab sisseostu teha. mul on ürgajast seal account ja ma ei mäleta ei kasutajatuunnust, ei salasõna, ega seda meili mis mul seal on. täitsa jama. kohapeal sulas või muid variante?

Räägitakse, et saab sisse ostu teha ka Pärnu pokkeripubis 2 Paari.

rahvavaenlane
16.05.12, 16:56
Räägitakse, et saab sisse ostu teha ka Pärnu pokkeripubis 2 Paari.

mingit infot selle kohta? tel?

Cypher0
16.05.12, 17:02
mingit infot selle kohta? tel?

Peaks saama jah, www.2paari.ee saad kontaktid.

MeelisV
16.05.12, 17:04
mingit infot selle kohta? tel?

2 PAARI
Suur-Sepa 13 (Vana Turu vastas), Pärnu

Telefon baaris 44 747 11 / Regina mobiil 56 222 951
E-mail: info@2paari.ee

rahvavaenlane
16.05.12, 17:34
tel ei vasta, aga proovin hiljem veel. loodan, et ikka legit :D

Ballahollic
16.05.12, 17:40
Palju algstack on?

E: "Turniiri algstäkk on 20 000"

widescreen
16.05.12, 17:44
kuskilt ole kuulnud, et 20k-d.. pead ei anna.

Maheaatom
16.05.12, 17:51
kuskilt ole kuulnud, et 20k-d.. pead ei anna.
Ametlik pressiteade (2. mai 2012) - kõik on kirjas :)
---
26.-27. mail toimub Pärnu Jahtklubis kahepäevane, 55-eurose sisseostuga Triobet Cup Pärnu pokkeriturniir, millel pääseb osalema kuni 100 mängijat.

Turniir algab laupäeval, 26. mail kell 12:00 ning kestab hiliste õhtutundideni, jätkudes pühapäeval kuni võitja selgumiseni. Osalejad alustavad turniiri 20 000 stardipunktiga ning mäng toimub kümnekohalistes laudades 30-minutiliste mängutasemetega.

Eeldatavalt 5000-eurose auhinnafondiga turniiri tšempion teenib lisaks võidukarikale eksklusiivse lisaauhinnana 300 eurot maksva pileti Triobet Live aastalõputurniirile ning kõik Pärnu karikaturniiril osalejad pääsevad tasuta laupäeval õhtul ööklubis Sugar toimuvale peole.

Triobet Cup Pärnu turniirile on võimalik registreeruda ainult läbi Triobeti pokkeritoa kuni 23. maini. Häid võimalusi kvalifitseerumiseks pakuvad satelliitturniirid Triobeti pokkeritoas, freerollid Pärnu pokkeribaaris „2 Paari“ ning Playmakers Clubis Tallinnas ja Rakveres.

Eeldatavalt 5000-eurose auhinnafondiga turniirile oodatakse lisaks suvepealinna pokkerifännidele ka mängijaid teistest paikadest, mitmeid Eesti tipptegijad ning tuntud pokkerientusiaste. Teiste hulgas on oma osalemisest teatanud näiteks poliitikust ettevõtja Andrei Korobeinik ning esimene Eesti naiste pokkerimeister Elis Saareväli.

“Triobet Cup Pärnu on meie esimeseks väljaspool kasiinot toimuvaks karikaturniiriks 2012. aastal ning me loodame, et sellest kujuneb iga-aastane suurturniir,” kinnitas Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. “Eelkõige ootame kohalike mängijate aktiivset osavõttu, kes ei pea mõnusal mitmepäevasel pokkeriturniiril osalemiseks enam Tallinnasse või Riiga sõitma.”

Reeglid ja tingimused:
1. Turniiril osalemiseks peab olema vähemalt 21-aastane.
2. Turniiripilet on isiklik ning seda ei saa müüa, vahetada ega kanda üle teisele mängijale.
3. Mängijad on kohustatud esitama turniirialal isikliku dokumendi.
---

rahvavaenlane
16.05.12, 17:56
thnx maheaato, aga palju ruuumi on? ma olen praegu sinna pärnusse ennast lolliks helistanud, aga keegi ei vasta. onüldse veel kohti?

Maheaatom
16.05.12, 18:23
thnx maheaato, aga palju ruuumi on? ma olen praegu sinna pärnusse ennast lolliks helistanud, aga keegi ei vasta. onüldse veel kohti?
Kuni 19.30 käib hiline regamine finaalsatikale (algas 19:00), kus hetkel 40 mängijat ja 10 saab pileti. Buyin 11 eurot. Ülikiire!

Saab ka otse sisse osta kuni pühapäevani läbi Triobeti lobby.

Kohad müüaks/mängitakse kindlasti välja ning kes tahab osaleda peaks kindlasti kiirustama.

ranka
16.05.12, 18:24
Triobeti lobbyst peaksid ju kogu info saama. Teed liittehte: satikad + sisseostud jne. Saja piires ei tohiks väga raske arvutada olla.

rollkopter
16.05.12, 18:24
mingit cash-game actionit ka kõrval toimub?

MeelisV
16.05.12, 18:28
thnx maheaato, aga palju ruuumi on? ma olen praegu sinna pärnusse ennast lolliks helistanud, aga keegi ei vasta. onüldse veel kohti?

Online on praegu pileteid müüdud 27 (neist 15 on otse ostetud ja 12 turnadelt saadud) üsna pea lisandub veel 10 osalejat, sest praegu toimub Triobet Cup- Pärnu: Finaal netis. Usun, et sa ei pea tormama, aega on.
Edit: Woops, ikka müüdud 27 + 15 võrdub 42

ranka
16.05.12, 18:33
Online on praegu pileteid müüdud 27 (neist 15 on otse ostetud ja 12 turnadelt saadud) üsna pea lisandub veel 10 osalejat, sest praegu toimub Triobet Cup- Pärnu: Finaal netis. Usn, et sa ei pea tormama, aega on.

Mina olen veendunud, et registreerimisi ei tohiks jätta viimasele hetkel. Kui Sinul on reaalne huvi siis tuleb registreerimine varakult ära teha. See on absoluutselt igal üritusel, et tulen-tulen-tulen ja lõpus: issand, ma ei saanudki piletit ja see triobet on pr4&%¤/%&#¤%"#%%¤/, et nii vähe kohti paneb.

rahvavaenlane
16.05.12, 18:36
ma ennist mainisin kuskil, et ma ei ma ie tea oma trio kontot ega meili. tahan otse sisse osta. ja ühele sõbrale ka. nagu ka aru saan, siis läbi selle pärnu baari peaks see võimalik olema?

Maheaatom
16.05.12, 18:36
Minu teada on veel päris hea posu kohti, mis müüakse/mängitakse välja (või on juba mängitud) Playmakersi pubides, Pärnus 2 Paaris või on bronnitud (sh. "VIP"-id) ega kajastu selle 27+10 hulgas.

Ma ei usu, et seda üritust välja ei müüdaks ning asjade liiga hiljaks jätmine võib tuua samad tagajärjed, mis olid möödunud aastal Triobet Openiga.

MeelisV
16.05.12, 18:38
Mina olen veendunud, et registreerimisi ei tohiks jätta viimasele hetkel. Kui Sinul on reaalne huvi siis tuleb registreerimine varakult ära teha. See on absoluutselt igal üritusel, et tulen-tulen-tulen ja lõpus: issand, ma ei saanudki piletit ja see triobet on pr4&%¤/%&#¤%"#%%¤/, et nii vähe kohti paneb.

Nõus, et aegsasti peaks ära ostma, aga usun, et nii paari päeva jooksul neid läbi ei müüda. Pigem võibolla nädal?
Samas kas ma saan õigesti aru, et netis müüakse 45 piletit + sateliitidelt nii 22-25? Kas siis ülejäänud müüakse ainult KahesPaaris?

rahvavaenlane
16.05.12, 18:40
krt, aga see tel ei vasta. ma olen nüüd viimased poolteist tundi ikka mõnuga helistanud.

widescreen
16.05.12, 18:42
laua telefonile helista ikka! regil on pohmakas äkki :D

MeelisV
16.05.12, 18:42
krt, aga see tel ei vasta. ma olen nüüd viimased poolteist tundi ikka mõnuga helistanud.

KahesPaaris algas kell 19.00 turna. Oled sa ikka mõlemaid nr proovinud mis eelnevalt postitasin?

rahvavaenlane
16.05.12, 18:45
mobiili ainult. helistan baari?

MeelisV
16.05.12, 18:49
mobiili ainult. helistan baari?

2 it! :D

Ballahollic
16.05.12, 18:52
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/294989_385075154871599_100001073536321_1081593_159 8555696_n.jpg

Tänase satika surm(pre AI)

Maheaatom
16.05.12, 18:53
Miks te asju nii keeruliseks ajate?

Kes tahab osaleda, ostku end sisse läbi Triobeti lobby. Kannate 55 eurot kontole, ostate ticketi ja sõidate turniirile.

Pubid korraldavad satikaid ja freerolle, kuid EI VAHENDA mängijaid turniirile. Eriti kellegi sõpru vms. See on täiesti legaalne turniir, mis toimub Triobeti litsentsi alusel, mitte mingi underground gambling. Ärge kiusake Reginat selliste asjadega :)

rahvavaenlane
16.05.12, 18:54
täiesti absurd. helistasin sinna baari ja siis pandi nimed kirja, aga öeldi, et kuna Regina on lätis siis nemad ka ei tea kas kohti on.
neil olevat kaksipidine info käes täna. üks ütleb seda, et piletid on välja müüdud ja teine ütleb, et ei ole. persse proovi siis aru saada kas arvestada sellega või mitte.

ranka
16.05.12, 18:54
Nõus, et aegsasti peaks ära ostma, aga usun, et nii paari päeva jooksul neid läbi ei müüda. Pigem võibolla nädal?
Samas kas ma saan õigesti aru, et netis müüakse 45 piletit + sateliitidelt nii 22-25? Kas siis ülejäänud müüakse ainult KahesPaaris?

Kui nüüd Maheaatomi bronnid hakkavad kajastuma Triobeti lobbys ehk ületatakse kriitiline mass näiteks homme võivad piletid juba otsas olla lähima paari päeva jooksul.

MeelisV
16.05.12, 18:57
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/294989_385075154871599_100001073536321_1081593_159 8555696_n.jpg

Tänase satika surm(pre AI)

Nägin seda kätt :D
Mul oli 2050 alles. Blindid 50/100, avan 225 (with 77), SB raha888 call AQ, flop AA3, ta donk 200, ma shove, ta call. Thats 1 fkin wierd way to play AQ there... :0

rahvavaenlane
16.05.12, 19:01
Miks te asju nii keeruliseks ajate?

Kes tahab osaleda, ostku end sisse läbi Triobeti lobby. Kannate 55 eurot kontole, ostate ticketi ja sõidate turniirile.

Pubid korraldavad satikaid ja freerolle, kuid EI VAHENDA mängijaid turniirile. Eriti kellegi sõpru vms. See on täiesti legaalne turniir, mis toimub Triobeti litsentsi alusel, mitte mingi underground gambling. Ärge kiusake Reginat selliste asjadega :)

mismõttes kellegi sõpru. mul sõber brüsselist eestis ja tahaks ka turniirile tulla ja pärnus lahedalt aega veeta. on see illegaalne? ma tahan tõsiselt 2 direct byinni teha. ei tohiks ju väga ebaseaduslik olla? ootan siiski lahendeid läbi 2 Paari.

widescreen
16.05.12, 19:04
mismõttes kellegi sõpru. mul sõber brüsselist eestis ja tahaks ka turniirile tulla ja pärnus lahedalt aega veeta. on see illegaalne? ma tahan tõsiselt 2 direct byinni teha. ei tohiks ju väga ebaseaduslik olla? ootan siiski lahendeid läbi 2 Paari.

Proovi lihtsalt reginale mõni teine päev. Saad oma info kätte vähemalt.

Edit: Või saada kiri neile.

rahvavaenlane
16.05.12, 19:07
Proovi lihtsalt reginale mõni teine päev. Saad oma info kätte vähemalt.

Edit: Või saada kiri neile.

kuna Regina pidi täna lätis olema, siis nad lubasid mulle homme ise tagasi helistada. ma tõesti loodan, et see saab sedapidi ilusa lahenduse :D

Maheaatom
16.05.12, 19:10
mismõttes kellegi sõpru. mul sõber brüsselist eestis ja tahaks ka turniirile tulla ja pärnus lahedalt aega veeta. on see illegaalne? ma tahan tõsiselt 2 direct byinni teha. ei tohiks ju väga ebaseaduslik olla? ootan siiski lahendeid läbi 2 Paari.
Las sõber avab Triobetis konto ja ostab end sisse. Imelihtne.

Ma ei tea, et Eesti seadused võimaldaksid registreerida kedagi teist hasartmängus osalema või teha kellegi teise nimel panuseid. Proovi kas saad näiteks Olympicu pühapäevasele 1-eurosele turniirile Edgar Savisaart registreerida.

rahvavaenlane
16.05.12, 19:16
Las sõber avab Triobetis konto ja ostab end sisse. Imelihtne.

Ma ei tea, et Eesti seadused võimaldaksid registreerida kedagi teist hasartmängus osalema või teha kellegi teise nimel panuseid. Proovi kas saad näiteks Olympicu pühapäevasele 1-eurosele turniirile Edgar Savisaart registreerida.

sa proovid ikka inimesi nii triobeti kontot avama, et vähe pole :D ok, ühesõnaga täna ja homme jään ma veel selle juurde, et proovin 2 Paari-st saada.

Maheaatom
16.05.12, 19:36
sa proovid ikka inimesi nii triobeti kontot avama, et vähe pole :D ok, ühesõnaga täna ja homme jään ma veel selle juurde, et proovin 2 Paari-st saada.
Minul isiklikult on täiesti ükskõik, kas sinul või su sõbral on Triobetis konto või mitte. Mingit rahalist kasu või kahju see mulle ei too. Üritan lihtsalt sõbralikult selgitada kõige lihtsamaid mooduseid turniirile regamiseks. Miks minna ringiga kui saab otse?

Asja point on järgmine: pubid korraldavad freerolle oma kundedele, mille võitjad regatakse turniirile ja pubi tasub nende eest turniiri korraldajale arve alusel. On muidugi võimalik, et mingil põhjusel jääb neil kohti üle ning nad on nõus neid müüma kolmandatele isikutele, kuid see on ikkagi meeletult keeruline asjaajamine ning võib lõppeda sellega, et jääd lihtsalt kohast ilma.

rahvavaenlane
16.05.12, 19:40
Minul isiklikult on täiesti ükskõik, kas sinul või su sõbral on Triobetis konto või mitte. Mingit rahalist kasu või kahju see mulle ei too. Üritan lihtsalt sõbralikult selgitada kõige lihtsamaid mooduseid turniirile regamiseks. Miks minna ringiga kui saab otse?

Asja point on järgmine: pubid korraldavad freerolle oma kundedele, mille võitjad regatakse turniirile ja pubi tasub nende eest turniiri korraldajale arve alusel. On muidugi võimalik, et mingil põhjusel jääb neil kohti üle ning nad on nõus neid müüma kolmandatele isikutele, kuid see on ikkagi meeletult keeruline asjaajamine ning võib lõppeda sellega, et jääd lihtsalt kohast ilma.

okei. kui homseks Regina annab positiivse vastuse siis jääb nii nagu on. kui mitte siis hakkame nende regamistega ja passwordide meeldetuletamisega vaeva nägema.

Ballahollic
16.05.12, 19:42
Trio lobby on praegu väga aeglane ja jamab. Ei saa isegi sisse osta ennast praegu.

E: Whoa sain tehtud.

MeelisV
16.05.12, 19:48
Ostsin ka sisse. Nüüd 1 küsimus: Kui mängin näiteks 2Paaris järgmine laupäev Triobet Cupi satikat ja võidan, siis kas mulle hüvitatakse 1 pilet? :)

widescreen
16.05.12, 19:53
Minul isiklikult on täiesti ükskõik, kas sinul või su sõbral on Triobetis konto või mitte. Mingit rahalist kasu või kahju see mulle ei too. Üritan lihtsalt sõbralikult selgitada kõige lihtsamaid mooduseid turniirile regamiseks. Miks minna ringiga kui saab otse?

Asja point on järgmine: pubid korraldavad freerolle oma kundedele, mille võitjad regatakse turniirile ja pubi tasub nende eest turniiri korraldajale arve alusel. On muidugi võimalik, et mingil põhjusel jääb neil kohti üle ning nad on nõus neid müüma kolmandatele isikutele, kuid see on ikkagi meeletult keeruline asjaajamine ning võib lõppeda sellega, et jääd lihtsalt kohast ilma.

Ma vaatan, et oled asjaga väga kursis. Seletad äkki, et miks mõned inimesed keda tean on just sealt pileti ostnud.
rahvavaenlane: Minul pole kahtlustki ,et sealt ei saa piletit osta, pigem on asi selles kas neid on seal veel.

andrus69
16.05.12, 19:57
Vaata, et sa nende meeldetuletamisega väga palju ka ei venita. Otse saab sisse osta 45 , hetkel 19 regatud. Satikas onlines praegu kestmas. Kes sealt ei saa nendest osa ostab sisse eeldatavalt?

rahvavaenlane
16.05.12, 20:00
Ma vaatan, et oled asjaga väga kursis. Seletad äkki, et miks mõned inimesed keda tean on just sealt pileti ostnud.
rahvavaenlane: Minul pole kahtlustki ,et sealt ei saa piletit osta, pigem on asi selles kas neid on seal veel.

küsimus on jah, Reginas. aga ta täna lätis. nad helistavad mulle homme.

KristjanLaas
16.05.12, 20:31
Ma ei tea, et Eesti seadused võimaldaksid registreerida kedagi teist hasartmängus osalema või teha kellegi teise nimel panuseid. Proovi kas saad näiteks Olympicu pühapäevasele 1-eurosele turniirile Edgar Savisaart registreerida.

Saab väga kergelt vähemalt parkis turniiridele teisi inimesi registreerida.

Maheaatom
16.05.12, 21:46
Saab väga kergelt vähemalt parkis turniiridele teisi inimesi registreerida.
Ok, ei olnud vist kõige parem näide. Erinevalt Pargist puudub aga Pärnus kassa ning raha peab jõudma x päeva enne turniiri algust ikkagi Triobetini. Näiteks netipokkeris ma küll ei tea, et saaks sõbrale oma kontoga pileteid osta.

Aga see selleks. Ma ei taha väita, et läbi 2 Paari poleks kuidagi võimalik pileteid hankida, vaid seda et läbi Triobeti kliendi on see võrratult lihtsam ja vajab vaid ühte hiireklikki. Andres soovitas kohe alguses sedasama. Praegu tõmmati aga äkitselt teema üles ja vaesel Reginal on tõenäoliselt ca. 20 vastamata kõnet. Tema ootab eeskätt, et te vahel ikka 2 Paarist ka läbi astusite ja lonksu rummi jooksite :)

Triobet Openile said 1100 inimest ilusti läbi neti pileti hangitud. Nüüd on 10x väiksem turna ja äkki ei saa hakkama?

rahvavaenlane
16.05.12, 22:00
tal ei ole 20 vastamata kõnet. ma ise tegin juba umbes 50.

Marek K.
16.05.12, 22:15
rofl

MeelisV
16.05.12, 22:28
tal ei ole 20 vastamata kõnet. ma ise tegin juba umbes 50.

No offence, aga see ei ole normaalne! :D Selle ajaga oleksid võinud oma triobeti lahti muukida :D

ranka
16.05.12, 22:32
lol yeah. sama mõte.

rahvavaenlane
16.05.12, 23:13
kurat saage aru, et mul pole isegi seda meili enam meeles kust ma reganud olin. ja kui ma tahan niikuinii otse sisse osta ja om sõbrale ka veel, siis miks ma ei võik siit seda küsida. lollakad.

ranka
16.05.12, 23:18
kurat saage aru, et mul pole isegi seda meili enam meeles kust ma reganud olin. ja kui ma tahan niikuinii otse sisse osta ja om sõbrale ka veel, siis miks ma ei võik siit seda küsida. lollakad.

Mingi info peab ikka meeles olema: kasvõi oma ees - ja perekonnanimi. Kui need ka meelest läinud siis tõesti ei ole midagi teha.

rahvavaenlane
16.05.12, 23:23
klge ausalt, käige perse, mai viitsi enam jahuda sel teemal. kui saan homme tel kõne siis saan ja kui ei saa siis hakkan edasi aretama.

Pumper
17.05.12, 10:12
Mis kell see turniir algab, mul päeval võistlused, ei tea kas jõuan turniiriajaks Pärnusse. Kes teab palun kindlasti õelge!

widescreen
17.05.12, 10:28
26. mai kell 12.00

Pumper
17.05.12, 11:13
selliseks kellaks ei ärka isegi üles

2Paari
18.05.12, 15:25
nice teemaarendus ;) aga õnneks või kahjuks on läbi 2 Paari kõik pääsmed otsas. võimalik, et esmaspäeval selgub, et jääb paar pääset üle aga need müüme eelisjärjekorras oma regularidele. kel huvi saab mängida veel homme meie juures viimast satikat, kus läheb turnavõitjale pääse näppu. ja kui turniirile tahad tulla, siis tasub triobeti pokkerikonto ikka ära uuendada sest auhindadesse jõudmise korral, kantakse raha sulle triobeti kontole. cu@tbcup ;) regina.

MeelisV
20.05.12, 21:38
Triobetis siis 11 piletit veel saadaval! Regamine lõppeb homme/esmaspäev, kell 15.00. Praegu tõesti viimane aeg pilet soetada.

Ballahollic
21.05.12, 20:59
Kuidas prizepool jaotub? Finaallaua vahel ilmselt?

widescreen
21.05.12, 21:08
ilmselt kõige mõistlikum variant kui 100 inimest kokku tuleb.

2Paari
21.05.12, 22:12
finaallaua vahel jh.

pilme10
22.05.12, 18:35
Kui keegi veel soodsa hinna eest ööbimist vajab, siis PM

Karli
23.05.12, 17:21
Keegi tartust autoga minemas ja 1 vaba koht pakkuda?

ranka
23.05.12, 21:24
Andres Burget & Triobeti eripakkumine Prodele

Pakkuda on kaks tasuta piletit Triobet Pärnu Cupile. Esimesed kaks inimest, kes on vähemalt 21 aastat vanad, omavad Triobeti kontot ja kes helistavad Andres Burgetile (telefon: 52 986 XXX) saavad piletid omale. Pakkumine kehtib 23:00-ni.

Edu!

EDIT: piletid otsas, ei ole mõtet enam helistada.

phenomenon
23.05.12, 21:31
Olemas 1. Suur tänu Andres ja Ranka.

ranka
23.05.12, 21:31
Üks lännu, üks veel alles. Hurry Up!!! See on viimane võimalus osaleda Pärnu CUP-il.

AndresBurget
23.05.12, 21:34
Üks lännu, üks veel alles. Hurry Up!!! See on viimane võimalus osaleda Pärnu CUP-il.

jep, ootenimekirja ei ole, koha peal osta ei saa...
1 pilet veel.

AndresBurget
23.05.12, 21:38
ja viimane ka läinud. Kohtumiseni Pärnus!

ranka
23.05.12, 21:41
Tänud Andres pakkumise eest. Edu kõigile Pärnus ja hoiame rusikad taskus? :)

MeelisV
23.05.12, 21:43
Väga solid Triobet :)

rahvavaenlane
23.05.12, 22:30
Andres Burget & Triobeti eripakkumine Prodele

Pakkuda on kaks tasuta piletit Triobet Pärnu Cupile. Esimesed kaks inimest, kes on vähemalt 21 aastat vanad, omavad Triobeti kontot ja kes helistavad Andres Burgetile (telefon: 52 986 XXX) saavad piletid omale. Pakkumine kehtib 23:00-ni.

Edu!

mis nüüd siis saab? kell on 23.30. ? helistan v ei helista?

winnieTHEpooh
23.05.12, 22:31
lol nice, tahtsin päeval regada, kuid registratsioon oli juba suletud.. mõtlesin, et ei saagi siis peale.Sõber helistas õhtul, ütles et helista sellel numbril, et saad vb pileti..
ja saingi:D lol
Aitäh, cu in Pärnu

MeelisV
23.05.12, 22:42
Ärge siis härra Burgetile Pärnus sümboolset jooki unustage välja teha :D

rahvavaenlane
23.05.12, 22:50
mis nüüd siis saab? kell on 23.30. ? helistan v ei helista?

ilma jäin.

sain tuimalt kaalikasse. ei biitinud teemat. imbetsill.

widescreen
23.05.12, 22:57
ilma jäin.

sain tuimalt kaalikasse. ei biitinud teemat. imbetsill.

truetrue!!!

EdgarP
24.05.12, 13:30
Kes reedel juba Pärnusse tuleb ning 19.00-00 plaanitu on, on oodatud OOsse turniirile. Saab odavalt rummi luristada ja pärast edasi linna peale minna.

AndresBurget
24.05.12, 14:01
Kes reedel juba Pärnusse tuleb ning 19.00-00 plaanitu on, on oodatud OOsse turniirile. Saab odavalt rummi luristada ja pärast edasi linna peale minna.

EdgarP - ma arvan, et see üleskutse vast siia teema alla ei käi? Ma kindlasti ei reklaamiks OO teemas TB üritust mis toimub väljaspool OO-d ;)

Pileteid oli jah saadaval ikka väga pikka aega kuid nagu ikka eestlastele kombeks: algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :) Õnneks ei ole viimane turniir ;)

ranka
24.05.12, 16:28
Kuna ma ei jõudnud ennem jaole ning Andres juba tsiteeris siis ma ei hakka postitusi eemaldama aga olen nõus, et EdgarP poolt ei ole see ilus käitumine. Ma ei karista antud juhul selle eest vaid pigem on see tilk tõrva EdgarP enda meepotti ja kujundab sellise inetu käitumisega oma ettevõtmistele halba mainet.

widescreen
24.05.12, 16:42
Lühikeste pükstega lastakse ka ikka sisse?

Marek K.
24.05.12, 19:02
Lühikeste pükstega lastakse ka ikka sisse?

väga kahtlane oleks, kui suvel peaks kuskil ruumis koos 100 vennaga higistama pikkades riietes.

EdgarP
25.05.12, 08:54
Ma väga vabandan, kui ma kedagi solvasin ülekutse ja võimalusega juba reedel Pärnus aega veeta.
Edu osalejatele !

runnar
25.05.12, 13:21
kohtade loos http://ee.pokernews.com/live-reporting/triobet-cup-parnu/pohiturniir/