PDA

View Full Version : Pokerstars`ist raha välja



fakeplayer
12.05.12, 00:09
Tervist,

Mis see parim moodus siiski oleks kanda raha Pokertarsist oma Swedbanki kaardile(tegemist siis krediitkaardi võimalust omava VISA Student Card`iga.
Deposiite olen sealt teinud - kiire lihtne ja mugav.

Aga Cashoudis annab mitmeid valikuid.

1) Neteller
2) Direct Bank Transfer
3) MB(selle nagu ka välistaks, igasugu jama olevat sellega)
4)Check in
5)Wire transfer

Kui MB ja kaks viimast välistada jääb, siis parim variant oleks ikka Bank transfer nagu ka eelpool loetud arvamustest, aga kuidas see täpsemalt töötab, kellel kogemusi? Saab sellega Swedile raha üle ja kaua see aega võtaks, vahetasu?

Tänan.

qbj0hn
12.05.12, 00:15
Mis jama selle MB.ga on, kõige mugavam ju ja never pole probleemi olnud.

vapsik
12.05.12, 00:24
Direct Bank Transfer on väga lihtne ja mugav. Lööd oma andmed sisses ja nädala jooksul või kiiremini tuleb raha üle.

Poke
12.05.12, 01:38
direct bank transfer siis, kui sulle mingi jobu on ütlenud, et mb-ga on koguaeg probleeme.
*mb=the best

isutuba
12.05.12, 01:58
direct bank transfer siis, kui sulle mingi jobu on ütlenud, et mb-ga on koguaeg probleeme.
*mb=the best

Kui mb teemat praegu vaadata siis on näha,et paljudel on praegu selle sittaga probleeme ,raha kontol on aga available balance näitab 0,00€ ja selle rahaga pole sittagi teha,värdajanahad rsk

udikaz
12.05.12, 02:04
kamoon. helistage MB-sse ja saate kohe oma asjad korda. üldiselt MB on parim variant imo. insta transferid nii sisse kui välja(võib võtta mõned tunnid) ja mingeid tasusi ei ole.

kjmrc
12.05.12, 06:14
kamoon. helistage MB-sse ja saate kohe oma asjad korda. üldiselt MB on parim variant imo. insta transferid nii sisse kui välja(võib võtta mõned tunnid) ja mingeid tasusi ei ole.

+mirrion.. Need kellel probleem on, tegelege sellega, helistades saate kiiresti jah oma asjad korda.

fakeplayer
12.05.12, 09:49
Egas mul kiiret ei oleks ja nädalakese võin oodata Directi puhul.

Kas MB-sist on siis lihtsam hiljem raha oma Swedbanki kontole saada ilma suuremate vahendustasudeta, või olen ka kuulnud, et sulle antakse mingi füüsiline kaart, millega võimalik Eestis makseid teha jne nagu tavalise krediit või deebetkaardiga?

kjmrc
12.05.12, 10:04
MB to Swed ülekanne läheb ca 24h ja tasu võetakse maksimaalselt €1.80. Seda kaarti saad tellida jah MB'st ning saad sellega võtta automaadist välja raha ning maksta ka poes/restoranis wherever. Kaardi iga-aastane "hooldustasu" on 10€

Foux
12.05.12, 12:33
Otse VISA'le ei saa siis enam kanda we? Kui pool aastat pole sissemakset sellelt teinud, siis jah ei saa, aga ma varem küll sain otse oma VISA tudengikaardile kanda.

fakeplayer
12.05.12, 17:58
Otse VISA'le ei saa siis enam kanda we? Kui pool aastat pole sissemakset sellelt teinud, siis jah ei saa, aga ma varem küll sain otse oma VISA tudengikaardile kanda.
no tundub sedasi :)
ei anna seda valikut cashier mulle - pangaga otse seotud vaid see Direct variant. Viimati sissekande sealt tegin märtsikuus.