PDA

View Full Version : NETELLER



marguzz22
31.03.09, 07:50
Tere! Ma vaatasin, et puudub arutulus sellise haige koha üle nagu seda on NETELLER, ma pole vee lasja endal jooskma saanud sellega(kuna mul raketherakes mingi 60 dollarit seisab tahaks selle välja kanda netellerisse, MB nad ei tunnista)
Probleem: NEteller tahab mu aadressi tuvasstamiseks
Please e-mail a clear scanned colour copy or digital photograph of a recent (no more than 3 months old) utility bill displaying your name and address. Examples include:

· Electricity (Power) bill
· Water bill
· Gas bill
· Telephone bill – Mobile bills not accepted
· Cable (TV)/Internet bills

Anna andeks aga mul ei ole 1ki ülalolivatest. Mobiiliarvet nad ei aksepteeri, wtf miks nad eeldavad, et iga inimene maksab elektri, gaasi või vee eest? Esiteks on meil kommunaalid kõik koos ning 2 pole need minu nimelgi,


If you cannot provide one of the above documents, we can also accept

· credit card statement
· bank statement


Mida nad mõtlevad bank statementi all?

pikk28
31.03.09, 08:05
äkki panga väljavõtet?
jah netellerisse ei saanud ka mina kontot tehtud. Aga miks sa raketherakes ei kanna oma pokkerikontole raha üle?

FreakyJason
31.03.09, 08:12
Kontoteatis ehk siis selle saab pangast koju tellida paberkujul. Mul Swedist tuleb krediitkaardi kohta iga kuu alguses minu krediitkaardi tehingud, aga samas kes tahaks näidata oma raha liikumist kontol mingitele suvalistele jörridele.
Interneti eest ka ise ei maksa? Starman, STV, Elion? Seda aksepteerivad. Mul pandi vahepeal Trio konto kinni, siis saatsin ID kaardi koopia ja Starmani arve ja tehti lahti.

marguzz22
31.03.09, 08:18
ah muidugi interneti arve, see on olemas ja pdf kujul seda ei aksepteerita, pean välja printima ja sisse scannima eks`? See on 2 lollus, kes tänapäeval enam paberarveid kasutab loll ameeriklane ainult,aga eks siis täna raamatukokku scännima.

pikk28
31.03.09, 08:21
See on 2 lollus, kes tänapäeval enam paberarveid kasutab loll ameeriklane ainult

:D

FreakyJason
31.03.09, 08:23
ah muidugi interneti arve, see on olemas ja pdf kujul seda ei aksepteerita, pean välja printima ja sisse scannima eks`? See on 2 lollus, kes tänapäeval enam paberarveid kasutab loll ameeriklane ainult,aga eks siis täna raamatukokku scännima.


Print ja skänn ja peax OK olema.

tdx
31.03.09, 09:16
well, kui mul kunagi 'utility billi' vaja oli, siis ma ise feikisin wordis arve, panin mingi suvalise logo ja eestikeelset teksti + veits numbreid ja printisin pdf'iks. Läks läbi küll, üks suurimaid inglise saite oli veel.

camu
01.04.09, 07:41
Mulle helistas mingi netelleri asjamees ja tahtsis ka et ma mõne arve saadaks. Kuna ise ka hetkel vanemate juures siis ühtegi arvet minu nimele ei käi. Sai siis nii ära räägitud, et saadan isa arve ning läks läbi küll.

Copin teisest teemast siia küsimuse, ehk keegi teab:

Kuna Moneybookersisse sai konto tehtud ning valitud valuutaks kroon, sööb väljakandmine ära päris suure summa nagu ma aru olen saanud. Küsimus Netelleri kohta, kas asi on sama hull ning kui suured on netelleri protsendid ja kas tasuks üldse netelleriga möllama hakata. Ning kui tasub, siis mis oleks soovitused banc accoundi regamise kohta ning kas valuutaks valida dollar?
Kasutab keegi ja teab soovitada?

marguzz22
02.04.09, 11:17
sain konto tehtud lõpuks, see vend kes helistas rääkis muga 10min, küsis, et kas tahate krediitkaardiga raha kanda, tehke kohe kanne jms.et muidu ei pruugi läbi minna, küsis mis mu lemmik sport on ning mida Poks tähendab, siis sain asjad korda. Nüüd netelleri konto aktiivne ning saab sellega raha edas-tagasi kanda, mis peamine saan oma rakebacki sinna kanda ning edasi juba ongame. !

ranka
02.04.09, 15:38
Miks ta selle spordi - ja poksi definitsiooni kohta küsis?

camu
02.04.09, 16:58
Salaküsimus ilmselt.

rrrr
22.07.09, 12:58
Neteller ei ole rahul veebist välja trükitud elektriarve->skänn to pdf. Kui seda teete, siis lõigake vähemalt URLi tähised ära. Mul ei läinud läbi. Kaon nüüd EEnergia kontorisse ootejärjekorda, ehk saab sealt mingi paberi. Õnneks on korter minu nimel+elektri leping ka.

Aga peale kanda saab, pokkerisse kanda saab, pokkerist välja kanda saab, maksta saab vaid panka tagasi pole veel proovinud - ilmselt ei saa.

Muide, mis see ametlik vastus Ongame+eestlased+Neteller kombinatsiooni mittelubamiseks on? FTP/Everest+eestlased+Neteller igatahes töötab. Tower reload boonus tuli aga tõesti ei taha enam oma Moneybookersi EUR kontoga rahasid kanda. Jubedad konvertimistasud on...

Tigrano
22.07.09, 18:23
Neteller ei ole rahul veebist välja trükitud elektriarve->skänn to pdf. Kui seda teete, siis lõigake vähemalt URLi tähised ära. Mul ei läinud läbi. Kaon nüüd EEnergia kontorisse ootejärjekorda, ehk saab sealt mingi paberi. Õnneks on korter minu nimel+elektri leping ka.

Aga peale kanda saab, pokkerisse kanda saab, pokkerist välja kanda saab, maksta saab vaid panka tagasi pole veel proovinud - ilmselt ei saa.

Muide, mis see ametlik vastus Ongame+eestlased+Neteller kombinatsiooni mittelubamiseks on? FTP/Everest+eestlased+Neteller igatahes töötab. Tower reload boonus tuli aga tõesti ei taha enam oma Moneybookersi EUR kontoga rahasid kanda. Jubedad konvertimistasud on...


Mul ka ei sobinud interneti arve, mõtlesin, et olen kaval teen pdf jne midagi ei sobi. Samuti jätke meelde, et alati tuleb teha värviline skaneerimine, muidu jälle ei kõlba.

Sellest Ongame poindist pole ka aru saanud, kunagi isegi korra sai Netelleriga kanda, nüüd jälle mitte.

kollane
22.07.09, 18:51
Mainin igaks juhuks ära , MB uue konto tegemine ei võtnud mul ültse kaua aega kõikide kinnitamiste ja asjadega.
Konto sain 2-l päeval kinnitatud ja kiri tuli järgmine nädal kolmp nv oli vahel, muidu oleks kiiremini tulnud.
Kokku siis 6 päeva. Samuti sain starsist kiired vastused ja nüüd pm deposiit teha ja siis korras kõik..

Foux
22.07.09, 21:52
Ma pidin panka minema ja väljavõtte võtma. Maksin ka selle pasa eest. Siis helistati ja sain korda.

rrrr
23.07.09, 07:04
Kaebasin towergamingusse, et tahan Netellerit. Kui pommitada, ehk siis on mingitki lootust, et asi saabub pigem varem kui hiljem. Saatsivad mulle kirja:

Thank you for contacting Tower Gaming Support and informing us that Neteller is now available in Estonia. We have sent this information to the Network, as this is their decision I suggest that you keep an eye out on your deposit page to see if the option becomes available for you. I apologize for the inconvenience this may cause you.

farik666
30.12.09, 00:08
keegi teab, kuidas on soodsam raha kanda, kas otse panka (2-3 päeva) või
net+ kaardile ja sis automaadist välja võtta?

hotcocacola
30.12.09, 00:18
kas keegi seletab mulle ära selle nettelleri kaardi süsteemi?

palju maksab?
kus kohast saab?
mis teenustasud on?
jne jne jne

farik666
30.12.09, 11:15
ei maksa sittagi..isegi kuumaksu pole..
saab netelleri lehelt..tellides, tuleb umbes nädalaga kohale.. PIN saadetakse eraldi hiljem
teenustasude kohta siin: https://help.neteller.com/cgi-bin/neteller.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=1324&p_created=1222877941&p_sid=9fOgsFwj&p_acces

Pmõtselt panka otse kandes läheb 2-4 päeva aega.. netelleri kaardile kandes peaks minema insta.

Mind huvitabki, kas seda NET+ kaarti kasutades on siis feed suuremad kui otse panka kandes? teab keegi?

leits
30.12.09, 11:18
lol .. ja kui rahasid peal ei hoia saad mingi 30 usd fee peale, saatsin ***** nad

ranka
30.12.09, 11:25
kas keegi seletab mulle ära selle nettelleri kaardi süsteemi?

palju maksab?
kus kohast saab?
mis teenustasud on?
jne jne jne


Kaart tasuta ja saad netellerist ikka. $6 on raha väljavõtmine automaadist, maksmisel tasuta. Sellele PEAKS lisanduma konverteerimistasu (aga mulle tundub, et seda ei ole maha läinud minul). Ühesõnaga, kui elada näiteks dollari või euro tsoonis siis neteller oleks mu esmane valik, ma eelistaks seda teistele pankadele. Sest Starsist netellerisse liigub papp ülikiirelt (üle kahe tunni ei ole aega läinud) ja kui fee-d oleks 0 (EURO/Dollari tsoonis oleks, kui teil neteller samas valuutas) siis ei ole mõtetki muid pankasid kasutada.

Eestis olen saanud välja võtta igast automaadist ning maksnud baarides. Osades baarides on andnud errorit :S Peale selle saate virtuaalkaardi millega saate maksta netis kaupade eest.

Soovitan kõigile, sitkas hea varuväljapääsu variant.

farik666
30.12.09, 11:39
lol .. ja kui rahasid peal ei hoia saad mingi 30 usd fee peale, saatsin ***** nad


kas see mitte ei old nii kui 14 kuud netelleri accounti ei kasuta, siis võivad teha 30$ trahvi???

või kus sa sellist asja lugesid?

Lutzky
01.01.10, 15:36
peab ka vist ära tegema

ranka
01.01.10, 15:38
peab ka vist ära tegema


Ma parem maksan tasud netellerile, kui teen vahendajaga swapi, kes praegusel dollari "kõrgajal" nöörib ikka mõnuga. Vahet suurt ei ole aga netellerist ei saa tünni.

pastilaa
01.01.10, 15:50
See kaart hakkab mullegi ühe lahedam tunduma!

Lutzky
01.01.10, 15:53
See kaart hakkab mullegi ühe lahedam tunduma!


ma juba pildistan enda dokumente;)

Supsti
01.01.10, 15:57
Kas netteller ei jäta rahale märki juurde, mis rahadega tegu on? ja kuidas on lood MB?

pastilaa
01.01.10, 16:02
Oskab keegi kosta - palju selle kaardiga $6 teenustasu juures maksimaalne cashout on?

Lutzky
01.01.10, 16:05
What is the ATM withdrawal limit?

Answer
Effective November 21 2008, the ATM withdrawal limit has been increased to 750 EUR (or equivalent in local currency).

pastilaa
01.01.10, 16:21
What is the ATM withdrawal limit?

Answer
Effective November 21 2008, the ATM withdrawal limit has been increased to 750 EUR (or equivalent in local currency).



ty sir - see siis päevane?

ranka
01.01.10, 16:52
Eile võtsin automaadist netelleriga 3000 krooni. Neteller annab kursiks:
Merchant to card exchange kr 3,000.00 EEK @ 0.09468255 EEK/USD = $284.05 USD. SEB Ülekande kursiga oleks saanud $284 eest 3007 krooni ja Eesti Panga kursi järgi 3085 krooni. Kaotus vahemikus 7 - 85 krooni.

Kui vahetada diilide teemas standardiga $300 vs 3000. Siis SEB panga kursiga saaksite 3176 krooni ja Eesti Panga kursiga 3259. Kaotus vahemikus 176 - 259 krooni. Peale selle lisadub automaadist väljavõtte tasu $6 ehk ca 66 krooni, mis teeb maksimum kaotuses 85+66=151 krooni.

Seega netellerist on mõttekam välja võtta, kui teha siin foorumis standard vahendus, kus kursiks on 10 krooni dollari eest. Samuti ei teki probleemi et keegi diadema vms. sind üle laseb.

Kui ATM feed ei lisanduks (maksad kaardiga) siis näiteks netelleriga oleks enam vähem sama hind (või isegi soodsam, ma ei tea mis kursiga PS välja raha kannab) maksta kui teha PokerStarsis cashout, sest starsis cashoutil on miski 70 kroonine fee (ka ca $6)

Ning mis kõige maitsvam - mitte kuskile ei jää jälgi, et te olete raha saanud :)

Neteller ftw!

rrrr
01.01.10, 17:31
Oot, Ranka. Netelleri lehelt loen ma, et ATM charge per withdrawal on küll 6$ aga Foreign Exchange (at ATM or POS) on 2,95%. Sa võtsid ATM-st välja dollareid? Kui ma õigesti aru sain, siis EEKe tuubil ATM-s saad veel ~3% kümnist maksta.

ranka
01.01.10, 17:35
Oot, Ranka. Netelleri lehelt loen ma, et ATM charge per withdrawal on küll 6$ aga Foreign Exchange (at ATM or POS) on 2,95%. Sa võtsid ATM-st välja dollareid? Kui ma õigesti aru sain, siis EEKe tuubil ATM-s saad veel ~3% kümnist maksta.


No ma ka lugesin nii välja, et rahavahetus maksab nii ja niipalju. AGA loe mu eelmist posti -- sela on kirjas palju reaalselt raha kulus. Seega ma ei näe kuskil seda krõbedat protsenti.

EDIT: Sa võid oma netelleri konto ka kroonides teha siis ei tohiks ühtegi konverteerimist olla. Aga kahjuks pokkeritoad ei kanna su netelleri kontole kroone ja siis peaksid ikka konverteerimise eest maksma. On nii?

Supsti
01.01.10, 18:13
Kas netteller ei jäta rahale märki juurde, mis rahadega tegu on? ja kuidas on lood MB?

Ootan vastust.

Lutzky
01.01.10, 18:25
Ootan vastust.


loogiline oleks, et ei. ma ei ole MBst ülekande puhul panka küll näinud, et selgitusse on pandud money from poker vms.

Lutzky
01.01.10, 18:30
ty sir - see siis päevane?


jah, kui google ja 2+2 ei valeta

Fortune
01.01.10, 18:33
Olen leits. pole ise raha veel peale kandnud ja jaardi kättesaamises kuu möödas.küteti 30 daala mingit trahvu ,.. nii et tasuta paradiisi pole

rrrr
01.01.10, 18:36
Noh kui mul istub FTPs 1000USD-d ja ma tahan cashoutida, siis pangakontole EEK saada:
1) Tavaline kanne Neteller->SEB
- widthdraw fee on 10 USD (järelikult cashout on 990)
- SEB tahab vastuvõtutasu 80EEK
- SEBi dollari ostukurss on praegu 10,5874 seega saan 990*10,5874-80=10401 EEK

2) Netelleri kaardilt->cash
- widthdraw fee on 6 USD (järelikult cashout on 994)
- müstiline 2,95% Net+ card hinnakirjast -> 994*0,9705 = 964,667
- jälle SEBi ostukurss 10,5874*964,667=10213 EEK

Võrreldes aeglasema cashouti variandiga saan vasta pükse pea 200 EEKiga.

rrrr
01.01.10, 18:43
Oli see Neteller v Moneybookers, kus konto tegemisel pidid ütlema, et kontol olev raha saab olema seotud gamblinguga? Teoorias saab raha puhtaks pesta muidugi teise konto kaudu, mis pole gamblinguga seotud. Netelleri transfer fee peaks olema 1-1,9%. Ma pole veel aru saanud mis vahe on P2P transferil või tavalisel money transferil

rrrr
01.01.10, 19:26
Hetkel on vaja teha naisele Netelleri konto ja kanda talle first depo jaoks raha FTP-sse 600 taala. Kuna mul on Netelleris vedelemas tuhatkond auasal teel pokkeriga teenitud dollarit, mis seisab kasutult, siis otsustasin tehingut finantseerida sealt. Kokkuvõtvalt võin öelda, et kaotus on jube. Et ta saaks kanda 600 -> FTPsse pean mina kandma talle 645. Sealjuures saan ma Netellerilt vist ka 20 taala boonust.
Arvutuskäik järgmine:
1) $645 cashout - Neteller tahab saada 10 - 635
2) $635 potsatab jumal teab kuna SEB-i ja konverditakse kursiga 10,5874*635=6723EEK
3) SEB võtab ära 80EEK laekuva maksekorralduse eest = 6643EEK
4) kannan raha naisele - 6643-3 (vist?) = 6640
5) välismakse maksab 70 EEK = 6640 - 70 = 6570
6) konvertimine USD-ks kursiga 11,1304 = 6570/11,1304 = 590,28
7) Neteller lubas anda mulle as referrer 20 taala ja naisele 10 taala. Seega saab tema oma 600 täis ning mina võin esialgse 645 cashouti teha teoreetiliselt 20 taala väiksemana sest raha jääb perekonda. Aga ikkagi 25 taala maksta raha liigutamise eest, mis ilmselt kestab nädalaid.

Ilmselt kasutan võimalust kanda P2P või trans money otse naisukese Netellerisse kuna see maksab 1%, ja seetõttu kaotan vaid 6 taala 25 asemel. Ilmselt on ka asi kiirem.

ranka
01.01.10, 20:15
Hetkel on vaja teha naisele Netelleri konto ja kanda talle first depo jaoks raha FTP-sse 600 taala. Kuna mul on Netelleris vedelemas tuhatkond auasal teel pokkeriga teenitud dollarit, mis seisab kasutult, siis otsustasin tehingut finantseerida sealt. Kokkuvõtvalt võin öelda, et kaotus on jube. Et ta saaks kanda 600 -> FTPsse pean mina kandma talle 645. Sealjuures saan ma Netellerilt vist ka 20 taala boonust.
Arvutuskäik järgmine:
1) $645 cashout - Neteller tahab saada 10 - 635
2) $635 potsatab jumal teab kuna SEB-i ja konverditakse kursiga 10,5874*635=6723EEK
3) SEB võtab ära 80EEK laekuva maksekorralduse eest = 6643EEK
4) kannan raha naisele - 6643-3 (vist?) = 6640
5) välismakse maksab 70 EEK = 6640 - 70 = 6570
6) konvertimine USD-ks kursiga 11,1304 = 6570/11,1304 = 590,28
7) Neteller lubas anda mulle as referrer 20 taala ja naisele 10 taala. Seega saab tema oma 600 täis ning mina võin esialgse 645 cashouti teha teoreetiliselt 20 taala väiksemana sest raha jääb perekonda. Aga ikkagi 25 taala maksta raha liigutamise eest, mis ilmselt kestab nädalaid.

Ilmselt kasutan võimalust kanda P2P või trans money otse naisukese Netellerisse kuna see maksab 1%, ja seetõttu kaotan vaid 6 taala 25 asemel. Ilmselt on ka asi kiirem.


Miks nii keeruline? Kannad $600 ta netelleri kontole ja asi vask. Ja su üleeelmise postitus toimib teeorias aga praktikas sain mina hoopis teised näitajad.

leits
02.01.10, 14:39
kerge arusaamatus NETELLRIGA.. account blockiti. Osaliselt obv ka minu viga. täitisn netis mingi formi nende lehel ja oain call me back ... leldi 1-3h pärast tuleb kõne. Tegelikkuses helises mobla juba 3 minuti pärast ning asi lahendatud. support on nuts

Provoker
02.01.10, 14:53
Accountide vahelisi kandeid saab teha siis kui mõlemad kontod on verifitseeritud kui ma õigesti mäletan.

farik666
02.01.10, 15:55
Olen leits. pole ise raha veel peale kandnud ja jaardi kättesaamises kuu möödas.küteti 30 daala mingit trahvu ,.. nii et tasuta paradiisi pole


hm.. oskad visata linki kus selline tekst kirjas?? Ma ei taipa, kui on kirjas, et kuutasu kaardil pole, siis võib see ju vabalt tühjana ka seista.. miks kuradi pärast peaks nad 30 taala trahvi tegema, konto mittekasutamise eest?? ajuvaba ju

Lutzky
10.01.10, 12:15
Congratulations! You have successfully upgraded to a NETELLER Extended account. Now you can take advantage of higher account limits, Peer-to-Peer transfers, quick withdrawals and the Net+ card services for instant access to your funds.

Nuts ühesõnaga.

Albertti
14.01.10, 14:19
Ei lähe päris Netelleri alla, samas teemakohane küsimus siiski, kas keegi oskab öelda head/halba EntroPay kohta, kas on turvaline, mugav ja usaldusväärne?

pastilaa
15.01.10, 08:13
T*ra küll juba. Miski ei sobi neile mu arvetest konto upgrade tegemiseks. E-ajastu ja ei ole ühtegi arvet, mis postiga tuleks. Mida saata neile???

Pahvak
15.01.10, 09:06
Tahan ka lähitulevikus NETELLERI kontot teha, aga ainuke arve, mis minu nimele tuleb on STV internet. :D

pastilaa
15.01.10, 09:35
Tellisin posti teel endale panga konto väljavõtte. Elame näeme...

lambiain
15.01.10, 10:38
T*ra küll juba. Miski ei sobi neile mu arvetest konto upgrade tegemiseks. E-ajastu ja ei ole ühtegi arvet, mis postiga tuleks. Mida saata neile???


Ma võtsin appi vana hea talumehetarkuse ning printisin e-arve välja. Kortsustasin natuke, voltisin mitu korda kokku ning siis skännisin sisse. Kõlbas küll. Kui arvel on peal su aadress, siis ei tohiks neid küll eriti huvitada, kas see on tulnud maili teel või postiga.

Lutzky
15.01.10, 14:37
Tellisin posti teel endale panga konto väljavõtte. Elame näeme...


Ma läksin ise Swedi ja lasin neil välja printida ja äää tembeldada. Sobis.

farik666
15.01.10, 15:02
krt jubedalt koorivad ikka.. 100€ to bank account.. miski 250 eeki kõik tasud kokku.. krt odavam on vist otse kaardiga võtta

Muckyourcards
21.01.10, 11:45
Mis Stars sellega mõtleb:
"If you have used NETeller to purchase, your cashouts will then be processed back to NETeller up to the amount purchased, again from the amount of your oldest NETeller deposit to the amount of your most recent deposit."

pastilaa
21.01.10, 11:48
Mis Stars sellega mõtleb:
"If you have used NETeller to purchase, your cashouts will then be processed back to NETeller up to the amount purchased, again from the amount of your oldest NETeller deposit to the amount of your most recent deposit."


Vähemalt selles ulatuses, mis osas oled Netellerist Starsi kandnud, tuleb ka cashout teha netellerisse. Sain just ise samas osas targemaks...

vennike
21.01.10, 12:43
Vähemalt selles ulatuses, mis osas oled Netellerist Starsi kandnud, tuleb ka cashout teha netellerisse. Sain just ise samas osas targemaks...


just nii see on, kahjuks või õnneks siis.

pohhui
25.01.10, 21:37
SEB-is on variant "Prindi kontoväljavõte" vms.
Kui ma selle välja prindin ja sisse tagasi skännin, siis see kõlbab neile? + Lisaks saadan siis juhiloa/id kaardi koopia?
Kui selle tehtud saan, siis kuna keegi mulle klienditoest helistab (veits halb kui täiesti suvalisel ajal)? Ja kas klienditoe töötaja räägib inglise keelt ikka?

ESTPatrick
25.01.10, 21:40
pi

SEB-is on variant "Prindi kontoväljavõte" vms.
Kui ma selle välja prindin ja sisse tagasi skännin, siis see kõlbab neile?

pigem mitte ma arvan, oluline on just see pangatempel ja allkiri seal, minuarust. ise just tegin selle täna ära.

lenC
25.01.10, 21:41
pi
pigem mitte ma arvan, oluline on just see pangatempel ja allkiri seal, minuarust. ise just tegin selle täna ära.

just, vestlesin alles täna ~pool tundi netelleri härraga sellest :)

Marek K.
25.01.10, 22:01
ma omal ajal netellerisse neid asju saatsin, siis võtsin netist pdf elioni arve + printisin viimase kuu bank statemendi printversioonis välja, vestlesin netelleri tädiga ja isegi dokumente läks neil vist meelest küsida, igatahes sain extended accounti, koos kaartide ja muude leludega.

farik666
25.01.10, 23:06
mina tegin uneti "viimased tehingud" lehest screenshoti ja see ka kõlbas

kvaliteet
25.01.10, 23:11
Kas pealekandmiseks sobib sebi virtuaalkaart ka?

pohhui
25.01.10, 23:11
No siis tasub ehk proovida enne panka minekut seda väljavõtte teemat.
Aga, suppordi tädi/onu räägib inglise/eesti keeles ja helistab ikka mulle sobival ajal, mitte näiteks pühapäeval pool 5 öösel?

lenC
25.01.10, 23:16
Ma ei saa aru täpselt, aadressi on ju vaja tõestada? Seda pole ju konto väljavõttel nähagi?
edit: never mind, sain aru, et prinditud kujul tuleb ta vähe uhkem :)
Täna ma lipsasin live-chatti ja murele lahendust ei saanud, leppisime kokku, et helistavad 1-3h jooksul ja sai veel küsida, mis keeles supporti tahad(ma ütlesin, et English is fine), räägiti soravat inglise keelt.

Albertti
27.01.10, 13:32
Kas pealekandmiseks sobib sebi virtuaalkaart ka?
Hetkel ei kõlba, kuna pank ei lase seda läbi. Uurisin ka pangast ja seal väideti, et süsteem näitab, et sooviksin nagu netelleri kaudu sularaha välja võtta ja virtuaalse kaardiga see ei ole võimalik, samas väideti, et selle probleemiga tegeletakse.

kvaliteet
27.01.10, 13:45
Sõnastasin halvasti. Tahtsin öelda, et kas saab pealekanda virtuaalkaardilt Nettellerisse, mitte vastupidi. Või seda sa silmas pidasidki?

Albertti
27.01.10, 14:01
Just seda pidasingi silmas, et Netellerisse ei saa kanda, eelmisel nädalal käisin selle kadalipu läbi.

IceCold
31.01.10, 18:10
Endal nettelleriga kogemusi pole, kuid huvitab, kas mul on mõtet hakata igast bank statementidega jms-ga jebima. On ta moneybookersist etem? Kuidas on teenustasudega jms võrreldes moneybookersiga? samuti huvitab, kas teenus on kiirem? Uurisin seal depot, siis paistab,et tuleb teha rahvusvaheline ülekanne vms,et raha sinna saata. See omakorda ju maksab. Moneybookersis saab swed to swed teha.

Sain ma millestki valesti aru?

Toots_x
19.02.10, 16:41
Kus kohas on Netelleri kirjas minu PIN kood? Leian koha kus on: "Card Number ending with; 72xx, Peel back here to reveal your PIN

Pean selle musta kribulise asja ära kiskuma?

-andres-
19.02.10, 18:39
Jep, ära päris katki rebi, seal samas on kood kirjas. MB'l samamoodi.

ranka
20.02.10, 12:33
netelleris on üks fucking viga -- vahest ei anna millegipärast raha ja eile ol isee olukord. kodus kontrollin ja arvel on sitaks pappi aga millegipärast ei anndud tonni välja ja kontoväljavõttel ka jookseb ka rida $88.xx - declined ja nii 10x.

Marek K.
20.02.10, 16:36
imelik, pole kordagi sellist asja olnud

ranka
20.02.10, 19:25
Äkki on hoopis miski limiit peal?

Ski
02.03.10, 08:58
Kas NETTELLERIST saab kanda raha teise inimese panga arvele?
Kaua läheb aega umbes Cake Poker--->NETTELLER--->Bank account?

Keiss
05.03.10, 07:38
Kes oskab aidata?
Probleem järgmine. Olen enamasti läbi pangalingi sisse-välja kandnud rahasid.
Aasta tagasi sai küll Hansa krediitkaardiga raha läbi netelleri toweri ja pokerstarsi vahet liigutatud. Nüüdseks on see krediitkaart aegunud ning uus kaart SEB-s tehtud. Samas on alles ka Swedbankis konto aga seal tavaline Maestro kaart.

Tahtsin oma netelleri kontol uue deposiidi teha uue SEB krediitkaardiga aga andis järgmise errori:

Your deposit was declined
You have exceeded the maximum number of cards allowed for depositing with NETELLER. Please retry your deposit with a card you previously used to deposit to your account.

Mis teha?

ranka
05.03.10, 10:38
Nagu mina aru saan siis saad netelleri kontole raha panna ainult teatud arv kaartidega.

EDIT: PS! võitev mängija ei deponeerigi netellerisse :P seda ikka väljamakse jaoks kasutatakse :)

Keiss
05.03.10, 11:58
No aga ei saa ju enne välja maksta pokkeri kliendist netellerisse kui sisse sealt raha pole tulnud nii, et peab depoma.

leits
05.03.10, 15:22
võtsin omale mb kaardi, netelleril suuremad feed, välja kandmisel panka ka kõvasti suuremad feed

makz
05.03.10, 15:39
Kaua see verification aega võtab? Saatsin 3 päeva tagasi dokumendid ära aga siiani pole vastust saanud.

Keiss
06.03.10, 08:01
Kes oskab aidata?
Probleem järgmine. Olen enamasti läbi pangalingi sisse-välja kandnud rahasid.
Aasta tagasi sai küll Hansa krediitkaardiga raha läbi netelleri toweri ja pokerstarsi vahet liigutatud. Nüüdseks on see krediitkaart aegunud ning uus kaart SEB-s tehtud. Samas on alles ka Swedbankis konto aga seal tavaline Maestro kaart.

Tahtsin oma netelleri kontol uue deposiidi teha uue SEB krediitkaardiga aga andis järgmise errori:

Your deposit was declined
You have exceeded the maximum number of cards allowed for depositing with NETELLER. Please retry your deposit with a card you previously used to deposit to your account.

Mis teha?


Okei, kirjutasin netelleri klienditoele ja tuli järgev vastus. Nimelt selleks, et saaks nö. täisliikmeks seal, mis tähendab, et saan kasutada mitut kaarti pean saatma dok koopia ja elukoha koopiad. Kuna elan üürikorteris siis suht keeruline. Elukoha dokumentide loetelu järgmine:

Acceptable address verification documents are:
-utility bill (for heating, electricity, water, cable, landline
telephone, sewer, etc.)
-an original printed statement from your financial institution (bank,
credit card, mortgage, insurance, investments - please note we do not
accept statements from purely online financial institutions)
-a signed and stamped letter from your financial institution confirming
your account with them, your address, and your full name
-any government correspondence (including tax documents, voter
registration, court documents, even parking tickets!)


Mida ma neile saadan kui omaniku nimele tulevad arved? Kellelgi ideid?

kilu6
06.03.10, 08:15
-an original printed statement from your financial institution (bank,
credit card, mortgage, insurance, investments - please note we do not
accept statements from purely online financial institutions)

Mida ma neile saadan kui omaniku nimele tulevad arved? Kellelgi ideid?

Milles küsimus, võtad pangalt ametliku väljavõtte, scannid sisse ja saadad.

Keiss
06.03.10, 08:17
Tänx, lähen panka lasen templid ja allkirjad neile peale joonistada ja olemas. Ausalt öeldes ajab pea valutama selline jamamine. Parema meelega saan pokkeris 100 bad biiti aga keegi teine ajaks minu eest neid asju nii, et pangakaart oleks ilusti laua peal lihtsalt :)

pastilaa
06.03.10, 09:32
Nad saadavad sulle koju ka seda, kui helistad klienditoele. Templitega ja puha.

karel111
06.03.10, 14:08
ja kui sul skännerit ei ole tee fotokaga pilt, saada ära ja siis jää emaili ootama:)

farik666
10.03.10, 14:52
Neteller app. ??? Kasutab keegi seda programmi.. on miski eelis ka või mugavus?

pohhui
16.03.10, 15:49
Milline see CVV seal Netelleri kaardi peal on?

ranka
16.03.10, 15:55
Milline see CVV seal Netelleri kaardi peal on?

See peaks olema ainult virtuaalkaardi peal.

pohhui
16.03.10, 16:08
http://lmgtfy.com/?q=cvv


Aga muidu on see kolmekohaline nr seal tagaküljel

Jes, googel teeb imesid. Seal wikipedia lehel on näidatud, millist mõeldud on. Kaardi tagaküljel on 2 erinevat numbrit 1x 4kohaline ja 1x 3kohaline, see tekitas veits segadust. Sain kaardi registreeritud igatahes.

massiivne
17.03.10, 21:02
Keegi oskab soovitada, mis konto kursiks oleks praegu kõige mõistlikum valida?

pikk28
18.03.10, 12:25
mismõttes?

variatsioon
27.03.10, 02:48
Ma läksin ise Swedi ja lasin neil välja printida ja äää tembeldada. Sobis.

mul ei sobinud swedi sisse scanitud bank statement kus kõik vajalk info peal oli.

Unfortunately the bank statement you sent us was not accepted as it is an online statement. We will only accept a statement that has been mailed to your home address in the last 90 days.


Acceptable address verification documents are:

-utility bill (for heating, electricity, water, cable, landline telephone, sewer, etc.)
-an original printed statement from your financial institution (bank, credit card, mortgage, insurance, investments - please note we do not accept statements from purely online financial institutions)
-a signed and stamped letter from your financial institution confirming your account with them, your address, and your full name

When you don’t have a utility bill or bank statement to verify your address with, we suggest you to contact your bank to get a signed and stamped letter that displays your full name, account number, address, and the date which proves that you have an account with your bank, and you can send a scan copy of this letter in an email.
mul ei tule ühtegi arvet paberil koju.
mis nüüd tegema peaks?
ideid?

Rage
27.03.10, 02:53
no telli omale mingi väljavõte koju.. Elioni viimase kuu arve või pangaväljavõte vms.. las saadavad postiaadressile..

Tupsik
27.03.10, 02:56
Ma võtsin linnavalitsusest paberi, kus kirjas, et olen sissekirjutatud antud aadressile. Paber nägi väga nutune välja, aga neile sobis.

Divide03
31.03.10, 11:34
Ma võtsin linnavalitsusest paberi, kus kirjas, et olen sissekirjutatud antud aadressile. Paber nägi väga nutune välja, aga neile sobis.



Mis keeles lasid kirjutada välja?

Tupsik
31.03.10, 11:44
Mis keeles lasid kirjutada välja?
Eesti keeles.

mkva
31.03.10, 11:49
a paber polnud sinu nimel? Lihtsalt näitas et sa sisse kirjutatud kuskile jah?

Tupsik
31.03.10, 12:11
Sisu oli midagi sellist -

eesnimi perenimi isikukoodiga ######## on sisse kirjutatud aadressile linn, tänav #-#. Alates ##-##-#### kuupäevast.

mkva
31.03.10, 12:28
ty

noname
06.04.10, 23:18
Kuidas neid rahasi nüüd panga kontole kanda(Nt SEB):rolleyes:

Käisin pangas ära,sain dokumendi,saatsin netellerisse ära.
Asi korras.Tädike helistas rääkis minutikese ja siis vsjo.
Läksin net+cards lehele,Virtual Mastercard täitsin seal need väljad ära.

Kas enne kaardi kättesaamist ei saagi rahasi panka kanda?

Ei mõika seda värki.

Tigrano
07.04.10, 08:16
Kuidas neid rahasi nüüd panga kontole kanda(Nt SEB):rolleyes:

Käisin pangas ära,sain dokumendi,saatsin netellerisse ära.
Asi korras.Tädike helistas rääkis minutikese ja siis vsjo.
Läksin net+cards lehele,Virtual Mastercard täitsin seal need väljad ära.

Kas enne kaardi kättesaamist ei saagi rahasi panka kanda?

Ei mõika seda värki.

Pakun, et ennem pead pankakonto verify tegema. Näiteks ennem oma pangakontolt mingi x summa netellerisse kandma ja siis saad edukalt transfere alles teha.

variatsioon
21.04.10, 08:48
no telli omale mingi väljavõte koju.. Elioni viimase kuu arve või pangaväljavõte vms.. las saadavad postiaadressile..

no ffs. tellisin.. ootasin.. aga huiat tuligi kohale :D
swed ütleb et nende poolt saadeti välja aga minule ei ole midagi tulnud..

no nahhui ma juba 3 kuud olen üritanud tõestada et ma elan kodus.. ca 300kr on juba selle jama peale läinud.. aga mitte kui midagi...

keegi viitsib mulle selle arve photoshopid? :) tundub et ainuke võimalus.

leits
21.04.10, 08:51
möh .. mine panka, prindi see leht v2lja kus aadrss peale tembeldatakse ära ja good?

variatsioon
21.04.10, 08:55
möh .. mine panka, prindi see leht v2lja kus aadrss peale tembeldatakse ära ja good?

no sellepärast käibki närvidele et neile ei sobi see...ffs ma ei tea miks.

altzie
21.04.10, 10:55
no sellepärast käibki närvidele et neile ei sobi see...ffs ma ei tea miks.

Hm, mul küll polnud probleeme konto väljavõttega. Pankades mingi default, et a'la 6 kuu ülekandeid näitab, kui küsid väljavõtet.. aga panin ainult viimase lehe kus ca 20 ülekannet peal + pangast tempel kuupäevaga ja sobis väga kenasti.

variatsioon
21.04.10, 12:41
Hm, mul küll polnud probleeme konto väljavõttega. Pankades mingi default, et a'la 6 kuu ülekandeid näitab, kui küsid väljavõtet.. aga panin ainult viimase lehe kus ca 20 ülekannet peal + pangast tempel kuupäevaga ja sobis väga kenasti.

mul sama doc MBsse sobis ka..aga juu siis neteller on oma süsteemi "turvalisemaks" teinud.. nüüd peab doce photoshopima

ranka
21.04.10, 20:37
mul sama doc MBsse sobis ka..aga juu siis neteller on oma süsteemi "turvalisemaks" teinud.. nüüd peab doce photoshopima

Ära aja rumalat juttu. See väljavõte netellerisse sobis väga hästi, lihtsalt juhi neile tähelepanu kus kohas täpselt su nimi ja aadress asuvad (vist oli üleval paremas nurgas).

SALMOSA
22.04.10, 21:09
Kuna pokkeri konto on $ siis oleks kõige mõistlikum teha konto $ mitte € ?
Mõeldes selle peale, et euro peaks tulema, siis ei oskagi mida valida

kollane
22.04.10, 21:36
Kuna pokkeri konto on $ siis oleks kõige mõistlikum teha konto $ mitte € ?
Mõeldes selle peale, et euro peaks tulema, siis ei oskagi mida valida

sama valuuta mis pokkerituba

ranka
22.04.10, 23:09
Kuna pokkeri konto on $ siis oleks kõige mõistlikum teha konto $ mitte € ?
Mõeldes selle peale, et euro peaks tulema, siis ei oskagi mida valida

Tee praegu dollar. Minu andmetel saad korra elujooksul netelleri kontot valuutat vahetada. Kui kunagi tulevikus tuleb meile €€€€ siis vahetad valuuta ümber.

variatsioon
01.05.10, 13:34
tegelt ka keegi võiks mulle photoshopida mingi fake doci mis netellerile sobiks.
shipiks 10$ kuhugile.
täiega kopp ees sellest pasast.


no telli omale mingi väljavõte koju.. Elioni viimase kuu arve või pangaväljavõte vms.. las saadavad postiaadressile..

no nüüd läks pool kuud aega ja saingi selle panga väljavõtte koju tellitud.
aga ffs see ju täpselt samasugune kui pangast välja printides :D
ja eelminekord neile see ei sobinud.


Ära aja rumalat juttu. See väljavõte netellerisse sobis väga hästi, lihtsalt juhi neile tähelepanu kus kohas täpselt su nimi ja aadress asuvad (vist oli üleval paremas nurgas).

mis mõttes?? ise nad ei oska esimesest reast nime välja lugeda?

pohhui
01.05.10, 13:45
Panga väljavõttel peab kindlasti peal olema pangatöötaja allkiri+panga tempel.

ranka
01.05.10, 14:07
mis mõttes?? ise nad ei oska esimesest reast nime välja lugeda?

Terve paber on paksult eesti keelset infot täis. Inimesel, kes ei oska Eesti keelt on väga tülikas ja raske sealt aadressi leida ning elu on näidanud, et klienditoed on suhteliselt laisad asutused, kus tuleb kõik ette taha ära teha.

variatsioon
01.05.10, 14:10
Terve paber on paksult eesti keelset infot täis. Inimesel, kes ei oska Eesti keelt on väga tülikas ja raske sealt aadressi leida ning elu on näidanud, et klienditoed on suhteliselt laisad asutused, kus tuleb kõik ette taha ära teha.
pean siis paintis punase ringi ümber tõmbama?
siis nad ütlevad et ma olen pilti shoppinud ;(



Panga väljavõttel peab kindlasti peal olema pangatöötaja allkiri+panga tempel.
on olemas

ranka
01.05.10, 14:34
Piisab sellest kui ütled, et vaadake üles paremasse nurka.

ok2aa
11.05.10, 10:38
kui kannan ftp'st netellerisse ja sealt edasi triobetti, kui suurte tasudega peaks arvestama (ütleme näiteks $10k, netelleri konto on taalades)?

Tupsik
11.05.10, 13:12
Erinevate pokkerikontode vahel liigutades ei võeta mingit tasu(juhul kui valuuta on sama).

ranka
11.05.10, 13:53
Erinevate pokkerikontode vahel liigutades ei võeta mingit tasu(juhul kui valuuta on sama).

Täpselt nii.

rmartin
11.05.10, 14:05
varjatsioon, kui ikka hädas oled vaata igaks juhuks üle, mis formaadis sul see panga paber salvestatud on.
Netelleril on lehel ka kirjas, mis formaat sobib nt. jpg. aga .pdf ei ole seal kirjas kuigi enamus asju just selles salvestatakse.
Minul see ümbersalvestamine ja sama paberi saatmine igatahes aitas.

goldfish
25.05.10, 21:02
Mis seal kõnes, mis peale dokumentide saatmist requestida vaja on, küsitakse ja mis selle eesmärk on? Dokumendid peaksid ju niigi näitama, et reaalse inimesega tegu.

aitäh.

pohhui
25.05.10, 21:06
Minult küsiti sünniaega ja "salaküsimuse"(Esimene lemmikloom või misiganes) vastust.

variatsioon
25.05.10, 21:36
Mis seal kõnes, mis peale dokumentide saatmist requestida vaja on, küsitakse ja mis selle eesmärk on? Dokumendid peaksid ju niigi näitama, et reaalse inimesega tegu.

aitäh.

nime/maili/salaküsimust/milleks konto tegid

aga netelleril on väga nuts telefoni support

ranka
25.05.10, 22:31
Jup, väga nuts. Mina, kes puterdab inglise keeles sain väga hästi aru, mis nad rääkisid + tehakse kiirelt korda kõik ning vastatakse konkreetselt.

Oma ala profid.

KristjanRawk
10.06.10, 20:15
Helistasin ka täna sinna et verify'da.. siis küsis salaküsimuse, sünniaja ning maili.. siis ütles et helistab tagasi. küsis need 3 asja kõik uuesti.. ja siis verifys ära wtf?

ESTPatrick
10.06.10, 21:29
kes pikemale reisile lähevad teatage neile ette, mul pandi järsku kinni ja ei mingit emaili ega midagi, alles sisse logides sain teada, et kinni. mõtlesin ise et olen lihtsalt tühjaks kulutanud. kohe kui mitmes riigis maksad panevad kinni

leits
10.06.10, 21:36
Võtsid yhendust ja said lahti ? See on kyll minig "debiilne" ettevaatus abinõu petta saamiseks

ranka
16.08.10, 10:17
Netelleril EPT promo: https://promotions.neteller.com/

mislinn
28.09.10, 22:05
Võike segadus seoses accounti upgrade tegemisega, kas ainult helistamisest ei piisaks ja ma eelpool lugesin, et tuleb mingi arve vms koopia saata mitte mingi id kaadi koopia vms, ma ei jaga matsu, milleks? Minu nimele ei tule ühtegi arvet, ega muud taolist asja....

nikitheone
28.09.10, 22:07
pangast konto väljavõte?

mislinn
28.09.10, 22:16
pangast konto väljavõte?

Okei, lähen homme panka, vaatab mis sealt antakse siis, aga teine asi, vajutan sealt provide, et tahaks nagu need dokumendid siis saata( hetkel neid muidugi pole, aga tahtsin uurida, kuidas asi käib, või mida täpsemalt vaja saata) ja viskab mu kuhugi lambisele lehele, või peaksin ma need lihtsalt kuhugi supporti saatma?

Lifetilt peal praegu, põmst kogu roll on seal kinni, huvitav kaua see jama kõik kokku aega võtab?

ranka
07.10.10, 00:45
Neteller VIP'ide elu läks ehk nats paremaks:
http://blog.neteller.com/vip-rebate/

WIN
16.10.10, 11:27
Kuidas kannate raha Netellerisse?
ise proovisin local bank tranniga ja välismaa bank tranniga aga kuidagi ei saanud.
Local ülekandega ütles swedbank mulle, et kontonumber ie vasta standardile.. kas se on sellepärast et neil pol eestis panka ja siis ei saa siseriikliku maksega maksta? Kuigi panin listist Estonia.

moneymakesmoney
16.10.10, 21:55
Nende pank asub välismaal, seega peaks ikka kasutama välismaist kannet. Vähemalt mina üritasin. Konto on mul dollarites ja üritasin siis sinna ka saata dollarites, aga saadeti raha tagasi ja öeldi, et maksa GBP või EUR. Jäin peaagu 500 eegust ilma lihtsalt SEB 90 kroonise teenustasu ja dollari konverteerimise tõttu. Nüüd, kui saadan neile eurides, siis toimub ju omakorda konverteerimine EEK-EUR-USD? Kas ma saan asjadest õigesti aru või ajan siin mingit jama?

ok2aa
08.01.11, 10:22
netelleris on raha usdides. kui tahan panka kanda, siis nad võtavad 2,5% valuutavahetusfee? mismoodi on kõige odavam raha pangaarvele saada, kui netelleri raha on USD'ides?

ranka
08.01.11, 16:36
netelleris on raha usdides. kui tahan panka kanda, siis nad võtavad 2,5% valuutavahetusfee? mismoodi on kõige odavam raha pangaarvele saada, kui netelleri raha on USD'ides?

Neteller->Stars->Pank. Aga see peaks eeldama, et sa ka grindid Starsis, muidu hakkavad vinguma ja ärge tulge mulle ajama, et peab kandma algse summa netellerisse tagasi. Just alles paar päeva tagasi kandsin $2k netellerist Starsi ja Starsis $1k panka ning kõik rahad liikusid kenasti.

Teiseks saada netelleri kiri ja lase oma konto eurodeks teha. Kui sul on VIP account siis saad omada kahte kontot erineva valutsiga (mul on USD ja EUR), kui ei ole siis minuteada on seal reegel, et kord elu jooksul saad oma valuutat ära vahetada. Ala vahetad USD to EUR.

Edaspidi kui netelleri konto EUR siis enamus suuremaid tube toetavad EURo kandeid. See tähendab, et pokekritoas cashouti tehes valid, mis valuutas omale raha kannad.

PS! Kui ei viitsi rahadega ise jännata siis võin tulla ka vastu nii, et sa ütled summa, mida vaja välja kanda. Ma kannan välja (võtab aega up to 3 days), kannan sulle panka ja sa kannad dollareid vastu mulle FTP-sse.

EDIT: ja kui oled kasutandu netellerit igakuiselt ja sul ei ole VIP kontot siis saada neile kiri, et nad su vipiks teeks.

Tigrano
08.01.11, 17:06
Mul alati kantud viimane sissekanne tagasi mb ja siis ülejäänud panka. Just alles hiljtuti tegin ja insta oli raha MB arvel.

ranka
08.01.11, 17:07
Tõenäoliselt sellepärast, et sa ei mängi PokerStarsis ja teed väikeseid cashoute/depositte. $1-$2k cashodid never ei liigu insta.

$$$
08.01.11, 20:12
Mul alati kantud viimane sissekanne tagasi mb ja siis ülejäänud panka. Just alles hiljtuti tegin ja insta oli raha MB arvel.

ranka räägib netellerist sina moneybookersist.

Tigrano
08.01.11, 20:51
ranka räägib netellerist sina moneybookersist.

See minuarust ei oma tähtsust, kuigi pole 100% kindel, sest see süsteem peaks olema neil turvalisuse pärast, et kui oled x summa eest deposiite teinud kasvõi läbi netelleri, siis läbi selle pead selle sama x summa ka välja kandma läbi netelleri ja siis ülejäänud summaga võid teha mis tahad.

Point umbes selline, et oled 2000$ pannud läbi MB ja siis teed läbi netelleri 10$ deposiidi ja nüüd teed cashoudi 2100$ netelleri, siis 2000 läheb ikkagi MB ja 100$ netelleri kontole.

Kui ainult MB puhul selline asi oleks, on natuke naljakas.

Tahtsin 4k $ kanda välja panga arvele, aga kuna alati olin varasemalt cashoutinud läbi buddy transferi jne ja MB teinud sissemakseid 2k eest, siis võimalus oli 2k MB tagasi ja 2k panka. Küsisin Starsist, kas ilma ei saa, siis vastati, et ainuke võimalus on kui lasete oma MB valikutest kustutada.

$$$
08.01.11, 21:07
Nüüd seleta kuidas puutub moneybookers asjasse kui depo tehakse netellerist ja kantakse välja panka ja keegi pole sõnakestki maininud selle kohta, et varem raha on moneybookersist sisse kantud.

Tigrano
08.01.11, 21:17
Nüüd seleta kuidas puutub moneybookers asjasse kui depo tehakse netellerist ja kantakse välja panka ja keegi pole sõnakestki maininud selle kohta, et varem raha on moneybookersist sisse kantud.

Sa ei saa poindist aru, loe läbi 2x mida kirjutasin, väitsin seda, et kui sa oled kasvõi oma Netellerist sisse kandnud 2000$ ja tahad siis hiljem panka või MB välja kanda ja ei ole eelnevalt netelleri sentigi kandnud välja, siis tahad oma x summa oletame 3000$ välja kanda panka, siis 2000$ läheb igaljuhul Netelleri, sest sealt kandsid algselt sisse, sealt paed ka sama summa välja kandma, ennem teisi võimalusi pole.

Mingi turvalisuse värk, kasvõi rahapesu tõkestamiseks, et kannad pidevalt netellerist sisse ja natuke keerutad raha ja siis panka alati ja nii päevast päeva.

EDIT: ma ei ta palju see maksimaalne kuu deposiit on netelleriga aga nii saaks nagu ranka rääkis oletame kogu oma FTP rolli rahulikult läbi starsi panka kantida mingi x aja jooksul ja siis vist oleks kõik legaalselt teenitud või midagi sellist :)

Aga võin eksida, aga vähemalt MB puhul on alati nii olnud.

$$$
08.01.11, 21:43
Ma saan väga hästi aru, ma tean ka et MBga on asi nii, aga netelleri kohta pole varem seda kuulnud ja ranka jutt nagu lükkas selle ümber ka.

Tigrano
08.01.11, 21:45
Ma saan väga hästi aru, ma tean ka et MBga on asi nii, aga netelleri kohta pole varem seda kuulnud ja ranka jutt nagu lükkas selle ümber ka.

Siis on hästi ja parem meile kõigile :)

Pahvak
24.01.11, 16:32
Kaua neil dokumentide ja bank statemendi ülevaatamisega aega läheb? Praegu nädal aega ja ei midagi.

ranka
25.01.11, 00:20
Kaua neil dokumentide ja bank statemendi ülevaatamisega aega läheb? Praegu nädal aega ja ei midagi.

Ma esimene kord saatsin ära siis kinnitamist ka ei toimunud aga konto toimis. Ühel hetkel oli konto lukus ja oli kiri, et palun saatke xxxxx@neteller.com kiri kellaajaga, millal võime teile helistada. Saatsin kirja, et umbes täna sobib, peale mida tuli mõnikümne minuti jooksul kõne. Küsiti mõned küsimused, räägiti juurde netelleri kaartidest jne. ning kui kõik selge ja fine, oli neteller korras.

Sulle soovitus. Kui konto toimib, siis täiesti suva lase aga edasi. Kui pannakse kinni ja dokud saadetud siis uuendamine käib kiirelt. Kui aga tahad kindlust võid juba täna neile kirja saata/helistada, et nad sulle teeks verbal verificationi ära. Kui konto lukus hella/saada kiri.

Pahvak
03.02.11, 12:40
Tänud, ranka. Veel üks küsimus. Kui toast kanda välja EURe (Neteller ka EURides) ja Netellerist kanda SEBi, siis mis tasud tulevad?

Oliverk
03.02.11, 12:49
Mul dokumentide verification nüüd 2 nädalat täis. Kiired vennad.

altzie
03.02.11, 12:50
Toast-Netelleri, kus mõlemad valuutad EUR'ides, siis tasu 0. Edasi SEB'i läheb küll mingi tasu, aga tegin seda viimati nii ammu, et ei oska seda % ütelda.

Pahvak
03.02.11, 15:37
Mul dokumentide verification nüüd 2 nädalat täis. Kiired vennad.

Mul umbes sama seis ja saatsin ühe meili veel, aga peab vist ikka helistama.

ranka
11.02.11, 16:03
Mul dokumentide verification nüüd 2 nädalat täis. Kiired vennad.

Kui sa kontot saad kasutada - siis kasuta niikaua kui lukku läheb! Ma saatsin ka dokumendid alguses lollipeaga ära ja lootes, et tuleb vastu - ei tulnud. Kontot sain kasutada edasi ja siis löödigi lukku ning kui lukku panid hakkasid asjad liikuma.

Oliverk
11.02.11, 16:06
No ma tahtsin kredikat tellida. Nüüd on juba pohlad ja minupoolest võivad jäädagi oma dokke verifima.

Pahvak
11.02.11, 17:12
Mul läks mingi 3 nädalat aega ja siis tuli kiri, et dokud ei sobi (pildistatud). Saatsin nüüd uued ja ootan. Mul konto "töötab" niipalju, et raha peale ja pokkerituppa saab kanda ja toast tagasi ka, aga midagi muud teha ei saa. MB vaatas 48h-ga dokumendid läbi.

mislinn
11.02.11, 17:16
Naljakas, minul oli viie päevaga kõik ilusti tehtud.

SanderK
16.02.11, 18:08
Tere!

Lugesin TETELLERI lehelt välja, et kandes sinna raha saad sa konto numbri, mis kehtib teatud päevad ja siis see muutub kehtetuks. Kas kuidagi on võimalik sealt saada ka konto number, mis oleks püsiv ja ei peaks igakord eraldi "make a deposit" tegema?
Loodan, et küsimus ei jäänud väga segaseks. Praeguseks hetkeks pole veel dokumendi koopiaid neile saatnud.
Üks küsimus tekkis veel, et mis perioodi peale peaks pangast võetud kontoväljavõte olema ( kinnitamiseks ).


Suured Tänud vastuste eest juba ette!~

Tigrano
16.02.11, 18:57
Kui kannad enda kontolt sinna raha, siis midagi ei muutu kehtetuks. Saadad veel dokumendid ka ja väljavõtte, kasvõi viimase kuu oma ja ongi korras.

SanderK
16.02.11, 21:12
Tänud vastuse eest! Kontole kandmiseks antud konto number kehtib kuni 7 päeva kui ma õigesti mäletan ja kui sa selle aja jooksul sinna konto numbrile ei kanna, siis see muutub kehtetuks. Pakukski huvi võimalus, püsiva konto numbri saamiseks, mis ei aega, kui sinna teatud aja jooksul raha ei kanna.

mislinn
16.04.11, 12:26
Eile üks hetk ei saanud lihtsalt enam netelleri kaariga maksta, milles võis probleem olla? Raha on peal.

ranka
16.04.11, 19:58
Eile üks hetk ei saanud lihtsalt enam netelleri kaariga maksta, milles võis probleem olla? Raha on peal.

Ööpäevas saad X arv ainult kaardiga maksta. Vist oli 5 korda. Ja see on su tõenäoline probleemi põhjus. Täpselt sama rahade välja võtmisel.

mislinn
18.04.11, 20:43
Selline küsimus, et mis te arvate, et kas netelleris on praegu turvaline raha peal hoida, mõtlen suuremat summat, mitte kopikaid. Ja teine küsimus, et kui ma netellerist endale selle summa hoopis eesti panka kannaks, kas siis maksuametil oleks mingit põhjust kobisemiseks?

Ints
21.04.11, 17:30
Krt, lappasin siin natuke tagasi neid lehti ja ei habla ikka lahti, kuidas oleks kõige mõistlikum tegutseda.

Teen EUR konto, siis kannan swedbankist sinna raha peale ja siis edasi starsi ? Kas peaks starsi konto ka hiljem eurideks ümber vahetama kui välja kannan?

Ja kas saan netellerist raha üldse enne edasi kanda, kui olen neile oma arve koopia jms kino läbi teinud.

Tarmonator
21.04.11, 17:31
saad kyll netellerist raha edasi saata. kui sa pole dokumente korda ajanud, siis ei saa lihtsalt netellerist välja võtta raha. Pokkeritubadesse saad maksta.
Netelleri teed EUR, starsis valid sissemakset tehes ka EUR. Samuti väljamaksel.

Ints
21.04.11, 17:41
Jõudsin ise ka peaaegu sama vastuse jälile.
Muidu starsis selline seadus ka, et pärast väljamaksel pead kandma esimese summa sinna, kust esimesena peale panid ?
Selle tegin ma sõbra visa krediitkaardiga, aga starsist loen nyyd sellist asja.

VISA (Visa on kasutatav vaid juhul, kui oled viimase kuue kuu jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse CFT-sobiliku VISA kaardi abil ning soovitud väljamakse jääb vahemikku USD 100 kuni USD 6,500.

Minu sissemakse oli vast aasta või rohkem tagasi.

Kas nüüd on üldse enam mõtet netellerist väljamaksel panka raha saata? Netelleri kaardiga automaadist välja võttes ei tule odavam?

ranka
22.04.11, 02:49
Jõudsin ise ka peaaegu sama vastuse jälile.
Muidu starsis selline seadus ka, et pärast väljamaksel pead kandma esimese summa sinna, kust esimesena peale panid ?
Selle tegin ma sõbra visa krediitkaardiga, aga starsist loen nyyd sellist asja.

VISA (Visa on kasutatav vaid juhul, kui oled viimase kuue kuu jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse CFT-sobiliku VISA kaardi abil ning soovitud väljamakse jääb vahemikku USD 100 kuni USD 6,500.

Minu sissemakse oli vast aasta või rohkem tagasi.

Kas nüüd on üldse enam mõtet netellerist väljamaksel panka raha saata? Netelleri kaardiga automaadist välja võttes ei tule odavam?

Dunno kui palju nad vahelt võtavad, ei viitsi kontrollida ka aga ju miski marginaalne summa. ATM-ist väljavõttes maksad igakord €4.

Teiseks saad alati raha ka puhtaks pesta, mis minu puhul on kehtinud suht alati. Lasen Netelleriga raha Starsi, grindin nagu segane ja siis kannan sealt raha otse panka. Aga mul on kokku kaks eri netelleri kontot (VIP-idel võib olla kaks eri valuutaga kontot), millega pidevalt rahasid sisse kannan. Vahest on tulnud ka "erroreid", et pean samasse kohta tagasi kandma, kust viimane deposiit tulnud.

Aga eeldan, et see sõltub sellest kui palju aega on möödas ja palju raket oled maksnud.

kollane
22.04.11, 09:35
Natuke loll küsimus. Nimelt, kui teen sissekande kasutades MB krediitkaarti, kas väljamakse saan ka pärast sinna teha? Või see süsteem ainult maksmiseks? Loogilisetl võttes saab, aga küsin üle igaksjuhuks.

Pahvak
22.04.11, 09:52
Natuke loll küsimus. Nimelt, kui teen sissekande kasutades MB krediitkaarti, kas väljamakse saan ka pärast sinna teha? Või see süsteem ainult maksmiseks? Loogilisetl võttes saab, aga küsin üle igaksjuhuks.

MB krediitkaart on MasterCard ja mulle on selline mulje jäänud, et MasterCardid ei toeta tagasikandmist.

Tarmonator
22.04.11, 10:01
Mina ei saanud MB kaardiga sissemakset teha NEtellerisse

Ints
22.04.11, 12:56
No nüüd pilt selge vist, tänud kes viitsisid vastata. Peaks vist selle konto ära tegema nüüd, aga noh pangad vist puhkusel, saatana lihavõtted jms. Alguses plaanisin mb kaardi teha üldse, kuid musta reede ajal toimunud värk tekitas veits kahtlusi selles osas.

lennuk
04.05.11, 10:54
nii ,account tehtud ,dokumendid saadetud ja ka acceptitud ,nüüd veel see telefonikõne .Mis kella ajal on teil olnud reaalseid kogemusi nende kõnede vastu võtmisega? Viimase 10 päeva jooksul 3 korda olen kõnet requestinud aga ei ole keegi helistanud. Vahepeal sain ühe meili kah ,et vabandavad ajavööndi vahe tõttu ja palun requestige uuesti jne. Ise siis kõnet requestinud 8.15 /15.00/18.00 .

Lahekutt
04.05.11, 11:16
Tegin ka just hiljuti ja requestisin ka ikka päris mitu korda ning siis tuli nädalavahetus peale ning mõtlesin, et proovin esmaspäeval uuesti, aga esmaspäeval 12.00 tuli lambist kõne

EestiAA
04.05.11, 14:46
Terv.

Tegin endale kasutaja netellerisse,ja tahan kaarti saada aga momendil pole ühtegi arvet neile saata.

kas saan lihtsalt nii teha ,et kannan fullist raha netellerisse ja sealt edasi SEBi või Swedi?.

Kui jah kaua netellerist eesti panka ülekanne võtab?.

mislinn
04.05.11, 14:56
Mine panka võta oma viimase kuu konto väljavõte, lase tempel ka alla lahmida ja sellest peaks piisama, vähemalt mul piisas.

ranka
04.05.11, 17:48
nii ,account tehtud ,dokumendid saadetud ja ka acceptitud ,nüüd veel see telefonikõne .Mis kella ajal on teil olnud reaalseid kogemusi nende kõnede vastu võtmisega? Viimase 10 päeva jooksul 3 korda olen kõnet requestinud aga ei ole keegi helistanud. Vahepeal sain ühe meili kah ,et vabandavad ajavööndi vahe tõttu ja palun requestige uuesti jne. Ise siis kõnet requestinud 8.15 /15.00/18.00 .


Tegin ka just hiljuti ja requestisin ka ikka päris mitu korda ning siis tuli nädalavahetus peale ning mõtlesin, et proovin esmaspäeval uuesti, aga esmaspäeval 12.00 tuli lambist kõne

Neil support alla käinud või ma olin luckbox. Mul tuli 2 x täpselt kokkulepitud ajal kõne.

low-flow
11.05.11, 22:14
Olen kaks päeva nüüd seda kõne requestinud ja ei midagi. Eile tuli küll kõne tundmatult numbrilt aga vastu võttes katheks kohe ära ja täna ei tulnud mingit kõnet, vaid lihtsalt kiri, et me ei saanud teid kätte. :/

CheekyMullet
11.05.11, 22:42
Olen kaks päeva nüüd seda kõne requestinud ja ei midagi. Eile tuli küll kõne tundmatult numbrilt aga vastu võttes katheks kohe ära ja täna ei tulnud mingit kõnet, vaid lihtsalt kiri, et me ei saanud teid kätte. :/

Mul sama jama. Algul ei helistatud üldse, siis väitsid, et nüüd proovisid helistada, aga ei saanud mind kätte. Eile proovisin teise numbriga õnne ning sain pooltele küsimustele vastatud enne kui ära katkes ning pärast seda veel ühe hakkiva kõne. Kavatsen neid nii kaua pommitada kuni asjaga ühele poole saab.

lennuk
11.05.11, 23:42
nii ,account tehtud ,dokumendid saadetud ja ka acceptitud ,nüüd veel see telefonikõne .Mis kella ajal on teil olnud reaalseid kogemusi nende kõnede vastu võtmisega? Viimase 10 päeva jooksul 3 korda olen kõnet requestinud aga ei ole keegi helistanud. Vahepeal sain ühe meili kah ,et vabandavad ajavööndi vahe tõttu ja palun requestige uuesti jne. Ise siis kõnet requestinud 8.15 /15.00/18.00 .

yuhuu ,kõne tehtud
aga jah ,esimene kõne katkes kohe kui vastu võtsin aga tuimalt requestisin edasi ja siis ta ühel õhtupoolikul tuligi ,nii et kannatust.

ranka
26.05.11, 23:10
Neteller vist midagi muutnud. Kui muidu öeldi, et läheb 3-5 tööpäeva enne kui raha jõuab Teie kontole siis nüüd väljamakset tehes:

SEB - XXXXXXXX

Please allow 1 - 2 business days for this deposit to hit your bank account.

leits
26.05.11, 23:25
Hmm, mul oli ka sarnane asi, aga läks ikka 4 päeva .. suht standard neil vist .. MB imo on sellest suhtes parem

antnx
31.05.11, 14:10
Ma ei saa üldse nettellerisse raha kuidagi, proovinud nii visat kui mastercardi ja local bank deposiiti ja ka international bank transfers. Kõik declined

andu_andu
04.06.11, 08:42
Selline küsimus, et mis te arvate, et kas netelleris on praegu turvaline raha peal hoida, mõtlen suuremat summat, mitte kopikaid.

bump. Viimase aja keerulises pokkerikliimas otsustasin ka enamus rolli hoida kuskil mujal. Neteller sobilik variant ?

ranka
04.06.11, 11:52
bump. Viimase aja keerulises pokkerikliimas otsustasin ka enamus rolli hoida kuskil mujal. Neteller sobilik variant ?

Neteller on safe kui ise kuskilt keyloggerit/hacki ei saa.

Ma soovitan teha nii. Näiteks kui FTP-s $50k, Starsis $50k. Tahad FTP rolli jätta $20k. Siis kanna FTP-st raha neteller ($30k), kui rahad netelleris käes siis kanna starsist $30k välja panka ja kohe netelleriga $30k FTP. $30k pestud raha :)

Kui nüüd kunagi FTP bustoks läheb või vaja siis saad netellerisse tagasi starsist kanda ning sealt FTP. Samuti mingi aeg see deposiitlink aegub ära. See tähendab, et sa ei pea enam tagasi netellerisse kandma. Ma ei tea, millest see sõltub aga äkki sellest, et kui palju raket gened?

Starsis veel võimalus convertida USD to EUR ilusti ja siis sealt min. feedega panka. Teiseks saad enamus rolli hoida Starsi kontol eurodes, mis tänapäeval natuke stabiilsem valuts kui USD.

My 2 kopikat.

ranka
16.06.11, 00:27
Suht hea promo netelleris:

No-limit cash back for paying with NETELLER

If you use your eWallet to deposit at least XXXX USD at sites that accept NETELLER between 15 June and 15 July, you'll earn 1% cash back on every payment you make.* There's no limit to how much you can earn, and it's twice as much as our other members can get back!


The more you use your eWallet, the more you get back

As one of our valued VIP members, you can earn even more cash back. Spend more than XXXXX USD and you'll earn 1.5% cash back on every payment made during the promotion period.

This is a great time to use your eWallet to keep track of your money. Just cash out your winnings from sites when you're done and move it back the next time you visit.


No registration required

There's nothing to apply for, no need to register, and no special card or account. All you have to do is sign into top up your eWallet, pay or deposit at your favourite sites that accept us and start earning cash back!

Igal kontol VIST erinev summa, sest USD kontol pean liigutama minimaalselt $9k, eur kontol aga €1300. EUR kontot olen viimasel ajal vähem kasutanud kui USD oma ja sellest ehk ka erinevus.

Kuus keskmiselt $10k eest raha liigutamisi, mis peaks siis andma lisa $100. Saab mõne peo freerollida.

mortalvombat
16.06.11, 07:41
Aga liiguta sama raha edasi-tagasi kuu aega iga päev. Kui palju eest kuus liigutama peab üldse, et Netelleri VIPiks saada?

neeme
16.06.11, 10:37
Ranka, kas netelleri kontosid võib olla rohkem kui 1? Loen, et sul nii USD kui ka EUR konto. Ja kas mõlema kohta on sul see cc ka ?

mislinn
16.06.11, 12:16
Ranka, kas netelleri kontosid võib olla rohkem kui 1? Loen, et sul nii USD kui ka EUR konto. Ja kas mõlema kohta on sul see cc ka ?

Ei tohi, selleks et saada endale kahes valuutas konto peab olema vip.

ranka
16.06.11, 17:33
Ranka, kas netelleri kontosid võib olla rohkem kui 1? Loen, et sul nii USD kui ka EUR konto. Ja kas mõlema kohta on sul see cc ka ?

VIP klientidel võib olla kaks kontot erinevates valuutades. Täpselt sama on ka MB-l.


Aga liiguta sama raha edasi-tagasi kuu aega iga päev. Kui palju eest kuus liigutama peab üldse, et Netelleri VIPiks saada?

Süsteemi ära kasutamine viib ainult konfliktide tekkeni. Neid mul vaja ei ole. Ei mäleta täpset summat aga äkki oli miski 4k dollari kanti iga kuu ja nii 3 kuud järjest. Kui oled netelleri aktiivne kasutaja ja ei täida nõudeid siis saatke neile kiri (tuleb saata ka siis kui nõuded täidetud) ning küsige, et äkki on võimalus VIP-iks saada.

EDIT:
Lisaks veel niipalju, et netelleris on absoluutselt iga kuu promod. Kasutajate hulga suhtes suht marginaalsed (eelmine kuu jagati mitukümmend tuhat dollarit välja, üks kuu EPT pakett jne) aga promodes osalemine on pm. tasuta. Kannad pokkerituppa raha, selle eest saad pileteid, mis osalevad loosmises. Mida rohkem on pileteid seda suurem tõenäosus võita.

Ise ei ole kahe aasta jooksul midagi võitnud. Võidud üpriski suured $1000+ ja kui peaks tulema (küll kunagi tuleb) siis lihtsalt mõnus free money.

virukunn
27.06.11, 12:00
Keegi oskab öelda, miks swedbankist netellerisse depoda ei saa ? Tegin eile välismakse netelleri accile swedist ja täna hommikul helistas keegi Maksim ja ütles, et sellele arvele nad ei teosta makseid. Küsisin miks ja ta ütles, et äkki on mingis mustas listis vms, aga täpselt ei teadnud. Kellelgi pole sellist jama olnud ? Hädasti oleks vaja mingi 30$ netellerisse saada, et FTP-sse see miinimum depo teha.

lennuk
27.06.11, 12:45
Keegi oskab öelda, miks swedbankist netellerisse depoda ei saa ? Tegin eile välismakse netelleri accile swedist ja täna hommikul helistas keegi Maksim ja ütles, et sellele arvele nad ei teosta makseid. Küsisin miks ja ta ütles, et äkki on mingis mustas listis vms, aga täpselt ei teadnud. Kellelgi pole sellist jama olnud ? Hädasti oleks vaja mingi 30$ netellerisse saada, et FTP-sse see miinimum depo teha.

Eesti pangad vist on hakanud mässama ,pole küll päris sama aga paar päeva tagasi keeldus Swedbank mu krediitkaardilt nii netellerile kui moneybookersile raha kandmast. Kellegil veel jamasid olnud ?

ranka
02.07.11, 06:50
Pole 4 aastat deponeerinud e-walletisse, ei oska öelda.

Pahvak
25.08.11, 14:59
Täna ei läinud makse kahes erinevas kohas läbi. Kodus uurisin ja tuli välja, et pean secure id ära vahetama. Kas ebaõnnestunud maksed võivad sellest tingitud olla?

ment52
25.08.11, 16:20
Päris kindel olen et probleem mujal.

Tupsik
25.08.11, 16:23
Kui kaarti kasutasin oli pidevalt kohti, kus maksta ei saanud. Et asi võib ka maksterminaalis/lepingus olla.

overdose
25.08.11, 23:22
Important Net+ service update
Dear xxxxxxx,

We regret to inform you that NETELLER has turned off support for Net+ cards in Estonia. This means that your Net+ cards will no longer work.

ranka
26.08.11, 10:50
Sad aga ei hooli. 2 kaarti kodus aga ei mäletagi pinne, kui Euroopasse sügisel lähen siis muidugi vaja aga õnneks mujal töötavad. Huvitav oleks teada põhjust.

Oliverk
26.08.11, 11:55
Hah hea et jobud mulle kaarti ei suvatenud saata. Võivad sisse soolata selle Netelleri nüüd endale.

ranka
26.08.11, 12:01
Loodame, et MB-d samat sammu ei tee.

fyte
28.08.11, 11:48
Kust security tokenit tellida saab? Kodukalt otsides ei leidnud küll.

ranka
28.08.11, 19:30
Ei ole sellist asja.

GoodButLucky
30.08.11, 15:49
Tellisin just papi Netelleri kontole, kui avastasin ka selle "rõõmusõnumi" oma postkastist, et Net+ kaart ei tööta enam. Kuna just sain selle kaardi ja pole Netelleri muude omadustega eriti tutvunud, siis oleks selline küsimus: Kas Netellerist saab probleemideta Swedbanka raha üle kanda? Kui saab, siis kui kiirelt ülekanne tavaliselt tuleb ja millised on ülekandetasud?

Pahvak
30.08.11, 15:58
Tellisin just papi Netelleri kontole, kui avastasin ka selle "rõõmusõnumi" oma postkastist, et Net+ kaart ei tööta enam. Kuna just sain selle kaardi ja pole Netelleri muude omadustega eriti tutvunud, siis oleks selline küsimus: Kas Netellerist saab probleemideta Swedbanka raha üle kanda? Kui saab, siis kui kiirelt ülekanne tavaliselt tuleb ja millised on ülekandetasud?

Sebi on 7.50€ ülekandetasu ja alla nädala on tavaliselt ära tulnud.

GoodButLucky
30.08.11, 16:15
Tänud kiire vastuse eest. Ilmselt Swedbanka tuleks ka alla nädala ja teenustasu peaks umbes sama olema. Tuleviku mõttes on muidugi lihtsam ilmselt otse pokkerisaidilt panka pappi tellida. Sellest ka mu järgmine küsimus: Kas pärast seda kui Eesti Vabariik oma suures headuses kuulutas enamuse saite illegaalseteks, kas saabki enam otse raha panka tellida? Tegemist oleks Pacific networkiga. Kas hiljem võib ka mingi jama maksuametiga tulla? Või on kõige kindlam ikkagi asju ringiga ajada, st. pokker-neteller-pank?

Tobe neid newbie-küsimusi esitada, aga kasutasin pikka aega edukalt Western Unioni, 2 päeva ja sula postkontorist. Nüüd tuleb jälle nende Netellerite ja Moneybookersite ja ülekannetega jamada.

Pahvak
30.08.11, 16:28
Pacificust panka saamise kohta ei oska midagi öelda. Aga mis puutub jamadesse maksuametiga, siis siiamaani pole ühtegi jama teadaolevalt mängijatel olnud. Teisalt alati on olemas teoreetiline võimalus, et kui nad peaksid tahtma su sissetulekuid kontrollida, siis ilmselt ei piisa sinu sõnast, et tuli Netellerist ja kui sa ei suuda tõestada, et tuli Pokerstarsist (või muust legaalselt toast), siis tõenäoliselt pead ikka makse maksma.

Kui summad on piisavalt väikesed, siis võid ju MB kaardiga maksta või sealt raha välja võtta. Tõenäoliselt ei jää sellest tegevusest mingit jälge maksuametile.

GoodButLucky
30.08.11, 16:45
Jah, eks see MB oleks olnud kõige kergem lahendus, aga see on mul paar aastat kinni olnud, kuna emaili murti sisse ja lasin MB konto kinni panna. Muid variante küsisin sellepärast, et see dokumentide saatmine on alati üks paras piin. Eestis tulevad kõik arved ju nüüd meili peale tavaliselt. Netelleri endaga pääsesin nii, et pidin pdf-i välja printima ja siis uuesti sisse skannima, alles siis sain meiliga ära saata. MB suletud kontoga on see jama, et nad tahavad näha mingit utility billi ehk arvet, mille peal oleks aadress näha. Paraku ma olen vahepeal mitu korda kolinud ja MB's oleval aadressil elab üks tige naisterahvas (ega mina ei käskinud tal buumi tipust mu korterit osta :D ), kelle postkasti ma ei tahaks mingit MB stuffi saata. Paraku MB ei lasknud aadressi muuta ka oma service centeris, kuna konto on suletud. Seega natuke nõiaringi moodi värk. Vana hea dokumendi peal aadressi muutmine (loe: võltsimine) aitaks, aga sellele libedale teele ei tahaks enne minna kui kõik muud variandid on ära langenud.

Pahvak
30.08.11, 17:15
Pangast konto väljavõte. Seal on aadress peal. Kui sellele postkastile muidugi ligi pääsed. :)

ranka
30.08.11, 23:42
Ma tegin paypaliga alles nii, et printisin oma konto väljavõtte välja, fotokaga pilt ja saatsin neile ning olid rahul. Täiesti mõttetud on need väljavõtete kontrollimine, sest igavend saab nii võltsida eriti kui saadad miski fotokaga tehtud semi-häguse pildi. Netelleri poisid (ja ka pokkeritubade) võiksid areneda ja eestlastele ID-kaarti lugejaga verificationi teha.

OT ka: kas on veel mõni rahvus/riik, kes kasutab ID-kaarti ja ID-kaardi lugejat?

ristijeesus
31.08.11, 08:01
ID-kaart on kasutusel paljudes riikides, aga vaid mõnes üksikus saad selle ka lugejasse toppida.

Spewmonkey
01.09.11, 01:41
Muudad pdf-arve peal ära aadressi, prindid välja, voldid ümbrikuformaati, scanid/pildistad. Pdf'i võltsimine on sama faili saatmise puhul tuvastatav, printides võimatu. Ei pea panka minemise peale aega/vaevagi kulutama.

GoodButLucky
16.09.11, 01:24
Väike olukorra update. Tellisin Netellerist Swedbanka, praeguseks on nädal kulunud ja ülekande taga seisab endiselt "pending". Lisaks tellisin ka otse Pacificust Swedbanka, see tuli täpselt nädalaga ja ilma ülekandetasudeta. Ei kursikadusid, ei teenustasu ega midagist. Pacificu cashieris pidi lihtsalt preferred cashout currencyks valima EUR. Siis nad convertisid selle hetkekursiga ära ja täpselt sama summa jõudis sendi pealt Swedbanka. Seega netellerit pole vähemalt sealt raha tellides vahele vaja.

ranka
17.09.11, 13:44
Väike olukorra update. Tellisin Netellerist Swedbanka, praeguseks on nädal kulunud ja ülekande taga seisab endiselt "pending". Lisaks tellisin ka otse Pacificust Swedbanka, see tuli täpselt nädalaga ja ilma ülekandetasudeta. Ei kursikadusid, ei teenustasu ega midagist. Pacificu cashieris pidi lihtsalt preferred cashout currencyks valima EUR. Siis nad convertisid selle hetkekursiga ära ja täpselt sama summa jõudis sendi pealt Swedbanka. Seega netellerit pole vähemalt sealt raha tellides vahele vaja.

Pending on netelleri kanded vahest isegi kuu aga raha jõuab pangakontole 3-4 päeva jooksul. Checki oma pangakontot.

tannu098
04.11.11, 12:17
Hei,

Sain siis ka lõpuks registreerimisprotsessi läbitud.

Dokumendiga probleeme polnud, kuid algelt ei aksepteeritud Eesti posti poolt saadetud kirja. Tuli vastuseks, et firmat ei suudeta tuvastada:) Teisi arveid ka polnud ja pangakontorisse ka ei viitsinud minna.
Otsustasin siis vastata neile palvega, et nad siiski selle arve aktsepteeriksid. Kirjale lisasin wikipeediast sellise rea:
"AS Eesti Post (Estonian for Estonian Post) is the company responsible for postal service in Estonia. Eesti Post is 100% state owned"

Ja üllatuseks sellest piisas, 10 minutipärast tuli mail, et kõik korras ja ainult veel telefonikõne vaja teha (mis nüüd ka tehtud)

Lisaks veel küsiksin, kas Nettelleris saab ka teine isik (kellel pole nettelleris kontot) teha minu nettelleri kontole sissemaksu? Kui ei ole see võimalik siis äkki leidub mõni kontoomanik, kes saaks mulle kanda, kui koheselt sularaha üle annan? Asukoht muidu tallinn ja kontakti saab 55983823

emmimees
09.11.11, 11:32
Kas netellerist saab Swedi kanda ning millised on tasud ja kas tuleb välismaksena?

ranka
10.11.11, 01:19
7.5 euri on tasu.

ranka
21.12.11, 20:56
Kandsin PokerStarsist €500 Netellerisse. Kuna mul oli seal deposiitajalugu siis kanne tuli üle koheselt, muidu võtaks paar tundi. Netellerist €500 SEB ja kolme päeva pärast jõudis SEB arvele täpselt €500. Olen Neteller VIP. Lisaks saan iga kande peale 1.1% cashbacki. Ei saa kurta.

ranka
27.01.12, 20:02
Ma ei saagi hetkel aru kas VIP to everyone tasuta või affiliate vaheline. Anyway selline uudis:

Send money for free
You spoke, and we listened. Our VIPs said the fees for our Money Transfer service were too high, so we’re setting a new price. The price? Nothing. That’s right, you can now send money to friends or family anywhere with no transaction fees*!

Now you can instantly send money to friends and family across the globe for no cost, and with our top-notch security, we make sure your money safely gets where it’s going. Fast, secure and free - what could be better? Send money with Money Transfer today!

*Discounted rate is 0%, reduced from our standard 1.9% fee. Foreign exchange (FX) fee is charged where applicable.

Blacktor
28.08.12, 08:48
Kas kellegil ka selline probleem on olnud ,et Enda id Authimisel probleem neile meili saatmisega. Ma mitu korda üritanud saata kuid ei miskit alati tuleb sama vastus ,et meil ei jõua nendeni.

This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

identity@neteller.com

Järgmiseks selline küsimus kui mul ei ole konto Authitud kui ma sinna raha kannan kas mul seda sealt edasi mõnda pokkeri ruumi on võimalik kanda?
Ette tänades!

ranka
28.08.12, 11:23
Kas kellegil ka selline probleem on olnud ,et Enda id Authimisel probleem neile meili saatmisega. Ma mitu korda üritanud saata kuid ei miskit alati tuleb sama vastus ,et meil ei jõua nendeni.

This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

identity@neteller.com

Järgmiseks selline küsimus kui mul ei ole konto Authitud kui ma sinna raha kannan kas mul seda sealt edasi mõnda pokkeri ruumi on võimalik kanda?
Ette tänades!

Süüdi ei ole tõenäoliselt @neteller.com vaid sinu mailiserver. Väga tihti selline jama juhtub @hot.ee mailiga (kiri ei tule kohale ka) ja ei saa aru miks inimesed kasutavad sellist paska, kui on olemas 10010101010010101x paremad ja tasuta lahendused nagu näiteks gmail.

Blacktor
28.08.12, 11:49
Kasutan hotmaili. Ja meili adret ei sa muuta G maili oma vastu ka enne kui olen

You will need to verify your account to edit your address and email and information to ensure you are the account creator.

ranka
28.08.12, 15:28
Kasutan hotmaili. Ja meili adret ei sa muuta G maili oma vastu ka enne kui olen

You will need to verify your account to edit your address and email and information to ensure you are the account creator.

Kui suur sul dokumendi fail on? Äkki miski rämedalt pirakas?

Blacktor
28.08.12, 22:33
Kaks faili kokku on 1.17 Mb ja ei sa ikka. Proovin suppordikäest abi saada antsid sama meili ,et pean sinna saatma ,et eelmine olevat vale. Kuid mõlemad olid täpselt sama ja probleem kordub.
Nüüd aga proovisin vastata samale kirjale millelt nad vastasid siis sellega probleeme pole..
Nii ,et veider!

ropka11
02.10.12, 11:45
Lugesin siin seda teemat ja kas olen asjadest õieti aru saanud.
Neteller Eestis enam oma kaarti ei paku.Väljamakse võimalus siis näiteks SEB panka 7,5 euri kas ka summa pealt midagi või on mingi max väljamakse summa alustuseks.
Security tokenit netelleris pole.Kuidas julgete üldse seal raha hoida sellisel juhul või kannate kärmelt edasi.

ranka
02.10.12, 11:48
Lugesin siin seda teemat ja kas olen asjadest õieti aru saanud.
Neteller Eestis enam oma kaarti ei paku.Väljamakse võimalus siis näiteks SEB panka 7,5 euri kas ka summa pealt midagi või on mingi max väljamakse summa alustuseks.
Security tokenit netelleris pole.Kuidas julgete üldse seal raha hoida sellisel juhul või kannate kärmelt edasi.

Tee end kiireks VIP-iks ja kõik on tasuta. Mina sain VIP-iks nii, et saatsin neile lihtsalt kirja ja tuldi koheselt vastu. Kui ei tulda, siis natuke "jampsi" ala liiguta mõnituhat Stars - Party - Stars või, mis iganes toas. Lihtsalt mängi seal toas mõnituhat kätt ka ja ongi asi korras. See VIP tasub end ära.

ropka11
04.10.12, 11:52
Tee end kiireks VIP-iks ja kõik on tasuta. Mina sain VIP-iks nii, et saatsin neile lihtsalt kirja ja tuldi koheselt vastu. Kui ei tulda, siis natuke "jampsi" ala liiguta mõnituhat Stars - Party - Stars või, mis iganes toas. Lihtsalt mängi seal toas mõnituhat kätt ka ja ongi asi korras. See VIP tasub end ära.

Sa Ranka olid vast enne seal rahasid ka liigutanud tükk aega kui VIP-iks said.Ei usu, et uus konto ja kohe küsid kas saab VIP-iks-kui nii oli siis äkki avaldad mulle ka millega ära moositasid, võib ka PM-is.
Ei viitsi skeemitama ka hakata Neteller-pokkeritoad.

ranka
04.10.12, 12:56
Sa Ranka olid vast enne seal rahasid ka liigutanud tükk aega kui VIP-iks said.Ei usu, et uus konto ja kohe küsid kas saab VIP-iks-kui nii oli siis äkki avaldad mulle ka millega ära moositasid, võib ka PM-is.
Ei viitsi skeemitama ka hakata Neteller-pokkeritoad.

Sittagi ei olnud liigutanud. Kuna ma läksin PokerStarsist minema Cakesse, siis oli vaja e-walletit. MB oli bännitud ja kasutasin NETELLERIT. Jaanuaris tegin NETELLERISSe esimese $1k deposiidi, sealt raha Cakesse ja mõned kuud hiljem olingi VIP.

Ise pidin saatma kirja: saada neile kiri ja küsi.

Sheik(se7en)
24.03.13, 12:57
Ma korra küsiks ka kiirelt küsimuse.Kuidas kõige parem ja kiirem on pokerstarsist välja kanda.
Kas spetsiaalselt selle pärast on mõtet teha se NETELLER ?
Sellist võimalust vist ei ole ,et järgmine või sama päev jõuaks kuidagi raha minuni ?

nikitheone
24.03.13, 13:00
kõige kiirem - kanna pangakontole. kui sul nettelleri kontot pole, siis sul läheb seal ka aega, et kätte saada raha

ranka
24.03.13, 15:02
kõige kiirem - kanna pangakontole. kui sul nettelleri kontot pole, siis sul läheb seal ka aega, et kätte saada raha

Lisaks NETELLERIst kandmine on tasuline. Seega jah NETELLER on parim variant.

ranka
24.03.13, 15:13
kõige kiirem - kanna pangakontole. kui sul nettelleri kontot pole, siis sul läheb seal ka aega, et kätte saada raha

Lisaks NETELLERIst kandmine on tasuline. Seega jah stars on parim variant.

Blacktor
26.08.13, 14:40
Oskab keegi üelda kaua läheb Verifymisega aega ?

ranka
26.08.13, 16:41
Mul läks väga kiirelt. Aga kindlat aega ei oska öelda.

nikitheone
23.02.15, 12:07
kas neteller on koguaeg olnud üliaegase ja lolli suppordiga või mul ei joppa? Üle nädala aja ei suuda mu passi kinnitada

ranka
23.02.15, 13:27
kas neteller on koguaeg olnud üliaegase ja lolli suppordiga või mul ei joppa? Üle nädala aja ei suuda mu passi kinnitada

Ma olen saanud alati pm. sekundi-suppordiga. Kirjadele saan vastuse tunniga ning kui kõne vaja, siis helistakse suht samal sekundil, kui requestin.

Fuzzy
01.04.15, 21:09
Netelleri sait täna lõunast saati maas. Mitte mingit selgitust. Twitteri all ajavad tüüpilist "thanks for your patience" joba... Täiesti vastuvõetamatu.

https://twitter.com/NETELLER/status/583238066816618497

Marek K.
02.04.15, 12:13
NETELLER (https://www.facebook.com/NETELLER) is currently subject to a cyber-attack. The type of attack is a denial-of-service (DoS) which means the criminals want to keep you from using the service. Our teams are working hard to resolve the issue. Currently the website is affected, as well as the payment processing system.
All funds are safe in your accounts or with merchants and no personal data is at risk.
We are expecting to return to normal service soon and we apologise for the inconvenience caused.

Ibis
28.09.16, 19:19
Kas Netelleriga saab esimesi väikseid ülekandeid teha ilma kontot verifitseerimata nagu skrillis?

ranka
28.09.16, 20:43
Kas Netelleriga saab esimesi väikseid ülekandeid teha ilma kontot verifitseerimata nagu skrillis?

Kunagi sai. Veritseerimine oli ka lihtne ja instant. Sellel suvel aitasin inimest ning piisas passi koopia üles, mis tuvastati ära automaatselt. Kogu protsess võttis aega mõni minut.