PDA

View Full Version : PokerStarsi Team Online mängija kogunud 836 421.06 VPP-d 20 päevaga



ranka
20.05.12, 22:37
Täna õhtul postitas PokerStars Team Online mängija George «Jorj95» Lind III Two Plus Two foorumitesse oma selle kuu VPP-de tulemuse (http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=32911345&postcount=2452): 836 421.06 VPP-d. Plaaniks on 1 miljon VPP-d kuuga aga tal on selles aega ainult üks päev.

Oma kommentaaris kirjutab: «Teisipäeval ma lähen Las Vegasesse WSOP-le ja kahjuks USA pinnal PokerStarsis mängimine on keelatud. Seega vajan homme väga suurt päeva, et täita 1 miljoni punkti eesmärk». George on skeptiline ja peab 1 miljoni punkti saavutamist suhteliselt ebatõenäoliseks.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/george-jorj95-lind-almost-1m-vpp.jpg

See aasta on ta kogunud 1 987 997.25 VPP-d, millest umbes 550 000 sellest on kompensatsioon PokerStarsilt eelmise aasta eest. Kõik USA mängijad saavad oma VPP-d tagasi täpselt samas suures ulatuses kui palju VPP-sid neil enne Musta Reedet oli.

George mängib Hyper-Turbo Sit & Go-sid. Oma pokkerikarjääri jooksul on ta mänginud vähemalt 311 637 erinevat turniiri ja selle aja jooksul võitnud 943 488 dollarit, millele lisandub mitusada tuhat dollarit rakebacki.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/george-jorj95-lind-lifetime-graph.jpg

mikk2468
20.05.12, 22:39
Täiesti haige inimene ikka:D

Cash87
20.05.12, 22:39
Kui keegi teab täpsemalt, mis BI turniire ta on see kuu mänginud ning kui palju?

hotcocacola
20.05.12, 22:43
Ma olen näinud teda SCOOPi raames absull igasugustes HyperTurbo satikates (200-300...1000-2000-3000-....7000$!!!). Enamjaolt ikak 6max.

Tõenäoliselt on ta genenud nii palju VPPsid tänu SCOOPile (SCOOPi ajal toimub rohkelt satikaid).

Sick guy, sicksick guy.

ranka
20.05.12, 22:50
Kui keegi teab täpsemalt, mis BI turniire ta on see kuu mänginud ning kui palju?

Pole enam SharkScope tasulist kasutajata aga lifetime ta keskmine sisseost on: $180. Tõenäoliselt sama, mis coca ütles, et SCOOP aeg laamendas Hyper Turbo satelliitides ja neid ta on viimati mänginud hunnikute viisi.

Siin on ta ka blogi: http://jorj95.net/

Ja siin leaderboard: http://www.pokerstars.co.uk/vip/community/leaderboard/, viimati uuendatud 9. mai. Ment on 9. mai seisuga 520k vpp peal ja mahub TOP50-nesse.

ranka
20.05.12, 22:53
Ja lisaksin ka ta 2p2 Welli: http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/well-jorj95-george-lind-iii-377142/. Aastast 2009...

KristjanLaas
20.05.12, 22:55
Wooow. Ei osanudki aimata, et selline asi isegi võimalik on.

Kuidas sellised mehed üldse suudavad live mängida? Mina, kes ma multitablein minimaalselt reaalselt kingin lives chippe ära, sest lihtsalt niiiiiiii tilti ajab see passimine ja veel rohkem mängijate tase, aga samal ajal tekitab sõltuvust ka.

Haige distsipliin peab olema. Ilmselt samal põhjusel, miks suudab kuuga 1M VPP-d teenida, suudab ta ka 1 lauda passida lives.

hotcocacola
20.05.12, 22:57
Olen samale asjale mõelnud, suht sick distsipliin peab kutil olema (Y)

ranka
20.05.12, 23:00
Wooow. Ei osanudki aimata, et selline asi isegi võimalik on.

Kuidas sellised mehed üldse suudavad live mängida? Mina, kes ma multitablein minimaalselt reaalselt kingin lives chippe ära, sest lihtsalt niiiiiiii tilti ajab see passimine, aga samal ajal tekitab sõltuvust ka.

Haige distsipliin peab olema. Ilmselt samal põhjusel, miks suudab kuuga 1M VPP-d teenida, suudab ta ka 1 lauda passida lives.

No ok, see 1m VPP-d on doable ja see 1 lauas passimine ka sama inimese poolt. Me kõik teeks selle ära aga seda juhul kui on unlimited bankroll aga selle juures jääda 900k+ plussi... Ulme :)

K2okfor_Mey
21.05.12, 07:11
Sick sick sick aga ei tea palju tal vaba aega muudeks asjadeks jääb tema blogis ikka peris julm pilt silmad mustad ja aukus suures grindimisest... siin võib kysida kas kuskilt, peaks jooksma piir või on see veel normaalne!?

alaska
21.05.12, 08:07
Sick sick sick aga ei tea palju tal vaba aega muudeks asjadeks jääb tema blogis ikka peris julm pilt silmad mustad ja aukus suures grindimisest... siin võib kysida kas kuskilt, peaks jooksma piir või on see veel normaalne!?

No aga mõtle kui palju raha tal surres on!?

kuco
21.05.12, 08:16
Kui keegi teab täpsemalt, mis BI turniire ta on see kuu mänginud ning kui palju?

Küsi ja sulle antakse

http://www.upload.ee/image/2360125/jorj95_isKing.png

Cash87
21.05.12, 09:29
tyty, 14000 kokku, teeb siis päevas 700 turniiri.

7000$ on mänginud 6tk ja kõik rahadest ilma.

VisaHing
21.05.12, 10:20
shiit. Kütta räigelt volüümi, samas teha A game ja tuua solid profit koju.
:) ulme ulme

V4LDO
21.05.12, 10:37
Sick sick sick aga ei tea palju tal vaba aega muudeks asjadeks jääb tema blogis ikka peris julm pilt silmad mustad ja aukus suures grindimisest... siin võib kysida kas kuskilt, peaks jooksma piir või on see veel normaalne!?

võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju

ranka
21.05.12, 11:00
No aga mõtle kui palju raha tal surres on!?


võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju

Väitke, mis tahate aga need on pilkavad kadedusest postitused. Kunagi üks meie foorumi kasutaja, kelle nime ma ei avalikusta tootis sellist sitta minu blogis. Leidis ainult positiivsust vaesusest ja sellest, et elab peost suhu.

Papp on tähtis ja see on fakt. Oleksin ennem no-lifer grinder kui busto elumees. Viimased on reeglina räiged laiskvorstid, suud on suuremad kui teod ja üleüldse vastikud tegelased. Esimesed väga usinad vennad, kes võtavad maximumi ja aastates 40+ on palmi all pensioni lürpides Pina Coladadat.

Ise olen laisk, ei jõua enam grindida :P

privador
21.05.12, 11:25
lol..ligi miljon vpp kuus??? st , et supernoova tehakse 2 päevaga? Stars peaks välja mõtlema hulludele uue tähise 10 miljonit vip-i
"special elite"
Mis puudutab neid hypereid, siis neid ta laseb jah nagu robot pm. Et tal rb ligi 100%, siis ilmselt reg-de vastu hoiab 0-s ja tüüpide pealt, kes üritavad "satikalt odavalt evendile peale pääseda" teenib raha.
Samas nagu aru saan ta mängib ka suuri mtt-si ja scoopi edetabelis ta on alati suht kõrgel kohal olnud. Eelmine aasta oli vist leaderboardis esimene. Seega mitte tuimalt ei mängi, vaid cashib ka ilmselt.

Kusjuures George Lind on omapärnae vend veel sellepoolest, et ta vanus peaks olema kuskil ehk 33+(ei leidnud täpset vanust)
Harilikult on ulmegrinderid just sellsied 18 -aastased vihased energiast pakatavad noored
ja 30+ istutakse pubis live gamedes

privador
21.05.12, 11:45
Papp on tähtis ja see on fakt. Oleksin ennem no-lifer grinder kui busto elumees. Viimased on reeglina räiged laiskvorstid, suud on suuremad kui teod ja üleüldse vastikud tegelased. Esimesed väga usinad vennad, kes võtavad maximumi ja aastates 40+ on palmi all pensioni lürpides Pina Coladadat.
Nu eks kõige parem on olla ikka süsteemi looja v süsteemi loomisega seotud isik, et saada need "kottis sillmadega grinderid" oma süsteemi mängima(pean silmas starsiga seotud isikuid)

Fuzzy
21.05.12, 15:40
võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju

võidab see, kes suudab kõige rohkem klišeesid meelde jätta ja neid siis täiesti kohatutes situatsioonides sügavate tarkuseterade pähe välja paisata.

V4LDO
21.05.12, 17:11
ai poiss tegid veits offtopicut nüüd, häbi sul olgu