PDA

View Full Version : The Well: ESTpätrik



Leheküljed : [1] 2

ESTPatrick
31.03.09, 17:17
Aegajalt ma vaatan telekat, kuigi mul antenni ei ole ja mõtlen miks kurat ma jäätist külmkappi ei pannud ja miks kurat ma opelile sportsumpsi varem ei ostnud ja miks kurat ma olen antenni ostmisega 8 kuud venitanud ja miks kurat see sportsumps opelit kiiremini sõitma ei pane ja miks kurat ma üldse teleka ostsin ja ikkagi miks kurat jäätis külmkapis ei ole. nendele ja teistele küsimustele proovin alljärgnevas topicus võimalikult pinnapealselt vastata.

Näide: http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/well-wcgrider-93943/

Ranka soovitusel.

Paluks siis küsimustega mitte idiootseks minna

masterpuppet
31.03.09, 17:19
Kus su Opel tavaliselt Tartus pargib? Tahaks talle pai teha. :)

ESTPatrick
31.03.09, 17:20
Kus su Opel tavaliselt Tartus pargib? Tahaks talle pai teha. :)


tänaval, üldiselt ma teda tuppa ei lase

ranka
31.03.09, 17:22
Alustame algusest ja baasikust ning paneme teema käima:

1. Pokkerilugu - kuidas, miks ja millal pokkeriga algust tegid?
2. Lifetime graafik (oi mulle meeldib see:P)
3. Suurim võidetud ja kaotatud pot
4. Nimeta oma suurim leak või puudujääk peale mille likvideerimist muutusid paremaks.
5. Lemmikkäsi

leits
31.03.09, 17:25
Lemmik asutus ?

ESTPatrick
31.03.09, 17:29
Lemmik asutus ?


kõik asutused kus on häppy hour ja mis on kaua lahti

lebovend
31.03.09, 17:46
Mitu posti on umbes plaanis veel koguda sõnaga "unreal"?

Rage
31.03.09, 17:50
mis on kõige haigem või ebameeldivam pokkerist elatumise elukutse juures?

ESTPatrick
31.03.09, 18:07
Alustame algusest ja baasikust ning paneme teema käima:

1. Pokkerilugu - kuidas, miks ja millal pokkeriga algust tegid?
2. Lifetime graafik (oi mulle meeldib see:P)
3. Suurim võidetud ja kaotatud pot
4. Nimeta oma suurim leak või puudujääk peale mille likvideerimist muutusid paremaks.
5. Lemmikkäsi


1. Pokkerilugu - kuidas, miks ja millal pokkeriga algust tegid?

Millal alustasin ja kuidas?:
Alusatasin 2007. aastal 2. jaanuaril mängimist, saades 10$ tasuta deposiidi VC Pokeri, millest suutsin peamiselt 1-5$ SnG-d mängides teha esimese kuuga 200+$. Veebruaris sai alustatud cashi proovimisega, esimeseks kokku puuteks oli 0,02/0,04$ taseme proovimine, mis lõppes kerge plussiga, kuna olin ilmselgelt liiga passiivne. Veebruari lõpus hakkas aga PlayTech softi VC Pokerile pakkuma ja eestlastele oli seal mängimisega korras. Märtsis leidsin uue koha kus sai tasuta esimese depoka: pokkerituba.com, tegemist, siis Eesti oma saidiga kus sain 5€, mille mängisin esimese kuu lõpuks 340€ peale cashiga ainult, alustades siis 0,01/0,02 tasemest ja jõudsin kuu lõpuks ka 0,1/0,2€ taset proovida. Aprillis olin samal saidil ja jäin seni esimest ja ainsat korda kuu lõikes miinusesse, kuid see oli ka väga masendava luckboxiga kuu, sattudes mäletamist mööda 4-5x allin-s neliku ja paar korda A mastiga mastirea vastu. Igatahes mõtlesin et sait peab olema rigged ja tegin cashoudi ja kandsin 250$ välja võetud rahast Hollywoodpoker.com-i. seal alustasin Mai kuust ja eesmärk oli iga kuu bankroll duubli ajada. esimene kuu õnnestusku 0,1/0,15 mängides br duubli ajada, uuel kuul liikusin 0,15/0,25 tasemele ja jälle õnnestus peaaegu duubli saada. juulis mängisin natuke aega NL25-t kuni sain oma esimesed 1000$ kokku ja liikusn 0,25/0,5$ peale, kus esimese kahe nädalaga olin ilusti kursis duubeldamisele, kuid siis hakkasin palju HU cashi mängima ja lõpptulemusena jäi kasumiks ~500$, mis ei olnud see mida lootsin. Igatahes ei pakkunud hollikas enam pinget ja alates augustist 2007 mängin siis PokerStarsis, koht sai valitud eelkõige pokkeripoe olemasolu ja suure laudadevaliku tõttu. Seni ajani olin mänginud ainult 6maxi ja septembrist hakkasin full ringi mängima ja alates Oktoobrist 2007 mängisin NL100 Full ringi cashi ja paar kuud vahepeal mängisin PLO100 erilise winrate-ta, kuid kogemus oli hea. alates 2008 veb hakkasin multitablima 100NL ja juulist 2008 mängisin 200NL full ringi ja esimesed 400NL kokkupuuted jäävad detsembri 2008, kahjuks küll ebameeldib kogemus suuresti. praegu hakkaisn uue hooga 6maxi mängima ja olen seda 20k kätt lasknud ja ca 1-2 nädalat ja proovin järgnevad kuud enamasti sellele keskenduda koos Opelist Porscheni videoseeriaga.

2. ei eeldanud seda küsimust lolli peaga, aga sai lubatud siis tuleb panna, kogu graafikut ei ole võimalik anda, sest enne starsi liikumist on käed kadunud. niiet graafik on alates 2007 august.

http://arion.pri.ee/estpatrick/all_hands.jpg 700k fr neist

3. Suurim võidetud ja kaotatud pot:
http://www.pokerhand.org/?3803493
http://www.pokerhand.org/?4050571

4. Nimeta oma suurim leak või puudujääk peale mille likvideerimist muutusid paremaks.

raudselt 4bet bluff, pärast mida tõusis winrate ca1-2bb @100NL ja pärast seda olen selekteeritud agrot erinevates situatsioonides lisama hakanud

5. võitev käsi, kunagi oli T8 suited, kuid praegu suht savi, peaasi et võidan

ESTPatrick
31.03.09, 18:08
Mitu posti on umbes plaanis veel koguda sõnaga "unreal"?


minimaalselt 50, lõppu ei näe. sõnavara täieneb igapäev

ESTPatrick
31.03.09, 18:09
mis on kõige haigem või ebameeldivam pokkerist elatumise elukutse juures?


Näide 1. inimesed helistavad sulle kell 15 ja imestavad et sa magad, seda on juhtunud mõned korrad

Näide 2. helistad emale ja küsid, mis päev täna on

leits
31.03.09, 18:22
Millal Porschet tegema hakkad? Eelmine aasta mainisid korra :)

ESTPatrick
31.03.09, 18:25
Millal Porschet tegema hakkad? Eelmine aasta mainisid korra :)


kohe kui õige konstruktori poest leaian.

kui mõtled päris autot siis ei hakkagi, punktide eest ei ole pointi teha, pigem ostan sulas selle mõne aasta pärast loodetavasti.

ranka
31.03.09, 18:28
1. Foorumi postitaja, kes meeldib kõige rohkem ja kõige vähem.
2. Regular, keda vihkad kõige rohkem (see suht isiklik küsimus, sest ma tean neid regulare)
3. Eesti parim mängija
4. Pikim downswing - nii käte arvuliselt kui ka summaarselt.
5. HEM'i graafiku põhjal jooksed üle või alla EV

Tarq666
31.03.09, 18:37
Oma pokkerikarjääri jooksul. Kumb on suuremat rolli mänginud, kas loomulik inteligentsus või õpioskus? Ehk siis kas vähese inteligentsusega on võimalik pokkeris edu saavutada juhul kui õpihimu on suur <<<<-----ning vastupidi?

ranka
31.03.09, 18:38
Ja selgita lähemalt oma opeli huvi.

ESTPatrick
31.03.09, 18:50
1. Foorumi postitaja, kes meeldib kõige rohkem ja kõige vähem.
2. Regular, keda vihkad kõige rohkem (see suht isiklik küsimus, sest ma tean neid regulare)
3. Eesti parim mängija
4. Pikim downswing - nii käte arvuliselt kui ka summaarselt.
5. HEM'i graafiku põhjal jooksed üle või alla EV



1. Foorumi postitaja, kes meeldib kõige rohkem ja kõige vähem.

Ei ole lemmikut, kuid meeldib lugeda leitsi pidevalt jätkuvat downswingi ja ranka põhjalikke õpetusi (säästab endal kirjutamast ja õpin samal ajal - ise ma neid asju nii põhjalikult seletada ei oska ega teagi tihti)

2.Regular, keda vihkad kõige rohkem (see suht isiklik küsimus, sest ma tean neid regulare)

päris vihavaenlast ei ole, need on suht sessioonide lõikes rohkem kui satud mõne regulariga kõrvuti 6+ lauda ja siis pidev laksimine käib, kuid selliseid asju on harva kuna enamus on nitid. Slickster998 võib-olla kuna ta on nii haige nit ja talt ei saa üldse raha ja ikkagi olen suutnud ta vastu alltime MIINUSESse sattuda

3.Eesti parim mängija. Mina , ranka ka suht hea.

4. Viimane, mille alles sain tasa mängitud. 140k kätt et tasa saada 7000$, koos swingiga kadus mängukindlus, mistõttu winrate langes kolinal ja läks sitaks aega

5. obv üle ca 3k$

ESTPatrick
31.03.09, 18:51
Oma pokkerikarjääri jooksul. Kumb on suuremat rolli mänginud, kas loomulik inteligentsus või õpioskus? Ehk siis kas vähese inteligentsusega on võimalik pokkeris edu saavutada juhul kui õpihimu on suur <<<<-----ning vastupidi?


algul loomilik, hiljem õpioskus ja praegu kohanemiskiirus.

kui ise aru ei saa kus situatsioonis või millise mängija vastu mängida ei oska ega sealt HEM-st seda väga lihtne leida ka siis ei ole


Vaadake Rankat, miinusmängijast Eesti üheks suurimaks pokkeriproks. Mida veel vaja teada. mina pole kunagi kaotavmängija olnud, aga see ka suuresti seetõttu et enne kui raha peale mängima hakkasin olin 3 raamatut läbi lugenud ja asjale süstemaatiliselt lähenema juba osanud hakata

ESTPatrick
31.03.09, 18:53
Ja selgita lähemalt oma opeli huvi.


Onupoeg ostis paar aastat tagasi opeli, emal oli 8a opel enne kui selle endale siis ostsin ja alates sellest kui kahel sugulasel oli opel tekkis suguvõsa sisene opeli huumor, mis haaras ka mind + ikka sitaks odav auto ja minule kui täielikule auto võhikule on hea kui viin parandusse ja isegi kui nad midagi pähe määrivad on lõppsumma odav

ranka
31.03.09, 18:53
Parim päev dollarites ja buy-inides.

Ja ujumises, mis on isiklik rekord (mitu 25 meetrilist otsa)?

ESTPatrick
31.03.09, 19:00
Parim päev dollarites ja buy-inides.

Ja ujumises, mis on isiklik rekord (mitu 25 meetrilist otsa)?



Ujumises on 50 otsa rekord, aga plaanin see nädal 60 peale panna kuna eelmine nädal sain alles hingamise normaalseks, aga ma ujun sitaks aeglaselt võrreldes leitsiga ikka ja see ei ole järjest ujutud. olen rohkem tervisesportlane ja ainuke eesmärk on väsitada ära ennast.

rekord buy-in põhjal on raudselt ~13, mis sai tehtud kui double ftp promo oli starsis: http://priidud.blogspot.com/2008/07/12h-pokker-challange-live-update-iga.html
Parim päev $ arvestades oli 2/4s kui sain +2,2k$ @4. jaanuar

Provoker
31.03.09, 19:23
Mis raamatuid lugesid enne mängima hakkamist?

ESTPatrick
31.03.09, 19:25
Mis raamatuid lugesid enne mängima hakkamist?


täpselt ei mäleta, kuid 1 oli kindlasti Low-stakes holdem skalanskylt ja miski homegame raamat oli ka või oli see alapeatükk, täpselt ei mäleta see oli üle 2a. tagasi siiski

leits
31.03.09, 21:13
Esimene armastus elus?

ESTPatrick
31.03.09, 21:15
Esimene armastus elus?


mina

runnar
31.03.09, 21:28
kelleks sa suurena tahad saada?:)

pkmarek
31.03.09, 21:37
Kuidas ennast praegu harid, loed raamatuid? artikleid? Foorumeid?
Mis on olnud sinu viimane raamat mis lugesid? (pokkeri teemaline) Ning mis huvitavat sulle sealt meelde jäi?

ESTPatrick
31.03.09, 21:41
kelleks sa suurena tahad saada?:)


baarmen-ks soojal maal

ranka
31.03.09, 21:43
Pokkeri eesmärgid - kuhu tahad jõuda?

ESTPatrick
31.03.09, 21:46
Kuidas ennast praegu harid, loed raamatuid? artikleid? Foorumeid?
Mis on olnud sinu viimane raamat mis lugesid? (pokkeri teemaline) Ning mis huvitavat sulle sealt meelde jäi?


pole ammu raamatuid lugenud, pigem räägin ja arutan endamisi palju erinevaid situatsioone ja vaatan kuidas ajalooliselt on neid situatsioone HEM kajastanud ja sealt leian tulemusi, kumb käitumisviis on kasumlikum vastava vastase vastu. Peamiselt proovin endise 2 mode asemel: mode1 oli regulari vastu bluff, ja straightforward mängu tasakaal ja mode2 oli light callid tohmanite vastu asendada 5-6 modiga, mis kataksid erinevad vastaste stiilid ära ehk siis keskenduda ja õppida kuidas on parim viis mängida LAG vastu PF, postflop, IP, OOP jne ja nii kuni konkreetsete vastasteni välja kellega rohkem kokku puuteid on.

foorumitest külastan üldiselt ainult seda foorumi, 2p2 olen kunagi ammu need ranka kullavaru artiklid läbi lugenud ja mõned veel kuid üldiselt ma väldin seal käimist, sest nagu filmis Beautiful mind on öeldud: TEISTE IDEED PIIRAVAD MINU ENDA MÕTTEMAAILMA või midagi taolist

viimane raamat mille ma läbi lugesin oli juba kaunis ammu ja ma arvan et see võis olla Ace on the river, meeldis sealt kuidas greenstein railbirdide elu tutvustas ja pokkeripro elu külgi käsitles

ESTPatrick
31.03.09, 21:52
Pokkeri eesmärgid - kuhu tahad jõuda?


see aasta lõpp 3/6 stabiilne mäng on suht miinimum eesmärk pigem tahaks 5/10 mängida. võimalik et kui hakkan starsis 2/4 biitima siis teen side bankrolli mingisse alternatiivsesse networki kus hakkan highstakes mänge otsima 3/6+

enne ei tahaks pokkeriga lõpparvet teha kui mõnda pokkerisaatesse on kutsutud, mida telekas näidatakse. 25/50 blindid tahaks kindlasti ära proovida kunagi. eks näis kuidas õnnestub, kui areng jätkub on kõik võimalik

Praegune eesmärk on 6maxis ennast kinnitada ja see sai valitud just eelkõige tulevikule mõeldes lisaks sellele et full ringist on täielik siiber.

kollane
31.03.09, 21:57
kuna üks mu küsimus juba ära võetud,küsin siis midagi pokkerivälist.

kui suur on see summa mis oled suutnud ühe õhtuga maha juua?

ESTPatrick
31.03.09, 22:01
kuna üks mu küsimus juba ära võetud,küsin siis midagi pokkerivälist.

kui suur on see summa mis oled suutnud ühe õhtuga maha juua?


kindlasti täpset summat ei oska öelda kuna nii ilusaid õhtuid ei mäleta tavaliselt kuid miski 4k eeku pole mingiprobleem kui vähe pikem pidu silmapiiril,pean üsna hästi ja 24h järjest lasta pole väga probleem kui seltskond ja jook väga segamini ei lähe

alaska
31.03.09, 22:02
Miks sa üldse badbeatide pärast ei hala, oled sa seda kunagi üldse teinud, kui oled, millal ja miks lõpetasid?

ESTPatrick
31.03.09, 22:06
Miks sa üldse badbeatide pärast ei hala, oled sa seda kunagi üldse teinud, kui oled, millal ja miks lõpetasid?


minu meelest on esimene samm PÄRIS pokkerimängijaks saamisel see, et tunnistad et biitide saamine on normaalne nähtus sellises mängus nagu pokker ja läbi biitide teed sa pikas perspektiivis raha, sest kui alati parim käsi võidab siis tohmanid ju üldse ei tahakski seda imelist mängu mängida.

kunagi ikka kirusin veidi ja lõin rusikaga vastu lauda ja lasin edasi, kuid olen eluaeg suht marurahulik olnud ja seetõttu pole väga probleem selline suhtumine. lõpetasin ilmselt 1,5 aastat tagasi kui full ring mängu läksin, aga nagu öeldud pole eriline kirjua kunagi olnud. aegajalt tuleb ikka öelda endamisi kurat, aga see on ka suht kõik

ranka
31.03.09, 22:06
Õnnitlused! Elasid üle esimese taseme, nüüd natuke karmimad küsimused:

* Oled autoga sõitnud täispeaga?
* Oled leitsi petnud kellegi teisega? :)

ranka
31.03.09, 22:08
Siis nimeta asju, mida oled tiltis peaga ära lõhkunud - alustades odavamast lõpetades kallimaga.

leits
31.03.09, 22:08
minu meelest on esimene samm PÄRIS pokkerimängijaks saamisel see, et tunnistad et biitide saamine on normaalne nähtus sellises mängus nagu pokker ja läbi biitide teed sa pikas perspektiivis raha, sest kui alati parim käsi võidab siis tohmanid ju üldse ei tahakski seda imelist mängu mängida.

kunagi ikka kirusin veidi ja lõin rusikaga vastu lauda ja lasin edasi, kuid olen eluaeg suht marurahulik olnud ja seetõttu pole väga probleem selline suhtumine. lõpetasin ilmselt 1,5 aastat tagasi kui full ring mängu läksin, aga nagu öeldud pole eriline kirjua kunagi olnud. aegajalt tuleb ikka öelda endamisi kurat, aga see on ka suht kõik


... dude vahel tuleb ikka muid sõnu ka ja kaaaani valjult :D

ESTPatrick
31.03.09, 22:11
Õnnitlused! Elasid üle esimese taseme, nüüd natuke karmimad küsimused:

* Oled autoga sõitnud täispeaga?
* Oled leitsi petnud kellegi teisega? :)


täispeaga pole kuangi sõitnud, olen mootorrattaga võtnud ühe õlle ja kohe sõitnud 4-5x kuid need on palavad suvepäevad olnud ja süügikõrvale, niiet ilmselt on vastus siiski ei. tegelikult korra läksin järgmisel päeval suht pohmas peaga lenksude taha, ei puhunud aga peost oli ca 12h möödas, seega ei tea kas olin kaine või mitte, kuna mul teinekord ka siis sitt olla kuigi alkomeeter näitab 0.

Leits ei taha mind, pakub koguaeg ennast, ütlen jah, aga siis lööb araks

ESTPatrick
31.03.09, 22:11
Siis nimeta asju, mida oled tiltis peaga ära lõhkunud - alustades odavamast lõpetades kallimaga.


ei tule midagi meelde peale joonlaua

ranka
31.03.09, 22:12
ei tule midagi meelde peale joonlaua


Ausalt? :o :o :o :o

ranka
31.03.09, 22:12
Aga kas raha oled maha tiltanud? Kui jah, siis mitu buy-ini jutti?

ESTPatrick
31.03.09, 22:15
Ausalt? :o :o :o :o


jah

ESTPatrick
31.03.09, 22:16
Aga kas raha oled maha tiltanud? Kui jah, siis mitu buy-ini jutti?


headel aegadel ikka sai kuid ma arvan et max 2 sessiooni jooksul, kuid need on olnud sellised optimistlikud allinn callid drawga, mitte open allin J5o-ga

lebovend
31.03.09, 22:20
Kui sind ennast ja rankat ja tigranot v&#228;lja arvata, siis nimesid nimetamata(kui soovid, v&#245;id ka seda teha), mitu
inimest sinu arust siit foorumist on/SAAVAD ilma k&#245;rvalise t&#246;&#246;ta pokkerim&#228;ngijateks ehk siis
elukutseliseks ?:)

ranka
31.03.09, 22:25
Kumb teeb paremat kildu kas lebovend või hotcocacola? :)

ESTPatrick
31.03.09, 22:25
Kumb teeb paremat kildu kas lebovend või hotcocacola? :)


lebovend insta

CTXrix
31.03.09, 22:27
Kas sulle uus Opel Insignia meeldib?

ESTPatrick
31.03.09, 22:27
Kui sind ennast ja rankat ja tigranot välja arvata, siis nimesid nimetamata(kui soovid, võid ka seda teha), mitu
inimest sinu arust siit foorumist on/SAAVAD ilma kõrvalise tööta pokkerimängijateks ehk siis
elukutseliseks ?:)


ma ei tea palju neid praegu on, kuid arvestades microlimiitide foorumeid kord paari kuu jooksul lugedes tundub et selle aasta lõpuks võib ca 5 mängijat regulaarselt 1-2k$ küll kuus teenima hakata nii, et on väljakandmise ruumi ka piisavalt.

ESTPatrick
31.03.09, 22:28
Kas sulle uus Opel Insignia meeldib?


muidugi, Oslo lennujaamas kergelt vines olla vaatasin isegi sinna sisse, see oli seal reklaamautona välja toodud

CTXrix
31.03.09, 22:31
Millised foorumipostitused sind kõige rohkem häirivad? Et no vaatad postitust ja mõtled insta "moron...".

ESTPatrick
31.03.09, 22:33
Millised foorumipostitused sind kõige rohkem häirivad?

postitused mis kasutavad sõnu: MEIE arvates; ainuke võimalus; rauselt pead (raisima/foldima / oled taga);

ehk siis kui postituses üldistatakse oma arvamust teistele



Et no vaatad postitust ja mõtled insta "moron...".

kõik leitsi postitused

leits
31.03.09, 22:36
postitused mis kasutavad sõnu: MEIE arvates; ainuke võimalus; rauselt pead (raisima/foldima / oled taga);

ehk siis kui postituses üldistatakse oma arvamust teistele
kõik leitsi postitused



enam sa bemmis istuda ei või

ESTPatrick
31.03.09, 22:37
enam sa bemmis istuda ei või


kui see on küsimus siis vastus on EI, ma istun jätkuvalt

dabljuu
31.03.09, 23:06
Miks sulle pokker meeldib?

Timpz
31.03.09, 23:09
Lemmikalko?

RudiTurbo
31.03.09, 23:11
Kas on olnud mõni limiit vahepeal, kus tekkis mõte, et krt siit enam üle ei sõida?
Mis limiit oli ja kuidas lõpuks jagu said? Lifetime graph oli suht stabiilne, aga no midagi pidi ikka vahepeal keerulist olema ;D

ESTPatrick
31.03.09, 23:13
Miks sulle pokker meeldib?


sest ma ei viitsi vara ärgata, aga meeldib kaua üleval olla

ESTPatrick
31.03.09, 23:14
Lemmikalko?


pisang apelsingiga või fernet cocaga

ESTPatrick
31.03.09, 23:16
Kas on olnud mõni limiit vahepeal, kus tekkis mõte, et krt siit enam üle ei sõida?
Mis limiit oli ja kuidas lõpuks jagu said? Lifetime graph oli suht stabiilne, aga no midagi pidi ikka vahepeal keerulist olema ;D


ilmselt 50NL 6max, sest maadlesin 3-4 kuud seal enne kui sain stabiilselt jooksma ja mingihetk oli kui mängisin omahat, siis tekkis küll tunne et kuidas see mäng saab nii keeruline olla, easy mate ja 4 kaarti ju tegelikult ja pärast seda hakkasin multitablima 100NL, millega tegelen siis tänapäevani suht.

Tarq666
31.03.09, 23:16
Suurim online ja live turniiri võit?

ESTPatrick
31.03.09, 23:20
Suurim online ja live turniiri võit?


pole võitnudki online midagi, 2. koht 10$ turbol oli selle kuu alguses ja sain seal 2,8k$, kuid ma ei ole suurem asi turnade mängija, see kuu olen neid omajagu mänginud, kuid enne selle turna 2. kohta olin ca 20 turniiri netis teinud ma arvan.

Live olen saanud Triobet Live ainsal külastusel 2. koha ja Eesti Meistrivõistlustel pidasin vastu kuni 5 minutit enne esimese päeva lõppu kui KK vs AJ ei pidanud ja sain 20. koha. Olen võitnud ühe karika kohalikul tasemel pokkeriturniiril, milleks oli vanaõue poker cup 2008 - see aasta pidi jätku tulema, kui tuleb siis panen selle turna reklaami kindalsti ka siia kuhhugi üles

leits
31.03.09, 23:22
Tuleb tuleb, ja seekord donk sa ei saa mingit karikat ... üldiselt offtopikuna peaks mianima et peakski planeerima hakkama asja

pikk28
31.03.09, 23:30
mida/keda rohkem usaldad: HEMi/PT3-e statse või kõhutunnet või Leitsi?

hotcocacola
31.03.09, 23:31
1.) Kas online pokker on rigged?
2.) Sinu lifetime graph, seal on näha et kuni ca 410 000 käeni on ühtlane tõus, edasi on suuremad swingid (tõusud/mõõnad). Millest on see põhjustatud? Kui limiidi vahetusest? Mis limiit?
3.) Kas alias "lebovend" on sinu arvates donkey?

ranka
31.03.09, 23:37
* lemmik söök ja mitte alkohoolne jook;
* lemmik muusikastiil;
* lemmik lugu (või mis viimasel ajal praegu meeldib - postita youtube link);

ranka
31.03.09, 23:38
Ja ma tean, et sa oled palju reisinud ja seega peaksid oskama vastata - kas sa elaksid heameelega mujal, kui Eestis?

ESTPatrick
31.03.09, 23:42
mida/keda rohkem usaldad: HEMi/PT3-e statse või kõhutunnet või Leitsi?


mõlemaid usaldan - pole probleeme suuri olnud, kuid eelistan HEM kuna seal on asju mida PT3s ei ole nagu 3bet ja positsioonide statsid lihtsalt, mille fän olen.

leitsi usaldan uute kokteilide puhul, need on üldjuhul kõik head mida ta teab

ESTPatrick
31.03.09, 23:44
1.) Kas online pokker on rigged?
2.) Sinu lifetime graph, seal on näha et kuni ca 410 000 käeni on ühtlane tõus, edasi on suuremad swingid (tõusud/mõõnad). Millest on see põhjustatud? Kui limiidi vahetusest? Mis limiit?
3.) Kas alias "lebovend" on sinu arvates donkey?


1) EI
2)jep, liikusin 200NL peale seal, variatsioon. veidi agrom mäng enda ja vastaste poolt.
3) pole õrna aimugi, pole kunagi koos mänginud, paljud inimesed arvasid et ka mina olen donkey, enne kui mu graafikuid nägid.

Tuul
31.03.09, 23:44
Miks sa selle teema tegid?

ESTPatrick
31.03.09, 23:45
Said just turnal 2. koha. Kas nüüd mingit isu ei ole tekkinud, et mõnda kallimat proovida ja suurt summat korraga hittida?


mitte eriti, tegin miskeid 30$-seid mõne ja korra ka 109$ aga see on ka kõik, mulle meeldivad üldiselt kas turbod võis siis keskmised fieldid ~500-700 ja üldiselt neid mängin kui võimalust ja aega on edaspidi + ante-up turniirid, mis on teh nutsid

ESTPatrick
31.03.09, 23:48
* lemmik söök ja mitte alkohoolne jook;
* lemmik muusikastiil;
* lemmik lugu (või mis viimasel ajal praegu meeldib - postita youtube link);


1) pitsa või angerja ja avokaado sushi ja jook kindlasti Lipton ice tee Peach
2) Rock n Roll
3) http://www.youtube.com/watch?v=WJlZ-TnSo_M või
http://www.youtube.com/watch?v=Orp9qCaj8Bw

ESTPatrick
31.03.09, 23:49
Miks sa selle teema tegid?


Ranka soovitusel, erilist põhjust ei olnudki

ESTPatrick
31.03.09, 23:50
Ja ma tean, et sa oled palju reisinud ja seega peaksid oskama vastata - kas sa elaksid heameelega mujal, kui Eestis?


mulle meeldib Eesti ja selle põhjus on lihtne, see paneb hindama neid üksikuid päevi kui ilm on normaalne. Tulevikus elaksin kindalsti mõned aastad välismaal võimaluse korral.

leits
31.03.09, 23:52
dog or cat?

ESTPatrick
31.03.09, 23:56
dog or cat?


dog

leits
31.03.09, 23:57
Maailma lõpp kujuneb kuidas?

ESTPatrick
31.03.09, 23:58
Maailma lõpp kujuneb kuidas?


opel sõidab eiffeli torni pikali millest tekib mäss ja power rangersid ei suuda maailma kaosest päästa, mida külvavad võimalust ära kasutavad tulnukad Star trekist

farik666
01.04.09, 00:13
Pmõtselt panid selle youtube lingi sinna.. see bushi gay bari lugu on Electric Sixi oma.. mis oli ka üleelimine aasta Rabarockil eestis meil... oled rocki festarite külastaja??

ranka
01.04.09, 00:13
Riiik või koht, mida iganes soovitad külastada ja koht, mida ei soovita mitte kellegil külastada (leitis bmw ja tuba ei lähe arvesse)

RudiTurbo
01.04.09, 00:15
Millise tehnikaga Sa tekki tekikoti sisse paned?

ESTPatrick
01.04.09, 00:16
Pmõtselt panid selle youtube lingi sinna.. see bushi gay bari lugu on Electric Sixi oma.. mis oli ka üleelimine aasta Rabarockil eestis meil... oled rocki festarite külastaja??


ei teadsin seda bändu juba varem olin välismaal vist kui see festival oli

kivisaba
01.04.09, 00:19
olen lugnud ranka mõtteid bankroll managemendist
Mida arvad sina, mis on kõige tähtsam BRM-i juures ja milised reeglid sul on mängukassa haldamise juures?

Saku or A.LeCoq?

ESTPatrick
01.04.09, 00:21
Riiik või koht, mida iganes soovitad külastada ja koht, mida ei soovita mitte kellegil külastada (leitis bmw ja tuba ei lähe arvesse)


koht, kus peab ära käima kui oled vähegi noor ja peohimuline on kindlasti BRATISLAVA
Teine koht mis on mulle muljet avaldanud on Alpid, Lichtenstein eriti, seal pole midagi suurt teha kuid 2-3 päeva mootorratastega mägesdest üles-alla sõita on ägedamaid kogemusi olnud

Ei meeldi Helsinki

ESTPatrick
01.04.09, 00:23
Millise tehnikaga Sa tekki tekikoti sisse paned?


algul nurgad siis lükkan ülejäänud teki sisse ja raputan nurkadest kinni hoides kuni asi paika läheb ja kui ei lähe siis võin alati leitsi toast teki leida

ESTPatrick
01.04.09, 00:25
olen lugnud ranka mõtteid bankroll managemendist
Mida arvad sina, mis on kõige tähtsam BRM-i juures ja milised reeglid sul on mängukassa haldamise juures?

Saku or A.LeCoq?


kõige tähtsam on et ei karda raha kaotada, siis tuleb ka edu. proovin edaspidi 70-100 buy-in varu hoida. pigem saku, alecoqil on ainult Ice joodav minumeelest, vanasti olin suur Premiumi fän, nüüd kui joon sisi igakord peavalutab juba samal õhtul

pkmarek
01.04.09, 00:31
mitu tundi keskmiselt päevad mängid? palju käsi pevas tuleb?

CTXrix
01.04.09, 00:38
Mis erakonna sa viimati valisid ja mille valiks nüüd, kui homme oleks valimised?


Kui vana sa oled ja kui vana tahaksid olla?

ESTPatrick
01.04.09, 00:39
mitu tundi keskmiselt päevad mängid? palju käsi pevas tuleb?


viimase 6 kuu keskmine on 81 tundi kuus, käsi mängin ca 50-60k kätt kuus

Pahvak
01.04.09, 00:41
Tagantjärele vaadates, siis mis on sinu arust handreadingu õppimisel kõige olulisem?

ESTPatrick
01.04.09, 00:42
Mis erakonna sa viimati valisid ja mille valiks nüüd, kui homme oleks valimised?


Kui vana sa oled ja kui vana tahaksid olla?



reformierakonna, ilmselt sama kuna poliitikas suurt midagi ei hooli ja valin tunde järgi ja üldjuhul mõne naljaka nime

olen 23, oleks hea meelega paar aastat noorem

ESTPatrick
01.04.09, 00:44
Tagantjärele vaadates, siis mis on sinu arust handreadingu õppimisel kõige olulisem?


kogemus, mängid miljon kätt läbi ja kuskil poole peal tuleb juba iseenesest

CTXrix
01.04.09, 00:47
1) Mis sa äraelamiseks teed, kui:

a) internetipokker täielikult keelustatakse ja seda ei saa enam mitte kunagi mitte kuidagi mängida.
b) keelatud on lisaks internetipokkerile ka live pokker. kõikjal.

edit:
2) Mis on kõige piinlikum asi, mis sinuga kunagi juhtunud on (mida sa oled võimeline, hoolimata kõigest häbist ja kannatustest ja valusatest flashbackidest, meiega jagama)?

ESTPatrick
01.04.09, 01:00
1) Mis sa äraelamiseks teed, kui:

a) internetipokker täielikult keelustatakse ja seda ei saa enam mitte kunagi mitte kuidagi mängida.
b) keelatud on lisaks internetipokkerile ka live pokker. kõikjal.

edit:
2) Mis on kõige piinlikum asi, mis sinuga kunagi juhtunud on (mida sa oled võimeline, hoolimata kõigest häbist ja kannatustest ja valusatest flashbackidest, meiega jagama)?


1) no idea, hakkan baarmeniks äkki

2)kui onupoja sünnipäeval mõne viina liiga palju võtsin ja suurt püsti enam ei seisnud ja isa järgi kutsusin ja tee peal (5-6km jooksul) 2 korda vist oksepeatust küsisin.

samas ma eriline häbi tundja ei ole, seega on raske öelda milline on kõige imelikum kogemus

Rahapada
01.04.09, 01:41
* millise sämpli ja winrate'i puhul ütleksid, et biidid levelit? lisaks tundele, et nüüd on äge
* miks koer, aga mitte kass?
* millal sa wsop'ile lähed? kas üldse lähed?
* millal sa lõputööd kaitsed? ja kelleks sa siis saad?
* palju sa pokkeri mängu ajal midagi sööd, kui sööd, peale peach ice tea joomise?
* kas euro või kroon? või dollar?
* droogi oled teinud?

ps
* kuskohas see low stakes video o, mille kohta poolikult olemasolev teema teises alafoorumis on?

ESTPatrick
01.04.09, 02:23
* millise sämpli ja winrate'i puhul ütleksid, et biidid levelit? lisaks tundele, et nüüd on äge
* miks koer, aga mitte kass?
* millal sa wsop'ile lähed? kas üldse lähed?
* millal sa lõputööd kaitsed? ja kelleks sa siis saad?
* palju sa pokkeri mängu ajal midagi sööd, kui sööd, peale peach ice tea joomise?
* kas euro või kroon? või dollar?
* droogi oled teinud?

ps
* kuskohas see low stakes video o, mille kohta poolikult olemasolev teema teises alafoorumis on?


1) 100 000 kätt ja 5bb/100
2)on alergia kasside vastu
3) see aasta ei lähe, muud plaanid. järgmine aasta pigem. osaleda ei plaani ilmselt niipea kui just kogemata ei hiti kuskilt
4) eelkaitsmine on 15-20 aprill ja magistritöö teemaks on praegu: "Isikuomaduste mõju mängija pikaajalise edu kujunemisele pokkerimängus" ja olen rahanduse ja arvestuse instituudis majandusteaduskonnas. kui lõpetan siis saan magistrandi asemel magistriks.
5) eriti ei söö, kui siis ainult mingeid viinamarju ja taolisi asju, mahl, jäätee on aga alati enne varutud
6) eelistaksin kindlasti eurot, kuna käin tihti euroopas reisimas ja oleks lihtsam ühes valuutas arveldada, kuigi jumala savi mis valuuta selleks on.
7) ei kuigi mitu korda on mõte kansat olnud proovida, kuid alati on midagi vahele tulnud ja erilist isu ei ole seega ilmselt niipea ei juhtu. Kuigi Arubal käies pakuti afrode poolt nii kokaiini, heroiini kui muid maitsvaid asju, aga ma olin sümboolse pitsi joonud ja seetõttu oli õnn et üldse hotelli üles leidsin

low stakes video on minu arvutis ja läheb uploadimisele Neljapäev, micro stakes alafoorumis on üherealine kokkuvõte videost.
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,831.90.html

muruntau
01.04.09, 02:53
kui enda lõputöö valmis saad, kas siis on seda võimalik kusagilt lugeda?
Mis materjale sa selle töö puhul allikatena ligikaudu kasutasid (tahaks neist ka midagi lugeda, kui võimalik)

Millal jõuab esimene eestlane High Stakesi? On ka kandidaate (peale su enda :D)?
Milline on pokkeri tulevik nt viie aasta pärast? (WSOPi Main evendi osalejate arv, EMV osalejate arv (kas suurem või väiksem kui praegu), kas netipokkeri populaarsuse kasv jätkub?)

ESTPatrick
01.04.09, 03:08
kui enda lõputöö valmis saad, kas siis on seda võimalik kusagilt lugeda?
Mis materjale sa selle töö puhul allikatena ligikaudu kasutasid (tahaks neist ka midagi lugeda, kui võimalik)

Millal jõuab esimene eestlane High Stakesi? On ka kandidaate (peale su enda :D)?
Milline on pokkeri tulevik nt viie aasta pärast? (WSOPi Main evendi osalejate arv, EMV osalejate arv (kas suurem või väiksem kui praegu), kas netipokkeri populaarsuse kasv jätkub?)


plaan on kindlasti asi kuhugi üles panna kuigi eriline pärl see ei tohiks olla, kuna teen suht kergekäeliselt seda. teema puudutab sisuliselt bankroll managementi ja seoseid fondi juhiga samas teemas. ehk saan õigeaegselt valmis, täna alustasin suht.

HSP-sse on raske jõuda netimängijal tegelikult, seni on 4-5 netimängijat seda ainult suutnud, aga ehk saab ikka kuidagi. kanditaate on kindlasti, küsimus on kas kandidaadid tahavad seda.

5 aasta pärast, arvestades minu lõputöö raames leitud mõningaid uuringuid peaks saitide käive olema 2-3 kordistunud seega arvan et kui praegu on starsis 200k inimest online siis 5 aasta pärast on see 350-400k vähemlat, oleneb kuidas multitablingut soositakse. main evendi osalejate arv ma arvan jääb 6-10k vahele, see oleneb täiesti promodest minumeelest suuresti. Netipokkerist saab jumal, ma loodan et high stakes 5/10 kuni 10/20 areneb ka veidi edasi. EMV -st no idea, loodetavasti on järgmine aasta ka satikad siis osalen kidnaslti, muidu küll motivatsiooni ei leia. samas järgmine aasta plaan PCA-le tiksuma minna jaanuaris, ehk ei kattu.

Fortune
01.04.09, 03:14
Kui suur on summa, mida laua keskele lükates läheb seest õõnsaks?
Kuidas rahasse suhtumine muutunud on võitude kasvamisega?
Poes hindu vaatad?

ESTPatrick
01.04.09, 03:22
1) Kui suur on summa, mida laua keskele lükates läheb seest õõnsaks?
2) Kuidas rahasse suhtumine muutunud on võitude kasvamisega?
3) Poes hindu vaatad?


1) veel pole olnud sellist, AQ-ga 450$ allinn 5bet lükata ei ole probleem ega ka J9o-ga
2) enne pokkerit olin suht kokkuhoidlik, nüüd enam ei ole, saan aru et raha väärtus on oluliselt langenud
3) EI

Fortune
01.04.09, 03:29
Üks veel, kui kergekäeliselt annad sõpradele laene ?

ESTPatrick
01.04.09, 03:36
Üks veel, kui kergekäeliselt annad sõpradele laene ?


proovin vältida, mõnele üksikule annan küsimusi esitamata

raunooo
01.04.09, 03:38
Midagi küsida nagu ei oskagi kohe, aga mainin ära, et huvitav lugemine. ;)

ranka
01.04.09, 04:20
Mis perekond ja/või lähedased arvavad pokkerist?

Rahapada
01.04.09, 10:20
No vähemalt on mul winrate okei, ja tunne hea, seega peaks vaikselt ülespoole liikuma, töö kõrvalt muidugi halb, sest aega ei jää mängimiseks, hea kui 20k kätt kuus kokku saab.

* Kas sa kavatsed kunagi pokkerimängimise lõpetada? Miks, kui kavatsed
* Kas oma jõnglastele õpetaksid pokkerimängu?

ESTPatrick
01.04.09, 10:21
Mis perekond ja/või lähedased arvavad pokkerist?


pigem olen staarmängija kui sõltlane nende arust, õpetan järjest sugulastele mängureegleid jne.

ESTPatrick
01.04.09, 10:23
No vähemalt on mul winrate okei, ja tunne hea, seega peaks vaikselt ülespoole liikuma, töö kõrvalt muidugi halb, sest aega ei jää mängimiseks, hea kui 20k kätt kuus kokku saab.

* Kas sa kavatsed kunagi pokkerimängimise lõpetada? Miks, kui kavatsed
* Kas oma jõnglastele õpetaksid pokkerimängu?


obv et elulõpun ei plaani 100h kuus mängima jääda, mängin kuni raha on piisavalt või näen et midagi ei ole enam saavutada.

mitte tahtlikult, kui küsitakse ja ollakse juba mingite sõpraedega kuskil urkas mänginud, sisi parem õpetaksin veidi mängima kui raha kaotama kuid enne 18 ei soovitaks väga mängida - lööb maailmapildi veidi sassi ja rahaväärtus tuleks enne siiski selgeks saada kui seda mängu mängima hakata - kõik ei pruugi ju edukaks saada.

camu
01.04.09, 10:38
Hobid?
Kui palju oled aega "raisanud" oma mängu parandamisele? Näiteks uude limiiti liikudes ja üldse mänguga alustades? Suhe 1:1 või vähem rohkem mängimise/õppimise kasuks?
Kui palju peaks algaja arendeda tahtev mängija aega "raiskama" oma mängu parandamisele?
Kas oled mõne õppevideode saidi liige? (cardrunners jne.) Kui oled, siis kui palju oled nende kaudu arenenud?

Purz
01.04.09, 10:40
Reasta tähtsuse järjekorras (kõige olulisem kõige enne): naine, perekond, sõbrad, Leits.

ESTPatrick
01.04.09, 10:48
Hobid?
Kui palju oled aega "raisanud" oma mängu parandamisele? Näiteks uude limiiti liikudes ja üldse mänguga alustades? Suhe 1:1 või vähem rohkem mängimise/õppimise kasuks?
Kui palju peaks algaja arendeda tahtev mängija aega "raiskama" oma mängu parandamisele?
Kas oled mõne õppevideode saidi liige? (cardrunners jne.) Kui oled, siis kui palju oled nende kaudu arenenud?


ma arvan et mida madalas limiidis olla, seda rohkem peaks aega kulutama, ma ei usu et mul 1:1 juba ammu on olnud, kuid kui arvestada foorumid (kvaliteetne aeg ainult) ja pokkerist rääkimine juurde siis tuleb 2:1 pokkerimängimise kasuks vähemalt. uuele limiidile liikudes läheb mul pigem mänguga ja uute nägudega kohanemiseks aega, mitte uuurimisele ja puurimisele HEM-s, see töö peaks juba tehtud olema, pole mõtet liikuda kõrgemale kui olemasolevas limiidis on selged vead, kõrgemal maksavad need vead ju veel rohkem. ca 4-5bb/100 võiks ikka olla enne kui üles liikuda kuni 100nl minumeelest, kui just masstabler ei ole ja tunnihind on sitaks kõrge.

olen olnud nii cardrunnersi (1 aasta) kui ka Deuces cracked (0,5 aastat) liige, praegu ei ole ega plaani kuhugi liikmeks minna. kasutegur on juba ammendatud. kui peaksin mõne saidiga liituma siis pigem sellepärast et mitu tuttavat regulari teevad videosid seal ja tutvuks nende mänguga.
Mina hakkasin multitablima tänu Ryan Dauti multitablingu videole cardrunnersis 2008 jaanuari lõpus. videosid ei saa võtta 1:1, aga igast videost saab alati välja nokkida ühe väikse detaili ja nende detailide märkamist ei saa keegi õpetada ega õppida, mõned vaatavad ainult et oo äge suur pot ja tüüp kaotas - on alles loll, teised nokivad aga põhjenduse miks nii tehti

ESTPatrick
01.04.09, 10:50
Reasta tähtsuse järjekorras (kõige olulisem kõige enne): naine, perekond, sõbrad, Leits.


naisevaba olen. mõned sõbrad on suguvõsast ka seega veidi raske.

Kuid perekond peaks number 1 olema, siis sõbrad koos leitsiga

lebovend
01.04.09, 10:52
Mis story sul leitsiga üldse on?

ESTPatrick
01.04.09, 11:01
Mis story sul leitsiga üldse on?


lapsepõlve sõbrad ja nüüd elame koos ühes korteris Tartus ja ma õpetasin ta pokkerit mängima 2h-ga, enne oli teh donk ikka - nüüd on veidi vähem

farik666
01.04.09, 11:30
tra kuld tüübid ikka, peaks reality show tegema teist..

ESTPatrick
01.04.09, 11:36
Hobid?
Kui palju oled aega "raisanud" oma mängu parandamisele? Näiteks uude limiiti liikudes ja üldse mänguga alustades? Suhe 1:1 või vähem rohkem mängimise/õppimise kasuks?
Kui palju peaks algaja arendeda tahtev mängija aega "raiskama" oma mängu parandamisele?
Kas oled mõne õppevideode saidi liige? (cardrunners jne.) Kui oled, siis kui palju oled nende kaudu arenenud?


unustasin hobid panna. ujumas käin sportlikus mõttes, muidu olen põline motomees, kes tehnikast mitte midagi ei jaga. Näitena lasin uuele rattale tellida automaatse ketiõlituse, kuna isa arvas et muidu see kett jääb õlitamata mul. olen sõltlane vanade telesarjade fän, tõmban aegajalt 4 hooaega mingit saadet (a la That 70 show) ja vaatan need suht 4-5 päevaga ära. ja internetis mängin simulaator korvpalli @ www.charazay.com (nagu hattrick, aga korvpall) ja olen seal Tartu Raha.

pikk28
01.04.09, 11:49
kalev või rock?
kerde või visnapuu?

ESTPatrick
01.04.09, 11:54
kalev või rock?
kerde või visnapuu?


Tartlasena valin Kalevi, kuna rock on enamus ajast ilma hingeta mängu juures.
visnapuuga olen koos pokkerit mänginud mõned käed, aga kuna pole jälginud korvpalli viimasel ajal eriti teravalt siis pole õrna aimugi kumba eelistada

Purz
01.04.09, 11:57
Tartlasena valin Kalevi, kuna rock on enamus ajast ilma hingeta mängu juures.
visnapuuga olen koos pokkerit mänginud mõned käed, aga kuna pole jälginud korvpalli viimasel ajal eriti teravalt siis pole õrna aimugi kumba eelistada


Ei tahaks küll norida, kuid õige tartlane ei vali kunagi kalevit!

Mis koolis käisid Tartus?

FreakyJason
01.04.09, 12:17
Blondid või brünetid naised?
Kes maailma pokkeriprodest suur iidol on?

ESTPatrick
01.04.09, 12:46
Ei tahaks küll norida, kuid õige tartlane ei vali kunagi kalevit!

Mis koolis käisid Tartus?


käin Tartu ülikoolis

ESTPatrick
01.04.09, 12:47
1) Blondid või brünetid naised?
2) Kes maailma pokkeriprodest suur iidol on?


1) savi, peaasi et juuksed peas on
2) pole iidolit kuid meeldib durri LAG mäng obv

variatsioon
01.04.09, 14:03
Lemmik filmid?
Angelina Jolie või Jessica Alba?

Kas raha teeb sind õnnelikuks?
Kas raha on ülehinnatud?




PT3s ei ole nagu 3bet ja positsioonide statsid lihtsalt

PT3s on 3bet statid ja positsioonide omad saab ka sebida!

ESTPatrick
01.04.09, 14:36
1)Lemmik filmid?
2) Angelina Jolie või Jessica Alba?

3) Kas raha teeb sind õnnelikuks?
4) Kas raha on ülehinnatud?

PT3s on 3bet statid ja positsioonide omad saab ka sebida!


1) Super Troopers, Shawhanks Redemption, The Chronicles of Riddick
2) Alba
3) raha üksi ei tee, aga ilma rahata on ka raske õnnelik olla
4) Pigem mitte

ActionJackson
01.04.09, 15:15
*) Kindlasti on sul olnud pokkeri osas omajagu ahhaa-hetki - nimeta kõige meeldejäävam.
*) Sinu enda arvates suurim leak sinu mängus, mille lappinud oled.

ranka
01.04.09, 15:18
Oled kunagi kaineris olnud?

ESTPatrick
01.04.09, 15:21
Oled kunagi kaineris olnud?


1 korra olen peaaegu sattunud, aga tulemuseta. 3st sõbrast oli 1 peaaegu kaine ja kuigi ma suutsin 5 minuti jooksul Kolmes erinevas kohas elada, saime hoiatusega minema

ESTPatrick
01.04.09, 15:25
*) Kindlasti on sul olnud pokkeri osas omajagu ahhaa-hetki - nimeta kõige meeldejäävam.
*) Sinu enda arvates suurim leak sinu mängus, mille lappinud oled.


* kui sain aru et raha saab võita ka mitte set minides ja ilma AA-ta oli esimene. Viimane ahhaa on mida enamus aru ei saa on olukord mida mulle pidevalt räägitakse: ma olen kindel et tal midagi ei ole, aga ma ei saa siin callida sest 4 masti on maas. no kurat keda see kotib kui sa arvad et oled ees. ise olen 2nd paariga ka 4mast boardidel allinne 600$ potte maha callinud donkide vastu.

*passiivne draw mängimine ilmselt - kõige lollim asi üldse mida teha STANDARDINA. alati ei pea agro olema kuid ALATI ei tohi passiivne olla

Codecci
01.04.09, 17:30
ma arvan et mida madalas limiidis olla, seda rohkem peaks aega kulutama, ma ei usu et mul 1:1 juba ammu on olnud, kuid kui arvestada foorumid (kvaliteetne aeg ainult) ja pokkerist rääkimine juurde siis tuleb 2:1 pokkerimängimise kasuks vähemalt.

Omfg, see tähendab, et iga 2 mängitud tunni kohta 1 tund õppimist? :o

ESTPatrick
01.04.09, 17:33
Omfg, see tähendab, et iga 2 mängitud tunni kohta 1 tund õppimist? :o


nagu öeldud kui lugeda sinna sisse foorumites asjade lugemine ja aegajalt graafikute ja statside müramine, see oli tunde järgi pandud kunagi reaalselt mõõtnud ei ole, aga seda on päris palju tegelt

vennike
01.04.09, 20:08
kas sa tuled mulle coachiks (staken ennast ise ja obv et % saad rahuldavate tulemuste korral omale) kui õpetan sind sushit tegema ?

Rage
01.04.09, 20:10
*passiivne draw mängimine ilmselt - kõige lollim asi üldse mida teha STANDARDINA. alati ei pea agro olema kuid ALATI ei tohi passiivne olla
ehk siis kuidas peaks drawd mängima?

kivisaba
01.04.09, 20:12
mis tingimuste või asjaolude kokkulangegemisel ei istu sa kunagi pokkerilaua taha ?

ESTPatrick
01.04.09, 20:18
kas sa tuled mulle coachiks (staken ennast ise ja obv et % saad rahuldavate tulemuste korral omale) kui õpetan sind sushit tegema ?


eriti ei viitsi, praegu niigi sitaks kiire aeg, proovin siin lõputööd valmis saada, eelkaitsmine 15-20 aprilli vahel kuskil, ma üleeile alustasin tegemist

ja sushit ma elusees ise teha ei viitsiks, tundub tööd rohkem kui söömas käies

ESTPatrick
01.04.09, 20:20
ehk siis kuidas peaks drawd mängima?


OOP kindlasti agrolt üldjuhul, oleneb muidugi vastasest ja eelnevast ajaloost, in pos võib passiivselt ehk callides mängida, kui c'sinuni checkitud siis obv bet , siis saad mitut moodi võita, kas hittides või vastast foldima sundides

ESTPatrick
01.04.09, 20:21
mis tingimuste või asjaolude kokkulangegemisel ei istu sa kunagi pokkerilaua taha ?


siis kui mul raha ei ole ja olen mudapurjus

kui raha on siis eestis võin kuni 50/50 blinde mängida kuna tase on holdemis marusitt ka täispeaga

Rahapada
01.04.09, 20:58
liha või kala?
viin või viski?
milline pizza?
kiirnuudlid või puder? (mul on obv kõht tühi, sellepärast säärased küsimused, söök, vms, valmib)
kui sa praegu kurat etab, mis põhjustel täiesti bustoks läheksid, kas alustaksid otsast peale, s.o täiesti nullist, ja kui siis kus, kuidas, ja mismoodi?

ESTPatrick
01.04.09, 21:39
liha või kala?
viin või viski?
milline pizza?
kiirnuudlid või puder? (mul on obv kõht tühi, sellepärast säärased küsimused, söök, vms, valmib)
kui sa praegu kurat etab, mis põhjustel täiesti bustoks läheksid, kas alustaksid otsast peale, s.o täiesti nullist, ja kui siis kus, kuidas, ja mismoodi?


KALA

VISKI, viinast on juba mitu aastat isu täis

Hakkliha pitsa ja alati proovin ananassi saada juurde

esimesed 2 aastat ülikoolis ainult kiirnuudli mees olingi, putru pole kunagi viitsinud teha

ei ole võimalik, kuna mul br üle 100 BI suht koguaeg ja kui alla läheb siis lähen level alla poole, seega peaks tase tõusma 1000000 x et ma enam ei biidiks ja siis poleks mõtet ka enam uuesti pihta hakata. aga kui peaksin kaotama rolli muudel põhjustel, siis ilmselt prooviksin stake saada ja 1-2 kuuga siis kuskil 100NL kandis roll taastada

timukasr
01.04.09, 23:13
Milline limiit on tekitanud kõige rohkem peavalu, kohandamis raskusi (mõtlen siin uuele limiidile minemist mitte üleüldiselt).

ESTPatrick
02.04.09, 07:10
Milline limiit on tekitanud kõige rohkem peavalu, kohandamis raskusi (mõtlen siin uuele limiidile minemist mitte üleüldiselt).


200NL, olin esimesed 20k seal break even ja ei tundunud nagu lootustki olevat coolerite varjus mängides

Rahapada
02.04.09, 13:40
kas foldiksid KK pf pärast tehtud 4betti, kui oled otsa saanud 5beti, 100bb'sed stackid?
kas teeksid turnis cbeti QQ'ga kui short on all in ja tight vend on pf'is toimunud 3beti callind ja flopis on old ck ck (seega 3way action ja short on all in)? aga loose'i venna vastu?
kas tööline või omanik?
kas oma ettevõttele oled mõelnud?
kas sa pokkeriraha investeerid ka kuskile mujale, peale ise-enda?

ESTPatrick
02.04.09, 16:16
1)kas foldiksid KK pf pärast tehtud 4betti, kui oled otsa saanud 5beti, 100bb'sed stackid?
2)kas teeksid turnis cbeti QQ'ga kui short on all in ja tight vend on pf'is toimunud 3beti callind ja flopis on old ck ck (seega 3way action ja short on all in)? aga loose'i venna vastu?
3)kas tööline või omanik?
4)kas oma ettevõttele oled mõelnud?
5)kas sa pokkeriraha investeerid ka kuskile mujale, peale ise-enda?


head küsimused.
1) olen foldinud ~10x ilmselt oma elu jooksul, kuid siis on ÜLITUGEV read olnud, ilma readita NEVER
2) võimatu vastata kuna boardist oleneb palju kas teeksin või mitte, kuid pointless boardil (näiteks 2664) alati ükskõik kelle vastu
3) omanik või riigitöö
4) peaaegu oleks juba tehtud, aga surutis tuli
5) mootorrattasse investeerisin, muidu vastus negatiivne. pole midagi investeerida veel. paari aasta pärast ehk.

Cash87
02.04.09, 23:14
Kui palju on sul PS FPP punkte hetkel?
Kas oled punkte lunastanud? kui jah siis mille peale?
Suurim BR mis on olnud mõnel pokkerisaidil?

ESTPatrick
03.04.09, 02:48
Kui palju on sul PS FPP punkte hetkel?
Kas oled punkte lunastanud? kui jah siis mille peale?
Suurim BR mis on olnud mõnel pokkerisaidil?


1) ~32 000
2) obv olen, kohe kui 100k kokku saan võtan 1500$ boonuse alati
3) ca 35k$

RudiTurbo
03.04.09, 04:19
1) ~32 000
2) obv olen, kohe kui 100k kokku saan võtan 1500$ boonuse alati
3) ca 35k$



Miks mitte 4k$ boonus, kaotad sellega vist umbes 200$ ?

lebovend
03.04.09, 14:07
Miks mitte 4k$ boonus, kaotad sellega vist umbes 200$ ?

Ma olen tavaliselt kõik 4k omad eest ära ostnud.

pikk28
03.04.09, 14:13
Ma olen tavaliselt kõik 4k omad eest ära ostnud.

lol :)

leits
03.04.09, 14:17
täna ärge kysimusi esitage, poiss on väsinud

alaska
03.04.09, 15:53
Miks sa oled täna väsinud?

ESTPatrick
03.04.09, 17:43
Miks sa oled täna väsinud?


eile oli kokkusaamine klassikaaslastega, ka nii väsitav. ka nii väsitav

ESTPatrick
03.04.09, 17:44
Miks mitte 4k$ boonus, kaotad sellega vist umbes 200$ ?


ei jõua niikaua oodata ja ma kaotan ainult 100$ aga arvestades et rahavood on ühtlasemad kompenseerib see selle raha

Priit
03.04.09, 17:49
Keda sa sooviksid HU turnal oma esimeseks vastaseks?
Keda sa ei sooviks esimeseks vastaseks?
Ennusta näiteks esinelik?

ESTPatrick
03.04.09, 17:51
Keda sa sooviksid HU turnal oma esimeseks vastaseks?
Keda sa ei sooviks esimeseks vastaseks?
Ennusta näiteks esinelik?



1) sind
2) durri
1) Estpatrick ja siis 3 teist mängijat

Priit
03.04.09, 17:53
mul oleks täpselt samad vastused, viimane natuke varieeruv
3) Estpatrick ja teised 3 suvalist luckboxi

ESTPatrick
03.04.09, 17:54
mul oleks täpselt samad vastused, viimane natuke varieeruv
3) Estpatrick ja teised 3 suvalist luckboxi



mõistad kuidas asjad käivad

alaska
03.04.09, 20:55
1.Kui sa tiksusid oma 300$ bankrolliga, mis sind motiveeris jätkama, palju sa mõtlesid teeniks 10.000.-$/ kuus mõtteid, uus opel, tsikkel ja reisid?

1.Kui sa hetkel tiksud oma 30K$ bankrolliga, palju sa mõtled 50K$+/kuus mõtteid, bahama-aruba-jamaika-oma jahiga mõtteid?

Helmps
03.04.09, 20:59
Kes võidab valimised?

ranka
03.04.09, 21:10
Suurim sisse - ja väljamakse (dollarites), mille oled teinud?

ESTPatrick
03.04.09, 21:18
1.Kui sa tiksusid oma 300$ bankrolliga, mis sind motiveeris jätkama, palju sa mõtlesid teeniks 10.000.-$/ kuus mõtteid, uus opel, tsikkel ja reisid?

2.Kui sa hetkel tiksud oma 30K$ bankrolliga, palju sa mõtled 50K$+/kuus mõtteid, bahama-aruba-jamaika-oma jahiga mõtteid?


Väga huvitavad küsimused

1. esiteks esimene takistus tuli mul alles 1,3k br juures millest ei tahtnud kuidagi üle saada, teine verstapost oli 4k mille piiri ületasin korduvalt enne kui järgnes jälle sujuv tõus. mul oli tõsine plaan hakata elukutseliseks suht esimestest kuudest peale, sest olen alati huvi tundnud matemaatiliste trikiga ülesannete ja kaardimängude peale. olen isegi viljandimaakonna noorte meister olnud peastarvutamises, seega see mäng paelus kohe. olen ka üsna distsiplineeritud (armastan puzzlesid ja sarnaseid asju) seega oli algus õsna kerge mulle. teenimise mõtted olid pigem kogumispõhised, tol ajal olin väga kokkuhoidlik ja ainuke eesmärk oli saada aina kõrgematele panustele mängima mitte cashout, tegin üldse oma esimese cash oudi kui br oli 4k mäletamistmööda ja summaks oli 300-400$ kui õigesti mäletan. seega väga opelite peale otseselt ei mõelnud.

2. Ei mõtle 50k kuude peale, tean et kui vaeva näha siis need ükskord ka tulevad kui mitte see aasta, siis järgmine aasta. kariibidele tiksuma minemise peale mõtlen juba ammu, ka jahid meeldivad - oleksin peaaegu merekooli astunud, kõik katsedki sai sooritatud. plaan on pigem kuhugi saarele pigem baar osta, mis sobiks minu hobidega rohkem.

ESTPatrick
03.04.09, 21:19
Kes võidab valimised?


ei teagi et valmisised tulevad, kuid ilmselt keegi kes kandideerib

ESTPatrick
03.04.09, 21:20
Suurim sisse - ja väljamakse (dollarites), mille oled teinud?




sissemakset pole otseselt kunagi teinud, olen liigutanud raha erinevate saitide vahel ja kui neid ka sissemakseteks lugeda siis 400$ swanki paar kuud tagasi. väljakanne vist 8k$ igatahes veits üle 100k eegu oli sel ajal ja siis mootorratta ostmiseks.

Tigrano
03.04.09, 21:59
Millal Pärnu jooma tuled Leitsiga? ;D

Helmps
03.04.09, 22:12
lambist tuli selline küsimus pähe, et kas kasiino mänge ka oled mängid kunagi ja palju nendel suurim võit/kaotus on olnud?
mõtlen siis just slot/rulett/videpokker e. siis need kus masinal eelis.

ESTPatrick
03.04.09, 22:38
Millal Pärnu jooma tuled Leitsiga? ;D


see kuu kindlasti mitte, mais on mul aega ilmselt, siis ootan kutset

ESTPatrick
03.04.09, 22:39
lambist tuli selline küsimus pähe, et kas kasiino mänge ka oled mängid kunagi ja palju nendel suurim võit/kaotus on olnud?
mõtlen siis just slot/rulett/videpokker e. siis need kus masinal eelis.


esimest korda mängisin vist viimasel Riia tripil, ranka maksis mu eest ja olen suht kindel et me ei võitnud, kuid see ei olnud ka eesmärk. järgmine kord teen mina rankale gämblimise välja, nii see elu käib.

räägiti et olin 5k eeku punasele pannud ju siis oli nii, ma mäletan ainult et olin heateril ja sitaks chipse ja panin 5 hunnikut, polnud õrna aimugi palju seal oli, ise pakun et ~100 latti

Tarmonator
03.04.09, 23:58
räägiti et olin 5k eeku punasele pannud ju siis oli nii

Kas sa võitsid selle panuse või hävisid. Vasta ise või keegi kes mäletab ;D

ESTPatrick
04.04.09, 02:30
Kas sa võitsid selle panuse või hävisid. Vasta ise või keegi kes mäletab ;D


kaotasin

QKulgur
04.04.09, 04:51
kuidas kuu algus on läinud pokkeris ja mis bemm leitsil on?

ESTPatrick
04.04.09, 11:29
kuidas kuu algus on läinud pokkeris ja mis bemm leitsil on?


leitsil on 530 diisel 2003 aasta vist, 5 ukseline.

kuu algus on hästi alanud, mänginud olen väga vähe aga +2k$

K2snakas
04.04.09, 15:24
Kuna nl/pl10 6max 6petliku video teed?

ESTPatrick
04.04.09, 15:26
Kuna nl/pl10 6max 6petliku video teed?


nagu on olemas juba.
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,951.0.html

jälgi seda topicut:
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,945.0.html

K2snakas
04.04.09, 15:33
nagu on olemas juba.
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,951.0.html

jälgi seda topicut:
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,945.0.html


sry my bad!:S

CTXrix
04.04.09, 15:37
Viska palun üles pildid oma autost, tsiklist, setupist ja köögist.

goldec
04.04.09, 15:48
Palju rattaga sisse oled saanud ka ilma tuulekaitseta? :D

lenC
04.04.09, 16:05
Palun viimase aja enda meelest kõige geniaalsemalt mängitud käsi koos seletusega.

ESTPatrick
04.04.09, 16:12
Viska palun üles pildid oma autost, tsiklist, setupist ja köögist.


autost pole ise pilti teinud, aga auto24 kasutades on mul täpselt sama, aga roheline:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/788/auto_php-id=362788-www_auto24_ee.html

tsiklit pole veel poest ära toonud, kuid järgmise kahe nädala jooksul toon
Triumph Speed Triple 1050 on muidu ja näeb välja täpselt selline:
http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery%20%20A/Triumph%20Speed%20Triple%2005.jpg

setupist on foorumisse kunagi postitatud:
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,488.30.html

köögist ei ole ka pilti kunagi teinud ja kui teen kunagi siis panen üles, kuid nõud on 95% ajast pestud ja hunnik prügikotte ootab väljaviimist pidevalt

ESTPatrick
04.04.09, 16:15
Palju rattaga sisse oled saanud ka ilma tuulekaitseta? :D


pole veel kätte saanud, kuid tellisin tuulekaitse ära, kui see on juba peale pandud siis ei hakka seda ära kruvima enam, kui ei siis testin järgi millalgi

lenC
04.04.09, 16:17
tsikkel on nii kuum raisk, unreal

ESTPatrick
04.04.09, 16:23
Palun viimase aja enda meelest kõige geniaalsemalt mängitud käsi koos seletusega.


endale meeldis käsi, mille ma postitasin ka "Yes" threadi.

PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP ($99.85)
unreal kavalus (CO) ($317.50)
Button ($233.75)
SB ($200)
BB ($242.30)
UTG ($22.55)

Preflop: unreal kavalus is CO with 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
1 fold, MP calls $2, unreal kavalus calls $2, Button bets $10, 3 folds, unreal kavalus calls $8

Flop: ($25) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
unreal kavalus checks, Button bets $16, unreal kavalus calls $16

Turn: ($57) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
unreal kavalus bets $2, Button raises to $56, unreal kavalus calls $54

River: ($169) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
unreal kavalus bets $2, Button raises to $151.75 (All-In), unreal kavalus calls $149.75

Total pot: $472.50 | Rake: $3

Results:
Button had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, nines).
unreal kavalus had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (three of a kind, nines).
Outcome: unreal kavalus won $469.50


kuna regular oli kergelt agro, siis valisin imeliku joone, et vastast segadusse ajada. selle joone valiku vastu olen ise sattunud ja samamoodi kinni maksnud. seega tol hetkel tuli tunne, et see peaks sobima, kuna selline lähenemine ajab vastased segadusse ja niikui ta peaks mind callima on ta hand value nähtaval. Minu betting viitab, et mul on semitugev või pigem nõrk käsi millega tahan odavat SD, miks peaksin kolmikuga riveris 2$ panema 170$ potti kui mitte selleks, et näha odavat SD ja seetõttu vastane paneb mu keskmise poketi peale või flopatud 2 paari peale ja ta teab et ma ei saa nende kätega tegelikult väga tihti callida kui just täielik station ei ole, mis ma natukene tegelikult olen.

goldec
04.04.09, 19:45
pole veel kätte saanud, kuid tellisin tuulekaitse ära, kui see on juba peale pandud siis ei hakka seda ära kruvima enam, kui ei siis testin järgi millalgi
Ma mõtlesin, et ammu käes juba :O
Päris kaua läheb ikka.

Aga noh, ega seda väikest junni eriliseks tuulekaitseks lugeda saagi. :D

timukasr
04.04.09, 19:59
...viljandimaakonna noorte meister olnud peastarvutamises...


Eh, ma ise olin 4. või 5. klassis eestis 8. kohal, nüüd lihtsalt maakonna meister olnud (kuigi see aasta kaotasin tiitli).

UdusOlevSiil
04.04.09, 20:25
Milline on senise teema parim/halvim (või siis ebameeldivaim) küsimus, kui minu oma välja jätta?

privador
04.04.09, 20:39
Lugesin sinu kohta postitusi,tundub,et oled huvitav noormees.
Samas tundub,et oled oma eluga rahul,sul on sihid silme ees .
Lugesin,et su eesmärk on pokkeris TV -s saada meediapurki.
Paraku peab tunnistama,et see läheb aastalt aastasse järjest raskemaks,sest "tiitleid" tuleb nagu Vändrast sealaudu järjest juurde ja kõik see devalveerub.Vaata kasvõi durri,ta pidi ikka enne haigelt miljoneid lüpsma,kui sai nn ka nn "koorekihi" hulka.Isegi Marek on öelnud,et keegi ei mäleta millal ta UK openi võitis vms
Samas,jälle eesti tasemel on selleks piisavaks valuläviks ehk WSOP-i ME finaallaud,sideevendi runner-up,võitja või siis ka EPT finaalalaud ehk,kui eeswti tv kanal on huvitatud selle ülekandmisest..Seega ehk tuleb sinna investeerida ehk ca hunnik buy-ine ehk nii 50+.
Ennem sul kergem paar milli teenida ja Liis Lass käevangu võtta või siis tasuta minna nt "saatesse maamees otsib naist":)
Samas ehk võiks vahest õlle kõrvale neid teemasid arutada.Mul endal ka lõputöö plaanis,seega ehk suvel?


Seega ma küsin ka küsimuse:Oled sa õnnelik praegu seisuga?

ESTPatrick
04.04.09, 21:11
Milline on senise teema parim/halvim (või siis ebameeldivaim) küsimus, kui minu oma välja jätta?


sirvisin kogu teema läbi, halba küsimust ei olnud, mida üldse vastata ei soovinud, küll oli aga kõige raskem küsimus HU turna esineliku ära arvamine ja see küsimus võttis raudselt kõige rohkem aega

ESTPatrick
04.04.09, 21:14
Lugesin sinu kohta postitusi,tundub,et oled huvitav noormees.
Samas tundub,et oled oma eluga rahul,sul on sihid silme ees .
Lugesin,et su eesmärk on pokkeris TV -s saada meediapurki.
Paraku peab tunnistama,et see läheb aastalt aastasse järjest raskemaks,sest "tiitleid" tuleb nagu Vändrast sealaudu järjest juurde ja kõik see devalveerub.Vaata kasvõi durri,ta pidi ikka enne haigelt miljoneid lüpsma,kui sai nn ka nn "koorekihi" hulka.Isegi Marek on öelnud,et keegi ei mäleta millal ta UK openi võitis vms
Samas,jälle eesti tasemel on selleks piisavaks valuläviks ehk WSOP-i ME finaallaud,sideevendi runner-up,võitja või siis ka EPT finaalalaud ehk,kui eeswti tv kanal on huvitatud selle ülekandmisest..Seega ehk tuleb sinna investeerida ehk ca hunnik buy-ine ehk nii 50+.
Ennem sul kergem paar milli teenida ja Liis Lass käevangu võtta või siis tasuta minna nt "saatesse maamees otsib naist":)
Samas ehk võiks vahest õlle kõrvale neid teemasid arutada.Mul endal ka lõputöö plaanis,seega ehk suvel?


Seega ma küsin ka küsimuse:Oled sa õnnelik praegu seisuga?


see telesaatesse saamine oli pool naljaga öeldud, teadvustan et sinna on suht võimatu saada eriti kui turnasid mängida ei viitsi.

Praeguse eluga olen suht rahul, kuigi kui pokkerit arvestada siis eeldasin et mängin praegusel ajal juba 2/4 kuni 3/6 standardina, mitte jälle 1/2, aga downswing võttis oma ja kuna ainuke tuluallikas on pokker, siis tuleb asja kindla peale võtta ja kuu kaks edasi asja lükata.

Life is good

alaska
04.04.09, 21:30
Mis sa arvad enda puhul olevat kõige suurem takistus saada edukaks high stakes mängijaks?

surka
04.04.09, 21:37
kuna sa aega-ajalt ka omahat oled mänginud, siis millal sa omahast video teed?

ESTPatrick
04.04.09, 23:15
Mis sa arvad enda puhul olevat kõige suurem takistus saada edukaks high stakes mängijaks?


laiskus

ESTPatrick
04.04.09, 23:15
kuna sa aega-ajalt ka omahat oled mänginud, siis millal sa omahast video teed?


ei usu et teen enne kui võtan ennast käsile ja korralikult omaha selgeks teen, praegu ei ole midagi õpetada

leits
04.04.09, 23:17
kuidas iseloomustad mind kui korterikaaslast:

a) teh pain in the ass, üldse ei meeldi suga elada
b) enam vähem ...
3) tip-top

ESTPatrick
04.04.09, 23:20
kuidas iseloomustad mind kui korterikaaslast:

a) teh pain in the ass, üldse ei meeldi suga elada
b) enam vähem ...
3) tip-top


enam-vähem tip-top

privador
04.04.09, 23:26
Mida arvad prostitutsioonist?Tunned neile naistele kaasa või
pead prostitutsiooni legaliseerimist vajalikuks?
Olen sa mõelnud kunagi,mismoodi oleks olla gay?
Kas sa suhtled oma kursakaaslastega või hoopis jälestad neid?

virx747
04.04.09, 23:59
Üha rohkem teki alla küsimused lähevad ;D
Ma tuleks ikka põhiteema juurde tagasi. Sa oled nii kohusetundlikult kõikidele lollidele ja tarkadele küsimustele vastanud, väga huvitav on lugeda.

Küsiks sellist asja: kui tihti oled tundnud sessi, päeva või mingi pikema aja jooksul, et kõik, mida Sa pokkeri laudades teed ebaõnnestub. Kõik on täpselt vastupidi sellele, nagu Sa tahaksid et oleks: tugevaid käsi kinni ei maksta, ülejäänud käed lihtsalt jäävad pidevalt alla, tõsted tõstetakse üle pidevalt seal, kus pole vaja, enamus coinflippe maanduvad valel poolel, praktiliselt mitte midagi ei hiti jne jne, ühesõnaga, kõik on p____s

Kui oled sellist asja kogenud, siis kas seda oli Sinu mängija tee alguses rohkem või tuleb nüüd ka ette.

Kuidas saad hakkama sellise perioodiga, on Sul mingid omad nipid. Huvitaks nii psüühiline pool kui mänguline pool.

Et siis lühidalt: jutt downswingist ja küsimusi neli:
1. Kui tihti tuleb ette?
2. Kui pikkade perioodide jooksul?
3. Kas alguses kogesid seda rohkem?
4. Millised on Sinu võtted sellega hakkama saamiseks, nii vaimsed kui ka tehnilised?

variatsioon
05.04.09, 00:00
mis kell sa magama lähed?
edit:
ja mis kell ärkad?

leits
05.04.09, 00:15
Mida arvad prostitutsioonist?Tunned neile naistele kaasa või
pead prostitutsiooni legaliseerimist vajalikuks?
Olen sa mõelnud kunagi,mismoodi oleks olla gay?
Kas sa suhtled oma kursakaaslastega või hoopis jälestad neid?



majandust tuleb elavdada :)

iseloomustan poissi oma sõnadega: nii hea psyyhikaga inimest ma ei ole näinud. tõsiselt poiss talub neid hästi ... ytleb vahetevahel paar sõna, kuid mäng oluliselt ei muutu ... ma ytlen et mul on temast 10000000 asja õppida ... Ma arvan, et estpatrikul on yks parim psyyhika, millega pokkerit mängida ... eelkõoige bad beatide juures rahulikuks jääda ... tunnistagem, see on väga raske :)

kui ma kunagi rankaga juua saan, siis oskan neid ehk ka võrrelda (joomise alaselt .. patrick mulle v2ga alla ei jää, arvestades pikkuse ja kaalu suhet siis thumbs up for him ;D )

ESTPatrick
05.04.09, 00:22
1)Mida arvad prostitutsioonist?Tunned neile naistele kaasa või
pead prostitutsiooni legaliseerimist vajalikuks?
2)Olen sa mõelnud kunagi,mismoodi oleks olla gay?
3) Kas sa suhtled oma kursakaaslastega või hoopis jälestad neid?



1) ei ole vastu, nagu leits ütleb majandust on vaja toetada. ei pea hädavajalikuks legaliseerimise, kuid seni kuni asi on vabatahtlik ei näe ma ka probleemi.
2) olen mõelnud ja see mõte ei meeldinud
3) meeldivad, olen 5a mõnega juba koos käinud koolis ja väga palju on nad mind aidanud ja proovin ka neid aidata alati.

ESTPatrick
05.04.09, 00:27
Üha rohkem teki alla küsimused lähevad ;D
Ma tuleks ikka põhiteema juurde tagasi. Sa oled nii kohusetundlikult kõikidele lollidele ja tarkadele küsimustele vastanud, väga huvitav on lugeda.

Küsiks sellist asja: kui tihti oled tundnud sessi, päeva või mingi pikema aja jooksul, et kõik, mida Sa pokkeri laudades teed ebaõnnestub. Kõik on täpselt vastupidi sellele, nagu Sa tahaksid et oleks: tugevaid käsi kinni ei maksta, ülejäänud käed lihtsalt jäävad pidevalt alla, tõsted tõstetakse üle pidevalt seal, kus pole vaja, enamus coinflippe maanduvad valel poolel, praktiliselt mitte midagi ei hiti jne jne, ühesõnaga, kõik on p____s

Kui oled sellist asja kogenud, siis kas seda oli Sinu mängija tee alguses rohkem või tuleb nüüd ka ette.

Kuidas saad hakkama sellise perioodiga, on Sul mingid omad nipid. Huvitaks nii psüühiline pool kui mänguline pool.

Et siis lühidalt: jutt downswingist ja küsimusi neli:
1. Kui tihti tuleb ette?
2. Kui pikkade perioodide jooksul?
3. Kas alguses kogesid seda rohkem?
4. Millised on Sinu võtted sellega hakkama saamiseks, nii vaimsed kui ka tehnilised?


1) harva, mida paremini mängu biidid seda harvem.
2) alles hiljuti oli ja just lõppes, ca 90k kätt läkjs et tasa kaotused teha.
3) obv alguses rohkem kuna biidid vähem ja SD winnings määrab rohkem.
4) mänguliselt hakkan ma väikseid potte rohkem mängima, mulle tundub et siis taastub enesekindlus kiiremini ja variatsiooni hoiab madalama, winrate on sel juhul üsna piiratud muidugi aga ka akotab vähem. ja mulle on alati aidanud päev plussis lõpetada, siis järgmine päev tohutult palju kergem mängida

ESTPatrick
05.04.09, 00:29
mis kell sa magama lähed?
edit:
ja mis kell ärkad?


eelmine nädal magasin kokku 20h ja 1 päev oli sellest 10h, seega väga ei ärganud ega läinudki magama. kuid üldiselt proovin 4-5 aeg magama saada ja 12 ärgata

ESTPatrick
05.04.09, 00:30
majandust tuleb elavdada :)

iseloomustan poissi oma sõnadega: nii hea psyyhikaga inimest ma ei ole näinud. tõsiselt poiss talub neid hästi ... ytleb vahetevahel paar sõna, kuid mäng oluliselt ei muutu ... ma ytlen et mul on temast 10000000 asja õppida ... Ma arvan, et estpatrikul on yks parim psyyhika, millega pokkerit mängida ... eelkõoige bad beatide juures rahulikuks jääda ... tunnistagem, see on väga raske :)

kui ma kunagi rankaga juua saan, siis oskan neid ehk ka võrrelda (joomise alaselt .. patrick mulle v2ga alla ei jää, arvestades pikkuse ja kaalu suhet siis thumbs up for him ;D )


tänks mees, eks ole 5 aastat juba ülikoolis trenni ka tehtud juba

privador
05.04.09, 00:39
Kas sa vihkad inimesi,kes on Keskerakonnast?
Oleks sa frustreeritud,et su sõber esineb avaldusega,et astus KE-a?
Kas sa käid ka vahest ööklubides naisi lantimas?

leits
05.04.09, 00:40
Kas sa vihkad inimesi,kes on Keskerakonnast?
Oleks sa frustreeritud,et su sõber esineb avaldusega,et astus KE-a?
Kas sa käid ka vahest ööklubides naisi lantimas?



ma olen ametlikult keskerakonna nooorteosakonnas veel, kuna kunagi k2isin võrku m2ngimas .. ja siis pidime end isnna kirja panema .. seega privador sa vihkad mind?

privador
05.04.09, 00:52
ma olen ametlikult keskerakonna nooorteosakonnas veel, kuna kunagi k2isin võrku m2ngimas .. ja siis pidime end isnna kirja panema .. seega privador sa vihkad mind?
sugugi mitte,plaanin astumist sinna

timukasr
05.04.09, 01:05
Miks?

ESTPatrick
05.04.09, 01:26
Kas sa vihkad inimesi,kes on Keskerakonnast?
Oleks sa frustreeritud,et su sõber esineb avaldusega,et astus KE-a?
Kas sa käid ka vahest ööklubides naisi lantimas?



ei vihka, kuid normaalsed nad ei ole alati.
naeraksin südamest
ikka

privador
05.04.09, 02:36
ei vihka, kuid normaalsed nad ei ole alati.
100% nõus,eks ma ise ka veica skiso:)

ESTPatrick
05.04.09, 02:39
100% nõus,eks ma ise ka veica skiso:)


ilmselt oled

lenC
05.04.09, 02:43
Kas tänane turnahittimine oli pettumus või great success?

ESTPatrick
05.04.09, 04:59
Kas tänane turnahittimine oli pettumus või great success?


arvestades kaardijooksu oli sitaks hea tulemus, viimase 100 käega sain vist 3 korda AT+ ja korra KK ja korra TT, ülejäänud stäkk tuli bluffimisega

Marks111
05.04.09, 05:13
Millal bemmi ostad?
pidin lihtsalt küsima seda.

ESTPatrick
05.04.09, 05:15
Millal bemmi ostad?
pidin lihtsalt küsima seda.


ütlesin leitsile et kui oleksin turna ära hittinud oleksin hommikul ostnud, nüüd ei osta niipea, ilmselt mitte kunagi. Porsche ostaks ennem

Lutzky
05.04.09, 05:38
ütlesin leitsile et kui oleksin turna ära hittinud oleksin hommikul ostnud, nüüd ei osta niipea, ilmselt mitte kunagi. Porsche ostaks ennem


liiga kaine oled, obv.

Svenza
05.04.09, 11:32
ROFL
Türi ja Paide, epic thread, kuda ma varem seda leidnud pole :D
Keep up the good work, sajaga sain naerda.

Palju sa võõraid naisi oled oma korterisse sebinud üheöö suhte eesmärgil?
Ja kas sa SAID ka?

ESTPatrick
05.04.09, 12:41
ROFL
Türi ja Paide, epic thread, kuda ma varem seda leidnud pole :D
Keep up the good work, sajaga sain naerda.

Palju sa võõraid naisi oled oma korterisse sebinud üheöö suhte eesmärgil?
Ja kas sa SAID ka?


Räägin ühe loo, et mitte kellelegi halba öelda. Ükskord ühel ajal pidime leitsiga kord ujuma minema ja ujukaid otsides ma neid ei leidnud. Lähemalt uurides selgus et neid ei ole enam radikal, kus on nende igavane puhkekoht. Leidsin aga miniseeliku ja ujumispüksid on siiani kadunud. Loo moraal - ujumispüksid ei tohiks olla nähtaval.

Svenza
05.04.09, 12:44
Türi, ja ma veel imestasin miks ühel daamil olid meeste ujukad jalas peale seda kui ma olin ta Maasikast maha rebind :)

EGERT
05.04.09, 12:57
No offence, aga olite te mõlemad piisavalt kained veendumaks, et tegemist ON daamiga?
:D

ESTPatrick
05.04.09, 13:03
ei ole kindel, loodetavasti oli

UdusOlevSiil
05.04.09, 13:23
Miks nii vähe igapühapäevasel foorumi turniiril oled osalenud?

Mida arvad limit holdemis, pot limit holdemist?

ESTPatrick
05.04.09, 13:34
1) Miks nii vähe igapühapäevasel foorumi turniiril oled osalenud?

2) Mida arvad limit holdemis, pot limit holdemist?


1) unustan põhiliselt või olen olnud ujumas või eemal
2) limit on hea kogemuse mõttes, olen ca 20k kätt mänginud kunagi ja avardab pokkerimõttemaailma kindlasti. Pot limitit ma ei kannata üldse, kuigi peaks hakkama harjutama, pole teadlikult PL mänge online mänginud üle aasta.

leits
05.04.09, 14:17
kuidas oli eilse õ´htu entertainment valuega lood ;D

ESTPatrick
05.04.09, 15:35
kuidas oli eilse õ´htu entertainment valuega lood ;D


teistsugune kogemus teisi lällamas kuulda

alaska
05.04.09, 17:00
Palju sul HU SNG kogemust on ja mis on su põhilised vead selles mängus?

ESTPatrick
05.04.09, 17:05
Palju sul HU SNG kogemust on ja mis on su põhilised vead selles mängus?


kuradi kaval oled.

Olen mingi aeg sitaks mänginud neid ja kuni 5$-ni tegin 50tk kaupa seeriaid kus roi oli 15-20%, aasta otsa pole enam samas mänginud. 10$-seid jäid suht alguses katki millegipärast ja ei mäleta mis tulemus on kui nüüd sharkscopest kontrollisin

põhilisi vigu ei tea, kuna nagu öeldud pole aasta otsa mänginud ja eelmisel pokkeriprod HU turnal olin 2. seega pead küsima võitjalt. pakun et ma callin su nii maha kui võimalik

BuildUp
05.04.09, 18:53
1) Mitmel laual mängid?
2) Mida sa soovitad algajale mängijale(või noh ka ntks edasijõudnule uues limiidis): Kas mängida ainult mõnel üksikul laual või ikka standard arvu laudade peal? Kuidas sa ise minevikus mänginud oled?

privador
05.04.09, 18:56
Oled sa oma välimusega rahul?
Mis on miinimum summa kuus millega sa ära elaksid?
Millal sul on kavas Opel välja vahetada ja mis see auto siis oleks?

ESTPatrick
05.04.09, 19:41
1) Mitmel laual mängid?
2) Mida sa soovitad algajale mängijale(või noh ka ntks edasijõudnule uues limiidis): Kas mängida ainult mõnel üksikul laual või ikka standard arvu laudade peal? Kuidas sa ise minevikus mänginud oled?


1) 6maxi mängin 9-12 viimasel ajal, FR lasin 15-17 üldiselt
2) sõltub inimesest, ise olen lennanud kuskil 75% eelmise limiidi laudade arvuga peale, algul vaja kohaneda bettingutega jne, abiks tuleb ka kui mängid veel omal vanal limiidil kuid lisad ühe kõrgema limiidi laua et panuste suurusega harjuda.

ESTPatrick
05.04.09, 19:43
1) Oled sa oma välimusega rahul?
2) Mis on miinimum summa kuus millega sa ära elaksid?
3) Millal sul on kavas Opel välja vahetada ja mis see auto siis oleks?


1) rahul, kuigi plaan veits juurde võtta trenniga
2) 7-8k vist, saaks ka kindlasti vähem kui teha pikemaajalisi ettevalmistusi, kuid praeguse setupiga alla selle on raske.
3) mitte nii pea, PORSCHE CAYMAN

lebovend
06.04.09, 00:27
Tundub sinu image puhul obvious, aga siiski küsin.

Kumb on rohkem raha säästev/võitev: Kas õigetel hetkedel foldimine või õigetel hetkedel panustamine?

anti
06.04.09, 01:04
1. Kas pigem kogud või raiskad raha?

variatsioon
06.04.09, 01:09
non-pokkeri kaardimänge mängid?

EGERT
06.04.09, 01:23
Paras kellaaeg PLO'sse paus teha ja miilitsat mängida :)

1) Meeldejäävaim õppejõud majandusteaduskonnast?
2) Millisel aastaajal on Tartu kõige meeldivam?
3) Kõige ebameeldivam reisikogemus?
4) Viimasest toidupoes käigust maitsvaim (in your opinion) soetatud ese/toiduaine (söön ise oliive, see põhjendab küsimust)?
5) Kuidas suhtud Opelinaljadesse?
6) Viimase saadud trahvi suurus ja põhjus?
7) Sinu arvamus HU HORSE'st?
8 ) Kui hästi suudaksid sa hakkama saama, kui peaksid nüüdsest alates vaid Razzi, Studi, 2-7TD või 5drawi mängima?
9) Kui BR oleks piisav, kas durrrri challenge võtaksid vastu?
10) Millal esimene WSOP, WSOPE, EPT, APPT, LAPT, WPT vms cash / finaallaud / bracelet tuleb ja kas tuleb, või jääd rohkem cäshi graindima?
11) Tudengina Pirogovil pilsnerit oled joonud?
12) Viimane film, mida kinos vaatasid?
13) Raamat, mida sooviksid lugeda, kuid milleks pole võimalust / aega olnud?
14) Kas sa võtaksid vastu 1:1 prop-beti Porsche Cayman S'i / Carrera peale tingimusel, et võidad kui suudad aasta ilma raseerimata olla?
15) Aga Opel Insignia? ;D

Sisukaid vastuseid ootama jäädes...
:spade:

variatsioon
06.04.09, 01:31
Kas sa tead kedagi kes ei oleks priol joonud?

ESTPatrick
06.04.09, 02:31
Tundub sinu image puhul obvious, aga siiski küsin.

Kumb on rohkem raha säästev/võitev: Kas õigetel hetkedel foldimine või õigetel hetkedel panustamine?


foldimine

ESTPatrick
06.04.09, 02:32
1. Kas pigem kogud või raiskad raha?


tarbin

ESTPatrick
06.04.09, 02:32
non-pokkeri kaardimänge mängid?


jah

variatsioon
06.04.09, 02:35
jah

mida?

ESTPatrick
06.04.09, 02:38
Paras kellaaeg PLO'sse paus teha ja miilitsat mängida :)

1) Meeldejäävaim õppejõud majandusteaduskonnast?
2) Millisel aastaajal on Tartu kõige meeldivam?
3) Kõige ebameeldivam reisikogemus?
4) Viimasest toidupoes käigust maitsvaim (in your opinion) soetatud ese/toiduaine (söön ise oliive, see põhjendab küsimust)?
5) Kuidas suhtud Opelinaljadesse?
6) Viimase saadud trahvi suurus ja põhjus?
7) Sinu arvamus HU HORSE'st?
8 ) Kui hästi suudaksid sa hakkama saama, kui peaksid nüüdsest alates vaid Razzi, Studi, 2-7TD või 5drawi mängima?
9) Kui BR oleks piisav, kas durrrri challenge võtaksid vastu?
10) Millal esimene WSOP, WSOPE, EPT, APPT, LAPT, WPT vms cash / finaallaud / bracelet tuleb ja kas tuleb, või jääd rohkem cäshi graindima?
11) Tudengina Pirogovil pilsnerit oled joonud?
12) Viimane film, mida kinos vaatasid?
13) Raamat, mida sooviksid lugeda, kuid milleks pole võimalust / aega olnud?
14) Kas sa võtaksid vastu 1:1 prop-beti Porsche Cayman S'i / Carrera peale tingimusel, et võidad kui suudad aasta ilma raseerimata olla?
15) Aga Opel Insignia? ;D

Sisukaid vastuseid ootama jäädes...
:spade:


1) kantsukov
2) kevad
3) ei tule meelde, järelikult pole väga ebameeldivat olnudki. v-o Londoni lennujaama töötajate juhmus, mille tõttu korra lennukist maha sai jäädud
4) pole veel jõudnud süüa, kuid pakun et mereahven
5) hästi
6) pole kunagi saanud
7) kino mäng, olen isegi teinud neid
8) razzi olen kuni 3/6 limitit mingi aeg tagunud, kuid üksluine mäng liiga ja väga ei paelu selline pokker
9) ma ei võtaks challenget vastu sest br on olemas, vaid siis kui ma tunnen et eelis on
10) eks ta siis tuleb kui hakkan nendel osalema, praegu ei ole veel viitsinud ühtegi satikat ühelegi neist teha
11) korduvalt, see aasta veel mitte
12) sitaks igav film oli, international äkki, igatahes leits tassis kaasa ja kuna olin väga kaua magamata ka, sisi tundus eriti pask
13) Zen ja mootorratta hooldamise kunst
14) obv, sekundiga
15) ilmselt ka selle

ei usu et sisukad on, see-eest aga konkreetsed, alati saab täpselmalt küsida edasi

ESTPatrick
06.04.09, 02:39
Kas sa tead kedagi kes ei oleks priol joonud?


mina ei tea

ESTPatrick
06.04.09, 02:40
mida?


kõiki rahvamänge peale bridzi ja sasku, mida olen kunagi osanud, kuid pole palju aastaid enam mänginud ja reeglid on ununenud

BuildUp
06.04.09, 14:10
1)Kuidas jaotad oma aega pokkeri, kooli ja õppimise ning lõbutsemise vahel?
2) Millega kõige rohkem tegeled?
3)Kas pokker on toonud kaasa ka probleeme muude asjade tegemata jätmisel?

ESTPatrick
06.04.09, 14:15
1)Kuidas jaotad oma aega pokkeri, kooli ja õppimise ning lõbutsemise vahel?
2) Millega kõige rohkem tegeled?
3)Kas pokker on toonud kaasa ka probleeme muude asjade tegemata jätmisel?


1) suht nii kuidas juhtub, kuid proovin iga kuu vähemalt 50h pokkerit mängida, koolis käin üliharva, see semester on praegu käimas 1 aine ja 1 lisandub mingi aeg ja seetõttu olen ainult korra kooli üldse jõudnud see semester. Lõputöö esimene tähtaeg on 15 aprill ja kui igapäev 3-4lk teen siis olen graafikus valmis saamisele ehk. Teoreetiline osa on ca 30-35% valmis ja päris palju materjali on välja otsitud et samapalju kiirelt juurde lisada, suht tõlkimise ja vormistamise küsimus suht. Lõbustan vastavalt kutsetele, viimased 1-2 nv-d olen pärast Riiat veits vaiksemalt võtnud siiski, õnneks oli hea otsus kuna hittisin Laupäevase freerolli ka kohe. Kokkuvõttes võib öelda, et valikud on üsna süsteemivabad.
2) Logelemisega
3) ei meenu eriti, teatud perioodidel panen valikud paika lihtsalt. näiteks sessil õpin mingi osa, siis hakkan alles mängima jne. Seni on sobinud nii.

privador
06.04.09, 14:28
Saan aru,et teed mag-i tööd.Minule jääb kohati arusaamatuks,et kas sa oled mingi imelaps või TÜ on mingid leak-d?.Kuda on see võimalik,et see töö tehakse 2 nädalaga valmis,kuskilt midagi copydes vms.Lisaks nagu aru saan sul on veel aineid teha.
Olen ikka aru saanud,et inimesed teevad mag töid aastaid suuremahuliste projektidena:P
Ja 4lk päevas hmmz saab ainult nii teha,kui sa puhtalt midagi maha kirjutad.Enda mõtted analüüisid tuleb max 1lk päevas...(vähemalt mul)
Äkki siis teed ka doktori ära ca 2 aastaga:)

ESTPatrick
06.04.09, 14:51
Saan aru,et teed mag-i tööd.Minule jääb kohati arusaamatuks,et kas sa oled mingi imelaps või TÜ on mingid leak-d?.Kuda on see võimalik,et see töö tehakse 2 nädalaga valmis,kuskilt midagi copydes vms.Lisaks nagu aru saan sul on veel aineid teha.
Olen ikka aru saanud,et inimesed teevad mag töid aastaid suuremahuliste projektidena:P
Ja 4lk päevas hmmz saab ainult nii teha,kui sa puhtalt midagi maha kirjutad.Enda mõtted analüüisid tuleb max 1lk päevas...(vähemalt mul)
Äkki siis teed ka doktori ära ca 2 aastaga:)


olen geenius. tööd ei tee 2 nädalaga valmis, mul on materjalid varem kogutud, nüüd ainult tõlkimine, õige asja selekteerimine jne. teiseks töö on pokkerist - oluliselt lihtsam kui asjast, mida ei jaga. ära üle pinguta, magistri töö on venitatud baka töö kui sa ei vali just mingit uurimust, tänapäeva haridussüsteem on nii sassis, et keegi ei tea mis seal vaja on, lihtsalt kui baka on enamasti referaat, siis magistritöös tahetakse näha enda panust (pool tööd on teooria, kus sisuliselt refereerid ja teine pool praktika, kus annad enda panuse), näiteks mingi hüpoteesi paika pidavust või nii, mina näiteks proovin leida seost investeerimisportfelli ja pokkeriportfelli juhtimise vahel, kui peab paika siis tõestan, et pokkeri teadmistega, juurde õppides on lihtsam hakata investeerimisportfelli juhtima jne, töö valmis saan siis oskan seletada lähemalt.

2 ainet võtan jah, mõlemad arvestusained, ühest kukkusin eelmine aasta läbi, kuna magasin 2x sisse eksamile sisuliselt. teist pole kunagi võtnud.

Doktori ma küll ei lähe.

Codecci
06.04.09, 15:46
Kas mängid pokkerit kui ei ole korralikult maganud või pohmakaga?

ESTPatrick
06.04.09, 15:49
Kas mängid pokkerit kui ei ole korralikult maganud või pohmakaga?


online mitte kunagi

variatsioon
06.04.09, 15:58
kas pokker on kopa ette visanud?
kas vahepeal mängid meelelahutuseks live pokkerit?
näiteks sõpradega 50kr SNG vms.

ESTPatrick
06.04.09, 16:13
1) kas pokker on kopa ette visanud?
2) kas vahepeal mängid meelelahutuseks live pokkerit?
3) näiteks sõpradega 50kr SNG vms.


1) ikka viskab aegajalt, sellepärast ongi jumal puhkused välja mõelnud
2-3) muidugi mängin, Triobet Live turnal osalesin veebruaris ja jaanuaris Eesti meistrivõistlustel. Cashi mängin kursavendade lutzky, Rometi ja Raavoga korra kuus või natukene harvem. Aegajalt käin ka kodukohas mängimas, aga seda pole ammu juhtnud.

privador
06.04.09, 16:21
Kui sa nüüd paberi kätte saad on sul plaanis ka magusale erialasele tööle minna?ala panka kuskile
pinsaklipslaseks ja kontorirotiks?
Kui sa pokkeris peaks võitma nt 100k$,kas sa investeeriks selle kuskile ala nt väärtpaberitesse?Või kasutaks seda raha enda tarbeks?

ranka
06.04.09, 16:43
Kumb on sulle tähtsam kas: tunnitasu või winrate suurus?

ESTPatrick
06.04.09, 16:59
Kui sa nüüd paberi kätte saad on sul plaanis ka magusale erialasele tööle minna?ala panka kuskile
pinsaklipslaseks ja kontorirotiks?
Kui sa pokkeris peaks võitma nt 100k$,kas sa investeeriks selle kuskile ala nt väärtpaberitesse?Või kasutaks seda raha enda tarbeks?


eestis ei ole magusat töökohta, mida mulle pakutaks. ei ole hommikune inimene, seega kell 8 IGA PÄEV ärkamine ei ole eesmärgiks. seni kuni teenin pokkeris kordades rohkem ei näe nagu üldse pointi, kui siis ainult sotsiaalsel eesmärgil, kuid siis võtaks mingi pingevaba töökoha.

kui ma võidaks selle 100k$ turnaga, siis ilmselt kannaks suures osas välja ja teeks midagi pikaajalist, aga cashis seda raha kuuga veel ei teeni ja seetõttu ma hoiaks mingis summas bankrolliks et kõrgemaid limiite pingevabamalt mängida. obv mingi numbri paneks mõne puhkuse peale - raha endale ei kuluta, siis ei tunne et seda omaks.

ESTPatrick
06.04.09, 16:59
Kumb on sulle tähtsam kas: tunnitasu või winrate suurus?



pigem tunnihind, winrate võiksin 4 lauda mängides taga ajada. miski elementaarne winrate peaks ikka säilima, alla 3bb/100 on ikka suht mõttetu mängida, siis parem mängida vähem laudu.

eesmärk on mängida alati optimaalse laudade arvuga ehk winrate/laudade arv maksimeeriks tulusid tunnis.

Lutzky
06.04.09, 18:11
olen geenius. tööd ei tee 2 nädalaga valmis, mul on materjalid varem kogutud, nüüd ainult tõlkimine, õige asja selekteerimine jne. teiseks töö on pokkerist - oluliselt lihtsam kui asjast, mida ei jaga. ära üle pinguta, magistri töö on venitatud baka töö kui sa ei vali just mingit uurimust, tänapäeva haridussüsteem on nii sassis, et keegi ei tea mis seal vaja on, lihtsalt kui baka on enamasti referaat, siis magistritöös tahetakse näha enda panust (pool tööd on teooria, kus sisuliselt refereerid ja teine pool praktika, kus annad enda panuse), näiteks mingi hüpoteesi paika pidavust või nii, mina näiteks proovin leida seost investeerimisportfelli ja pokkeriportfelli juhtimise vahel, kui peab paika siis tõestan, et pokkeri teadmistega, juurde õppides on lihtsam hakata investeerimisportfelli juhtima jne, töö valmis saan siis oskan seletada lähemalt.



kinnitan. referaadi kirjutamisoskus on magistriõppes olulisim!!!!!!!!!!!