PDA

View Full Version : FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.



Pumper
23.05.12, 08:56
PALUN KIRJUTAGE ALLA POSTITUSSE OMA OSALEMISEST!
Jätan ürituse tutvustuse allapoole ja hakkame siia registreerima osalejaid:
1. Pumper
2. Postiljon
3. Muru
4. Karel
5. Henri
6. Hardi
7. Mairo
8. Fyte
9. Martin T
10. Veeretas
11. Riivo
12. Gerd
13. Smontaan



Oleme juba varem rääkinud meie jalgpalliklubi suvepäevadest, seekord siis avame eraldi teema, kus esitame küsimusi ja Hardi saab neile täpsemalt vastata. Hardi andis infot, et Võsu lähedal Vergis toimub kaluritepäev, kus on ka jalgpalliturniir ja võrkpall. Asukoht mereääres - võimalus telkida ja ka hostelis ööbida. Piirkonnas olemas kõrtsid ja Võsul ka ööklubid (kõvematele seiklejatele). Samuti on plaanis teha igapäev trenni (mitte täiskoormusega), et hoida ennast heas vormis, kuna Eesti Meistrivõistlustel on parajasti paus.

Käesoleval aastal toimub Kaluritepäev 7. juulil.

Päevakavas on kindlasti traditsioonilised rannavolle võistlus, laste jalgpall, aardejaht, laat. Samuti saab tutvuda kohaliku päringuga ja viia end kultuurilooga kurssi - meelelahutust igale maitsele.
Täpsemalt loe siit: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?11039-Vergi-kaluritepäeva-jalgpalliturniir

Peame arutama kui pikad suvepäevad me teeme, kas saabume 7. juulil ja lahkume 8.-l või saabume 6. juulil (reedel) ja lahkume 7. või 8. juulil. Oleks tore kui rahvas hakkab vaikselt üritust enda kalendrisse märkima ja saame kokku korraliku seltskonna.

Ootame siis küsimusi ja kuupäevade sobivust.

pastilaa
23.05.12, 09:01
7nda hommikul tulek ja 8nda lõunast minek sobiks endale. loomulikult eelistatud oleks ühine bussireis.

Pumper
23.05.12, 09:07
Mhm, teemas on ka poll, palun hääleta. Bussi teemat peaks arutama, aga võimalus ka nii, et inimesed saabuvad eriaegadel. Ettevõtmine peaks olema suht odav, sest mingit eritasu sellel pole, maksta tuleb siis üksnes transpordi eest (kes soovivad ööbida hostelis, peavad maksma ka öömaja eest), sest telkimine midagi ei maksa (loodame). Söök ja jook muidugi tuleb endal ninaette vaadata.

pastilaa
23.05.12, 09:09
Bussi teemat peaks arutama, aga võimalus ka nii, et inimesed saabuvad eriaegadel. kui pooled saabuvad reedel, pooled laupäeval, siis jah pole bussil mõtet ja lahendame mineku autodega.

nikitheone
23.05.12, 09:32
ma lähipäevil saan teada, kas saabun eestisse tagasi 7ndal või mingil muul ajal, siis annan teada. kui vähegi võimalik, siis käpp

afro_siil
23.05.12, 19:06
olemas.

autodega veits parem mõte, mõni soovib vb muul ajal tagasi sõita?

Pumper
13.06.12, 15:37
Nii kõik kes on plaanidesse pannud siis anname teada siis, varakult saame ehk suurema pundi kokku! Esimeses postituses uuendan osalejaid.

The_Meer
13.06.12, 15:53
mind võib ka kirja panna,tagasisõit vastavalt tervisele

nikitheone
13.06.12, 23:24
mainin siis siia ka, et tulen autoga ja fyte + pastilaa on mul autos

margus
14.06.12, 14:13
Ma kahjuks tulla ei saa.. kuigi tahaks :)

nikitheone
14.06.12, 14:14
mainin siis siia ka, et tulen autoga ja fyte + pastilaa on mul autos

paistab, et pean sõnu sööma. pole veel 100% kindel, aga on võimalus, et ei saa tulla - parim sõber läheb väkke ja lahkumispidu võib-olla on samal ajal. annan teada kui selgub, sorry segaduse eest

Marduk
15.06.12, 11:01
Olen kohal. Samas endal mul autot pole, aga vaatasin www.bussireisid.ee, et buss sõidab täitsa Vergisse ja Tallinnasse tagasi. Nii et kes autoga pole/auto peale ei saa, võiks ühise bussiga tulla.

FYI, Tallinnasse tagasi sõidan L õhtul.

Martin T

The_Meer
15.06.12, 11:42
tra kyll, mul vb jääb ära ikkagi:S. Annan cirka nädal enne täpse vastuse

veeretas
15.06.12, 12:01
Peaksin kohal olema, kui just midagi vahele ei tule :) Millega, kellega jne selgub hiljem. Kui oma autoga siis sellega kaasnevad vabad istekohad.

pastilaa
17.06.12, 12:41
Mu nimi tuleb maha kriipsutada kahjuks - hetkel 5s päev alles ilma karkudeta ja mängijat selleks ajaks kindlasti minust pole. Tuleb hoopis pikem puhkus Lõuna-Eestis sel ajal ja spetsiaalselt selleks sealt põhjarannikule ainult jooma ei hakka tulema (kuigi kindlasti saab olema asjalik kaluritepäev).

Pumper
17.06.12, 17:05
Kahju et jamad vahele tulevad, a loodame, et oma pundi saame kokku - selle ürituse põhieesmärk ei olegi jalgpall, pigem suhtlus ja puhkus, et sügisringis oleme juba rohkem tuttavamad ja suhtleme vabalt ning meeskond suudab näidata veel paremat jalgpalli:) Head paranemkist Villu.

Üldiselt peaks Vergisse minema juba 6. ehk reede õhtuks, sest laupäeval 7. algavad spordimängud juba kl 10.00.

Postiljon
17.06.12, 18:44
Olen ka tulemas

fyte
27.06.12, 12:46
Keegi 7nda hommikul viitsib autoga minna? Endal reede õhtul üks suht tähtis üritus, kuhu plaan jõuda..

Pumper
27.06.12, 12:59
Äkki saab bussiga ka? Kui nüüd eriti rahvast ei lisandu siia ja FB samuti, siis võib mõned jalgpallilembelised sõbrad ka kaasa kutsuda.

afro_siil
27.06.12, 20:06
Liinibussiga on 7. hommikul päris palju rahvast ma kardan. Kui minna, siis bussipilet varakult bronnida.

Karelkorm
28.06.12, 00:14
Lisage mind nimekirja palun.

nikitheone
28.06.12, 10:20
mind välja esimesest postist

Riivo77
03.07.12, 15:53
Pange mind ka kirja.

Pumper
03.07.12, 16:11
Tore, kutsusin Riivo ka, kuna tema on meid vägapalju aidanud.

Hakkaks nüüd autosid ka lugema, andke teada, kes saaksid autoga tulla. Siis lepiks ajad kokku ja jagame ka kulud ilusti ära.

The_Meer
03.07.12, 16:34
ma arvatavasti autot ei saa, laup hommik oleks ok minna vms

Karelkorm
03.07.12, 16:54
Ma arvatavasti autoga ja laup. hommikul.

fyte
03.07.12, 16:57
Ma arvatavasti autoga ja laup. hommikul.

Nice, mul bronnis siis üks koht.

muruntau
03.07.12, 17:21
Ise läheks pigem reede pärastlõuna/õhtupoolik, autot pole. Samas võtaksin suure telgi kaasa, kuhu mahuks 6'kesi vabalt magama, aga seda ei hakkaks bussiga vedama. Loodetavasti üks ekipaaž läheb ka reedel autoga, tahaks peale.

Riivo77
03.07.12, 20:37
Sokutaksin ennast laupäeva hommikul mõne auto peale.

Pumper
03.07.12, 21:48
Hetkel siis on teada umbes kolm autot:
1. Reedel läheb Niki auto (sõitjad): Muru, Pumper, Niki...
2. Laupäeva hommikul Karel: Fyte, Karel, Martin T, Riivo, Gerd - kellaaeg leppige kokku.
3. Veeretas vist läheb autoga: Veeretas, Mairo?

Henri ja Hardi on juba varem seal.
PS Ööbimine siis telkides, võimalus ka tasulises külalistemajas ööbida, sellekohta peaks Hardilt uurima (PM mulle, saadan Hardi nr)

Markus vaata ka endale sobiv auto ja leppige aeg kokku. Angelole peaks ka teada andma.

Karelkorm
03.07.12, 22:36
Mul auto täis, kuna Gerd bronnis ka ühe koha, a kinnitab reedel. Fyte hooleks jätan mineku aja välja mõtlemise, sest ma jään alati hiljaks ja sõidan valesse kohta, nagu elu on näidanud.

Postiljon
03.07.12, 22:48
Sooviks ka mingile autole, kui on veel kohti

nikitheone
03.07.12, 22:52
Hetkel siis on teada umbes kolm autot:
1. Reedel läheb Niki auto (sõitjad): Muru, Pumper, Niki+1 - auto täis!!!
2. Laupäeva hommikul Karel: Fyte, Karel, Martin T, Riivo, Gerd - auto täis!!!
3. Veeretas vist läheb autoga: Veeretas, Mairo?

Henri ja Hardi on juba varem seal.
PS Ööbimine siis telkides, võimalus ka tasulises külalistemajas ööbida, sellekohta peaks Hardilt uurima (PM mulle, saadan Hardi nr)

Markus vaata ka endale sobiv auto ja leppige aeg kokku. Angelole peaks ka teada andma.

minu autosse mahub kaks inimest, sest mul naine roolis - endal veel lube pole+meil taga aint kaks istet. kui keegi usaldusväärne on, võin talle anda ka auto sõiduks.

ning ma lähen laupäeval ca 15.00 tagasi, õhtul vaja poissmeesteõhtut pidada :P

Pumper
04.07.12, 07:42
Veeretas anna teada kas lähed autoga ja millal siis, võiksid reedel tulla, siis saab rohkem rahvast, võta chipid kaasa, teeks pokrit jne. Ujumisasjad võiksid kaasas olla ja ärge sööki unustage, sest miski pole kindel, äkki saab hommikusööki sealt külalistemajast.
Shashlõkivardad oleksid ka kindlasti abiks vorstide põletamisel.

Pumper
04.07.12, 11:59
Bronnin ka müüri telki 1 koha, ei hakka enda varustust tassima.

muruntau
04.07.12, 12:54
Sain just telgi kätte. Mu telgis on 6-8 kohta, sõltuvalt kuidas ära mahutame. Esimene õhtu ei tohiks probleemi mahtumisega tekkida, aga teise õhtu kohad võiks ka ära broneerida. muru, pumps ja niki +1 on hetkel sees, tho niki +1 on ainult esimese õhtu.

nikitheone
04.07.12, 13:03
jep.

nikitheone
04.07.12, 13:29
tra, mu naisele tuli üks tööasi vahele, peab peipsile sõitma. ehk siis kas mu auto jääb ära või leian mõne autojuhi. ideid?

Pumper
04.07.12, 14:00
Äkki _Martin oskab sõita, räägi Murufa.

nikitheone
04.07.12, 14:23
joo vähem pumps nii vara :D

sm0ntaan
04.07.12, 14:35
Pange mind ka kirja, tulen veeretasega.

Pumper
04.07.12, 14:39
Ma ke hetkeseisuga Veeretasega, kuna Nikil bronniti kohad juba salaja ära.

Angelo võiks ka teada anda.
Samuti võiks Veeretas teada anda millal väljume (reedel), siis peab postiljoni ka autosse kupatama.

muruntau
04.07.12, 14:42
Angelo fb's ütles, et tema kirjapanek tulijana oli mingi nutitelefoni kala, ta tahtis not attending panna ja ta ei ole tulemas.

veeretas
04.07.12, 14:57
et lähen siis ka reedel jah. Minnes siis koos minuga pumper, sm0ntaan, Markus? Minnes saaks pm üks inimene veel aga hetkel bronniks tagasisõiduks selle koha Mairole, kes tuleb laupäeval kuidagi ise, aga see kas seda tagasituleku kohta tal vaja on selgub kuskil täna 6-7 aeg. Kui tal transporti vaja pole siis saaks üks inimene eelnevatele lisaks minuga edasi-tagasi.


P.S Bronniks ka praegu ühe koha muru telgis.

Pumper
04.07.12, 15:59
Nii niki teatas, et tema autos on Niki, Martin, Muru. Samas Martin ja Niki lähevad laup tagasi. Muru vist bronnis Veeretase autos tagasisõidu koha ka.

muruntau
04.07.12, 15:59
Bronniks endale koha pühapäeval tagasi tulevas autos. Nikiga reedel sinna, aga tema ja Martin laup õhtul tagasi autoga, seega küüti vaja.

ranka
04.07.12, 16:04
Miks mind ei ole kutsutud?! Kas ma ei saaks teiega jooma tulla?

Ma võin olla kellegil minev juht aga tagasi tahaks tulla juba laupäeval, sest praegusel hetkel kahte vabat päeva ei saa omale lubada.

Pumper
04.07.12, 16:06
Saadki Niki autosse täpselt, bronni koht.

ranka
04.07.12, 16:07
Kuidas bronnida saab?

E: tegelt ma mõtlen igaks juhuks veel natuke. annan teistele eesõiguse, sest ma ei ole otseselt FC pokkeriprodega seotud ja mõtlen, kas tahan üldse juua.

Pumper
04.07.12, 16:10
Seal ei joodagi, spordilaager.

Bronnides kirjuta siia teemasse et soovid osaleda laagris (oled meie sponsor) ja bronnin niki autos koha.

nikitheone
04.07.12, 18:52
ranka, mul täpselt üks koht vaba + laup tagasi hiljemalt 5-6ks. skypes räägime

The_Meer
04.07.12, 19:26
Ma tulen laup. hommik oma autoga, niiet mul kohti vaba. Kas Pumper või keegi oskab orienteeruvalt öelda, mis kell seal laup teemaks läheb:D.

Muru, bronniks ka sviidi laup õhtul su telgis:P

Pumper
04.07.12, 19:51
10.00 pidi algama võistlustega, ürita mingi kl 8 liikuma hakata.

sm0ntaan
04.07.12, 22:36
muru telgis veel vabu kohti on?... mahutaks ka ennast sinna siis

Riivo77
05.07.12, 11:40
Kui muru telgis on veel üks vaba koht, siis paneks paneks end ka sinna kirja (ainult ööl vastu pühapäeva).

Kui Kareli autos on praegu koos minuga 5 inimest, samas The_Meer on oma autos üksinda, siis oleks vist mõistlikum, kui istuksin ümber The_Meeri autosse.

ranka
05.07.12, 12:11
Kas muruntau telk on kummist või on see sõjaväe telk? Kõik bookivad kohti ja tundub, et sinna räigelt rahvast mahub.

Mul jääb kahjuks tulemata ;(

muruntau
05.07.12, 12:41
Reede õhtul vastu laupäeva on veel kohti, aga nüüdseks tundub laup vastu pühapäeva täis olevat. See on selline kahe sisetelgiga suur telk, mahutab 6 inimest vabalt. Võimalik, et ka 8 mahuks, aga pole nii palju üritanud sisse mahutada.

Esimene päev: mina, Pumper, Niki ja Martin,
Teine päev: mina, Pumper, veeretas, meer, sm0ntaan ja Riivo77

nikitheone
05.07.12, 12:56
ok, ranka ei tule. kui reedel keegi tahab tulla, mul autos üks koht vaba

The_Meer
05.07.12, 13:35
Kareli autost võib vabalt 2 venda minu peale tulla, et mugavam oleks

Pumper
05.07.12, 13:42
Leppige siis kokku siin kellaajad ja kohad kust stardite ja sättige nii, et kuskil 9-9.30 oleksite kohal, hilinemisel oleks tore kui helistate, siis teame kuidas võistkonda teha või mitu.

Tundub et varsti reis läheneb.

veeretas
05.07.12, 14:05
Reede õhtul vastu laupäeva on veel kohti, aga nüüdseks tundub laup vastu pühapäeva täis olevat. See on selline kahe sisetelgiga suur telk, mahutab 6 inimest vabalt. Võimalik, et ka 8 mahuks, aga pole nii palju üritanud sisse mahutada.

Esimene päev: mina, Pumper, Niki ja Martin,
Teine päev: mina, Pumper, veeretas, meer, sm0ntaan ja Riivo77
Mina ja sm0ntaan tuleme ka reedel sinna, ehk sooviks ka esimesel päeval telgis kaks kohta kinni panna.

fyte
05.07.12, 14:13
Mis veel ööbimisvariandid on siis?

nikitheone
05.07.12, 14:25
oks, mu naine sai oma tripi ära jäetud, seega kohta autos pole. mul martin t ja muru, stardime 4-5 aeg tallinnast. ps martin kui loed, sa saad juua ka, naine ise sõidab

sm0ntaan
05.07.12, 15:57
kui öösel kuuma kütab siis magan õues :D

Potsataja
05.07.12, 16:00
Mis veel ööbimisvariandid on siis?

Saada pm Svenzale, tema oskab raudselt nõu anda, kuidas täisteenindusega tasuta öömaja saada. Edasine sõltub juba sinust endast.

Pumper
05.07.12, 16:11
Kõik kindlasti Muru telki ei mahu. Võibolla saab öömaja ka kohalikus külalistemajas (eurode eest), aga soovitan osadel kindlasti telk kaasa võtta, kui muidugi autos ei soovi magada. 13-14 kesi me ei mahu 6-8 kohalisse telki.

nikitheone
05.07.12, 16:16
muru ma tulen +1 telki reedel. if you know what i mean

Pumper
05.07.12, 16:20
Hoiatan et mõned võivad purjuspeaga mitte mõista et tegemist on sinu naisega, aga samas pulmad tulekul sul ja teades eesti vanasid traditsioone, siis naine jagatigi enne pulmi sõpradele ja juhtidele välja.

Potsataja
05.07.12, 16:25
muru ma tulen +1 telki reedel. if you know what i mean

Obv ma trollin aga ei pulmade eel ega ajal ei roniks ma oma väljavalituga kuhugi telki. Pumper mainis põhjused enamvähem viisakalt ära.

inward
05.07.12, 16:28
Päris piiri peal huumor Pumps ;).

ranka
05.07.12, 16:46
IMO niki oma naise pärast kartma ei peaks, pigem peaks niki naine kartma nikipärast ja ühtlasi kofu FC Pokkeriprod meeskonna liikmete pärast. Koomas muru, telk ja palju poisse ei tõota head...

nikitheone
05.07.12, 16:55
täpselt nii ranka. purjus fc pokkeriprod ei ole hea vaatepilt. vähemalt on naisel lõbus :)

muruntau
05.07.12, 16:59
täpselt nii ranka. purjus fc pokkeriprod ei ole hea vaatepilt. vähemalt on naisel lõbus :)

Su naine ei ole terve, kui ta seda naudib

Edit: esimene õhtu siis üritame 7kesi ära mahtuda.

nikitheone
05.07.12, 17:21
mu naine on minuga koos, vaevalt, et ta terve on

sm0ntaan
05.07.12, 17:32
:D:D jätke nädalavahetuseks ka natuke huumorit

Riivo77
05.07.12, 18:12
Ma igaks juhuks kellegi naist ei puuduta, ei kaudselt ega otseselt, olen kuulnud, et siinses foorumis jagatakse lahkelt pöördkannahoope, aga annan siis ametlikult teada, et panen end The_Meeri autosse kirja.

nikitheone
05.07.12, 18:16
rofl :D

ranka
05.07.12, 18:17
See tegelt hea, et niki naine kaasa läheb. Oli alguses plaan kirjutada uudisenupp FC Pokkeriprode PDlaager aga nüüd peab ikka pealkirjamuutma. Juba noppisin vorstide ja varraste tsitaate pumperi tekstidest aga kogu värk läks nässu. Alati öelnud, et naised rikuvad kõik ära! :)

Pumper
05.07.12, 22:00
Ranka sina ära vaata kogu maailma läbi oma roosade prillide, see et meil lahe spordipunt on, kes läheb Eesti teise otsa sportima spartalikes tingimustes ei tähenda kohe seda mida sina seal teeksid.

camu
05.07.12, 22:26
Ranka sina ära vaata kogu maailma läbi oma roosade prillide, see et meil lahe spordipunt on, kes läheb Eesti teise otsa sportima spartalikes tingimustes ei tähenda kohe seda mida sina seal teeksid.
+1
Ranka on Macau pilukate poolt jube ära rikutud

afro_siil
05.07.12, 23:07
ma juba Vergis, siin võib külalistemajale väga suur nõudlus olla, kindlasti võtke telke kaasa ;) Jalkamuru on päris hull muide

muruntau
05.07.12, 23:17
pumps ja camu, ärge liiga ennatlikud ka olge.

(Mis Vergis toimub, jääb Vergisse)

muruntau
05.07.12, 23:27
Kui kellelgi on jalgadel kerget grillahju, võiks selle kaasa võtta. Telkimine ilma grillimiseta pole päris see. Ühekordsed grillid on see aasta kuidagi viletsad olnud ja käes ei viitsi ka hoida kogu aja. Ja btw, on seal kohapeal ka või Võsus nt mingit mõistlikku poodi, et saaks varusid täiendada?

fyte
05.07.12, 23:38
Chipikohvrit on mõtet kaasa võtta?

muruntau
06.07.12, 01:00
On ikka, veits võiks gämboolida küll. Saaks kasvõi telgis mängida, kui väljas tuuline, seal ruumi jagub.

Pumper
06.07.12, 08:01
Chipikohver ja grill oleksid 100% vajalikud. Alati saab lõkkepeal ka grillida, aga grill teeks pool tööd ise (ei pea ora hoidma lõkkekohal). Maandusin juba tööle matkariietes ja võtsin micro telgi kaasa (1-2 inimest).

ranka
06.07.12, 08:23
Ranka sina ära vaata kogu maailma läbi oma roosade prillide, see et meil lahe spordipunt on, kes läheb Eesti teise otsa sportima spartalikes tingimustes ei tähenda kohe seda mida sina seal teeksid.

Kas see «läbi roosade prillide» on järjekordne ähvardus? Alles ju olid jamad, kui kohtuniku vastu vägivaldseid ja provokatiivseid aktsioone näitasid üles. Nendest roosadest ma loen välja, et läheb jälle tampimiseks? Niikaua suutsidki rusikaid taskus hoida?

The_Meer
06.07.12, 09:27
riivo77,saatsin PMi

Riivo77
06.07.12, 10:06
Selgus, et pean laupäeva õhtuks tagasi Tallinna tulema - niki, su autos on vist tagasi tulles vaba koht? Kui on, siis paneksin selle kinni.

nikitheone
06.07.12, 10:46
jap on, siis mul auto täis ka. aga ma stardin mingi 3-4 aeg hiljemalt

Riivo77
06.07.12, 10:48
jap on, siis mul auto täis ka. aga ma stardin mingi 3-4 aeg hiljemalt

Sobib väga hästi.

Karelkorm
06.07.12, 15:17
Kas me fytega sis 2kesi v? gerd ütles ära ja martin ja riivo juba kuskil kellegi teise peal? muga pole keegi ühendust võtnud

Riivo77
06.07.12, 18:36
Kas me fytega sis 2kesi v? gerd ütles ära ja martin ja riivo juba kuskil kellegi teise peal? muga pole keegi ühendust võtnud

Tuleb välja, et mahuksime üldse ühte autosse, sest minu teada oleme me The_Meeriga samuti kahekesi autos:)

Pumper
07.07.12, 02:21
Eile siis essa mang 8:2 voitsime

Karelkorm
07.07.12, 03:24
Minu poolt on jama see, et 2,5h pärast peab ärkama, a mul pole und peale tulnud veel. Arvatavasti turna ajal magan, et pärast juua saaks. (Y)

Pumper
07.07.12, 13:47
Vergi turniiril kaib hetkel finaal kus oleme ka meie . Saldos viik. Voidud. Lahe on olla.

pastilaa
07.07.12, 14:26
Kiirteade Nikilt - FC Pokkeriprod turniirivõitja (finaalis penaltid - kangelane Postiljon, kes tegi otsustava tõrje väravas)! Õnnitlused neile, kes kohapeal. Karta on, et kiimas näkineiud nüüd kaelas kõigil.

inward
07.07.12, 14:43
Õnnitlused, väga kõva kutid. Siit on päris korralik pidu tulemas tõenäoliselt, kes teist Tallinnasse tulevad ?

Riivo77
07.07.12, 22:00
Penaltiseeria algusest lõpuni:

http://www.youtube.com/watch?v=P34qjgPd9Os&feature=plcp

nikitheone
08.07.12, 10:27
kes teab see teab - EUPHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORIA

muruntau
08.07.12, 16:29
Eufooooria! Nagu enne finaali sai vastastele öeldud, jägmine aasta lähme tiitlit kaitsma! Medal küll kadus kaelast ära, aga väga kõva üritus oli! Kohalikelt peksa ei saanud, õlut jätkus ka tagsiteeks ja nüüd edasi!

inward
08.07.12, 16:32
Kolmandat päeva edasi ? ;) ;)

Riivolt hea töö, et kenasti terve penaltiseeria kaadrisse said.

Potsataja
08.07.12, 16:40
Näkineide ikka kohtasite ja katsusite või imetlesite neid lihtsalt kaugemalt mitte peksa saamise põhimõttel?

Postiljon
08.07.12, 17:30
Kiirteade Nikilt - FC Pokkeriprod turniirivõitja (finaalis penaltid - kangelane Postiljon, kes tegi otsustava tõrje väravas)! Õnnitlused neile, kes kohapeal. Karta on, et kiimas näkineiud nüüd kaelas kõigil.

Mine märgiks kangelaseks fyte, kes lõid olulise kolli poolfinaalis ja meie kaitset. Turniiris oli pmst. siuke mäng nagu barcal, vastan tsitaadiga "Väravavaht on sitt aga eesmängijad jätsid temast hea mulje."


kes teab see teab - EUPHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORIA

Eluaeg ei taha seda lugu enam kuulata :D.

inward
08.07.12, 17:51
http://www.upload.ee/image/2494667/IMAG0344.jpg

Meie tiimi asutaja, kes tundus olevat umbes 70h jutti deliiriumi-laadses olekus. Tahtis kangesti, et diplomid ka ikka pildile jääks, kuna medalist oli ilma jäänd.

ROFL ;)

muruntau
08.07.12, 17:51
Z4PMQB5zmAU

Postiljon
08.07.12, 19:23
Mitut sõna sa peale eufooria laulust oskad kaasa laulda :D?? Nanananaaanaaanaa?

Riivo77
08.07.12, 19:33
Ja mõned kaadrid paadisõidult:


http://www.youtube.com/watch?v=vLcSE1lYebo&list=UUcQBw8RNxKl46a8-wWK4nCA&index=2&feature=plcp


http://www.youtube.com/watch?v=Q79wafgoQr4&list=UUcQBw8RNxKl46a8-wWK4nCA&index=1&feature=plcp

nikitheone
09.07.12, 00:37
see eufooria täiega kummitab

Pumper
09.07.12, 07:50
Näkineiud ikka kummitasid küll seal päris paljusid, nagu maa alt ilmusid. 1 mees varastati ära ja leidsime ta alles hommikul kohalikust metsatukast kaelal olid vampiirihammustuse jäljed.

Pumper
09.07.12, 11:00
Väike kokkuvõte siis, lisasin ka Facebooki:

FC Pokkeriprode suvepäevad Vergis.


Nagu plaanitud hakkasid kõvemad Pokkeriprolased end Vergi poole sättima juba reede päeval 06.07.12. Niki startis juba kl 13.00, kuid kuna oli vaja muretseda veel palju vajalikku laagri jaoks (grill, vardad, spordijoogid, söed jne), siis saime ametlikuks stardiajaks kuskil kl 16:00. Väljusid 2 autot: Niki, tema naine Keku, Muru ja Martin ning Veeretas, Pumper, Postiljon, Sm0ntaan. Vergi poe ette jõudsime umbes täpselt 17.25. Saime juba varem kohaletulnud Hardilt ja Henrilt juhised oma laagripaigani minekuks. Laagrini juhatas meid härra kelle nime me kahjuks ei tea, kuid kes elas seal lähedal ja lubas oma lahkel loal kasutada meil oma välikäimlat. Laagripaigaks oli imeulus kohake rannamändide vahel, kus paari meetri kaugusel algas liivariba ja veeni oli ca 20 meetrit. Panime ilusti oma 3 telgikest püsti, eriti jõhker oli Muru sõjameeste telk mis oli ca 5m kõrge ja 2m lai – seal magasid ja poegisid ka enamus meie võistkonnast. Laagrist 15m kaugusel asus ka võrkpalliplats mille me kiirelt ka ära ristisime ühe jalaga võrkpallimatsiga. Seepeale kutsus Hardi meid kohaliku noortetiimiga mängima. 19:00 algas mats 5+1 mängijat tiimis. Plats oli väike ja umbes sellised saalivärava suurusega väravatega. Paras laineline väljak oli ka, mida võite silmata ka juba varem avaldatud penaltiseeria videos. Esimene mäng kulges vaikses tempos (võrreldes järgmise päeva turniiriga) ning mille me võitsime seisuga 8:2. Tiim koosnes: Postiljon väravas, Niki, Muru, Pumper, Veeretas, Martin. Hardi, Henri ja Sm0ntaan mängisid vastaste eest. Kuna ilm oli ilus ja päike säras ja praadis meid korralikult siis loogiline jätk oli ujumaminek. Ujuma minnes oli tunda, et Soome lahe vesi on ikka väga külm, samuti piinas vetteminekut kiviklibune põhi. Kuid varsti avastasime, et kohati oli põhi liivane, tuli vaid teada õiget rada. Ujuma minnes oli Murul juba õlledest korralik põhi all ja kavalalt lolli juttu tuli palju ning irvitada sai korralikult. Peale seda lõime oma mikrogrilli lahti ja õgimine võis alata. Avanesid ka muud pudelid, kuna otsustati, et väike naps ei tee ju paha. Mõned tunnid vitsutamist ja keelekastmist ning liikusimegi külavahele – peale seda kui Henri koos juhtkoera ja 2 näitsikuga meid vaatama saabus. Henri juhtis meid ka esimese kõrtsini, kus asusid kiiged, sai teha kiikingut ja tellida märjukest ja muidugi suitsukala, mille osad härrad ka ära proovisid.
Peale suuremat kiikumist ja Henri kadumist (juba 4 naise ja koeraga) ilmus välja Hardi koos sõpradega kes otsis Henrit, et Henri kadus ära kui nemad saunas olid? Saatsime nad oletatavas Henri kadumise suunas. Peapunt liikus edasi kohalikku eliitkõrtsi nimega „Sadama disko ja trallipunker“. Seal käis selline trall et lausa 2 külalist oli ühes lauas+ baaridaam, kellelt saime varsti takso, mis meid 50 euriga Võsule ja tagasi sõidutab. Niki oma naisega loobus antud lõbusõidust ja maandus laagrisse oma pulma eelset tseremooniat läbiviima. Teised julged aga suundusid Võsule koos Vergi sadama naispealikuga. Võsul selgus et kuumi klubi 7 taevas oli reedel suletud ja suundusime teise lõbustusasutusse „O kõrts“, mis oli rahvast parajalt pungil ja tants ning trall käis. Julgemad Pokkeriprolased asusid kohe kõrtsis olnud milfe tantsitama ning väljas värsket õhku nautima ja reisimuljeid vahetama. Taksojuht muidugi ootas meid kõrtsi ees ja kohaliku mehena oskas ta kõigiga millestki rääkida. Kuskil 3 paiku pakkis kõrts oma uksed kokku ja meid visati välja ning asusime kojusõidule. Kuna väsimus oli juba suur, siis eriti enam sellest midagi ei mäleta.
Igatahes kell 6 silmad lahti lüües ja rannast tulevat koomas inimeste põrgukisa kuuldes avastas treener, et asukoht on telk ja kõik vidinad ja kodinad on ilusti olemas. Natuke telefoniga netis surfates ja aega veetes oligi kell 8 hommikul saanud ja tuli teha suurem alarm, et trenniväsimusest suikunud spordimehed telkidest välja saada. Suur ime oli muidugi Muru telgis, kus oli sees vähemalt 1000 täiskasvanud kihulast ja muidugi olid sääsed otsustanud nii viljakas telgis ka poegida, ning terve telgi sisesein oli täis mitmeid tuhandeid sääsemaimukesi või nagu Muru neid hellitavalt kutsus pojakesteks. Alarm oli tõhus ja kiirelt suunduti alla veeäärde hommikuvõimlemisele. Kuna treeneri poolt tehtud alarm ei osutunud nii efektseks, et ka naabrid ja rannas olnud purjus sportlased (hiljem selgus, et ka nemad osalesid jalgpalliturniiril) üles ärkaksid siis ilmselgelt väsinud ja poolkoomas Muru kriiskas eelmisest õhtust kuuldud tähelepanuväärseid laulusõnu, mis kostusid umbes niimoodi EUFOORIA ja seda kordas ta iga 5 minuti tagant ja muidugi niimoodi et terve küla pidi seda kuulma. Alustasime väikese sõrgiga vees millepeale rannasolnud purjus seltskond suutis vastata karjega MAGAGE KAINEKS! Kuna veesolnud kiviklibu segas jooksmist suundusime hoopis liivale joogatrenni mida miksisime kätekõverduste ja muude jõumeeste salanippidega. Peale seda järgnes ka suurem ujumine jääkülmas vees. Hommikusöögiks oli varutud liha- ja vorstihunnikud ning juba pidimegi suunduma staadioni äärde, kuna kl 10:00 pidi hakkama jalgpallivõistlus. Sellel ajal saabusid ka Mairo ja Riivo ning mõned minutid enne 10-t saabusid ka väljamagamata Karel ja Fyte. Punt koos tegime sooja ja ootasime hilinenud võistluste algust. Samal ajal algasid ka Vergi kaluritepäev koos mitmete muude üritustega, nagu näiteks: laat, sangpommitõstmine (mille võitis Martin ja teise koha sai Postiljon – täpselt 0 tõmbega), muinasjututuba, võrkpalliturniir, kaatrisõit jne.

Turniir

Turniiriks kogunes üksnes 6 võistkonda, kuna 3-4 võistkonda olid eelmisel õhtul suutnud end sodiks juua ja ei registreerinudki end võistlustele. Tehti 2 kolmeliikmelist alagruppi ja mäng võis alata. Meie alustasime turniiri kolmanda mänguga, kus saime vastaseks juba varem Vergit võitnud noored, kuid väga sitked härrad Rägaverest. Põhikoosseis oli Postiljon, Fyte, Karel, Pumper, Veeretas ja Mairo, Niki, Riivo, Sm0ntaan sekkusid edukalt vahetustest ja andsid meie meestele vajalikku puhkust, kuna päike oli tappev ja vett kulus meil 10-te liitrite kaupa (Henri ja Hardi esindasid Vergit, kuna nad ei oleks muidu meeskonda kokku saanud ja Martin suutis väravat kaitstes soojenduse ajal oma näpu ära lõhkuda). Esimene poolaeg omasime mitut 1:1 võimalust kuid ei skoorinud, mängutempo oli oluliselt kiirem kui eelmisel õhtul peetud mängus Vergi vastu. Teisel poolajal oli ka vastastel paar momenti, kuid mäng lõppeski 0:0. Kuna Rägavere oli meie alagrupis võitnud Vergit 2:1, siis vajasime algrupis esikoha saamiseks vähemalt 2:0 võitu. Viimane mäng Vergi vastu saime kiirelt 1:0 eduseisu ja vajasime veel vähemalt 1 väravat. Varsti õnn meile naeratas ja vastane puutus käega trahvikastis palli ning Fyte viis meid penaltist 2:0 eduseisu, lõpus saime veel värava ja esikoht alagrupis oli saavutatud 3:0 seisuga.

Esikoht oli vajalik, et vältida poolfinaalis hirmtugevat Rakvere satsi, kus mängisid nii mõnedki 1. Liiga ja kõrgliiga kogemusega mängijad. 1. Poolfinaalis alustasid meie alagrupi teine koht Rägavere ja Rakvere punt. Mäng kulges Rakvere taktikepi all, kuid Rägavere teravate vasturünnakute täheall. Seis püsis kaua 0:0, kui Rägavere (keda me endale vastaseks soovisime, kui meile palju mugavam sparringupartner) mängu lõpus ühe oma vasturünnaku ära realiseeris. Nüüd jäi meil üle ainult võita oma poolfinaal, et mängida taaskord Rägaverega.

Kuna olime juba väga väsinud ja päike oli kuumutanud mitu tundi meie päid, siis hakkasime juba vett endale pähe valama, et turgutada oma uniseid meeli (mõned härrad olid enne turniiri jõudnud ka õlut ja siidrit rüübata). Poolfinaalis oli meil ees samuti Rakvere 2. tiim, kes ei olnud kergete killast. Sarnaselt eelmisele poolfinaalile valitses mängu Rakvere, meie hoidsime ilusti kaitse lukus ja üritasime nõelata, kuid edutult. Samas ei suutnud ka vastased meie väravat ohustada. Siiski 2 minutit enne mängu lõppu sai Fyte korra värava ees palli vastasest mööda lükata ja selle varbaga lati alla virutada ning mäng oligi tehtud 1:0 Pokkeriprodele.

Enne finaali algust osalesid Martin (lahases käega:)) ja Postiljon ka eelpoolmainitud sangpommivõistlustel, mille võitis Martin. Postiljon vingerdas seal pomm iall oma 2 minutit, nii et treener hakkas juba kartma, et kas ta üldse käsi enam finaalmängus kasutada saab, aga õnneks Postiljon pommi üles ei saanudki ja loobus paar sekundit enne käeluu murdumist pommiga jändamise. Autasuks sai Martin massaaži sessiooni, mille ta lahkelt Postiljonile kinkis. Finaal algas vana tuttava Rägaverega. Mõlemad meeskonnad hoidsid kaitse kindlalt lukus, ning suhteliselt võimalustevaene mäng lõppeski 0:0 seisuga ning millele järgnesid penaltid. Penaltitega võitsime meie, kui kõik lööjad olid järjest tabanud ja Postiljon lõpuks tõrjus vastaste 5. penalti. Võistlust filmiti ning see on jäädvustatud Riivo poolt lingina: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P34qjgPd9Os .
Meie poolt siis lööjate järjekord: Karel, Mairo, Fyte, Pumper ja Veeretas – nagu õeldud skoorisime meie 100%-lt.

Aftekas.

Nagu messiased olime endale broneerinud 1. autasuks meresõidu piirivalvekaatriga kella 15.30-ks. Kuna finaal lõppes 15.10 siis kiirustasime kaatrile ja ei saanudki osaleda suurel autasustamisel. Kaatrisõit oli muidugi puhas fun. Eelnevalt muretseti Sadama diskopunkrist mõned õlled ja suundusimegi sõidule. Enne kaatrileminekut õnnitles meid võidu puhul endine Eesti jalgpallikoondise liige Argo Arbeiter, kes oli täpselt enne meid kaatriga merepeal tuuritanud. Sõit kulges muhedalt, puhates ja nalja visates. Esiotsas sai Titanicut teha kui lained laeva üles alla peksid, laisemad vorstid vedelesid tagapool laeva pardal ja jorisesid väsimusest seosetut juttu. Muru lasi paarkorda muidugi ka oma tunnuskarjatuse huultelt lendu: EUUUFOOOOORIAAAAA ja piirivalvurid pidid jälle ehmunult ringi vaatama. Pooltunnikest sõitu tehtud suundusime tagasi staadioni ja külakeskuses asunud seltsimaja juurde, kus pidi toimuma meie järelautasustamine. Kahjuks lahkusid meie löögirühmast Niki, Martin, Keku ja Riivo ning jäimegi 8 kesi. Seltsimaja juurde jõudes kees juba elu täies hoos ja õhtune kontsert oli samuti alanud. Esines keskkoolis Fyte õpetaja olnud ja muidu suur sõber Erkki Otsman, kelle kuldset esinemisoskust saate jälgida siit: http://www.youtube.com/watch?v=yMmZAnnAudc .

Toimus ka pidulik autasustamine peale kontserti ning meie esindust eesotsas kapten Veeretasega kutsuti lavale. Saime suured aplausid ja võistkonna esimese karika ning medalid ja diplomid. Seejärel suundusime laagrisse ja randa ujuma. Tegime muidugi grilli ja alustasime ka väikese võidujoogiga. Olime veetnud juba loetud tunnid rannas, kui otsustati peoriided selga lükata ja end lõhnastada Kareli kiidetud odööriga (hommikul muidugi Karel kurtis et lõhnapudel oli otsasaanud). Kahjuks osad mehed Kareli autost kaugemale ei jõudnud, kuna nad suutsid krabada punapäise näkineiu, kes oli rannast nõnnakaugele eksinud. Purjus poisid väntsutasid neiut korralikult, kuid mingil totral kombel neiu ei kohkunud sellest, vaid oli hoopis meelitatud. Hiljem sai neiust ka meie õhtune kaine rool. Samal ajal seiklesid Muru, Pumper ja Sm0ntaan juba seltsimaja juures ning tutvusid Hardi ema, isa ja väikese vennaga. Samuti kohtuti ka Levadia ühe treeneriga kes kohe teavitas et varsti on meil mäng teiega -tundsime et meist on saanud staarid ja varsti ei saa enam liiga vabalt liikuda, kui juba väikeses kalurikülas teises Eestimaa otsas meid ära tuntakse. Mingi hetk liikusime Sadama kõrtsi, aga ka seal oli vaikne ja otsustasime taaskord Võsut rünnata. Kuna meil oli 1 kaine rool, siis pidime võsule minema 2 otsaga. Meie uus tuttav neiu oli lahkelt nõus ja nii siis ralli algas. Kui esimene punt maandus Võsule, siis plaaniti kohe uudistama minna klubi „7 taevas“, kuid uksepeal selgus, et klubis oli ainult 2 inimest siis pöörati ots ringi ja mindi tagasi eelmisest õhtust tuttava „O pubi“ juurde. Varsti olid ka teised mehed kohal. Esimesed ohvrid olid ka juba selged, nimelt Karel ei suutnud autost välja roomata ja jäi magama tagaistmele. Muru oli juba nii konditsioonis, et medal kaelas ja karjudes oma sõjahüüet ei lastud teda loomulikult pubisse ja tal tuli ühineda ühe kohaliku kraaklejaga, kellel oli samuti piiratud ligipääs tantsuplatsile. Õnneks Postiljon sebis varsti Muru sisse (lubades tema järele valvata), kuid ainult selleks, et varsti leida muru baarist laua ääres magamas. Toimus kõike mida diskol juhtub, saadi korve, tantsida, naisi ja lõpuks ka lausa koju tagasi minna. Fyte jäi kaduma kena blondi naisterahvaga (keda kõik kutsusid milfiks, aga hiljem selgus et oli siiski 30a tüdruk – nagu Fyte parandas) ning laagrisse ta öösel ei tulnudki.

Maandusime Verki tagasi 2 sõidukorraga. Karel ja Pumper seiklesid veel natuke kohalikes kõrtsides, aga kuna 1 oli kinnipandud ja teises olid inimesed üksnes 50+ vanuses siis varsti suunduti laagrisse. Karel kes oli terve peo mahamaganud ilmselgelt igatses peole tagasi ja suutis meie kaine tüdruku ärarääkida ja sõitsid veelkord Võsule, et tantsida, aga kahjuks saabuti täpselt ajaks mil pubi sulges uksed. Kuna Karel oli terve peo maha maganud ja väljapuhanud, siis tema magama ei suundunud, nagu seda tegid teised vaid tegi üksinda rannaromantikat (hommikul oli nii nunnu leida tema istumiskoht kus oli avatud pakike salsa pähklitega, pakk grillvorste ja 1 Ice õlu:) ).

Hommikul saadi jalad alla kuskil 10 paiku. Sm0ntaan magas tekikotiga lageda taeva all ja teised ronisid vaikselt telkidest välja. Postiljon suutis ainult oma pea telgist välja pista ning padjaks oli tal pall. Hommikune trenn oli välistatud, liigesed ja luud olid kanged. Grillisime oma viimased vorstikesed ära. Kogusime õlled igast nurgast kokku ja suundusime poodi et täiendada oma söögivarusid ja teha küla seltsimajas üks korralik söök, kuna grilllihast oli juba paras betoon ees. Otsustasime teha hernesuppi miksituna allesjäänud grillvorstidest ja pelmeenidest. Poe ees olid kohalikud nalja ja napsumehed seal saime natuke mekutatud kui kuskilt metsatukast väljus Fyte, kel kael arme täis – ütles et jube tihe mets oli ning oksad kriimustasid kaela ära. Lendasime edasi seltsimajja, kus tegime võileibasid, õlletasime, lällasime, keetsime suppi. Suppi sai niipalju, et paljud seltsimaja külastanud külalised said samuti suppi haugata. Henri ja Hardi jõudsid ka mingi kl 2ks kohale. Ja oligi aeg lahkumiseks, tänasime seltsimaja rahvast ning hakkasime laagrit koristama ja pakkima ning varsti olimegi tagasiteel. Oli väga ilus koht ja lubasime ka järgmisel aastal üritust korraldada.

Erilised tänud siis Hardile (kes meid sinna kutsus), siis härrale mere ääres, kes juhatas meile laagripaiga ning teistele aktivistidele seltsimajas, kes meile vastu tulid.

nikitheone
09.07.12, 12:52
hea kokkuvõte!

pastilaa
09.07.12, 13:52
Väga kena üritus tundus olevat. Tuleks analoogne korraldada - oleksin kohe osaleja!

The_Meer
09.07.12, 14:37
väga korralik kokkuvõte

margus
09.07.12, 16:16
Väga värvikas kokkuvõte :D - fytel paadisõidu ajal normaalne klots kaelas :D

Postiljon
09.07.12, 16:53
peaks vol 2 tegema ka augustis :D. Pumper lubas free coachida, et ma WoW'i ära lõpetaks aga tundub, et see oli suu soojaks öeldud :O?

Pumper
09.07.12, 17:26
No alguse võin vaikselt muidugi sisse aidata, tee konto ära ja see nädal on su võimalus, siis lähen 2 nädalaks Tallinnast minema ja netti ei satu, augustis jätkaks. Pane Ranka endale skype ja siis ta orgunnib konto ja kanna nac klotsi sisse, tee konto Muchos Pokkerisse.

sm0ntaan
09.07.12, 18:18
Väga viis üritus oli... siiamaani väsinud ja annab tunda. Siiski tahaks sinna juba tagasi.

TrvP
09.07.12, 19:59
Hea kokkuvõte ning õnnitlused võidu puhul! Vol 2-l osaleks ise ka! ;)

Riivo77
09.07.12, 22:58
Olin kohal küll ainult pool päeva, aga väga muhe bande, tuleb tunnistada.:cool:

Pumper
12.07.12, 11:33
Nii härrad, kes tegid pilte, palun pange neid üles natuke! Oleks ilge soov midagi endale mälestuseks jätta!

Riivo77
02.08.12, 17:23
Paar pilti (rohkem ei teinudki):
https://lh6.googleusercontent.com/-ggRBRTia2Tk/UBqFVkPEbsI/AAAAAAAABGs/TdqkQl3DHq0/s1268/2012-07-07+15.58.32.jpg
https://lh4.googleusercontent.com/-tbNf41HvLi0/UBqFbU3_SJI/AAAAAAAABG0/RZS1un-3x-4/s1268/2012-07-07+15.58.16.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/-RieF5IXwllY/UBqFhgbM9MI/AAAAAAAABG8/ewTmPFjzPVU/s1268/2012-07-07+15.57.59.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/-xuhuEruc3NY/UBqFrNjaXoI/AAAAAAAABHE/N0NQsSguKJo/s1268/2012-07-07+15.54.41.jpg

pikk28
02.08.12, 17:46
ilusad poisid Eriti muru, niki, pastilaa ja pumper.

nikitheone
02.08.12, 20:37
aitäh pikk (L)

ja nõustun, et pastilaa on kõige seksikam

aga muidu, keegi tegi esimese päeva laagris ka pilti ju, kes see oli?

pastilaa
02.08.12, 20:55
ma olen neil piltidel eluvormis tõesti

Pumper
02.08.12, 21:46
Martin tegi meie telklaagrist pilte ja lubas need tasklistis kohe ära täita. Aga jah see oli meeldiv meresõit peale turniirivõitu. Said lõdvaks lasta ja odavalt merre sortsutada.

ranka
03.08.12, 11:39
IMO Pumps ikka päris paksuks söönud ja hakkab ka juba välimuselt siga meenutama. Jutult ammu ju, saba ka kõveras-krussis kui kubemekarv taga.

Peaksite natuke ta palka alandama, näete, kuidas teie kulul end täis õgib. On win-win mõlemale: FC Pukkeriprodele jääb rohkem raha ning FC Pukkeriprode treener nats rohkem vormi. Vastasel juhul võitegi oma võistkonna FC Notsuprodeks ristida ju.

My 2 cents või peaks siin ütlema My 2 KG-s or My 2 Pounds?

Pumper
03.08.12, 15:48
Söömises pole kindlasti asi. Vigastused räsivad ja ma ei ole söömises midagi muutnud, lihtsalt vahepeal vigastusega ei saa end liigutada ja siis nac paisun, aga õhupalliks pole veel muutunud.

Marduk
04.08.12, 15:18
Niih, lubatud pildid: http://public.fotki.com/Treufeld/fc-pokkeriprod-vergis/

Parool: euphoria

Enjoy!

-Martin