PDA

View Full Version : 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas



bi0hazard
24.05.12, 15:16
Umbes 200 kohta rahadest, mul ca 2x avg stäkk. vastaseks on mingi vene patsaan, 10 kätt alles mänginud, sesmõttes väga infot pole, selle ajani 30/10 AF 0.5




No Limit Holdem Tournament
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)
$1.00+$0.10

Stacks:
UTG petersonn03 (18,686)
UTG+1 mirek69s (6,000)
MP1 22atro22 (15,928)
MP2 sorin0077 (1,978)
MP3 bi0hazard (18,383)
CO andycab55 (6,103)
BTN VAVANych (42,820)
SB Mgrauw (6,037)
BB duckyuncle (19,382)

Blinds: 150/300 Ante 25

Pre-Flop: (675, 9 players) bi0hazard is MP3 A:diamond: A:club:
4 folds, bi0hazard raises to 699, 1 fold, VAVANych calls 699, 2 folds

Flop: 8:spade: Q:club: 9:spade: (2,073, 2 players)
bi0hazard bets 1,228, VAVANych raises to 2,767

Final Pot: 4,529



Täiesti kole flop ja juhe oli niiiiii koos
Ehk mis on parim lahendus ? Call või fold ?

rasmer
24.05.12, 15:34
Mina tõstaks ja ajaks nupud sisse kokkuvõttes. 1€ turnal saad igasugu Qx tüüpi kätelt actionit, samas ainult callides on ka palju väga kehvi kaarte, mis turnil võivad tulla. Fold on liiga weak.

800miljonit
24.05.12, 15:43
Umbes 200 kohta rahadest

Ehk mis on parim lahendus ? Call või fold ?

1.see et 200 kohta rahadeni ei mängi rolli sest 2$ on mõttetu faktor siin
2.kuna tegemist on 1$ turnaga siis arvan et buttonil olev mängija tõenäoliselt ei saa positsiooni tähtsusest arugi
3.mis mõttes CALL või fold? callimine on kõige mõttetum liigutus yldse siin spotis. pead ära otustama kas vana on drawi peal ja shoved sisse või hittis ära seti ja foldid maha käe

Jäämees
24.05.12, 15:45
Tõstaks omakorda üle ja ajaks nupud sisse.

Sa ju mängid seda turkat, et ikka esikoht saada.

FD/Combodraw/Q x vastu oled ikka ees. Two pair, flopatud rida, set oleks lihtsalt cooler.

bi0hazard
24.05.12, 15:57
Ma ei saa aru, mis vahe on sellel, mis BI-ga turniir on ?
60bb ära stäkkida sellisel flopil on superstandard ? Ma ei tea, mulle see spot üldse ei meeldi + see raise suurus on niii kahtlane.



EDIT: Cashisin, viimane käsi QQ vs AQ vs KQ, obv A floppi.

Jäämees
24.05.12, 16:17
Nu mina üldiselt üritaks ikkagi stackida ära. Drawd on flippis meie vastu, foldida oleks ikka super weak.

Pole nüüd ka selline turniir kus mincashi pärast võidelda.

Ma ei tea mis flow seal oli enne seda kätt, aga kui mängitakse palju käsi tõstaks rohkem pre sinu stackiga.

rasmer
24.05.12, 16:28
Ma ei saa aru, mis vahe on sellel, mis BI-ga turniir on ?

Sest 1€ turniiril on suurem tõenäosus, et keskmine vastane ülehindab top pairi tugevust kui keskmine vastane kallimal turniiril.

Jäämees
24.05.12, 16:29
^ seda ka

Mõni joker võib Q/10/J stackida jne.

800miljonit
24.05.12, 16:56
Sest 1€ turniiril on suurem tõenäosus, et keskmine vastane ülehindab top pairi tugevust kui keskmine vastane kallimal turniiril.

+1

Muidugi loeb ka see kas tegemist on turbo või non-turboga. kui on turbo siis seda enam tuleks stackid sisse ajada.

bi0hazard
24.05.12, 17:16
Tavaline, 15 min blindid.
Ma saan aru, et jõle tihti võib siin vastas olla combodraw jms, aga no niii haigelt väike raise ajas mind täiega segadusse, oleks ta rohkem pannud, siis ma oleks ka tahtnud otsa vajutada tõenäoliselt .
Anyway, ma callisin, turn oli 8c, ma chk, ta bet, tank-foldisin ja ta näitas JTcc. Ma ei ütle, et mu fold õige on, olen teiega suht samal arvamusel, et enamjaolt on see get-it-in spot, aga just see raise on see, mis mulle ei meeldi. Küsite, et miks ma sellise kaardi peale foldisin turni nagunii? sesmõttes, et Q9st oleme nüüd ees jms, vastus remains same.

Jäämees
24.05.12, 17:37
Kui vastus on täpselt sama, siis ei calli ka flopi niisama sellisel boardil... Pea pool pakki annab halva turni ja plank paneb su täpselt sama otsuse ette mis floppis, lihtsalt suurema pottiga ja sinu passiivse liiniga.

KristjanLaas
24.05.12, 17:40
Ei nõustu siinkohal. Ma stackiks ära ainult seepärast, et $1 turna ja läheks suckouti tegema.

Üleüldiselt peaks IMO just mõtlema, et $1 turniiril on suur osa vastaseid äärmiselt straightforward ja semibluffe ja random 8x või 9x pole vastasel siin ranges peaaegu kunagi, sest pigem selliste kätega callitakse lõpuni no mather what. Flushdraw-ga kui vastane mängiks agressiivselt, siis commitivad nad pigem end suurema raisega flopis ära. 3bet huge - get it in mentaliteet.

KQ, QJ, QT ma ka väga ei usu, et teeks sellise pisikese raise, sest raisemise korral ei olda tavaliselt valmis foldima ja pannakse sind snap käe peale, mida nad biidivad ja hakkavad kaitsma selle vastu või siis tihedamini samamoodi callitakse lihtsalt lõpuni.

Sellised pisikesed raised ja "meelitamistaktika" on micros (ja laivis) imo ainult nutsi liin. Väga tõenäoliselt suurema raise-i vastu stackiks end ära isegi AA-ga.

$1 turniiril loeb see ülehindamise jutt rohkem kuivadel boardidel, näiteks Q52 vms, kus vastased ülehindavad oma marginaalsete käte tugevust liiga palju.

Basically mina arvan, et kui õiget otsust tahad teha foldi kohe. Callides/sisse ajades oled sa ise see $1 mees, kes käe tugevust ei oska ümber evaluateda. Kui BI-st savi on, siis get it in ja looda runing kahtesi, tavaliselt vähemalt vastastel tuleb. Lisaks pole meil As, mis võtab meie potential equityst kohe 5% maha.

Nylander
28.05.12, 09:18
Tõstaks omakorda üle ja ajaks nupud sisse.

Sa ju mängid seda turkat, et ikka esikoht saada.

FD/Combodraw/Q x vastu oled ikka ees. Two pair, flopatud rida, set oleks lihtsalt cooler.
+1

Pumper
28.05.12, 09:44
Ma oleks turni ka callinud, sest maja lootused ju tõusid ja riveri bluffshove paardunud flopil (isegi kui sa maja ei saand) oleks ta 90% tn oma rea maha pannud.

qbj0hn
28.05.12, 17:05
[ ] 1$ turnal pannakse paardunud boardil oma flopped rida maha.
[X] 90% tõenäosus, et callitakse.

Tegelt kui mõelda... mingi 1% inimesi paneks aint maha seal kui on rida flopatud ja board paardub ja kui flushi ei tule.

800miljonit
28.05.12, 17:11
[ ] 1$ turnal pannakse paardunud boardil oma flopped rida maha.
[X] 100% tõenäosus, et callitakse, isegi kui maas on maja ja masti võimalus.

Tegelt kui mõelda... mingi 1% inimesi paneks aint maha seal kui on rida flopatud ja board paardub ja kui flushi ei tule.

FYP

qbj0hn
28.05.12, 17:12
Jamh, vbl see on isegi tõele lähemal kui mu näide.

winnieTHEpooh
28.05.12, 18:14
ära pane vastuseid nii vara..<
as played, ma ei tea kas ma mängus suudaks 1st raise peale maha panna, kuid see raise size + board texture on parim, mis ta calling rangele pf vastaks..
though kui infot poleks ma arvatavasti calliks raise ja re-eval turnis, as played turni 8c peale ma poleks 100% foldinud, sest nüüd meid beatibki ainult J10, sest QQ/99/88 ta raiseks imo rohkem, et protectida, tal võib easily olla QKss ala toppair+fd+gutter hand, millel decent equity any hand vastu, siis 8c turni peale ma oleks arvatavasti c/shovenud, kui käsi juba nii läks.
fold flop ka okei