PDA

View Full Version : OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!



Karli
24.05.12, 17:02
Tere,

kas keegi Tartu inimestest on minemas autoga nendele turniiridele ja pakub küüti?
Aitan kütterahaga, kui soovi :)

Samas, kui minejaid on muudviisi (buss/rong) ja sooviks seltskonda pikaks reisiks, siis võiks ühineda?

erve
25.05.12, 18:42
Teema algataja peab ostu-müügi tehingut ühepoolseks tegevuseks. Müüsin talle OO LIve pileti 24.05, peale seda kadus ära. Iseloomult ma väga kahtlustav persoon ei ole, aga soovitan nimetatud isikuga tegemist mitte teha. OO kasutajanimeks märkis ta KarliKi
Enda naiivsust on narr reklaamida, aga pigem on see teistele teavituseks

pilme10
25.05.12, 19:58
lol

see sama tüüp tahtis pärnus maja rentida, aga ei vastanud hiljem kirjadele.

we got the fish

ranka
25.05.12, 20:01
See on tänase päeva jooksul teine kaebus, tegime omalt poolt ka uurimustööd, mis võivad viitada ohule ja seetõttu on alates sellest hetkest kasutaja Karli staatus «Kahtlustatav Pettus(t)es» ja teema liigutatud «Pettused ja Petturid» alafoorumisse. Kui meie poolne uurimine on lõppenud anname teada, kas ja mida tuvastasime ning avalikustame kõik detailid.

Niiakauaks kui kellegil veel on kaebusi kasutajale Karli siis andke sellest teada nii pea kui võimalik siin teemas või läbi PM-i.

bauss
26.05.12, 00:30
not sure kas sama isik, aga nime järgi nagu tundusk (eriti OO user KarliKi)
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=397492

ranka
26.05.12, 01:01
Tõenäoliselt on täpselt sama isik. Soovitan teda veel googeldada.

mikk2468
26.05.12, 01:29
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10941-MTT-Scheduled-amp-S-N-G-stake

ristijeesus
26.05.12, 09:13
Karli Kiini puhul on tegu ikka kogenud ja teeneka petturiga. Teeb koostööd pokkeriprode kasutaja Kessu Saaretiga.

ranka
26.05.12, 14:49
Mis tähendab koostööd?

Huvitav kui teha uus lehekülg: http://facebook.com/petturid. Siis leida «tankist» (ala miski suvaline 2p2 vend, kes elab ameerikas) ja lasta tal postitada selle Karli Kiini pilt ning nimi petturid facebook wallile ning siis hakata räigelt sheerima stiilis: Mr. XXXX YYYY, suur pettur - sheerige. Keda on üle lasknud siis pange pildi alla kommentaar.

Edu saatmisel peaks petturid leheküljel olema mingil ajal väga suur hulk fänne ja igasuguste kuulsate petturite nimesid-nägusid peaks suur osa eestimaalasi teadma. Lisaks kriitlise massi kaebuste juures on väga lihtne see vend menti viia ning mitmteks aastateks vanglasse mädanema panna.

udikaz
26.05.12, 14:55
väga pro idee ranka. see vähendaks kindlasti petturite tegutsemist long runnis (Y)

ranka
26.05.12, 15:00
Krtiilise massi peaks tegelt väga kiirelt kokku saama. See too viimane nagla. Kui PN, HV ja PP on nõus näiteks oma profiilil sheerima facebook.com/petturid postitust siis saaks automaatselt 7000 inimeega otseselt kontakti, kes ongi selle venna riskirühm. Edasi leviks see nagu kulutuli: inimesed tahavad ju näha draamat :)

Pm, oleks tegu facebooki või hiljem facebooki tsiteeriva lehega stiilis: WANTED, mida võib näha mõndade lennujaamade seintel, kus otsitakse mõrtsukaid. Pearahasid ehk ei ole aga vähemalt mõnikümmend või mõnisada kaebust ning mõnikümmend tuhat sharemist ja kokku näinud seda mõnisadatuhat inimest.

Sellisel inimesel Eesti seltskondades edaspidi vist ei ole midagi teha, üleöö vist silm sinine või käsi kipsis ning kriitilise massi kommentaaride korral peaks tekkima võimudel juba vabatahtlik huvi antud isiku kohta. Või isik hoopis ise hirmust jookseb "turvaliste" müüride taha, sest omakohus, põlgamine ja mõnitamine võib-olla hullem kui vanglas kukeks olemine.

Karli
26.05.12, 15:11
Tere ka teile.
Nagu näha, ei olnud ma paar päeva foorumi sattunud, kuna olin kodust eemal internetita!
Mind palun ärge mingi petturiga siduge ja ka kasutajale erve ma ütlesin juba alguses, et soovin maksta Tartus sularahas!
Kas polnud nii? Palun kinnita mu juttu ja soovin tehingu lõpule viia!

udikaz
26.05.12, 15:24
jälle sama stiil ;) cmon.

ranka
26.05.12, 15:31
Tere ka teile.
Nagu näha, ei olnud ma paar päeva foorumi sattunud, kuna olin kodust eemal internetita!
Mind palun ärge mingi petturiga siduge ja ka kasutajale erve ma ütlesin juba alguses, et soovin maksta Tartus sularahas!
Kas polnud nii? Palun kinnita mu juttu ja soovin tehingu lõpule viia!

Loe viimaseid poste: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11013-Petis-!

Kuidagi tuttav jutt, sulle ei tundu? Ja kas ikka talle maksad ära?

udikaz
26.05.12, 15:36
võiks lives küll kokku sellise petturiga saada ja näha kuidas ta midagi ära maksab. imo seda ei juhtu never. sama asi nagu raamatuga ning samuti ka hinnavaatlusfoorumis. mõttetu mingit häma siia tulla ajama. maksa ära parem ja asi lahendatud. ammu peaks olema petturitest lehekülg facebookis.

ranka
26.05.12, 15:42
Mul endal sitaks asju teha: puhtfüüsiliselt ei jõua. Selle saidi tegemine ei maksa mitte midagi ja võtab kõigest mõned sekundid. PokkeriProde poolt võin aidata ja shareda isikuid, kes on meile kurja teinud. See Karli on ju eriline ahv. Kui ma oleks talt petta saanud kasvõi €1. Ma läheks põhimõtte pärast karistussalgaga Viljandisse ta ukse taha või trackiks sealt maalt ta maha ning siis natuke uputaks kuskil kõrvalmetsa kraavis. Närvi ajavad sellised idioodid.

Kui ma viitsin võin teha temast väikese tsiteeriva uurimustöö, mis jääks pikaks ajaks PokkeriProde lehele ja paluks kõikidel facebooki kasutajatel seda lugu sheerida. See tähendaks juba mõnekümne tuhande vaataja nägemust ja võib pm. sama asja tekitada. Aga kuna ma ei ole tal petta saanud ja hetkel nats tähtsmaaid asju teha aga kui peaks täna-homme auk tekkima teen selle ära. Ei huvita üleüldse, kas see kahjustab praeguse case rahade maksmist või mitte, sest mõlema sündmuse tõenäosus on nulli ligidane.

Muideks ta oli endine vanglaametnik, valvur vist. Ei tea, miks ta veel murru vangla kodulehel on aga HV-s öeldi hästi: võib-olla seepärast, et hoitakse talle nüüd juba kongikohta ette. Võiks küll sattuda sinna. Endine valvur, kommivaras: sellisel tõmmatakse vist ziletiga püksid tagant katki ja tehakse suurimaks kukeks ära.

Naudi oma mõnda eurot ja vabadust hetkel Karli, tõenäoliselt Sul seda kauaks ei jagu!

erve
26.05.12, 16:34
Tere ka teile.
Nagu näha, ei olnud ma paar päeva foorumi sattunud, kuna olin kodust eemal internetita!
Mind palun ärge mingi petturiga siduge ja ka kasutajale erve ma ütlesin juba alguses, et soovin maksta Tartus sularahas!
Kas polnud nii? Palun kinnita mu juttu ja soovin tehingu lõpule viia!

Sularahas arveldamisele vastasin eitavalt (PM-s küsis vahetult peale pileti ülekannet), sellega arutelu piirdus. Tehingu lõpetamiseks peab ikka panka logima või minema.

fyte
26.05.12, 17:01
Tere ka teile.
Nagu näha, ei olnud ma paar päeva foorumi sattunud, kuna olin kodust eemal internetita!
Mind palun ärge mingi petturiga siduge ja ka kasutajale erve ma ütlesin juba alguses, et soovin maksta Tartus sularahas!
Kas polnud nii? Palun kinnita mu juttu ja soovin tehingu lõpule viia!
Mida sa seletad? Mitu inimest on sinu käest üle saanud - tahad öelda, et kõik teised osapooled on hoopis ise valesti aru saanud diilist? Üsna masendav inimene tundud oma paari euriste skämmidega.

sorm
26.05.12, 20:42
Loe ja naera (kahju mudugi neist kes scammitud saavad), aga krdi scammerid õppige ja tehke oma tööd korralikult. Tehke nii, et vahele ei jää :)

udikaz
26.05.12, 20:46
ma usun, et kui asi facebooki teha siis ka kõige hullem scammer tõmbaks jalad kõhualt välja ja hakkaks otsima tagasimaksmise võimalust. tal võib pohui olla mida netis inimesed temast arvavad, aga kui ikka sõbrad-tuttavad hakkavad juba näpuga näitama, siis hakatakse mõtlema lõpetamise peale. päris üksik ei taha isegi mitte mingi scammer olla.

sorm
26.05.12, 21:01
ma usun, et kui asi facebooki teha siis ka kõige hullem scammer tõmbaks jalad kõhualt välja ja hakkaks otsima tagasimaksmise võimalust. tal võib pohui olla mida netis inimesed temast arvavad, aga kui ikka sõbrad-tuttavad hakkavad juba näpuga näitama, siis hakatakse mõtlema lõpetamise peale. päris üksik ei taha isegi mitte mingi scammer olla.

On neil üldse sõpru tuttavaid? Neil on inimesed keda nad on scamminu ja keda veel ei ole jõudnud. Eks ta ainukesed sõbrad on teised scammerid ja siis saabki uhkustada....

fyte
26.05.12, 21:20
Halenaljakas on muidugi veel see, et kuigi antud tüüp on kümneid skämme läbi viinud, siis net profit on ilmselt ikka madalam kui mõne foorumlase 1 buyin :D

sorm
26.05.12, 22:22
Paneks mingi küsimuse üles siia foorumisse, et mis summast alates oled sina nõus scammima (üle laskma). Võibolla lausele parem sõnastus, aga mõte võiks samaks jääda.

Vastuse variandid:
a) €1-€20
b) €21-€1000
c) €1001-€50k
d) €50k-€1M
e) €1M-€100M
f) never ei petaks isegi €100M välja kui oleks võimalik. olen üdini aus inimene :)

sorm
26.05.12, 22:23
GL scammers

Jäämees
26.05.12, 22:26
a)

Sest variancet ei hakka kunagi biitima ja peab ju millegist elama ka hakkama.. Äkki kui scammin iga päev tublisti 20seid kokku ja mängin iga NV sunday milli silmad kinni tuleb hit ka ära

Aga reaalselt ei kujuta ette ennast scammimas... Tahaks arvata, et olen üdini aus inimene, aga kui oleks võimalus üle 1 milli scammida pagan seda teab..

nikitheone
26.05.12, 22:51
Paneks mingi küsimuse üles siia foorumisse, et mis summast alates oled sina nõus scammima (üle laskma). Võibolla lausele parem sõnastus, aga mõte võiks samaks jääda.

Vastuse variandid:
a) €1-€20
b) €21-€1000
c) €1001-€50k
d) €50k-€1M
e) €1M-€100M
f) never ei petaks isegi €100M välja kui oleks võimalik. olen üdini aus inimene :)

defineeri skämm. ses mõttes, et nt kui võidad lotoga 100m€ välismaal ja kui räägid sellest eestis, pead maksma tulumaksu. kui ei ütle, siis ei pea. seaduse järgi peaksid. ütleksid? kas see on skämm?

edit: obv mingi väljamõeldud stsenaarium, you get my point

sorm
26.05.12, 23:07
defineeri skämm. ses mõttes, et nt kui võidad lotoga 100m€ välismaal ja kui räägid sellest eestis, pead maksma tulumaksu. kui ei ütle, siis ei pea. seaduse järgi peaksid. ütleksid? kas see on skämm?

edit: obv mingi väljamõeldud stsenaarium, you get my point

Nu siis scammid riiki 21% sellest võidetud summast, aga ma mõtlen selle scammi all mõne inimese ülelaskmist teatud summaga. Stiilis laenad ei maksa tagasi, küsid stake lased üle, petad muudmoodi välja jne.

nikitheone
26.05.12, 23:13
selge. mõtlengi, et siin oleneb kõik kuidas defineerida skämm ( ja obv ka inimesest, keda üle lasta :D)

qjet
27.05.12, 03:38
Tegemist on longrun scammeriga. Mõtle, mis profit, kui 1000 inimeselt juba 1€ kätte saab, keegi ei tee sellest suurt numbrit ja mees prindib pappi.

ranka
27.05.12, 07:15
Tahaks tegelt Karli kommentaari näha... Kahjuks ei näe tõenäoliselt. Jube hea oleks näha inimese kommentaari vahetult enne kui ta vangi läheb. HV-s näeb ta päris ehtsat mordat ka, see vist ei ole kunagi ühtegi naist saanud, emale ka hellati, et maksa võlg ära ja siis mutt ütles: ärge kandke talle raha.

Suht solid kutt, naisena oleks kindalt mu magnet.

E: just olime peol, siis üks sõber küsis, et oot see karli näoga, tahtis ära taguda vaese omaks nagu scammerile kohaselt. nats sokutas, siis nägi ID-d ja ei olnudki ning ütles, et kui Tartus näeb siis venna peksab ära kindlasti. haige tont see Karli Kiin.

ranka
28.05.12, 00:53
ROFL. See Karli on kindlasti Eesti scammerite TOP1 koht. Pettis isegi TORDI välja.

Väljavõte HV-st:

Raadiost kuulasin skyplusist "naistekat" (tööajal midagi paremat kuulata polnud http://foorum.hinnavaatlus.ee/images/smiles/icon_lol.gif ) kus saate teemaks oli pettasaamine ning seal käis ka Karli nimi läbi. Olla sõbrapäeval ühelt naiselt, kes vabal ajal raha eest küpsetisi teeb, ühe korraliku sõbrapäevatordi välja petnud. Et läks tordile järgi, pidi selle ühele tüdrukule kinkima kuid rahakott ununes koju ning küsis müüjalt konto numbri et kannab hiljem raha üle. Ei raha ega torti http://foorum.hinnavaatlus.ee/images/smiles/thumbs_down.gif Pühade ajal ka vennike ei puhka http://foorum.hinnavaatlus.ee/images/smiles/icon_confused.gif

Allikas: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=397492&postdays=0&postorder=asc&start=75

Head isu! Ja mõnus maiasmokk meil siin ning näha, et töökas poiss, et isegi pühade ajal tööl.

Poke
28.05.12, 01:01
ahhahahahahahaha
mida venda.
btw see facebooki idee on hea.

ranka
28.05.12, 01:25
http://melu.pokkeriprod.com/2012/05/27/koogi-karli-tordiroov/

Saate facebookis shareda kui tahate. Leiab ka PokkeriProde FB lehelt.

adam_q
28.05.12, 09:27
kodulinnas oli kunagi sihuke väike pood, kus oli lett ja tagaruum. põhinipp oli et küsiti tagaruumist midagi näha, samal ajal kui mutt oli taga, lendasid letilt shuffelid ja wrestlingunätsud tasku.

mõne aja pärast hammustati läbi poepidaja poolt ofc ja lett jäi tühjaks...

Tarq666
28.05.12, 09:43
Muideks ta oli endine vanglaametnik, valvur vist. Ei tea, miks ta veel murru vangla kodulehel on aga HV-s öeldi hästi: võib-olla seepärast, et hoitakse talle nüüd juba kongikohta ette. Võiks küll sattuda sinna. Endine valvur, kommivaras: sellisel tõmmatakse vist ziletiga püksid tagant katki ja tehakse suurimaks kukeks ära.

Naudi oma mõnda eurot ja vabadust hetkel Karli, tõenäoliselt Sul seda kauaks ei jagu!

Kahjuks pean pettumuse valmistama. Endiseid riigiametnikke hoitakse vanglas eraldi osakonnas. S.t et neil on kõige lihtsam ja ohutum eluke seal. Hea rahulik tsillimine. Ainuke karistus vanglas on vabaduse kaotus, ülejäänu on kui lisateenustega(tasuta hambaarst, tööalane väljaõppe jne) hostelis viibimine.

ranka
28.05.12, 10:27
Kahjuks pean pettumuse valmistama. Endiseid riigiametnikke hoitakse vanglas eraldi osakonnas. S.t et neil on kõige lihtsam ja ohutum eluke seal. Hea rahulik tsillimine. Ainuke karistus vanglas on vabaduse kaotus, ülejäänu on kui lisateenustega(tasuta hambaarst, tööalane väljaõppe jne) hostelis viibimine.

Ainuke karistus on vadaduse kaotus? :) Jah ma olen nõus aga sa räägid sellest nagu kaotaksid ära oma rahakoti.

Tarq666
28.05.12, 10:45
Liiga väike karistus võrreldes sellega, mida seal viibivad sitapead korda on saatnud.

Ballahollic
31.05.12, 12:43
Täna juhtus huvitav asi. Mees tuli msni ja ytles, et kas ta mulle 13€ võlgu, ytlesin, et jah. Mees ytles, et kannab mulle 30€ ja, et ma teeks talle 17€ buddy transferi triosse, et tal jälle kuu limiit täis vms. Täna siis vaatan ongi +30€ AGA

saatja: GOLDENJOB OÜ
selgitus: CK Summer Unisex 50ml. Garry Männiste.Hind koos postikuluga.

Selle järgi tundub, et tegi jälle kellelegi tynga v mis?

jutt sellest threadist:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11013-Petis-!?p=432155#post432155

Codecci
31.05.12, 12:52
Tundub küll :D

Kandsid ära €17? Tra mees maksab isegi võlgu kasumit teenides...

Helista või saada meil ja küsi: http://goldenjob.ee/

Ballahollic
31.05.12, 13:00
Ei ole kandnud

Pumper
31.05.12, 13:26
Trios ju buddykat teha ei saa, ma sinuasemel võtaks selle raha endale ajakulu eest, mida sa nägid võla kättesaamiseks.

Aga teata sinna goldenjob.ee, et mingi pettus on käsil. Või noh, see kodukas oli juba nii kahtlane, et neile ei teatakski, ühtegi nime ega midagi.

Ballahollic
31.05.12, 13:38
On muidu olemas kyll: https://www.triobet.ee/eng/poker/buddytransfer.html

andrus69
31.05.12, 13:44
On olemas jah, aga Eestlastele on see eelmisest kuust mittetoimiv.

Codecci
31.05.12, 13:53
Trios ju buddykat teha ei saa, ma sinuasemel võtaks selle raha endale ajakulu eest, mida sa nägid võla kättesaamiseks.

Aga teata sinna goldenjob.ee, et mingi pettus on käsil. Või noh, see kodukas oli juba nii kahtlane, et neile ei teatakski, ühtegi nime ega midagi.
Lol jep.

MEIST -> Rahulolevad kliendid

KONTAKT -> E-mail: quality.price@yahoo.com

BLOGI -> LORES IPSUM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam ante tellus, ullamcorper sed gravida iaculis, pulvinar eget dolor. Fusce mollis euismod sapien, eu dapibus lacus adipiscing in. Vestibulum purus nunc, adipiscing ac mollis a, placerat a lacus. Quisque a lacus ac neque laoreet consequat sed id felis. Etiam dignissim vehicula sagittis. Ut pellentesque dui in [...]

wtf is this shit? :D

ranka
31.05.12, 14:27
Ära kanna midagi ära. Googelda oma konto numbrit vms. Äkki ta müüs midagi ja lasi raha kanda sinu kontole ning nüüd sa kannad raha edais vms.

Marek K.
31.05.12, 14:27
Täna juhtus huvitav asi. Mees tuli msni ja ytles, et kas ta mulle 13€ võlgu, ytlesin, et jah. Mees ytles, et kannab mulle 30€ ja, et ma teeks talle 17€ buddy transferi triosse, et tal jälle kuu limiit täis vms. Täna siis vaatan ongi +30€ AGA

saatja: GOLDENJOB OÜ
selgitus: CK Summer Unisex 50ml. Garry Männiste.Hind koos postikuluga.

Selle järgi tundub, et tegi jälle kellelegi tynga v mis?

jutt sellest threadist:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11013-Petis-!?p=432155#post432155 (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11013-Petis-%21?p=432155#post432155)

Üldiselt ma soovitaks selle papi tagasi kanda, sest hiljem saad ise selle eest sita kaela. Imo venna plaan selline, et scammis järjekordselt kedagi, laseb toote eest raha otse sinu arvele/nimele saata, ja hiljem kui maksnu hakkab oma kaupa otsima (eeldan selgituse järgi, et tegu mingi lõhnatootega) oled sina justkui scammer.

E: suure tõenäosusega pole goldenjobil ja sellel võlgnikul mingisugust seost peale selle, et see goldenjobi vend on järgmine scammi ohver.

Pumper
31.05.12, 14:32
Selle venna skämmid hakkavad juba igasuguseid piire ületama. Lihtsalt otsib uusi nimesid ja kaasab ka süütud inimesed ja lähisugulased pettustesse. Ja summad on nii mõttetud et keegi midagi teha ka ei saa.

ranka
31.05.12, 14:34
Lol jep.

MEIST -> Rahulolevad kliendid

KONTAKT -> E-mail: quality.price@yahoo.com

BLOGI -> LORES IPSUM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam ante tellus, ullamcorper sed gravida iaculis, pulvinar eget dolor. Fusce mollis euismod sapien, eu dapibus lacus adipiscing in. Vestibulum purus nunc, adipiscing ac mollis a, placerat a lacus. Quisque a lacus ac neque laoreet consequat sed id felis. Etiam dignissim vehicula sagittis. Ut pellentesque dui in [...]

wtf is this shit? :D


Lorem ipsum jne. on standard tekst veebilehtedele, mida alles ehitatakse. Ala mustandi teed ja siis paned tekstikastidesse selle "Lorem ipsum", et näha lõppkujundust,

ok2aa
31.05.12, 14:37
helista vennale ja küsi mis toimub. kontakt: http://goldenjob.onepagefree.com/?id=12216&onepagefree=u07f1mrq7sgijd4qr3at7ntfh4

ranka
31.05.12, 14:43
Selle venna skämmid hakkavad juba igasuguseid piire ületama. Lihtsalt otsib uusi nimesid ja kaasab ka süütud inimesed ja lähisugulased pettustesse. Ja summad on nii mõttetud et keegi midagi teha ka ei saa.

Summad on mõttetud aga pundi pealt on see suur summa ning kui see punt kuidagi kokku ajada siis saaks juba väga paljutki teha.

E: ballaholic uuri välja (saada kiri või helista), mis toimub. Kui scamm (100% kindel, et on) siis anna siin teada ja viska ka hinnavaatlusesse Karli-Kiin teemasse see sama su algmne postitus.

Ballahollic
31.05.12, 15:51
Helitasin Garryle, puhas pettus jah. Mees pidi selle 30€ eest homme Tallinnas lõhna saama. Mees oli väga rahul, et ma helistasin ja rääkisin mis lugu on. Ma ei teagi mis nyyd siis teha, kannan Garryle raha tagasi ja ise jään jälle pika ninaga? Väga huvitav mees see Karli Kiin igaljuhul.

Pumper
31.05.12, 15:53
Ära veel kanna, kui ta homme nagunii Tallinna tuleb ja lõhna ei saa, siis alles kanna. Imepisike lootus on, et ta saab selle lõhna kokkulepitud kohas.

rasmer
31.05.12, 16:03
See tüüp peaks küll minema scammijate Hall of Fame(Shame). Samas ma ei tea kas sina nüüd peaksid Ballaholic selle kaotuse täielikult sisse võtma ? Kas poleks ausam võtta enda võlg ära ja kanda ülejäänud lõhna ostjale ja lasta tal siis ülejäänud osa taga ajada juba petturilt ?

Ballahollic
31.05.12, 16:05
Eks see paistab jah, vaatan Karli ka kadunud nüüd :/

ranka
31.05.12, 16:27
Ära veel kanna, kui ta homme nagunii Tallinna tuleb ja lõhna ei saa, siis alles kanna. Imepisike lootus on, et ta saab selle lõhna kokkulepitud kohas.

Sellest lõhnast ei ole homme lõhna ka mitte. Sellist scammerit ma anyway ei kaitseks ja saadaks raha koheselt tagasi. Isegi kui lõhn saabub siis whatever? See vend sitaks scamminud ja ta ei vääri ühtegi senti.

Ei kaitse munne. Muideks see tont käib Tarty olys, kes näeb tõmmaku rusikaga pähe.

sorm
31.05.12, 16:34
Päris hull teema. Vana ikka skeemitab niiet ALB AKKAB

isutuba
31.05.12, 16:49
mingi pic ka Karlist kuskil on v? Teeks mingi posteri wanted! Kes näeb paneb vasta hambaid...

bauss
31.05.12, 16:50
sup guys
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/180283_194749260541727_100000199636921_835941_6849 984_n.jpg

Pumper
31.05.12, 17:05
Ma ei kaitsegi, aga Ballal on väikegi lootus oma raha näha:D

Jäämees
31.05.12, 18:03
See tüüp peaks küll minema scammijate Hall of Fame(Shame). Samas ma ei tea kas sina nüüd peaksid Ballaholic selle kaotuse täielikult sisse võtma ? Kas poleks ausam võtta enda võlg ära ja kanda ülejäänud lõhna ostjale ja lasta tal siis ülejäänud osa taga ajada juba petturilt ?

Mis asja? Nagu aru saan on see Garry samamoodi scammi ohver ja kui on nii, siis see 30 eurtsi kuulub talle, ega see pole selle Garry asi mingi haige piidri 13 euriseid võlgu omast taskust tasuda.

Pumper
31.05.12, 18:10
Nii ta on Jääkas, soovitasin Ballal oodata päeva, äkki saab veel lõhna, kui ei saa, siis peaks ikka raha tagasi maksma, muidu võib ise veel skämmeri nime saada. Väga sick vend, pime viha hakkab selliste suhtes tekkima. Õnneks pole ise netis kunagi mingit äri teinud ja selliste otsa jooksnud ja ausaltõeldes ei usaldaks ka.

Vanasti sai ika rates mingi tsiki pildi üles lasta ja siis kiirelt mitme konto ja sõprade abiga ta top 1 hääletada, siis hakkasid kiimas vennikesed kirju saatma ja välja kutsuma ja suht kergelt saatsid need härrad top 1 tüdrukule raha "venna arvele".

rasmer
31.05.12, 18:26
Mis asja? Nagu aru saan on see Garry samamoodi scammi ohver ja kui on nii, siis see 30 eurtsi kuulub talle, ega see pole selle Garry asi mingi haige piidri 13 euriseid võlgu omast taskust tasuda.

Jep tõsi, ma lugesin veits valesti.

Jäämees
31.05.12, 18:34
Vanasti sai ika rates mingi tsiki pildi üles lasta ja siis kiirelt mitme konto ja sõprade abiga ta top 1 hääletada, siis hakkasid kiimas vennikesed kirju saatma ja välja kutsuma ja suht kergelt saatsid need härrad top 1 tüdrukule raha "venna arvele".

Seda nalja olen isegi varem kuulnud, kuigi see on ka üpris ''scam'' ei saa sellise asja ohvritele kaasa tunda.

Ei saa aru neist Karli sugustest inimestest Eestimaa on ikkagi nii kaunis väike, et lõpuks leidub ikka mõni mees kes sellist jama ei kannata ja põhimõte pärast annab keretäie kätte.

MeelisV
31.05.12, 19:47
Nii ta on Jääkas, soovitasin Ballal oodata päeva, äkki saab veel lõhna, kui ei saa, siis peaks ikka raha tagasi maksma, muidu võib ise veel skämmeri nime saada. Väga sick vend, pime viha hakkab selliste suhtes tekkima. Õnneks pole ise netis kunagi mingit äri teinud ja selliste otsa jooksnud ja ausaltõeldes ei usaldaks ka.

Vanasti sai ika rates mingi tsiki pildi üles lasta ja siis kiirelt mitme konto ja sõprade abiga ta top 1 hääletada, siis hakkasid kiimas vennikesed kirju saatma ja välja kutsuma ja suht kergelt saatsid need härrad top 1 tüdrukule raha "venna arvele".

Meenus see video. Pumper, ah et sina lasidki Andruse üle? :biggrin::redface:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=DF6Ta_n0gGc

sorm
31.05.12, 23:10
Paks jah need scammerid võsareporterisse saatma! Sealt selle lurjuse pilt läbi käib on kogu Eestile teada kellele vaja vastu kaalikat anda ....

Pumper
31.05.12, 23:29
Ma ise päris sellise scammiga ei tegelenud, a tuttav oli päris osav selles, tal tööd ei olnud ja peoraha sai alati. Ja tema tegutses ikka jupp aega tagasi.

isutuba
01.06.12, 02:04
Ma ise päris sellise scammiga ei tegelenud, a tuttav oli päris osav selles, tal tööd ei olnud ja peoraha sai alati. Ja tema tegutses ikka jupp aega tagasi.

Siit võib välja lugeda ,et sa tegelesid mingi sarnase scammiga?

Pumper
01.06.12, 10:18
naiste scammimisega:D

ranka
01.06.12, 10:37
sup guys
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/180283_194749260541727_100000199636921_835941_6849 984_n.jpg

Tunen photoshopi potentsiaali lõhna. Ass trollid, võtke! :P

mikk2468
01.06.12, 11:05
teeb otsa lahti siis

http://i49.tinypic.com/vncnyc.jpg

Ballahollic
01.06.12, 13:37
Nüüd tuli mulle eriti hea kiri, Golden Job ähvardab inkassoga ja Karli sõimab mind petiseks. HÄSTI! Raha tagasi kantud Golden Job kontole.

mikk2468
01.06.12, 13:45
Nüüd tuli mulle eriti hea kiri, Golden Job ähvardab inkassoga ja Karli sõimab mind petiseks. HÄSTI! Raha tagasi kantud Golden Job kontole.

Et siis põhimõtteliselt Karli ütles, et sina pidid lõhna saatma ja ohver jäi uskuma?

Pumper
01.06.12, 13:48
Ma poleks selle inkassokirjapeale ka sellele Golden Ballsile ka raha tagasikandnud. Kirjalik proof olemas, et Karli maksis sulle võla ära. On ikka troppe. Ja ma ei usu, et ta kuskile inkassosse selle raha andnud oleks ja kui oleks oleks ma keskmist sõrme virtuaalselt neile näidanud:D

Ballahollic
01.06.12, 13:49
Golden Job ei ole ka just väga viisakas olnud jah, ma ei kujuta ette mida Karli rääkis.

Minu eilne meil GJ-le:

Tere!

Vaatasin kandsite täna mu kontole 30€, tegelikult pidi mulle raha kandma Karli Kiin. Kas kõik korrektne? Kysin sp, et tundus kahtlane miks peaks teie firma kontolt raha tulema.

RV

Vastus GJ-lt:

Tere
Ootame homseks(01.06.2012) keskpäevaks raha tagasi, kande mittelaekumise korral peame koheselt pöörduma oma hea koostööpartneri IDR Inkasso poole.

Lugupidamisega

GoldenJob OÜ

Jäämees
01.06.12, 13:53
Wow... Igatpidi nõme, aga ikkagi parem raha tagasi kanda.

Pumper
01.06.12, 13:55
Ei, miks, tal on kirjalik tõendus, et karli kiin lubas 30 euri kanda, see et mingi jur isik kandis on suva. Ma oleks vastanud, et aitäh et maksite mulle võla tagasi ja tehke koostööd oma inkassega, 17 euri oleks tagasi saatnud.

ristijeesus
01.06.12, 14:07
Hale tont see goldenjobi Garry M.(perekonnanimi eemaldatud, ranka). Hakata seda lõhna sellise hinnaga mingi suva jobu käest ostma, maksta hoopis kellegi teise arvele raha ja siis ähvardada mitte milleski süüdiolevat inimest, kes soovib viisakalt asjas selgust saada, inkassoga...Tra bisnessmenid raisk, siukestele sõidaks kärmelt vasta igemeid.

adam_q
01.06.12, 14:07
naiste scammimisega:D

täitsa ok skämm, oma viga rahakandjatel, et lootsid nii kergelt püksi saada :)

estdonk
01.06.12, 14:19
Kurat selle Goldenjobi Härry kirja peale poleks ka vist raha tagasi kandnud veel. Mees peaks tänulik olema et oma raha tagasi saab, sest oleks ta herr Kiini arvele selle kandnud oleks vist oma kõrvu ka ennem näinud kui seda.
Tea mis dokumentide/lepingu alusel ta su inkassosse andnud oleks üldse? Samuti sellise summa pärast ei hakkaks keegi kohtusse minema. Oleks võinud vabandamist nõuda temalt enne tagasi kandmist.

udikaz
01.06.12, 14:24
teeb otsa lahti siis

http://i49.tinypic.com/vncnyc.jpg

n1. valentiinipäeva tordiga läheks isegi paremini teemasse ;)

ok2aa
01.06.12, 14:28
Golden Job ei ole ka just väga viisakas olnud jah, ma ei kujuta ette mida Karli rääkis.

Minu eilne meil GJ-le:

Tere!

Vaatasin kandsite täna mu kontole 30€, tegelikult pidi mulle raha kandma Karli Kiin. Kas kõik korrektne? Kysin sp, et tundus kahtlane miks peaks teie firma kontolt raha tulema.

RV

Vastus GJ-lt:

Tere
Ootame homseks(01.06.2012) keskpäevaks raha tagasi, kande mittelaekumise korral peame koheselt pöörduma oma hea koostööpartneri IDR Inkasso poole.

Lugupidamisega

GoldenJob OÜ

ühinen arvamusega, et sellise mölaka kirja peale poleks ma praegu midagi tagasi kandnud. inkasso my ass, mida on inkassol teha sellisel juhul?

adam_q
01.06.12, 14:30
huvitav kuhu kuludesse lõhn lükati raamatupidamises :)

estdonk
01.06.12, 14:36
Saada kiri et nüüd ootaks vabandust või pöördud oma hea koostööpartneri Kopli Vanja poole.
Aga sorry for OT

Pumper
01.06.12, 14:40
Hale tont see goldenjobi Garry M. (perekonnanimi muudetud). Hakata seda lõhna sellise hinnaga mingi suva jobu käest ostma, maksta hoopis kellegi teise arvele raha ja siis ähvardada mitte milleski süüdiolevat inimest, kes soovib viisakalt asjas selgust saada, inkassoga...Tra bisnessmenid raisk, siukestele sõidaks kärmelt vasta igemeid.

Eino suva kontole või mitte, aga Ballaholic on nüüd sattunud suht halba nimekirja, kuna härra Kiin teab tema nime ja pangakontot, seega saab ta luua täiesti uue pettuse ja täiesti tundmatu nimega, mida ta just ka teostas. Seega ära luba enam teiste nimealt endale ühtegi ülekannet. See Kiin on ikka totaalne siga, ta saaks suht suvalt sulle ka SMS-laenu võtta ja sina pead end intressidest puhtaks hakkama rääkima jne.

Pumper
01.06.12, 14:41
huvitav kuhu kuludesse lõhn lükati raamatupidamises :)

Esinduskulud obv.

Kosmonaut
01.06.12, 14:42
Ballaholic - kas sa politseiga ei tahaks selles asjus suhelda ? Goldenjob poolt samuti väga imelik asja lahendamine, kas Karli Kiin suhtles selle Garryga sinu identideediga ? Viimasel juhul on tegu juba tõsise kuriteoga imo. Ja kui ei olnud nii, siis kuidas ta seletas, et raha tuleks kanda mingi teise suvalise tüübi pangakontole ?

estdonk
01.06.12, 14:46
Sellisele mehele peaks ikkagi midagi välja mõtlema:
avaldus politšaisse, ise maksekäsku koostama või võsareporterisse teatama. Seda vaatab ikka suur protsent teist ja kolmandat eestit. Esimene Eesti vist mitte, aga neid ta ei skämmi kah.

rahvavaenlane
01.06.12, 14:58
Eino suva kontole või mitte, aga Ballaholic on nüüd sattunud suht halba nimekirja, kuna härra Kiin teab tema nime ja pangakontot, seega saab ta luua täiesti uue pettuse ja täiesti tundmatu nimega, mida ta just ka teostas. Seega ära luba enam teiste nimealt endale ühtegi ülekannet. See Kiin on ikka totaalne siga, ta saaks suht suvalt sulle ka SMS-laenu võtta ja sina pead end intressidest puhtaks hakkama rääkima jne.


enam ei saa niimoodi. nüüd peab inimene korra ennast irl tõestamas käima. aga kunagi sai. mulle tõmmati kunagi niimoodi kott pähe. üks pooltuttav tuli tartus ligi ja ütles, et kle aita välja, mul on pangakaart kadunud, lasen sulle 2500 eeki kanda. ma otu olin muidugi nõus ka ja tundus korrektne. mul polnud sms teavitust ja hui ma teadsin kust see raha tuli. tund aega hiljem ütles, et nüüd peaks pea olema ja läksime automaati ja vaatasin, et ok, ongi 2,5 k rohkem. pool aasta hiljem tuli inkasso nõue koju. ma mõtlesin, et wtf, ja alles siis hakkasin uurima, et mis case on. mulo polnud midagi tõestada ka ja suvalise kõnekaardi pealt oli see sms saadetud. ja selle tegelase perekonna nime ma ka ei teadnud.

Jäämees
01.06.12, 15:09
Ei, miks, tal on kirjalik tõendus, et karli kiin lubas 30 euri kanda, see et mingi jur isik kandis on suva. Ma oleks vastanud, et aitäh et maksite mulle võla tagasi ja tehke koostööd oma inkassega, 17 euri oleks tagasi saatnud.

Sul on õigus, aga tal on ikkagi lihtsam see kuradi raha sinna tagasi kanda - selgelt imelik ja ebaviisakas käitumine ''Golden Jobi'' poolt, aga siiamaani tõesti ei tea mida see Karlike kokku keeras võib olla tõesti nagu keegi mainis suhtles selle Garryga kasutades Ballahollicu nime.

Politsei jne on ka üks lahendus, aga ausalt ainuke asi mis võib vähegi sellist inimest muuta on üks korralik habemesse kütmine.

Pumper
01.06.12, 15:58
ROFL, uurisin tausta KAPO-st ja ta pidi olema ka natuke teiste seksuaalsete huvidega, see selgitabki temast avaldatud maia pildi tausta. Pildil on kohe näha, et midagi on ta suust puudu.. ja see ei ole mitte 13 eurot!

adam_q
01.06.12, 16:02
ROFL, uurisin tausta KAPO-st ja ta pidi olema ka natuke teiste seksuaalsete huvidega, see selgitabki temast avaldatud maia pildi tausta. Pildil on kohe näha, et midagi on ta suust puudu.. ja see ei ole mitte 13 eurot!

WTF ja ROFL korraga :D KAPO andmebaas liigub ringi jälle vä?

Pumper
01.06.12, 16:04
Järelikult kuidagi see inf seal liigub. Aga jutt on väga usaldusväärsest allikast.

Jäämees
01.06.12, 16:17
Lol nüüd ei tundu habemesse kütmine ka nii hirmuäratav

ranka
01.06.12, 16:44
ROFL, uurisin tausta KAPO-st ja ta pidi olema ka natuke teiste seksuaalsete huvidega, see selgitabki temast avaldatud maia pildi tausta. Pildil on kohe näha, et midagi on ta suust puudu.. ja see ei ole mitte 13 eurot!

ROHVELLLLLLLLLLLLLLLLLLLL. Kas ikka varastas koogikese tüdrukule. Väga maias ja õrnasüdamega poisike. Pean oma varajasemad sõnad tagasi võta, tõenäoliselt teeb kõik, et paradiisi saada ja vanglas kukkekese elu maitsa.

sorm
01.06.12, 19:18
Väga nuts Võsareporteri teema. Kui ainult oleks viitsimist ise telekas esineda saaks ika nalja nabaauguni. Selle Golden Jobi saaks ka konksu otsa ja Võsapets viskaks nalja tema inkasso ähvarduste üle jne. Raudslet mingi nipiga meelitaks selle Kiini petsiga kohtuma. Piisaks lauses: maksan sulas sulle papi...lasne endale T. keerata vms ...

ranka
01.06.12, 23:03
Sellest tuleks triloogia: Võsapetsi ärikolmikud.

Ballahollic
02.06.12, 01:34
Te ei usu vist mind aga Garry saatis mulle kirja, et sai lõhna kätte ja saadab mulle emasp raha tagasi?!?!?!?!

isutuba
02.06.12, 02:44
omfg.rofl.wtf ...kui peaksgi raha tulema siis keep it(anneta heategevusele) ,millegi pärast kahtlen asjas ....tekkib küsimus miks esmaspäev ,eesti pankade vaheline ülekanne ikkagi

Ghost0
02.06.12, 03:07
Te ei usu vist mind aga Garry saatis mulle kirja, et sai lõhna kätte ja saadab mulle emasp raha tagasi?!?!?!?!
Raha homme keskpäevaks või inkasso imo.

isutuba
02.06.12, 03:13
sa nagu räägi tõsiselt we? see hakkab mind huvitama. kust kurat saad sina KAPO andmebaasidele ligi??? ja tuled sellega kekkama? mis toimub?

Siin on ilmeselt millegi sellisega tegu `If i tell you i would have to kill you`

Loksutaja
02.06.12, 04:59
re-le-le-vel-leleveled.

Ballahollic
02.06.12, 05:02
re-le-le-vel-leleveled.

naerame koos pliis

isutuba
02.06.12, 05:45
oot see sama kasutaja mis nomatter,kas ta ei küsinud mitte steiki tingimusel:http://www.4freeimagehost.com/uploads/6845c8a8e657.jpg
Ja siis rääkis veel ,et:http://4.bp.blogspot.com/-aIIeiN00XLw/TyAB_R321pI/AAAAAAAAAyU/6VV7PYZZiy8/s1600/i-am-not-a-scammer.jpg

isutuba
02.06.12, 06:02
Mind üritas ka scammida :D

ok,selge btw mul ei ole raha kuhugi välja kanda:D,võibolla siiski keegi seltsimees pakkub mulle seda varjanti ,et teeb ülekande minu eest ja ma kannan Mb,saadaks 22€ vaeva eest,kui ei saa siis ei saa,maksan kohapeal...

Ja siis Karli PM :

Ma saaks pangast kanda, peale tööd teen oma osalustasu ülekande ka ranka'le :)

lol,lol,lol

Kotkas1000
02.06.12, 11:28
Kui see kapo tuttava teema level ei ole, siis ma soovitan see post siit foorumist kiirelt eemaldada kui just mingeid sekeldusi ei soovi endale ja oma lollile sõbrale.

ristijeesus
02.06.12, 11:59
See ju kapo aastaraamatus kirjas, et Karli võtab viieka eest põske. Sellepärast ta vanglast minema löödigi, et liiga maiaks läks.

Pumper
02.06.12, 13:14
Kui see kapo tuttava teema level ei ole, siis ma soovitan see post siit foorumist kiirelt eemaldada kui just mingeid sekeldusi ei soovi endale ja oma lollile sõbrale.

Ei võta, sest kõik teavad, et KApo lekib, see sõber andis paar nädalat tagasi lahkumisavalduse ka. Mul sellest kapost suht kama 2, ei saagi aru miks rahvavaenlane nii pinges on. Ju ta ise ka kapo-s töötab, nimigi ju vihjab sellele.

adam_q
02.06.12, 23:48
Kui see kapo tuttava teema level ei ole, siis ma soovitan see post siit foorumist kiirelt eemaldada kui just mingeid sekeldusi ei soovi endale ja oma lollile sõbrale.

alati keegi tuleb ja spoilib kogu party :(

pumper, miks üldse KaPos sihukese low-level tegelase kohta inffi on? :)

udikaz
03.06.12, 01:11
alati keegi tuleb ja spoilib kogu party :(

pumper, miks üldse KaPos sihukese low-level tegelase kohta inffi on? :)

ju siis ei ole ainult low level scammer

adam_q
03.06.12, 03:25
ju siis ei ole ainult low level scammer

arvad, et, pokkeriga paralleele tõmmates, on NL1000 reg, aga vahepeal käib NL5 shotte võtmas? :)

udikaz
03.06.12, 03:34
pigem on suurtes scammides vasta näppe saanud ja on back to basics maybe?

Ballahollic
04.06.12, 23:46
Eriti seff on see, et Garry ei vasta ka enam :D:D, FB-s pani mingi ploki ka mulle, et ma enam talle kirjutada ei saagi :D:D:D:D:D

ranka
04.06.12, 23:53
lol

udikaz
05.06.12, 00:41
nüüd gatty scammis sind for 30 euro. küsiks siis nüüd kas üks firma peakski 30 euro kaupa scammima? ;) normaalne ühiskond seal Eestis..."thumbs uo"

Pumper
05.06.12, 09:50
Ma arvan et meie suur sõber Mr imeja Kiin seletas Garryle ära, et Ballaholic on petis ja anna sularaga minu trio kontole jne.

yolpa
05.06.12, 10:38
Ma arvan et meie suur sõber Mr imeja Kiin seletas Garryle ära, et Ballaholic on petis ja anna sularaga minu trio kontole jne.
lol

Ballahollic
05.06.12, 11:59
Whaaa ma ei saa mitte muffigi aru enam. Tänane E-mail Golden Jobilt:

"Tere

Mis mängu te mängite???Mis lõhna kätte saanud???Nüüd süüdistatakse Meid vargaks???Mitte mingist lõhnast ei ole haisugi!!!

Proovige omavahel selgeks teha, kes on varas ja kes on petis!

Meid jätke mängust välja, vastasel korral pöördume kohe Politsei poole, et olukord viisakalt lahendada. Peale Politsei poole pöördumist võtaksime kindlasti ka kohtutee ette, sest Meie käest on varastatud ja nüüd süüdistatakse veel vargaks ehk Meie mainet ja head usku on kahjustatud ja riivatud ning Meid on mässitud petuskeemi."

Pumper
05.06.12, 12:02
Kiin vist võttis nüüd raha otse Garylt ära ja selgitas, et sina oled petis ja lubas lõhna saata. Päris julm. Rahakiimas Kiin ikka tegutseb, krt sellest saaks ikka jõhkra show kokku. Ekspress võiks uuriva artikli teha selle härra tempudest. Meil ju ka siin ajakirjanikke, Taipupole jne suunake mingi ajakirjanik selle teema otsa, saaks magusa loo.

ristijeesus
05.06.12, 12:19
Naeran nii, et perse märg:biggrin: Lõhnast ei ole haisugi rofl. Ühemehefirma goldenjobs peadirektor garry m. aka Meie. Tra on ikka idioote siia maailma sünnitatud lol.

Ghost0
05.06.12, 12:21
Whaaa ma ei saa mitte muffigi aru enam. Tänane E-mail Golden Jobilt:

"Tere

Mis mängu te mängite???Mis lõhna kätte saanud???Nüüd süüdistatakse Meid vargaks???Mitte mingist lõhnast ei ole haisugi!!!

Proovige omavahel selgeks teha, kes on varas ja kes on petis!

Meid jätke mängust välja, vastasel korral pöördume kohe Politsei poole, et olukord viisakalt lahendada. Peale Politsei poole pöördumist võtaksime kindlasti ka kohtutee ette, sest Meie käest on varastatud ja nüüd süüdistatakse veel vargaks ehk Meie mainet ja head usku on kahjustatud ja riivatud ning Meid on mässitud petuskeemi."
Täis tont on see vend.../tilt.

adam_q
05.06.12, 12:26
mu arust võiks ka selgeks teha nüüd, et kes on varas ja kes on petis!
mõnus huumorinurk on küll :D

ranka
05.06.12, 12:31
Kiin vist võttis nüüd raha otse Garylt ära ja selgitas, et sina oled petis ja lubas lõhna saata. Päris julm. Rahakiimas Kiin ikka tegutseb, krt sellest saaks ikka jõhkra show kokku. Ekspress võiks uuriva artikli teha selle härra tempudest. Meil ju ka siin ajakirjanikke, Taipupole jne suunake mingi ajakirjanik selle teema otsa, saaks magusa loo.

Või on see firma Kiini oma. Kiin scammi kedagi,maksis ballale võla ära, lootes, et balla saadab raha kiinile. Nii Kiin saab profitit + hiljem oma "firma" alt võtab ühendust Ballaga ja hakkab teda süüdistama pettuses, et ma lõhna ei saanud ja lootes, et balla nüüd kannab südametunnistuse pärast raha firmale tagasi.

Pumper
05.06.12, 12:33
Ma saadaks kirja vastu, et rumal inimene oled kui petistel nii petta lased. Soovita tal teha avaldus politseisse. Siis kui sind politseisse kutsutakse, saad teha ka avalduse selle Kiini kohta, mitu avaldust tuleb, siis on suurem tõenäosus, et hakatakse ka liigutama. Peab vist Ameerika stiilis tegutsema hakkama, 2 HIV nakatunud kolli tellima, kes mr Kiini anaalselt vägistavad ja HIV-i temasse riistadega süstivad (2x ei on tõenäosus suurem, et nakatub). Muud adekvaatset karistust ma hetkel talle ei näe Eesti õigussüsteemis.

Edit: Ranka, selle mehe käekirja nähes on kõik võimalik.

ranka
05.06.12, 12:35
Ja see firma nimega Golden Job meenutab mulle lugu "Golden Boy". Täpselt toruimeja Kiinilik.

http://www.youporn.com/watch?v=6IAYlISmJO8 (http://www.youtube.com/watch?v=6IAYlISmJO8)

EDIT: oih, mitte ülemistlinki, alumist ikka


http://www.youtube.com/watch?v=6IAYlISmJO8

kardaanirist
05.06.12, 12:37
hahaha. see teema väga huvitavat suunda võtmas. keegi ajakirjanik võiks midagi kokku klopsida küll. task for Nozzu (ei tea täpselt mis artikleid ta kirjutab tho)! :D

ristijeesus
05.06.12, 12:38
Registrikaardile nr 1 kantud kehtivad andmed on:
Teine veerg: a) ärinimi, b) ettevõtja asukoht, c) tegevusala
2. kanne a) GoldenJob OÜ
2. kanne b) Sõpruse pst 10-7 Tallinn 10615
Kolmas veerg: osa- või aktsiakapital
3. kanne 2556 eurot.
Neljas veerg: juhatus, pankrotihaldur, likvideerija *
2. kanne Garry Männiste juhatuse liige, isikukood 38006040262

A eks see garry selle karli toyboy ole.

Kosmonaut
05.06.12, 12:47
Tundub küll, et Garry on ka Kiini kaasosaline. Imo pöördu politseisse ja räägi kogu lugu ära. Tõenäoliselt hakkab see ka kiiremini liikuma kui tavaline juhtum, sest Kiini kohta on palju avaldusi politseisse laekunud varasemalt (vähemalt foorumites on üteldud nii). Lisaks on mängus juriidiline isik.

donkament
05.06.12, 13:06
Golden Job tundub ka solid firma olevat. Ei tea kas tolle viimase kirja kirjutas välismaalane google translate'i abiga või hoopis keegi, kellel põhikool lõpetamata.

Ranka poolt pakutud stsenaarium veidi liiga keeruline pagariärist kooke varastavate inimeste jaoks. Võib-olla ei hammustanud levelist läbi, aga 30€ pärast sellist palagani poleks kasumlik isegi vist Kiini sugustel ette võtta.

anyway epic thread

ranka
05.06.12, 13:31
Golden Job tundub ka solid firma olevat. Ei tea kas tolle viimase kirja kirjutas välismaalane google translate'i abiga või hoopis keegi, kellel põhikool lõpetamata.

Ranka poolt pakutud stsenaarium veidi liiga keeruline pagariärist kooke varastavate inimeste jaoks. Võib-olla ei hammustanud levelist läbi, aga 30€ pärast sellist palagani poleks kasumlik isegi vist Kiini sugustel ette võtta.

anyway epic thread

Ära unusta, et siin ei ole tegu heteroseksuaalse meesterahvaga ja see võib muuta väga paljutki.

Ballahollic
05.06.12, 13:39
Teeks hoopis asjaga kiire lõpparve, et jätame asja nii. Ma kustutan Karli ja Garry kontaktid ja vaatab mis elu toob. Mulle tundub see kuradi mõne euri pärast menti minna vähe nadi idee. Põhimõtte pärast võiks muidugi minna aga tõesti ei ole huvi tegeleda selle casega enam. Nalja on tõesti palju selle teema ümber aga mis arvate kui paneks teema kinni?

donkament
05.06.12, 13:43
Sul võib olla õigus. Ma ei julge hakata vaidlema, kuna Angeli päevilt võid hästi homoseksuaalse mõttemaailma ja midsetiga kursis olla. Äkki hoopis tegid minevikus härra Kiinile mõned joogid välja ja ta shares oma keerukaid pettuseplaane sinuga. Keegi teine selle eelneva teooria peale ju ei tulnud.

Provoker
05.06.12, 13:48
mina ei jätaks asja nii...

Pumper
05.06.12, 13:51
Teema võiks avatuks jääda, siia saabub palju uusi tuuli millegipärast.

qbj0hn
05.06.12, 14:14
Teeks hoopis asjaga kiire lõpparve, et jätame asja nii. Ma kustutan Karli ja Garry kontaktid ja vaatab mis elu toob. Mulle tundub see kuradi mõne euri pärast menti minna vähe nadi idee. Põhimõtte pärast võiks muidugi minna aga tõesti ei ole huvi tegeleda selle casega enam. Nalja on tõesti palju selle teema ümber aga mis arvate kui paneks teema kinni?

Just sellepärast nendel scammeritel ongi elu lill, et keegi ei võta midagi nende väikeste summade pärast ette.
Kümnelt inimeselt juba siuke summa üle lasta toob leiva lauale ja keegi midagi ette ei võta anyway.
Kui juba oma repist savi siis ez printing.

ranka
05.06.12, 14:23
Te läheks siis mõne euro pärast menti? Mina ei läheks ja need suurimad minejad ongi need, kes ei ole asjaga seotud.

Aga mida mina kindlasti teeks - ma läheks HV-sse (sealses teemas ma tegelt juba ka käisin ja andsin meie foorumite lingid) ja algataks idee, et võtaks 4-5 pundi kokku ja läheks koos politseisse. Seltsis segasem, siis on ka summa ja avalduste arv arvestatav ning politsei hakkab tegutsema. Juba €70 eest (isegi kui summad kokku lüüa) saab Kiin kriminaalasja ja edasi huiates võib ka reaalselt vabaduse kaotada.

qbj0hn
05.06.12, 14:51
Ei läheks.
Seda ma mõtlesingi, et kuna keegi ei lähe anyway siukse summa prst siis lastaksegi üle aegade lõpuni.

kallekusta
05.06.12, 15:26
Garry30.05.2012
30. mai 2012, kl 07.20
Tere sooviksin endale sünnipäevaks 04.06.2012 CK Summer`it!Palun võtke ühendust.
56919075
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?17,4114054

Fabulous
05.06.12, 15:34
Garry30.05.2012
30. mai 2012, kl 07.20
Tere sooviksin endale sünnipäevaks 04.06.2012 CK Summer`it!Palun võtke ühendust.
56919075
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?17,4114054
Siit saab järeldada, et Karli sai ka identiteedivargusega hakkama? Isegi kui €30 tundub väike raha politseisse minekuks, on identiteedivargus juba üsna korralik kuritegu, mille pärast tuleks kindlasti minna. Ka see pole ju välistatud, et ta tulevikus teemaalgataja nime alt ennast kellegile rohkem ei esita.

estdonk
05.06.12, 16:18
Ma arvan ka et ei tasuks asja nii jätta, muidu jätkub see scamming ja võib isegi sinu nimega jätkuda.
Las Görry räägib täpse stsenaariumi kuidas raha sinu arvele jõudis ja kes pidi lõhna saatma kas sina või kiin või keegi kolmas.
Talle võid samamoodi öelda et sul on alust kahtlustada teda scammis ja pöördud ise oma hea partneri politsei poole. Kiini vastu tõenäoliselt parim ühisavaldus teha, kaua ta sipleb siin.
Aga päris hea huumor käib siin- Lõhnast pole haisugi

Pumper
05.06.12, 16:36
Kui juba avalduse teed, siis tee nac keerulisem, et Garry ka maapeale tuua oma heade koostööpartnerite juurest. Nimelt märgi avaldusse, et 2 petist mr Kiin ja Garry petsid sult raha välja ja mõnitasid ka veel pealekauba. Siis heal juhul kutsub politsei mr Garry ka selgitusi andma, saab vähemalt oma kallist aega kulutada - erafirma juhi tunnihind võib päris korralik olla.

Ballahollic
05.06.12, 19:32
Garry tänane kiri:

"Mulle sobib väga hästi politseisse minna, sest minu facebooki kontole oli keegi alates eelmise nädala lõpust mitmeid kordi sisse murdnud ja facebooki kontrollijatele poolt on minu kontole saadetud ka vähemalt 3st sissemurdmisest kinnitus, need sissemurdmised on Tartu IP aadressidega, mina elan nagu Tallinnas! Mina pole mingit lõhna saanud ja ei loodagi enam, tellisin homseks iluveeb.ee-st!
Tulge Tallinnasse ja läheme politseisse."

ranka
05.06.12, 19:54
Garry pikad laused on iseloomulikud Karli pikkadele lausetele. Garry identideet ja tema hea nimega firmat kasutas keegi pettur ära ning ta suhtub sellesse nii ükskõikselt ning pigem on probleemiks tal ikkagi lõhn. Just lol.

valustyng
05.06.12, 20:12
Pakun puusalt, et üks ja sama inimene:)
Just sellepärast tuleks menti minna

udikaz
06.06.12, 01:00
ma võtaks kontakti selle otse selle firmaga ja selgitaks välja kas asjad on üldse omavahel seotud või on see lõhna ost välja mõeldud

udikaz
06.06.12, 01:23
ma võtaks kontakti selle otse selle firmaga ja selgitaks välja kas asjad on üldse omavahel seotud või on see lõhna ost välja mõeldud

kui OP ei viitsi identiteedi vargusega tegeleda siis usu mind, et küll üks firma selle venna ette võtab, kui on tõsiselt tegu identiteedi vargusega.

Chevy
06.06.12, 05:54
Ehk on Karli ja Carrie partners in crime

estdonk
06.06.12, 10:08
Rate sollid pandi ka nagunii pihta garrylt.
Facebook on küll selline asi millega politsei ennast oimetuks tegutseb.
Nagu tema lausetest näha on siis parool vist eriti raske ei saa olla...

kjmrc
06.06.12, 11:03
Kui ma nüüd sassi ei aja, siis olen Tartu Olys selle Karli-tondiga samas lauas mänginud.. ei tundnud ta võõrana isegi mulle lauas sümpaatsena, pidev üleolev hoiak ja fishine mäng..

kallekusta
06.06.12, 12:26
Pigema ajad ikka sassi. Viimase 3 aasta jooksul pole Tartu olympicus mänginud mitte ühtegi KARLI nimelist mängijat (mitte segi ajada nimega KARL ).

bauss
06.06.12, 12:35
Pigema ajad ikka sassi. Viimase 3 aasta jooksul pole Tartu olympicus mänginud mitte ühtegi KARLI nimelist mängijat (mitte segi ajada nimega KARL ).
kindel?
imo on ka cashi lauas see vend olnud (vähemalt väga sarnane küll)

ranka
06.06.12, 12:37
HCC ütles ka, et see vend tihti Tartu Olys käib skillgamesid mängimas.

Chevy
06.06.12, 12:38
Pigema ajad ikka sassi. Viimase 3 aasta jooksul pole Tartu olympicus mänginud mitte ühtegi KARLI nimelist mängijat (mitte segi ajada nimega KARL ).

mille alusel sa seda väita saad

Pumper
06.06.12, 12:50
Ta väidab olympicu andmetel, aga ta ei pruugi turniire mängida, cashi vendasid ei märgita nimeliselt üles.

Chevy
06.06.12, 12:54
Olympsis võid ju kirjas olla ka niiöelda varjunimega, seega saab ju anonüümselt käia turniire mängimas.Või ma eksin?

ranka
06.06.12, 13:05
Olympsis võid ju kirjas olla ka niiöelda varjunimega, seega saab ju anonüümselt käia turniire mängimas.Või ma eksin?

Enam ei tea aga kunagi võisid oma nimeks panna kasvõi Terminaator 3.

ristijeesus
06.06.12, 13:13
Ma olen päris kindel, et Chuck Norris pole ukrainlane. http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&t_id=23739

kjmrc
06.06.12, 16:56
kindel?
imo on ka cashi lauas see vend olnud (vähemalt väga sarnane küll)

No maitea muarust on ka suht kindlalt kolmapäevasel 10€ bonus dayl see Karli mänginud minuga samas lauas.. lõust on küll vähemalt sama nagu pildil, dno äkki kaksik siis..

fyte
06.06.12, 17:38
Või siis Karli Kiin on hoopis mingi suvaline jorss ja tegelik petis kasutab tema nime lihtsalt netis. =D
lvl

kjmrc
06.06.12, 17:47
Lol, kõik võib olla, ei imesta enam miskit selle tegelase puhul..

qbj0hn
06.06.12, 18:01
Või siis Karli Kiin on hoopis mingi suvaline jorss ja tegelik petis kasutab tema nime lihtsalt netis. =D
lvl

Suht imelik jah kui kogenud scammer teeks enda päris nimega kasutaja siia. (nagu OP-s näha)

Ballahollic
07.06.12, 00:08
See on nii lamp, paneme teema kinni palun? Keegi siin ju targemaks ei saa, pilt on üleval, kui keegi näeb kütab vastu pamordet.

A ja kui keegi Tartus veel "Cuba Beatboxi" näeb siis 6elge talle, et ta on mulle 275 KROONI võlgu :D"

ja tervitaks janekit. Mul ükskõik millist.

skyjack
15.10.12, 22:00
Vaatan et siin on huvitav teema seoses Garry Männiste ja firma Goldenjob OÜ , nimelt see tegelane ostis auto minult , ütles et auto ostu rahast jääb puudu 200.- euri oli nõus ilma ratastetta ostma autot ( endal tal oli sama marki auto mõned aastad vanem ütles et võtab sealt rattad ) suht viisakas ja aus vend paistis mina muidugi usaldasin rääkis et tal ämm elab Vinni lähedal jne tuleb nädala pärast külla toob ära ja ma uskusingi teda kusjuures sõbraga koos käisime oli kõrval mul , siis ta helistas mulle veel nädal hiljem ja ütles et ämm sõidab ära kas saaks tuua nädal hiljem mõtlesin et pole probleemi , siis see nädal kadus ja helistasin talle tema muidugi ei vastanud enam ja saatis telefoniga sõnumi et tal telefon katki ja siis läkski lahti , tuli sõnum et kui mind veel tüütad siis annam DAS õigusabisse temal seal juristid ja politseisse lubas pöörduda umbes sama skeem mis selle lõhnaga kohe juristid ja politseid , ütles et see sõber kes mul tunnistaja , oli näost ära ja purjust ühesõnaga ajas tagasi kõike mida lubas ja vastupidist mida nägi , temal on müügileping jne aga minul on sõnumid , mailid ja õnneks kõnesalvestus temaga peale ühte nädalat auto müügist mis on ainus tõestus meie vahelisest kokkuleppest , nii et ei saa ütlelda et mina pressin temalt midagi välja ( huvitav et kolm nädalat hiljem hakkasin pressima ), eks siis vaatame mis kohtutee jahvatab aga soovitan soojalt selle tegelasega mitte tegemist teha !

Pokutaja
15.10.12, 22:05
Solid first post, skyjack. Äkki tunnistaks mõnda kirjamärki peale komade veel (komade kasutuse peaks ka veits üle vaatama)?

Codecci
15.10.12, 22:54
Solid first post, skyjack. Äkki tunnistaks mõnda kirjamärki peale komade veel (komade kasutuse peaks ka veits üle vaatama)?
Who cares, kui keegi tuleb 1 postitust foorumisse tegema? Pidevalt jah raske lugeda sellist teksti, aga said ju aru mis inimene kirjutas.

Poke
15.10.12, 23:01
haige vend ikka see:D
vend ikka jah scammib kõike, alates sünnipäeva tordist kuni autoni ilma ratasteta.

skyjack
16.10.12, 09:04
Mis nendest kirjamärkidest ikka , lihtsalt mõtlesin et panen ka oma loo siia ehk kunagi on kellegil kasu sellest ja teab hoiduda sellistest jamadest !

ristijeesus
16.10.12, 09:47
Kõigil on nutifonid taskus, aga tausta hakatakse uurima alles siis kui on nahk üle kõrvade tõmmatud. Raske on nimi otsingusse lüüa enne kui sooja jutu peale peale võlgu annate?

vonkartoffel
02.11.12, 20:05
Koogikarli on trio livel atm, et kui keegi otsib teda.

jasssass
01.12.12, 13:45
Härra kook, tuntud ka kui "saku rock" on päris kenad Live-d teinud viimasel ajal.
http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?op=user&uid=75178&id=10569