PDA

View Full Version : Boonuspakkumine PartyPokerilt - tasuta 5 eurot!



ranka
26.05.12, 13:50
Kõik uued mängijad, kes liituvad PartyPoker.com-iga enne 22. juunit saavad oma kontole 5 euro (või dollarit/naela, oleneb mis valuutas Sinu konto on). Deposiiti ei ole vaja teha.

Boonuse saamiseks:


kliki siin (http://www.partypoker.com/index.htm?wm=3357278&zoneId=638874A5E15BB0DE929C8419A0ACEF57) ja tõmba PartyPoker.com tarkvara;
installeeri tarkvara;
loo konto (mänguraha) ja bonus code lahtrisse kirjuta TASUTA5;
pärast edukat mänguraha konto loomist vajuta My Account > Cashier;
täitke ära vajalik info (see on pärisraha konto loomine);
eduka täitmise korral €5 (või dollarit/naela) jõuab koheselt Sinu kontole;
peale seda Sind suunatakse sissemaksete lehele. Sissemakset ei ole vaja teha. Sulgege aken ristist (paremalt üleval ääres Deposit Limits juures). Vajadusel käivitage PartyPoker uuesti.
alustage mängimist;

Edu laudades!

TÄHELEPANU: Boonuspakkumine kehtib kuni 22. juunini.

udikaz
26.05.12, 19:04
lol tavai scammerid. kogu suguvõsale tehke sinna kontod ning saate klotsi nii, et kedagi välja ei vihasta. Mainin lisaks et iga konto tehke erineva IP-ga arvuti tagant. siis ei tohiks probleeme tekkida ;)

Jäämees
26.05.12, 19:06
Saabki jälle onudel, tädidel külas käia!

ranka
26.05.12, 19:08
lol tavai scammerid. kogu suguvõsale tehke sinna kontod ning saate klotsi nii, et kedagi välja ei vihasta. Mainin lisaks et iga konto tehke erineva IP-ga arvuti tagant. siis ei tohiks probleeme tekkida ;)

Tõstke käsi (visake siia postitus), kellel on või oli rohkem kui üks PartyPoker.com konto vanast ajast. Kunagi jagasid nad samuti raha (see oli väga ammu) ja iga vend vorpis omale kümneid kontosid. Seega eriti sugulased enam ei mängi välja, kuna nende nimel kontod olemas aga maybe 4-5 aastaga suguvõsa laienenud :)

udikaz
26.05.12, 19:09
mul ei ole endalgi partys kontot;) aga obv ma olen noorem generatsioon ka.

ranka
26.05.12, 19:11
mul ei ole endalgi partys kontot;) aga obv ma olen noorem generatsioon ka.

Kui veel Partysse RB-d pakkusime tuli väga tihti kiri: Tsau. Selline küsimus, mul miski 5-6 kontot Partys, ma isegi ei tea, milline õige on aga kas oleks võimalik rakebacki saada?

:P

udikaz
26.05.12, 19:14
;) ei no siis on ilmselt nende elu nats raskendatud. peavad midagi muud välja nuputama ;)

E: see 5 eurot 5-ks euroks, aga kui võtta näiteks pokerstrategy siis omal ajal võis korraliku 500-1k ju nii saada. kui reaalselt käisidki sugulased läbi ja kes olid nõus - neile tegid kontod. ja minu teada sai vähemalt tildis küll kohe buddy transferi teha selle raha peale ;)

udikaz
26.05.12, 19:34
Selgitage mulle seda double holdemi?
Mul oli 737 käes. Valisin nagu number kolme, et siis nagu selle eraldaks või midagi. Maha jooksis J7J7K.
Vastasel oli J ja ma kaotasin? Mida hekki.
Samamoodi oli mul käes AA7, eraldasin 7, maha jooksis A ja mingi puru. Vastasel oli A79 ja hand läks pooleks?

***** Hand History for Game 11780320745 *****
$5 USD NL Double Hold'em - Saturday, May 26, 12:22:19 EDT 2012
Table Allego (Real Money)
Seat 5 is the button
Total number of players : 7/10
Seat 8: Margo12 ( $11.44 USD )
Seat 9: Stankr999 ( $9.49 USD )
Seat 3: XXAYAX ( $12.23 USD )
Seat 1: ZAPLUTAL ( $4.72 USD )
Seat 7: dutchjunk ( $5.65 USD )
Seat 2: irwmidaveel ( $5.06 USD )
Seat 5: m3gAlol ( $15 USD )
dutchjunk posts small blind [$0.02 USD].
Margo12 posts big blind [$0.04 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to irwmidaveel [ 7c Ac As ]
Stankr999 folds
ZAPLUTAL folds
irwmidaveel is all-In [$5.06 USD]
XXAYAX folds
m3gAlol folds
dutchjunk calls [$5.04 USD]
Margo12 folds
** Dealing Flop ** [ 6c, Ah, 7d ]
dutchjunk - Selects point card
irwmidaveel - Selects point card
** Dealing Turn ** [ 5d ]
** Dealing River ** [ Ts ]
dutchjunk shows [ 7s, Ad, 9d ]two pairs, Aces and Sevens.
irwmidaveel shows [ Ac, 7c, As ]two pairs, Aces and Sevens.
irwmidaveel wins $4.83 USD from the main pot with two pairs, Aces and Sevens.
dutchjunk wins $4.83 USD from the main pot with two pairs, Aces and Sevens.

Seat 3: XXAYAX ( $12.23 USD )
Seat 1: ZAPLUTAL ( $4.64 USD )
Seat 7: dutchjunk ( $5.42 USD )
Seat 2: irwmidaveel ( $4.99 USD )
Seat 5: m3gAlol ( $15 USD )
ZAPLUTAL posts small blind [$0.02 USD].
Margo12: sho za goriachii estonets pripersa
irwmidaveel posts big blind [$0.04 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to irwmidaveel [ 3c 7c 7d ]
XXAYAX folds
ZAPLUTAL: 4UHONEC KILKU PRODAL
vitolds44 has joined the table.
m3gAlol folds
dutchjunk calls [$0.04 USD]
Margo12 folds
Stankr999 folds
ZAPLUTAL calls [$0.02 USD]
Margo12: )))
irwmidaveel is all-In [$4.95 USD]
dutchjunk calls [$4.95 USD]
ZAPLUTAL folds
** Dealing Flop ** [ Jh, 7h, Jc ]
irwmidaveel - Selects point card
dutchjunk - Selects point card
** Dealing Turn ** [ 7s ]
** Dealing River ** [ Kc ]
irwmidaveel shows [ 7c, 3c, 7d ]a full house, Sevens full of Jacks.
dutchjunk shows [ Ts, Js, Qc ]a full house, Jacks full of Sevens.
dutchjunk wins $9.52 USD from the main pot with a full house, Jacks full of Sevens.

rigged ju ?

esiteks vale teema ja teiseks sa pidid leitsi edaspidi säästma oma postitustest.

ranka
26.05.12, 23:59
;) ei no siis on ilmselt nende elu nats raskendatud. peavad midagi muud välja nuputama ;)

E: see 5 eurot 5-ks euroks, aga kui võtta näiteks pokerstrategy siis omal ajal võis korraliku 500-1k ju nii saada. kui reaalselt käisidki sugulased läbi ja kes olid nõus - neile tegid kontod. ja minu teada sai vähemalt tildis küll kohe buddy transferi teha selle raha peale ;)

Tegelt see boonus on juba suht +EV, eriti mängijatele, kes anywya rollitud. Ilma roll managmendita järjest üles liikuda. TrioBetis olen teinud korra nii 2-3k, peak oli €7k. Ja teinekord freerollilt samasuure summa.

KristjanLaas
27.05.12, 00:21
Tegelt see boonus on juba suht +EV, eriti mängijatele, kes anywya rollitud. Ilma roll managmendita järjest üles liikuda. TrioBetis olen teinud korra nii 2-3k, peak oli €7k. Ja teinekord freerollilt samasuure summa.

Kui lätis bustimas käisin, siis tegin 20bb br managementiga $6-st 1h-ga $1.8k PLO-s.
Lubasin 20k peal lõpetada, aga mänge ei jooksnud üle PLO1000 ja see ajas tilti ja bustisin. Aga jah reaalsuses tehtav isegi raha sellisest pisikesest kiirelt.

ranka
27.05.12, 00:29
Kui lätis bustimas käisin, siis tegin 20bb br managementiga $6-st 1h-ga $1.8k PLO-s.
Lubasin 20k peal lõpetada, aga mänge ei jooksnud üle PLO1000 ja see ajas tilti ja bustisin. Aga jah reaalsuses tehtav isegi raha sellisest pisikesest kiirelt.

Õnne on vaja aga €5-est turnida norm rolliks on see vägagi supper pakkumine. Pm pead luckboxima mõned turniirid. Kui saad HT-des maxi ehk $40 peale siis äkki miski paar MTT-d. Kui ei joppa - whatever. Kui joppab saad juba suht safe rolli oma paarsada doltsi. Parem kui staket küsida ja hiljem rahulikult rolli järgides edasi mängida. Kui roll olemas siis loomulikult gamblinguga jätkata.

udikaz
27.05.12, 00:42
samamoodi võid ju PLO cashis luckida 10 järjestikust all inni. iga stackoff uues levelis. ei ole võimatu.

ranka
27.05.12, 00:47
samamoodi võid ju PLO cashis luckida 10 järjestikust all inni. iga stackoff uues levelis. ei ole võimatu.

10 on palju, seda eriti ära ei lucky aga alguses sa peadki mõned ära luckima ning siis juba saad siseneda shotiga "suurtemate" meeste maale. HT HUSNG puhul võib ju tuua näite, kus upswingis juhtub streake kus võidad 10-13 mängu. See, et roll ülesaada on vaja lucky ja suurt lucky ning ei tasuks eriti tagasi hoida, kuna sa freerollid.

Meenub üks lugu. Sain kasinni boonuse. Obv max betiga kõige suurema jackpotiga lauda. Ei tulnud ära, whatever. Sõbrale ütlesin, et proovi äkki saad ka. Sai sama boonuse sama koodiga ja hakkas min panusega toksima. Jah tal raha jätkus mitmeks tunniks aga point selles, et ma maksimaliseerisin oma EV. Riskin nulliga, et võida maximum aga tema miinimumiga, et võita mitte midagi ning raiskas hullult aega. Isegi kui oleks saanud hea winni oleks selle algse summa läbimängimine söönud suure osa kasumist.

Fuzzy
27.05.12, 12:18
;) ei no siis on ilmselt nende elu nats raskendatud. peavad midagi muud välja nuputama ;)

E: see 5 eurot 5-ks euroks, aga kui võtta näiteks pokerstrategy siis omal ajal võis korraliku 500-1k ju nii saada. kui reaalselt käisidki sugulased läbi ja kes olid nõus - neile tegid kontod. ja minu teada sai vähemalt tildis küll kohe buddy transferi teha selle raha peale ;)

Ja tänu sellele nüüd seal eesti mängijaid ka enam jutule ei võtta. WP.

lambitont
04.06.12, 17:54
ok sain kätte selle €5
mängin 2 $3 6max superturbot.
üritan võita natuke ja siis kasutan agressiivset BRMi, et kiiresti võita enamvähem decent summa ja cashout.

VisaHing
04.06.12, 19:52
20+ bustotud kontot + IP ban = well done.
entertainment value oli väga suur.

Pumper
04.06.12, 20:35
Kusjuures kampaania on järgmine, et saad valida mis valuutas konto teed: dollar, euro või nael. Soovitan nael võtta, sest nad annavad boonust 5 naela, eurot või dollarit:D

ranka
04.06.12, 23:57
20+ bustotud kontot + IP ban = well done.
entertainment value oli väga suur.

Edaspidi Sina minu käest ühtegi boonuspakkumist ei saa s.h. ka kõrgemat rakebacki.


Kusjuures kampaania on järgmine, et saad valida mis valuutas konto teed: dollar, euro või nael. Soovitan nael võtta, sest nad annavad boonust 5 naela, eurot või dollarit:D

Suht valus loogika Sul, kitsamalt mõelda vist tõesti ei ole võimalik. Kui Sa backdoorsexi moodi tõesti boonust abused siis whatever aga kui Sa kasutad oma andmeid siis saad hetkel euro kasumit aga pikemas perspektiivis maksad kõik oma pound-to-usd või pound-to-eur konverteerimiskulud mitmekordselt kinni.

Maybe on võimalik Party uutel kontodel hiljem valuutat muuta aga siiski väga mõttetu risk.

Poke
05.06.12, 02:51
20+ bustotud kontot + IP ban = well done.
entertainment value oli väga suur.

WTFFF!!!!11 lol

Endal ka partys konto ammusest ajast. mingihetk pidevalt saadeti emaile, et oo sul on mingi 5-25$ jälle kontol, et mine ja mängi jne jne, aga nüüd on nagu vaikseks jäänud see värk.