PDA

View Full Version : Pokerstars Algorithms



BentleyMulsanne
27.05.12, 16:01
Kõikidel pokkeritubadel(NB! võrgustikel) on oma* kood, mis määrab ära pseudoRNG. Pokerstarsil on kontrollitud pRNG`d, kuid üksnes taskukaartide jaotumise osas ja väidetavalt on tulemused rahuldavad, st pealt näha on juhuslikus tagatud(võibolla ka peaaegutäielik mängija seisukohast vaadates), kuid preflop pRNG jätaks siin kohal kõrvale ja räägiks hoopis olulisemast - boardist.

Olen ise pokkeriga seotud juba aastaid, live kogemused, kuid põhiliselt olen online mängija nagu enamus siin foorumis.Olles ise mänginud ka Pokerstarsis annabki aluse mulle selle teema tagamaadest rääkimiseks, kuid reaalne põhjus on selles, et lugedes selle foorumi postitusi, kus kumab tihti läbi frustatsioon, et käed lihtsalt ei pea, leiangi ma , et on paslik jagada oma teadmisi/arusaamu teiega(Eesti mängijatega).


Pokerstars, ei ole oma koodi kirjutanud selleks, et mõnitada mängijaid või keerata kellegile. Vaid lihtsalt selleks, et süsteem toimiks*2. Selleks, et "fishid" jätkuvalt teeks deposiite ja mäng tunduks võimalikult aus ongi kood kirjutatud selliselt, et igaüks võidaks keskeltläbi ühepalju jaotusi(ei pea olema showdownile mängitud).


Olles nüüd ülimalt konkreetne, ma ise pole koodi näinud ja ei tea kõiki aspekte selle toimimisest, kuid mu vähesedki tähelepanud/teadmised algoritmide toimimisest aitavad mul olla Pokerstarsis MTT`des veelgi edukam, kui ma üksnes pokkeri oskustega oleks.

1. Kui keegi kaotas panga eelmisel jaotusel ja sa kas võitsid eelmise jaotuse või võitsid hiljuti mitu jaotust, siis selle mängija vastu ole väga ettevaatlik seetõttu, et süsteem ülitihti annab boardi, mis connectib ta käega rohkem kui sinu käega.
2. Kui sa oled foldinud ja kaotanud viimased ca 12 kätt ja su üleüldine võidetud käte protsent kõikidest jaotatud kätest on alla 13% või see protsent on vähemalt madalam kui villianil, siis võid sisuliselt mängida any twod - Board tuleb väga tugevalt connectiv sinu käega(juhul, kui sa osaled selles jaotuses).
3.Kui su hands won at showdown vs all hands won on suhtes 100 - 0 või selle lähedal, siis on sul ka lootus peale järjekordse jaotuse võitmist võita ka järgnev jaotus Showdownil, kui sul on hea alustuskäsi. Juhul, kui sa võitsid eelmise jaotuse ja järgmises jaotuses jagatakse sulle kasvõi AA ja su vastu "lööb allini" eelmise jaotuse kaotanud/Üleüldiselt vähem jaotusi sinust võitnud mängija/lihtsalt viimased jaotused mitte võitnud mängija siis on peaaegu täiesti kindel, et vastane any twoga connectib boardi paremini kui sina.

To be continiued.







Kõik see kokku tähendab seda, et Pokerstars pole koht, kus skillil oleks nii suur osatähtsus kui lives või kasvõi Microgamingu,Merge etc. võrgustikus, mitte et nende süsteemis ka oma kalasi poleks. Ja kohe kindlasti pole ka Pokerstars koht kus panna preflop "nitti" või flopis nit olla, sest turn ja river tapavad su käe juhul, kui süsteem leiab, et villianil on võitu vaja(millal tal võitu vaja on üleval juba lahti kirjutatud).



Ootaksin vastukaja ja teie oma tähelepanekuid, millal ja miks käed Pokerstarsis ei pea ja millal peavad või suckoudivad. Kes kahtleb proovigu ise võtke mõned MTT`d, foldige vähemalt 12 jaotust jutti, lööge allini igaenamvähem käsi(s.h suited capperid), et saada callitud, foldige jälle ca 12 kätt ja lööge jälle allini või veel parem osalege jaotuses sellise villiani vastu, kes on hiljuti võitnud palju jaotusi, eriti ilma showdownita. Siis näete, et need vähesed käed mida te mängite peavad või imevad mingeid ime boarde kokku, olenemata sellest, et villian oli teist isegi ees.



See ei ole üleskutse oma pokkerioskusi minetama või hakata mängima mingit uut moodi vaid lihtsalt OLLA TEADLIK ja kasutada seda teadmist iseenda tarbeks ära.

ranka
27.05.12, 16:05
Kas Parkis (lives) on fishid otsa saanud, et sinna neid meelitad? Kõik on aus: minu graafikud Sinu sõnade vastu. Seega pead oma teoreemi ära tõestama.

pikk28
27.05.12, 16:07
suht korralik google tõlge IMO.

Vandalar
27.05.12, 16:14
Krt kui see on google tõlge, siis respect.

ristijeesus
27.05.12, 16:18
Jesss. Krt, näen vaeva, õpin ja mässan, et winratet järjest paremaks saada, aga tegelikult pole mängude biitimiseks vaja muud kui 12 kätt foldida ja siis allin. 12 foldi-allin. 12 foldi... Oipljaa dongid, pange rahakotid valmis nüüd.

K2okfor_Mey
27.05.12, 16:19
Kõik tähelepanekud, mis ma märgand olen aga ei pruugi tõsi olla PS on sellised shordid kaotav ysna tihti 60 plus prosssaga bigstacki vastu ja steal showejad hitivad oma ragsiga tihti väga palju callija keskmisest tugevama kaardi vastu. Aga noh seni kuni online pokkerit seni ka selliseid teooriad ja storysid.

BentleyMulsanne
27.05.12, 16:26
Ma ei kahtlegi, et sinu graafikud näitavad, et pikas perspektiivis on enamvähem täppis käte expected/real võidu suhe. Vastupidine oleks juba ka seetõttu mõeldamatu, et sellest tuleks liiga palju kära. Ning Cashi biitimiseks piisab sellest, no problem. Kuid MTT`ded on koht, kus on olulisem see, et su käed peaksid olulistes kohtades ca 10-15 korda jutti. Selleks, et biitida MTT`de n.ö kasvõi doubel up põhimõttel kulub ikkagi ca 10 duublit, et olla FT, mitte, et ma ise praktiseeriks double uppimist, vaid see apelleerib sellele - et MTT`des omab mu teoreem palju suuremat mõju kui cashis(kuigi Pole ise cashi, selle teadmise abil mänginud) .Large Field MTT`des on muidugi variatsioon meeletu(lucki osatähtsus), ja seda ÜLIväiksena hoida skilli abil on pea võimatu, kuid mu teoreem peaks seda olukorda parandama Pokerstarsis.

Edit: Rankale.

bi0hazard
27.05.12, 16:36
Ma vist hakkan taipama, miks hispaanlased venkud ja muud pooletoobised 50k stäkiga iga 12 käe tagant shovevad, kuradi geeniused raisk :(

BentleyMulsanne
27.05.12, 16:40
Ja need jaotused, kus ei ole mängitud turni riverini ei oma suurt tähtsust mu teoreemi kinnitamisel/ümberlükkamisel. See milline käsi oleks/on võitev selgub ikka alles Showdownil. Pokerstarsis ma luban endale julgelt selliseid riske, et panen nuppe isegi siis kui on kahtlus, et olen taga, sest oma süsteemi järgi ma peaksin suckoutima ja ka suckoudin. Tõestada seda saab ainult vist video ja ühissessioonide või kogu MTT dünaamika postitamisest(kes ja MILLAL mu lauas kui palju jaotusi võitis, kõikide showdown %did ja mitmed faktorid veel) . Jääb ka muidugi see variant, et ma kirjutan oma teoreemi paremini lahti ja kes soovib katsetab seda.

Jäämees
27.05.12, 16:44
LÕPUKS TULEB TÕDE VÄLJA!

Hallelluuja! Lõpevad nüüd ka minu MTT/Anaal seiklused starsis ja liginemas on balla elu!

-.-

K2okfor_Mey
27.05.12, 16:50
LÕPUKS TULEB TÕDE VÄLJA!

Hallelluuja! Lõpevad nüüd ka minu MTT/Anaal seiklused starsis ja liginemas on balla elu!

-.-

Miite ainult sinu vaid ka teiste pokkeripro foorumi kylastajate!

Jäämees
27.05.12, 16:54
Just just... Klaaspro hakkab lõpuks FTdesse saama massive fieldidega MTTdel.

sorm tuleb WCOOPi HORSE ja NL FL meistriks.

Kivisaba crushib veelgi enam.

Äll saab iga päev uue hitiga stakei teemat updateida

Ja vaene minagi saan mini-printeriks + muud tundmatud/semi tundmatud PPde MTT fishid.

MagicFriend
27.05.12, 17:04
keegi jargi proovinud? systeem prindib? scam?

ranka
27.05.12, 17:22
Ja need jaotused, kus ei ole mängitud turni riverini ei oma suurt tähtsust mu teoreemi kinnitamisel/ümberlükkamisel. See milline käsi oleks/on võitev selgub ikka alles Showdownil. Pokerstarsis ma luban endale julgelt selliseid riske, et panen nuppe isegi siis kui on kahtlus, et olen taga, sest oma süsteemi järgi ma peaksin suckoutima ja ka suckoudin. Tõestada seda saab ainult vist video ja ühissessioonide või kogu MTT dünaamika postitamisest(kes ja MILLAL mu lauas kui palju jaotusi võitis, kõikide showdown %did ja mitmed faktorid veel) . Jääb ka muidugi see variant, et ma kirjutan oma teoreemi paremini lahti ja kes soovib katsetab seda.

Näita siis tulemusi või tõestusi ning kui ongi nii siis miks jagad valuable infot välja? See tõstaks eelist fieldi ees nii tohutult, et paar kuud lappamist ning edasi istud palm all, imed kookosejooki ning samal ajal mingi pärdik imeb sinu kookost.

Mr_Kenny
27.05.12, 17:26
lol kui retarded teema..

Foux
27.05.12, 17:29
Kas sheriff tegi uue kasutaja või?

VisaHing
27.05.12, 17:35
Sõber, mul on sulle üks hea soovitus - Ära enam peale võta :).

KristjanLaas
27.05.12, 17:36
PokerGigant või kuidas see kasutaja oligi, imo.

Jäämees
27.05.12, 17:36
Sõber, mul on sulle üks hea soovitus - Ära enam peale võta :).

Mees teab millest räägib

Vandalar
27.05.12, 17:50
Mulle meeldib see kookose osa.
Aga teooria meenutab seda venda, kes mingite aastaarvude ja kuupäevade ja kristuse sünni jms pasa pealt hakkas valemeid looma ja siis selle järgi "tõestas", et millal see õige maailmalõpp tuleb.

BentleyMulsanne
27.05.12, 17:59
lol kui retarded teema..

Börsimaaklerid ostavad vajaliku infot- millal mis muutub.

Iga Online pokkerimängija, kes mängib elukutseliselt, soov on cashida aina enam ja enam - miks ka mitte tabada ära kuidas algoritm töötab . Online pokkeri algusaastatel oli asi lihtne, kavalad sepad suutsid kindlaks määrata, millised kaardid tulevad turni ja riverisse. Kuid praegu on süsteemid nii heaks tehtud, et teadaolevalt pole keegi lahti muukinud! Kuid retarded teemast on asi kaugel, tuleb mõista, et Online pokker on siiski üles ehitatud algoritmide peale mitte puhta juhuslikuse. Kuigi on ka võimalus, et kunagi juurdub laiemalt selline süsteem, kus hakatakse online sisse loopima Reaalseid Live Diileri poolt jagatud jaotusi. Kuid vaevalt see kunagi domineerima hakkab online pokkeri maastikul. Senikaua kuni on algoritmid, senikaua on ka võimalus neid lahti muukida. Pokerstarsi lehel on ära mainitud kuidas nende pRNG töötab kaudselt aga see hõlmab peamiselt taskukaartide jaotumist mitte boardi kujunemist - Ma ei väidagi, et kõik mis neil seal kirjas, on puhas kuld ja kui isegi on, siis seal pole midagi sellist, mis reedaks kogu süsteemi töötamist.

Mina üksikisikuna ei ole nii võimekas, et lahti muukida kogu süsteemi aga nii palju kui mul analüüsimis võimet on, olen ma loonud ja aegadejooksul suutnud täiustada Pokerstarsis oma teoreemi! Siinkohal mainiksin ära, et teistes võrgustikes ma mängin endiselt puhta skilliga - lihtsalt seetõttu, et pole veel jälile saanud milllegile sügavuti. Eriti predeterminated boardidega süsteemides on see vähe teistsugune muusika. Muidugi on mul ka microgamingu tarkvara kohta omad järeldused aga ei midagi väga sügavat.

mikk2468
27.05.12, 18:08
Kõikidel pokkeritubadel(NB! võrgustikel) on oma* kood, mis määrab ära pseudoRNG. Pokerstarsil on kontrollitud pRNG`d, kuid üksnes taskukaartide jaotumise osas ja väidetavalt on tulemused rahuldavad, st pealt näha on juhuslikus tagatud(võibolla ka peaaegutäielik mängija seisukohast vaadates), kuid preflop pRNG jätaks siin kohal kõrvale ja räägiks hoopis olulisemast - boardist.

Olen ise pokkeriga seotud juba aastaid, live kogemused, kuid põhiliselt olen online mängija nagu enamus siin foorumis.Olles ise mänginud ka Pokerstarsis annabki aluse mulle selle teema tagamaadest rääkimiseks, kuid reaalne põhjus on selles, et lugedes selle foorumi postitusi, kus kumab tihti läbi frustatsioon, et käed lihtsalt ei pea, leiangi ma , et on paslik jagada oma teadmisi/arusaamu teiega(Eesti mängijatega).


Pokerstars, ei ole oma koodi kirjutanud selleks, et mõnitada mängijaid või keerata kellegile. Vaid lihtsalt selleks, et süsteem toimiks*2. Selleks, et "fishid" jätkuvalt teeks deposiite ja mäng tunduks võimalikult aus ongi kood kirjutatud selliselt, et igaüks võidaks keskeltläbi ühepalju jaotusi(ei pea olema showdownile mängitud).


Olles nüüd ülimalt konkreetne, ma ise pole koodi näinud ja ei tea kõiki aspekte selle toimimisest, kuid mu vähesedki tähelepanud/teadmised algoritmide toimimisest aitavad mul olla Pokerstarsis MTT`des veelgi edukam, kui ma üksnes pokkeri oskustega oleks.

1. Kui keegi kaotas panga eelmisel jaotusel ja sa kas võitsid eelmise jaotuse või võitsid hiljuti mitu jaotust, siis selle mängija vastu ole väga ettevaatlik seetõttu, et süsteem ülitihti annab boardi, mis connectib ta käega rohkem kui sinu käega.
2. Kui sa oled foldinud ja kaotanud viimased ca 12 kätt ja su üleüldine võidetud käte protsent kõikidest jaotatud kätest on alla 13% või see protsent on vähemalt madalam kui villianil, siis võid sisuliselt mängida any twod - Board tuleb väga tugevalt connectiv sinu käega(juhul, kui sa osaled selles jaotuses).
3.Kui su hands won at showdown vs all hands won on suhtes 100 - 0 või selle lähedal, siis on sul ka lootus peale järjekordse jaotuse võitmist võita ka järgnev jaotus Showdownil, kui sul on hea alustuskäsi. Juhul, kui sa võitsid eelmise jaotuse ja järgmises jaotuses jagatakse sulle kasvõi AA ja su vastu "lööb allini" eelmise jaotuse kaotanud/Üleüldiselt vähem jaotusi sinust võitnud mängija/lihtsalt viimased jaotused mitte võitnud mängija siis on peaaegu täiesti kindel, et vastane any twoga connectib boardi paremini kui sina.

To be continiued.







Kõik see kokku tähendab seda, et Pokerstars pole koht, kus skillil oleks nii suur osatähtsus kui lives või kasvõi Microgamingu,Merge etc. võrgustikus, mitte et nende süsteemis ka oma kalasi poleks. Ja kohe kindlasti pole ka Pokerstars koht kus panna preflop "nitti" või flopis nit olla, sest turn ja river tapavad su käe juhul, kui süsteem leiab, et villianil on võitu vaja(millal tal võitu vaja on üleval juba lahti kirjutatud).



Ootaksin vastukaja ja teie oma tähelepanekuid, millal ja miks käed Pokerstarsis ei pea ja millal peavad või suckoudivad. Kes kahtleb proovigu ise võtke mõned MTT`d, foldige vähemalt 12 jaotust jutti, lööge allini igaenamvähem käsi(s.h suited capperid), et saada callitud, foldige jälle ca 12 kätt ja lööge jälle allini või veel parem osalege jaotuses sellise villiani vastu, kes on hiljuti võitnud palju jaotusi, eriti ilma showdownita. Siis näete, et need vähesed käed mida te mängite peavad või imevad mingeid ime boarde kokku, olenemata sellest, et villian oli teist isegi ees.



See ei ole üleskutse oma pokkerioskusi minetama või hakata mängima mingit uut moodi vaid lihtsalt OLLA TEADLIK ja kasutada seda teadmist iseenda tarbeks ära.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff514/accioamortentia/gifs/hi.gif

Loksutaja
27.05.12, 18:09
Mul ka semu teab täpselt millal ja kuidas stars annab, prindib nagu jesus.



no joke

suited connidega minraisedcallallinnidnüüdolentaga100%agapeancall imakunasuckoudin100%jnejnnejne aga toimib.

BentleyMulsanne
27.05.12, 18:11
Näita siis tulemusi või tõestusi ning kui ongi nii siis miks jagad valuable infot välja? See tõstaks eelist fieldi ees nii tohutult, et paar kuud lappamist ning edasi istud palm all, imed kookosejooki ning samal ajal mingi pärdik imeb sinu kookost.

Diskuteerin siinse kommuuniga, st Jagan välja küll aga üksnes eestlastele, ma võiks 2p2s ka postitada aga see oleks riskante 2 põhjusel(s.h minetaksin oma eelise). Ja mu teoreem pole veel täiuslik. Mingi video koos kommentaaridega peaks asja ära ajama.


Edit: Senikaua kuni asi massidesse ei lähe ja P. süsteeme ei muuda ei ole mul kaotada suurt midagi, ma saan oma stäki üles kasutades oma teadmisi, sest omades vastavat statistikat, ma tean millal mu käed connectivad boardiga paremini kui vastaste käed ja millal turn ja river toovad abi ja millal mu käed saaksid crackitud. Kui juhtubki, et lauas tegutseb samasugune trikitaja nagu mina siis ma võin lihtsalt tast eemale hoida. Kui FT jõuab mitu "teadjat" tekib jah mitmeid küsimusi..

Vandalar
27.05.12, 18:16
No iga süsteem, mis inimese tehtud on, peaks ka inimese poolt lahti muugitav olema. Räägi parem sellest microgamingu rng-st natuke :) Sest see sitt on rigged nkn.

pikk28
27.05.12, 18:17
video oleks nuts ja TINGIMATA kommentaaridega. Õhtuks saad valmis?

Loksutaja
27.05.12, 18:18
Hea näide ka

Poker Stars $8.00+$0.80 No Limit Hold'em Tournament - t125/t250 Blinds + t30 - 9 players - View hand 1777573 (http://www.handconverter.com/hands/1777573)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_phpbb) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+1: t2829 M = 4.39
UTG+2: t2940 M = 4.56
MP1: t3262 M = 5.06
MP2: t2222 M = 3.44
CO: t3698 M = 5.73
BTN: t13168 M = 20.42
SB: t5738 M = 8.90
BB: t12223 M = 18.95
Hero (UTG): t10990 M = 17.04

Pre Flop: (t645) Hero is UTG with 9http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif 8http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif
Hero raises to t500, UTG+1 raises to t2799 all in, 7 folds, Hero calls t2299

Flop: (t6243) 2http://static.deucescracked.com/images/club.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif 2http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif (2 players - 1 is all in)

Turn: (t6243) Thttp://static.deucescracked.com/images/club.gif (2 players - 1 is all in)

River: (t6243) 7http://static.deucescracked.com/images/heart.gif (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t6243
UTG+1 shows Ahttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif Ahttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif (two pair, Aces and Deuces)
Hero shows 9http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif 8http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif (a straight, Seven to Jack)
Hero wins t6243

eyestabber
27.05.12, 18:18
Ise juba proovisin järgi, ja kinnitan, et töötab!

rasmer
27.05.12, 18:38
Eesti Nokia on tulekul !

BeYo
27.05.12, 18:42
See on küll õige imo et starsis kaotab shortstack vs bigstack 70% vähemalt

BeYo
27.05.12, 18:42
Flippe ofc

Vandalar
27.05.12, 18:43
Ma arvan, et see info on juba kulutulena PokerStarsi turvaosakonna kõrvuni jõudnud ja lähima paari tunni jooksul tuleb erakorraline update peale mida on kõik juba segamini aetud- iga 12 asemel tuleb shove iga 2 jaotuse tagant ja absull kõigega, muidu süsteem ei tööta.

MagicFriend
27.05.12, 18:49
vanda, naha on, et oled tana eriti ylemeelikus tujus ja naljatad igas teemas.
t6siselt raakides on aga lol vaadata, kuidas kogu foorum kiibitseb teemat, lootes, et keegi respekteeritud kasutaja tuleks ja kirjutaks oodatud read "t66tab, soovitan teilegi". samas, keegi enda dollaritega testida ei soovi.

Mr_Kenny
27.05.12, 18:50
bahahaha :D :D

Oot sa foldid siis ees olles kuna oled kindel et kaotad?

Fabulous
27.05.12, 18:53
Tegelesid juba aastal 2000 "aukude" otsimisega?


Here is the story of my experience with ParadisePoker.

I started to play with ParadasePoker in December. I won some, I lost some. I consider myself a good player, so after a month I have asked myself a question: is was clear most people there play very badly, so why wasn't I winning a lot? I started to analyze plays. I found two strange patterns:

1. Everytime I sit down to play after being absent for more than an hour, I get better cards for first several hands than for the rest of the game. I even tried to always call with bad cards for the first 10 hands and I just kept getting great cards on 5,6,7 streets. Could it be a coincident? I repeated this experiment 75 times and was true in 62 cases (82%). My conclusion is that a player is being lured into play.

2. The same few people seem to win much more money than the rest. Are they better players? Could be.

I started to watch them very carefully. I have isolated two players that often called at the river with a small cards, like a pair of 9s and won over another player pair of 8's. I have also seen three games within 2 weeks with four players at the river, one having an Ace high flush, one a JJJ88 full house, one a QQQTT full house and one 7777 with only one 7 showing. In all three cases, the cards were exactly the same, though the players positions were different. In all three cases the same player won (one of the two I mention above). I would have never noticed the pattern if I wasn't specifically looking and writing the games down. On last Saturday I finally got one of these two players to play heads up against me. Unless he was a psychic, he simply knew my cards. He folded 2 showing kings at exactly the moment I got a J to my pocket Jacks, he raised me with Ts and 4s when I had 9s and 2s, when I had 3 of the same suit showing, he folded if I had a flush, and stayed if I didn't. After that I was absolutely convinced that the game was crooked. After the game I wrote a big letter to ParadisePoker, explaining my findings. No response. When I tried to connect on Sunday, the server didn't get me through. I wrote a question to their support. The reply was weird: they wrote that according to their records another user was connected from my computer and was involved in a staged game with the purpose of moving money from one account to another. They have cut off access from my machine and disabled my password. The computer is at my house and I know for sure that no one can access it without my knowledge. Therefore, I conclude that they simply cut me off under some wild pretense. They have not answered any of my e-mail for the last 3 days. I don't even know if they intend ever to return money from my account.

rasmer
27.05.12, 19:05
Teema algataja on tegelikult ka Pealtnägijas käinud.
http://www.ohtuleht.ee/396399

adam_q
27.05.12, 19:05
lives saab samamoodi lutiinovit, niiet pigem on kogu mäng rigged siiski

BentleyMulsanne
27.05.12, 19:30
bahahaha :D :D

Oot sa foldid siis ees olles kuna oled kindel et kaotad?

MTT`del ei tähenda preflopp rahade sisse saamine ees olles ÜKSIKU mängu lõikes suurt midagi, kui jutt on ca 10-15 korrast oma suuruse stäki vastu, st paras Bingo .Pikas perspektiivis on see muidugi tore aga mitte P kohas.10 ja enam jaotust võita prealliniga või flopist alliniga on siiski luck(P`s on see mitte enam luck vaid süsteemi otsus). Cashis on rahade sisse saamine ees olles KOHUSTUSLIK(kas ka P`s ei hakka sõna võtma aga kasumit see kindlasti toob) . Minu süsteem töötab minujaoks, jutt MTT`dest.

St seda, kui ma oma süsteemi järgi olen villiani vastu antud jaotuses kindel kaotaja ja mul on parem käsi preflopp ja keegi lükkab nuppe siis ma teen selle Veidra foldi. Kui ma connecktin boardiga flopiga mõistlikult ja reaalselt(matemaatiliselt) käe võitmise tõenäosus on suur kuid ma oma süsteemi järgi peaksin olema kaotaja villiani vastu siis ma siiski callin väikseid bette või ise betin deep olles, et saada täiendavat statistikat oma süsteemile või saada vastane FOLDIMA. Ehk ühesõnaga ma ei flippa ega pane nuppe preflopp, ega flopist kui olen kindel kaotaja oma süsteemi järgi. See pole Live mäng või mingi muu pokkeri võrgustik, kus ma seda peaaegu(99%) alati teen!
Nähes juba turni ja suutes vastane jaotusel saadud info ja eelneva info põhjal kitsama range peale panna võin ma minna oma süsteemi vastu(sest mu süsteem ei ole veel täiesti täiuslik), ehk callida end commited`ivalt sisse või ise leadida, kui tegemist on "micro" outeriga. Mida rohkem ma olen oma süsteemile kinnitust saanud, seda enam ma olen oma mängu muutnud ja see kuidas ma P`s mängin, on pikem teema, video puhul saab selgust. Ma loodan siiralt, et see mida ma P`s teen ei hakka mõjutama mu learning curve, ehk mu mängu muudes keskkondades (Live, Teised võrgustikud) - Kui see juhtub olen ma kaotanud millegi väga olulise omale - oskuse mängida . Ja NB Omaha MTT`del ja Horses ma küll kasutan oma süsteeme aga natuke teise nurga alt!

pikk28
27.05.12, 19:47
lol Omaha system by Bentley
Horse system by Bentley
tõsiselt rääkides, siis video on juba KOHUSTUSLIK. Millal sa selle valmis treid?

Fuzzy
27.05.12, 19:53
Teemaalgataja, ma ei ürita solvata, lihtsalt sinu aitamiseks: sul on tõenäoliselt algfaasis või juba avaldunud skisofreenia. Ei tee paha spetsialistiga nõu pidada, tänapäeval on väga tõhusad ja samas mitte väga tõsiste kõrvalmõjudega ravimid.

Miks ma nii ütlen? See, et sa arvad, et on rigged, ei anna veel põhjust. See, et sa kirjutad sellest põhjaliku ülevaate, samuti mitte. Lihtsalt lugedes sinu teksti jääb mulje, et su ajusse kuhjuvad suvalised arvulised sündmused ja sa paned need süsteemsesse mustrisse, mis sinu arvates on vettpidav, kuid ülejäänute hinnangul täielik ajuvabadus. Soovitan kaaluda mu soovitust.

bauss
27.05.12, 19:58
http://www.imdb.com/title/tt0268978/ imo

VisaHing
27.05.12, 20:48
Kui kaineks saad, siis võiksid tõesti teha video koos kommentaaridega. Vb sul ongi tõsi aga ootaks siiski vettpidavaid tõendeid :)

V4LDO
27.05.12, 21:17
Ootan ka huviga videot koos kommentaaridega.

Väga huvitav teema, paneb elu üle järgi mõtlema ja paljusid asju uuest vaatevinklist vaatama. Preflop all in minemine sai minu jaoks uue tähenduse. Üritan edaspidi vältida parema käega riverini jõudmist.

peete82
28.05.12, 08:21
pane siis mõningaid graafikuid. Sa peaks olema ju omajagu võitnud oma süsteemiga.

ristijeesus
28.05.12, 08:35
inb4 stake teemas "100% bulletproof süsteemiga ratsa rikkaks. Üks osak vaid €10. Võib pakkuda ka torte."

saugakarel
28.05.12, 09:39
I see your point.

Nylander
28.05.12, 13:33
AAA, vot miks turna alguse massive chipliidrid kaotavad kogu oma stacki lõpuks, no skill lvel involved

K2okfor_Mey
28.05.12, 13:50
AAA, vot miks turna alguse massive chipliidrid kaotavad kogu oma stacki lõpuks, no skill lvel involved

Sellepärast et nad on dongid nagu sina kes luckivad kokku ja siis kingivad ära.

Rage
28.05.12, 14:34
Jään ootama õppevideot, arvan, et see saab olema vähemalt sama epic kui see kus ükskord hotcoca jms tegelased õpetasid onlines rulli biitima:)


http://i167.photobucket.com/albums/u136/MMAFELLA/Awesome.gif

qbj0hn
28.05.12, 14:59
Vabandust väljenduse eest, aga siukest idiootsust pole ammu lugenud.

Nylander
28.05.12, 15:39
Sellepärast et nad on dongid nagu sina kes luckivad kokku ja siis kingivad ära.

mis sa tunned ennast ikka veel puudutanuna, sinusuguseid"bubble timebank , mincash for life" vendi ongi hea luckida välja.

winnieTHEpooh
28.05.12, 15:59
n1 thread
http://www.upload.ee/image/2381128/3346f60.gif

K2okfor_Mey
28.05.12, 16:27
mis sa tunned ennast ikka veel puudutanuna, sinusuguseid"bubble timebank , mincash for life" vendi ongi hea luckida välja.
Tunnen jah kui mingi lambikas hakkab vinguma kui sa nii kõva tegija pokkeris oled eks siis viska oma epic grapfid rahvale naidate tahaks ka näha sellist tegijat kes no timebank instacall all inn kohale mangib :D

pokkerisheriff
28.05.12, 17:28
mis mõttega lasete ennast provotseerida sellest bullsh*tist? (lisaks annate veel hagu juurde ja ajate teist rohkem närvi oma õrritamisega). suht pointless imo.

ristijeesus
28.05.12, 17:48
Teemaalgataja on vist lausa müünud juba seda süsteemi välismaistele pokkerimängijatele. http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=33012278&postcount=12 Ma võtaks siis ka, PM palju raha tahad.

Fabulous
28.05.12, 18:21
mis mõttega lasete ennast provotseerida sellest bullsh*tist? (lisaks annate veel hagu juurde ja ajate teist rohkem närvi oma õrritamisega). suht pointless imo.
Oh, the irony...

alaska
28.05.12, 18:34
Teemaalgatajal tundub pikaajaline Videomati kogemus olevat. Sõber oli seal aastaid turva ja tutvustas meile samasuguseid strateegiaid, mida regularid talle saladuskatte all avaldasid.

pikk28
28.05.12, 18:35
rohvel

marxiku
28.05.12, 19:58
ehk siis nüüdsest:

http://i209.photobucket.com/albums/bb235/magicjammies/ralphmoney.gif

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2011/11/yea-fuck-yea.gif

Nylander
28.05.12, 22:08
Tunnen jah kui mingi lambikas hakkab vinguma kui sa nii kõva tegija pokkeris oled eks siis viska oma epic grapfid rahvale naidate tahaks ka näha sellist tegijat kes no timebank instacall all inn kohale mangib :D

mingisuguse 75 postituse pärast ikka viskan, ma pole ilmselgelt olnud veel piisavalt aktiivne et päevikut avada, though taotluse andsin eelmine neljap või reede sisse. Ma eeldan et see on sellepärast. Ja ma pole öelnud et mul megagraphid,pole väitud et olen võitev ja olen teinud 10 000 000 sngd nagu sina. ma olen avg mõtetu vend kes jõlgub kuskil ühe koha peal, mitte niivõrd sellepärast et olen sitt, vaid armastan joogise peaga väga avada klienti. JA mängida kalleid turnasid "doomlord1989", kui vähegi aega ja viitsimist uurida kõiki mänge mis mängind siis näed et kui välja arvata need megaBIturnadasid( tõestus viimasele väitele,ehk siis joogise peaga hullu panemine) siis olen võimeline solid mängijaks saama.eventually

http://playerscope.com/doomlord1989/pokerstars?pid=48039229&pnid=1 made it easier for ya

eddi
28.05.12, 22:36
inb4 stake teemas "100% bulletproof süsteemiga ratsa rikkaks. Üks osak vaid €10. Võib pakkuda ka torte."

I would love a piece of cake...
(äge thread)

K2okfor_Mey
28.05.12, 22:40
mingisuguse 75 postituse pärast ikka viskan, ma pole ilmselgelt olnud veel piisavalt aktiivne et päevikut avada, though taotluse andsin eelmine neljap või reede sisse. Ma eeldan et see on sellepärast. Ja ma pole öelnud et mul megagraphid,pole väitud et olen võitev ja olen teinud 10 000 000 sngd nagu sina. ma olen avg mõtetu vend kes jõlgub kuskil ühe koha peal, mitte niivõrd sellepärast et olen sitt, vaid armastan joogise peaga väga avada klienti. JA mängida kalleid turnasid "doomlord1989", kui vähegi aega ja viitsimist uurida kõiki mänge mis mängind siis näed et kui välja arvata need megaBIturnadasid( tõestus viimasele väitele,ehk siis joogise peaga hullu panemine) siis olen võimeline solid mängijaks saama.eventually

http://playerscope.com/doomlord1989/pokerstars?pid=48039229&pnid=1 made it easier for ya

See on juba normaalse inimese suhtlemisviis :D
Ja 10000k all motlesin ma muidugi 10 tuhandet ;D

P.s ootaks nyyd teemaalgataj videosid ja kommentaare kuidas PS abuseida!?

Nylander
28.05.12, 22:52
See on juba normaalse inimese suhtlemisviis :D
Ja 10000k all motlesin ma muidugi 10 tuhandet ;D

P.s ootaks nyyd teemaalgataj videosid ja kommentaare kuidas PS abuseida!?
let there be peace on earth.

Unfinished
13.06.12, 23:51
Olen mänginud PS, Everest, FullTilt ja PartyPoker. Ainukesena meenuvad kummalised olukorrad just PS kohta. Teiste tubade kohta ei ole mul midagi kobiseda. PS-is turnasid mängides torkasid küll huvitaval kombel silma sellised situatsioonid a la 3 mängijat potis, ühel flopis väga tugev pot equity ütleme lambist 80-15-5. Turnil tõmbab teine tüüp endale miracle kaardi ja juhib mäekõrguselt, riveril saab 3 vend oma miracle kaardi ja võidab poti. Mille peale chatis irvatakse ühiselt, et PS has sick sense of humour. Just selline tunne tekkis, et PS algoritm määrab pokkerisse selliseid vahvaid turne ja rivereid.

FWIW, nägin kunagi ühte oma sõpra, kes oli Londonis pangandusega tegelema hakanud. Rääkisime elust-olust ja tüüp muigas, et ta ei usu, et online pokkeris kõik selline puhas on, nagu meile püütakse sisendada. Ütles, et väärtpaberitega tegeledes on kohanud selliseid skeemitamisi, millest keegi kunagi teada ei saa. Ma tollal üsna blue-eyed, kehitasin õlgu ja ütlesin, et mis seal ikka, tõestada on väga raske..

Samas nt. PokerScoutis on üsna teravalt kritiseeritud Ipokeri võrgustikku (iPoker Network has a weighted average rating of 1.5 out of 10 from a total of 196 reviewers.) Kes soovib, võib ise sealt lugeda. Samas huvitab mind ennastki, et mille kallal terve persetäis patsiga poisse Playtechis jätkuvalt nokitsevad? Suurendavad kliendielamuse taset? Mina pokkeritoa omanikuna oleks huvitatud, et poleks suurelt võitvaid mängijaid ja rake maksimaalselt tiksuks. Arvestades tänapäeva arvutusvõimsusi, usun, et iga mängija kohta on pisut võimalik määrata, et näiteks kasvõi seda, kas su flipid tulevad ära vms..

Ma ei taha kuidagi paista mingi vandenõu teoreetikuna, pigem olen alati vandenõu teoreetikute üle pisut muianud. Pigem on see mõeldud lihtsalt mõtlemisaineks. Ma ei kuulu kumbagi leeri - ei rigged teooria pooldaja, ega sinisilmne uskuja, kuigi rõhuv mass valib endale selles küsimuses poole. Tõde ei olegi oma olemuselt objektiivne ja võib omada mitmeid vorme.

Vandalar
14.06.12, 00:35
Fakt on see, et need inimesed, kes selle asja arendamise taga on, ongi patsiga poisid ja kuradima geeniused ning seal kus on edge, mida endi kasuks kasutada saab ning kui see on niivõrd kaval, et seda tavainimese mõistusega lihtsalt ei lahenda kuidagi ära, siis on selge, et kasutatakse sellist varianti. Mõtle kui palju asju on, millest inimene ei ole lihtsalt teadlik nö. aware. Inimene nt ei teadvusta omale paljusid asju, mida ta omaenda silmaga näeb. Igasugused illusioonid- nt mingi pettepilt, kus on ühte värvi asjad, mis paistavad tänu aju iseärasustele erivärvilistena. See on kõigest pilt. Mõelda vaid, mis võib peituda sellise keerulise mehhanismi taga nagu seda on matemaatikute jaoks siiamaani suhteliselt uue ja põneva asjaga nagu juhuslikkus ja RNG. Kui inimene ei suuda isegi enda ees oleval paberilehel olevaid värve õigesti näha, siis mis veel tahta RNG hindamisest? Loomulikult seal võib igasuguseid asju olla. Stuff happens.
Eriti miks ma arvan, et stuff happens, on see, et loojal ja omanikul on alati kontroll selle üle, mis ta loonud on. Vähemalt see soov on alati olemas... Loomulikult avalikkusele luuakse pilt, et kõik on ilus ja aus. Kasiino on ka ilus ja aus. Kiirlaen on ka ilus ja aus. Igasugused reklaamid on ka ilusad. Illusioonid.

pastilaa
14.06.12, 01:53
stars on näpitud

Poke
14.06.12, 03:16
park on ka näpitud, mul AK kaotas AQ-le 3 kuud tagasi

ristijeesus
14.06.12, 07:42
Käes 55, raisen, fish callib, flop KK5. Kütame nuppe. Fishil K5. Näpitud.

pikk28
14.06.12, 08:29
mina ootan endiselt Bentley videot....

nikitheone
14.06.12, 08:32
kuradi kapitalistid

Loksutaja
14.06.12, 08:37
tegelikult ei ole naljakas.

http://www.upload.ee/image/2430665/riggedstars.png

Pole minu graafik aga peale 10000 mängu tutvustati tallenö starsi süsteemi. Kõik see tõus seal lõpus on kahe nädala jooksul toimunud. Nägin kõiki neid hitte kõrvalt.

alaska
14.06.12, 09:29
Mis see starsi süsteem on? Valuebet ja Handreading?

jasssass
14.06.12, 09:45
HotAmy1985 jagas selle skeemi ammu läbi juba, mis jalgratta leiutamine siin nüüd jälle toimub?

Loksutaja
14.06.12, 09:54
Mis see starsi süsteem on? Valuebet ja Handreading?

Pigem on see nii, et sa pead ära tunnetama mida stars sinult hetkel tahab.. Ja siis kui sa näitad kohe starsile vastu, et sa mõistad teda ehk siis tood talle näiteks kohe UTG shove 45s'ga olles juba väga deep siis võid kindel olla, et mitte keegi ei saa sinu vastu. Aga noh see pole ainus asi. Siin ikka jah kuidas hiirt liigutada ja kui kaua aega venitada ennem kui shoved või callid jne.


Jah, ma olen psühhiaatriakliinikikus arvel aga see ei oma tähtsust.

ropka11
14.06.12, 10:25
Stars on kindlalt näpitud.Olen seda juba ammu öelnud.
Need kes siin selle peale oma arust vaimukaid postitusi panevad on vist needsamad tüübid kes rääkisid-enne hoiaks oma raha FTP-s kui pangas.

Loksutaja
14.06.12, 10:27
mina leveldamisega ei tegele.

jasssass
14.06.12, 11:50
Stars on kindlalt näpitud.Olen seda juba ammu öelnud.
Need kes siin selle peale oma arust vaimukaid postitusi panevad on vist needsamad tüübid kes rääkisid-enne hoiaks oma raha FTP-s kui pangas.

OT Siiani hoian oma raha FTP-s ja miks see halvem peaks olema kui pangas? $ on € vastu korralikult tõusnud aastaga, igaljuhul printingzz.
kui vaja siis vahel näpistan sealt rollist natuke:
This is an automated message sent from Full Tilt Poker.

Your Player ID: jasssass
Date and Time: 2012-05-09 02:47:10
Transfer Number: 083CAA3F
Amount: $400.00 (USD)

Status: PROCESSING

Your withdrawal request has been received. Processing of your
withdrawal request may take between 24-48 hours.

For further assistance, please visit our website at:
http://www.fulltiltpoker.com/withdrawal
or contact cashier@fulltiltpoker.com.

qbj0hn
14.06.12, 11:55
See viimane post level või ma ei saa aru?
FTP-st saad raha välja kanda, wat?

massacre84
14.06.12, 12:06
Bently!Oleks aeg nüüd peidust välja tulla ja kasvõi freerollis tehtud videoga oma süsteemi kinnitada!Või ei ole sa enda teadmistes enam kindel?Kahtlane,et varasemalt kärmelt oma seisukohti kaitsnud mees on järsku maaalla vajunud!On muidugi ka variant,et said kaineks ja nüüd natuke piinlik!

Fuzzy
14.06.12, 12:48
Pigem on see nii, et sa pead ära tunnetama mida stars sinult hetkel tahab.. Ja siis kui sa näitad kohe starsile vastu, et sa mõistad teda ehk siis tood talle näiteks kohe UTG shove 45s'ga olles juba väga deep siis võid kindel olla, et mitte keegi ei saa sinu vastu. Aga noh see pole ainus asi. Siin ikka jah kuidas hiirt liigutada ja kui kaua aega venitada ennem kui shoved või callid jne.


Jah, ma olen psühhiaatriakliinikikus arvel aga see ei oma tähtsust.

Ma kuulsin kusagilt, et kui vaatad tähistaevasse, tunnetad kosmose energiat ja siis soovid midagi (ferraari või 2800€ lits nt), siis saadki! Kui ei saa, järelikult ei tunnetanud õigesti. Mingi spaceology vms, ma arvan, et Starsi algoritmid on ka samale printsiibile üles ehitatud. Ma soovitan seda infot hoolsalt jagada kõigi tuttavatega, tunnetan, et sellisel juhul ootab Starsi ees suur trafficu ja keskmise "saw flop" stati tõus.

alaska
14.06.12, 13:32
Pigem on see nii, et sa pead ära tunnetama mida stars sinult hetkel tahab.. Ja siis kui sa näitad kohe starsile vastu, et sa mõistad teda ehk siis tood talle näiteks kohe UTG shove 45s'ga olles juba väga deep siis võid kindel olla, et mitte keegi ei saa sinu vastu. Aga noh see pole ainus asi. Siin ikka jah kuidas hiirt liigutada ja kui kaua aega venitada ennem kui shoved või callid jne.


Jah, ma olen psühhiaatriakliinikikus arvel aga see ei oma tähtsust.

Jared Tendler "Mental game of poker" lk. 93. Predicting bad beats.

"You control how to respond to the cards, not what cards are dealt."


Pokker sellepärast ongi nii kasumlik, et vastased selliseid skeeme oma peas loovad. See tundub meile siin uskumatu, aga kaardilauad on täis inimesi, kes näiteks tõsimeeli usuvad, et KK on tugevam, kui AA, kuna nad on sellega rohkem võitnud.
Pokkeris pole kunagi ükski käsi teisest nii hullult taga, 45s on AKo suhtes 42/58, see tähendab võidab 42 korda sajast, kui preflop allin minna. See ei ole mingi hull suckout, kui maas on juba mingi kogus surnud raha ja sa näed vastasel kogemata AK, siis callid rahuliku südamega. Aga kuna iga fish sellist asja ei tea, siis ta loob endale selle käe ümber erinevaid nõidumisstrateegiaid ja saab järjest kinnitust, et need toimivad.

Vandalar
14.06.12, 13:52
Tegelikult võiks starsis olla oma easter-egg, mis mõne progeja poolt sinna sisse on kodeeritud. Paned näiteks hiirega kolm klõpsu kuskil laual mingi kindla koha peal+ hoiad ctr-alt all ning pot tuleb koju vms. Kihvt oleks selline asi avastada :biggrin:

qbj0hn
14.06.12, 13:55
Kui isegi siuke asi oleks olemas nagu OP-s siis kes see loll seda avalikus foorumis ikka mainiks ja jagaks oma kullaauku.

jasssass
14.06.12, 13:59
Väga võimas relv pidavat olema ka lemmikkäsi. Kui sellega showdownile jõuad siis 99.9% ajast tuleb kah koju.

Jäämees
14.06.12, 14:09
Ja need nõidumised tekivad tänu psühholoogiale ka..

Nagu nt ''kaotused'' ja ''suckoudid'' jäävad rohkem meelde kui ''võidud'' ja enda kasuks tulnud ''suckoudid''

Üldse kaotamisega kaasnevad emotsioonid + ebakindlus loovad igasuguseid totraid mõtteid... Meie teame seda tunnet, siis kui oleme pikkas downeris ja avastame, end mõtlemas, et ei biidi enam/pole kunagi biitinud/impossibru näpitud mäng jne jne.



Väga võimas relv pidavat olema ka lemmikkäsi. Kui sellega showdownile jõuad siis 99.9% ajast tuleb kah koju.


Jap 5 6s every time baby

bauss
14.06.12, 14:44
Väga võimas relv pidavat olema ka lemmikkäsi. Kui sellega showdownile jõuad siis 99.9% ajast tuleb kah koju.
kunn kuus never lose imo

jasssass
14.06.12, 14:56
kunn kuus never lose imo

Tartu OLY on rigged live place :D K6 monster :D:D

peete82
14.06.12, 15:41
Väga võimas relv pidavat olema ka lemmikkäsi. Kui sellega showdownile jõuad siis 99.9% ajast tuleb kah koju.

Mulle meeldib Q9s

alaska
14.06.12, 15:54
Mind kummitas kunagi 83o, no see oli täiesti ajuvaba, kui palju seda kätte jagati (starsis), tundus, nagu iga kümnes käsi oli 83offsuit. Lõpuks vaatasin HEMist järele, Kui AKo oli tulnud 100 korda, siis 83o oli vähemalt 104. Rigged.

vsiu100
14.06.12, 15:58
J:spade: 3:spade:

inward
14.06.12, 16:48
Tegelikult võiks starsis olla oma easter-egg, mis mõne progeja poolt sinna sisse on kodeeritud. Paned näiteks hiirega kolm klõpsu kuskil laual mingi kindla koha peal+ hoiad ctr-alt all ning pot tuleb koju vms. Kihvt oleks selline asi avastada :biggrin:

Normaalsed mõttelennud sul ;), järgmine kord jäta üks joint vahele.

Vandalar
14.06.12, 17:02
Kõigile siinsetele foorumlastele edaspidiseks teadmiseks, et ma ei suitseta.

BentleyMulsanne
14.06.12, 17:02
Pole praegu aega palju aga kommenteerimata ei saa ka jätta seda jama

Kätevõiduprotsentide suhted peavadki enam-vähem paigas olema, vastasel korral oleks see liiga silmatorkav ja leiaks väga laialdast kõlapinda. Minu arvamus ja ka common sense on see, et kood on kirjutatud nii, et kõik tunduks võimalikult tõepärane(võimalikult, st nii palju kui muude vajalikke faktorite täitmise kõrvalt see võimalik on). Kuna enamus mängijad mängivad "normaalselt" nii nagu koodi tellija seda eeldas, siis selliste mängustiilide puhul peavadki paika %ndid pikas perspektiivis.

Aga kui tuleb minusugune "strateeg" 1in miljon kes teeb täiesti mõeldamatut mängu, viskab preflopp AA foldi, samas callib alline poolrämpskätega, ehk foldin seal kus enamusmängijaid mängiks, panen nuppe seal kus nagu ikka normaalsel juhul ei paneks.
Ja alaska usu mind, oma süsteemi järgi tehes, mu praht suckoudib. ... Muidugi ei tähenda, et ma ees olles alati foldin, ma foldin ees olles ainult siis, kui süsteem järgi oleksin ma selles jaotuses kaotaja!

Ma ei tahaks siin sellist jaburust näha, et mõni vaimukas mees tuleb veel seostama mu teoreemi sellega, et mõned käed võidavad pikas perspektiivis tunduvalt rohkem kui nad peaksid inimliku mängu puhul starsis! Ma pole siukest paska varem lugenud..
Ma ei vali selle süsteemi järgi kätt konkreetselt ennast kaartide seisukohast mida ma mängin preflopp, see on ebaoluline kas mul on AA või 89 või 102of . See kas mu praht on tol hetkel võitev või mitte sõltub muudest faktoritest, mida ma arvesse võtan!

Ma ei tea kas teile on võõras Non-Predeterminated board`i mõiste, Starsi süsteem on sellele üles ehitatud. Kui jagatakse taskukaardid, siis ei ole süsteemil endal ka veel otseselt teada, milline board tuleb! See milliseks board kujuneb sõltub sellest, kes(kaasneb teatud info süsteemile, mida võtab arvesse) selles jaotuses osaleb ja kuidas osaleb. Kui see liiga keeruline, siis räägime sellest vähesestki infost, mida Stars ise välja annab oma kodulehel(mis on küll kergelt eksitav, kuna on jäetud palju ütlemata ja see mis õeldud on vähe teise nurga alt) - Aga seal on selgelt kirjas, et kasutatakse entroopiat/hiireliikumist!

Ja Alaska sulle teadmiseks, mida paremaks ma oma süsteemi lihvinud olen seda kõrgemaks mul on läinud "coinflip" win võidu %, praegu on see ca 90 ringis, pean täpselt järgi vaatama. Kuidas sa seda seletad - tuleb mingi jutt, et olen mitmekuusel hiiteril. Mul on elus neid üüratuid up ja downswinge olnud piisavalt. Kui see on sinujaoks ka upswing, et ma mitukuud preflopp AI olles olenemata käte eeldatavatest võidu %-idest olen sellise näitaja otsas? preflopp AI on mu süsteemis olulisel kohal, kuna see on ainuke viis kasvatada stäkki võites võimalikult vähe käsi aga samas garanteerida seda, et istuksin norm stäki otsas. Ma ei saa oma süsteemiga mängida hyper-turbosi, mida see tähendama peaks, ehk saad aru. Mu süsteemi järgi on see ideaalne olukord kui villian, kes on minusuurune või suurem(kelle vastu olen oma süsteemi järgi võitev - olenemata ta käest ja minu käest) istub oma top ranges, sest see garanteerib selle, et nupud lähevad sisse.

Ühesõnaga kui tuleb veel mingi jura siia, et a`la Bentley väidab, et mingid konkreetsed käed on rohkem/vähem võitvamad ülipikasperspektiivis kui matemaatiline tõenäosus ütleb mingil muul moel kui mu süsteemi kasutades siis jumalahalasta..
Või, et ma ennustan siin mingeid boarde või mängin tunde järgi.Mul pole vähimatki aimu preflopp AI minnes oma süsteemi järgi, mis board tuleb peale selle, et vastasest connectib see paremini! Reaalsus on see, et minu mäng(ÜKSNES POKERSTARSIS) on juba kuid tuginev teie vaatevinklis pure donklusele, kuid tegelikult on selle taga kõva matemaatika ei midagi rohkemat ega vähemat. Selline konkreetne donklus ei saakski mittekuskil mujal edutoov olla, kuna erinevatel pokkeritubadel on oma programeering(KOOD).



Vähem kastis mõtlemist.

BentleyMulsanne
14.06.12, 17:13
Kui isegi siuke asi oleks olemas nagu OP-s siis kes see loll seda avalikus foorumis ikka mainiks ja jagaks oma kullaauku.

Videot pole tulnud, jutt on olnud senini üpris pealiskaudne. Ja ainuke asi mida mul karta olekski, on see, et PS teeks oma süsteemi ringi, aga senikaua kuni nemad saavad mis nad tahavad rake ja ärijätkusuutlikus ning maine on OK, senikaua nad ka ringi ei tee midagi . See, kas kõik minu valdustes olev info jõuabki minu suust/kirjapildist mõne teise üksikisiku kätte, kes on huvitatud üksnes pokkeriga raha tegemisest ei kahjustaks mind lühemas perspektiivis kuidagi. Kui selline trikitaja mu lauas oleks juhuslikult, ma märkaks seda ja probleemi poleks. See kas staarstaketav hotamy hakkab oma õige kasutaja all kunagi hittima või mitte ei puutu minusse. Senikaua kuni info on kitsa ringi käes, kes seda üksnes oma tarbeks kasutab on kõik fine.
Muidugi sul on õigus, see oleks absoluutne debiilsus(loe:deniilsus) siia postitada kogu tõde .

Mr_Kenny
14.06.12, 17:13
Pole praegu aega palju aga kommenteerimata ei saa ka jätta seda jama

Kätevõiduprotsentide suhted peavadki enam-vähem paigas olema, vastasel korral oleks see liiga silmatorkav ja leiaks väga laialdast kõlapinda. Minu arvamus ja ka common sense on see, et kood on kirjutatud nii, et kõik tunduks võimalikult tõepärane(võimalikult, st nii palju kui muude vajalikke faktorite täitmise kõrvalt see võimalik on). Kuna enamus mängijad mängivad "normaalselt" nii nagu koodi tellija seda eeldas, siis selliste mängustiilide puhul peavadki paika %ndid pikas perspektiivis.

Aga kui tuleb minusugune "strateeg" 1in miljon kes teeb täiesti mõeldamatut mängu, viskab preflopp AA foldi, samas callib alline poolrämpskätega, ehk foldin seal kus enamusmängijaid mängiks, panen nuppe seal kus nagu ikka normaalsel juhul ei paneks.
Ja alaska usu mind, oma süsteemi järgi tehes, mu praht suckoudib. ... Muidugi ei tähenda, et ma ees olles alati foldin, ma foldin ees olles ainult siis, kui süsteem järgi oleksin ma selles jaotuses kaotaja!

Ma ei tahaks siin sellist jaburust näha, et mõni vaimukas mees tuleb veel seostama mu teoreemi sellega, et mõned käed võidavad pikas perspektiivis tunduvalt rohkem kui nad peaksid inimliku mängu puhul starsis! Ma pole siukest paska varem lugenud..
Ma ei vali selle süsteemi järgi kätt konkreetselt ennast kaartide seisukohast mida ma mängin preflopp, see on ebaoluline kas mul on AA või 89 või 102of . See kas mu praht on tol hetkel võitev või mitte sõltub muudest faktoritest, mida ma arvesse võtan!

Ma ei tea kas teile on võõras Non-Predeterminated board`i mõiste, Starsi süsteem on sellele üles ehitatud. Kui jagatakse taskukaardid, siis ei ole süsteemil endal ka veel otseselt teada, milline board tuleb! See milliseks board kujuneb sõltub sellest, kes(kaasneb teatud info süsteemile, mida võtab arvesse) selles jaotuses osaleb ja kuidas osaleb. Kui see liiga keeruline, siis räägime sellest vähesestki infost, mida Stars ise välja annab oma kodulehel(mis on küll kergelt eksitav, kuna on jäetud palju ütlemata ja see mis õeldud on vähe teise nurga alt) - Aga seal on selgelt kirjas, et kasutatakse entroopiat/hiireliikumist!

Ja Alaska sulle teadmiseks, mida paremaks ma oma süsteemi lihvinud olen seda kõrgemaks mul on läinud "coinflip" win võidu %, praegu on see ca 90 ringis, pean täpselt järgi vaatama. Kuidas sa seda seletad - tuleb mingi jutt, et olen mitmekuusel hiiteril. Mul on elus neid üüratuid up ja downswinge olnud piisavalt. Kui see on sinujaoks ka upswing, et ma mitukuud preflopp AI olles olenemata käte eeldatavatest võidu %-idest olen sellise näitaja otsas? preflopp AI on mu süsteemis olulisel kohal, kuna see on ainuke viis kasvatada stäkki võites võimalikult vähe käsi aga samas garanteerida seda, et istuksin norm stäki otsas. Ma ei saa oma süsteemiga mängida hyper-turbosi, mida see tähendama peaks, ehk saad aru. Mu süsteemi järgi on see ideaalne olukord kui villian, kes on minusuurune või suurem(kelle vastu olen oma süsteemi järgi võitev - olenemata ta käest ja minu käest) istub oma top ranges, sest see garanteerib selle, et nupud lähevad sisse.

Ühesõnaga kui tuleb veel mingi jura siia, et a`la Bentley väidab, et mingid konkreetsed käed on rohkem/vähem võitvamad ülipikasperspektiivis kui matemaatiline tõenäosus ütleb mingil muul moel kui mu süsteemi kasutades siis jumalahalasta..
Või, et ma ennustan siin mingeid boarde või mängin tunde järgi.Mul pole vähimatki aimu preflopp AI minnes oma süsteemi järgi, mis board tuleb peale selle, et vastasest connectib see paremini! Reaalsus on see, et minu mäng(ÜKSNES POKERSTARSIS) on juba kuid tuginev teie vaatevinklis pure donklusele, kuid tegelikult on selle taga kõva matemaatika ei midagi rohkemat ega vähemat. Selline konkreetne donklus ei saakski mittekuskil mujal edutoov olla, kuna erinevatel pokkeritubadel on oma programeering(KOOD).



Vähem kastis mõtlemist.

Ära aja sellist ila suust välja palun. Ja kui sa tõesti võidad 90% flippidest, oli raske mingi proof siia panna? Go home oma jutuga mees.

massacre84
14.06.12, 17:23
Mul pole vähimatki aimu preflopp AI minnes oma süsteemi järgi, mis board tuleb peale selle, et vastasest connectib see paremini! Reaalsus on see, et minu mäng(ÜKSNES POKERSTARSIS) on juba kuid tuginev teie vaatevinklis pure donklusele, kuid tegelikult on selle taga kõva matemaatika ei midagi rohkemat ega vähemat. Selline konkreetne donklus ei saakski mittekuskil mujal edutoov olla, kuna erinevatel pokkeritubadel on oma programeering(KOOD).


Kas on patt küsida sinu viimaste kuude graafikuid,käsi?Mingigi tõendiga statistikat?:redface:

alaska
14.06.12, 17:24
"Piinatud geeniust" oled näinud?

saugakarel
14.06.12, 17:24
Kui mul oleks selline süsteem, peaks iga teine turniir lõppema finaallauaga. Kuidas sul sellega on? Paari kuuga peaks midagi olema näidata küll.

Fuzzy
14.06.12, 17:36
Bentley, kas on mingi konkreetne põhjus, mis takistab sind graafikuid postitamast?

jasssass
14.06.12, 17:41
Arvatavasti Madis algselt kasutas mängimiseks sarnaseid algoritme, oma esimese kontoga biitis ja crussis kenasti, hiljem kui stake peale jooksis, siis hakkas raamatuid lugema, live mängima ja õppima, ühesõnaga omandama elementaarseid pokkerimängu oskuseid, võimalik, et see ta eksiteele viiski ja võitvast mängijast sai kaotav.

alaska
14.06.12, 17:44
Ma ei arva, et pokkertoad ei näpi oma softi, ma isegi kahtlustan ipokkeri võrku actionkiller turnide loomises, aga ma ei ole tundnud pokerstarsis mitte kunagi mitte midagi kahtlast, kõik kes mu vastu suckoudivad ja kellele ma 90% flippidest kaotan, on suures miinuses sharkscope graafikutega mängijad.

BentleyMulsanne
14.06.12, 17:46
Donkstiili harrastav mängija peabki üldjuhul miinustes olema, kui just ei ole tegu süsteemitajaga, nii sa ei saa võtta seda.

alaska
14.06.12, 17:47
Ja kui päris ausalt öelda, ma ei julge sinuga vaielda. Tõsiselt.

pastilaa
14.06.12, 17:49
Väga hea teema. Huvitavaid inimesi ikka leidub :D.

marcoloco
14.06.12, 17:52
Pole praegu aega palju aga kommenteerimata ei saa ka jätta seda jama

Ma ei tea kas teile on võõras Non-Predeterminated board`i mõiste, Starsi süsteem on sellele üles ehitatud. Kui jagatakse taskukaardid, siis ei ole süsteemil endal ka veel otseselt teada, milline board tuleb! See milliseks board kujuneb sõltub sellest, kes(kaasneb teatud info süsteemile, mida võtab arvesse) selles jaotuses osaleb ja kuidas osaleb. Kui see liiga keeruline, siis räägime sellest vähesestki infost, mida Stars ise välja annab oma kodulehel(mis on küll kergelt eksitav, kuna on jäetud palju ütlemata ja see mis õeldud on vähe teise nurga alt) - Aga seal on selgelt kirjas, et kasutatakse entroopiat/hiireliikumist!


Pole praegu aega palju aga kommenteerimata ka ei saa j2tta seda jama.

Ka see v2hene mis stars v2lja annab on sinu jaoks liiga kova p2hkel olnud. Stars kasutab kyll hiireliigutusi ja muud random datat et kaardipakk enne jaotust shuffleda, aga seej2rel tulevad kaardid samast pakist j2rjest koikidel streetidel. Seega systeem teab taskukaarte jagades boardi.
Kui mind ei usu, google abiks voi kysi starsist otse - see on avalik info.

BentleyMulsanne
14.06.12, 17:58
Avalik info mis avalik, kuid kogu muusikast on asi kaugel:)

Fuzzy
14.06.12, 18:02
Common sense.

http://media.tumblr.com/tumblr_m517zc7gM21rqc9vo.png

Fuzzy
14.06.12, 18:03
P.S. Haige inimesega vaielda pole muidugi ilus, aga ma tahaksin kõigepealt siiski aru saada, kas on tegu tõepoolest kliinilise juhtumiga või eriti hardcore trolli/leveldajaga.

JohannesJ
14.06.12, 18:07
Ok aga miks selle teema tegid, kui midagi jagada ei taha ? :D
Mul on nii, et kui kaotan on näpitud ja kui võidan on kõik normaalne :D
Aga su teoorial on vigu, sest samuti suckivad rohkem venelased ja hispaanlased(vahet pole mitu kätt nad varem võitnud või kaotanud on), kas äkki neverfold.ru on juba ka asjakohase artikli kirjutanud ja asja täiesti lahti muukinud ?

Mr_Kenny
14.06.12, 18:13
Legit

Vandalar
14.06.12, 18:25
P.S. Haige inimesega vaielda pole muidugi ilus, aga ma tahaksin kõigepealt siiski aru saada, kas on tegu tõepoolest kliinilise juhtumiga või eriti hardcore trolli/leveldajaga.
IMO on tegemist hardcore leveldajaga. Ranka näiteks :biggrin: sobiks selle profiiliga. Teate küll neid lugusid kus kuningas oli kõigest tüdinud ja tahtis lihtrahva sekka minna, et näha, mis tegelikult arvatakse. Tõmbab aga rüü selga, et keegi ära ei tunneks ja leveldamine võib alata.
Ilmselgelt see pidev tuim võitmine ja pokkeriteooria on ajudele hakanud ja on vaja vaheldust.

eluvaatleja
14.06.12, 18:27
ei taha midagi kinnitada ega ümber lükata. samas leiab youtubest videosid, kus taskukaardid jagatakse välja koos boardiga (flop, turn, river) ehk siis enne kui kätt mängima hakatakse on kõikidel mängijatel olemas kindlad taskukaardid ja kindel board, mänguhetkel enam midagi kaartide seisus ei muutu.

samas väidab ps et tema softi pole kunagi keegi sisse häkkinud, aga youtube videodest tuleb välja midagi muud....

võibolla ma räägin kunagi ühe loo ühe teise võrgustiku kohta, kus üks teine mängija tegi raha tänu oma süsteemile/tunnetusele ja ilma mingite abiprogrammideta, kõik oli tema poolt aus ja legaalne. vaatame, mis sellest teemast saab ja kui hästi läheb, siis ma küsin luba sellelt teiselt mängijalt midagi siia ka kirja panna. olen hullumeelne.....?! ei ma vaatasin tema mängu kõrvalt ja korduvalt....

Fuzzy
14.06.12, 19:01
ei taha midagi kinnitada ega ümber lükata. samas leiab youtubest videosid, kus taskukaardid jagatakse välja koos boardiga (flop, turn, river) ehk siis enne kui kätt mängima hakatakse on kõikidel mängijatel olemas kindlad taskukaardid ja kindel board, mänguhetkel enam midagi kaartide seisus ei muutu.

samas väidab ps et tema softi pole kunagi keegi sisse häkkinud, aga youtube videodest tuleb välja midagi muud....

võibolla ma räägin kunagi ühe loo ühe teise võrgustiku kohta, kus üks teine mängija tegi raha tänu oma süsteemile/tunnetusele ja ilma mingite abiprogrammideta, kõik oli tema poolt aus ja legaalne. vaatame, mis sellest teemast saab ja kui hästi läheb, siis ma küsin luba sellelt teiselt mängijalt midagi siia ka kirja panna. olen hullumeelne.....?! ei ma vaatasin tema mängu kõrvalt ja korduvalt....

Leidub palju inimesi, kes on näinud ufosid, vähist paranemist tšakrate paika seadmisega, surnust üles tõusmist, vaime, tulevikku, reptiloide, jumalat, ingleid, saatanat, žilette teritavaid püramiide, inimestega manipuleerimist woodoo nukkudega, telepaatia teel asjade liigutamist, kujutise pilguga paberile söövitamist, läbi seinte kõndimist, igiliikurit, kadunud inimeste asukohta, kella parandamist fotole asetamisega.

Imeline maailm, mis muud.

JohannesJ
14.06.12, 19:15
Ja leidub inimesi, kes ei usu mitte millegisse ja on veendunud, et just tema on normaalne ja teised on hullud :)
Ufode ja Starsi softi võrdlemine oli muidugi väga legit, ilmselt usud kõike mis Õhtulehes kirjas.

akristjan
14.06.12, 19:47
Ma pole siukest paska varem lugenud..


Hästi öeldud!

qbj0hn
14.06.12, 19:47
I'm not impressed by your performance.

eluvaatleja
14.06.12, 20:03
maailm ongi imeline ja mida rohkematesse asjadesse/võimalustesse usud, seda imelisem ta on. ateistil on vist väga üksluine see ilmaelu:biggrin:

natuke nalja ka: http://www.skeptik.ee peaks teaduse abil suutma täpselt öelda, millised kaardid tulevad (kuigi olen kindel, et algab üks tüüpiline teadusmeeste häma a la kaart saab tulla selline, mis on 2 kuni A ja oleks meil vastav arvutusvõimsus siis saaks öelda jne). 8000- eurot pakuvad kui teadus ei suuda tõestada.

aga eks ta vist nii kipub olema, et võitev mängja usub, et tänu oma oskustele teeb ta raha ja kaotav mängija usub, et pokker on rigged.

ainult seda teemaalgatajat ei oska kuhugi lahterdada ja pole vast vaja ka:biggrin:

rasmer
14.06.12, 20:05
natuke nalja ka: http://www.skeptik.ee peaks teaduse abil suutma täpselt öelda, millised kaardid tulevad (kuigi olen kindel, et algab üks tüüpiline teadusmeeste häma a la kaart saab tulla selline, mis on 2 kuni A ja oleks meil vastav arvutusvõimsus siis saaks öelda jne). 8000- eurot pakuvad kui teadus ei suuda tõestada.


Sa oled natuke asjast valesti aru saanud. Fooliumimütsi poisid peaksid ikka tõestama mis kaardid tulevad, et raha saada mitte vastupidi.

Fuzzy
14.06.12, 20:32
Ja leidub inimesi, kes ei usu mitte millegisse ja on veendunud, et just tema on normaalne ja teised on hullud :)
Ufode ja Starsi softi võrdlemine oli muidugi väga legit, ilmselt usud kõike mis Õhtulehes kirjas.

Nagu rumalale inimesele kombeks, said jälle kõigest valesti aru. Olen valmis uskuma igasugu asju, kui nende tõesust kontrollitud tingimustes veenvalt demonstreeritakse. Paraku kõiksugu kummalised fenomenid tavaliselt ilmutavad end ainult valitud inimeste grupile ja tulemust üldsuse silme all korrata ei õnnestu. Sarnaselt teemaalgatajale ollakse nõus ajama udujuttu ja niisama jobutama, demagoogitsema, keerutama, küsimustest mööda hiilima, mööda rääkima (eks madal haridustase mängib siin oma rolli) aga konkreetseid tõendeid keelab common sense avaldamast, või siis pole tähtede seis õige. Tuletan ka meelde, et skeptik.ee-s on pikemat aega välja kuulutatud rahaline preemia mis tahes paranähtuste demonstreerijatele, seni pretendendid puuduvad, ilmselt on kaartide ennustamise jms värgiga juba miljonid pangaarvele kogutud ja peenraha ei paku pinget.

P.S. Potsataja, well played, oligi viimane aeg teha väike comic relief Ansipi sisse toomise nöol.

jasssass
14.06.12, 20:38
Oleksin valmis vaime ja ufo-sid uskuma, kui leiduks vettpidavat tõestust, sama selle teemaga. Ole nüüd mees ja proovi usku pöörata. VB saab sinust anti Ranka.

JohannesJ
14.06.12, 20:59
Nagu rumalale inimesele kombeks, said jälle kõigest valesti aru. Olen valmis uskuma igasugu asju, kui nende tõesust kontrollitud tingimustes veenvalt demonstreeritakse. Paraku kõiksugu kummalised fenomenid tavaliselt ilmutavad end ainult valitud inimeste grupile ja tulemust üldsuse silme all korrata ei õnnestu. Sarnaselt teemaalgatajale ollakse nõus ajama udujuttu ja niisama jobutama, demagoogitsema, keerutama, küsimustest mööda hiilima, mööda rääkima (eks madal haridustase mängib siin oma rolli) aga konkreetseid tõendeid keelab common sense avaldamast, või siis pole tähtede seis õige. Tuletan ka meelde, et skeptik.ee-s on pikemat aega välja kuulutatud rahaline preemia mis tahes paranähtuste demonstreerijatele, seni pretendendid puuduvad, ilmselt on kaartide ennustamise jms värgiga juba miljonid pangaarvele kogutud ja peenraha ei paku pinget.

P.S. Potsataja, well played, oligi viimane aeg teha väike comic relief Ansipi sisse toomise nöol.

Tunnen sulle kaasa!
Näha on, et sinu common sense ja harituse tase on väga kõrgelt arenenud kuna suudad nii ilusti läbi lillede isiklikult rünnata.
Suhteliselt matslik on inimest tema uskumuste pärast rumalaks või madala haridustasemega inimeseks tembeldada.
Ei usu ka suurt midagi enam-levinud uskudest ja müütidest aga hoian open-minded ennast selliste kohtade peal.

peace!

ristijeesus
14.06.12, 22:17
Olen valmis uskuma igasugu asju, kui nende tõesust kontrollitud tingimustes veenvalt demonstreeritakse.

Uskuda saab ainult seda mida pole tõestatud.

massacre84
14.06.12, 23:32
Sai oma dollaritega ära proovitud!Korraks nagu oleks olnud aga seda võib pidada ka juhuseks!98% not working!Finaallaudu selle jamaga küll ei näe,lihtsam on skilliga mängida!Vb saad sa nüüd vabanduseks tuua tänase update ja asjast väärikalt väljuda!Thanks a lot man olen busto ;):cool:Mina seda sexi enam kaasa ei tee:p

V4LDO
15.06.12, 00:01
mina ei usu

KristjanLaas
15.06.12, 00:02
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=U1GXVT77k8s#t=169s

BentleyMulsanne
15.06.12, 00:30
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=U1GXVT77k8s#t=169s

Mhm:D Sa meenutad mulle seda veryst pokkerimängijat kes kuulsuse näljas omale wikipedia a. tegi, ainult, et sa näilise iroonia taha maskeerides postitad tegelikult video iseendast:) Kas klaaspro ei hittinud täna jälle:D

KristjanLaas
15.06.12, 00:34
Mhm:D Sa meenutad mulle seda veryst pokkerimängijat kes kuulsuse näljas omale wikipedia a. tegi, ainult, et sa näilise iroonia taha maskeerides postitad tegelikult video iseendast:) Kas klaaspro ei hittinud täna jälle:D

Oi, ma olen kuulsusenäljas ikka kaugemale läinud kui lihtlabane wikipedia..

KristjanLaas
15.06.12, 00:37
Leaderboardides pole ühtegi eestlast ja viimasel ajal pole tihedalt hittinud ühtegi eestlast, seega thread.

Lisaks tunnen ma end nüüd vägistatuna, et ma ikkagi pidin siia kirjutama. Sina võitsid.


Edit: See ei tähenda, et mulle ei meeldiks ka edaspidi sinu postitusi lugeda. Palun jätka, aga ära unusta tl:dr reeglit. Eelmine wall läks juba päris pikaks ja tekkis üledoos.

udikaz
15.06.12, 01:58
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=U1GXVT77k8s#t=169s

lol. n1. btw kuidas sa postitad nii, et teatud minutist hakkaks mängima?

KristjanLaas
15.06.12, 02:07
Start - Control panel - Mouse - Switch primary and secondary buttons - klikin selle peal uuesti ja saan aru, et seda ei saa nüüd tagasi ja ma olen fucked kui hiirt ei leia - avastan, et õnneks lihtsalt kinni pannes mouse settingu asjad ei apply - hingan kergendatult ja lähen youtube lehele - paus sellel sekundil, millal tahan videot näidata - repeat esimesed 4 sammu:D - click ekraanil ja copy video URL at current time - Ctrl + V .

Kui sul on hiir või touchpad töötab korralikult, siis lihtsalt right click videol ja copy URL @ current time :(


Pakun arvutiõppeteenust, kes huvitatud pm.

udikaz
15.06.12, 02:20
algus oli väga segane, aga lõpust sain aru. ty ;)

p0l1
15.06.12, 03:13
ei saanud postimata jätta http://www.youtube.com/watch?v=E2VCwBzGdPM&feature=fvwrel

Teema algatajal võib siiski olla õigus

vähemalt poolik tõde ongi kõige huvitavam

Poke
15.06.12, 06:14
Oleksin valmis vaime ja ufo-sid uskuma, kui leiduks vettpidavat tõestust, sama selle teemaga. Ole nüüd mees ja proovi usku pöörata. VB saab sinust anti Ranka.


http://www.youtube.com/watch?v=2wi1C8bB1rI&feature=related

on veel mingit tõestust vaja???

isutuba
15.06.12, 07:00
Rigged tubadest rääkides siis ise pole küll starsi proovinud ,aga olen mänginud paljudes teistes kohtades ja ainuke koht mis on rigged on Triobet,never ei plaani enam seal mängida ,ei saa aru ka kuidas üks koht saab nii fucked up olla ,mis ime asjad seal kõik juhtusid.......ufod lendasid ja tulnukad jooksid palja munniga mööda laudu.....

Batu
15.06.12, 09:19
J:spade: 3:spade:

+1

massacre84
15.06.12, 09:27
http://www.youtube.com/watch?v=2wi1C8bB1rI&feature=related

on veel mingit tõestust vaja???

Nali naljaks!Need taldrikud lendavad usas päriselt ka ringi :p aga seal sees istub siiski inimene!Need vigurid on juba ammu ameeriklastel olemas ja tehakse testdrive!;)

K2okfor_Mey
15.06.12, 10:14
Niih täna proovisin su systeem töötas 90 prossa ok vahepeal mõni idikas imes oma AA ga ara ok bad luck so what! Pohimõtteliselt mangisin sngsid ja moned mtt starsis 2 MTT finaallauda SNG 277st 12 esikohta 6 teist kohta 8 kolmandat .... ja niikui tundsin, et hakkab sitasti jooksma nn kaotasin flippe ja setid ei pidand insta cashout ja run paranes!
Praegu ITM pohim 40 prossa haige, mees thanks enam ma kunagi tööle ei lähe!!
P.S sa võid video ka postitada tahaks näha kas jooksed sama hästi kui mina, praegu jube sic olla 14 tundi lasen ära kah ei saa minna kui niimoodi prindib!

Fuzzy
15.06.12, 10:15
Kisub offtopsi, aga noh mis seals ikka.

Nendelt ufosid kujutavatelt fotodelt ja videotelt muide selgub üks huvitav tõsiasi: nimelt on antud maaväline tsivilisatsioon viimase sajandi jooksul teinud läbi tugeva tehnoloogilise arengu. Kui 20. sajandi alguses lennati tuhandete valgusaastate tagant kohale supitirinat meenutavate plekist potsikutega, mis loperdades üle linnapanoraami venisid, siis nt 50ndatel muutusid ruumilaevad juba pisut peenemaks ja voolujoonelisemaks, koera sööginõud meenutavateks ketasteks. 20 sajandi lõpuks aga olid ufonaudid juba avastanud laseri ja võimsad prožektorid, millega oma sõiduvahendid silmipimestavateks valguskeradeks muuta. Tublid.

P.S. @ Kockformey: gg, ära unusta siis pärast 10k mängu updatet teha.

inward
15.06.12, 13:51
UFO-d on ju täitsa olemas. Iga kord kui auto maja ette jääb, on hommikuks mingi UFO auto täis sittunud. Jube jama värk.

K2okfor_Mey
15.06.12, 19:34
OK panen moned käed!! Töötab confirmed tuleb raiseda reraiseda ja ohuga lammutada lauas läheb rahvas alati nii käima ja sa hitid nagu loom siin siis yks sng turna millel sain 2 koha need algfaasi käed:



PokerStars Hand #8198975: Tournament #574897, USD Hold'em No Limit - Level II (15/30) - 2012/06/15 20:00:26 EET [2012/06/15 13:00:26 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #6 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1500 in chips)
Seat 2: (1550 in chips)
Seat 3: caeta999 (1380 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3105 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4520 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (1470 in chips)
Seat 7: Shachmatist (1450 in chips) out of hand (moved from another table into small blind)
Seat 8: alexcaly (1500 in chips) out of hand (moved from another table into small blind)
Seat 9: Sceptic1 (3030 in chips)
Sceptic1: posts small blind 15
Farinha2010: posts big blind 30
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [Ah 6h]
: raises 90 to 120
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Badboy198666: folds
Sceptic1: calls 105
Farinha2010: folds
*** FLOP *** [7d Kd 4s]
Sceptic1: checks
: bets 180
Sceptic1: calls 180
*** TURN *** [7d Kd 4s] [5c]
Sceptic1: checks
: bets 302
Sceptic1: calls 302
*** RIVER *** [7d Kd 4s 5c] [8h]
Sceptic1: checks
bets 540
Badboy198666 is sitting out
Sceptic1: folds
Uncalled bet (540) returned to
collected 1234 from pot
: doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 1234 | Rake 0
Board [7d Kd 4s 5c 8h]
Seat 1: Farinha2010 (big blind) folded before Flop
Seat 2: collected (1234)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Badboy198666 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 (small blind) folded on the River

PokerStars Hand #8198982: Tournament #574897, $ USD Hold'em No Limit - Level II (15/30) - 2012/06/15 20:02:02 EET [2012/06/15 13:02:02 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #9 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1470 in chips)
Seat 2: (2182 in chips)
Seat 3: caeta999 (1380 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3105 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4520 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (1470 in chips) is sitting out
Seat 7: Shachmatist (1450 in chips)
Seat 8: alexcaly (1500 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (2428 in chips)
Farinha2010: posts small blind 15
: posts big blind 30
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [Ad 6c]
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: calls 30
Badboy198666: folds
Shachmatist: calls 30
alexcaly: raises 1470 to 1500 and is all-in
Sceptic1: folds
Farinha2010: folds
: raises 682 to 2182 and is all-in
Porraman01: folds
Shachmatist: folds
Uncalled bet (682) returned to
*** FLOP *** [6h 8d Ac]
*** TURN *** [6h 8d Ac] [As]
*** RIVER *** [6h 8d Ac As] [2d]
*** SHOW DOWN ***
shows [Ad 6c] (a full house, Aces full of Sixes)
alexcaly: shows [Jc Ks] (a pair of Aces)
alexcaly is sitting out
collected 3075 from pot
alexcaly finished the tournament in 265th place
*** SUMMARY ***
Total pot 3075 | Rake 0
Board [6h 8d Ac As 2d]
Seat 1: Farinha2010 (small blind) folded before Flop
Seat 2: big blind) showed [Ad 6c] and won (3075) with a full house, Aces full of Sixes
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 folded before Flop
Seat 6: Badboy198666 folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: Shachmatist folded before Flop
Seat 8: alexcaly showed [Jc Ks] and lost with a pair of Aces
Seat 9: Sceptic1 (button) folded before Flop (didn't bet)



PokerStars Hand #8198988: Tournament #574897, $ USD Hold'em No Limit - Level III (20/40) - 2012/06/15 20:03:37 EET [2012/06/15 13:03:37 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #2 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1455 in chips)
Seat 2: (2287 in chips)
Seat 3: caeta999 (1350 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3075 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4460 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (4450 in chips)
Seat 8: Sven Siekman (1650 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (2428 in chips)
caeta999: posts small blind 20
Devil Nr.One: posts big blind 40
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [7c 3s]
Porraman01: folds
Badboy198666: raises 80 to 120
Sven Siekman: folds
Sceptic1: folds
Farinha2010: folds
raises 240 to 360
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Badboy198666: raises 280 to 640
: raises 1647 to 2287 and is all-in
Badboy198666: calls 1647
*** FLOP *** [6h Td Ks]
*** TURN *** [6h Td Ks] [8h]
*** RIVER *** [6h Td Ks 8h] [9h]
*** SHOW DOWN ***
Badboy198666: shows [As Ac] (a pair of Aces)
: shows [7c 3s] (a straight, Six to Ten)
collected 4634 from pot
*** SUMMARY ***
Total pot 4634 | Rake 0
Board [6h Td Ks 8h 9h]
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: (button) showed [7c 3s] and won (4634) with a straight, Six to Ten
Seat 3: caeta999 (small blind) folded before Flop
Seat 4: Devil Nr.One (big blind) folded before Flop
Seat 5: Porraman01 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Badboy198666 showed [As Ac] and lost with a pair of Aces
Seat 8: Sven Siekman folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 folded before Flop (didn't bet)

PokerStars Hand #8198992: Tournament #574897, USD Hold'em No Limit - Level III (20/40) - 2012/06/15 20:04:25 EET [2012/06/15 13:04:25 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #3 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1455 in chips)
Seat 2: (4634 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3035 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4460 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2163 in chips)
Seat 7: RuslanLopuga (3900 in chips) is sitting out
Seat 8: Sven Siekman (1650 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (2428 in chips)
Devil Nr.One: posts small blind 20
Porraman01: posts big blind 40
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [9s 7s]
Badboy198666: folds
RuslanLopuga: folds
Sven Siekman: folds
Sceptic1: folds
Farinha2010: calls 40
said, "donks"
: raises 160 to 200
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Farinha2010: folds
Uncalled bet (160) returned to
collected 140 from pot
doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 140 | Rake 0
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop
Seat 2: collected (140)
Seat 3: caeta999 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One (small blind) folded before Flop
Seat 5: Porraman01 (big blind) folded before Flop
Seat 6: Badboy198666 folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: RuslanLopuga folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: Sven Siekman folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 folded before Flop (didn't bet)

PokerStars Hand #8198994: Tournament #57489, USD Hold'em No Limit - Level III (20/40) - 2012/06/15 20:05:00 EET [2012/06/15 13:05:00 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #4 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1415 in chips)
Seat 2: (4734 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3015 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4420 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2163 in chips)
Seat 7: RuslanLopuga (3900 in chips) is sitting out
Seat 8: Sven Siekman (1650 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (2428 in chips)
Porraman01: posts small blind 20
Badboy198666: posts big blind 40
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [Qs 2s]
RuslanLopuga: folds
Sven Siekman said, "a you are a idiot"
Sven Siekman: folds
Sceptic1: folds
Farinha2010: folds
raises 160 to 200
Badboy198666 said, "me? hahaha you are idiot.."
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Badboy198666: folds
Uncalled bet (160) returned to
collected 100 from pot
: doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 100 | Rake 0
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: collected (100)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 (small blind) folded before Flop
Seat 6: Badboy198666 (big blind) folded before Flop
Seat 7: RuslanLopuga folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: Sven Siekman folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 folded before Flop (didn't bet)

PokerStars Hand #8198996: Tournament #57489, USD Hold'em No Limit - Level III (20/40) - 2012/06/15 20:05:28 EET [2012/06/15 13:05:28 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #5 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1415 in chips)
Seat 2: (4794 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3015 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4400 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2123 in chips)
Seat 7: RuslanLopuga (3900 in chips) is sitting out
Seat 8: Sven Siekman (1650 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (2428 in chips)
Badboy198666: posts small blind 20
RuslanLopuga: posts big blind 40
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [4s 8c]
Sven Siekman: folds
Sceptic1: raises 60 to 100
Farinha2010: fo slds
raises 180 to 280
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Badboy198666: folds
RuslanLopuga: folds
Sceptic1: calls 180
*** FLOP *** [Jd 6d 2h]
Sceptic1: checks
bets 200
Sceptic1: calls 200
*** TURN *** [Jd 6d 2h] [Qd]
Sceptic1: checks
bets 489
Sceptic1: folds
Uncalled bet (489) returned to
collected 1020 from pot
doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 1020 | Rake 0
Board [Jd 6d 2h Qd]
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: collected (1020)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Badboy198666 (small blind) folded before Flop
Seat 7: RuslanLopuga (big blind) folded before Flop
Seat 8: Sven Siekman folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 folded on the Turn

PokerStars Hand #81990012: Tournament #574897, $ USD Hold'em No Limit - Level IV (25/50) - 2012/06/15 20:06:37 EET [2012/06/15 13:06:37 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #6 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1415 in chips)
Seat 2: 5334 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3015 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4400 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2103 in chips)
Seat 7: RuslanLopuga (3860 in chips) is sitting out
Seat 8: Sven Siekman (1650 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (1948 in chips)
RuslanLopuga: posts small blind 25
Sven Siekman: posts big blind 50
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [7s 2s]
Sceptic1: folds
Farinha2010: folds
: raises 100 to 150
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: calls 150
Badboy198666: folds
RuslanLopuga: folds
Sven Siekman: calls 100
*** FLOP *** [5s Qc 5c]
Sven Siekman: checks
: bets 250
Porraman01: calls 250
Sven Siekman: folds
*** TURN *** [5s Qc 5c] [4s]
: bets 4934 and is all-in
Porraman01: folds
Uncalled bet (4934) returned to
collected 975 from pots: doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 975 | Rake 0
Board [5s Qc 5c 4s]
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: collected (975)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 folded on the Turn
Seat 6: Badboy198666 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: RuslanLopuga (small blind) folded before Flop
Seat 8: Sven Siekman (big blind) folded on the Flop
Seat 9: Sceptic1 folded before Flop (didn't bet)

PokerStars Hand #81990063: Tournament #574897, USD Hold'em No Limit - Level IV (25/50) - 2012/06/15 20:07:50 EET [2012/06/15 13:07:50 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #7 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1415 in chips)
Seat 2: (5909 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3015 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4000 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2103 in chips)
Seat 7: RuslanLopuga (3835 in chips) is sitting out
Seat 8: Sven Siekman (1500 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (1948 in chips)
Sven Siekman: posts small blind 25
Sceptic1: posts big blind 50
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [7s 8s]
Farinha2010: folds
: raises 200 to 250
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Badboy198666: folds
RuslanLopuga: folds
Sven Siekman: calls 225
Sceptic1: calls 200
*** FLOP *** [4h 8d 3c]
Sven Siekman: checks
Sceptic1: bets 300
: raises 450 to 750
Sven Siekman: folds
Sceptic1: calls 450
*** TURN *** [4h 8d 3c] [8c]
Sceptic1: checks
bets 4909 and is all-in
Sceptic1: folds
Uncalled bet (4909) returned to
collected 2250 from pot
: doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 2250 | Rake 0
Board [4h 8d 3c 8c]
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: collected (2250)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Badboy198666 folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: RuslanLopuga (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: Sven Siekman (small blind) folded on the Flop
Seat 9: Sceptic1 (big blind) folded on the Turn

PokerStars Hand #81990093: Tournament #574897, USD Hold'em No Limit - Level IV (25/50) - 2012/06/15 20:08:34 EET [2012/06/15 13:08:34 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #8 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1415 in chips)
Seat 2: (7159 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3015 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4000 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2103 in chips)
Seat 8: Sven Siekman (1250 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (948 in chips)
Sceptic1: posts small blind 25
Farinha2010: posts big blind 50
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [9c 6h]
: raises 200 to 250
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Badboy198666: folds
Sven Siekman: folds
Sceptic1: folds
Farinha2010: folds
Uncalled bet (200) returned to
collected 125 from pot
: doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 125 | Rake 0
Seat 1: Farinha2010 (big blind) folded before Flop
Seat 2: collected (125)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Badboy198666 folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: Sven Siekman (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 (small blind) folded before Flop

mikk2468
15.06.12, 19:47
OK panen moned käed!! Töötab confirmed tuleb raiseda reraiseda ja ohuga lammutada lauas läheb rahvas alati nii käima ja sa hitid nagu loom siin siis yks sng turna millel sain 2 koha need algfaasi käed:



PokerStars Hand #8198975: Tournament #574897, USD Hold'em No Limit - Level II (15/30) - 2012/06/15 20:00:26 EET [2012/06/15 13:00:26 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #6 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1500 in chips)
Seat 2: (1550 in chips)
Seat 3: caeta999 (1380 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3105 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4520 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (1470 in chips)
Seat 7: Shachmatist (1450 in chips) out of hand (moved from another table into small blind)
Seat 8: alexcaly (1500 in chips) out of hand (moved from another table into small blind)
Seat 9: Sceptic1 (3030 in chips)
Sceptic1: posts small blind 15
Farinha2010: posts big blind 30
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [Ah 6h]
: raises 90 to 120
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Badboy198666: folds
Sceptic1: calls 105
Farinha2010: folds
*** FLOP *** [7d Kd 4s]
Sceptic1: checks
: bets 180
Sceptic1: calls 180
*** TURN *** [7d Kd 4s] [5c]
Sceptic1: checks
: bets 302
Sceptic1: calls 302
*** RIVER *** [7d Kd 4s 5c] [8h]
Sceptic1: checks
bets 540
Badboy198666 is sitting out
Sceptic1: folds
Uncalled bet (540) returned to
collected 1234 from pot
: doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 1234 | Rake 0
Board [7d Kd 4s 5c 8h]
Seat 1: Farinha2010 (big blind) folded before Flop
Seat 2: collected (1234)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Badboy198666 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 (small blind) folded on the River

PokerStars Hand #8198982: Tournament #574897, $ USD Hold'em No Limit - Level II (15/30) - 2012/06/15 20:02:02 EET [2012/06/15 13:02:02 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #9 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1470 in chips)
Seat 2: (2182 in chips)
Seat 3: caeta999 (1380 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3105 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4520 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (1470 in chips) is sitting out
Seat 7: Shachmatist (1450 in chips)
Seat 8: alexcaly (1500 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (2428 in chips)
Farinha2010: posts small blind 15
: posts big blind 30
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [Ad 6c]
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: calls 30
Badboy198666: folds
Shachmatist: calls 30
alexcaly: raises 1470 to 1500 and is all-in
Sceptic1: folds
Farinha2010: folds
: raises 682 to 2182 and is all-in
Porraman01: folds
Shachmatist: folds
Uncalled bet (682) returned to
*** FLOP *** [6h 8d Ac]
*** TURN *** [6h 8d Ac] [As]
*** RIVER *** [6h 8d Ac As] [2d]
*** SHOW DOWN ***
shows [Ad 6c] (a full house, Aces full of Sixes)
alexcaly: shows [Jc Ks] (a pair of Aces)
alexcaly is sitting out
collected 3075 from pot
alexcaly finished the tournament in 265th place
*** SUMMARY ***
Total pot 3075 | Rake 0
Board [6h 8d Ac As 2d]
Seat 1: Farinha2010 (small blind) folded before Flop
Seat 2: big blind) showed [Ad 6c] and won (3075) with a full house, Aces full of Sixes
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 folded before Flop
Seat 6: Badboy198666 folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: Shachmatist folded before Flop
Seat 8: alexcaly showed [Jc Ks] and lost with a pair of Aces
Seat 9: Sceptic1 (button) folded before Flop (didn't bet)



PokerStars Hand #8198988: Tournament #574897, $ USD Hold'em No Limit - Level III (20/40) - 2012/06/15 20:03:37 EET [2012/06/15 13:03:37 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #2 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1455 in chips)
Seat 2: (2287 in chips)
Seat 3: caeta999 (1350 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3075 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4460 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (4450 in chips)
Seat 8: Sven Siekman (1650 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (2428 in chips)
caeta999: posts small blind 20
Devil Nr.One: posts big blind 40
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [7c 3s]
Porraman01: folds
Badboy198666: raises 80 to 120
Sven Siekman: folds
Sceptic1: folds
Farinha2010: folds
raises 240 to 360
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Badboy198666: raises 280 to 640
: raises 1647 to 2287 and is all-in
Badboy198666: calls 1647
*** FLOP *** [6h Td Ks]
*** TURN *** [6h Td Ks] [8h]
*** RIVER *** [6h Td Ks 8h] [9h]
*** SHOW DOWN ***
Badboy198666: shows [As Ac] (a pair of Aces)
: shows [7c 3s] (a straight, Six to Ten)
collected 4634 from pot
*** SUMMARY ***
Total pot 4634 | Rake 0
Board [6h Td Ks 8h 9h]
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: (button) showed [7c 3s] and won (4634) with a straight, Six to Ten
Seat 3: caeta999 (small blind) folded before Flop
Seat 4: Devil Nr.One (big blind) folded before Flop
Seat 5: Porraman01 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Badboy198666 showed [As Ac] and lost with a pair of Aces
Seat 8: Sven Siekman folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 folded before Flop (didn't bet)

PokerStars Hand #8198992: Tournament #574897, USD Hold'em No Limit - Level III (20/40) - 2012/06/15 20:04:25 EET [2012/06/15 13:04:25 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #3 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1455 in chips)
Seat 2: (4634 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3035 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4460 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2163 in chips)
Seat 7: RuslanLopuga (3900 in chips) is sitting out
Seat 8: Sven Siekman (1650 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (2428 in chips)
Devil Nr.One: posts small blind 20
Porraman01: posts big blind 40
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [9s 7s]
Badboy198666: folds
RuslanLopuga: folds
Sven Siekman: folds
Sceptic1: folds
Farinha2010: calls 40
said, "donks"
: raises 160 to 200
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Farinha2010: folds
Uncalled bet (160) returned to
collected 140 from pot
doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 140 | Rake 0
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop
Seat 2: collected (140)
Seat 3: caeta999 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One (small blind) folded before Flop
Seat 5: Porraman01 (big blind) folded before Flop
Seat 6: Badboy198666 folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: RuslanLopuga folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: Sven Siekman folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 folded before Flop (didn't bet)

PokerStars Hand #8198994: Tournament #57489, USD Hold'em No Limit - Level III (20/40) - 2012/06/15 20:05:00 EET [2012/06/15 13:05:00 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #4 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1415 in chips)
Seat 2: (4734 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3015 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4420 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2163 in chips)
Seat 7: RuslanLopuga (3900 in chips) is sitting out
Seat 8: Sven Siekman (1650 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (2428 in chips)
Porraman01: posts small blind 20
Badboy198666: posts big blind 40
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [Qs 2s]
RuslanLopuga: folds
Sven Siekman said, "a you are a idiot"
Sven Siekman: folds
Sceptic1: folds
Farinha2010: folds
raises 160 to 200
Badboy198666 said, "me? hahaha you are idiot.."
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Badboy198666: folds
Uncalled bet (160) returned to
collected 100 from pot
: doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 100 | Rake 0
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: collected (100)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 (small blind) folded before Flop
Seat 6: Badboy198666 (big blind) folded before Flop
Seat 7: RuslanLopuga folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: Sven Siekman folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 folded before Flop (didn't bet)

PokerStars Hand #8198996: Tournament #57489, USD Hold'em No Limit - Level III (20/40) - 2012/06/15 20:05:28 EET [2012/06/15 13:05:28 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #5 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1415 in chips)
Seat 2: (4794 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3015 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4400 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2123 in chips)
Seat 7: RuslanLopuga (3900 in chips) is sitting out
Seat 8: Sven Siekman (1650 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (2428 in chips)
Badboy198666: posts small blind 20
RuslanLopuga: posts big blind 40
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [4s 8c]
Sven Siekman: folds
Sceptic1: raises 60 to 100
Farinha2010: fo slds
raises 180 to 280
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Badboy198666: folds
RuslanLopuga: folds
Sceptic1: calls 180
*** FLOP *** [Jd 6d 2h]
Sceptic1: checks
bets 200
Sceptic1: calls 200
*** TURN *** [Jd 6d 2h] [Qd]
Sceptic1: checks
bets 489
Sceptic1: folds
Uncalled bet (489) returned to
collected 1020 from pot
doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 1020 | Rake 0
Board [Jd 6d 2h Qd]
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: collected (1020)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Badboy198666 (small blind) folded before Flop
Seat 7: RuslanLopuga (big blind) folded before Flop
Seat 8: Sven Siekman folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 folded on the Turn

PokerStars Hand #81990012: Tournament #574897, $ USD Hold'em No Limit - Level IV (25/50) - 2012/06/15 20:06:37 EET [2012/06/15 13:06:37 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #6 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1415 in chips)
Seat 2: 5334 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3015 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4400 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2103 in chips)
Seat 7: RuslanLopuga (3860 in chips) is sitting out
Seat 8: Sven Siekman (1650 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (1948 in chips)
RuslanLopuga: posts small blind 25
Sven Siekman: posts big blind 50
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [7s 2s]
Sceptic1: folds
Farinha2010: folds
: raises 100 to 150
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: calls 150
Badboy198666: folds
RuslanLopuga: folds
Sven Siekman: calls 100
*** FLOP *** [5s Qc 5c]
Sven Siekman: checks
: bets 250
Porraman01: calls 250
Sven Siekman: folds
*** TURN *** [5s Qc 5c] [4s]
: bets 4934 and is all-in
Porraman01: folds
Uncalled bet (4934) returned to
collected 975 from pots: doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 975 | Rake 0
Board [5s Qc 5c 4s]
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: collected (975)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 folded on the Turn
Seat 6: Badboy198666 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: RuslanLopuga (small blind) folded before Flop
Seat 8: Sven Siekman (big blind) folded on the Flop
Seat 9: Sceptic1 folded before Flop (didn't bet)

PokerStars Hand #81990063: Tournament #574897, USD Hold'em No Limit - Level IV (25/50) - 2012/06/15 20:07:50 EET [2012/06/15 13:07:50 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #7 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1415 in chips)
Seat 2: (5909 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3015 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4000 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2103 in chips)
Seat 7: RuslanLopuga (3835 in chips) is sitting out
Seat 8: Sven Siekman (1500 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (1948 in chips)
Sven Siekman: posts small blind 25
Sceptic1: posts big blind 50
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [7s 8s]
Farinha2010: folds
: raises 200 to 250
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Badboy198666: folds
RuslanLopuga: folds
Sven Siekman: calls 225
Sceptic1: calls 200
*** FLOP *** [4h 8d 3c]
Sven Siekman: checks
Sceptic1: bets 300
: raises 450 to 750
Sven Siekman: folds
Sceptic1: calls 450
*** TURN *** [4h 8d 3c] [8c]
Sceptic1: checks
bets 4909 and is all-in
Sceptic1: folds
Uncalled bet (4909) returned to
collected 2250 from pot
: doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 2250 | Rake 0
Board [4h 8d 3c 8c]
Seat 1: Farinha2010 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: collected (2250)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Badboy198666 folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: RuslanLopuga (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: Sven Siekman (small blind) folded on the Flop
Seat 9: Sceptic1 (big blind) folded on the Turn

PokerStars Hand #81990093: Tournament #574897, USD Hold'em No Limit - Level IV (25/50) - 2012/06/15 20:08:34 EET [2012/06/15 13:08:34 ET]
Table '574897614 9' 9-max Seat #8 is the button
Seat 1: Farinha2010 (1415 in chips)
Seat 2: (7159 in chips)
Seat 3: caeta999 (1330 in chips)
Seat 4: Devil Nr.One (3015 in chips)
Seat 5: Porraman01 (4000 in chips)
Seat 6: Badboy198666 (2103 in chips)
Seat 8: Sven Siekman (1250 in chips)
Seat 9: Sceptic1 (948 in chips)
Sceptic1: posts small blind 25
Farinha2010: posts big blind 50
*** HOLE CARDS ***
Dealt to [9c 6h]
: raises 200 to 250
caeta999: folds
Devil Nr.One: folds
Porraman01: folds
Badboy198666: folds
Sven Siekman: folds
Sceptic1: folds
Farinha2010: folds
Uncalled bet (200) returned to
collected 125 from pot
: doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot 125 | Rake 0
Seat 1: Farinha2010 (big blind) folded before Flop
Seat 2: collected (125)
Seat 3: caeta999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Devil Nr.One folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: Porraman01 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Badboy198666 folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: Sven Siekman (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: Sceptic1 (small blind) folded before Flop

Palun kasuta konverterit kui käsi postitad. Ei viitsi never süveneda sinu posti.

K2okfor_Mey
15.06.12, 20:29
Palun kasuta konverterit kui käsi postitad. Ei viitsi never süveneda sinu posti.

kusjuures tahaks kyll kasutada kuidas saab?

V4LDO
15.06.12, 20:43
kusjuures tahaks kyll kasutada kuidas saab?

http://lmgtfy.com/?q=poker+hand+converter

alaska
15.06.12, 20:57
Royalmyk? $0.10 turna? balla....

K2okfor_Mey
15.06.12, 20:58
Royalmyk? $0.10 turna? balla....

balla mis balla :D let the ballers ball and drawers call !

pikk28
02.07.12, 15:18
bentley kus video on?????

reggie
02.07.12, 15:33
Ma arvan, et starsis on üks salajane osakond, mida seal eriti ei taheta mainida või siis kasutatakse ainult sõnu "s**apead". Sinna palgatakse eranditult pakse lühikesi väikse noksiga hädiseid mehikesi ja naisi, kes on koledad kui öö. Neil on laual ainult üks nupp kirjaga "doom" ja nii nad istuvad ning jälgivad mängu, kui tundub, et kellegil hakkab tekkima lootus või kala hakkab rexi vastu umbe hästi mängima järsku siis vajutatakse seda imenuppu ja võluväel ilmuvad lauda kõige värdjalikumad kaardid, mis inimese tilti ajavad. Nende ülesanne on ka näiteks slaavi idikaid veepeal hoida ning nende vaprust kõik tänavad põhuga mängides premeerida. Väiksemad pokkeritoad ei saa endale seda osakonda lubada ja on seetõttu vähem rigged.

bauss
02.07.12, 15:35
Ma arvan, et starsis on üks salajane osakond, mida seal eriti ei taheta mainida või siis kasutatakse ainult sõnu "s**apead". Sinna palgatakse eranditult pakse lühikesi väikse noksiga hädiseid mehikesi ja naisi, kes on koledad kui öö. Neil on laual ainult üks nupp kirjaga "doom" ja nii nad istuvad ning jälgivad mängu, kui tundub, et kellegil hakkab tekkima lootus või kala hakkab rexi vastu umbe hästi mängima järsku siis vajutatakse seda imenuppu ja võluväel ilmuvad lauda kõige värdjalikumad kaardid, mis inimese tilti ajavad. Nende ülesanne on ka näiteks slaavi idikaid veepeal hoida ning nende vaprust kõik tänavad põhuga mängides premeerida. Väiksemad pokkeritoad ei saa endale seda osakonda lubada ja on seetõttu vähem rigged.
http://gifsforum.com/images/gif/did%20not%20read/grand/didnt_read_12374.gif

Vandalar
02.07.12, 15:37
BentleyMulsanneHeroCallRangeSoWideSometimesButNotA lwaysOnlyWhenBehindThatMeansAheadButStillBehindBut StillAheadNotWinEveryTimeButStill
Ma arvan, et kurjad pokkeritoa omanikud on ta ammu ära kõrvaldanud, et oma saladusi kaitsta.

peete82
03.07.12, 15:01
töötab küll ju
PokerStars - $4+$0.40|300/600 NL (9 max) - Holdem - 9 players

MP+1: 3,015.00
LP: 4,660.00
CO: 8,247.00
BTN: 6,610.00
SB: 5,080.00
BB: 12,852.00
UTG: 23,649.00
Hero (UTG+1): 8,290.00
MP: 14,420.00

Pre Flop: (1530.00) Hero has T:diamond: 8:diamond:

fold, Hero raises to 1,500.00, fold, fold, fold, fold, BTN raises to 6,540.00 and is all-in, fold, fold, Hero calls 5,040.00

Flop: (14610.00, 2 players) Q:diamond: 5:diamond: 4:heart:

Turn: (14610.00, 2 players) 7:diamond:

River: (14610.00, 2 players) 9:spade:

Hero shows T:diamond: 8:diamond: (Flush, Queen High) (Pre 21%, Flop 38%, Turn 100%)
BTN shows K:spade: K:heart: (One Pair, Kings) (Pre 79%, Flop 62%, Turn 0%)
Hero wins 14,610.00

Pumper
03.07.12, 15:17
Suva jäta see bug sisse, aga tee video ära.

Fuzzy
03.07.12, 15:21
Fold nupp töötab Chekina.

Jälle üks PokerStarsi räpane saladus vannutatud meestel teada.

pikk28
03.07.12, 15:49
Mul mingi kala tekkinud(vb ise kuidagi tekitanud?) või on asju muudetud?. Kui ma tahan vabatahtlikult foldida ilma raisemata tänaval, et showdown wins % laes püsiks, siis lihtsalt ei saa enam. Fold nupp töötab Chekina.
PALUN TEE VIDEO. 1h piisab.

bauss
03.07.12, 15:52
Mul mingi kala tekkinud(vb ise kuidagi tekitanud?) või on asju muudetud?. Kui ma tahan vabatahtlikult foldida ilma raisemata tänaval, et showdown wins % laes püsiks, siis lihtsalt ei saa enam. Fold nupp töötab Chekina.
some men just want to watch the world burn

ristijeesus
03.07.12, 16:55
Fold nupp töötab Chekina.

Mine requests/restore pop-up notifications ja asi korras ning tee see kauaoodatud video ära.

Simmo
26.09.12, 17:11
Normal mindfuck on kui loed seda ja saad 13ndaks käeks 43s tahtsin proovida aga ei uskunud... Üks pani nuppe, teine callis AQ vs AK flop A 6 8 turn 3 river 3 no mida vilet :D

Jeebus
26.09.12, 17:15
http://i1059.photobucket.com/albums/t436/crossmod/Mike-Tyson-clapping-and-laughing.gif

Simmo
26.09.12, 17:22
PokerStars No-Limit Hold'em, 8.8 Tournament, 15/30 Blinds (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB (t3112)
BB (t2915)
Hero (UTG) (t2288)
UTG+1 (t3280)
MP1 (t5575)
MP2 (t3204)
MP3 (t3180)
CO (t2725)
Button (t2678)

Hero's M: 50.84

Preflop: Hero is UTG with 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
Hero bets t60, UTG+1 calls t60, 3 folds, CO raises to t270, 3 folds, Hero calls t210, UTG+1 calls t210

Flop: (t855) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (3 players)
Hero bets t2018 (All-In), UTG+1 calls t2018, 1 fold

Turn: (t4891) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: (t4891) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: t4891

Results:
Hero had 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (flush, nine high).
UTG+1 had 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (one pair, tens).
Outcome: Hero won t4891
Ma ikka ei suutnud vastu panna... äkki hitin ära siis. Tegu on 25nda käega. :D

E: rohkem ei proovi! :biggrin:

BentleyMulsanne
26.09.12, 18:22
http://www.upload.ee/image/2703565/okay.bmp Ega asi nüüd nii ka ei käi, et iga xx-nda käe shipid

Simmo
26.09.12, 18:36
O'rlly? Ma täitsa usun, et sul mingi süsteem seal on aga pigem jään tavalise mängu juurde. Aga muidugi ikka ootame videot. ;)

Maxi
26.09.12, 18:36
http://www.upload.ee/image/2703565/okay.bmp Ega asi nüüd nii ka ei käi, et iga xx-nda käe shipid

starsi freeroll?

BentleyMulsanne
26.09.12, 18:42
tegin formati ja just installisin starsi, eks näis

Vandalar
26.09.12, 18:44
In b4 tuleb välja, et Bentley on juba aastaid Starsi programmeerija olnud vms.

kardaanirist
26.09.12, 18:48
ainult fishid kasutavad eestikeelset Starsi softi.

Jeebus
26.09.12, 18:52
ainult fishid kasutavad eestikeelset Starsi softi.

või polüglotid

BentleyMulsanne
26.09.12, 18:55
Läks nihu praegu kiire install ja mängima asumine ajendatult 39risti mehest, käed jäävad convertimata eestikeelse softi pärast. Pärast saadan meilile.

BentleyMulsanne
26.09.12, 19:00
lihtsalt mittemidagi ütlev näide, kus shippisin preactioni peale ja komistasin oma pasaga coolerimeeste otsa.

Simmo
26.09.12, 19:12
PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG (t2140)
UTG+1 (t1030)
MP1 (t2650)
MP2 (t2799)
Hero (MP3) (t4577)
CO (t1520)
Button (t3119)
SB (t1295)
BB (t2880)

Hero's M: 30.51

Preflop: Hero is MP3 with 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
UTG bets t250, 1 fold, MP1 calls t250, 1 fold, Hero raises to t4577 (All-In), 5 folds, MP1 calls t2400 (All-In)

Flop: (t5700) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Turn: (t5700) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 2 all-in)

River: (t5700) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: t5700

Results:
MP1 had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (high card, Ace).
Hero had 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (flush, Jack high).
Outcome: Hero won t5700

ilmselgelt peab donkama aga valisin seekord katsetamiseks ühe FPP freerolli :D aga viimased kaksteist kätt olid siiski kaotatud.

alaska
26.09.12, 19:56
Sa ikka saad aru, et neli korda kümnest sa võidad selle käega AK vastu, olgu algoritm milline tahes?

Simmo
26.09.12, 19:58
Mu level oli vist liiga hea.

alaska
26.09.12, 21:08
:redface:

C-3PO
28.09.12, 09:48
PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

UTG (t2140)
UTG+1 (t1030)
MP1 (t2650)
MP2 (t2799)
Hero (MP3) (t4577)
CO (t1520)
Button (t3119)
SB (t1295)
BB (t2880)

Hero's M: 30.51

Preflop: Hero is MP3 with 9:spade:, 4:heart:
UTG bets t250, 1 fold, MP1 calls t250, 1 fold, Hero raises to t4577 (All-In), 5 folds, MP1 calls t2400 (All-In)

Flop: (t5700) 2:spade:, 6:club:, 3:diamond: (2 players, 2 all-in)

Turn: (t5700) 9:club: (2 players, 2 all-in)

River: (t5700) 1:heart: (2 players, 2 all-in)

Potato: (t5700) 4:diamond: (2 players, 2 all-in)

Total pot: t5700

Results:
MP1 had A:diamond:, A:spade: (one pair, Aces).
Hero had 9:spade:, 4:heart: (two pairs, nines and fours).
Outcome: Hero won t5700

Rigged mis rigged

hotcocacola
28.09.12, 11:35
:D

Cheating
28.09.12, 12:43
Tegelikult võiks starsis olla oma easter-egg, mis mõne progeja poolt sinna sisse on kodeeritud. Paned näiteks hiirega kolm klõpsu kuskil laual mingi kindla koha peal+ hoiad ctr-alt all ning pot tuleb koju vms. Kihvt oleks selline asi avastada :biggrin:


http://fuckpokerstars.com/doomswitch-1.gif